אירועי דיומא – 03.12.2018

כדורגל

סרייה A – מחזור 14 / דוד "פאקו" סעדה:

21:30-אטאלנטה-נאפולי (ONE 2). מה כבר אפשר להגיד על נאפולי. הקבוצה ממוקמת במקום השני בסרייה שהאלופה שלה העונה ידועה מראש, וגם בליגת האלופות היא ניצבת בראש בית המוות של שלב הבתים, מחזור אחד לסיום. עדיין, במחזור האחרון היא לא הצליחה לנצח את נועלת הטבלה קייבו (או אפילו לכבוש נגדה), בכבדה אותה בנקודה הראשונה העונה (לאחר שהורדו לה 9 נק' עקב אי סדרים כספיים). לכו תבינו. גם הקבוצה ממול היא לא בדיוק מופת של עקביות. פתיחת עונה מזעזעת התחלפה בסדרה של הופעות מזהירות, כולל הנחלת תבוסה של 4:1 לאינטר הגדולה. סדרה שנקטעה עם הפסד משוגע לאמפולי החלשה. שוב לכו תבינו. על כל פנים, השנייה בטבלה תהיה היום פייבוריטית ברורה, בעיקר על מנת לשמור על מקומה הנוכחי.

 

כדורסל

מכללות / עידו גילרי

1:30: (9) מישיגן סטייט [2-6] – (14) איווה [1-6]

2:00: (4) וירג'יניה [0-7] – מורגן סטייט [4-2]

3:00: (15) פלורידה סטייט [1-6] – טרוי [4-3]

3:00: (22) וויסקונסין [1-7] – ראטגרס [2-5]

 

תוצאות משחקי אתמול:

(6) טנסי [1-6] 79 – טקסס קורפוס קריסטי [4-4] 51  הוולס לא התאמצו יותר מדי כשאדמירל סקופילד קולע 16 נקודות כשהוא מקבל עזרה מגרנט וויליאמס וג'ורדן באודן עם 14 כל אחד.

(16) אוהיו סטייט [1-7] 79 – מינסוטה [2-5] 59  הגופרס לא היוו אתגר לבאקייז ולאחים ווסון. אנדרה קלע 16 נקודות וקיילב 15 והבאקייז נהנו מתרומה בספרות כפולות של עוד 4 שחקנים. את הבונים הוביל אמיר קופי עם 19 נקודות.

 

סנוקר / דוד "פאקו" סעדה

אליפות בריטניה – סיבוב שלישי

יום אתמול, שנעל את הסיבוב השני, היה מהפחות מפתיעים באליפות זו בכל הקשור לתוצאות הסופיות של המשחקים. עדיין הוא כלל מספר מותחנים, אותם כמה מהפייבוריטים שרדו ממש בעור שיניהם. מבין אלו אפשר למנות את אוסליבן, טראמפ, דינג וברסל, ששרדו משחקים מורטי עצבים עד לפריימים מכריעים. הסיבוב השלישי (הטוב מ-32), שיימשך יומיים אף הוא, כבר יעלה את המינון של הקרבות המעניינים. מבין אלו נוכל לראות בסשן הצהריים מפגש בריטי-סיני כפול, כשרוני אוסליבן יפגוש את ז'או יואלונג, ו"הלוחם" קיירן ווילסון יפגוש את יאן בינגטאו. בסשן הערב נוכל לצפות בסטיבן מגווייר מול "קפטן" אלי קארטר. שידורים ביורוספורט 2 ב-15:00 וב-21:00.

פאקו

ממונה על איזור 51 בהופס.

לפוסט הזה יש 9 תגובות

 1. גוטמן פורש מאימון
  נראה שהלב שלו ולחץ הדם לא עומדים במעמסה של אימון בהר הגעש הירוק מהכרמל.
  בריאות למאמן ובהצלחה לשחר עם הירוק.

    1. לא מתאים לך מתן לרקוד על הדם, אני יודע שעוד לפני המנוי כתבת במפורש שגוטי כבר לא יכול פיסית לאמן אותנו, אני צידדתי בו לעומתך, אז בקאע הזה הצדק עימך, אבל זה לא הופף אץ זה להתעלל בו כעת ברגע קשה ואישי,

     כל העליהום על אמירה מטופשת שלו מן הסתם לא הוסיף לו בריאות,
     נראה לך רוני לוי עדיף? הרי הבעיה היא בכלל ביעקב שחר ולא במאמן זה או אחר,

     לכל המצדדים ביעקב שחר זה יום קשה, הלוואי שיצמח משהו טוב מהמנוי הזה של גוטי וההודעה המפתיעה

     1. בכל מקרה בקונסטלציה שנוצרה עדיף שאיתי יאמן עד סיום העונה, בטח ובטח לא להביא את רוני לוי,
      מה שבטוח לא משעמם במכבי

כתיבת תגובה

סגירת תפריט