Welcome to The Wild Wild West – הבאקס בפורטלנד / ראובן בראל

כמה שונה העבודה שלי, זאת שמפרנסת את המשפחה, מהעבודה ב-hoops, שמפרנסת את הנפש? שונה מאוד. בערך חצי משעות היום אני מבלה במרכז פיתוח הייצור של אינטל, הנמצא בהילסבורו, פרבר של פורטלנד. ככה זה נראה:

null
תמונה מתוך newsroom.intel.com (זה לא אני בתמונה, אבל כולם נראים כך בתוך המפעל)

את החצי השני אני מקדיש לניתוח הנתונים שנאספו, וחוזר חלילה. נשמע מרתק, נכון? מסתבר שהרבה מהכתבים והצלמים שמסקרים את המשחקים עבור גופי המדיה השונים, מחזיקים גם הם בעבודות נוספות. יש שם מורים בתיכון, גרפיקאים, מתרגמים ועוד. כולם אמרו שהיו מוכנים להתחלף איתי בעבודה עם אינטל. בזמן שאני והכתב הצרפתי צופים בחימום והוא שואל אותי על התגובות בארץ למהלך של כספי, מגיע כתב נוסף שנראה מוכר, אחרי כמה שניות נפל האסימון, זאק לואו. הוא כנראה מסתפק בג'וב שלו ולא ירצה להתחלף.

על המגרש עצמו, בדרך כלל נמצאים בשעה הזו רק שחקני קצה הרוטציה. היום הפתעה כפולה. בצד אחד CJ מקולום שהתקשה להסתגל לחלוקת הדקות החדשה של סטוטס. בצד השני יאניס שהשחיל שלשות בלי להחטיא והלחיץ את כל האוהדים ואנשי הצוות של הבלייזרס שצפו בו. אם זה לא היה מספיק מלחיץ, בסיום החימום שלו הוא לחץ את היד של כל מי שעזר לו ומסר לו כדורים ואז נתן ספרינט שלא היה מבייש את בולט, לקצה השני של המגרש ונבלע במנהרה.

https://scontent-sea1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45613456_10156702335987383_2081566706144116736_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-sea1-1.xx&oh=5ddb9f44dd49af738827b0cfa9483783&oe=5C3DC913
CJ ויאניס משחילים שלשות בחימום – אחד מהם גם הכניס אותן גם במהלך המשחק

המשחק התפתח לתחרות שלשות כשברוק לופז (6 מ-10) מפתיע לטובה ואריק בלדסו איזן אותו בצד של מילווקי. בפורטלנד CJ נתן את הטון והראה שהחששות מפתיחת העונה החלשה שלו היו מוקדמות.

40 נקודות היו למקולום, 19 ברבע השלישי בו היה נראה שהוא לא יכול להחטיא, 2 מהן היו אחרי ששבר לדיונצזו את הקרסוליים והרים את המודה סנטר.
אחרי המשחק הוא נתן את הזווית שלו למהלך:

עבור מילווקי זה היה הראשון מבין 4 משחקים במערב, היא הגיעה אליו כשהיא ממוקמת שנייה בליגה בדירוג הגנתי. הערב היא חשפה חולשה בהגנה על השלשות. היריבות שלה עד כה זרקו את מספר השלשות הגבוה בליגה, כשהן נכנסות באחוז גבוה כמו הערב וגם בהפסד הקודם מול בוסטון – יהיה לה קשה לנצח. היריבה הבאה – הווריורס.
אחרי המשחק דיברתי עם ארסן אילאסובה, הוא פתח את העונה בצורה טובה ובפילי בהחלט מרגישים בחסרונו. הערב היה לו משחק פחות טוב. הוא סיפר על החזרה הביתה אחרי שנות הנדודים, על השוני בין התקופות ועל אליפות העולם ב-2010 בה זכה עם טורקיה במדליית הכסף מול הקהל הביתי. תודה למתן וניב על השאלות:

לפוסט הזה יש 35 תגובות

 1. תודה ראובן
  מהדקות שראיתי מקלום לא היה בהכרה
  בכלל שלשה רדפה שלשה ופורטלנד הייתה הרבה יותר טובה
  אלייסבה ידע שאתה מישראל ?

  1. ידע , היה מאוד נחמד. קראתי תיאוריה שהוא לא באמת טורקי . לא יודע אם יש בזה קמצוץ אמת. לפני המשחק כל הקבוצה הקשיבה לשירים בטורקית שהוא בחר.

 2. סי ג'י סוף סוף הגיע לעונה. שחקן שכיף לראות משחק.

  בכלל עושה רושם שהבלייזרס (בעזרת לוח משחקים ביתי) פתחו טוב את העונה

 3. נהדר ראובן, אחלה ראיון עם איליאסובה.
  אם אני לא טועה הוא הגיע בגיל ממש צעיר מאחת ממדינות רוסיה, איזו סטאן אחת.
  הוא וקנטר מתים אחד על השני 😉

 4. כך בדיוק צריכה להיות סקירה מהמגרש: קומבינציה של צבע ותוכן. למשל העבודה שלך, הפגישה עם זאק לואו, הגריק פריק, וסקירה מספקת על המשחק.
  מצויין!

 5. Daimo and friends progress from year to year.

  This year aiming for high two and conference finals.
  2020
  Might be championship year
  .
  Working inside white condom suite remind me a woody Allen movie.
  I hope you see the funny side of it . Ruben….

 6. מצויין, מקולום היה מדהים אבל האשמה בהפסד היא של בונדלהצר בעיקר, ברוגדון כבד ואיטי עם עבודת רגליים נוראה שלא קורא חסימות מקולום חוגג עליו בקלות כל פיק אנדרול נגמר בנקודות פשוטות של מקולום תוריד אותו ותן לשומר אחר ארוך יותר לשמור עליו.
  נוסיף על כך את ההגנה מקו ה3 הגנה תזאת תתרסק נגד הלוחמים

  1. דה וינצ'נזו שמר עליו לא פחות. משום מה הם החליטו לא לעבור מתחת לחסימה או להחליף למרות שהוא הרג אותם פעם אחר פעם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט