מעורב הופס ליום רביעי / מנחם לס

1. האמת חייבת להיאמר: הלייקרס עשו צעד חכם!

(אבל לא כזה חכם שאחרות לא היו עושות)

מה הלייקרס עשו למעשה?

הם עשו WAIVING של לואל דנג, בהסתמכותם על הסכם ה-COLLECTIVE BARGAINING המאפשר לקבוצה למתוח את משכורת השחקן האחרונה – במקרה הזה 18.8 מיליון (חצי מה-.38 מיליון – לא בדיוק כי ישנם שינויים –  או 18.8 מיליון- לאורך שלוש עונות. אז ללייקרס יהיה 'כסף מת' לשלם – משהו בערך 6.2 מיליון לעונות 2019-20, 2020-21, ו-2021-22). מה שעשה מכל הדיל עסק מצויין ללייקרס (כמובן אחרי שהם דפקו את עצמם עם דנג) היתה העובדה שהוא מאמין שיש לו עדיין כדורסל ששווה לפחות 7.5 מיליון לשנתיים, והסכים ל-BUYOUT בסכום הזה.

*

ווג'נרוסקי מסביר:

 

מה זה 'כסף מת'?

'כסף מת' הוא כסף מובטח לשחקן שכבר לא משחק בקבוצה, אבל המשכורת שהקבוצה חייבת לו לפי חוזהו עדיין נחשבת אל תוך סך המשכורות. הכסף נקרא 'כסף מת' כי אין כל דרך לבצע שינויים מבניים בכסף המובטח בספרים, מה שעושה מזה כסף שהוא LOCKED-IN לשחקן שכבר לא תורם מאומה לקבוצה. לפי חוזה ה-CBA אין דרך לעשות דבר בקשר לכסף המת אלא אם כן השחקן לא משחק בגלל מחלה ארוכה או פציעה מסיימת קריירה (כריס בוש הוא דוגמה לכסף מת שמיאמי הורשתה לארגן מחדש). אז ללייקרס יהיה את ה-6.2 מיליון 'כסף מת' לעונה, למשך שלוש שנים.

למה כל זה קרה ב-1 לספטמבר ולא לפני כן?

CBA משתמש ב-1 לספטמבר כתאריך בו נגמרת העונה שעברה ומתחילה העונה החדשה. היו חייבים לקבוע יום למטרת 'מתיחת' המשכורת משנה לשנה.

אילו הלייקרס עשו את המהלך עם דנג לפני ה-1 לספטמבר, אז 'המתיחה' היתה כוללת את עונות 2018-19 ו-2019-20 למתיחת 36.8 מיליון לאורך 5 שנים במקום 'מתיחה' של 18.8 לאורך שלוש שנים. זה היה גורם להבדל של 7.4 מיליון נגד 6.3 מיליון (PER SEASON CAP) לאורך יותר שנים עם היתרון העיקרי שזה מוריד עוד 10.6 מיליון מהעונה הבאה, שזה פחות טוב מ-SMALLER HIT לאורך פחות שנים. לכן תמיד כדאי לחכות עד ה-1 לספטמבר, ברגע שמנהלי הקבוצה מחליטים שזה הכיוון שהם מעדיפים לקבוצה.

מה כל זה אומר לגבי ה-CUP SPACE של הלייקרס לעונת 2019-20?

השינוי ללייקרס כשהם 'מותחים' את משכורתו של לואל דנג (בנוסף ל-BUYOUT) נותן ללייקרס 13.7 מיליון נוספים בנוסף ל-25 מיליון שיש להם בכל מקרה, אז ללייקרס יהיו 38.7 מיליון תחת התקרה בקיץ הבא. הווה אומר שעם ה-109 מיליון שהוא הסכום המוערך ל-CUP של עונת 2019-20, 38.7 מיליון צריך להיות יותר ממספיק לדיל מקסימלי עבור שחקן עם פחות מ-9 שנות משחק ב-NBA (לקבוצת השחקנים הזו שייכים קוואי לינארד, ג'ימי באטלר, וקיירי אירוינג). סכום זה הוא רק קצת פחות מהמקס לשחקנים עם 10 שנות ניסיון – שקווין דוראנט הוא הראשון בתור (וכמובן שאם הלייקרס בוחרים שחקן בדראפט בסיבוב הראשון, הן צריכים לחשוב גם על הכסף המגיע לו).

האם לואל דינג מפסיד כסף בעסקה שהוא הסכים לה?

שחקן החתום על חוזה זכאי לכל הכסף עד הפרוטה האחרונה והוא לא חייב להסכים לאף דיל.

אבל שחקן המשתכר 18 מיליון יהיה חכם לפזר את המשכורת לכמה שנים כדי לשלם פחות מס הכנסה, ובמקרה של לואל – המאמין שנישאר לו עדיין כדורסל – הוא הסכים ל-BUYOUT בסך 7.5 מיליון. יש לו שנתיים לעשות כסף זה מקבוצה אחרת, ואפילו אם משכורתו לשתי עונות לא תגיע ל-7.5 מיליון, הכסף שהוא חוסך בתשלומי מס, יותר ממחזיר לו את ה-7.5 מיליון.

מה קורה עם דנג עכשיו?

ברגע שהוא CLEARS WAIVERS הוא הופך לשחקן חופשי בלתי מוגבל. הוא חופשי לנפשו לחתום עם כל קבוצת NBA או כל קבוצה אחרת בעולם, או לחזור לסודן ולשבת תחת עץ דקל עם הגמל שלו ולעשן חשיש מכאן ועד הודעה חדשה.

2.שחקני הסלטיקס מחרימים את כניסתו של ריי אלן להיכל התהילה

*
יותר מאוחר החודש ריי אלן ייכנס להיכל התהילה בספרינגפילד.
*
בראיון ארוך עם שאמס צ'רניה הוא נשאל אם הוא שמע מאיזה שחקן לשעבר מהסלטיקס.
*
הוא ענה קצר וקולע:.

“No, I don’t expect to,” Allen told Charania.

שחקני הסלטיקס – בעיקר קווין גארנט וראז'ון רונדו – לא דיברו איתו מאז 2012, העונה בה בחר לעבור למיאמי במקום להישאר בבוסטון, הקבוצה בה הוא היה השחקן המרכזי באליפות 2008.

הוא הוסיף שהוא "ביחסים נורמלים עם פול פירס, איתו 'WE MADE AMENDS' (כשמחליטים לסיים אי הבנה). מהאחרים לא שמעתי, ואני לא מאמין שאשמע, אבל אני בסדר עם זה".

"אני מבין שכמה שחקנים כועסים על שעברתי למיאמי אבל הבעיות התחילו הרבה, הרבה לפני כן. למעשה הם התחילו אפילו בתוך המאבק לאליפות ב-2008".

ריי אלן לא היה בבוסטון גרדן כשגופייתו מס' 34 של פירס הועלתה לרפטרס, "אבל צלצלתי לפול והוא מבין שלא הופעתי ליומו הגדול לא בגללו כמובן, אלא בגלל שחקנים אחרים בקבוצה".

"דברתי עם פול פירס לפני שנה ויישרנו הדורים. מה הבעייה עם קווין גארנט אני לא יודע בדיוק". אבל אני יודע מה הבעייה עם רונדו: הבעייה עם רונדו היא על כמה דברים שריי אלן כתב עליו בספרו, ויותר גרוע, הצורה שראז'ון רונדו הגיב עליהם ( the way Rondo reacted to them.).

חלב שנישפך.

3. מי הבאים בתור – או שאיחרו את הרכבת?

 

תום צ'יימברס (תשכחו את השנה במכבי, אוקיי?) – הוא מין 'גבולי' אבל אהבתי את התמונה!

*

אין דרך אובייקטיבית לבחור את הראויים להיכנס ל-HOF כי כל אחד – וכמובן כל אחד שנבחר ע"י ה-NBA לוועדה הבוחרת – עם הטעם והריח שלו. אני סומך יותר על זיכרונות ורגשות מאשר על ה- NBA REFERENCE כי לדעתי בחירה ל-HOF אינה בחירה קרה ואובייקטיבית המסתמכת על סטטיסטיקה וניצחונות. עבורי, בחירה ל-HOF היא גם בחירה של ייחודיות, תרומה למשחק, תרומה לצופים, ופרסונה.

אני מחכה לבחירות של כריס וובר, טים הרדוואווי, סידני מונקריף, בובי ג'ונס, ג'ק סיקמה, רשיד וולאס, בן וולאס, לאטרי פאוסט, שון קמפ, צ'ונסי ביליאפס, מקס זסלובסקי, לארי קוסטלו, גלן רייס, רולנדו בלאקמן, לו הודסון, פול ווסטפול, וכמובן שמשחקני העשור האחרון יהיו עוד כ- 20 (מתוך ה- 50 שבחרנו!).

4. לא בדיוק הופס, BUT I LOVE IT!!!

5. לא לוקחת צ'אנס!

שאוני, האקסית של שאקיל, התייעצה עם כמה מומחים לג'נטיקה והחליטה לשכור את קובי בריאנט להיות מאמנו האישי של בנה שאקיר או'ניל.

לפי TMZ SPORTS (טי אמ זי ספורטס)   (http://www.tmz.com/2018/09/04/shaunie-oneal-lebron-james-jr-shaqir-training-kobe-bryant) at ) שאוני אמרה שהיא חיפשה את קובי כמאמנו של בנה "אבל בעיות לוגיסטיות של מרחק ועוד מנעו זאת עד עתה".

היא נשאלה אם היא התייעצה עם בעלה לשעבר בעניין והיא הגיבה שזאת "היתה החלטה כולה שלי".

היחסים בין שאקיל וקובי אינם של צמד יונים, אבל בשנתיים-שלוש 'יושרו כמה הידורים' – כמו שאומרים החברים שלי ממאה שערים. שאקיר בן ה- 15 ישחק בתיכון CROSSROADS בסנטה מוניקה, בית הספר בו חברו לקבוצה יהיה בנו של לברון, לברון ג'יימס ג'וניור. הבן המבוגר של שאוני ושאקיל, שאריף או'ניל, יהיה פרשמן ב-UCLA העונה.

6. לא הייתי קלעי טוב? אולי לא רציתי בכלל לזרוק?

 

7. שרודר אוכל את לברון בתחרות קליעה על 10K

 

לכל רפי ההבנה מהדיון אמש על הרוקטס וכרמלו: תאכלו אותה. כרמלו הוריד 7 ק"ג ונראה כמו שושנה בין החוחים!

 

 

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 90 תגובות

 1. "הוא חופשי לנפשו לחתום עם כל קבוצת NBA או כל קבוצה אחרת בעולם, או לחזור לסודן ולשבת תחת עץ דקל עם הגמל שלו ולעשן חשיש מכאן ועד הודעה חדשה."

  מנחם אתה גאון ואם לא היית קיים היו צריכים להמציא אותך.

 2. קלימרו הוא כמו נוששה בין החי חו חו.
  תודה מנחם על האסיסט ועל המעורב.
  ואם להיות קצת רציני, אני חושב שהברדק בין ריי לרונדו ו KG רק מראה שדוק ריברס לא מאמן טוב. הוא הייה חייב להיכנס בעובי הקורה ולפתור שם את הסכסוך המגעיל הזה. אני תמיד אזכור לרעתו את העונה שללפני הגעת גארנט ואלן. זה כל מה שהוא יכול היה להוציא מקבוצה בינונית. שיתבייש!

  1. הסכסוך הזה קרה אחרי לריי אלן עזב ועבר למיאמי (שהתחרו איתם).
   בזמן שאלן היה בקבוצה, הם הגיעו לאליפות והפסד בגמר. נראה לי שריברס עשה עבודה טובה בזמן הזה ביצירת תלכיד קבוצתי.

   הברוגז הזה יותר מראה צדדים שליליים על גארנט ורונדו.

     1. לא כל מה שמנחם כותב במרכאות הוא באמת ציטוט.
      הנה מה שאלן אמר:
      I talked to Paul a year ago today, and we patched it out,” Allen said. “So much was made about my decision, and they were upset with me because I left for Miami. But it will never change what went on between us in 2008

      הוא מתייחס כאן לעובדה שלא משנה מה עבר ביניהם הם עדיין זכו באליפות יחד.

      בפועל הסכסוך בין אלן לרונדו התחיל קצת יותר משנה מאוחר יותר.

 3. מעניין איזה ילד זה שצריך את קובי בראיינט כמאמן.
  בטח יש לו כבר את כל היכולות הגופניות, כל היסודות של הכדורסל, יכולת אישית, קבוצתית, וכל מה שנשאר לו זה ללמוד איך להיות סופרסטאר בשיעורים פרטיים מקובי בראיינט.

 4. דנג יוזמן ללא מעט אימונים. עמדת הוינג היא הקשה בליגה מבחינה אתלטית. אם הוא לא אתלט ממוצע פלוס בשלב הזה הוא יקבל מינימום. אם הוא שיקם את גופו ויחזור להיות משהו קרוב למה שהיה בשיקגו אז הוא יכול להיות נכס אדיר לכמה קבוצות לשנה שנתיים כמו שהיה אריזה. אבל זה 'אם' גדול

  1. אני מחזיק לו אצבעות.
   הוא וויתר על 7.3 מיליון דולר בשביל הסיכוי לשחק כבר העונה
   (אם היה ממתין שנה, היה מקבל כל סנט מהחוזה שלו, ועדיין הופך לשחקן חופשי אחרי ביי אאוט של הלייקרס).

   לטעמי, זו בחירה מעוררת השראה.

    1. לוותר על 2.5 מיליון נטו (אחרי מסים, וקיזוז המשכורת מהקבוצה החדשה),
     זה וויתור גדול גם עבור מיליאונר.

     דנג לא שדד אף אחד. את החוזה שלו הוא קיבל בזכות מה שעשה בקריירה לפני החתימה (ובזכות מנהל טמבל…) ,
     ההחלטה לא לתת לו לשחק קשורה הרבה יותר לאסטרטגיה של הלייקרס, ולחילופי ההנהלה, מאשר ליכולתו/חוסר יכולתו.

     1. שיחק או לא שיחק ולמה זה פחות משנה, הבנאדם יושב על עשרות מיליונים ולא היה צריך לעשות דבר בשביל זה חוץ מלבוא לאימונים.

      "מעורר השראה" זה טיפה מוגזם עבור מישהו במצב כזה ש*אולי* יצטרך לוותר על סכום ש*הוא וכמה דורות במשפחתו* לא צריכים בכלל כדי לחיות כמו מלכים, אשר עבורו לא היה צריך לעשות דבר, וכל זאת בעד *הסיכוי לשחק עוד קצת כדורסל בזמן שנותר לו בקריירה* ב-NBA.

     2. יודע מה?
      אולי את הביטוי "מעורר השראה" צריך לשמור לתרזות ולגנדים של העולם,
      ובמקום לכתוב –
      יפה.
      כאשר מישהו מוותר על 2.5 מיליון דולר (נטו) בשביל הזכות לשחק כדורסל במקום לחמם את הספסל,
      זה יפה.

     3. זה שיש באתר ויכוח שנגמר בהסכמה זה גם כן יפה. ואם לוקחים בחשבון את העקשנות של הנפשות הפועלות, זה כבר מעורר השראה

    2. אז אני מבין שברגע שהלייקרס החליטו לא להעלות את דנג, הוא היה צריך להחזיר להם את הכסף ולקבל 30 ש"ח לשעה פלוס נסיעות.

  2. תיבודו אוהב לממן חוזים לשחקניו הותיקים וכמו מפקד טוב ונערץ דואג לחייליו עד הפנסיה. שמועות מדברות על חוזה במיניסוטה.

     1. בית חולים זה לחלשים. אתה מקבל גימלים רק אם רואים את העצם.
      ואז גם שמים לך תחבושת אישית ואתה צריך לשבת על הספסל.

      למעשה יש שתי אפשרויות:
      או שיוצאים מהארון או שיוצאים בארון (תיבודו שידוע כחובב גדול של המורשת הספרטנית חידש את הפתגם "עם המגן או עליו"…).

 5. כמה דברים מעניינים מהראיון עם ריי אלן:

  Favorite teammate?

  Toss-up between Sam Cassell and LeBron James. Sam was a guy you wanted to go to battle with. He wouldn’t quit on you and do whatever he could. He never wore bad body language. LeBron is a guy who you’ll have fun with, he’ll compete with you, but he is always one of the guys. He never made himself bigger than the next man.

  ******

  Favorite shooter — before you played, when you played and now?

  Michael Cooper. Dell Curry. Bradley Beal. I see myself a lot in Beal.

  *******

  I didn’t know what winning a championship meant. So when I signed my five-year contract extension with Seattle [in 2005], I didn’t know what I was signing when it involved winning a title. That’s what our mission were supposed to be. I signed with the team hoping they gave me the best chance at winning. But I learned playing in Boston and Miami that we were just playing around in Seattle. I loved the team, I loved the city, but the organization, at the time, wasn’t serious. They weren’t putting anything in place to get us in title position.

  *****
  “I just remember 2001 when we lost to Philadelphia, the ropes came out and they celebrated the Eastern Conference championships early,” Allen said. “That was going through my mind watching the yellow ropes come out, and seeing the trophy …

  “I was so pissed because the game wasn’t over with yet. That’s what happened in 2013, too, when they were assuming that the Spurs were going to win. It was that same feeling that I had in 2001. It was anger. That’s why you just don’t give up and fight until the end.

 6. עשית סלט שלם ולגמרי לא מדוייק לגבי הביי אאוט של דנג וכל ההיבטים והאלמנטים שבו. אני לא אוהב לכתוב מהטלפון אז בערב אסביר. אולי…

    1. לדדי אין מושג אבל הוא תופס נאיבים כמו JOJOEMBID שהדיבור הגבוה שלו (אבל אף פעם 'אין לו זמן להסביר') עושה עליהם רושם של "האדם שמבין" (שאף פעם אין לו זמן להסביר).

     דדי הוא מסוג האנשים שעוןבדים עליך משך שנים עד שאתה ת\ופס אותם. הנה, תפשתי אותו. שיסביר מה כתבתי לא נכון על דנג ושהוא יסבהיר את 'האמת' כדי שכולנו נשתכנע.

     אז זהו דדי. זה הזמן שלך. SHOW US THE MONEY או סתום את פיך אחת לתמיד!

     1. מנחם הוא די צודק. כל פעם שאתה כותב על ענייני משכורת אתה רושם הרבה דברים לא מדויקים ( אתה יודע למה אני יודע את זה? כי דדי הסביר לי הרבה דברים במהלך השנים. כן בסגנון המתנשא והמעצבן שלו אבל כשמבקשים הוא מסביר).
      כאן לדוגמא כתבת שהדד-מאני על דנג יהיה 6.2 לשנה אבל הוא יהיה 5 לשנה כי דנג ויתר על חלק מהמשכורת בבאי-אאוט. כלומר החוזה שלו עכשיו הוא לא 18.8 לשנה.
      העונה למשל הוא מקבל רק 14.5 ניליון.
      בקיצור אתה סתם מתנפל עליו.

     1. מנחם, זה לא נכון. אני תמיד לומד מהתגובות שלו ולא ראיתי אצלו טעויות (על ניתוחים ומטרות אפשר להתווכח אבל מבחינה אנליטית הוא יודע על מה הוא מדבר). לי יותר מפריע שהוא לרוב מרשה לעצמו לזלזל במגיבים אחרים ולא מוכן לקבל עמדה אחרת, כמו שהיה לי איתו ויכוח לגיטימי בפוסט הטריידים הדמיוניים וישר הוא החליט שאני לא מבין מהחיים שלי.

  1. דדי, הסיפור שלך מזמן נמאס עלי. כל פעם שאני כותב על משכורות ודברים שאתה לא מבין בהם, תגובתך היא "עשית סלט. בערב אסהביר, אם יהיה לי זמן".
   אבל אתה לעולם לא מסביר, כאילו דשלא היה לך זמן.
   האמת? אין לך מושג, ורוב הגולשים כאן שבאמת לא מבינים, ממשיכים להאמין לך.
   אתה מפלצת גבוהה ושמנה שעושה רושם אדיר כשרואים אותך, אבל כשמגיע הזמן לכתוב אתה הופך פתאום לזיקית, מקסימום. חיפושית יותר מתאים.

 7. תודה על המעורב
  שמישהו יתפוס את שחקני בוסטון באוזניים ויעשה שולם שולם לעולם. קצת קטנוני הריב הזה

  1. הלוואי. הגיע הזמן שיגמרו עם החנטריש הזה וזו יכולה להיות ג'סטה גדולה של דוק זיבל. שיעשה משהו אחד חיובי ויחזיר לי את הכבוד כלפיו שאיבדתי.

 8. לואל דנג מקבל בסיפור הזה מול הלייקרס בערך 7.5 מיליון דולר יותר ממה שהוא שווה על הפארקט לשנים הקרובות והלייקרס ממשיכים לפנות מקום לחוזה ואולי אפילו שניים של כוכבים לצד לברון בקיץ 19. אפשר להגדיר את העסקה הזו כ- win-win לשני הצדדים, בכלל מדהים שהלייקרס הצליחו להפטר איכשהו מהחוזים הנוראים של מוזגוב ודנג בנזק מינמאלי תוך שנה.
  קובי vs שאקיל סבב ב' הפעם על רקע הדור הבא?
  הסיפור עם גארנט ורונדו מול אלן נשמע קטנוני, כמו ריב של ילדים בגן,
  מתאים לאישיות של גארנט על המגרש, הנה עוד סיבה למה הוא בחיים לא יהיה נוביצקי .

  1. גארנט הוא טיפוס של נאמנות עד הקצה. ישנם סיפורים על איך הוא עוזר ומקדם את חברי הילדות שלו כמו לברון ואפילו יותר.
   הכל זה אישי בשבילו, זה לא בהכרח רע (אם כי גם אני הייתי שמח לראות שולם)

 9. תודה מנחם, רודי T עדיין מחכה להיכנס בשערי ההיכל.
  33 שנים בקבוצה אחת, 5 אולסטארים כשחקן, 2 אליפויות + זהב אולימפי כמאמן.
  בזיון להיכל ולnba שהוא עדיין מחכה

  1. כרמלו אנתוני הוא אחד הסקוררים הגדולים שידעה הליגה בעשורים האחרונים.
   מבחינת כישרון הוא היחידי שקרוב ללברון ג'יימס אבל עושה רושם שבניגוד ללברון הוא לא הצליח להפוך למנהיג אמיתי שיכול לקחת קבוצה לאליפות.

   אני כן מעריך אותו על כך שלא בחר להצטרף לקבוצה אלופה או יריבה כמו שקווין דוראנט עשה.

 10. בל.א רק עכשיו מעכלים את החורבות שהשיר קובי בריאנט.
  בהובלתו הישירה של בריאנט הגיעו בפעם האחרונה לפלייאוף לפני 5 שנים כדי לקבל סוויפ מביך בסיבוב הראשון.
  מיותר לציין שלברון לקח אליפות עם ההיט באותה עונה.

  הזקנה לא עושה טוב לכולם.
  דנג היה שחקן מצויין בבולס כשאפשר להשים אותו בשורה עם ראסואל באטלר.
  אחד השומרים הטובים בליגה אבל על העמדה שלו יש את השחקן הכי טוב בעולם ג'יימס ובנוסף אליו יש את רנדל שיכול להיות שובר שיוויון בהתקפה.

  בכדורסל המודרני שם המשחקיות הוא סופר טים והמשכיות.
  כשרואים את הגולדן סטאט בעונה כזאת מצרפים עוד אולסטאר בקליבר של קזינס זה מסמן משהו לכל הליגה.
  אף אחד לא יודע לאיזה רמה לברון ירים את הצעירים של הלייקרס אבל אסור לשכוח שזאת קבוצה שבורה וחסרת ניסיון.

 11. 1. תודה מנחם.היית חסר!

  2. הסכסוך בבוסטון שווה מעורב בפני עצמו..מעניין…

  3.את הסרטונים של כרמלו מפרסמים רק בשבילך מנחם..כדי שלא יגמרו לך שאריות האמונה בשחקן הזה, ששיחק פעם טוב בנבחרת ארה"ב 🙂

   1. קאזינס כבר תפס לו את המקום . . .
    או שפשוט הוא לא היה מיואש מספיק.
    לוקח לו זמן להפנים את המעמד החדש שלו.

    1. התגובה 21.1.1 הייתה אמורה להיות המשך ל-21.2, כלומר לדעתי כל עוד הוא לא מוכן לעלות מהספסל או לשחק הרבה פחות דקות ממה שהוא רגיל (מעבר לחוסר ההתאמה שקיים במידה זו או אחרת בסגנון המשחק) – אני לא חושב שהם מעוניינים בו.

 12. תודה מנחם על עוד מעורב עשיר ומגוון. מדהים שמי שחתם על החוזה השערורייתי של דנג ( ושל מוזגוב) חזר לתפקד כג׳נרל מנג׳ר בצד המזרחי של היבשת, פראיירים מתחלפים וכדו׳

 13. אחלה מעורב מנחם תודה רבה.

  שחקנים כמו דנג שהופכים למעין זומבים זו תופעה מאד שלילית, גם למועדונים וגם לשחקנים – אני שמח שיש אחד פחות בליגה.

  בחירה "מעניינת" של גברת אוניל לשעבר… אבל מקובי יש הרבה מה ללמוד בכל מקרה.

 14. מצויין מנחם
  לגביי תום ציימברס הוא ואנטואון ג’יימסון הם 2 שחקנים עם 20000 נקודות בקריירה שלא בהיכל התהילה בינתים
  צימברס היה גבוה לבן ואתלט לא רגיל
  אם ריצ’מונד ודינו ראדג׳ה חברים בהיכל גם לצימברס מגיע

 15. את מי מעניינים כל עניני הכספים האלה ??
  לא אותי….כולם הפכו למנג'רים בפוטנציה…זה בגלל כל הפנטזי ליג ???
  דברו על כדורסל ….

כתיבת תגובה

סגירת תפריט