מעורב אהבה, בגידה, וסקס לששששששי בערב / מנחם לס

אני מת. מה? טריסטן ת'ומפסון, הגזר הזה, הוא מאהב עליון על האשך, מומי, והדוק?

 

אתם מאמינים? אתם מאמינים לדבר הזה? האשך – אפילו בימיו הגרועים ביותר – ומומי -אפילו אחרי בקבוק סליבוביץ' – לא היו מעיזים. הדוק ברור שלא. הוא עבר חינוך מהמורה שלו קווינט. ולא עם אחת! עם שתי שרמוטות. ולא סתם. הנה, תקראו בשורה הבאה את ה'סירקומסטנסס' בהם הדון ג'ואן החדש של הדור דפק שתי צעירות בעת ובעונה אחת במלון בניו יורק.

בזמן שהעלמה שלו, הריבה שלו, בבת עינו קלו קרדשיאן שוכבת בבית חולים, נאנקת מכאבים (תאמינו לי שאלה כאבי תופת. קשה להאמין עד שמישהו עובר אותם) כשהיא מביאה לעולם את בתו של טריסטאן ת'ומפסון, (https://www.cosmopolitan.com/uk/entertainment/a18749394/khloe-kardashian-given-birth-first-baby-tristan-thompson/) הסנטר האפסון הזה של הקאבס ניכנס לחדר מלונו בניו יורק עם שתי שרמוטות לערב של משחקים ועינוגים.

How Tristan tried to explain cheating rumours

הוא אמר לה שזה היה פחות ABOUT CHEATING ויותר ABOUT random drunken hook-up

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 34 תגובות

   1. לא בטוח שזה קיים יותר אלא עם בחורות שהם קרובים אליהן מאד וגם אז בזהירות מקסימלית וכנראה בהצהרה חתומה שהכל נעשה ברצון כי כולם למדו את השעור ממה שקרה לקובי

 1. לא מזמנן חגג עמנו את חג החרות = פסח = יציאה מעבדות לחרות.

  שם מסופר = לא יודע לקבוע אם זה סיפור?האם זו אגדה?האם זה אמתי,או סתם איזה חציל כתב.

  וכך מסופר = פרעה לא האמין ולו לרגע למה שהולך לנחות עליו ועל עמו, חטף מכה ראשונה אמר לעצמו לא נורא יעבור , חטף מכה שנייה ושוב אמר לא נורא יעבור .וואלה כך המשיך עד למכה העשירית.

  לאחר המכה העשירית = אמר והודה וואלה חשבתי לעצמי שאתה סתם מבלף ולפני שנדם קולו אמר בכל רם :=

  וואלה רק עכשיו הבנתי שאתה לא מבלף (מחזיק יד אמתית)

  1. בוהנה באמת קומוניסטים פה=לא מגיבים,לא מדברים ולא מביעים דעה,בלי אישור של מנחם,נו באמת…

   אני רק שאלה ?

   מי הוא מניפולטור העונה ב :NBA

   תשובה = ERIK SPOELSTRA

   בוהנה = הבן אדם עשה שוויון מול טורונטו ,במתכוון,עד לסיום המשחק של וושינגטון ,באורלנדו(הקדים במספר דקות)
   קיבל דיווח על הפסד של וושינגטון והחליט באומץ שעדיף לו לפגוש את פילי (ללא אמביד??)ולנצח מאשר לפגוש את בוסטון החבולה.

   זה בערך כל מה ששווה הערכות וניתוחים של לפני המשחק…95% חשבו שעדיף למאמי מקום 7 ולא 6

   זו = מניפולציה משובחת.(האם מוצלחת או לא זה כבר יתברר בקרוב)

 2. מה זה מנחם ?
  זה מעורבב מסובב
  תומפסון עשה מהלך מביש, מומי לא היה מתפשר על פחות מ 3 בחורות

 3. ענק מנחם!
  הבנאדם אפס. טיפשה מי שתלך עם אחד כזה. וקלואי הייתה צריכה לדעת כי אותו טריסטאן זנח את חברתו הקודמת בזמן שהייתה בהיריון עבורה!
  יאללה עוד קצת בלאגן בקליבלנד (למרות -TT ממש כבר לא פקטור שם).

  1. 1. אתה מכיר הרבה שהיו יכולים לעמוד בכזה פיתוי?
   2. זה סט אפ ברור – אחת הבחורות לא מפסיקה להסתכל למצלמה
   3. אני לא אתפלא אם הקרדשיאנס אירגנו את הסט אפ הזה. תפסה מליונר (חוזה של 82 מליון), ועכשיו יכולה לזרוק אותו עם מזונות מטורפים ל18 שנים הקרובות. לא שחסר לה אבל תמיד טוב לגוון את מקורות ההכנסה. שלא לדבר על השיקול המרכזי של המשפחה הזאת – רייטינג וצומי מטורפים.

    1. 1) מה שאור.
     2) "לא שחסר לה". הבת של או.ג'יי סימפסון (לפי השערות שונות) שווה פי חמש מטריסטן. עם כל הכבוד, המזונות שהוא אולי ישלם לא שווים את המאמץ של לארגן את זה. המשפחה הזו היא אחת היחידות בעולם שאם הן רוצות "לגוון את מקורות ההכנסה", כל מה שהיא צריכה לעשות זה להניף את האצבע לכיוון השני וכסף יצנח לה מאיזה ליין קוסמטיקה חדש שפתאום צמח לו.
     3) איך לעזאזל הוא עושה משהו לא טוב (רק לפי ההנחה המובלעת פה. יחסים פתוחים, פוליאמוריה, זה אחלה כשהצדדים מאשרים ומסכימים. אבל זה לא מה שהנחת שיש פה) והיא זו שחוטפת את ההאשמות?
     4) למה לתת איזשהו יחס למשהו ש-TMZ מפרסמים? (הוא אמר באירוניה גסה) הם הזבל של הזבל. ואם כבר להאשים בסט אפ (שכאמור, טריסטן לא היה חייב לעשות איתו כלום. עד כמה שאני יודע, הוא עדיין יצור בעל תובנה ויכולת קבלת החלטות, בטח כשהוא יודע שאין השלכות שליליות ללהגיד לא) למה לא אותם? הם אלו שחיים מסרטונים כאלו. אני לא אוהב את הקרדשיאניות ומה שהן מייצגות, אבל פור פאק סייקו קילר קס קה סה, TMZ הרבה יותר גרועים וחסרי נשמה. אם סוהרסן ינשק אותם, הסוהרסן יהפוך לקליפה ריקה וצמחית. אם תיבודו יפגוש אותם, הוא יברח לפינה וינדור נדר של שתיקה והרחקה מכדורסל. אומרים שדני איינג' ניסה להעביר אותם בטרייד פעם, והוא התעורר עם אגן שבור.

     1. לגבי נקודה 1 – לא חושב שיש גבר שהיה אומר לא. אתה יכול שלא להסכים איתי על זה, אבל ברשותך אני אחשוד פה ברמת הכנות שלך.
      לגבי נקודה 2 – אם היא היתה שווה פי חמש ממנו אז היא לא היתה מתפרנסת מלפרסם מוצרים באינסטגרם ומתוכנית ריאליטי. בדקתי באינטרנט (באמת תודה, בגללך בזבזתי חמש דקות מהחיים על העניין הזה) והיא שווה באיזור ה20 מליון דולר. עם הסגנון חיים שלה זה ממש לא סכום שאפשר לפרוש איתו.
      לגבי נקודה 3 – אנחנו מדברים פה על הפאקינג קרדאשיאנס כן? משפחה שהאמא עודדה את הבת להדליף קלטת סקס, כן? על פי גוגל אחת מהן אכלה את הפלסנטה שלה בשידור (ושוב, תודה לך שבגלל התגובה שלך נאלצתי להחשף לדבר הזה), ושיא הביזר – היו שם גם נישואין ללא אחר מאשר כריס המפריז! שום דבר כבר לא יפתיע אותי כאן.
      לגבי נקודה 4 – יש מצב, באמת שאין לי מושג.

     2. תחשוד כמה שתרצה. אם הכלבה שלי מסוגלת לראות כבד ולא לאכול אותו, גם גבר מסוגל. אנחנו בני אדם, לא אמבות.
      לפי האתר הזה – http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-5599757/What-Tristan-Thompsons-net-worth.html
      היא שווה 40 מיליון. הוא 8. עם סגנון החיים שלה היא לא צריכה לפרוש עכשיו. והיא תרוויח הרבה יותר מדברים אחרים שהיא יכולה לעשות (כן, האינסטגרם והריאליטי. זה מכניס הרבה כסף). כן, המשפחה הזו גרועה. אני לא מגן עליה. אני כן חושב שלקפוץ קודם כל להאשים ולחפש את הגולד דיגרית בלי שמץ הוכחה זה… בעייתי.

     3. תרשה לי לסכם את הויכוח הזה במילים – יאללה יאללה. את הכלבה שלך קצת יותר קל לאלף מאשר את הגבר המצוי.

      לגבי שוויו, איך בדיוק הגעת למסקנה שהוא שווה רק 8? רק בשנה הזאת הוא עשה 16 וחצי (ובשנתיים הקרובות יהיו לו 17 וחצי ו18 וחצי). לך תבדוק מה החוזה שלו. לגבי שוויה – לעולם, אבל לעולם, אל תביא כמקור את הדיילי מייל. יותר נמוך מזה אין.

     4. דווקא המקור של השווי בכתבה הוא מhttps://www.celebritynetworth.com כך שאין מקום ללכלך על הדיילי מייל בנקודה זאת.
      שנית השווי של TT אכן עלה מאז שנכתבה הכתבה הזאת ל20 מיליון.

 4. אברי, להשליך על זולתך את תכונות האופי שלך זאת טעות פסיכולוגית נפוצה – לא כל דבר שאתה היית עושה תופס גם לגבי אחרים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט