פריוויו סקרמנטו 2017-18 / עמית טבול בשיתוף עם זיו אילן

 

ברוכים הבאים לפריוויו של סקרמנטו קינגס לעונת 2017-18.

אם הייתי צריך לסכם במשפט אחד את התקופה האחרונה בסקרמנטו: "השקט שאחרי הסערה" די מתאים פה.

השנה מגיע לפריוויו אורח מכובד שהוא גם האוהד מס' 1 של סקרמנטו באתר ואולי בישראל: זיו אילן!

זיו הוא אוהד אמיתי של סקרמנטו. בניגוד אלי הוא לא אוהד שחקנים (קאזינס) וגם לא מי יודע מה פרובינציאלי.

לפני שנתחיל לדבר עם זיו, נתחיל בנתונים היבשים:

אולם – Golden 1 Center, אולם חדש שעברו אליו לפני שנה, המכיל 17,500 מקומות. ממוצע הצופים באולם הביתי היה 17,608 (100.6% נוכחות), כלומר בכל משחק ביתי 108 צופים קנו כרטיסים באיכות Low cost ועמדו במהלך כל הערב (מעניין אם גם המחיר היה Low Cost). הנתון על הקהל מרשים לכל הדעות בהתחשב בהישגי הקבוצה. רק 9 קבוצות ב-NBA הכניסו יותר צופים ממספר המקומות באולם. 6 מהן קבוצות פלייאוף. ה-3 האחרות הן מיאמי, דאלאס וסקרמנטו.

מאמן – דייב ייגר, עונה שניה בסקרמנטו. סקרמנטו מימשה אופציה בת שנה על ייגר והאריכה את ההעסקה של דיבאץ', כך שלכאורה שניהם יהיו איתנו עד 2020, קצת לפני גזירת הסרט של הרכבת הקלה בגוש דן.

ייגר ודיבאץ'. הבעת אמון מהבעלים

 

אז מה היה לנו שנה שעברה?

הקבוצה החליפה מאמן, לוגו, אולם וחלק ניכר מהסגל. דייב ייגר הביא איתו גישה הגנתית ושונה לחלוטין מקודמו בתפקיד ג'ורג' קארל.

זה לא שינה כל כך.

המאזן בעונה שעברה: 50-32, מקום 12 במערב, 2 מקומות נמוך יותר מהמאזן בעונה שקדמה לה.

בחודש פברואר הקבוצה נוכחה לדעת (שוב) שהסיכויים להגיע לפלייאוף נמוכים מאוד. הנהלת הקבוצה החליטה לשחוט פרות קדושות ולהרעיד את אמות הסיפים של ארמונות המלכים. בוגי וכספי נשלחו לניו אורלינס תמורת באדי הילד, טייריק אוואנס, לנגסטון גאלווי + 2 בחירות דראפט (סיבוב ראשון ושני), לכאורה תמורה דלה עבור סנטר מוביל בליגה נטולת גבוהים התקפיים.

בהתאם לכך הקבוצה התרחקה עוד יותר מהפלייאוף. הרצף הלא מחמיא נמשך משנת 2006 והוא השני הכי גרוע אחרי מינסוטה שלא ראתה פלייאוף משנת 2004.

אם כבר מזכירים את הזאבים, הסיפור שלהם באמת קצת דומה לסקרמנטו – מועדון קטן ששנים לא מצליח להגיע לפלייאוף. בכל זאת נצביע על שני הבדלים משמעותיים:

 1. מינסוטה כנראה תגיע השנה לפלייאוף לאחר שהתחזקה בשחקנים מוכשרים עם קבלות. לעומת זאת, סקרמנטו נפרדה מהשחקן הכי טוב שלה בעשור האחרון ומהישראלי הכי טוב שלה אי פעם. מינסוטה מחפשת הישגים. סקרמנטו מחפשת שקט ובניה יציבה.
 2. לסקרמנטו יש גרעין קשה של אוהדים, ר' נתונים על נוכחות קהל. לעומת זאת, במינסוטה רק 76.5% מהאולם התמלא מדי ערב, אולי בגלל שהדלק במנועים קופא בחורף הנוראי של מיניאפוליס.

אהלן וסהלן:

ג'ורג' היל (יוטה), דיארון פוקס (רוקי, בחירה מס' 5 מקנטקי), וינס קרטר (ממפיס), זאק רנדולף (ממפיס), בוגדן בוגדנוביץ' (פנר-אולקר, זכה איתם ביורוליג וסיים מקום שני ביורו באסקט עם סרביה), ג'סטין ג'קסון (רוקי מנורת' קרוליינה, במקור בחירה מספר 15 של פורטלנד), הארי גיילס (רוקי מדיוק, במקור בחירה מספר 20 של פורטלנד), ג'ק קולי (אמריקאי גבוה שלא נבחר בדראפט. שיחק בשנה האחרונה בגרמניה אבל עוד לא תקע יתד בליגה), מאט ג'ונס (רוקי, לא נבחר בדראפט), פרנק מייסון השלישי (רוקי, גארד נמוך ששיחק בקנזס ונבחר בסיבוב השני בדראפט. אין קשר לפרנק קמינסקי השלישי), ג'קאר סמפסון (ליגת הפיתוח בשנה האחרונה), מרקוס ווילאמס (שיחק בשנה האחרונה בצרפת אחרי שעבר מיליון קבוצות ומדינות: פורטו ריקו, רוסיה, סין, ספרד, שוב פעם רוסיה, סרביה ומונטנגרו. בטח תשמחו לדעת שהבן אדם מחזיק בשיא האסיסטים למשחק בודד ביורוליג – 17).

סלאמאת (לא כולל קאזינס, כספי ובארנס ששיחקו במהלך רוב העונה שעברה):

רודי גיי (עזב לסן אנטוניו), דארן קוליסון (אינדיאנה), אנטוני טוליבר (דטרויט), ארון אפללו (אורלנדו), בן מקלמור (ממפיס), טיי לאוסין (סין), טייריק אוואנס (ממפיס), לנגסטון גאלווי (דטרויט).

נשארו:

לא יותר מדי: קולי-שטיין, סקאל לביסייר, באדי הילד, קוסטה קופוס, גיורגיו פאפאיאניס, גארט טמפל, מלאכי ריצ'רדסון.

 

אוקיי, נעבור לזיו.

שלום לך, זיו וברוך הבא לפריוויו!

זיו: היי עמית , סחטיין שמצאת קצת זמן לקבוצה כזו חשובה בין שלל עיסוקיך :]

תודה. יש לי פינה חמה בלב ששמורה לסקרמנטו.

דיברנו המון על הטרייד בין סקרמנטו לניו אורלינס. למה הם עשו את זה?!

דיבאץ' קיבל החלטה לעשות טרייד על קאזינס כבר הרבה לפני ולקח לו זמן לשכנע את הבעלים רנדיב. הם הגיעו למסקנה שקאזינס פחות מתאים לכדורסל שהם, ובעיקר המאמן ייגר, רוצים לשחק: כדורסל קבוצתי של גארדים, שמבוסס על גבוהים אתלטים ודינמיים, שמגנים טוב ולא צריכים הרבה את הכדור.

הם לא רצו לשלם לקאזינס כל כך הרבה כסף ואיבדו את הסבלנות בכל הקשור להתנהגות שלו, בעיקר ריבים עם עיתונאים וכל מיני דברים שקרו מתחת לפני השטח. כמו כן בסקרמנטו רצו לשנות תקליט מקבוצה שנמצאת בספוט בהקשרים שליליים – לקבוצה צעירה, דינמית ומעניינת שהשחקנים בה בעלי קרקטר.

טרייד שמוביל קבוצה לבניה מחדש מצריך הסתמכות על בחירות דראפט. איך לדעתך בחרו סקרמנטו בדראפט האחרון?

לא מת על הדראפט של הקינגס השנה, חושב שהוא סביר. לא יותר. לדעתי דווקא הדראפט של שנה שעברה הניב יותר. יחד עם זאת אני אוהב את הגישה של להשיג כמה שיותר בחירות.

הילד, בוגדנוביץ ולביסייר כולם אחלה תוספות מהדראפט של שנה שעברה וריצ'ארדסון ופאפאיאניס הם השקעות לטווח ארוך. לגבי הדראפט של השנה הבחירה בג'סטין גקסון היא לדעתי שיחוק. כבר עכשיו הוא 3 לגיטימי והוא יהיה לדעתי שחקן שיתכתב עם האולסטאר.

ג'סטין ג'קסון. אול סטאר עתידי?

לגבי פוקס – הם רצו רכז, לדעתי הוא יהיה בסדר אבל מהבחירה 5 יכלו לעשות יותר. הם קצת נסחפו בהייפ שהיה לו לפני הדראפט.

הבחירה בגיילס במקום ה-20 כשקיילב סוניגן וקייל קוזמה עדיין על הלוח היא טעות, לדעתי בחירה בינונית מאד וחבל.

ג'ורג' היל מהווה החתמה מעניינת של הקינגס. היל הוא לא רכז טופ 10 בליגה אבל גם לא רחוק משם. איך יעבוד הציוות שלו עם דיארון פוקס?

לדעתי בראש ובראשונה הוא ישמש לפוקס דוגמא טובה מאד של מקצוען ומודל לחיקוי. במקביל הוא יוריד מפוקס את חובת ההוכחה כאן ועכשיו ואת הלחץ להתחרות על רוקי השנה ולהתמקד בהשתלבות שלו בבניה לטווח ארוך. הם יכולים להיות ציוות טוב. באופן כללי הקו האחורי של הקינגס מאד מגוון. היתרון של היל הוא היכולת שלו לשחק בשתי עמדות הגארד בצורה טובה.

תן לי סקירה על הרוקיז החדשים שהגיעו לקבוצה.

הסדר הוא לפי רמת האפקטיביות שלהם בשנה הקרובה.

בוגדן בוגדנוביץ' [בחירה 28 דראפט 2014, פיניקס] – מיודענו מאליפות אירופה. שחקן קבוצתי נהדר, ווינר. הוביל את פנר-אולקר לאליפות היורוליג ואת סרביה למקום השני באירופה לנבחרות.

ג'סטין ג'קסון [בחירה 15] – הוביל את נורת' קרוליינה לאליפות המכללות, סמול ארוך וכשרוני ביותר, היה כמעט בלתי עציר מחצי מרחק במכללות, מאד מגוון, בעל מבנה גוף רזה, היה שומר טוב במכללות. השאלה אם הוא מספיק חזק לשמור סמולים בנבא.

דיארון פוקס [בחירה 5] – כאמור אני הייתי בוחר בהרבה שחקנים לפניו, אבל אני חושב שהוא יהיה רכז פותח טוב בנבא. יש כאלה כמו צ'ונסי בילאפס (והוא עצמו) שחושבים שהוא השחקן הטוב בדראפט. אני לא שם אבל עדיין חושב שהוא בחירה סבירה.

פרנק מייסון השלישי [בחירה 34] – היה הרכז הפותח של קנזס. סניור נמוך ווינר, קלע נהדר ועושה משחק טוב. לדעתי חייב לפתח אלמנטים נוספים כדי להיות אפקטיבי בנבא.

הארי גיילס [בחירה 20] – לא אוהב כאמור את הבחירה. היו שחקנים פנויים שלדעתי יותר טובים ממנו בעמדות הפנים. הוא מועד לפציעות ולדעתי גם לא מספיק כשרוני.

מה לגבי השחקנים הגבוהים והצעירים שממשיכים בקבוצה: לביסייר, פאפאיאניס, קולי-שטיין? איך הם הושפעו או יושפעו מהדקות שהתפנו בעקבות העזיבה של קאזינס?

הם יקבלו הזדמנות. שנה שעברה שטיין ולביסייר נראו מאד טוב אחרי העזיבה של קאזינס. לפאפאיאניס יקח זמן אם בכלל…

גבוהי העתיד של המלכים?

 

לביסיייר הוא בעל האפסייד הכי גבוה. מה שכן – הוא חייב לצבור ביטחון ויציבות. לביסייר נראה מעולה כששיחק עם ביטחון, אך מנגד נראה לא שייך בכלל לליגה בחלק מהמשחקים. כנראה משהו במנטליות קצת אחר וקצת לא יציב. שנה שעברה לביסייר היה מעולה לאחר הטרייד ובליגת הקיץ נראה לא שייך. נקווה שימשיך את המומנטום של שנה שעברה. לשטיין וללביסייר יש כבר כינוי משותף: ה- Thin Towers. שניהם מאד אתלטים בהגנה ומאד מובילים.

עושה רושם שדייב ייגר רצה קודם כל שקט בחדר ההלבשה. קאזינס, קוליסון, לאוסון ובארנס הם טיפוסים די בעייתיים וכולם כבר לא איתנו. האם אתה מסכים עם הקביעה הזו?

מסכים עם חלקה, בעיקר לגבי קאזינס ובארנס. קוליסון היה אחלה בקבוצה, מופת ודוגמה בפן האישי והמקצועי, אבל הוא הסתבך באלימות עם אישתו.

לאוסון לא היה בעייתי בקינגס, למעט איחור בתחילת השנה לטיסה. סקרמנטו מאד אהבו אותו והתפלאתי שהם החליטו להיפרד ממנו.

איך אתה מסביר את אחוזי הצפייה הגבוהים במשחקי הקבוצה למרות ההישגים הדלים? למה זה מגיע להם? מה קורה שם בפורומים של האוהדים?

הקינגס הם קבוצת ספורט יחידה במטרופולין של סקרמנטו, שצמא לספורט. מעבר לזה נוצר איזשהו באז לקבוצה שמצליחה למלא את האולם החדש. הפורומים של האוהדים מאד אקטיביים וגם בתקופה המתה של עכשיו מתפרסם ב- sactownroyalty.com פוסט יומי שזוכה לעשרות תגובות. בזמן משחק או בזמן הדראפט הפוסטים זוכים למאות תגובות. לא בדקתי אבל אני לא חושב שיש הרבה קבוצות קטנות בליגה שהקהל שלהן כל כך מעורב.

מה לגבי ההנהלה של הקבוצה? האם דיבאץ' מנהל את העניינים כמו שצריך? הייתי מצפה שכולם שם יעופו על טיל אחרי 12 שנה ללא פלייאוף.

דיבאץ' מקבל הרבה קרדיט על היותו דיבאץ': שחקן שהקהל בסקרמנטו מאד אהב ורואה בו סמל. הוא אדם עם הרבה סטייל ועם שייכות למקום ולכן מקשיבים לו.

דיבאץ' הכניס הרבה יציבות לקבוצה ועשה מהלכים שדורשים אומץ וקרדיט מהבעלים, כמו הטרייד על קאזינס. אין לו בעיה ללכת עם הדרך שלו גם עם במחיר של ירידות ולגלוג מהמדיה, שיכולה להיות מאד ארסית. הוא לא מתרגש וזה נהדר.

כידוע, רנדיב בהתחלה היה מאד חסר סבלנות ועכשיו עם דיבאץ' זה אחרת. גם הכימיה שלו עם ייגר טובה. יפה שהוא הצליח להביא לסקרמנטו מאמן צעיר ומצליח כמו ייגר שמאוד מתאים למקום.

קבוצות שוק קטן כמו סקרמנטו צריכות גם הרבה מזל בשביל להצליח. דיבאץ' כרגע בווקטור הנכון ולדעתי המזל גם כן יגיע. כשעושים טועים ופתאום הכול נראה הרבה יותר מסובך מאשר מעמדת הצופה או הפרשן.

איפה היית ממקם את סקרמנטו ביחס ל-29 היריבות שלה בליגה?

סקרמנטו קבוצה בבניה. הקינגס יבדקו מה יש להם ואז הם יראו לאן הם יכולים לכוון. לדעתי הקו האחורי תחרותי לגמרי , הקו הקדמי רזה , בעיקר בעמדת הסמול שג'סטין ג'קסון הוא למעשה הסמול הטבעי היחיד. עמדות הפנים תלויות לא מעט בהתפתחות של שטיין ולביסייר ובעיקר לביסייר שהפוטנציאל שלו גבוה.

הקינגס החתימו על חוזים דו כיוונים את ג'קר סמפסון וג'ק קולי שיכולים לתת עומק אם הילדים בעמדות הפנים לא יתפתחו כראוי.

לדעתי הם בערך הקבוצה מספר 20 בליגה, כאשר השנה הם ישקיעו בעיקר בפיתוח הצעירים וירצו עוד בחירה גבוהה בדראפט וב- 2019 יכוונו על תחרותיות.

איך להערכתך תיראה החמישיה של סקרמנטו? מי מהמחליפים יזכה לדקות משחק משמעותיות?

אני מקווה שתיהיה חמישייה צעירה שתכלול את היל, הילד, ג'סטין ג'קסון, לביסייר וסטיין כאשר בוגדנוביץ' ופוקס יהיו ראשונים מהספסל.

אני לא אתפלא אם אצל ייגר החמישיה לפחות בהתחלה תהיה, היל, טמפל, קרטר, רנדולף או קופוס וסטיין.

תודה רבה לזיו. אין כמו נקודת מבט אופטימית של אוהד אמיתי. אותי הקבוצה הזאת קצת יותר מדאיגה. עם כל הכבוד, כשהסקורר המוביל שלך הוא ג'ורג' היל ואתה סובל מבעיית קליעה מבחוץ כמעט בכל העמדות, מצבך לא משהו…

ועכשיו נעבור לתחזית.

תרחיש אופטימי:

ג'ורג' היל בריא ומשחק 80 משחקים במהלך העונה. דיארון פוקס מראה לכולם שההתמדה משתלמת. הרוקי עבד כל הקיץ על הקליעה מ-3 ומגיע ל-40% מדאון טאון. הוא מוכיח ללונזו בול שיש לו בולס אוף סטיל ומתעלל בו (שוב) וגם בשאר רכזי הליגה. פוקס והיל מרכיבים קו אחורי אימתני ששורף את המגרש בהגנה ובהתקפה.
לביסייר מוסיף מסת שרירים, שטיין עושה סוויץ' והופך לשחקן התקפה רציני. יחד הם מרכיבים קו קדמי אימתני שעושה שמות בליגה. במפגשים נגד הטווין טאוורס של ניו אורלינס הם עושים מהאחרונים קציצות. פאפאיאניס מקבל השראה מיאניס והופך למחליף לגיטימי של הגבוהים בדרך לעונת פריצה. ג'סטין ג'קסון רוקד על המגרש כמו ג'סטין טימברלייק ומתגלה כגניבת הדראפט. באדי הילד קובר 3.5 שלשות למשחק ב-47% ומנצח את סטף קרי בגמר תחרות השלשות. בוגדנוביץ', המחליף שלו, לא פחות טוב וקולע 15 למשחק. קארטר ורנדולף, כמעט בני 80 ביחד, שותים ממעיין הנעורים ותורמים נקודות, ריבאונדים, ניסיון וקור רוח. עומר מזיג מכה על חטא ומתחרט על ה-FAR3 שנתן לחוזה של רנדולף ונותן לו FAR12 בדיעבד. סקרמנטו מסיימת במקום ה-7, מעפילה לסיבוב הראשון בפלייאוף המערב לאחר 12 שנות בצורת ומפסידה ליוסטון בגיים 7 לאחר סדרה מרתקת.

ואם כבר אופטימיות – תזכורת קטנה איך הסתיים הדייט הקודם בין פוקס לבול:

תרחיש פסימי (תודו שהתגעגעתם!):

היל לא בריא בעליל ומשחק רק 30 משחקים במהלך העונה. פוקס נזרק למים העמוקים ומבין בדרך הקשה שהנבא זה לא מכללות. הוא לא עומד בלחץ, זועק

"What the Hill??" ומחרב את המשחק של סקרמנטו מדי ערב עם 17% מה-3 ויחס של 3 איבודים לאסיסט. התקשורת לא מרחמת עליו ומכנה אותו "אלפריד פייטון לעניים בלי התספורת". לונזו בול מריח דם וסוגר חשבון עם פוקס במשחק מושלם עם 40 נקודות, 20 ריבאונדים ו-20 אסיסטים. אבא של לונזו מסובב את הסכין ומוכר את נעלי המשחק ב- Ebay בסכום של 4,609,200 דולר שזו בדיוק המשכורת של פוקס בעונת הרוקי. לביסייר ושטיין לא דומים לכלום. הם נראים יותר כמו Teen Towers ומחברים ביחד 10 נקודות ו- 8 ריבאונדים למשחק (ושלשה משותפת אחת במהלך כל העונה). באדי הילד משליך קסאמים מדאון טאון, לא פוגע בכלום, רב עם המאמן ומסופסל עד תום העונה. בוגדן בוגדנוביץ' הסרבי עולה בחמישיה במקומו. במהלך משחק חוץ באינדיאנה לאנס סטיבנסון לוחש לבוגדנוביץ' הסרבי שבויאן בוגדנוביץ' הקרואטי חושב שבוגדן בוגדנוביץ' הסרבי הוא סתם בוגדן עלוב. הסרבי של סקרמנטו לא נשאר חייב, מסנן לקרואטי: "תנוח, יא אהבלוביץ' !" ומנחית סנוקרת לקרואטי של אינדיאנה שחוטף זעזוע מוח והשבתה לעונה וחצי. הוא מורחק ל-40 משחקים עד תום העונה ושובר את שיא ההרחקה לרוקי. דיבאץ' מפגין אחוות סרבים ונכנס למגרש. במקום להפריד הוא מצטרף למהומה ומורחק לצמיתות מכל פעילות בנבא. מאותה נקודה סקרמנטו נשארת ללא הנהלה אפקטיבית וללא שחקן שיודע לשים את הכדור בסל. המלכים קולעים 57 נקודות לערב ונראים אבודים. בצר להם הם מזעיקים את קאזינס שמחתים אותם על חוזה 300 מיליון דולר ל-5 שנים ומשמש גם כ- GM ("לי זה עולה יותר!"). הכסף שמעל המקסימום ישולם בשחור. בוגי לא שם על חוקי הליגה וסקרמנטו מורחקת ל-5 שנים בסיומן תשחק בלאס וגאס.

 

תחזית של זיו: מקום 13 במערב, בחירת דראפט גבוהה, הרבה רגעים יפים והרבה סיבות לאופטימיות.

Amitlahev

אבא במשרה מלאה, רואה חשבון, שופט כדורסל בדימוס, מכור לפנטזי, גיטריסט בהרכב ובשעות הפנאי (שאין לי) זורק מלא שלשות :)

לפוסט הזה יש 39 תגובות

 1. פריוויו נהדר. במקרה של סקרמנטו התרחיש האופטימי לא בהכרח יותר טוב מהתרחיש הפסימי. לוטרי לוטרי לוטרי.

 2. פריוויו אדיר. ג'סטין ג'קסון היה המועדף עלי כבר מזמן וכתבתי על כך, והמועדף השני הוא דירון פוקס, שאני (קצת לעומת זיו) מאד מחזיק ממנו. לא כרכז אבל כמין קיירי אירוינג/ראסל ווסטברוק.

  וזיו הוא לא רק האוהד שלהם מס' 1 בישראל. הוא אולי האוהד מס' 1 שלהם בכל העולם.

 3. פריוויו מצויין
  מה היה המתכון לכתיבת התסריט האופטימי ? רחוק מאוד מהמציאות במערב הרצחני כל מקום מעל 13 יהיה הישג פנטסי
  לאחר הטרייד של קאזינס דיבאץ אמר את המשפט של אשכח – היו לנו הצעות טובות יותר ,במילים אחרות אני שיכור ,אני טיפש , אני ה GM היחיד בליגה שמגיע לפגישות בלי תחתונים אבל העיקר שקאזינס לא פה יותר !!!

  1. תודה. לא יודע מה איתך אבל אני מעדיף את באדי הילד, דארון פוקס, גסטין גקסון, הארי גיילס ופרנק מייסון על קאזנס. לא משנה מה דיוואץ אמר חשובה השורה התחתונה פה והיא אחלה שורה תחתונה!

   1. פוקס לא קשור למה שקיבלתם תמורת קאזינס ,ומצב כזה קיבלתם קצת על הסנטר הכי טוב בליגה.
    מבין תעניין שדיבץ החליט לבנות מחדש בגלל שהבין שלא יצליח לבנות משהו סביב קאזינס , באמת צריך הרבה אומץ וגיבוי מההנהלה למהלך כזה.
    כרגע המצב בסקרמנטו דומה לזה של פיניקס , קבוצה בבניה שצריכה לראות מה יש לה ביד , מה האפסיד של כל רוקי , החוזים של רנדולף והיל מצויינים גם לטרייד עתידים , אם סקרמנטו רוצים באמת להשתפר במערך הסקאוטים שלהם , כל שנה מפספסים בדרפט .

    1. פוגס כן קשור כי אם קאזנס היה נשאר הקינגס היו מאבדים את הבחירה לשיקאגו. בחרו טוב(לצערי לא מעולה), הם במצב טוב מפיניקס מבחינת הגרעין הצעיר.

     1. אני יותר אוהב את התמהיל של הקינגס.אוהב שחקנים קבוצתיים וזורמים כמו בוגדנוביץ וגסטין גקסון. היחיד שהייתי לוקח לקינגס בלי למצמץ הוא גוש גקסון. לא מת על בוקר (חושב שההייפ מוגזם) ואת כריס אני ממש לא אוהב ולא מאמין בהפסייד של בנדר.

     2. הבעיה היא שאי אפשר לדעת מי משחקני פיניקס הוא קבוצתי וזורם. אמנם כרגע בוקר נראה כמו ההתגלות החדשה של קובי, לפחות מבחינת סגנון משחק, אבל סיכוי טוב שאם תחליף מאמנים תראה שחקן שונה לגמרי.

    1. אני גם אהבתי את ההחלמה של שלושת המבוגרים האחראים (זיבו,קרטר והיל) שיוכלו לתרום מנסיונם ולחנוך את הצעירים.

 4. אחלה פריוויו!

  אחת הקבוצות המסקרנות –
  יש המון כישרון, ואמור להיות גם תמהיל מעניין בין ניסיון לנעורים.
  מלאכה לא קלה, לנסות לשלב בין רכז וותיק לרכז רוקי,
  ואולי על איך שהסיטואציה הזו תיפתר, צריך לשפוט אם העונה מוצלחת או לא.
  השורה התחתונה –
  מקום 13 נשמע נכון (כמו כל דבר בין 10 ל-15…)

 5. תודה חברים. יופי של פורמט לפריוויו.
  אותי מעניין לדעת אם יצא משהו רציני מבאדי הילד. הוא היה נראה נהדר בחצי העונה בסקרמנטו, קלע כמו אש מהשלוש.
  לדעתי הדגש של הקבוצה צריך להיות עליו השנה. לתת לו את המושכות ולצפות שיהיה הסקורר המוביל ויקבל הרבה כדורים.

 6. מעולה תודה!!

  אני חושב שהתסריט הפסימי הוא הכי ריאלי 😜 זיו אתה אוהד אמיתי תאמין לי… תמיד יודע להסתכל על חצי הכוס המלאה למרות שהצנצנת ריקה לחלוטין. אני חושב שהם פועלים ממש מוזר והם לא סגורים על עצמם עם כל החוזים. אני חושב שהקבוצה הזאת צריכה להיבנות על פוקס, לייבסייר ובעיקר בעיקר על באדי הילד שנראה שנזכר באחוזים שהיו לו במכללות. אני באמת מאמין שהוא אחד הקלעים הטובים בליגה בעתיד… מעניין לראות אם יהיה מסוגל לשים 20 נק השנה.

 7. קבוצה עם בעיתיות בצמד הגארדים בקו האחורי – היל, הילד, בוגדוביץ', פוקס.
  אני מניח שהיל יפתח כי כקגע הוא השחקן המוביל והמוכח בכל הרבעייה הזו, אבל כל השלושה האחרים חייבים לקבל דקות משמעותיות כדי להתפתח ולא בטוח שאפשר למצוא להם מקום בעמדת ה-SF.
  דווקא הילד נראה לי כשחקן הכי פחות מגוון (רק קליעה) שאולי אפשר לחפש עליו טרייד כדי לקבל נכסים או לחזק עמדות אחרות (SF? שכרגע עם ג'קסון המעניין וקרטר הוותיק).
  לא בטוח שימצאו לכולם דקות שזה יכול ליצור תסכול.

  שאר הסגל מגוון אבל צריך זמן להתפתח ולא בטוח שהתקרה שם גבוהה מספיק. יש יותר נכסים לטרייד מאשר שחקן שיכול להתפתח למישהו שאפשר לבנות סביבו או לדעת שיגיע לרמה הגבוה בליגה.

  בכל מקרה, הקבוצה שיש שם מאוד סימפטית ומעניינת
  ילחמו על הפלייאוף עד שאחרי רבע עונה יתחילו להפסיד בכמויות… 🙂

  1. להילד מעבר לקליעה יש תנועה מאד טובה במגרש ואחלה הטעיות, בעבר הוא היה מאבד הרבה את הכדור כי הכדרור אצלו זו הנקודה החלשה זה השתפר בקדנציה בקינגס, הוא גם ריבאונדר לא רע ביחס לעמדה. פרנק מייסון גם טוב שחקן 5.11 אבל מנהיג והוא מבין משחק והוא קלע נהדר. הקו האחורי של הקינגס טוב כבר עכשיו. לא צריך כרגע טריידים רק לראות מה יש ביד, מלאכי ריצרדסוו נראה כרגע מיותר קצת אבל לך תדע.

 8. מקום 15-14
  זיו, שאלה אליך, אם אתה לא מת על פוקס כרכז ועם היל שבא בקיץ, לא היה עדיף לבחור SF או PF בדראפט? ובמידה וטייטום או ג'וש ג'קסון היו נופלים בין הכיסאות, היית לוקח אותם על חשבון דיארון פוקס?

 9. זה הכל ספקולציות.שלשום פוקס שחק נהדר מול שומר טוב כמו פאטי מילס. אני יותר ויותר משתכנע שהוא בסדר. ביום הדראפט רציתי אחרים. צריך לראות את כולם יותר בשביל לגבש דעה.

 10. אחלה פריוויו עמית וזיו.

  הקיץ סוף סוף אחרי כמה שנים מתסכלות מבחינת הקינגס, ההנהלה עושה החלטות נכונות (קוסטה קופוס הוא זכרון לימים כואבים…..) .
  אני מקווה שהם ימשיכו את הקו הזה בקבלת החלטות שקולה ונכונה – בנייה ומתן זמן לצעירים להתפתח.
  ייגר הוא אחד הנכסים הכי גדולים של הארגון כרגע וצריכים לשמר אותו למרות שהתוצאות יהיו קשות.

  מקווה שפוקס , לבסייאר ושות' ישחקו כדורסל מהנה למרות טון הפסדים שיגרמו להם להיות אחרונים במערב עם הפנים לבחירה טופ 3
  פורטר, ביגלי או דונצ'יץ'

  תיהיה חזק זיו!

 11. פריוויו מצוין. לדעתי זו קבוצה שתסיים יותר גבוה ממה שאנשים חושבים (לא פליאוף אבל היא יכולה להיות בתמונה עד שלבים מאוחרים בעונה). דיארון פוקס פוטנציאל להיות פרנצ'ייז פלייר . זה נראה כמו מקבץ של שחקנים טובים ולא פסיכים (לשם שינוי). זה יכול לעבוד (לשם שינוי).

 12. תודה על הסקירה המעניינת.
  גיילס בניגוד לאמור שחקן סופר מוכשר עם פוטנציאל לפרנצייז רק חבל שסובל מפציעות כרוניות בבירכיים כבר בגילו הצעיר.
  אני פחות מתחבר ל״תסריטים״ האופטימי והפסימי הבאנאלים.
  התסריט הפסימי שלי זה להפוך לאורלנדו ב׳ כלומר לאסופה של צעירים בינוניים גם אם חלק בגלל הואקום יתנו מספרים נחמדים, בלי יכולת לפתח סופרסטאר.
  התסריט האופטימי הריאלי הוא שפוקס יתן עונת רוקי מבטיחה ויחד עם בחירה גבוהה ב2018 יהיו להם צמד כוכבים חזק שביחד עם שאר הצעירים יהיו תשתית לקבוצה חזקה תוך שנתיים שלוש.
  התסריט האולטרה אופטימי הוא שגיילס יחלים מהניתוחים בצורה מושלמת ותוך שנתיים יהיה הסופר סטאר של הדראפט.

 13. גיילס מזכיר לי את. השחקנים הצעירים שמתפתחים מוקדם ואז יש להם יתרון על קבוצת הגיל ונעצרים בנבא. הם מדלקו עליו בוורקאווט ולכן בחרו בו. מקווה מאדהדאתה צודק האיש שלי. לבחירה היה סווניגן. לגבי עוד כשרון מהדראפט הבא אי אפשר לדעת יש מצב טוב שלביסייר לא פחות מוכשר מהרבה. שחקני. ההייפ של שנה הבאה

כתיבת תגובה

סגירת תפריט