תחזית: קווין דוראנט ישאר עם הווריורס, אבל דריימונד גרין יעזוב – אנדרו שארפ / תרגום Smiley

תחזית: קווין דוראנט ישאר עם הווריורס, אבל דריימונד גרין יעזוב

אוגוסט 7, 2018

אנדרו שארפ / SI.com

מאמר מקורי: https://www.si.com/nba/2018/08/07/warriors-kevin-durant-draymond-green-nba-free-agency-trade-rumors

עכשיו אוגוסט, הקיץ ב-NBA נגמר, ורוב הליגה נמצאת עכשיו בחופשה. כשזה קו המחשבה, תרשו לי להגניב נבואה אחת בזמן שכולם רחוקים: דריימונד גרין לא יהיה עם הווריורס בזמן הזה בשנה הבאה.

הנה הסיבות.

דריימונד מתיש. היחסים המתוחים שלו עם סטיב קאר תוארו לא פעם בכתבה בת 4,000 מילים ב-ESPN בשנת 2016. מוקדם יותר השנה, משפט ה"אני לא רובוט" מקרב הצעקות עם קאר משך את תשומת הלב של המשטרה המקומית באולהומה סיטי. במהלך שתי העונות הסדירות האחרונות, הוא נע בין שיוט על טייס אוטומטי במהלך המשחקים לבין מצבי קיצון כמו לצרוח על קווין דוראנט מול 25 מצלמות HD. הוא היה נפלא כמעט לאורך כל הפלייאוף, אבל לאחר משחקי הגמר, דיוויד ווסט אמר שהקבוצה בילתה את מרבית השנה עם מתח פנימי שיהמם את מי שצופה מבחוץ. מי רוצה לנחש אם דריימונד הפך את הבעיות לטובות או גרועות יותר?

המשמעות של זה היא לא התקפה על דריימונד – הוא אישיות אחת מהטובות ביותר במשחק, שטבעו לא מסוגל להוריד את רמת הבעירה הפנימית שלו – אבל זה חלק הכרחי כאשר אנחנו מדמיינים את העתיד של גולדן סטייט. דריימונד הוא אחד משלושת שחקני ההגנה הטובים בעולם ושחקן היכל התהילה עתידי. בנוסף הוא גם דורש טיפול מרובה. הוא הולך להיות בן 30. בקרוב, הוא יהפוך להיות הרבה יותר יקר. בנקודה מסוימת, העלות תעלה על התועלת.

בחזרה ליוני, כתב ESPN, כריס היינס, דיווח שדריימונד לא הולך לקחת הנחה בחוזה הבא שלו. הוא יהיה שחקן חופשי בקיץ של 2020 – שתי עונות מעכשיו – והולך לקבל תשלום גדול. עכשיו, גרין מרוויח 17 מיליון דולר לשנה, שהם 7 מיליון דולר פחות מסטיבן אדאמס ו-12 מיליון דולר פחות מאל הורפורד. אם בעונה הבאה הוא זוכה בשחקן ההגנה של השנה – מטרה ריאלית – הוא יהיה זכאי בקיץ הבא ל-226 מיליון דולר הארכת חוזה מקסימלית. אפילו אם הצעה בטווח המחירים הזה לא תתממש, הוא מצפה להעלאה משמעותית וראוייה. האם זה הגיוני עבור הווריורס להיות הקבוצה שתעניק לו את זה?

לווריורס יש כבר התחייבות כספית ענקית לסטפן קארי ול-KD. קלי תומפסון הולך להיות שחקן חופשי בקיץ הבא והוא יהיה זכאי בעצמו לעסקה ענקית. לשלם עבור השלושה זה הגיוני ביותר, ונניח בצד את השמועות הבלתי נמנעות מהלייקרס בשוק השחקנים, קלי הוא כנראה ווריורס לכל החיים. עתידו של דריימונד הוא דיון הרבה יותר מסובך. המשחק שלו כבר מראה סימני שחיקה משנים של משחק בעמדת הסנטר בסגנון הסמול-בול וקפיצה ליד בחורים הכפולים ממנו בגודל. הוא לא תמיד דאג לשמור על הגוף שלו מחוץ למגרש. הקליעה שלו בירידה. גם אם נשים בצד את תשלומי מס המותרות האדירים של הווריורס, כל קבוצה תחשוב טוב לפני שתתחייב ל-150 מיליון דולר עבור שחקן בפרופיל כזה.

See the source image

ישנה הבהרה ברורה לדיון הזה: אם קווין דוראנט עוזב, דריימונד נשאר. זה קל. ללא KD בספרים, בוב מאיירס וסטיב קאר יעשו כל מה שביכולתם כדי להשאיר את שאר חתיכות הגרעין ולהבטיח שחלון האפשרויות לתואר נשאר פתוח. דריימונד כנראה לא ילך לשום מקום.

אבל האם אנו בטוחים שדוראנט יעזוב? יהיו שמועות במשך כל השנה ויהיו עשרות עיתונאים (כולל אני) שינסו לנחש אם קיימת אפשרות עזיבה. אבל ככל שחשבתי יותר על התרחיש הזה בקיץ הזה, זה נראה פחות הגיוני עבור KD. ישנן שאלות בר תוקף האם החלטתו של דוראנט ב-2016 עבדה לטובתו או ל-NBA, אך הוא מחוייב בנקודה הזו. אפילו שהגשמתו העצמית הייתה מורכבת במהלך השנתיים האחרונות, אין שום ודאות שמדובר בהחלטה ב-2019.

צריך להיות ריאליים מה אפשרי עבור דוראנט במקום אחר. האם הוא באמת יהיה נערץ אם הוא יזכה בשלושה תארים ברציפות ויאחד כוחות עם לברון ב-LA? האם זה באמת הגיוני עבורו להצטרף לניקס ולהמר, בחלקה השני של תקופת השיא שלו, על בריאותם של קריסטאפס פורזינגיס וקיירי ארווינג? מה יקרה אם הוא יעזוב בקיץ הבא ולא יזכה עוד בתואר נוסף? החלטתו של דוראנט ביולי הבא תדרש לקחת בחשבון הקשר נרטיבי, כמו הסתברות להצלחה עתידית, ומציאות בה, בדרך מסוימת, עזיבה של גולדן סטייט רק תגביר את הביקורת שהמהלך הזה תמיד היה בעל היבטים שליליים. אם הוא יעזוב למקום אחר, הסקפטים לא יעלמו, ויהיה לחץ נוסף להצליח עם קבוצה חדשה יותר מתמיד. להישאר עם הווריורס ולהמשיך לרדוף אחרי תארים ליד קארי יראה הרבה יותר אטרקטיבי מקבלת כל ההיבטים השליליים – במיוחד אם יש מספיק מקום לשנות את הסיפור וליצור דבר חיובי בגולדן סטייט.

בחינה של אפשרות הטרייד על דריימונד גרין. יהיה הגיוני כחלק מתופעות לוואי של עייפות ארגונית לאחר התעסקות באישיות שלו במשך מספר שנים. זה גם יתאים לטיפוח המוניטין של חשיבה קרה של הנהלת הווריורס. בכל ראיון של הבעלים, ג'ו לייקוב, במשך ארבע השנים האחרונות, הוא דיבר על ניסיון לשלוט בעשור הבא ב-NBA. איפשהו על הגבול בו הכוונה היא למכור ביוקר את אחד הסופרסטארים ולרענן את הרוטציה עם שחקני משנה צעירים וזולים יותר ליד קארי. טרייד על דריימונד היא הדרך הכי ריאלית כדי לאפשר לזה לקרות.

הטרייד גם יכול להיות הגיוני כסימן שגולדן סטייט מתחייבים לתת לדוראנט את אותה מידת השפעה כמו שלברון נהנה ממנה בקליבלנד וב-LA. אם KD מחפש אחר אתגר חדש בקיץ הבא, אין שום סיבה שעליו ללכת ללוס אנג'לס או לניו יורק. המראה של הווריורס יראה די שונה אם מזיזים את החלק החיוני בהגנה שלהם, והתרחיש הזה יכול להוציא את המיטב מכל האחרים. דוראנט יכול לקבל הזדמנות להמשיך ולרדוף אחר התארים, אבל עם פחות מרווח לטעויות, ופחות מרווח לביקורת עליו בהתייחסות להצלחתו.

See the source image

הנקודה האחרונה היא איפה שהדיון הזה הופך לספקולציות טהורות הנגועות בכל מיני נרטיבים שטותיים. אבל עדיין, עכשיו אוגוסט, מתי שכולם חברים, ומדובר ב-NBA. נרטיבים שטותיים הם חלק מהמשחק, ונקודת מבט ציבורית בהחלט מהווה פקטור בהחלטתו של דוראנט בקיץ הבא. אם יש איזשהו מתח מתמשך מאחורי הקלעים בזמן שדוראנט מחפש מעט אחר סיפור אחר, טרייד של דריימונד הוא מהלך ברור שגולדן סטייט יכולה לעשות כדי להבטיח את החלק הבא בקריירה של KD. אם המהלך הזה מגיע בזמן שדריימונד נושק ליום הולדתו ה-30 ולהארכת חוזה מסיבית, אפילו יותר טוב.

שוק הטריידים כנראה יהיה מסובך, וכנראה יהיה לכך דיון משל עצמו. לדריימונד יש ערך גדול יותר עם כוכבים שכבר נמצאים במקומותיהם, ובקבוצות הללו בדרך כלל לא מחזיקות נכסים צעירים לטרייד. כל מי שירדוף אחריו יקח סיכון בגלל הגיל שלו ובגלל שוק השחקנים שיגיע. המחזרים יחפשו כנראה מטרות אטרקטיביות יותר, והמהלך כנראה יהיה עמוס בייאוש לאחר שיצא לפועל במקום אחר. קבוצות פוטנציאליות שעונות לכמה מהקריטריונים: קליפרס, נטס, ניקס, בולס, מאבס, היט, בלייזרס, ואולי האופציה הסכסכנית מכולן, הלייקרס. דמיינו אם LA מצליחים להחתים כוכב נוסף בקיץ הבא, אבל לא שניים. התרחיש הזה קורה שלברון נהיה בן 35, והוא כנראה יהיה לאחר סיום הפלייאוף הכי גרוע שלו במשך כמעט עשור. האם זה לא מתקבל על הדעת כי ארגון כמו הלייקרס שפספס את דוראנט אבל אז מחליט להציע מגוון צעירים פוטנציאליים בתמורה לדריימונד?

תמיד יש סוס שחור. אפילו שהאינטרנט מלא בשמועות על האפשרויות בשוק השחקנים במשך כל השנה, הפגרה ב-NBA עובדת בגלל ההתרחשויות האמיתיות שתמיד הן שונות ממה שכל אחד יכול היה לדמיין. לפני שנתיים כולם ידעו שגורדון הייוארד כנראה יעזוב את יוטה, אבל אף אחד לא דמיין שקיירי ארווינג יעזוב את קליבלנד. בקיץ שעבר כל הליגה דיברה על המקום בו לברון ג'יימס ינחת, אבל אף אחד לא הזכיר את קוואי לנארד. אפילו לפני חודשיים, ברגע שנהייה ברור שקוואי היה בדרכו החוצה מסן אנטוניו ו-50 כתבי כדורסל הנדסו טריידים מזויפים, כמעט אף אחד לא הזכיר את הראפטורס.

כאשר בוחנים בהסתכלות קדימה את כיתת השחקנים החופשיים בקיץ הבא – דוראנט, לנארד, ארווינג, תומפסון, ג'ימי באטלר, אל הורפורד, מארק גאסול, קמבה ווקר, דמרכוס קאזינס, טוביאס האריס, דיאנדרה ג'ורדן, קריס מידלטון – תזכרו תמיד שהקיץ הבא כנראה יכלול לפחות כוכב אחד שאף אחד לא חשב עליו עדין.

זה דריימונד גרין.

לפוסט הזה יש 68 תגובות

 1. כולם ישארו. דריימונד הנגר יודע שבכל מקום אחר הוא יעלם לתהומות הנשייה והוא רק הולך ונחלש עם הזמן. רק פופ בספרס מסוגל להוציא מדריימונד את מה שהוא עושה בגולדן. דריימונד לדעתי גם לא יקבל מקס והוא יסכים לקבל איזה 20-25 מיליון שהבעלים יביא וישאר כמו גדול. הוא מתאים להם והם מתאימים לו ושום קבוצה לא תשלם לדריימונד מעל 25 מיליון, שום קבוצה, אפילו לא הניקס.

  דוראנט ישאר כי החיים טובים שלו, כל שנה גמר ואליפות עד שיעבור את לברון במספר הטבעות, גולדן יהיו שבעים, מבוגרים/פצועים ואז יחתוך לOKC לעשות לברון ליד ראס וגורג או שישאר עד סוף הקריירה וורייר. לא רואה אותו בשום קבוצה אחרת למעט השניים האלו. לייקרס וניקס ימשיכו לפנטז כל קיץ.

  קליי יחתום על מקס כמו גדול

 2. תודה סמיילי על תרגום מאמר ופרסום בטיימינג טוב אחרי הבלאגן בג"ס.
  הלוואי הלוואי וגרין יזכה בשחקן ההגנה של השנה. פתחתי בקמפיין כבר מהקיץ. לדעתי ג"ס בלעדיו גרועה יותר מג"ס בלי דוראנט.

   1. אז גם אתה טועה!!!
    היכולת הכללית של גרין ברמה אחת לפחות מתחת לרמה של דוראנט. חיסרון של דוראנט משמעותי יותר ליכולת הכללית וליכולת ההתקפית בפרט.

  1. כרגע גובר ופול גורג לדעתי במירוץ על שחקן ההגנה. פול גורג נראה ממש טוב בחלק ההגנתי. אמביד ודיוויס מאד נחלשו. חמישיית עונה 1 הולידיי קליי גורג יאניס גובר שנייה מורי האריס קאווי גרין והורפורד

   1. הפוך גוטה הופך.

    לפני דוראנט היו בארנס ובוגוט. יחד, כשבוגוט בריא, הם לא נפלו בתרומה מזו של דוראנט.

    הבעיה היתה חוסר היכולת של בוגוט להשאר בריא לאורך 4 סדרות פליאוף. אני מזכיר לכולם שבאותו משחק שביעי מפורסם בוגוט לא שיחק.

    1. בארנס ובוגוט ניצחו עת הקאבס בלי קיירי ולאב ואז הפסידו להם שנה אחרי. חביבי בלי דוראנט הם היו אוכלים קש. דוראנט זה נשק יום הדין. דריימונד? אפשר למצוא מלא נגרים מוכשרים. מרקוס מוריס למדל לא נופל ממנו ואפילו יותר ווינר

  2. גרין אוברייטד לטעמי. שומר מצוין בעיקר אוף דה בול ובעל טיימינג וחוש נהדרים לעזרה ומיקום בהגנה, אבל מגן אישי הרבה פחות טוב ממה שנדמה. הוא לא יכול לשמור על גארדים מהירים ולא מצליח לעצור סנטרים גבוהים כמו אמביד דיוויס וכו (אפילו קאנטר ונורקיץ לקחו אותו לסל בקלות). הוא נמצא בסיטואציה נהדרת בווריירס עם ההתרכזות של ההגנות בסטף קליי והקאפקייק ואין אף קבוצה שתיתן לו את הפריבילגיה הזאת. אחד הדברים הראשונים שמלמדים ילדים בקט-סל זה להרים את הראש מהכדור כשיוצאים להתקפה ושמסירה יותר מהירה מכדרור. גרין המון פעמים דוהר קדימה כמו עגל במקום להרים את הראש ולשחרר כדור מהר ובקבוצה שיש לך שחקנים עם יכולות כדרור וסיום כמו סטף ודוראנט זה פשוט לא נכון לשחק ככה. סהכ אני אוהב את דריימונד ואת האש הפנימית והתשוקה שלו למשחק, אבל הוא חייב להיות יותר חכם ולא לעשות טעויות מיותרות

  3. הגזמת בפראות!!! דוראנט שחקן הרבה יותר טוב בשתי רמות לפחות וחיסרון שלו משמעותי הרבה יותר לרמת המשחק הכללית בכלל וההתקפית בפרט של הקבוצה מחיסרון של גרין.

 3. לדעתי יש מצב שדוראנט ירצה לקחת קבוצה בעצמו. טבעות כבר יש לו (בניגוד לאציל ולדוור לדוגמא) אז זה האתגר שנשאר.
  בלייקרס, עם לברון בחלק השני של הגבעה, זה יהיה הכי קל.
  בניקס תמיד יש ציפיות. אבל הן תמיד לא ריאליות.
  אלו שתי האופציות העיקריות לפי הסדר כפי שאני רואה את זה.
  ודריימונד ?
  אם יצא מהלוחמים הוא יצליח לקבל חוזה גדול מאיזה מנהל אהבל וידשדש בבינוניות מספרית עד הפרישה…… 🙂

 4. זו השנה בה תבחן כישרונה של הנהלת גולדן סטייט.
  הרבה מזל, היה להם לאורך השנים.
  הרבה לצד, לצד שורה של החלטות מבריקות שהן הבסיס לשושלת שהם הפכו להיות
  (הטרייד של אליס/בוגוט. הטרייד עבור איגודאלה).

  העונה, אולי לראשונה, הם נתקלים במכשול שהפיל לא מעט שושלות קודמות ב-NBA:
  השילוב הקטלני של אגו ושובע.

  הסלטיקס של שנות ה-80' לדוגמה, הם ידעו לנקוט במהלכים דרמטיים (הטרייד ששלח את ה-SF הפותח של הקבוצה, סדריק מקסוול, לקליפרס תמורת וולטון. והמעבר של בירד לעמדת ה-SF במשרה מלאה),
  מהלכים מהסוג ששווים טבעת אליפות.

  יהיה מעניין לבחון מה תהיה הגישה של גולדן סטייט.
  האם הם יהיו פרואקטיביים,
  או שהם יהיו סבלניים, וימתינו לראות איך נופלות קוביות הדומינו בקיץ הקרוב.

  1. הסלטיקס זכו באליפות לפני השינויים האלו ומקסוול זכה בתואר ה-MVP של הגמר (בירד בגמר זה קלע רק 15.3 נק' ב-41% מהשדה אך קלע 15.3 כ"ח [ארבעה-עשר למשחק בכל הפלייאוף] ומסר מעל שבעה אס' למשחק).

 5. היום הופיע מאמר באתלנטיק המסביר ומתאר את ה-RIFT הרציני מאד בין דוראנט לגרין. זה קרע אמיתי שדקורע את לב הקבוצה. משהו חייב להיעשות כי הקבוצה לא יכולה לתפקד ככה יותר. לא סתם כתבתי שהנפילה התחילה. זהטו מאמר של לפחות 2000 מילה ולצערי אין לי זמן לתרגמו.

  Thompson: Unpacking the Draymond Green-Kevin Durant rift and what the fall out could mean long term

  מצויין סמיילי. גם התרגום וגם העיתוי.

 6. גרין שחקן נפלא אבל זה לא אומר שהוא לא אוברריטיד
  הוא נמצא בקבוצה שמבליטה את היתרונות שלו
  מנהל משחק נפלא ל"גבוה" (2.01) יכול לשמור על "5" עמדות (שטות מוחלטת לטעמי הוורירס לא נתקלו באף סנטר טוב בארבע הריצות האחרונות שלהם בפלאאוף והוא התקשה מול תומפסון ומוזגוב בגמר הראשון) בכל קבוצה אחרת הוא בטח לא אולסטאר האישיות שלו מול האופי הנוח של שאר הקבוצה מבליטה אותו עוד יותר.
  אם זה תלוי בי הייתי מטריד אותו למיאמי תמורת וינסלו וריצ'ארדסון ונותן לדוראנט ואיגי יותר דקות ב4

 7. תודה רבה על התרגום.
  אם זה דוראנט מול גרין זו לפי דעתי החלטה קשה- בכל מקרה פרטי שאתה בוחר שחקן ל"סתם" קבוצה, ברור שיבחרו בדוראנט לפני גרין. למרות זאת, זאת לא סתם קבוצה שהקימו ברגע הזה, ואני חושב שההשפעה של גרין בתרומתו לאופי של השושלת, והתרומה שלו בהגנה לא יסולאו בפז. צריך לסייג ולומר שדריימונד יהיה כבר מבוגר יחסית בזמן לחוזה הבא, ואני לא חושב שלתת לו מקס ל-5 שנים יהיה צעד נכון, אבל בין בחירה בינו לבין דוראנט ב*גולדן סטייט הנוכחית* הייתי משאיר אותו. אף פעם לא כיף לאבד שחקן כמו דוראנט, הוא מפלצת כדורסל, ועם כל זה, שהם יאבדו את דוראנט הם יוסיפו חיזוקים שאיתם הקבוצה אולי לא תהיה המפלצת הבלתי מנוצחת שהיא היום, אבל עדיין אחת הקבןצות החזקות בהיסטוריה. בלי דריימונד, אתה מאבד את אחד משני השחקנים (יחד עם קרי) שתרמו הכי הרבה לאופי שלה, ומשהו בלב של הקבוצה ישבר.

  1. נכון להיום שכר השחקנים שלהם עומד על מעל 140 מיליון דולר עם דוראנט, במידה ודוראנט עוזב וקליי מקבל חוזה חדש וגבוה, לא חושב שהם יהיו במצב שהם יוכלו להחתים שחקן שיהווה תחליף לדוראנט, יותר שחקנים על חוזי מינימום, אני משער שגיא או עידו יכולים לעשות סדר בעניין הזה.

  2. התרומה ליכולת על המרגרש חשובה יותר מהתרומה לאופי ולדוראנט תרומה חשובה עוד יותר ליכולת של הלוחמים בשתי האליפויות האחרונות.

 8. תודה סמיילי. אולי צדק ההוא שתאר את הבעיה בין גרין ודוראנט, עם תחת וכל זה (סומסום?)
  גם אני עם אלה שחושבים שאין בכלל השוואה בין גרין לדוראנט, KD הוא שחקן חד פעמי, ללא תחליף. לגרין ישנם מחליפים ראויים.
  רוב הסיכוי שגרין, שהתחיל כבר את הירידה שלו, יתפשר קצת על הכסף וישאר בג"ס לנצח.
  אם אחד מהשניים עוזב אני אפלוט אנחת רווחה, אוכל סוףסוף לשנות את הכיתוב "סבור שיש לפרק את ג"ס".
  כמה כבר אפשר לשאת את העול הזה על כתפי?!

 9. הריב עם דוראנט תוקע את גרין, כי אני לא רואה אף gm שפוי מכניס לרוסטר שחקן בלי מספרים של מקס אבל עם טונה אגו ויכולת מוכחת להסתכסך עם כאלו שכן נותנים תמורה למקס שלהם.

  לדעתי 85 ל 5 שנים וכמה השתפכויות בתקשורת על "ההליכה" של גרין לטובת הקבוצה יעשו את העבודה. אבל לא הייתי פוסל את האפשרות שג"ס יעשו עליו טרייד עם קבוצה מתחת לתקרה כדי לחסוך.

  חוץ מקליי יש עוד שחקנים משלימים שמסיימים חוזה וגרין נראה כמו ויתור הכרחי

 10. לג"ס יש 3 בעיות לפני שהיא נותנת לגרין חוזה גבוהה לארבע או חמש עונות:

  הוא לא עובד על היכולות שלו בפגרות. בשנתיים האחרונות הקליעה שלו לשלוש נסוגה. הבריאות הפיזית שלו ירדה. זה מהלך שמנוגד למה שקורה אצל ותיקים טובים. גרין עדין אמור להיות במסלול שיפור ביכולות בגילו.

  הוא לא ממתן את המזג שלו. גם זה מנוגד למה שקורה עם ותיקים טובים.

  הוא לא מכיר במציאות ביחס לשווי שלו בשוק. הוא מראה סימנים לשחיקה ביכולות בשנים הבאות. הוא לא מספק ראיות להנחה שהוא יהיה שווה חוזה גבוהה שיתחיל רק בעוד 2 עונות.

  הצד שההנהלה נקטה נועד לדעתי לזעזע אותו כדי שיכיר במציאות ויבצע את השינויים הנדרשים.

   1. לא מסכים איתך. אמנם דוראנט נתפס על ידי רוב האוהדים כנטע זר בניגוד לגרין אבל יש הסכמה רחבה בקרב האוהדים שגרין לא בסדר בתחומים שציינתי ולא עשה דבר כדי לשפר

     1. חבל, כי אם הוא לא היה ממתג את עצמו כפסייכו שעושה ואומר מה שבא לו, הוא היה לוקח אחריות ונרגע.
      יש סיכוי קטן שיקלוט שהעסק הולך לעלות לו הון בחוזה הבא וישנה כיוון.

     2. במיוחד שהיה גם קנס כספי לא מבוטל (120,000 דולר נראה לי). אם הוא יפרש את העונש כהשפלה וניסיון לכופף אותו אפשר להספיד את הווריורס או שיהיה טרייד.

   2. הענישה הייתה חייבת להיות הלוחמים יודעים שהם לא יכולים לאבד את דוראנט,בטח שדוראנט מחזיק אותם בביצים עם החוזה לשנה אחת ששומר את הכוח אצלו, גרין לעומתו הוא בר תחליף בטח שיש לו ירידה קשה ביכולת והוא לא שומר על התזונה ושגרת אימונים.

    1. לא חושב. אם הגרעין שלהם הוא כל כך מלוכד כמו שמנסים להציג את זה הם ידעו להתמודד עם הסיטואציה לבד.
     גרין בודאי היה בא להתנצל וסוגר את זה עם דוראנט. היו יכולים להסתפק בקנס רגיל עבורו (כמו שהיה אז עם קר).

  1. גרין הוא grumpy old man
   אחד שחושב שהוא יודע הכי טוב ומה שהיה פעם הוא הכי טוב. מצד אחד הוא הראשון שהבין שחייבים את דוראנט, מצד שני הוא חי בסרט שדוראנט הוא סתם עוד חתיכה חסרה לפאזל. בלי דוראנט ללברון היו עוד שתי אליפויות

 11. מצורף גרף עם הנקודות של לברון למשחק (חלק עליון) ולעונה (חלק תחתון). ב ppg העקומה די קבועה, במצטבר השנתי ישנן נפילות שנובעות ממספר משחקים מועט

  https://imgur.com/gXaxE7j

 12. כאן מוצג הגרף עם מספר הנקודות המצטבר שלו (גרף כחול).
  הקווים המקווקווים הם של כל חמשת הגדולים חוץ ממנו.
  הקו האדום הוא התאמה לינארית.
  ניסיתי לעשות התאמה ריבועית וקיבלתי שגיאה גדולה, כלומר קצב צבירת הנקודות מאוד לינארי ולא ריבועי.
  ==> במילים אחרות, הבחור לא מאט . . .

  https://imgur.com/ZBXT1Me

   1. נכון, אצל קובי אין את כל הגרף מאז 2004 אלא רק קו אופקי, שהוא כמות הנקודות הכללית שהוא צבר עד הפרישה

    1. יכל להיות מעניין לראות את זה, בסוג של השוואה בעיקר בגלל שקובי נחשב סקורר אימתני.
     אני די בטוח שזה יראה שקובי לא היה סקורר דגול כמו שחושבים עליו

     1. מה אתה חושב שתראה שונה?
      קובי היה על קצב צבירה מאד דומה במשך רוב הקריירה – השלוש הראשונות והשנתיים האחרונות. זה בתכלס קשור רק לממוצעים ומספר משחקים אז בהיבט הזה לא תראה הבדל גדול בין השניים.

 13. תודה רבה סמיילי.
  אישית אני אוהב מאוד את דיירמונד יש בו את כל הערכים שהייתי רוצה ללמד הלוחמנות הלא מתפשרת החכמה (גם הרגשית ושמעתי מספיק פעמים מדבר בשביל להבין שיש לו אינטילגנציה רגשית גבוה מאוד) יש לו חסרונות והפיוזים שלו וגם הפה הגדול שלו הם בהחלט מהבולטים ברשימה. בראש שלי דריימונד עשה את זה על מנת להעיר את הקבוצה שלא תחזור לנמנום של שנה שעברה – אבל זה לא ממש מציאותי. מה שכן האינטילגצנציה שלו תעשה את העבודה בזה אני בטוח – הוא אדם שלומד מטעויות – אני מאמין שהוא ידע לבלוע את האגו שלו ולהשלים עם דורנט בדרך לעוד טבעת.

 14. דריימונד נפגע מההגעה של דוראנט, הפך למס' 4 בכוכבות ובשכר, יש לו סיבות לעזוב, תהליך טבעי של קבוצה עם הרבה כוכבים. מה יהיה אם קאזינס ישחק טוב עם הקבוצה? אולי קליי הבא בתור?
  תודה על המאמר,
  שאלה לסמיילי, למה אתה מתרגם Kerr ל קאר?

 15. דוראנט כמובן שחקן הרבה יותר טוב אבל אני בוחר בדונקי.
  רוצה שסטף קליי ודריימונד ישארו עד סוף הקריירה שלהם בווריירס.
  אם השנה הווריירס יקחו אליפות יהיו לשלישייה הזאת 4 אליפויות.
  לדעתי לשלישייה הזאת גם בלי דוראנט עם שחקנים משלימים נכונים יש בקנה עוד 4-5 שנים טובות של פלייאוף ואולי אפילו עוד אליפות החמישית במספר

  1. אם דוראנט עוזב מת לראות אותו בניקס עם קיירי ופורזינגיס ושהניקס יקבלו את הבחירה ה 1 בדראפט ויבחרו בציון

  2. מזל שאתה לא המנגר של הלוחמים.
   אין מנגר בעולם שהיה נותן את המפתחות לגרין לפני דוראנט, האחד שחקן עלוכנראה הטוב בעולם (קרי לברון דוראנט) השני שחקן מוגבל התקפית ואוברייטד מובהק שבכל קבוצה אחרת ללא פמפום הוא לא מתקרב להיות אולסטאר

 16. תודה על התרגום. בחירת המאמר מבריקה בעיני, גם התאריך שבו פורסמה מפתיע. דריימונד אמנם אוברייטד לטעמי אבל דוראנט כבר לא מתאמץ בווריורס וזה מקומם.
  לגרין יש הרבה השפעה מנטלית וספורטיבית על הקבוצה, לטוב ולרע.

 17. מי זה הדביל הזה?
  גרין זה חלק מהד.נ.א של הקבוצה.
  דוראנט שכיר חרב ואופורטוניסט שכל מה שמעניין אותו זה רק הכסף, כדבריו.
  כל העונה הזאת זה כבר היה די באוויר שזו עונתו האחרונה בלוחמים.
  אמרתי ואני עדיין אומר שהוא יצטרף ללברון בלייקרס (כבר ניהלנו על זה דיונים כאן).
  איך הבנאדם הגיע למסקנה שזה גרין שיעזוב ולא דוראנט אין לי מושג.

 18. מסכים מאוד עם דעתך אשך! גרין זה הדבק והלב של העסק הזה , דוראנט וקארי זה אולי הכישרון והזוהר אבל בסוף מי שמחבר הכל ומקשר בין החוליות זה דונקי. לדעתי הוא וקליי יקבלו את הבוחטה שלהם והקאפקייק ימשיך להיות קאפקייק וינדוד לזרועות לברון . מהלך שלי לפחות בתור אוהד לייקרס יעשה בחילה רבתי.

 19. תודה לקוראים ולמגיבים.

  ממש לא יודע מה יקרה עם הווריורס. הם הוכיחו מספיק פעמים שהם מסוגלים להתגבר על מכשולים. אני עדיין רואה אותם חוגגים בסוף העונה.

  אבל בהחלט הייתי שמח אם דוראנט בסוף העונה יחליט לקחת את הכישרון שלו לניקס (או לקליפרס).

כתיבת תגובה

סגירת תפריט