עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
רכזקנטקי191.90 מ'84 ק"ג1.94 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
29.647.8%24.6%73.9%3.94.61.50.22.42.516.7

למה הבחירה מצוינת:

הפתעה! ג'קסון לא נבחר כאן. אז למה פוקס? כי יש מספיק מאמני קליעה באיזור פילדלפיה. תראו איך כולם שיפרו שם את הקליעה השנה. אם אכן לוס אנג'לס בוחרת את לונזו, אז תהיה כאן הפתעה כי ג'וש ג'קסון יתפס כגורם שידרוך על ההתפתחות של בן סימונס דריו סאריץ ורוברט קווינגטון שעשה קפיצה שנה שעברה. פשוט אין מקום בכנפיים של פילי לאף אחד ואלא אם יעשו טרייד כדי לפנות מקום לג'קסון אז יש מצב שיפתיעו כאן ויחזקו את הקו האחורי החלש שלהם.

אז מכיוון שפוקס הוא הפוינט הבא ברשימה, זו כנראה תהיה הבחירה. פוקס הוא אתלט מצוין לעמדת הגארד ובקומביין השבוע סוף סוף הזימו את הטענה לידיים קצרות. טענה מוזרה בהתחשב במבחן העין. הם לא, בואו נעבור הלאה. מדובר בגארד סופר מהיר שחישוב זריז של נתוניו מגיע לכ-40 ס"מ מעל הטבעת בניתור. המהירות שלו מסחררת ואולי רק דונובן מיטשל שיבחר יותר מאוחר יכול להישאר איתו במירוץ. אבל בניגוד לג'ון וול הוא משתמש בשינויי מהירות באופן קונסיסטנטי. אני מאמין שאם יראה המשך לשיפור בקליעה כפי שהראה בטורניר וייתן אימון אישי טוב מול עיניהם הבוחנות של פילי אז לא יוותרו עליו בקלות. הוא גם הראה שהוא מסתדר נהדר עם כוכבים לידו בקבוצה ושהוא מתחרה חזק שלא מפחד מאף אחד (זכרו איך השפיל את לונזו במפגש ביניהם) והכי חשוב, מדובר בפוינט גארד מהיר ואתלטי ששומר נהדר בעמדה שבה אין הרבה ימי חופש. בעיני בחירה בפוקס לא חייבת לפגוע ברעיון שבן סימונס יוביל כדור לידו.

למה הבחירה מסוכנת:

הפוינט גארדים שלא קולעים טוב זה מכה. תשאלו את המג'יק. אנחנו ב-2017. קליעה טובה זו דרישה וקליעה סבירה זו בעיה. פוקס עוד לא אפילו סביר. נכון שהיכולת שלו לשמור על העמדה הקשוחה הזו היא חתיכת נכס אבל עם אמביד שכבר הראה יוסג' מאוד גבוה וסימונס שירצה כדור ביד עלולים לתסכל את פוקס. כך שיש מצב שהסיקסרס יעשו טרייד כלפי מעטה וייקחו את מונק הקלע

מיקום ברוטציה:

חמישייה פותחת –  יתקשה לייצר נקודות בעונה הראשונה ולכן לא בטוח שיפרוץ בהרבה את הדו ספרתי. מה גם שישנם הרבה זורקים בפילי כשהם בריאים ולא יישאר לשועל הרבה לעצמו.


https://www.youtube.com/watch?v=NVuoR5BC6Kg

סגירת תפריט