היום לפני…/ מנחם לס

היום לפני 46 שנה:

 

הארלם גלוב טרוטרס הפסידו לניו ג'רסי רדס 100-99 במשחק שהתחיל כרגיל והיה צריך להסתיים בניצחון הטרוטרס אך משהו 'התקלקל' ברבע הרביעי והתפתח משחק רציני עם פאולים והכל, והרדס ניצחו. זה התחיל רצף של 8,829 נצחונות עד שקרים עבדול ג'אבר הרכיב את ה-"LEGENDARY ALL STARS " שלו שבספטמבר 1995 ניצחו את הטרוטרס 127-124 בווינה, אוסטריה.

 

היום לפני 14 שנה:

 

בהתמוטטת השנייה בגודלה בהיסטוריה של הפלייאוף ב-NFL, הג'איינטס נתנו ליתרון 24 נק' ברבע האחרון להתמוסס, והם הפסידו את משחק הווילד-קארד לסן פרנציסקו 49' בקנדלסטיק פארק 38-39. למחרת, ה-NFL הודיעה שהשופטים שגו בנסיון האחרון של הג'איינטס כשלא שרקו פאול נגד סן פרנציסקו שהיה מאפשר לג'איינטס לבעוט בעיטה לניצחון.

 

היום לפני 31 שנה

 

למי שהיתה שאלה בקשר ללמה משלמים לרנינג-בקס טובים כסף כזה גדול היה צריך לראות היום את אריק דיקרסון נושא כדור 34 פעמים ל-248 יארדס ושני טאצ'דאונים  בנצחון 0-20 על הדאלאס קאובויס. ה-248 יארדס היו אז שיא NFL לנשיאת כדור בפלייאוף. הרמס עלו כתוצאה ממשחק זה לגמר הNFC נגד המנצחת בין שיקגו בירס והג'איינטס.

 

היום לפני 21 שנה

 

דון שולה, המאמן המנצח ביותר ב-NFL מודיע לתחנת טלוויזיה מקומית במיאמי ביום הולדתו ה-66 שהוא אימן את משחקו האחרון במיאמי דולפין, או בכל קבוצה אחרת. "הגיע הזמן להשקיע יותר זמן עם הנכדים והנכדות שבקושי מכירים אותי". הוא סיים קריירת אימון של 33 שנה  בבולטימור קולטס ומיאמי דולפין ברקורד שיאי של 173-347 ו-6 תיקו, והופיע כמאמן ב-6 סופרבולים, מהם ניצח בשניים.

 

היום לפני 17 שנה

 

המאמן הקונטרוברסיאלי של פלורידה סטייט ב-34 השנים האחרונות – בובי באומן – סוף-סוף השיג את מה שרצה לפני שהוא פורש: עונה נקייה ללא הפסד. הווייד רסיבר פיטר ווריק עשה בעצמו 24 נקודות כשפלורידה סטייט גוברת על וירג'יניה טק 29-46 בשוגר בול, ומוכרזת כאלופת המכללות.

 

היום לפני 36 שנה

 

כשהיא מפגרת ב-17  נק' ברבע הרביעי, הדאלאס קאובויס עושה את הקאמ-בק הספקטקולרי ביותר בתולדות ה-NFL כשהיא חוזרת מדפיציט של 27-10 לניצחון  27-30 בחצי גמר של ה-NFC על האטלנטה פלקונס. שבוע אח"כ היא מפסידה לפילדלפיה איגלס בגמר ה-NFC…

 

 

.

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 6 תגובות

  1. איזה משחק ענק זה היה בין הג'ייאנטס לניינרס. היתרון 24 היה ברבע השלישי לא האחרון. וגם המהלך האחרון היה סופר דרמטי כשהג'ייאנטס פישלואת הסנאפ לבעיטת שער שדה מנצחת וניסו במקום למסור. זה המקום להזכיר שאם טרל אואנס לא נכנס השנה ל-HOF אפשר לסגור את המקום.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט