איך זה יעבוד? (2) – לוס אנג'לס קליפרס / רועי ויינברג

פול ג'ורג' וקוואי לנארד בקליפרס. בואו ננסה להעריך איך הקבוצה הזאת תראה בעונה הקרובה, כשהשניים מוקפים בפטריק בברלי, לו וויליאמס, מונטרז הראל, לנדרי שאמט ושות'.

ההגנה, באופן לא מפתיע, לא הולכת להיות הבעיה שלהם. שיי גילגיוס-אלכסנדר היה מרכיב חשוב בהגנה לא רעה בשנה שעברה, אבל הוא לא קוואי או ג'ורג', שניים משחקני ההגנה הטובים ביותר באן.בי.איי כשהראשון נכנס לחמישיית ההגנה הראשונה והשני זכה פעמיים בשחקן ההגנה של העונה. סביר שהם יפתחו בשתי עמדות הפורוורד, כשג'ורג' משחק כסטרץ' 4 וקוואי כסמול פורוורד. PG13 יכול לשמור על גבוהים או על שחקני חוץ משמעותיים. יכול להיות שנראה את הקליפרס נותנים לו משימות הגנתיות משמעותיות יותר בעונה הסדירה, לצד פטריק בברלי שישמור על הרכזים האיכותיים של הליגה. קוואי יכול לנצל את היתרון הפיזי שלו בשביל לנטרל אחרי שחקנים טובים בעמדות 2 או 3, כמו ג'יימס הארדן או דונובן מיטשל, אבל לא נמנע שנראה את הקליפרס מעדיפים לתת לג'ורג' ובברלי את המשימות המורכבות יותר, כדי לאפשר ללנארד להוביל את ההתקפה.

יכול להיות שעדיף להם שהוא יהיה האיש המרכזי בהתקפה. בדקות בהן קוואי יהיה על המגרש וג'ורג' ינוח, או במשחקים בהם כל אחד יזכה לחלוקת עומסים, אז הפוקוס בהגנה יהיה על השני. השניים שומרים בסגנון דומה ויהיו יעילים במיוחד בהגנת חילופים, אם תהיה כזאת. זה אחד הדברים היפים במה שהקליפרס בונים, במיוחד בהנחה שאיביצה זובאץ (שחקן חופשי מוגבל) נשאר – יש להם 4 שחקני הגנה טובים מאוד. בין אם הם ינסו ללכת על הגנה של חילוף על כל חסימה, על שמירות אישיות או אפילו על traps עם שלושה מהחוטפים הטובים באן.בי.איי, זה יעבוד. קבוצה עם שחקנים כל כך חכמים וחסרי אגו יכולה להיות, בקלות, קבוצת ההגנה הטובה באן.בי.איי.

השאלה היא ההתקפה. אין מנהל משחק מוחלט בקבוצה הזאת כמו לאורי בטורונטו או דריימונד בגולדן סטייט, מה שמשאיר ואקום מסוים. אני חושב שנראה את קוואי נכנס לנישה הזאת, בדומה למה שראינו ממנו בפלייאוף מול מילווקי וגולדן סטייט. קוואי הצטיין בהוצאת הכדור מהצבע למסירה פנויה אחרי חדירה, דרייב-אנד-קיק, ובקליפרס יש לו שחקנים שיתאימו לזה: ג'ורג' (57.5% אפקטיבי ממסירה, 6 ניסיונות במשחק), שאמט (67% אפקטיבי, 5 ניסיונות ב-25 משחקים עבור הקליפרס) ובברלי (61.1%, 2.7 ניסיונות) הם שחקנים שאסור להשאיר פנויים.

נוסף על כך, הקליפרס הריצו בשנה שעברה המון פיק-נ'-רולים, כשהשיעור היחסי שלהם יותר גבוה מכל קבוצה אחרת. גם קוואי וגם ג'ורג' הריצו הרבה מהלכים כאלה ביעילות נפלאה – שניהם בעשירון העליון בליגה מבחינת יעילות. הקליפרס ישחקו על זה לא מעט, כשיש את הארל כפינישר. השניים היו משחקני ההתקפה הטובים ביותר בליגה ויכולים, בדומה להגנה, לעשות הכל – לקלוע בבידוד, לרוץ במעבר או לקלוע זריקות פול-אפ. ג'ורג' קלע 28 נקודות למשחק בעונה הסדירה בקבוצה חלשה בהרבה וקוואי לא היה רחוק ממנו עם 26.6. אין היום במערב קבוצות עם שני שחקני הגנה נהדרים בעמדות 3-4, מה שיכול לנבא עתיד ורוד לקליפרס.

למרות זאת, יש 2 שאלות חשובות. הראשונה היא מי יהיה הסנטר הפותח שלהם. זובאץ לדעתי יגיע בסופו של דבר, בהתחשב בכך שהקליפרס יוכלו להשוות כל הצעה עליו ושלקבוצות אין יותר מדי כסף לבזבז בשלב הזה של חלון ההעברות. שחקנים כמו קוואי וג'ורג' צריכים סנטר בסגנון של קפלה ושלו. זובאץ השיג לקליפרס 7 נקודות ב-20 דקות כתוצאה מהחסימות שלו (עבור הלייקרס, במספר גדול יותר של משחקים, הם הרוויחו 4.7 נקודות ב-15.6 דקות), נתון שלא נופל מהחוסמים הטובים ביותר באן.בי.איי. בהתקפה הוא יהיה screener במשרה מלאה עבור השניים. הוא ישחק בעיקר כמגן טבעת אחרי שהיה אחד מהיעילים ביותר בליגה, מה שיהפוך אותו לחוליה החסרה ליד השאר. אני מאמין שנראה אותו עושה קפיצת מדרגה, אולי בדרך לתואר השחקן המשתפר של העונה.

השאלה השנייה היא שילובו של לו וויליאמס ליד השניים. סוויט לו, 3 פעמים השחקן השישי של העונה, מגיע אחרי עונה של 20 נקודות למשחק ב-26 דקות מהספסל ואחוז שימוש (סך כל ההתקפות שנגמרות אצלו) עצום של 32.4%. סביר שזה ירד משמעותית ליד לנארד וג'ורג', למרות שהקליפרס עדיין ירצו להשתמש בו ובתיאום המוצלח שלו עם מונטרז הראל שאפשר להם לנצח כמות גדולה מאוד של יריבות העונה. הוא לא יעיל במיוחד בלי הכדור ולכן סביר שנראה הפרדת דקות בעיקר בינו ובין קוואי, יותר ממה שנראה את ההפרדה בין קוואי לבין ג'ורג'. ג'ורג' טוב בהרבה מלנארד כשהכדור לא בידיו ויכול להתאים ליד התקפה מבוססת פיק-נ'-רול של לו-וויל והארל. הם הולכים להיות מפחידים.

רועי ויינברג

עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 35 תגובות

 1. שאלה פשוטה, נניח בדרבי הקרוב:
  אתה יכול להגיע לי מי בקליפרס מתמודד עם הרביעיה בפרונט-קורט, לברון – AD – קוזמה – מגי?
  מונטרז הראל? איביצה זובאץ??
  סמול-בול זה באמת אחלה. כמו MTV UNPLUGGED, זה מגניב ומקורי – רק שאתה צריך להיות PLUGGED לפני זה.
  אתה צריך בייסיק ביג-בול בסקטבול, והקליפרס ערומים לגמרי (ע"ע בוסטון בשנים האחרונות).
  אגב, זה גם יקרה עם קבוצות פחות אימתניות בצבע מאשר הלייקרס.

  1. תסתכל על תגובה מספר 2, ותוסיף את זובאק בצבע מול דייויס ומגי. לא שאני אומר שלא יהיו קרבות קשים, כן יהיו, אבל גם ההפך נכון – מי ישמור על קוואי וג'ורג' – לברון? קוזמה? נכון לעכשיו אני מעדיף את הסגל של הקליפרס.
   .
   תודה רבה רועי

  2. וואו איזו היסחפות עפיפון…
   קוואי וגורג' על לברון וקוזמה.
   זובאק והראל יאטו קצת את דיוויס גם אם לו יש יתרון בקרבות מתחת לסל.

   אם הקליפרס מגיעים בריאים לסדרה מול הלייקרס, זה 4-1 קל לקליפרס.

   1. LOL.
    הלייקרס צריכים בלי ספק עוד עזרה בפוינט, אבל כבר עכשיו, חמישיית הקלאצ', שתעלה עם לברון בפוינט, דני גרין, קוזמה, AD ומגי, רומסת את הקליפרס בהתקפה. כי אין לקליפרס האלה התגוננות ב-4-5.
    כנראה מיהרת לשכוח מה עושה לברון בפלייאוף. האיש רמס לבדו קבוצות עדיפות בהרבה. אז עם AD?! דיוויס הוא מפלצת אמיתית, השחקן הכי טוב בליגה בעתיד הקרוב. מפלצת. מי בכלל מתקרב אליו בקליפרס? מונטרז הראל, לא מגיע לכתפיים שלו. זובאץ?? רוקי שנפלט מהלייקרס? די נו.
    הקליפרס על הנייר קבוצת הגנה טובה, עם שני פורוורדים שיצטרכו ללמוד לשחק יחד, לא על אותה בלטה. אבל כדורסל הוא גם, או קודם כל – משחק של גובה ושל כוח פיזי. ואין להם.

  3. אני לא מאמין שנראה את ארבעתם משחקים ביחד, כי אז הקליפרס פשוט יעברו לסמול בול וירוצו עליהם, זה בד"כ עובד. בהנחה שלברון, קוזמה ודיוויס (או לברון, דיוויס ומגי) משחקים ביחד: קוואי שומר על לברון. ג'ורג' שומר את קוזמה, איביצה זובאץ מתיש את דיוויס בצבע. השאלה הגדולה לדעתי היא בצד השני. לברון לא שמר טוב מאז 2016, אני לא בטוח שהוא יצליח להתמודד עם ג'ורג' סדרה שלמה ולהוביל את ההתקפה בצד השני. דני גרין סדרה שלמה על קוואי זה רעיון מעניין, אבל גם לא בטוח שיחזיק.

   חיסרון אחר של הקליפרס הוא שאין להם סנטר טוב לסמול בול, הגנתית. זובאץ כבד מדי והארל שחקן הגנה חלש שלא יכול לפתוח במשחקי פלייאוף לדעתי. ג'מייקל גרין פתח במשחקים האחרונים של הקליפרס מול הווריורס וזובאץ לא זכה כמעט לדקות. אני מאמין שהקליפרס יחזירו אותו כדי לסגור את הפינה הזאת.

   1. לא ארבעתם ביחד, נו. זה הרוסטר. למרות שזה אפשרי – לברון בפוינט, קוז בסמול, AD ומגי נאמר בפרונט. זה הרכב אימתני שאין לקליפרס שום תשובה מולו, בגובה ובפיזיות.
    ובאמת, זובאץ' מתיש את AD… גם אמא זובאץ' לא מדברת ככה 🙂 שרק יחזור לי הביתה בשלום, איביצה חמודי. מה הוא צריך להתעסק במכות עם החד-גבה הזה.

    1. אני לא חושב שדיוויס ינצח אותם לבד בפלייאוף. זובאץ לא יסגור את דיוויס, אבל הוא כן יכול לעייף אותו. יש גם את ג'מייקל גרין שיכול לחתום ולא מעט גבוהים שיכולים להפוך לשחקנים חופשיים לקראת פברואר, אם הקבוצות שלהם לא יצליחו. לך תדע, אולי מארק גאסול יחזור לשתף פעולה עם קוואי.

   2. AD לא ה7 פוטר הממוצע, הוא יכול להגן על גארדים משחקים שלמים בלי בעיה, הוא מפלצת הגנתית שלא ברור לי איך, אבל רק עדין לא זכתה בdpoy.
    אבל שום שחקן לא יכול באמת לעצור את AD מה שיהיה זה שהוא קולע 26-28 נקודות למשחק נגד הקליפ ולברון בתור מפלצת פלייאוף על סדרת אותו דבר ו15-18 נקודות יחד עם עוד 10 של גרין אבל הקליפרס… קאווי 28-30 ג'ורג' עוד 26-28 עם עוד 14-18 של לו ומונטרז שיקחע אותו דבר עם בברלי שיקלע 8-12 יחד עם זובאק אין ושאמט שיעשו אותו דבר זה גדול על לברון ו AD גם יחד עם קוזמה, גרין, מגי ועוד כמה שחקני חיזוק מהפרי אייג'נסי שיקלעו משהו כמו 5-10 נקודות למשחק…

 2. תודה רועי
  נקודה קטנה למחשבה 8 האמ וי פי האחרונים של הגמר היו או סמול פאוארד או שומר לברון(סמול פאוארד ) לקליפרס כרגע יש תשניים מארבע הסמול פאוארדים הטובים באן בי אי וגם שתי משומרי לברון הטובים באן בי אי

  1. שים לב מי זכתה באליפות. הקבוצה הכי מאוזנת שהייתה ואק אחרי שצירפו סנטר חכם וקלאסי כמו מארק גאסול. לראפטורס היה שחקן בכל עמדה שמשחק רק בעמדה שלו לא סטרץ ולא שמץ…אני חושב שהלייקרס יכולים להעמיד חמישייה יותר מאוזנת עם רונדו, גרין, לברון, דייוויס ומגי או צנדלר. נכון קוזמה יכול להיכנס לפאוור ודייויס יעבור לסנטר אבח זה כדורסל פחות טוב לדעתי.

   1. ב-2018 ו-2017 קוון לוני היה הסנטר של האלופה. ב-2016 זה היה טריסטן תומפסון. ב-2013 ו-2012 כריס בוש. גאסול, יחסית, מקרה חריג – אפשר לקחת אליפות גם בלי סנטר דומיננטי. זובאץ יכול להיות משהו בסטייל של אנדרו בוגוט של 2015, חוסם אגרסיבי שסוגר את הצבע (למרות שהוא מוסר פחות טוב ממנו). לא חייבים סנטר בשביל אליפות, למרות שרונדו+לברון+גרין בפלייאוף זה מאוד מאוד מאיים.

 3. כן, אגדת קוואי, "לברון סטופר".
  את הסדרה האחרונה שלהם, מיאמי בשפל שלה, לברון סיים עם ממוצע של:
  28.2 נק', 7.8 ריב', 4, אסיסט, 2 חטיפות… 57% מהשדה, 52% מהשלוש, אפקטיב 0.5, טרו-שוטינג 0.67…
  אלה מספרים של FMVP. שבאופן לא מפתיע, הלך לקוואי, כי הוא מהקבוצה המנצחת, עם 2-6-18.
  .
  אבל קוואי זה מקרה טוב מול פול ג'ורג', אולי הנרמס העיקרי (ובוסטון. ושיקגו. וושינגטון. ולברונטו), מלברון ג'יימס.
  מאזן משחקים ישירים: 31-13.
  מאזן משחקי פלייאוף ישירים: 17-6.
  מאזן סדרות פלייאוף ישירות: 4-0, פעם אחרונה בסוויפ.
  את הסדרה האחרונה ביניהם, לברון סיים עם:
  32.8 נק', 9.8 ריב', 9 אסיסט, 3 חטיפות, 2 חסימות… 54% מהשדה, 45% מהשלוש, אפקטיב 0.59, טרו-שויטנג 0.60…
  SO MUCH פור מגן טוב על לברון.
  .
  עכשיו – יכול להיות שהכל ישתנה, שלברון בירידה וכו'. לפחות בינתיים, המספרים עד הרגע האחרון של העונה האחרונה, לא מלמדים את זה. אפילו לא טיפה –
  לברון סיימם את העונה האחרונה בממוצע מבהיל של 27.4 נק', 8.5 ריב', 8.3 אסיסט, אפקטיב 0.56, טרו-שוטינג 0.59…
  סתם להשוואה –
  כמה שחקנים, בהיסטוריית ה-NBA, העמידו עונה אחת, רק אחת!, של ממוצע 8-8-27? כמה הגיעו בכלל לרף הזה?
  אוסקר רוברטסון (5), ג'ורדן (1), ראסל (1), הארדן (1), ולברון פעמיים – בשתי העונות האחרונות, שהיו הכי טובות שלו לפחות מבחינה התקפית בקריירה. מוזר ככל שזה יישמע.

  1. יכול להיות שלברון שחקן ההתקפה הכי טוב בהיסטוריה. אף קבוצה לא תעצור אותו על 20-4-4 לסדרה שלמה. אבל כבר ראינו אותו נותן סדרות הזויות (33-12-10 והפסד בגמר 2017, 35-13-9 בגמר 2015) ומפסיד. ב-2016 השורה ההתקפית הייתה פחות מרשימה (29-11-9) וזה נגמר באליפות. בסוויפ של 2018 הוא קלע 34 נקודות במשחק. מספרים זה לא הכל.

  2. סטט' סטט' סטט'…
   .
   סטטיסטיקאים אלו האנשים האלו שאם אספר להם
   שאני לוקה (מברך על הטוב ועל הרע)
   במאניה דיפרסיה, הם ישיבו לי :
   .
   "אז בממוצע אתה מרגיש די בסדר.."
   .
   ראיתי את כל העונה האחרונה של לברון בלייקרס.
   אני אנסה להיות אובייקטיבי ככל האפשר –
   .
   מדובר בזונת סטט'…

  3. בדקת מאיפה ועל מי הנקודות הגיעו? הרי הדבר הראשון שלברון היה עושה במיאמי וקליבלנד זה פיק אנד רול כדי חקבל את פארקר/קרי

   בדקת מה אחוז השימוש של לברון? הרי זה בקלות יכול לבוא על חשבון משחק קבוצתי ונגיעות של אחרים.

   לברון הפסיד ככ הרבה סדרות גמר חד צדדיות בקריירה שלו שזה אפילו מצחיק להסתכל על זה.
   פעמיים סויפ, פעמיים 4-1 שגם כך הריחו מסוויפ.

 4. תודה רועי הקליפרס יהיו מצוינים אבל זו לא הדומיננטיות שהתרגלנו מגולדן.
  הךייקרס עם עוד החתמה טובה או שתים (מוריס רונדו וכו) מעמידה קבוצה ברמה דומה, אולי יתרון קל לקליפרס

 5. אני מקווה שלייקרס יביאו את מוריס ובראדלי ויחתימו את רונדו.
  לא יודע איך זה מסתדר עם תקרות וחוקים אבל אם 3 אלו יחתמו שם, הלייקרס ממש ממש טובים.

  1. אפשרי תאורטית. יש להם 8 מיליון מתחת לתקרה והם יכולים להציע את המיד-לבל אקספשן למישהו. רונדו, מוריס ובראדלי זאת אופציה לא רעה למרות שלא חסרים להם שוטינג גארדים כשיש את גרין וקלדוול-פופ (בזבוז כסף ב-8 מיליון לשנה. הלייקרס שרפו, במצטבר, 46 מיליון דולר על 4 שנים של קלדוול-פופ). אני מאמין שנראה את רונדו מגיע לשם כרכז פותח ועוד כמה מחליפים, בעיקר פורוורדים. מוריס מעניין וגם ירבקו אופציה לא רעה.

 6. לקליפרס יש את מו הרקלס בספסל ?(הוא הגיע דרך הסיין אנד טרייד של באטלר למיאמי ווויטסייד לפורטלנד)
  אם כן מה אתם חושבים על ספסל של
  לו וויל, מקרודר, גרום רובינסון , הרקלס , והארל ( בהנחה שזובאץ פותח)

 7. קבוצה מרתקת, הקליפרס.
  לטעמי, הם מרחק מנהל משחק איכותי (לא חייב להיות כוכב על. מספיק לראות מה לאורי עשה, בשביל להבין עד כמה חשוב שחקן מסוגו) מלהיות הקבוצה עם הסיכויים הגבוהים ביותר לזכייה באליפות (לדעתי)
  (בברלי אחלה שחקן. נשמה. מנהל משחק דגול, הוא לא).
  .
  אם בניהול משחק, עסקינן, צריך לקחת בחשבון שאספקט זה של המשחק, הוא לא הבונטון, לא של ג'ורג', ולא של קאוויי (צריך לציין שבפלייאוף האחרון קאוויי הראה שיפור ניכר בתחום זה)
  (לקאוויי ממוצעי קריירה של 2.4 רב' לצד 1.5 איבודים. לג'ורג' ממוצעי קריירה של 3.3 אס' לצד 2.6 איבודים)
  .
  תודה, רועי.

  1. חושב שהם הפייבוריטים כבר עכשיו. יש להם מאמן יותר טוב מכל קונטנדרית אחרת (הראפטורס וההיט לא קונטנדריות) ושני סופר-סטארים. ניהול המשחק אכן מדאיג אבל מאמין שקוואי ימסור הרבה יותר, אולי אפילו יגיע ל-5 אסיסטים בממוצע לערב.

  2. בול גיא. נכון שקוואי הראה שיפור עצום בניהול משחק בפלייאוף אבל בעצם זה ניהול משחק טהור אלא יותר מציאת האיש הפנוי כשבאו לעזור עליו. אני לא בטוח שהוא יודע לנווט התקפות (עדיין..)
   .
   תודה רועי

 8. מעניין מה שכתבת על קאווי כמנהל משחק, השאלה אם הוא יכול לעשות את זה לאורך זמן (היו שלבים בסוף הפלייאוף שהוא נראה מותש). מה שלא יהיה, בנו שם קבוצה רצינית.
  תודה רבה על הטור

 9. טור מצויין. מי יהיה הסנטר? לדעתי הם ירבו לשחק סמול בול ואראל יוכל למלא 4/5 טוב מאד. השאלה היותר מעניינת היא מה יהיה עם לו ויליאמס. האם כשקוואי משחק הוא מחזיק בכדור? לו ויליאמס מחזיק בכדור? לו ויליאמס משחק בעיקר כשקוואי נח?
  צרות של עשירים.
  טור טוב מאד רועי.

 10. ניתוח מצויין. כמו שאמרת, ז'ובאץ' יעשה קפיצת מדרגה (עוד שחקן שהלייקרס לא ידעו להשתמש בו). יופי של שחקן וידוע שגבוהים מתפתחים לאט.
  כמו שאמרו חכמינו, יש איזה מחסור בעושה משחק, שצריך לחשוב איך לפתור.
  התפקיד של סוויט לו יהיה חשוב ממה שנדמה.
  כדי שהקליפרס יבואו טריים לפליאוף, הם לא יתנו לפול ולקאווי לשחק יותר מ60 משחקים (שימו לב לירידה העצומה של פול מאז פגרת האול סטאר).
  מה שדי מבטיח שהקליפרס לא יזכו ליתרון ביתיות (בטח לא נגד אלופת המזרח).
  ולכן, האלופה שלי בשנה הבאה היא… מילווקי.

 11. סוף סוף אני מחכה לעונת הנ.ב.א אפילו לעונה הסדירה המפץ הגדול הכל אבל הכל פתוח .
  אמנם יש פערים בין המערב למזרח אבל בסוף בשיטה הנוכחית זו סדרה אחת ולא רק סדרה אחת אלא אחרי שהמערביות יתישו אחת את השנייה
  ( כבדיחה הידועה שרואים מישהו נופל שדוד מתבוסס בדמו ואז….אומר מישהו אתם יודעים הוא היה השולף הטוב במערב ….אז מה קרה ? פשוט הגיע מישהו מהמזרח …).

  בכל מקרה למרות ההיחלשות מילווקי הפייבוריטית שלי למזרח ( בעיקר בגלל שיש לה את השחקן הכי טוב שגם הכי צעיר מכל הענקיים וגם צבר ניסיון פליאוף ).
  קצת אח"כ פילי .
  בוסטון ואינדיאנה יהיו סוסים שחורים וברוקלין תחכה לפחות עוד עונה .

  אבל במערב חגיגה גדולה .
  אמנם אוקלהומה הסתלקה מכל מאבק.
  וכן ממפיס מינסוטה ופינקס אך כל היתר לא פראיירות וכל פציעה יכולה להעיף אפילו פייבוריטית גדולה מהפליאוף.
  כמובן שבסוף 2 קבוצות ל.א פייבוריטיות לגמר האזור ואף לטבעת.
  אבל עורבות דנבר ויוטה
  כאשר הרפואה המתקדמת יכולה להציב גם את ג.ס בעניין ולא הייתי מספיד את יוסטון
  כשקבוצות כמו פורטלנד וס.א יכולות לדבר חזק וכמובן סקרמנטו דאלאס וניו אורלינס רוצות ויכולות לעשות פליאוף לפחות .

  ככה שבאמת הכל פתוח
  ונקודה נוספת היא עניין הטריידים יהיו כאלו עד הגונג האחרון בסביבות האולסטאר .
  השם המרכזי לטריידים הוא כמובן ראסל אבל גם בררדלי ביל ועוד רבות ההיתכניות.
  ולכן כל תחזית של נובמבר תצטרך להתעדכן באולסטאר .

 12. לא מסכים לגבי ניהול המשחק של קוואיי. הרבה פעמים בפלייאוף הוא הלך ראש בקיר וכשנתקע או (עשה פאות תוקף ו) קלע סל, או חיפש נואשות למי למסור באמצע צעד וחצי. שחקן יעיל מאוד אבל חכם? לא משהו ובטח לא מתקרב ללברון. יכול להיות שישתפר קצת עם ג'ורג לידו. בכל מקרה קבוצה מפחידה שאם תהיה בריאה ותתחבר תחת – כמו שאמרת – המאמן הכי טוב של איזושהי קונטנדרית יכולה לרוץ עד הסוף.
  כן מסכים (איך אפשר שלא) עם כמה טובים הם יהיו בהגנה.
  איזה רכז לדעתך יכול להתאים להם? מי עדיין פנוי?

  אותי מאוד מעניין איזה לברון נראה. אני חושב שישתדל לנוח כמו בשתי העונות האחרונות, רק שבזאת יש לו על מי לסמוך שיספק כל ערב. בפלייאוף אם יגיע בריא יעלה הילוך.
  השילוב של AD ורונדו יכול להיות קטלני, השאלה גם כמה לברון ישחרר. גם פיק נ רול של לברון עם דייוויס יכול להיות בלתי עציר.
  בכלל עונה מאוד מאוזנת שהייתה יכולה להיות עוד יותר אם כולם היו בריאים. יהיה מעניין!
  תודה על הפוסט

 13. לו גם רכז מצוין. 5.4 אסיסטים ב26 דקות בעונה שכברה, על 2.2 איבודים ועשרים נקודות. איתו על המגרש זה יכול חמישיה רצחנית, כשיחד עם בברלי/הראל/ זובאץ לא נראה לי שיורגש חור הגנתי, אבל ההתקפה תהיה בלתי עצירה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט