דיון הופס ליום רביעי PM: הניתן לשפר את החמישייה האופטימלית של הווריורס? / מנחם לס

האם ניתן לשפר את החמישייה הזאת?

(רק החליפו את איגודלה בקאזינס)

החמישייה האופטימלית של הווריורס בחצי השני של העונה אמורה להיות:

*סטפן קרי – פוינט גארד

*קליי ת'ומפסון – שוטינג גארד

*קווין דוראנט – סמול פורוורד

*דריימונד גרין – פאור פורוורד

*דמרכוס קאזינס – סנטר

אם אתה מאמן הווריורס, וכל השחקנים בריאים ושלמים ובכושר מעולה, ואתה נשאל אם אתה מעדיף להחליף איזה שהוא שחקן (או שחקנים) מהחמישייה הזאת באיזה שהוא שחקן (או שחקנים) שאתה רוצה בליגה, מה היתה תשובתך?

אני יודע מה היתה תשובתי, אבל אשמור אותה אחרי שתהיינה כבר תגובות גולשים לשאלה הזאת.

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 52 תגובות

 1. חח זה נבחרת ארהב אפשר להביא להם גם את המדים והם מביאים זהב בקלילות באולימםיאדה. להחליף? תמיד אפשר להחליף מחליף את קאזינס ודריימונד ביאניס ואנתוני דיוויס 🙂

  1. אגב הגיע הזמן העונה שיאניס יאיים על פרס שחקן ההגנה. הפוטנציאל שלו גבוה בדריימונד גם בחלק ההגנתי שלא נדבר על כל השאר. זו לדעתי החמישייה הכי חזקה בעולם מבחינת שני צידי המגרש. לברון לא שומר. קחו מן הצד השני חמישייה של ראס הארדן קאווי לברון ואמביד מי מנצח?

   1. הייתי רוצה לראות משחק תחרותי בין שני החמישיות באינטנסיביות פלייאוף. קרי קליי דוראנט יאניס ודיוויס מול ראס הארדן קאווי לברון ואמביד על מי הכסף שלכם?

     1. לדעתי זו סידרה של 7 משחקים שאין לי מושג מי תנצח. החמישייה הראשונה טובה יותר הגנתית וגם התקפית לא נופלים. קו הגנתי של דיוויס יאניס וקליי זה סרט אימה ליריבה. בקבוצה השנניה רק קאווי ואמביד ברמה גבוהה בהגנה שהארדן ולברון מאד חלשים. וואלה לא יודע על מי הייתי שם כסף. לדעתי אלו 2 החמישיות הכי שקולות והכי כוחות בשכונה

     1. הוא לא הוכיח כלום. בגילו הוא לא מסוגל לשמור לאורך זמן וגם לא לאורך סדירה אלא אם כן זה בא על חשבון ההתקפה. פיק למשחק פה או שם ייתכן. לברון מנתב את האנרגיה להתקפה ובצדק, שם הוא עושה יותר נזק. אין לו כבר אנרגיות להיות השומר שהיה לפני 4-5 שנים.

 2. ברבעייה לא הייתי נוגע, הם רצים יחד שנים והכימיה מעולה.
  את קאזינס, אם הוא בריא אז כמו שאמרו דיוויס האופציה האידיאלית, אולי גם אמביד, אבל נראה לי שהוא פחות יאהב לחלוק את אור הזרקורים.
  אם הוא לא חוזר ללפחות 75% מהיכולת הקודמת, יש לפחות 10 סנטרים עדיפים.

 3. השיפור המוצע:
  תומפסון ודריימונד בחוץ, לברון ודיוויס בפנים
  משחקים סטף 1, דוראנט 2 (תכלס הוא שוטינג גארד, שאין דבר כזה), לברון 3, הגבה 4, קאזינס 5. או דוקטור לס במקומו כי זה כבר לא משנה ויהיו יותר צחוקים.

 4. טוב. אביע את דעתי לפני שאני עוזב את הבית (יום אידיאלי לדייג באחד האגמים בסביבה):

  אני לא הייתי נוגע בחמישייה הזאת, אם כי הגבה היתה יכולה לשחק אולי במקום קאזינס, אבל לא במקרה של הווריורס שלא צריכה את הגבה בפרימטר. יש לה שם את סטף, ת'ומפסון, ודוראנט.

  בכדורסל חשובה הירארכיה. לכן לברון במקום גרין תהיה שגיאה. עדיף הבולדוזר הזה דרין על לברון (שגם הוא משחק עם שאיפות פרימטר). גרין עצמו – כשחקן – הוא בינוני-פלוס. אבל הוא בדיוק מה שהדוקטור ציווה לחמישייה של הווריורס שלא זקוקה לעוד סופר-סטאר כמו לברון.

  לא הייתי נוגע בחמישייה הזאת גם בליגה, וככה בדיוק הייתי שולח את נבחרת ארה"ב למשחק הראשון באולימפיאדת טוקיו.

  1. אני רואה שדעתנו זהה בעניין זה. כשקאזינס בשיא בריאותו אין מה להחליף אותו ואתהמנהיג גרין לא הייתי מחליף בלברון כי דברים יתחילו להתפרק….

  2. הקדמת אותי. הכימיה והנסיון המצטבר של הרביעיה שווים לבדם שחקן חמישי ואפילו שישי. דיוויס אכן טוב מקאזינס אבל הוא פרנצ'ייז פלייר. אחד כזה דורש ומקבל תרגילים ומהלכים שמיועדים לו ולא יסכים להתפשר על ליקוט נקודות מהחטאות של האחרים.

 5. מנחם או מישהו אחר מהעורכים, ממש אשמח לכתוב כתבה אחת שמדגדגת לי כבר המון זמן, לאתר.
  אם יש עניין, אנא תשלחו לי אימייל (לזה שמחובר לשמי, או לחילופין COUNSILLIERY@GMAIL.COM. ואסביר.

  תודה!

 6. דווקא קאזינס פחות מתאים לקבוצה, הוא בהחלט שחקן שאתה מביא ב-5 מיליון, אבל לא הבחירה הראשונה.

  אני חושב שכל סנטר מחבורת הצעירים שיש בליגה היה יכול להתאים יותר לשיטת המשחק שלהם (או אולי מישהו כמו פאו גאסול).

   1. אובייקטיבית קוואי בריא הוא הרבה יותר טוב,
    אבל אם אתה לוקח שיקולים של כימיה והתאמה בין כל השחקנים אולי קליי מתאים יותר
    לאנשים יש זיכרון קצר.. קוואי שיחק כדורסל ברמה נדירה עד הפציעה

 7. האמת שלא הבנתי את השאלה – חשבתי שהיא מתייחסת לרוסטר של הלוחמים… ובאופן מעניין אני לא בטוח שהחמישיה עם קאזינס עדיפה על חמישיה עם איגי. איגי חכם יותר, מנוסה יותר בפלייאוף, ושומר טוב יותר על שחקנים נמוכים. אני לא בטוח שקאזינס ישתלב מספיק טוב בשיטה של הלוחמים כדי לומר שהחמישיה איתו טובה יותר מהחמישיה עם איגי. שניהם, כמובן, ישחקו כי יש מספיק דק' לכולם, ויש מאצ אפים שבהם קאזינס אולי יתאים יותר, אבל לא חושב שהעולם.

  1. אני מאמין שקאזינס פיקח מספיק להתאים את משחקו למשחק של הלוחמים ואני לא הייתי נוגע בחמישייה הזאת שהיא לדעתי גם נבחרת העולם.

 8. דיוויס בסנטר במקום קאזינס וזו חמישייה מושלמת.לא הייתי מחליף את קארי קליי דוראנט ודריימונד באף אחד נכון להיום ונכון גם לשנים האחרונות.עוד כמה שנים שהם יהיו מעבר לשיא זה כבר משהו אחר.

  1. בעצם גם שהם יהיו מעבר לשיא לא הייתי מחליף את סטף קליי ודריימונד.רוצה שהם ישארו כל הקריירה בווריירס אבל אם קליי יחתום בלייקרס קיץ הבא גם אהיה מבסוט.
   בנוגע לקאזינס הייתי מעדיף גם את גובר לפניו.שחקן שיתן הגנה ליד דריימונד ולא צריך הרבה את הכדור כמו קאזינס.שחקן שבהתקפה ירוויח את הנק שלו גם מריבאונדים ולא יכפה את עצמו על המשחק

 9. הדבר הכי חשוב בקבוצה עם הרבה כוכבים הוא שכל אחד יודע את מעמדו ותפקידו. אין אף שחקן ברמה של קאזינס שיהיה מוכן לקחת על עצמו תפקיד כזה, ולכן התשובה היא שזאת כנראה החמישייה האופטימלית כרגע.

 10. נראלי הדיון צריך להיות אחר..

  כמה ואיזה אולסטארים של הווריוס צריכים להיות פצועים כדי לתת סיכוי לקבוצה אחרת בליגה אפשרות לנצח אותה?..

  1. אחד – דוראנט או קרי.
   אחד מהם פצועה ובוסטון אוקלהומה או יוסטון יכולים לקחת אותם ל7 משחקים ואפילו לנצח.
   זה שאלה של מאצ' אפ הגנתי ושלושת הקבוצות האלה יכולות להגן על קאזינ ס קליי גרין די בקלות, הבעיה העיקרית זה שני הפנומנים הראשיים בקבוצה

 11. לא נוגע במה שעד כה עבד נהדר. אם יש מה שיצליח להכניס את קזינאס לתלם, בהנחה שהוא מבריא כמובן, זו הכימיה הקבוצתית שיש שם. להשיג כזה איזון זה חצי נס, ולא מנסים לתקן ניסים

 12. לגזור ולשמור אין מה לגעת. אם בוגי בריא כמו שהנחת בפוסט זו אולי החמישיה של הקבוצה הכי חזקה ששיחקה אי פעם בליגה. (לא בטוח אבל זה בהחלט שווה דיון). סטף הפוינט גארד הכי טוב בליגה כיום.. קליי – לא מחליף אותו בשום שוטינג גארד אחר מאף קבוצה. דוראנט לא מחליף אותו באף אחד כולל בלברון. גרין כ pf? לא עולה לי אף אחד לראש שהייתי מחליף בו. בוגי? אולי AD. בעצם אין צורך. בוגי.
  האמת שמטורף שדבר כזה קיים.

 13. היחיד שהייתי מחליף הוא קאזינס בדיוויס.
  קאזינס הוא שחקן מצוין אך עם ברגים רופפים שיכול להרוס משחקים וחדרי הלבשה.
  דיוויס הוא החתיכה הכי מתאימה לקבוצה אם רוצים להרכיב את החמישייה המושלמת.
  מי שאומר "לברון" לא מבין כימיה מה היא !

 14. הייתי מכניס שתיים משלושת השחקנים דייויס, הורפורד וקוואי(אם הוא בריא).
  הורפוד יכלו לשחק כ4 או 5(גם דייויס) תלוי את מי עוד מביאים.
  דווקא דייויס כן מוסיף מיימד שאין לקאזינס(וגרין) במיוחד בהתקפה זה עוד אופציה לשחקן יוצר.

 15. החמישיה צריכה טיפול פולשני בכפר ולאכול הרבה חצילים בטחינה ,וכמובן להתרחק מהתאגיד!!!
  האמת הם צריכים קצת טיפול זן, ולהעיר אותם נפשית לעונה קשה.בקיצר שיפור פנימי ,לא חיצוני

 16. אי אפשר לפספס את ההזדמנות של קאזינס בכזה סטייט אוף מיינד כנוע וקבוצתי. במצב השה הוא סנטר עם סט היכולות האופטימלי, שמגיע לתוך חמישייה שהייתה צריכה רק אותו כדי להפוך למושלמת.

 17. למה להחליף? אם כבר להוסיף את פול, הארדן, קוואי, לברון, יאניס ודייוויס. אז באמת אפשר יהיה לסגור את הליגה.
  לכן מבחינת התחרותיות הטובה ביותר ללוחמים צריך להוסיף רותם לסלטיקס.

 18. אני לא עונה על השאלה, אבל אני רוצה לשים את ה"כסף" שלי על ההימור הבא: הלוחמים לא לוקחים את האליפות
  וזאת מהסיבות הבאות:
  – העייפות המנטלית גדולה מדי. הם הקבוצה הכי טובה בליגה ב- 4 השנים האחרונות. זה שוחק מאד
  – החלוקה בין כוכבים לפועלים שחורים תופר – בוגי הוא לא פועל שחור, אלא יהיה כוכב מתוסכל כאופציה 4 או לעלות מהספסל. זה לא יצליח.
  הרעל בחדר ההלבשה ילך ויגדל
  – בוסטון (בריאה) היא קבוצה חזקה יחסית, נטולת שדי עבר מול הלוחמים

 19. הרביעיה פלוס קאזינס בכושר מלא שווה כוח הרס של MLRS. אין מה לגעת. במצב כזה אני חושב שבוגי יחבר שם את כל הברגים הרופפים שלו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט