Free No More 2018 – קווין דוראנט ופול ג'ורג' / עומר מזיג
Free no more

Free No More 2018 – קווין דוראנט ופול ג'ורג' / עומר מזיג

לא יודעים על מה מדובר? היכנסו לכאן

 

קווין דוראנט נשאר בווריורס – $61,500,000 לשנתיים – $30.7 מיליון לעונה – שנה אחרונה אופציית שחקן:

FAR = 12

אין כל כך מה להרחיב ממה שכתבתי עליו בשנה שעברה. הוא קווין דוראנט. הוא זכאי ויכול לקבל את המקסימום של ה35% מתי ואיפה שהוא רק רוצה. בשנה שעברה הוא נתן לווריורס הנחה של 10 מיליון דולר מהמשכורת המקסימלית שלו, והתבטא בכמה מקומות לפני הקיץ הנוכחי שהוא הרגיש שזה היה טיפה יותר מידי והוא לא יקח כזאת הנחה השנה. אז הוא נתן הנחה של 5 מיליון דולר – כדי שללייקוב יהיה פחות לשלם במס מותרות (אל תשאלו אותי למה. לא ברור בכלל).

לכן הציון נשאר זהה

FAR = 12


פול ג'ורג' נשאר בתאנדר – $136,911,936 לארבע שנים – $34.2 מיליון לעונה – שנה אחרונה אופציית שחקן:

זה כבר יותר מעניין.

ג'ורג' היה מצוין בשנה שעברה עבור התאנדר, אם כי היה ניתן לצפות ממנו לתפוקה סטטיסטית טובה יותר. אם נסתכל על שלוש השנים האחרונות של ג'ורג' אחרי הפציעה המחרידה שהשביתה אותו בעונת 2014-15, זו הייתה הפחות דומיננטית מביניהן – לפחות התקפית:

אחת הבעיות המרכזיות הייתה שג'ורג' עדיין לא הצליח להביא לתאנדר את משחק המיד ריינג' המצוין שהוא הראה באינדיאנה:

אנחנו אוהבים להגיד שהמיד ריינג' נעלם וזו זריקה לא יעילה, אבל שחקן בקליבר ההתקפי של ג'ורג' חייב להוות איום מטווחי הביניים או שהוא הופך לצפוי יותר בכניסה לסל. ג'ורג' התלונן כל העונה שהזריקה שלו מרגישה מוזר, ועבר הקיץ ניתוח שניקז לו (ע"פ עדותו) 20 ounces של נוזל מהמרפק ביד הזורקת (מקביל ל0.6 ליטר בערך), כך שאפשר לצפות לשיפור באספקט הזה של המשחק שלו בשנה הבאה.

מקום אחד שבו הוא ענה על כל הציפיות היה בצד ההגנתי. כל הסטטיסטיקות ההגנתיות שלו מהעונה – הפשוטות והמתקדמות – מצוינות, וזה די לא ייאמן שהוא לא נכנס לאף אחד משתי נבחרות הall-defense של העונה. ההרכבים שלו עם רוברסון בשנה שעברה (762 דקות כאלה לפני שהשני סיים את העונה עם פציעה) השיגו דירוג הגנתי של 94.2 – הכי טוב בכל הליגה עבור שני שחקנים ששיחקו ביחד יותר מ500 דקות.

הוא בן 28 – גיל שבו הוא אמור להיות עדיין בשיא הקריירה ללפחות עוד שלוש שנים – ואני חושב שכולם יסכימו שהוא אחד מ30 השחקנים הכי טובים בליגה (אני אישית לא חושב שהוא אחד מה15 כמו שמצביעי הall-nba חשבו, אבל זה קרוב). ככזה, אין לי ספק שהוא ראוי לחוזה מקסימום.

 

אבל חשוב להבין את המצב הכלכלי שהחוזה הזה מכניס אליו את התאנדר לשנים הבאות. ביחד איתו, התאנדר מתחייבים לסך משכורות של 105.6, 112.5 ו119.5 מיליון דולר מובטחים בשלוש השנים הבאות בהתאמה, רק עבור הרביעייה של ווסטברוק-ג'ורג'-אדאמס-שרודר. אפילו אחרי שהורידו קצת משכורות בטרייד על מלו, הם ישלמו העונה 147 מיליון דולר במשכורות ועוד 80 במס מותרות!

יותר מזה – זו עומדת להיות השנה השנייה של התאנדר מעל לתקרת המס, מה שאומר שמהשנה הבאה ואילך הם יהיו חשופים לrepeater-tax, מה שיעלה להם בעוד כמה עשרות מיליוני דולרים בתשלומי מיסים כל שנה.

נכון לעכשיו (גולדן סטייט והראפטורס די צמודות אליהן בטבלה), זה עומד להיות הסגל היקר בהיסטוריה של הליגה, ולא הייתם מצפים שזה יהיה מקבוצה שלא הצליחה לעבור עדיין סיבוב פלייאוף. ונכון שזה מפתה לחשוב "זה הכסף של הבעלים והוא ביליונר – למי אכפת??", אבל כבר ראינו מספיק קבוצות לא מתחזקות ואפילו מתפרקות כתוצאה מרצון להימנע מתשלומי מס מותרות – הנטס של פרוחורוב, הראפטורס עד השנה, התאנדר עצמם ב2012 – כך שזה שיקול שצריך להילקח בחשבון.

עם זאת, אני לא חושב שהייתה לקליי בנט – הבעלים של התאנדר – ברירה אמיתית אלא לבלוע את הגלולה הזו. אחרי שב2012 תקרת המס גרמה לו לוותר על שלד שעם השנים התברר ככזה שהכיל 3 MVPים, נראה שהוא למד את הלקח ולא ייתן (לפחות בשנה הקרובה) לתקרת המס להשפיע על ניהול הסגל של הקבוצה יותר מידי.

צריך גם לזכור שלתאנדר יש "עלות שקועה" בפול ג'ורג' – כיוון שהוא הגיע בטרייד בתמורה לויקטור אולדיפו, שחקן all-nba בעצמו והשחקן המשתפר של העונה האחרונה. בנוסף, אוקלוהומה היא לא שוק שהרבה סופרסטארים ששים לחתום בו על חוזים ארוכי טווח, וההחתמה של ג'ורג' לכזה מהווה ניצחון אדיר לתרבות הארגונית של הקבוצה, ויכול לשלוח סימן לשחקנים חופשיים עתידיים שזה מקום ששווה להיות בו.

ג'ורג' שחקן מקסימום שקיבל את החוזה שמגיע לו, והתאנדר מוציאים קרוב למיטב מסיטואציה שיכלה להיות מאוד מכוערת. אם לא אופציית השחקן בשנה הרביעית, כנראה שהייתי נותן פה 10 עגול.

FAR = 9


לפוסט הזה יש 62 תגובות

 1. למיטב הבנתי דוראנט עשה פה לברון כדי לשמור על הגמישות שלו לקראת הקיץ הקרוב. לכן שאלתי בפתיחת הפרויקט למה אתה חושב שהוא לא באמת יהיה חופשי.
  בהקשר הזה דוראנט לא נתן כאן שום הנחה אלא לקח את המקסימום שאפשר לו גם להיות שחקן חופשי בעונה הבאה. גיא הסב את תשומת לבי לכך שהשימוש בזכויות הבירד המוקדמות היה מחייב חוזה לשנתיים מלאות. לכן דוראנט היה חייב להשתמש שוב בזכויות הנון-בירד.
  מה דעתך?

  1. אחד מהחלקים החשובים של התצרף,
   זה שאני מנחש שכאשר נראה אותו פתור,
   יהיה כתוב עליו באותיות קידוש לבנה –
   "חם מהתנור 2019: דוראנט חתם בליקרס!"

    1. לא, ממש לא ווישפול. אני לא אוהד לייקרס, ודוראנט אחד מהשחקנים הפחות אהודים עליי בליגה.
     ווישפול זו התקווה שלי שוול יגיע איך שהוא לסאנס, ויהפוך לנאש 2.0
     ווישפול זו התקווה שאייטון הוא רובינסון 2.0

     דוראנט ללייקרס?
     זו מסקנה הגיונית – לאור ההתנהלות של דוראנט, ההתנהלות של לברון, חרושת השמועות, הידידות בין ה-2.
     הפרטים הקטנים, כמו ההנחה שנתן שעונה שעברה, העובדה שהעונה וויתר על כסף בשביל 1+ 1, אלו מחזקים את דעתי שדוראנט בלייקרס בקיץ 2019.

     1. שוול יגיע לסאנס ויהפוך לנאש?
      זה לא ווישפול. זה פרק ב-Care Bears בו הם עוזרים לילדה בלונדינית טובת מראה (הן תמיד כאלו) ומכוונים את הלייזר מהבטן שלהם על וול, משמידים אותו לרסיסות (אממ, בעזרת אהבה!) ועושים מגה-זורד ומשנים צורה לסטיב נאש.

     2. קודם כל תודה לעומר על הניתוח מסכים עם הציונים אין ויכוח.
      התגובה שלך גיא נכונה ובעלת הסתברות לא נמוכה להתרחש (הייתי אומר מעל 50%) אבל יש גם אפשרות אחרת להסתכל על החוזה של דוראנט קצת חשיבה מחוץ לקופסא. בשנה הבאה קליי מגיע לשוק החופשי ושנה אחריו דריימונד. אם דוראנט היה לוקח מקס ארוך השנה יש מצב שזה היה מקשה על הלוחמים בשנה הבאה לתת מקס לקליי – חוזה שהם מתכוונים כנראה לתת. דוראנט בסופו של דבר הוא אאוטסיידר ללוחמים החוזה הזה מגיע לקליי. קליי מצד שני גם דיבר לא אחת על הנכונות להתגמש ולא לקבל את מה שמגיע לו כדי לשמור על השושלת – במילים אחרות יש מצב שהוא יתפשר על המקס. עצם העובדה שדוראנט לא חתם על מקס ארוך משאירה גם ללוחמים את כל האופציות פתוחות וגמישות שאולי תאפשר להשאיר את כל השלישיה (סטף קליי ודוראנט) לפחות עוד שנה אחת. גם מבחינת החיבור של הקבוצה מנקודת ראות של קליי וגרין ברור להם שעדין כל האופציות פתוחות ויש מצב שהם יקבלו את החוזים שלהם אצל הלוחמים ובטח בסיטואציה הזאת יתנו גם השנה את כל מה שהם יכולים. מזכיר שדוראנט כבר הראה שהשיקול שהוא עושה הוא לא רק כלכלי .

     3. להשלים את התגובה … לדעתי אם הלוחמים בריאים העונה ולוקחים עוד אליפות דוראנט לא עובר ללייקרס. לייקוב ישלם ויהיה לו גם מאיפה כי ההייפ סביב הקבוצה הזאת יהיה שווה הרבה כסף כמו שהוא כבר אמר.

     4. Benjo אין לך מושג לגבי חוקי תקרת השכר, דוראנט יכל לקבל מקס וגם קליי וגם גרין זה תלוי כמה הבעלים מוכן לשלם, ולייקוב הודיע שהוא מוכן לשלם הסיבה שדוראנט לקח את החוזה הזה כדאי שיהיה לו אפשרות לצאת בקיץ הקרוב, ממש אבל ממש אין קשר לא לקליי ולא לגרין מבחינת משכורת, יתרה מכך הלוחמים היו רק חולמים שייקח חוזה ל4-5 שנים ושקיבל יותר.

     5. ברוך סלח כי כן אבל אל ת… לי את המוח. יש לי מושג מצוין לגבי תקרת השכר. הוא יכול לשלם גם 5 ו6 חוזי מקס מבחינת החוקים של הליגה אין בעיה כל עוד שחקנים עומדים בקריטריונים. אין לי ספק שלייקוב היה נותן בשמחה מקס לדוראנט לכמה שיותר שנים אבל אם במקרה שנה הבאה אחד מהם נפצע והקבוצה לא זוכה באליפות הראשון שיעוף זה קליי ואז לא בטוח שלליקוב יהיה עדין אותו החשק לשלם את כל המקס האלה. ככה נשארת גמישות ונשארת מוטיבציה. ודוראנט כבר הראה שהוא מתואם עם חייקוב וויתר על הרבה כשלא היה חייב. אני דרך אגב לא פוסל את התרחיש של גיא יש לו הסתברות גבוהה בעייני יש שם הרבה דברים שעושים שכל במה שכתב אבל אני גם לא פוסל את התרחיש שדוראנט ישאר בלוחמים. מזכיר לך דבר קטן: טוב לו שם.

     6. הוא יכול לשלם גם 5 ו6 חוזי מקס מבחינת החוקים של הליגה אין בעיה כל עוד שחקנים עומדים בקריטריונים וכל עוד הוא מוכן לשלם את מס המותרות שנלווה לכך. מקוה שסגרתי לך את הפינה על ההבנה . זה לא מדע טילים החוקי שכר האלה ואין פה לאף אחד פריביליגיה על המומחיות עליהם. חוקים . לא יותר.

  2. אתה צודק לגבי החוזה לא חשבתי על זה ככה. אני עדיין לא מאמין שהוא הולך לשום מקום בשנה הבאה אבל זה מעניין שהוא ויתר על 5 מיליון דוחר בשביל לשמור על גמישות.

 2. 9, 10, 11, 12 –
  הכל אותו דבר.
  אלו חוזים מהסוג ה-"אנחת רווחה" (מצד הבעלים וה-GM)

  ברור היה שה-2 יקבלו מקס. ברור היה שהקבוצות לא יכלו להכתיב תנאים בכל הנוגע למשך החוזה. ואנחת הרווחה?
  היא בגלל של-2 לא היה תחליף,
  לא בת'אנדר, ולא בגולדן סטייט.
  (טוב, היה תחליף –
  אפשר היה להחתים את מלו על מינימום…)

  תודה, עומר. מצוין ומדויק (כרגיל).

 3. מצויין כרגיל. רק הערה קטנה לגבי העלות השקועה של הת'אנדר אחרי הטרייד שהביא להם את ג'ורג' – הת'אנדר ביצעו את אותו טרייד לא רק כדי להביא אותו אלא גם כדי להיפטר מאולדיפו. הוא היה חתום אצלם על חוזה של 20 מיליון לשנה שנראה סכום מופרך לשחקן בינוני לכאורה. לכן גם אותו טרייד נחשב בשעתו גרוע לפייסרס – הם נתקעים לארבע שנים עם אותו חוזה. אף אחד לא חזה את הקפיצה שהוא יעשה להפוך להיות פרנצ'ייז פלייר, והוא ככל הנראה לא היה מבצע אותה אם היה נשאר באוקלהומה. כך שבכל מקרה, מבחינת הת'אנדר הטרייד היה נכון

 4. באופן קצת אירוני החוזה של ג'ורג' דווקא יעזור להקטין את רף המס של התאנדר בשנים הקרובות. הסיבה? הם לא ממש יכולים להביא חיזוק שיגדיל משמעותית את השכר שהם משלמים. מכאן שעליית התקרה והעובדה שהתאנדר יהיו מעליה בכל אחת מ-4 העונות הקרובות דווקא תגרום למס המותרות שהם משלמים לקטון בהדרגה.כל זה בהנחה שאין טרייד משמעותי.

 5. פול גורג הוא שחקן טופ 12-15 בליגה די בבירור. בהחלט שווה את הכסף.

  קווין דוראנט הכי טוב בעולם אז ברור ששוה כל סכום.

  קווין דוראנט לא יהיה באל איי, לפחות לא בשנתיים הקרובות.

  1. בוא נראה עוד כמה הכרזות שלך על המתנהל בלייקרס:

   "זה התאגיד מפעיל את זרועותיו, זה כבר לא בידי מג'יק. התאגיד לוחץ להביא את קאווי כאן ועכשיו, לא מעניין אותו מה יהיה עוד 3 שנים, הוא רוצה תארים."

   "לא יגיע עם קאווי לבד, מה יעשה איתו? אין שם כלום (קוזמה לא ישאר שם אם קאווי יגיע), מה יעשה יתחרה עם לונזו בול? לברון יודע שהוא צריך לפחות 2 אולסטארים בשביל להתחרות בגולדן. בלי 2 הוא חותם בפילי."

   "עידו שנינו יודעים את האמת והיא שללברון יהיו 2 אולסטארים לא משנה איך למה וכמה. אני לא מומחה לקומבינות חוזים ולא כזה מעניין אותי גם האמת. שורה תחתונה גם אני אתה וגיא וכולם פה יודעים שלפני הפלייאוף באל איי ללברון יהיו 2 אולסטארים בקבוצה."

   בקיץ 2019 אני אכתוב תגובה דומה,
   רק הפעם הציטוט הראשון יהיה זה:
   "קווין דוראנט לא יהיה באל איי, לפחות לא בשנתיים הקרובות. . ."

    1. יש בלבול בקרב קהילת הגולשים בהופס.
     משום מה חושבים ששיניתי את השם מ-"גיא רוזן" ל-"גיא הרשע", ובחזרה.
     לא.
     מילים נרדפות.
     בניב הטרנסלבני של השפה הרומנית, "רוזן" = "רשע".
     את "הרוזן דרקולה", אתה מכיר? . . .

     1. המקור לדרקולה של סטוקר הוא "ולאד המשפד".
      שם אחר שניתן לולאד, הוא "דראקוליה".
      ה-"ק" נהגית ב-"ק" (לא "ג"),
      והסיומת היא משהו בין "לה", ל-"ליה".

   1. אני מבין שחוץ מלאסוף ציטוטים של טבדי אין לך מה לעשות? אתה איש קטן חביבי, מוכשר, יסודי אבל קטן מאוד. תשנה את השם לגיא הנוקם.
    בו תגיד משהו חלש על משתמש בלי תמונה ושם ונגמור עניין… חחחח

 6. השנה זו השנה האחרונה של קווין דוראנט בווריירס.זה היה ברור לי עוד מאמצע העונה שעברה.פחות עקבתי אחרי השמועות בקיץ אבל אני מסכים עם גיא שזו יכולה להיות הלייקרס.
  בכל מקרה זו תהיה קבוצה עם ביג מרקט[לא אוקלהומה].

  1. הביקורת נכנסה לו מתחת לעור. הוא רוצה להראות שהוא מסוגל לקחת אליפות גם במקום אחר. והוא רוצה להראות שהוא טוב מלברון. מה טוב מלשחק עם לברון כדי להראות את זה.

 7. Far 10 לשניהם, עם זאת ההגנה של פול גורג העונה לא הייתה יותר מבינונית ורעה בפלייאוף שפשוט דונבון התעלל בו הפרו בכל שומר אחר שהיה לאוקלהומה להציע, הוא בדיוק כמו ווסטברוק מהמר על חטיפות ומשאיר את ההגנה חשופה כשיש סותם חורים כמו רוברטסון זה עובד אבל ברגע שהוא נפצע ההגנה נהייתה חלשה מאוד.

  1. מסכים. אין שום דרך לדרג את ההחתמות האלו מלבד 10 לשניהם.
   דוראנט חבל להרחיב מילים, ועם ג'ורג' לאוק' יש כנראה את המאצ' אפ ההגנתי הכי טוב בליגה עם הווריורס – ווסטברוק על קרי, רוברסון על קליי ופול על דוראנט. הסיכוי שהכל יתחבר הוא לא גדול, אבל אם אתה קבוצה מאוקלוהומה שיכולה להיות עכשיו 20 שנה דנבר בקלות (במיוחד במערב התחרותי), אתה בולע את המס מותרות והולך על זה.

 8. גילרי אמר נכון למה דוראנט לא נתן שום הנחה ללאקוב – הוא חתם על המקסימום האפשרי לחוזה 1 + 1 כדי לשמור על הניידות שלו בקיץ הבא.

  זה עדיין 10, אבל זה לא יכול להיות יותר מ 10 כששחקן מתחייב לשנה אחת.

  לגבי הת'אנדר – הם כבר העונה יהיו משלמי repeater tax.

  ולחוזה של ג'ורג' הייתי נותן 10 רק על זה שהצליחו בכלל להשאיר אותו ולקבל התחייבות ל 3 שנים.

 9. שניהם 10 קל. זה שגורג נשאר זו הפתעה חיובית, ואני מאמין שהעונה יהיה שיפור. דוראנט זה 12 כמו שעומר אמר, ואישית קצת קשה לי להאמין שדוראנט ירצה לעזוב בקרוב. אני חושב שהוא סתם שומר על גמישות לא בגלל שבא לו לעזוב

 10. תודה על אחלה פוסט ועל ההבהרות בתגובות.
  בתור היחיד שחזה (לא במובהק, חייב לומר) את הנטייה של ג׳ורג׳ להישאר עם ווסטברוק – אין לכם ברירה אלא להקשיב לי.
  למרות הכלים ההזויים של ג״ס – הם יעברו טלטלה השנה. כוחות חדשים ירימו ראש (יוסטון, אוק סיטי, בוסטון, טורונטו), לברון יגלה שהמערב קשוח (ויתגלה במלוא אנושיותו המתבגרת), ודוראנט ייבהל ויישאר בחממה. הוא לא יעז ללכת להרפתקה בלוס אנג׳לס. מארק מיי וורדס.

  1. לברון לא אנושי, לא קשור מערב מזרח שמאלה ימינה מדובר בשחקן הטוב בעולם, הסדרה שלו מול הלוחמים מוכיחה את זה, יתרה מכך אני מוכן מעכשיו להתערב שהמינימום של הלייקרס העונה זה חצי גמר המערב ואם יפגשו מול קבוצה שהם לא הלוחמים הם מנצחים גם בסדרה (מדבר על אוקלהומה ויוסטון..,)

   1. ההערכה שלי היא שכדי למקסם את הסיכוי שדוראנט יגיע, הלייקרס צריכים להיפגש עם הווריורס בפלייאוף ולהפסיד.

     1. 0 סיכוי שדוראנט מצטרף לליקרס אם הלייקרס מנצחים את הווריירס בפלייאוף.אפילו אם בסופו של דבר הלייקרס לא יקחו אליפות

    1. דדי צודק.כתבתי מקודם תגובה ממש ארוכה למה הסיכויים של דוראנט ללייקרס עולים אם הווריירס לוקחים אליפות אבל התגובה נמחקה לי בטעות.
     דוראנט לא יבוא כשיש לו פחות אליפויות מלברון.
     אם הלייקרס ינצחו את הווריירס דוראנט לא יעשה את אותה הטעות פעמיים.הוא צריך לבוא כמושיע של הלייקרס ולא כזה שמצטרך עוד פעם על העגלה.כל החוזים של העונה אחת יגמרו בקיץ והלייקרס יוכלו לעצב קבוצה שמתאימה ללברון ודוראנט.לדוראנט לא תהיה בעיה לסיים עם אותו מספר אליפויות כמו לברון כי בלייקרס מבחינה מקצועית דוראנט אמור להיות מספר 1 ולברון 2.המטרה של לברון ודוראנט ביחד תהיה להגיע ל 6 אליפויות ואולי אפילו יותר ודוראנט על הדרך לעקוף גם את קרי וחבריו בוורירס שיש להם אליפות אחת יותר ממנו

     1. שניכם צודקים.
      המטרה שלו תהיה בחלקה להראות שהוא גדול מלברון וגם שהוא לא חייב את האליפויות שלו לג"ס.

    1. כיף שאתה לוקח דברים בפרופורציה ובהומור. גם יש לי את התחושה שהלוחמים לא יקחו השנה אבל לא נראה לי שזה מה שישאיר את דורנט. ועוד משהו אתה חייב לוותר על הרעיון של OKC כקבוצת על. הם לא סתם עפו על ידי יוטה ב6 משחקים שהיו יכולים בקלות להיות גם 5 אם לא חזרה הירואית ומטורפת. נכון שאנדרה רובירסון שהיה יכול להיות מאוד משמעותי לסדרה הזו לא שיחק ועדיין אתה לא מצפה מ2 כוכבים ברמה של ראס וג'ורג' לעוף כך בבושת פנים. אז וואלה לא רואה את אוק' מעיפים את הלוחמים בשום מצב וגם לא מגיעים לגמר הליגה.

 11. אחלה פוסט עומר , לדוראנט בעוד שנה אם ייקח אליפות שלישית ברציפות לא תהיה דילמה אם לעזוב אלא לאן לעזוב והאפשריות כמו שנראה היום : לייקרס , ניו יורק , קליפרס

 12. האמת לגבי דוראנט היא שבקיץ הבא הוא יוכל לקבל סופר-מקס מהלוחמים, ולזה הוא מחכה. ברור שקליי יוותר על כסף כדי להישאר, ואז דריימונד יבין שאין לו מה לעשות מחוץ לאורקל ארנה ויישאר גם הוא. הווריורס יוכתרו רשמית כשושלת הגדולה בהיסטוריה, ולברון יישאר לוזר תמידי שלקח אליפויות רק כשהיה מישהו אחר שייקח בשבילו את הכדור המכריע (ריי אלן, קיירי, וויד בלא מעט מצבים). לברון די מהר ימצא את עצמו בקונצנזוס מחוץ לטופ 10

  1. לצד האי דיוקים ההיסטוריים (מישהו אחר ייקח בשבילו את הכדור המכריע? ללברון יותר באזר ביטר בפלייאוף מלקובי ולג'ורדן ביחד. למעשה יש לו יותר באזר ביטר בפלייאוף מלכל שחקן אחר ששיחק כדורסל ב-NBA),
   יש טעות אחת יסודית –
   דוראנט לא יכול לקבל את הסופרמקס מהלוחמים. הוא לא עונה לקריטריונים.

 13. מעולה, עומר, תודה רבה.
  ללא קשר לשיקולים של דוראנט, החוזה שלו מעולה ללוחמים.
  בעניין פול ג'ורג' – למרות שזה לא יקרה, אני ממשיך לזמום מזימות בחושך ולכן טוען שעיגונו של פול ג'ורג' לחוזה ארוך טווח מאפשר לאוקלהומה להטריד את ראסל! ועדיין להציג קבוצה תחרותית.
  Don't mark my words….

 14. לגבי דוראנט – אני לא מופתע שהוא ויתר על 5 מיליון דולר בשביל ג'ו לייקוב. יכול להיות שאנחנו לא רואים משהו מאחורי הקלעים כאן. את 5 מיליון הדולרים האלה לייקוב יכול להשקיע באחד מהסטארטאפים שדוראנט מחזיק. יותר מזה שהוא לא ישלם על זה מס מותרות, הוא יקבל על זה הקלות במס כי הוא מחזק עסקים! שווה לחשוב על זה.

  לגבי ג'ורג': אכן מסכים איתך עומר. לא הייתה אופציה אחרת, וג'ורג' לדעתי שחקן מעולה, בשני צדי המגרש. התפקיד הזה הופך אותו למשהו שמתאים לו: לעשות את העבודה בפועל בלי להיות הפרונט-מן, אלא האדם השני בהצגה של ווסטברוק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט