Free No More 2017 – מילס, סנל, אמיר, רוברסון, קוליסון והבוגדאנוביצ'ים / עומר מזיג
Free no more

Free No More 2017 – מילס, סנל, אמיר, רוברסון, קוליסון והבוגדאנוביצ'ים / עומר מזיג

לא יודעים על מה מדובר? היכנסו לכאן

פאטי מילס נשאר בספרס – $49,714,285 לארבע שנים – $12.4 מיליון לעונה

פארקר ממשיך בהתדרדרות האיטית אך הבטוחה לעבר הספסל, ועם פציעה שתשבית אותו עד תחילת השנה החדשה (הלועזית. של הגויים), הספרס בעצם החתימו פה רכז פותח (מורי לא הרשים בליגת הקיץ).

חשוב לפתוח ולהגיד שהcap hold של מילס עמד על 6.8 מיליון דולר הקיץ הזה, מה שאומר שזה הסכום שבו הוא עמד כנגד תקרת השכר של הספרס, בין אם היו משלמים לו יותר או פחות כסף. לכן, החוזה הזה לא הפריע לספרס להחתים שחקנים אחרים, והיה מפנה לה פחות מ7 מיליון דולר אם הייתה בוחרת לא להחתימו.

בסיטואציות כאלה, אני נוהג לתת קצת חסד לקבוצה שנתנה את החוזה, כיוון שזו סיטואציה שברור שלשחקן בה יש מינוף גדול יותר. אבל אפילו בלי זה, הספרס – כמו הספרס – הוציאו פה חוזה נהדר. מילס עומד להיות אחד הרכזים הפותחים הפחות טובים בליגה, אבל במחיר הזה הוא מציאה. הוא כבר כמה שנים טובות אחד מקלעי ה3 הטובים בליגה – וקלע העונה 3.0 שלשות בממוצע ל36 דקות ב41.4% מרשימים.

הגנתית הוא מצוין בOn-Ball-Defense, אבל בגובה 1.83 מתקשה מול הגארדים הגדולים והחזקים יותר של הליגה. במובן הזה, השילוב בחמישייה עם דני גרין אמור לעבוד יותר לטובתו מהשילוב בספסל עם מאנו, איתו הוא שיחק את רוב הדקות שלו בעונות האחרונות בקו האחורי, אבל זה עדיין יהיה אתגר.

הוא אמנם כבר בן 29 ולא עומד לחדש לנו שום דבר לאורך החוזה הזה, אבל אני מסתכל על זה כפלוס – כשחקן יציב מאוד, כמו שאני יודע להגיד שהוא לא עומד להשתפר יותר מידי, אני גם יודע להגיד שהוא לא עומד להתדרדר יותר מידי. נוסיף את זה לעניין הcap hold, ונקבל חוזה מאוד הגיוני שפתח את הקיץ של הספרס בצורה טובה – גם אם ההמשך לא היה כל כך נעים

FAR=8

טוני סנל נשאר במילווקי – $46,000,000 לארבע שנים – $11.5 מיליון לעונה

עוד מקרה שבו הקבוצה מקבלת שחקן חמישייה בשווי נמוך אבל גם במחיר נמוך. סנל זרק הכי הרבה שלשות בעונה שעברה עבור הבאקס מחוסרי הקלעים וקלע אותם ביותר מ40%, ובכלל היה הפתעה נעימה עם 29.2 דקות למשחק ב80 משחקים בחמישייה. נזכיר שהבאקס קיבלו את תמורת MCW מהבולס – בטרייד שהעלה אז תהיות אבל היום ברור מי ניצחה בו.

הגנתית הוא בסדר. בגובה 2.01 הוא ארוך יחסית לעמדה 2 אליה ייעדו אותו בבאקס, והוא יכול לשחק את משחק הלחץ והחילופים שהצבאים אוהבים לשחק. בדומה למילס, גם כאן היה מדובר על שחקן עם cap hold נמוך מאוד (5.9 מיליון דולר), עבור קבוצה שבכל מקרה נמצאת מעל תקרת השכר.

ההתאמה לקבוצה מצוינת. זה המון כסף לשחקן 3&D, אבל לבאקס כמעט ואין כאלה, ואני לא חוזה המון מקום פנוי מתחת לתקרה אצלם לשנים הקרובות. זה לא חוזה מעולה, אבל האלטרנטיבה של לאבד אותו ללא תמורה וללא שימוש אחר בכסף הייתה הרבה יותר גרועה.

FAR=6

אמיר ג'ונסון לפילי – $11,000,000 לעונה אחת

לא נבזבז פה יותר מידי מילים, ואפילו נמחזר קצת מילים מהכתבה של לפני שנתיים:

הממוצעים מאוד לא מרשימים, אבל – כמה שזה קלישאתי – רוב הדברים שהוא עושה לא נכנסים לסטטיסטיקות. בהגנה הוא מאוד חכם ושומר קבוצתי ואישי מעולה, ובהתקפה ברוב הפוזשנים שלו הוא נראה כמו מכונית מתנגשת בלונה פארק – 2 או 3 חסימות בלי כדור לפני חסימה למוביל הכדור

כל זה עדיין נכון, ולמרות התדרדרות ביכולת האישית, הסלטיקס החזיקו בעונה האחרונה בNetRtg של 7.9+ בדקות שלו על המגרש, אל מול 0.5- בדקות שלו על הספסל. הרבה מזה הוא שג'ונסון שיחק כמעט את כל הדקות שלו העונה עם שחקני החמישייה הראשונה – מה שלא יקרה השנה – אבל זה עדיין נתון נחמד.

ג'ונסון בן ה30 (מפתיע נכון? הרגיש לי מבוגר יותר) הוא בריון קלאסי, וייתן לסיקסרס קשיחות הגנתית שקצת חסרה להם. הוא גם אמור לשמש כמנטור טוב לקו הקדמי הסופר צעיר של פילי – שכולל את אמביד הולמס ואוקאפור.

זה המוווווווווווווון כסף, אבל זה חלק מהמחיר של להחתים מישהו על חוזה לעונה אחת, והייתה התעניינות ערה מאוד של המון קבוצות בג'ונסון בקיץ. החוזה הזה גם מגביל את כמות הכסף שפילי יכולה להציע לקובינגטון בהארכת חוזה ב15 בנובמבר, אבל אני לא בטוח שזה לא היה מכוון אז אני לא אתייחס לזה. כמו שהסברתי כבר בכתבה על רדיק, פילי נמצאת כל כך רחוק מתקרת השכר (ומרצפת השכר), שהיא יכולה להרשות לעצמה לתת Overpay כזה, אם היא מסוגלת למצוא מישהו שיקח אותו לשנה אחד בלבד. ועדיין, אפשר היה לעשות את זה ביותר זול.

FAR=5

בויאן בוגדאנוביץ (האחד הקרואטי) לפייסרס – $21,000,000 לשנתיים – $10.5 מיליון לעונה – 1.5$ מיליון מובטחים בשנה השנייה

חוזה פנטסטי של הפייסרס. בוגדאנוביץ נבחר בבחירה הראשונה של הסיבוב השני כבר בדראפט 2011 ע"י ההיט, אבל הועבר עוד באותו היום לנטס, שהעדיפו לשמור את הזכויות עליו והשאירו אותו באירופה עד 2014, בה החתימו אותו על חוזה מובטח וקטן של 10 מיליון דולר לשלוש שנים. כבר מהעונה הראשונה בקבוצה הקרואטי החל לחצוב דקות, ושיחק יותר מ6000 כאלה בליגה בשלוש עונות. הוא גם הפסיד רק 8 משחקים לאורך התקופה הזו.

העונה הוא הועבר לוושינגטון בטרייד-דדליין תמורת בחירת סיבוב ראשון, אבל לא עזר להם יותר מידי בפלייאוף ועם החוזה החדש לאוטו פורטר והקרבה לתקרת המס, הקבוצה החליטה לוותר על הQO שלו והפכה אותו לשחקן חופשי בלתי מוגבל:

וזה היה בדיוק מה שהפייסרס חיכו לו (תראו את הפרשי הזמן בין שני הציוצים):

זה עוד סיפור על שחקן שהשוק התייבש לו מתחת לרגליים מאוד מהר, ואילץ אותו להתפשר על חוזה פחות בהרבה ממה שרצה. הקרואטי ציפה על פי דיווחים לחוזה ארוך טווח של באיזור ה16 מיליון דולר לעונה רק ארבעה ימים קודם לכן:

אבל כמו שאתם אולי זוכרים, ב7 ביולי כבר היו מעט קבוצות עם הכסף הזה להציע, ואינדיאנה עטה על המציאה. לקבל בכזה מחיר, ועם משהו שקרוב לאופציית קבוצה לשנה השנייה, סקורר ברמה הזו ועם מספרי 36 כאלה:

זה שוד לאור יום. וזה אפילו לא משנה אם אינדיאנה תצטרך אותו העונה או לא, כי זה גם חוזה סופר סחיר שהיא בהחלט יכולה להעביר לדעתי בפברואר לקבוצה גדולה תמורת בחירת סיבוב ראשון – כמו שהנטס עשו בשנה שעברה.

FAR=9

דארן קוליסון לפייסרס – $20,000,000 לשנתיים – $10.0 מיליון לעונה – 2.0$ מיליון מובטחים בשנה השנייה

בדקתי איזה 3 פעמים ולא התבלבלתי – זה לא אותו אחד כמו החוזה הקודם.

החוזה הזה נחתם בפועל לפני החוזה של בויאן, אבל מדובר על בערך אותו הכסף, אותן השנים ואפילו בערך אותה אי הבטחה בשנה השנייה, ולכן אני לא אבזבז מלל ואסתפק בלכתוב שכל היתרונות שנגעו לחוזה הקודם נוגעות גם לזה.

קוליסון מגיע לקדנציה השנייה שלו באינדיאנה אחרי שהספיק לעבור ב5 קבוצות ב8 שנות הקריירה הקצרה שלו. מספרי ה36 דקות שלו תמיד היו לא רעים:

ובדומה לבויאן גם הוא עומד לפתוח בקבוצה שלא ברור מה המטרות שלה להעונה. אני פחות חם עליו כרכז פותח בקבוצת כדורסל ראויה (כלומר לא סקרמנטו) בעיקר בגלל אי היכולת לשמור על גארדים יריבים, אבל רוטציה שלו עם ג'וזף ההגנתי עלולה "ליצור" רכז אחד ראוי לקבוצה כמו אינדיאנה – שלא מתכננת לרוץ לפלייאוף העונה.

בדומה לבויאן (וזו הפעם השלישית שאני רושם את זה), הפייסרס משיגים פה בעיקר נכס טוב, שגם ממלא להם מחסור בחמישייה. הציון פה יותר נמוך כי זה חוזה שנחתם בשלב מוקדם יותר של הקיץ, והתאכזבתי שהפייסרס לא עשו משהו קצת יותר מעניין עם כל הכסף הפנוי שהיה להם באותו השלב (והיה הרבה), אבל זה עדיין חוזה פצצה.

FAR=7

אנדרה רוברסון לתאנדר – $30,000,000 לשלוש שנים – $10.0 מיליון לעונה

ראיתי הרבה אנשים – באינטרנט, בתגובות ובווטסאפ של הצוות – קוראים להחתמה הזו גנבה. ואני שואל את אותם אנשים – אתם זוכרים מי זה אנדרה רוברסון?

הבנאדם לא מסוגל לקלוע עונשין, קלע בעונה האחרונה ב23% משלשות מהפינה, ובאופן כללי לא מסוגל כמעט לכלום בצד ההתקפי – מלבד האלי-הופים וחיתוכים מווסטברוק שהשחקן ששומר עליו הוריד ממנו את העיניים ליותר מידי זמן.

זו פגיעה קריטית לקבוצת כדורסל כאשר היא צריכה לשחק "עם שחקן פחות" בהתקפה, ולזה רוברסון גורם. העובדה שהוא גם לא מסוגל למצוא חברים במסירות או להוריד כדור לרצפה, גרמה לכך שקבוצות יריבות עזרו ממנו בעונה שעברה בצורה מוגזמת די בקלות, וצופפו את הצבע מול החדירות של ווסטברוק (מה שלא תמיד עזר – כמו כמעט כל דבר שניסו לעשות נגד האיש הזה בעונה האחרונה).

התגמול הוא כמובן בצידו השני של המגרש – רוברסון הוא אחד השומרים הטובים בליגה לעמדות 2-3, ומסוגל לעצור שם גם את הכוכבים הגדולים בליגה, כמו שעשה לג'יימס הארדן (באופן חלקי) בסדרת הפלייאוף מול הרוקטס בסיבוב הראשון. יחד עם ג'ורג' שהגיע בקיץ, אלו שני שומרים בקו האחורי ברמה הכי גבוהה שיש לליגה להציע, ואם ווסטברוק יחליט, יהיה קשה מאוד לקלוע נגדם השנה.

כמו שבטח הבנתם, חשבתי שרוברסון היה מאוד אוברייטד בשנה שעברה. כל הדברים הטובים שהוא הביא בצד ההגנתי לתאנדר קוזזו ע"י חוסר היכולת ההתקפית שלו, שתקעה אותם בהרבה דקות חשובות בעונה שעברה.

אבל דווקא השנה, עם עוד קלעי מצוין לקו האחורי בפול ג'ורג', וחשוב מכך עם סטרץ' 4 לגיטימי בפטרסון (סוף סוף!!!!), אני חושב שזה יהיה פחות גרוע. זה עדיין יהיה 4 על 5 (בהנחה שלא יעשה איזו קפיצה התקפית אדירה השנה – מה שאי אפשר לשלול), אבל לפחות השנה אפשר למלא את ה4 האלה ביותר קליעה משנה שעברה, ובכלל בשחקנים יותר איכותיים עקב העמקת הסגל של התאנדר.

גם במקרה הזה מדובר בשחקן עם cap hold נמוך, בקבוצה שלא יכלה להחתים אף שחקן אחר בכסף הזה, וזה גם משפר את הציון. ההחתמה הזו גם הייתה חיונית כדי לשמור את ווסטברוק שמח, כשהחוזה שלו (ושל ג'ורג') מסתיים בעונה הבאה והוא עדיין לא חתום על הארכת חוזה מקסימלית (שאם לצטט את התאנדר – "מונחת לו על השולחן וממתינה לחתימה")

עובדת היותו של רוברסון אחד משחקני ההתקפה הגרועים בליגה לא מאפשרת לי לתת פה ציון גבוה. עובדת היותו אחד משחקני ההגנה הטובים בליגה מצליחה בכל זאת להזיז קצת את המחט.

FAR=7. ואף אחד לא אמר שאני חייב לאהוב את זה.

נ.ב – הטקסט על רוברסון נכתב לפני הטרייד של מלו ואני לא הולך לשנות אותו במכוון, כי זה לא פייר לשפוט את ההחתמה הזו לפי פרמטרים שלא היו ידועים באותו הזמן.

Free No More – Bonus round!!!:

בוגדאן בוגדאנוביץ (האחד הסרבי) לקינגס – $27,000,000 לשלוש שנים -$9.0 מיליון לעונה

(ובהצלחה לאמריקאים השנה עם להבדיל בין בוגדאן לבויאן בוגדאנוביץ)

זו פעם ראשונה שאני מכסה בפרויקט החתמה של שחקן מאירופה, אבל דילגתי עליו במהדורת הקינגס ואחרי שראיתי אותו באליפות אירופה לא יכולתי לוותר על כמה מילים פה.

זה החוזה היקר ביותר לרוקי אי פעם בNBA, והסיפור מאחוריו מעניין. הסרבי נבחר בדראפט 2014 העמוס במקום ה27 ע"י פיניקס, כאשר לזו היו 3 בחירות סיבוב ראשון בדראפט הזה והם ידעו שהם משאירים אותו באירופה לכמה שנים. בוגדאנוביץ היה כוכב באירופה כבר אז (בגיל 21) והגיע אחרי עונה מעולה בפרטיזן, כולל הרגע הזה שאולי זכור לחלקכם:

ובדיוק לפני אליפות עולם מדהימה עם סרביה, שהסתיימה רק בגמר אצל ארצות הברית. זה בנה אצלו סוג של ביטחון (שכיום מתברר כלא מופרז), והוא החליט להישאר באירופה עוד 3 שנים במקום השנה שתוכננה עם פיניקס במקור.

החשיבות הטכנית של העניין הזה היא שאם שחקן חותם בקבוצה שבחרה אותו בסיבוב הראשון עד 2 קיציים אחרי הדראפט, הוא מחויב לחוזה רוקי רגיל של 4 שנים עם כל ההגבלות הרגילות (כמו פילי וסאריץ – חברו לדראפט 2014). אבל אם הוא מחכה 3 קיציים, הוא יכול לחתום על חוזה בכמה כסף שהוא רוצה בקבוצה שבחרה אותו – או להישאר באירופה (כמו שיקאגו ומירוטיץ).

וזה לא הסתדר לפיניקס בתכניות. ב22 ביולי 2016 – יום לפני הדראפט – בוגדאנוביץ הודיע שהוא מתכנן להישאר לעונה שלישית באירופה, ולצאת מהrookie scale המדובר. ב23 ביולי – יום הדראפט – פיניקס העבירה אותו כחלק מטרייד לסקרמנטו.

קשה לתת ציון לחוזה כזה. כבחירת דראפט, בוגדאנוביץ לא יכל לחתום באף קבוצה חוץ מבקינגס, ולכן המו"מ פה מוזר ושונה מבשאר הפרויקט הזה. אבל אני חייב לתת את המילה הטובה לקינגס ובעיקר לדיבאץ (הסרבי) כשמגיע להם. האחרון הצליח לשכנע את בוגדאנוביץ לעשות את הקפיצה לNBA, וגם אם החוזה הזה נראה יקר ביחס לרוקי מדובר על הימור טוב שלקינגס יש את הכסף והגמישות הכלכלית לעשות.

וחשוב מכך – העובדה שזה חוזה רוקי אומרת שהסרבי יהיה שחקן חופשי מוגבל ב2020, מה שאומר שהקינגס נעלו פה שחקן מוכח (יחסית) לתקופה ארוכה. התחרות שלו בעמדה 2 היא בעיקר עם באדי הילד, ואם שום דבר לא ישתבש הוא אמור לנצח אותה ויכול לסגור את העמדה הזו עבור הקינגס לשנים הקרובות. אני לא מאמין שאני שוב משבח מהלך של סקרמנטו…

FAR=8. סוג של.

לפוסט הזה יש 24 תגובות

 1. תודה רבה על כל המאמרים , תענוג לקרוא!
  כל ההחתמות לגמרי מוצלחות , אינדי צריכה לדאוג כמה בחירות ראשונות ללא ספק במהלך העונה

 2. המקומות שהייתי נותן ציונים אחרים –

  סנל שחקן שאני מאד מאד אוהב.

  לא חושב שהבאקס רואים בו 2 אלא רק משחקים איתו שם לפעמים מחוסר ברירה.
  זה ישתנה העונה כשמידלטון חזר.
  מבחינתי בהתחשב ביכולות שלו – במיוחד היכולת לשחק בכמה עמדות (ובשני צידי המגרש…), הגיל, ההתאמה המוכחת לקבוצה, וההתאמה למשחק המודרני = 8.

  קוליסון זה 8.

  ויש טעות בסכום שרשמת פר עונה במשכורת של בוגדן.

 3. סנל – קלע בסביבות ה40 אחוז מהשלוש בעונה שעברה, והוא זרק די הרבה. שחקן מאוד סולידי ובניגוד לפארקר ומידלטון הוא לא נפצע בתדירות גבוהה. בשבילי far 9.

  אמיר ג'ונסון זה חוזה לעונה אחת, וכמו רדיק, הוא לא יכול להיות גרוע, מה גם שאפשר להטריד אותו במקרה הכי נורא עבור בחירת סיבוב שני. Far 8. ולפילי יש את הכסף הזה. קובינגטון יכול לחתום מאוחר יותר.

  מילס – מאוד אנדרייטד. לא היו כמעט רכזים טובים ממנו בקיץ. מכיר את המערכת גם. Far 9.

 4. אני די מסכים עם הציונים. קצת חבל לי על בוגדנוביץ הטוב שלא נראה אותו בקבוצה אמיתית אלא בסקרמנטו, אבל אני חושב שהוא יהיה מעולה.
  רוברסון והעונשין זה סיפור, אבל כמו שאמרת שילוב שלו וגורג בהגנה יהיה פסיכי. אני לא יכול לחכות.
  אינדיאנה עשו קיץ סבבה לגמרי(חוץ מהטרייד המזעזע על גורג)ובמזרח העלוב הם אפילו יכולים לפנטז על פלייאוף.
  סנל סתם עוד שחקן בינוני שמקבל חוזה גבוה. אבל זה לא שמילווקי ימשכו שם יותר גדול.

 5. כרגיל מצוין! בעקבות הטרייד של okc על כרמלו רציתי לשאול האם יהיה סיכום דומה פר קבוצה. יכול להיות גם מעניין

 6. הכל נכון.
  גם אני חשבתי שרוברסון הוא זוועת עולם בגלל המינוס 7000 בתקפה, והנה זה הפך ליתרון עם הצטרפות כרמלו וג'ורג'
  החיים הם גלגל…. צחוקים
  שילמד כבר זריקת סבתא

 7. אני לא חושב שבוגדאנוביץ׳ הסרבי יעלה כ 2 לפני הילד שנתן חצי עונה שניה לא רעה בכלל ויש לו פוטנציאל נפיץ. ג׳ונסון בפילי לשנה זה כמובן חוזה טוב למרות שאני לא רואה אותו מקבל המון דקות (סאריץ הולמס ואפילו סימונס יכולים לשחק בפאוור לפניו). סנל שחקן בינוני אבל היום בנבא על שחקן בינוני מוציא 10 מיל׳+ (טוב, חוץ מכספי). סה״כ החתמות צפויות ולכן מוצלחות

 8. עומר אי אפשר לעמוד בקצב שלך… בגדול מסכים עם הרוב של הניתוח ורק שתי הארות שעלו לי:
  1.אמיר ג'ונסון/ הסוכן שלו הם גאונים פיננסיים,שנה שנייה שהם מרוויחים עבורו חוזה מעולה בזכות ניצול סיטואציה של קבוצות עם כסף פנוי שצריכות לזרוק אותו על מישהו.
  2.בוגדאנוביץ' הסרבי לטעמי חוזה קצת גבוה עבור מישהו שעוד לא שיחק דקה בליגה וייקח לו זמן ללמוד אותה הייתי נותן בתור התחלה 6.

 9. טור מצויין למרות שלא אהבת את הציונים . רוברטסון מגן עילית והתאנדר חייבים אותו כדי להתמודד עם הלוחמים במחיר הזה בטח שתקרת השכר שלהם סתומה החתמה מצויינת FAR 9.
  טוני סנל גם מקבל 9 ההתאמה המושלמת לקבוצה ולסגנון משחק הגיל וחוסר האופציות של הקבוצה בשוק החופשי החתמה מדהימה.

 10. לדעתי קלעת 'בולים' כמעט בכל הציונים שנתת. אני הייתי מוריד 1 לפאטי מיילס ומעלה אחד לסנל, אבל זה עניין של טעם.
  סידרה מופלאה של טורים ברמה הגבוהה ביותר.

 11. תודה עומר, מדויק ומחכים כרגיל. בעיני הציונים זה הקטע הפחות משמעותי. יותר חשוב הדיון הנהדר והמלומד בשיקולים השונים. אני לפחות לומד מזה הרבה.

 12. תודה רבה עומר
  אני חושב ששני הבוגדנוויצ'ים השיגו חוזים לא כל כך טובים (בשבילם) ומאד טובים לבעלי הקבוצות. הקרואטי הוא קילר ברמת NBA ששיחק ברמות הכי גבוהות של אירופה ובעל ביטחון עצמי גבוה. והסרבי, שאומנם ניפח קצת מספרים בברוקלין, אבל עדין קלעי נהדר -> FAR 9
  לעומתם. סנל שחקן די אנמי שמאד מתאים לחוסר הקליעה במילווקי. היות והחזוה נסגר מאוחר אני מרגיש שמילווקי יכלה להשיג חוזה הרבה יותר טוב מזה -> FAR 6
  את החוזה של מילס אני לא יודע איך לאכול. אני מאד מסמט את השחקן והוא מלא אנרגיה, אבל זה פשוט לא זה. הוא ממש לא ברמה של פוינטגארד בכיר בליגה. ואור גופונ ומוטות הידיים הם בעיה נוספת. יש לו אחוזים לא רעים משלוש, אבל מחשק החדירה שלו מאד מוגבל וגם לא יוצר גדול לאחרים. עם זאת החוזה ייצא יחסית זול.. על שחקן שהיה פוינט גארד מחליף בקבוצות אחרות -< FAR6

 13. בוגדאן, למרות שהוא רוקי, חוזה פשוט אדיר.
  שחקן שכבר שנים מראה הכל מהכל ולדעתי בשנה השלישית של החוזה החוזה שלו יהיה הכי טוב בליגה.

 14. לדעתי הציון לחוזה של קוליסון גבוה מדי. צריך לזכור שלא מדובר רק בנכסים אלא גם בשחקני כדורסל, ולכן למרות הסכום הנמוך יחסית קוליסון ידרוך על האצבעות של ג'וזף הצעיר והכשרוני יותר ויפגע בהתקדמות שלו ובהתקדמות של הפייסרס.

 15. שוב ניתוחים ברמה הגבוהה ביותר ומסכים עם כולם אפילו ברמת הציון
  ההסתייגות היחידה היא לגבי רוברסון :
  https://projects.fivethirtyeight.com/carmelo/andre-roberson/

  בעייני זה לא שחקן nba לגיטימי . שחקן שבשום פרמטר בהתקפה אין לו איזה שהוא אקסטרא הכל ברמה הנמוכה ביותר שקיימת. ההגנה לא מחפה במקרה הזה.
  כל היתר ברוח הימים האלה – דבש.

 16. תודה עומר.
  לצערי, אני לא שותף להתלהבות מהשחקן המקסים והמלהיב ב. בוגדנוביץ' (סרביה). הוא אמנם נתן יופי של טורניר ובאופן כללי הוא שחקן נהדר, אבל הוא מעולם לא נמדד מול האתלטיות והפיזיות של ה-NBA. מבנה גופו צנום יחסית ואני מקווה שאתבדה, אבל אני צופה לו קריירה חלשה מעבר לים לצד פציעות שנובעות מהעומס ומהאתלטיות של הליגה.
  החוזה שלו לגמרי גבוה מדי עבור מי שעוד לא שיחק בליגה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט