הפרק הבא שלי/קווין דוראנט (תרגום: רועי ויינברג)

מאמרו של קווין דוראנט בו הוא מפרט על כך שעזב את אוקלהומה לטובת גולדן סטייט. המאמר המקורי: http://www.theplayerstribune.com/kevin-durant-nba-free-agency-announcement/

*
השבועות האלו היו הקשים בקריירה המקצוענית שלי, בפער. הבנתי קוגניטיבית שאני פוגש צומת דרכים באבולוציה שלי כשחקן וכאדם, ושזה בא עם בחירות קשות במיוחד. מה שלא הבנתי לחלוטין, בכל מקרה, היה טווח הרגשות העצום שארגיש לאורך התהליך.

העיקרון המרכזי שפעלתי לפיו במהלך ביצוע ההחלטה היה הפוטנציאל שלה להוביל לגדילה שלי כשחקן, כמו מה שתמיד הוביל אותי בכיוון הנכון. אבל אני נמצא בנקודה בחיים שבה חשובה גם ההתפתחות שלי כאדם: לעבור מעיר מוכרת ומאזור הנוחות שלי לעיר חדשה שבה אוכל לתרום ולגדול אישית כמה שיותר. לכן, החלטתי שאני הולך להצטרף לגולדן סטייט ווריורס..

אני מוושינגטון די סי, אבל אוקלהומה סיטי באמת גידלה אותי. היא לימדה אותי כל כך הרבה על משפחה ועל מה זה להיות אדם. אין מילים שיוכלו לתאר את מה שהארגון והקהילה היו עבורי, ומה התפקיד שלהם בחיי ובליבי לנצח. הזכרונות והחברויות שלי משם הן משהו שיותר גדול מהמשחק. מערכות היחסים המועילות האלו הן מה שהפכו את ההחלטה לכל כך מאתגרת.

כואב לי לדעת שאני מאכזב כל כך הרבה אנשים עם ההחלטה הזאת, אבל אני מאמין שאני עושה את מה שנכון עבורי בנקודה הזאת בחיי ובקריירה שלי.

אתגעגע לאוקלהומה סיטי ולתפקיד שהיה לי בבניית הקבוצה הטובה הזאת. לנצח אוקיר את החברויות שנוצרו בתוך הארגון-החברים וחבריי לקבוצה, עמם הלכתי למלחמה במשך 9 שנים, כל המעריצים ואנשי הקהילה. הם תמיד תמכו בי ללא תנאים, ואני לא יכול להיות יותר מוקיר תודה בקשר למשמעותם עבורי ועבור משפחתי.

רועי ויינברג

אחד מעורכי הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 160 תגובות

 1. הכל טוב ויפה, חוץ מזה שהוא עף בגמר המערב שנה הבאה. עם כל הציפיות יהיה לו מאוד קשה להתרגל לתפקיד של מספר 3/4 בקבוצה אחרי שהוא תמיד היה הגו-טו-גאי (גרין וקרי לפניו, אולי גם קליי).

  נ.ב-ווסטברוק MVP שנה הבאה.

   1. גם חשבתי על זה. שנה הבאה הולכת להיות שנה וווסטברוק הולך לשבור שיאים אישיים בכמויות, אולי לא יוביל את הקבוצה לשום מקום. אבל הכמות טריפל דאבלים שהוא יעשה…

    1. כמות הטריפל דאבלים שלו היתה בגלל היה לידו דוראנט שקלע באחוזים גבוהים. עכשיו כשיהיה חסר, כמות האסיסטים תרד משמעותית

   2. ווסטברוק בהיי וברגשנות זה איבודי כדור והירובול מפסיד. ווסברוק צריך לחזור לסוף הסדרה עם ס"א ותחילת הסדרה עם הווריורס בו הפך לרוצח שקט שמפרגן לחבריו ללא הכרה. כשהוא מרוכז ושיטתי יש לו את כל הכלים הפיזיים והכדורסלניים להיות השחקן הטוב בליגה. אני במקומו קיץ שלם מתאמן על זריקה ל-שלוש. בנוסף אולי זה הזדמנות עבורו לעבור לשחק כגארד ליד קמרון פיין המוכשר ולשחק אוף בול יותר (כמו הקפיצה שעשה קארי שנה שעברה כשהכדור עבר לידיים של גרין יותר.

  1. אתה טועה… הוא יקח אליפות, כולם יוותרו על האגו בשבילו ויקלעו קצת םחות וימסרו יותר ויצרו את ההתקםה הטובה בהיסטוריה.
   אגב עש להם מקום בתקרת השכר להבעא את ווייטסייד?

  2. מי תעיף אותם בגמר המערב? הקליפרס? פורטלנד? היחידים שיש להם סיכוי הם הספרס שעד היום היתרון היחיד שלהם בחמישיה היה בעמדת הסמול פווארד שם לאנרד היה עדיף, אבל מול דוראנט אין לו יתרון משמעותי אם בכלל. (קרי לוקח את פרקר, קליי לוקח את גרין, גרין ואלדריג' שווים, דאנקן/דיאו/מרינוביץ' לא עדיפים בכושר הנוכחי על בוגוט).

   חוץ מזה, לא חושב שהוא יהיה אופציה שלישית ובטח שלא רביעית אלא שנייה לקרי.

  3. זאת שנת MVP של לברון!!!

   למרות שאני חושב שלברון משחק בשנתיים האחרונות בצורה שהוא לא משחק את המקסימום שלו בעונה הרגילה, אני כן מאמין שהשנה הוא יבין שזה האופציה האחרונה שלו כנראה לזכות בMVP, והוא יתן פוש חזק על התואר הזה.
   בטח כשיש לו את קיירי לעזרה בפלייאוף..

  4. לא בטוח שגרין ותומפסון יהיו לפניו כאופציות. הנחה שלי ששיטת המשחק תשתנה קצת בשבילו. איך שלא מסתכלים על זה, ששחקן כמו דוראנט בא אליך אתה לא שם אותו כאופציה 3-4.

  5. לא רואה איך גרין הוא גו טו גאי לפני דוראנט ולאור תצוגות הפלייאוף של קרי, גם הוא לא גו טו גאי לפני דוראנט

     1. זה צביעות גדולה מאוד מצידך, אתה השתמשת לא מעט בטיעון הזה, ואילו עכשיו שדוראנט עוזב קונדטורית כדי להצטרף לקבוצה שלימה ואדירה, אולי אחת הטובות בהיסטוריה זה פתאום בסדר מצידך.

      מה שאומר שמעולם לא עניין אותך הטיעון הזה פשוט השתמשת בו כדי לנגח את לברון.

      אני לכשעצמי מצפה מאוד לראות את גולדן, אני מחבב את הקבוצה הזאת, וזו תהיה הצגת כדורסל מופלאה

     2. אני אותו דבר כמוך – מצפה לראות את הקבוצה הזאת.
      לברון עזב את ביתו בתוכנית טלוויזיה בשידור ישיר… אני לא יכול להגיד שאני שונא את דוראנט שעזב את קבוצתו בשביל קבוצה היסטורית שתרשום שיאים כל כך רבים.

  1. דדי ברצינות עכשיו, אתה לא חושב שאם למישהו בלייקרס היה טיפת תעוזה ויצירתיות היה נכון להציע מקסימום לבארנס רק על הצ'אנס שדבר כזה יקרה? לקבוצה כמו הלייקרס הוא היה מושלם. במקום נפל על דאלאס הלא קשורה רק כי קיובן היחיד עם ביצים.

    1. חחח מקסימום לבארנס???
     מה ההגיון בזה??

     בחרנו את אינגרם מסיבה מסוימת ולכן אם כבר אתה מביא שחקן על העמדה שלו אז שומר מצוין כמו דנג, שחקן עם נסיון וכזה שגם יכול לשחק 4 בסגנון של וולטון.

     אין שום הגיון להביא את בארנס ללייקרס ועוד על מקס', תעשו לי טובה ובהצלחה למארק קיובן עם החוזה הזה.
     אין ספק אחרי פארסונס חייבים למלא את החלל בעוד חוזה לא הגיוני.

 2. קשה לי לכעוס על השחקן הזה אבל אני מבואס מאוד.

  לא יכול להיות נגדו ולא יכול לאהוב את גולדן סטייט.

  וכן, אני בטוח שהפעם השלם לא יהיה קטן מסכום חלקיו, זו תהיה קבוצה מדהימה.

   1. בספק… הוא ניסה לגייס את הורפורד ל-OKC. הוא ווסטברוק אחים בנפש. אני חושב שזו הייתה אופציה לקיץ הבא, אבל נראה לי שמשהו בשיחה עם ג'רי ווסט (דיברו שעתיים על כך שג'רי עד היום בגיל 78 כואב כל אליפות שהוא הפסיד) עשה את ההבדל. כסף הוא מפסיד בטוח.

    1. הוא ניסה לגייס את הורפורד לOKC ולא היה מוכן להתחייב ליותר משנה! כמה כוכבים הוא צריך בקבוצה שלו כדי שירגיש שיש לו סיכוי טוב לאליפות?
     ואם עד עכשיו היה לי ספק, כעת אני בטוח יותר מאי פעם שהיחסים בינו לבין ווסטברוק היו הצגה לתקשורת ושוב אחוות אחים לא הייתה שם.

 3. דוראנט עשה מהלך פחדני. כנראה שהשיחה עם ג'רי ווסט הפחידה לו את הצורה. הוא רואה כיצד ג'רי ווסט ווילט תמיד עוברים לטיר השני של ההיסטוריה בגלל שהאצבעות שלהם יחסית ריקות. הוא רואה איך לברון אחרי שהשנאה והכעס על החבירות שלו יורדות גורף אליפויות ובונה לגסי. הוא מבין שאין למספרים שום משמעות אם אין אליפויות.

  אני לא אוהב את המהלך ואולי יהיה כיף לראות את הוורירס אבל את הסימפטיה שלי הם איבדו (אהדה לא הייתה לי אליהם בלאו הכי…)

   1. לגבי קליבלנד אין ספק. לגבי מיאמי פט ריילי ווייד לא פחות חשובים למורשת של ההיט. הם הסיבה שמכתחילה לברון רצה לבוא לשם (הרי יכל לשכנע את וויד ובוש לבוא איתן לקליבלנד).

    אין לי ספק שהמהלך של דוראנט הוא הרבה יותר פחדני משל לברון. לברון נראה כרגע כיצור טהור ומלאכי.

    הרי אם דוראנט היה נשאר עוד שנה אחת! מזורגגת עם OKC והיא שוב לא הייתה מובילה לשום מקום אז הייתי מבין את ההחלטה. אבל הם היו רחוקים מעט מאוד מגיחה לגמר. כנראה שהגישה של אכול היום כי מחר נמות עשתה את שלה.

    אני עדיין מאמין שהוא התחיל את המסע הקיץ בידיעה שהוא חוזר ל-OKC (ניסה בכלל לגייס את הורפורד להגיע!). מישהו בווריורס הצליח לגעת בו בנקודה רגישה וזה עשה את העבודה.

 4. בשנה הזו הם שברו את שיא הנצחונות וכל מה שחסר להם לאליפות זה ניצחון אחד, אז בשביל זה להביא את דוראנט?

 5. מה שאיחד את הווריורס השנה זה הקבוצתיות. אם כמה שקארי היה מדהים אף אחד לא היה נגר בקבוצה. לכולם היה רשיון להוביל כדור, למסור או לזרוק. אני לא רואה איך קארי או תומפסון באמת מבסוטים מהמהלך הזה. את שניהם זה דוחף אחורה.

  1. תראה, נשמע שהם רדפו אחריו, גם הם עצמם אישית לא מעט זמן.
   והיו בפגישה בשביל לעודד אותו להגיע. הרי אני מניח שהוא חשב על זה. אז כנראה שבתיאוריה הם בהחלט מוכנים לזה. על המגרש, יהיה מעניין לראות.
   אבל תכלס, מלבד מלחמות אגו ביניהם, זאת קבוצה היסטורית, לגמרי. זה ממש כמו אולסטאר ב nba2k. בארנס היה מהחלשים בג"ס, ועכשיו אתה מחליף אותו בדוראנט, זה שדרוג רציני, שבוגוט לא משנה כלום לעומתו.
   כמובן לדעתי

 6. חשבנו שראינו תצוגות קליעה בלתי אפשריות מהווריורס בעונה שעברה ?

  העונה הזאת הולכת להיות מדע בדיוני.
  לא היה דבר כזה בהסטוריית הכדורסל.

 7. מעניין מה הולך לקרות, נראה לי דורנט הולך להפוך לספוט אף שוטר ויקבל בידודים מדי פעם כשההתקפה תקועה, ככה שלי זה נראה שיעשה טוב

 8. ומצומת הדרכים של דוראנט לזו של אוקלהומה וראסל. יכול להיות הMVP של העונה הבאה. השאלה היא לאן זה יביא אותו, ואת אוקלהומה.
  דעתכם: יש סיכוי שהם שולחים אותו עכשיו בטרייד ונכנסים לבניה מחדש? או שהם ינסו לעבוד על העונה הקרובה?

 9. הטרייד על איבקה נראה אפילו יותר טוב עכשיו.
  אחד היתרונות הגדולים של הטרייד הזה תמיד היה שהוא ממצב את הקבוצה מצויין למקרה שדוראנט עוזב הקיץ.

  אשר יגורתי בא !

  *** גיא !!! עזוב אותי באימשך…. :))

   1. כריס דאן שהוא רונדו הצעיר +קליעה +יציבות נפשית
    ריקי רוביו – אם ישאר הוא תוספת נחמדה בכאבי הגדילה של כריס דאן
    זאק לוין – שיפר את הקליעה ומוכן לקפיצה של השנה השלישית.
    אנדרו וויגינס – שהשמועות אומרות שהוא עובד באובססיביות על הקליעה שלו. והעלה מסת שריר מפחידה http://bringmethenews.com/2016/06/30/andrew-wiggins-is-looking-scary-good-this-summer/

    קארל טאונס – הולך לתת קפיצה ולהיות אול סטאר השנה. חיה רעה!

    אם הם מחטימים את גאסול אז זאת קבוצת פלייאוף השנה. אם לא הם בהחלט אופציה להתפוצץ ולהתקרב לפלייאוף

    1. הכל טוב ויפה עם מינסוטה, אבל לא מנצחים עם פוטנציאל על נייר. ורק טאונס הראה שיש על מה לדבר.
     אני מצפה מוויגינס ולאבין לתת השנה קפיצה שתיקח אותם לפלייאוף, אם זה לא יקרה מדובר בעוד שחקני NBA טובים (ואף טובים מאוד) אבל גם רודי גיי כזה.

 10. מבין את המבקרים את המהלך אבל אני בציפייה לראות את הארבעה ביחד[כן דריימונד גרין האהוב עליי ביותר].מקווה שערוץ הספורט ישדרו את כל 82 המשחקים של גולדן העונה.היה שווה האכזבה של הכמה שעות מזכיית לברון באליפות אבל מעז יצא מתוק.אם גולדן היו זוכים דוראנט לא היה מגיע

 11. אני חושב שספציפית KD יכול להשתלב באופן מופלא בכדורסל של הווריירס.
  מסכים עם הדעה שזה מעשה פחדני מצידו. אם היה מחכה עוד שנה הם הרי לא היו שוברים שוב את השיא, זה היה מתקבל ומרגיש אחרת.

 12. "לעבור מעיר מוכרת ומאזור הנוחות שלי לעיר חדשה שבה אוכל לתרום ולגדול אישית כמה שיותר"
  רק אני מרגיש שהמשפט הזה של דוראנט לא מחובר למציאות- להצטרף לקבוצה עם 3 אולסטארים זה לצאת מאזור הנוחות שלך? מעניין…
  ולחלק השני של המשפט בכלל אין לי מה להגיד …

 13. גדול!!

  ממש מתחשק לי להגיד שגס לא ייקחו, מישהו יפצע, משהו לא יסתדר, חייב לקרות משהו, לא ייתכן שינקו אליפות בכסף

 14. תגידו יש מצב לדאנדרה ג'ורדן 2? הרי הוא יכול להתחרט לא? ומה אם הווריורס יעבירו חצי קבוצה כדי לפנות לו מקום ואז הוא יעשה אחורה פנה ויחזור ל-OKC כדי לפרק את הווריורס החסרים?

 15. תזכרו מה שאני אומר (ואני לא זורק זאת סתם לאוויר): אין שום דרך שג"ס מנצחת בעונה הבאה.

  רק זיכרו מה אני אומר.

  אני לא מאשים את דוראנט. הוא עשה מה שהוא חשב שהכי טוב בשבילו, ושהגיע הזמן לדאוג לעצמו, אבל אני לא מאמין שדוראנט עם קרי ות'ומפסון יצליחו יחד לפרוח. הירידה של קרי התחילה כבר בפלייאוף הזה, ועם דוראנט, גרין יפסיד את רוב מה שהיה לו לתרום לווריורס.

  קבוצות יחזרו לשחק כדורסל של פעם עם תשומת לב בעיקר לסנטר ופרונט ליין, וכך ינצחו אותם.

  חכו וראו.

  1. אני לגמרי מסכים עם השורה התחתונה שלך (לא בגלל ירידה כלשהיא של קארי). אני לא רואה איך הם מתחברים מבחינת כדורסל והם יצרו חור עמוק בפרונט ליין שלהם. אחד הדברים שאני מתעקש עליהם זה שהאובדן של בוגוט בגמר הייתה סופר קריטית (זה ומשחקיהם האנמיים של בארנס ואזילי). מי מגן על הטבעת בקבוצה הזו?

   מנחם – אם כבר שנינו בציפיה לחזרה של הסנטר לעיניינים האם אתה כמוני מאמין שמיניסוטה עושה פלייאוף השנה?

 16. מה שחסר ביום ההזוי הזה שה טרייד של לאב ל-OKC תמורת ווסטברוק.

  קיירי ווסטברוק ולברון + איבה גלויה בן דוראנט לווסברוק הנבגד…

 17. עם כל הכבוד עדיין יהיה חסר להם סנטר אמיתי ראינו מה קרה לגולדן אחר שבוגוט נפצע.
  במידה והספרס יצליחו להביא את פאו גאסול יהיה לגולדן קשה להתמודד איתם.
  אני מהמר בשנה הבאה על סאן אנטוניו.
  גולדן ייפלו כמו שלייקרס נפלו שהביאו את קארל מלון

  1. הלייקרס לא נפלו בגלל קארל מלון מכיוון שקארל מלון היה פצוע בגמר. הלייקרס נפלו מכיוון שהקבוצה הזו היתה מסוכסכת ביותר (קארל מלון וקובי, שאק וקובי) ושאק שיחק בכושר ירוד בגלל מוסר עבודה נמוך ומשקל עודף.

   גולדן סטייט תיפול מכיוון שכדורסל עדיין מצריך ריבאונד והגנה על טבעת ומכיוון שקארי תומפסון וגרין היו בדרך למעלה ודוראנט שם טריז לשלושתם שהופכים לשחקני משנה.

  2. בוא נשווה את מלון ופייטון בסוף הקריירה שלהם לדוראנט בשיא הקריירה שלו שמצטרף לקרי, תומפסון וגרין שהשיא עוד לפניהם.

 18. וואו!!!!
  נראה לי שנמאס לו להיות בקבוצה שלא מצליחה להביא FA אחד לרפואה (בעיקר לקח קשה את הכישלון עם הורפורד השנה ואת הכישלון עם פאו גאסול שנה שעברה). לא האמנתי שיעשה צעד בעיקר בגלל היחסים שלו עם ווסט, אבל כמו שכתבתי הוא רוצה להיות פעם אחת פייבוריט אמיתי. מגיע לו. נראה לי שהוא מאמין שהוא יכול להיות ה-mvp בגולדן סטייט, ואני חושב שהוא באמת יהיה מספר 1 בהיררכיה שלהם.
  מדהים!!!

    1. לגאסול יש אליפויות שיש לו חלק ארי מהם. להיות פרט שולי וזניח אצל קונטנדרית זה בזבוז זמן. יש לו עוד חוזה אחרון לפדות צ'קים והוא מטומטם אם הוא חותם למקסימום שיוכל. מיניסוטה אגב יכולה להינות ממנו מאוד

 19. שאלה לדדי ולשאר המבינים,
  למה גולדן סטייט לא יכולה אם היא רוצה להשאיר את בוגוט או כל אחד אחר ולחרוג מהתקרה ולשלם מס מותרות?

  1. כי אי אפשר לחרוג מהתקרה על ידי החתמה של שחקנים חופשיים מקבוצות אחרות.

   אם הם רוצים את דוראנט – הם חייבים ליצור את המקום עבורו מתחת לתקרה, וכדי שזה יקרה, בוגאט חייב ללכת עבור "כלום".

   (אל תקשיה למנחם, תודה)

    1. תכלס… אבל תאר לך מצב שכריס פול משחק עם דיאנדרה ואדאמס באותה חמישייה ווסטברוק ובלייק מטביעים לאנשים על הפרצוף…

     עזוב סתם הזייה

 20. אני במקום ווסטברוק עובר למינסוטה, ביחד עם וויגינס וטאונס זה הפוטנציאל הכי גדול לתת פייט עוד שנתיים

 21. לגבי אוקלהומה –

  מה שפרסטי צריך לעשות זהוא דבר ממש פשוט וזה הולך ככה –

  מכיוון שאוקלהומה כרגע ירדו מתחת לתקרת השכר, הם יכולים "לעצב" מחדש את החוזה של ווסטברוק ולהציע לו לוותר על העונה הבאה שבה הוא אמור להרוויח פחות מ 18 מיליון, תמורת חוזה יותר ארוך – נגיד 3 שנים תמורת כ 26 מיליון לעונה.

  אם ווסטברוק מסרב להצעה, הם צריכים להבין את הרמז לחפש עליו טרייד עכשיו לפני שיאבדו אותו בקיץ הבא.

  זה עד כדי כך פשוט.

  1. לדעתי הם כבר יודעים את התשובה(שהוא לא הולך להאריך שם חוזה).

   זה שעון מתקתק עכשיו ווסטברוק, פיי איך אני מקווה שלא נפספס את זה.

 22. אם ווסטברוק יסכים להתחייב לטווח ארוך – אני מאמין שהוא יגיע לבוסטון.

  אם הוא לא רוצה לשחק שם, לדעתי ללייקרס יש סיכוי אמיתי.

 23. דבר אחד לא יוצא לי מהראש מאז שקראתי על ההחלטה של KD וזה כמה ״ההחלטה״ המקורית שינתה את הליגה ולדעתי הרסה אותה לחלוטין.

  הקבוצה הזאת של מיאמי נתנה בסופו של יום לגיטימיות למהלכים דוחים מהסוג הזה והובילה (ועדיין מובילה) אותנו ליום בו מלבד 2-3 קבוצות הליגה הפכה לבית שימוש.

  עצוב…

  1. בוסטון התחילו עם זה.
   בנו את הביג-3 שלהם.
   מיאמי שידרגו את בוסטון.
   ג"ס שידרגו את מיאמי.
   אפשר לומר גם שבוסטון שדרגו את הלייקרס.
   עכשיו נשאר לפחד מה יהיה השדרוג הבא (לברון פול וייד ומלו?)

   1. חייב שלא להסכים…

    בבוסטון הסיטואציה היתה שונה לחלוטין, מדובר היה ב3 ווטרנים שהתכנסו בשביל סיכוי אחרון לטבעת, היה ברור שזה פרויקט קצר מועד ולראיה משך הזמן שהוא החזיק.

    האסון שנבע מההחלטה הוא שכיום זה לגיטימי ששלושה, ארבעה, חמישה ואלוהים יודע כמה עוד סופרסטארים בשיא הקריירה שלהם יתקבצו להם יחדיו וירמסו את הליגה. זה האסון הגדול וההשלכה של המהלך הפחדני שנעשה אז

 24. העתקתי שוב:
  אני מקווה בשביל דוראנט שייקח אליפות. פחות אכפת לי על גולדן סטייט, בעצם לא אכפת לי בכלל. הוא קיבל החלטה נכונה מבחינתו, בדיוק כמו לברןן פרט לזה שהגיע אל קבוצה היסטורית ולא פח.
  חבל לי על אוקלהומה, אולי זו הנקמה של סיאטל אבל מה אשמים האוהדים? חבל גם על ווסטברוק, יאללה שיעבור לקבוצה עם סיכוי לאליפות.
  לצעירים כאן, ההרגשה היא זהה להרגשה שהיתה כשרודמן עבר לשיקגו — לקחו את הקבוצה הכי טובה וחיזקו אותה עוד הרבה.
  יהיה מסקרן לראות אותם משחקים.
  כל העונה הם יפזרו עומסים ויחלקו את הדקות, ילמדו לשחק ביחד, ובפלייאוף יתפוצצו. או שהכל יתפוצץ להם? אינשאללה לברון לוקח שוב . . .

  1. לא כמו רודמן.
   בכלל לא.
   לא חושב שהיה משהו קרוב לדבר הזה, כשקבוצה היסטורית של 73-9 ומרחק 2 סלים מאליפות מקבלת את אחד מחמישיית הליגה.
   זה פשוט מטורף.

  2. ששיקאגו הביאו את רודמן הוא לא נחשב ל-game changer, הם חיפשו PF בגלל שהוראס גראנט עזב.
   רודמן הגיע אז עם כל הצרות שעשה בספרס ולא ממש רצו לגעת בו בליגה. הוא נחשב למקרה ראש שארטסט לידו זה ילדה קטנה עם קוקיות.

 25. עוד נקודה חשובה: KD בדיוק כמו לברון לפני כן כבר עבר 7 שנים מאוד שחונות באותו מועדון. הוא מרגיש שהוא עדיין צעיר ורוצה שינוי. כמה מכם היו ממשיכים באותו מקום עבודה אחרי שמחזרים אחריהם כל כך באינטנסיביות? חבר'ה צעירים רוצים שינוי טוב שכך. הוא מרגיש שהוא גם השחקן הטוב ביותר בליגה (עזבו דרוגים, הוא בשורה אחת עם כל הגדולים) וגם נתן את כל כולו, את הגוף והנשמה. זה לא הספיק, יאללה נקסט. הוא מספיק צעיר כדי להתחיל דף חדש.

 26. מה שדוראנט עשה זה להפוך קבוצה שהיתה הדרלינג של עולם הכדורסל (לקראת הסוף קצת פחות) ולהפכה לקבוצה שכולם יחכו שתיכשל.

  (במיוחד אני, ועל זה אלך כל העונה הבאה, אז מוטב שתדעו מה הולך לקרות כאן באתר: בעל האתר (ועורכו הראשי) יתפלל שהווריורס יפסידו, וכל הדרכים כשרות!

  חשבתי איזה שעתיים לפני תגובתי:

  דוראנט הוא פחדן. 'פוסי'. היה רחוק כחוט השערה מאליפות, והרבה בגללו הפסידו. אז במקום לחזק פה ושם ולנסות שוב, הוא בורח ותופס טרמפ עם קבוצה לוזרית אחרת – הווריורס – שהובילה 1-3 והתפרקה לרסיסים עם 3-4!

   1. Alex Kennedy: Getting a lot of “SMH” texts from NBA players regarding the Kevin Durant news. This is bad news for other contenders.
    ואם אתה חושב שזה ייגמר רק בהודעות טקסט אתה טועה

 27. כבר לפני חודשיים כתבתי כאן שאם דוראנט יעזוב את OKC , זה יהיה לווריורס . אבל האמת שהייתי די בטוח כמו כולנו שהוא יישאר בת'אנדר לפחות לעונה הקרובה .
  כנראה שההשפעה העיקרית עליו היתה של ג'רי ווסט . כתבתי כאן אתמול על השיחה הטלפונית הארוכה שהם ניהלו ביום א' . ווסט נתן לו פרספקטיבה של זמן איך מרגיש אחד הגדולים לאחר סיום הקריירה , ואת תחושת ההחמצה שהוא חי איתה עד היום בגלל הזכייה הבודדת שלו , שהגיעה רק כשהוא היה בן 34 וכבר שקל פרישה בעונה שקדמה לה .

 28. פייר איכזב. כמו לברון הוא איבד מבחינתי את הלגיטימיות להיות הטוב ביותר. לא האמנתי שהוא באמת יעשה את הצעד הזה. הדבר הכי מאכזב זה שכרגע לפחות זה נראה שגם המערב וגם המזרח סגורים. ואפשר להתכונן לגמר. הקטע במעבר מעבר לכך שגולדן הפכו למפלצת אז באותו מהלך הם גם נפנפו את ההתנגדות היחידה שהייתה להם במערב. ועדיין אחרי הכל לא בוגד בללל ואם התחזית תתממש וזה לברון נגד גולדן עדיין אהיה עם גולדן

 29. למה אף אחד לא מדבר על הניתוח המקצועי?
  חוץ מאלה שאומרים שצריך גם ריבאונדים ומגן על הטבעת.
  לדעתי יש 2 נקודות לעניין המקצועי.
  * נניח שgs ישחקו הירובול אבל בצורה קבוצתית (חחח כן זה נשמע הזוי) ואני מתכוון לזה שיתנו את הכדור לשחקן שמנצל את המאצאפ הכי טוב , למשל נגד קליבלנד לתת לקארי להפציץ כלברון עסוק בלעשות הכל ובפרט לשמור על דוראנט(שהוא עושה ביעילות לצערי לאורך כל הקריירה)
  * אם gs ילמדו מsas 2013 להעביר תכדור מיד ליד עד שהוא מגיע לשחקן עם הזריקה הכי טובה , הם בקלות יהיו קבוצה של 60%+ FG ,
  ואיך שדוראנט וקרי (וגם קצת קליי) ימשכו תהגנות גרין דווקא יהיה הזה שזוכה.

  1. ג"ס לא תשחק הירובול , אלא בהנעת כדור בלתי פוסקת בהתקפה . זה מה שיפה – השיטה תישאר בדיוק כפי שהיתה , רק שעכשיו יהיה איום רציני מאוד על הסל של היריבות גם מעמדה 3 , בנוסף ל-1 ו-2 .

    1. קליבלנד ניצחו בהירו בול כי זה מה שהיה לה למכור עם שניים מהיוצרים היותר טובים היום במשחק.
     ג"ס הפסיקה לשחק את המשחק שלה ועשתה שטויות, ובצירוף לחולשה המנטלית, גרמה לאיבוד האליפות בעצמה

 30. בהחלטה הזו דוראנט, וקארי שלא בטובתו, מוותרים מראש על תחרות היסטורית עם לברון.
  עד הודעה חדשה, כל אחד מהם לא יתקרב לדגדג את מה שלברון עשה העונה, גם אם יסיימו עם 0-82 ו147 נק' ממוצע. לכל אחד.
  זה כמו שהדרים-טים הוא לא יותר מהערת שוליים צבעונית בלגאסי של ג'ורדן.

 31. קשה שלא להכריז על הלוחמים כפייבוריטים לזכייה באליפות –
  אבל אם הקאבס יתעוררו (ואין לחץ. גם פברואר זה זמן טוב), וינצלו את לאב + הטרייד אקספשין (9 מיליון שקיבלו על וארז'או) בשביל להתחזק בהגנה (לאב שחקן מצוין. לא נגד הלוחמים) –
  אז ההימור שלי יהיה רפיט של הקאבס.

 32. מעתיק תובה שהכנסתי לפוסט אחר:

  וואללה נדמה לי שהכדורסל עבר את הכדורגל בפופולריות, כי אני לא מאמין שאפילו מעבר של מסי למנצ'סטר יונייטד היה מעורר מהומה כזאת כפי שהתעווררה כאן (ובעולם!)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט