קול אנת'וני מלא באש – קווין ארמסטרונג / תרגום Smiley

קול אנת'וני מלא באש – קווין ארמסטרונג / תרגום Smiley

קול אנת'וני מלא באש

כמו אביו, קול אנת'וני שחקנה הבולט לשעבר של צפון קרוליינה הוא רכז נחוש עם כישרון של בחירת לוטרי. השאלה האם הוא יכול למקסם את זה תלויה בכמה טוב הוא יכול לשמור על האנרגיה שלו בהיכון.

קווין ארמסטרונג / SI.com
יוני 24, 2010

מאמר מקורי: https://www.si.com/nba/2020/06/24/cole-anthony-nba-draft-north-carolina

מוגן בתוך דירת הדופלקס המשפחתית בסנטרל פארק ווסט, זה הזמן עבור קול אנת'וני להביט לאחור, רכז של ואן-נ-דאן מצפון קרוליינה, בזמן שהוא מתכונן לדראפט ה-NBA, שם הוא כנראה יהיה בחירת לוטרי. יש בהרבה להתבונן בעיר, אפילו לפני שנאחזו בה המחאות על אלימות משטרתית שבאו בעקבות הריגתו של ג'ורג' פלויד.

כאשר אנת'וני מעז לצאת החוצה להליכה ההשפעה של הקורונה על העיר ניו יורק היא ממשית: כאשר הוא חובש מסכת N95, הוא בדרך כלל חולף על פני מגרש בית חולים שהוכן מראש עבור גל החולים. "הדרכים הריקות הן הדבר הכי מטורף עבורי", הוא אומר. "לראות שאין בכלל פקקי תנועה זה מטורף".

חלל המגורים המשפחתי, מעוטר בשמנים כמו אלו של הנרי אוסאווה טאנר וממצאים המתוארכים ב-300 לפני הספירה, מזמין הסתכלות פנימית (וכוח: הוא גם אירח את גיוס הכספים עבור סנטורית קליפורניה, קמלה האריס, וקבלת פנים עבור נציב משטרת ניו יורק לשעבר, ויליאם ג'יי ברטון). אביו החורג של קול, ריי מגוויר, סגן יו"ר סיטיגרופ ולפי שמועות המועמד הדמוקרטי לראשות העיר ב-2021, הוא אספן אמנות. אמו של קול, קריסטל מקארתי, היא עורכת דין, סופרת ויוצרת סרטים דוקומנטרים. שניהם שומרים על האוסף שלהם כמו מקצוענים. "הדבר הראשון שריי ומיס קריסטל אומרים כאשר אתם נכנסים לבית הוא שאותו אזור הגלריה הקטן הוא לחלוטין מחוץ לתחום", אומר ג'ודה מקינטייר, חברו מילדות של קול. "יש שם איזה ארבעה כסאות. אף אחד לא מתיישב".

Tar Heel Blog on Twitter: "Cole Anthony is our POG after trying his best to get #UNC back into yesterday's game https://t.co/d8qWbKM8CO… "

מחזור השינה של קול לא היה עקבי לאחרונה. הוא עובר ימים שלמים מבלי לפגוש את אחותו, אלה, 17, שעומדת לסיים את שנת הסניור שלה בבית הספר הוראס מאן. אביהם הוא גרג אנטוני, רכז ה-NBA לשעבר, וגם היא הלכה בעקבותיו לכדורסל, מובילה את  הליונס לתואר האצי הראשון שלהם לאחר שני עשורים. הכדורסל לנצח נמצא באוויר. הרכישה האחרונה כדי לכבוש את אחיהם, ליאו, כוללת מכונת כדורסל Pop-A-Shot.

קול חזר לאחר שנתיים בדרום, תחילה שנת הסניור שלו באוק היל אקדמי במאות' אוף וילסון, וירג'יניה, ואז עצירה קטנה בצ'אפל היל. הוא התחיל את קמפיין הפרשמן שלו עם 34 נקודות, 11 ריבאונדים וחמישה אסיסטים בניצחון 65-76 על נוטרדאם, הופעה שמאמנו, רוי וויליאמס, קרא לה "הופעת הבכורה הכי סנסציונית שאי פעם ראיתי, וזה אפילו לא קרוב".

הסתיו שלו היה אפי, בנוסף. לאחר שהוביל את צפון קרוליינה להתחלה של 1-6 והמקום ה-5 בדירוג, אנטוני החמיץ 11 משחקים לאחר פציעה בברכו הימנית. הטאר הילס נפלו בחמישה משחקים ברציפות במהלך התקופה בלעדיו ואז בעוד שבע ברצף לאחר שהוא חזר. הם סיימו במאזן 19-14 למאזן במקום האחרון ב-AAC. הפינאלה של אנטוני כללה יותר איבודים (שש) מנקודות (חמש) בהפסד 81-53 לסירקיוז. וויליאמס הגן על תפקידו בגארד מוביל בעונה העגומה של הקבוצה, קורא לצוות המסייע "הכי פחות מוכשר" שהוא ראה ב-32 עונות האימון שלו כמאמן ראשי.

"פריחה כזו של פציעות ומהלכים גרועים ומזל רע ואימון גרוע", וויליאמס אומר. "היינו צריכים ממנו שיחדור וימסור את הכדור לעצמו".

עכשיו אנטוני שוב מוצא את עצמו ללא אף אחד למסור אליו. האולם בבניין שלו סגור. הסלים הוזזו מרוב מגרשי המשחקים. "אני זקוק לאמצעי לנקות את המחשבות שלי", הוא אומר.

בדרך כלל הוענקה לו גישה למאמנים פרטיים ולמתקנים אקסקלוסיביים, ועכשיו הוא מופיע  במה שהוא מכנה "מתקן הכלא" שלו – שכיבות שמיכה וכפיפות בטן – כדי להישאר בכושר במהלך ההשבתה. הוא צופה בסרטי משחקים והוא מעסיק את אביו החורג בשיחות על בניית הון. בציבור, הוא שומר על מרחק חברתי ופועל לצדקה, מספק ארוחות לעובדי שירותי הבריאות בבית חולים הארלם. הוא היה אקטיבי במדיה החברתית, מעלה אגרוף קמוץ שחור עם הכיתוב, "ביחד נעמוד, ביחד אנחנו יותר חזקים" לאינסטגרם. "אני באמת ניסיתי להישאר מעודכן עם הפן הפוליטי והחברתי של העולם", הוא אמר זמן קצר לפני שהמחאות החלו. "מדוע לו להשכיל בעצמך, במיוחד כאשר יש לך את הידע מסביבך? אני באמת רק מנסה לקחת זאת כיתרון מכל הקשרים האלה".

הוא גם הלך ל-NBA TV לראיון עם אביו. "זה היה ממש מגניב להביך אותו קצת", אומר קול, שעקץ את גרג על כך שאין לו סידור רקע בביתו (קול ערך פלקטים ונעלים עבור הצילומים מחדרו). "אני מקווה שהוא היה אבא גאה כי אני בן גאה".

אימו רוצה שהוא יתנדב ליותר מטלות שגרתיות. מתוסכלת מצלחות הנותרות בכיור והצטברות פירורים על הדלפק, היא לאחרונה יצרה שתי חתיכות נייר והדביקה אותם לדלפק.

"בבקשה, בבקשה, בבקשה!!!" היא רשמה על אחת מהן לפני שתיארה את בקשותיה. "בבקשה, עזור לשמור על כל חלק בבית שלך נקי!!"

***

קול הינטון אנטוני נולד בפורטלנד ב-15 במאי, 2000, יום חופשי בין משחק 4 ו-5 של סדרת חצי הקונפרנס המערבי. גרג היה אז טרייל בלייזר, מגבה את דיימון סטודמאייר בקבוצה של 59 ניצחונות. פורטלנד סגרה את הסדרה ביום למחרת ואז הפסידה ללייקרס בגמר הקונפרנס.

New York Knicks: Greg Anthony on what a successful season would entail

גרג היה דמות בלתי נשכחת במשחק, איש שמאל עם דעות ימניות. כג'וניור בגובה 6-פוט הוא הוביל את פורעי החוק של UNLV , הראנין רבלס לתואר ה-NCAA ב-1990 בזמן שהוא גם מחזיק בחברות ביאנג רפובליקנס. כשהוא נלקח על ידי הניקס עם הבחירה ה-12 ב-91, הוא קיבל עבירת טכנית בבכורה שלו ב-NBA. בזמן שקול היה בן שנתיים, גרג, שמעולם לא הכיר את אביו, שיחק את הדקה האחרונה שלו ב-NBA, לאחר ששיחק עבור שש קבוצות במשך 11 עונות.

הוא וקריסטל הכירו על ידי חברים משותפים כאשר היא היתה בבית הספר למשפטים. קריסטל כבר הכירה את עולם הספורט, בנוסף. היא גדלה קרוב לריטה יואינג, אשתו של כוכב הניקס פטריק. הנשים, שתיהם עורכות דין, כתבו ביחד את Homecourt Advantage, רומן מהביל על נשים וחברות ב-NBA שיצא לאור ב-1998. בהקדשה , ריטה רשמה, "מזל טוב לבעלי". קריסטל הקדישה את שלה להוריה, ו"עבור בעלי, גרג, שעזר לי למצוא את הכוח".

היא הייתה צריכה להתמודד עם בנם הבכור. קריסטל זוכרת שקול בכה במשך חצי שעה לאחר שהפסיד במירוץ כאשר היה בן שלוש, אחד מתוך התפרצויות זעם רבות. ההורים התגרשו בערך באותו הזמן, וכאשר קול היה בכיתה ג', גרג, החל לחלק את זמנו בין ניו יורק סיטי ופלורידה ב-2004, התפעל מאופיו השנוי במחלוקת. אם קול ואלה אכלו כל אחד קערה של צ'יריוס, קול היה סופר את חלקה של אחותו. "הוא היה בשנתיים מבוגר ככה שאם זה היה שווה, זה לא היה שווה", גרג אומר. "הוא היה צריך לקבל יותר".

תחרותיות היותר הזו הלכה לתוך המגרש. למרות ששיחק עבור קבוצת הניקס בעל הסגנון הקשוח, גרג לא היה מוכן לחיקוי צ'רלס אוקלי של בנו בכיתה ג'. "אפילו לא ידעתי שהם שורקים לעבירות בלתי ספורטיביות ברמה הזו", גרג אומר. "לא חשבתי שהוא יסחוב את המנטליות הזו באופן כה ישיר".

מאמן הילדים הראשון של קול, קרל בן, זוכר את המאמן היריב שואל, "אתה חושב שאמא שלו תרשה לו לשחק פוטבול איתנו?" מאמנו השני, בילי קונסיל, מתאר את היחס של קול באותו הזמן כ"פיטבול". מקינטייר, שהיה גם חברו לקבוצה של קול, מוסיף, "אם הוא מפספס שתיים או שלוש זריקות ברצף, הוא היה מכה את עצמו. זאת הייתה התפרצות הזעם של קול".

שני ההורים ניסו לרסן אותו. הם רשמו אותו לשיעורי גולף וטניס. הוא גם שיחק כדורגל ובייסבול. כאשר הוא עבר מהוראס מאן בברונקס לפולי פרפ בברוקלין, הוא חזר שוב על כיתה ה'. "עניינים מנטלים ובגרות", גרג אומר. "הוא לא היה ממש שמח לגבי זה".

כאבי הגדילה של קול נתפסו בעין המצלמה, בנוסף. ב-2011, קריסטל ביימה צוות דוקומנטרי על קבוצת ה-AAU של קול כאשר הם הגיעו לטורניר הארצי בדטרויט. היא אומרת כי היא האמינה כי הסרט שהיה באורך 81 דקות, ששודר בניקלודיאון ב-2015, יראה את "הימים האחרונים של התמימות". עקב מספר התפרצויות, קול הושעה למשך המחצית הראשונה של האליפות. הקבוצה הפסידה בגמר, אבל קול נתן את ההצהרה האחרונה שלו מאוחר יותר כאשר הוא החזיק בובת ג'ירפה ואמר, "אני מתכנן לשחק כדורסל במשך כל חיי ולשחק ב-NBA מהר ככל האפשר, כל זמן שאני יכול".

אלו היו חדשות עבור משפחתו. גרג לא האמין שקול היה כה מוכשר, והוא לא ביקש מאביו איזושהי עזרה. אבל מאמן ה-AAU בעונה שלאחר מכן, סטפן האריס, אמר שהוא יכול להיות השחקן הטוב ביותר במדינה – אם הוא ישלוט ברגשות שלו. "אמרתי לו שיש רק מקום אחד לאקדח משוחרר, וזה אני", האריס אומר.

כאשר קול פיתח את הניתור שלו, הוא החל למדוד את עצמו מול גרג. יום אחד, הבן שאל את האב בן כמה הוא היה כשהוא הטביע לראשונה. גרג אמר לו שזה קרה בכיתה ט'. קול נשבע לעשות זאת בכיתה ח', וכך עשה.

בזמן שקול היה רעב לחזור על הצלחתו של אביו, הוא גם היה עד לטעויות שלו. גרג הואשם בשידול לזנות בוושינגטון בינואר 2015. הוא הושעה על ידי CBS וטרנר ספורטס, אבל נמנע מתביעה וחחזר לאוויר באותו הקיץ שם עבר עבור NBA TV בליגת הקיץ.

גרג התנצל באופן פומבי על "מעידה בשיפוט". הוא גם עודד את בנו לשאוף שתהיה לו קריירה טובה יותר משלו. "בסוף אמרתי לו, 'תראה, בחור, הייתי שחקן הגון'", גרג אומר, "'אבל אתה רוצה לשים את המטרה שלך ברף הרבה יותר גבוה מההישגים שלי'".

***

ב-4:45 בבוקר, קארל בן היה מתעורר בפאר רוקאווי, קווינס, נוסע 25 מיילים למרכז הקהילה היהודית במנהטן והיה מעביר את קול, שהיה הולך במרחק של שני בלוקים, באימונים. זה היה בסתיו 2015. כאשר קול סיים, הוא התקלח לפני שהלך לארכיבישוף מולוי היי באזור בריירווד בקווינס, בית הספר הקתולי שהפיק את רכזי ה-NBA קני אנדרסון וקני סמית'. לפני העונה שלו, אנת'וני נבחר להיות הרכז הפותח.

הקבוצה, שגם כללה את ה-7-פוט של מוזס בראון, שעכשיו עם הטרייל בלייזרס, הגיעה לגמר הליגה הקתולית מול קרדינל הייז באותה העונה. אבל אנת'וני, שדחף את הקצב, איבד את הכדור בחדירה עם 30 שניות לסיום. ואז הוא נכשל לקלוע זוג לייאפים בהפסד בשתי נקודות.

עדיין, הוא עשה לעצמו שם. רוטינת הקדם משחק שלו במשחקי הבית כללה זריקת הכדור כנגד קיר לבנים מאחורי הסל, תפיסת הכדור הניתז, העברת הכדור בין רגליו בזמן שהוא באוויר והטבעה אלימה. אוהדים בקשו תמונות עם אנת'וני לאחר משחקי חוץ, והעיתונות הראתה התעניינות. "אני רואה חברה כמו טרה יאנג וסטפן קארי", הוא אמר בראיון אחד. "אני יודע שאני מסוגל לקלוע טוב כמוהם, אם לא טוב יותר".

הקהל של אנת'וני גדל אונליין, גם כן. לקט ההטבעות שלו הועבר ל-Overtime.tv, והוא הפך להיות סנסציית אינסטגרם בקיץ שלאחר עונת הג'וניור שלו. הוא היה בחופשה בבהאמס עם אימו, וגר באותו הבית עם שאקיל אוניל. לבוש בסנדלים וחובש פאוץ' מצחיק סביב חזהו, קול סימן לחבר ואמר לו להקליט בטלפון. כאשר שאק עומד ליד סל בגובה 6-פוט עם גבו למתרחש, קול הטביע מעליו. אנת'וני פרסם את הוידאו באינסטגרם, שם כבר יש לו 282,000 עוקבים. לפוסט יש כבר למעלה ממיליון צפיות. "תפסתי אותו ישן", קול אומר.

מאוחר יותר באותו החודש אנת'וני נסע לנורת' אוגוסטה, דרום קרוליינה, עבור ה-Peach Jam עבור טורניר ענקי לכאלו שלא קשור לבתי ספר. כוכב ה-NBA לשעבר ג'רמיין אוניל, ששיחק עם גרג בפורטלנד, אימן את הקבוצה היריבה וציין את הילד בעל ניתור אנכי של 43-אינץ'.

"הוא גרג 2.0", אוניל אומר. "אתלט מטורף. יותר אתלטי מאביו. הוא קשוח וחזק מנטלית כמו אביו. הוא כבר סקורר טוב יותר. גרג תמיד היה מסוגל לקלוע, אבל לא מכדרור כמוהו".

בבוקר השני, לאחר סיום החימום ולפני כדור הביניים, קול צעד לספסל. מאמן דיוק מייק ששבסקי נשען על הקיר. וויליאמס צפה מקו הבסיס. גרג היה בדיוק מאחורי הספסל, שותה קפה כשהוא מנסה לפנות לקול.

"אני נעול מנטלית", קול אמר. "אנחנו יכולים לדבר אחרי זה".

קול פתח קר, ולמרות כי הוא חזר בסערה בחצי השני, הקרדינלס פיגרו ב-12 בדקה האחרונה. המאמן טרנס (מונץ') וויליאמס שלח את המחליף שיכנס במקום הכוכב שלו.

"תעזוב אותי, מונץ'!" קול צעק. "תשאיר אותי, מונץ'!"

וויליאמס שינה את החלטתו. ההילה של קול גדלה.

"מה לעזאזל אנחנו עושים?" קול אמר. "מה לעזאזל אנחנו עושים? אנחנו ב-Peach Jam!"

גרג צעק, "היי!"

קול התרכך ועזב את המגרש.

הקרדינלס הפסידו ולא שרדו את סוף השובע. אלה הגיעה כדי לייעץ לאחיה בזמן שהוא ארז את התיק שלו.

"אל תגעי בי!" הוא צרח. "אל תגעי בי!"

מספר שבועות לאחר מכן הוא זכה במדליית הזהב עם נבחרת ארה"ב באליפות פיב"א אמריקה מתחת לגיל 18 בקנדה לפני שנכנס לאוק היל, שם הרמת שקולות הוא שיעור ולקבוצה יש לוח זמנים ארצי. הוא גידל את השיער שלו, קלע אותו לראסטות וצבע את הקצוות. כאשר הוא עזב את מאות' אוף וילסון הוא היה הרכז הכי מבוקש בגיוסים ברחבי המדינה.

***

ביום שקול עבר לצ'אפל היל בקיץ שעבר, אחיו, ליאו, וברייס קונסיל, חברו הוותיק, מצאו מגרש מחוץ לפנימיית סאות' קמפוס. השלושה שיחקו כאשר גרג הופיע. התמודדות מלאה טינה התחדשה בין האב והבן. מחנה פוטבול הגיח החוצה ונוצר קהל על קו הבסיס ובצדי המגרש. קול הוכיח את עצמו אבל גרג, לבוש במכנסיים כחולים, סניקרס וכובע הפוך, קבר מספר זריקות לאחור.

"כשאני לא רוצה להפסיד, אני מאבד סימן לכל דבר אחר", קול אומר. "המוח שלי הופך לשחור מלבד נושא אחד".

UNC Men's Basketball: Anthony Leads Heels Past Notre Dame, 76-65 - YouTube

כשהוא מתואר על ידי וויליאמס כ"חברותי ופטפטן ניו יורקי", אנת'וני הבליט את עצמו בקמפוס מיד, כשהוא מפקח על תחרויות הטבעות באחוות השונות על סלים נמוכים. לאחר שקלע שש שלשות במשחק הפתיחה של הטאר הילס, הוא הוכיח גם נחישות בהגנה. במהלך טורניר חג ההודיה בבהאמס, אנת'וני היה קו ההגנה האחרון מול המתפרצת של אורגון. כאשר שאקור ג'ונסון, פורוורד בגובה "7 6', תפס את הכדור בכנף השמאלית והתרומם להטבעה, אנת'וני רץ המהירות לטבעת, ניתן עם שתי רגליו וחסם אותו. בטיסה הביתה, עם זאת, הוא חבש מגף הגנה על רגלו הימנית, שאותה הוא פצע במהלך המשחק. לאחר שהתאמץ בעוד שתי תחרויות הוא הבחין בנפיחות בברכו. בדיקת MRI חשפה קרע זעיר במיניסקוס. כאשר נאמר לו שהוא זקוק לניתוח, הוא בכה.

"הרגשתי שכל העולם שלי הסתיים", הוא אומר.

כדי לשמור על ראשו של אנת'וני במשחק, וויליאמס נתן לו לשבת עם המאמנים על הספסל. כאשר הוא חזר חודשיים לאחר מכן, החלה ההשפלה. במשחקו הראשון לאחר החזרה, בפיגור נקודה מול בוסטון קולג' עם ארבע שניות לסיום, אנת'וני זרק איירבול משלוש. בנוטרדאם שבוע וחצי מאוחר יותר, הוא קלע 23 נקודות ב-7 מ-16 מהשדה, אבל האוהדים התגרו בו, בצעקות, "סי-בוב! ש-ני!" במהלך זריקות העונשין. צפון קרוליינה שוב הפסידה.

הוא סוף סוף נראה כמו הכוכב ממשחק הפתיחה כאשר הוא חזר לניו יורק סיטי כדי להתמודד מול סירקיוז ב-29 בפברואר. קול סיים עם שבע שלשות וקלע 25 נקודות בניצחון 75-92. זאת הייתה תזכורת לפוטנציאל הלא ממומש של העונה.

התבוסה האחרונה הגיעה לפני שהמגיפה סיימה את העונה, כאשר סירקיוז קיבלה את הנקמה שלה, כשהם מביסים את הטאר הילס ב-28. אנת'וני קלע רק שלשה אחת בהפסד הגדול ביותר בטורניר ה-ACC בהיסטוריה של בית הספר. "הזריקה שלו צריכה להשתפר, קבלת ההחלטות שלו צריכה להשתפר, הכוח והגוף שלו צריכים להתשפר", וויליאמס אומר. "אבל יש לו את זה, את ה-ז-ה. אף אחד לא גובר על קול".

קבוצות NBA הסתקרנו מהיכולת של אנת'וני לקלוע – הוא השיג ממוצע של 18.5 נקודות כפרשמן ב-38.0% מהשדה (34.8% מהשלוש) – אבל רבים תוהים אם הוא מספיק יוצר מהלכים כדי להיות רכז. ואז יש את העניין של המזג שלו. סקאוט אחד ב-NBA אומר שהוא "צריך ללמוד לייעל את התחרותיות שלו בדרך יותר קונסטרוקטיבית. הוא יכול להיות הרסני לחלוטין, במיוחד כאשר חברי קבוצתו מבצעים טעויות. היחס שלו נוטה להיות ההיסוס הגדול ביותר שיש לקבוצות".

קול – שוויליאמס אומר עליו שהוא "קל לאימון בצורה יוצאת דופן" – הבחין כי הוא לא היה עם ביטחון עד פרץ גדילה בכיתה ז' וסביר להניח כי הוא מפצה על כך יתר על המידה עכשיו. הוא מייחס את האש שלו אל ה"רצון לנצח". אבל מודה שהוא עובד על להפוך להיות לפחות לוחמני.

בחזרה בבית, הוא אירח סשן ישיר של שאלות ותשובות באינסטגרם עם שלושה תושבים בברוקלין הוספיטל סנטר. למרות שהוא התרכז בוירוס לאחר שחזר לניו יורק, רבים מתוך 600,000 העוקבים שלו שאלו לגבי התוכניות שלו באזור התגובות:

אתה תקבל את הבחירה ה-1 בדראפט

תשאר בצפון קרולינה!!

האם הקורונה תמנע ממך מללכת למקצוענים במשך שנה?

ארבעה ימים מאוחר יותר, הוא נכנס לדראפט.

***באחד מימי השבוע לאחרונה, קול וליאו עשו את דרכם לאורך אוק ברידג' בסנטרך פארק, חלק מזה, על מנת להתחרות ב-Pokemon Go, משחק מציאות מוגבר המפגיש את הטכנולוגיה עם העולם האמיתי. כאשר הם השתמשו בניידים החכמים שלהם כדי לתפוס מפלצות דיגיטליות אקזוטיות, קריסטל הדריכה אותם דרך כל הירוק והמים.

"זה היה כאילו משהו כמו זן כזה", קול אומר.

הערכה היא נושא שיחה קבוע בין אמא לבן. זה עולה בשיחות לגבי יתרונות פיננסיים שמהם הוא נהנה. לילה אחד לאחרונה, קול הלך מסביב לבלוק שם הוא נתקל בלמבורגיני שחונה על הרחוב. כאשר הוא נעמד על מנת לקחת תמונה מול הרכב, קריסטל הסבירה את הסכנות שבצבירת נכסים צוברי פחת. השיחות הגדולות ביותר שלהם לעתים קרובות נעות לכיוון ההיסטוריה של זכויות האזרח, צדק חברתי, וכפי שהיא אומרת, "ההבטחה של מה שהאומה הזו אמורה להיות באמצעות החוקה והפסיקה".

"כולנו רק עושים, עושים, עושים במקום לעצור ולהרהר", קריסטל אומרת. "אני חושבת שמה שהרגע הזה עושה עבורנו הוא שהוא נותן לנו סיבה לחשוב בצורה שונה".

אפילו כאשר קול מחפש אחר רוגע, חברי משפחה שומעים הדים. ליאו וקול קרובים למרות הפרש הגילאים. האריס, המאמן שאמר לקול שהוא יכול להיות השחקן הכי טוב במדינה, רואה דמיון. ליאו הרבה יותר בוגר מאשר קול היה בגילו, אבל ליאו קיבל את העבירה הטכנית הראשונה שלו בחורף שעבר. האריס הביט לעבר קריסטל.

"אוי לא!" הוא אמר. "לא הדבר הזה שוב!"

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. תודה סמיילי
  פרוספקט מעניין, אני זוכר שהוא היה -1 בחלק מהמוק דראפטים
  הוא נמצא בעשירייה השניה נכון לימים אלו

 2. תודה רבה סמיילי!
  הוא פרוספקט מאד מעניין, החשש העיקרי שהוא שחקן קולגים נהדר שלא מספיק פיזי לנבא ופחות מתאים מין סקורר של פעם של קבוצות קטנות.
  אני לא סגור לגביו בכלל, מצד אחד וירטואוז מצד שני גם במבחן העין יש משהו קצת רך ומתפזר.
  העובדה שרוי וויליאמס כל כך בעדו זה אומר הרבה, כי הוא לא כמו קוואץ קיי או קליפרי שכל שחקן שעבר תחתם הוא הדבר הגדול הבא.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט