לאיזה שחקן זר תהיה העונה הטובה ביותר השנה?/ (תרגום)

לאיזה שחקן שנולד מחוץ לארה"ב סביר שתהיה העונה הטובה ביותר ב 2013-14?

סטיב אשבורגר, COM.NBA

טוני פארקר. כל כמה שהייתי רוצה להקפיץ שמות רדומים -אל הארפורד, ריקי רוביו? – ולמרות הקסם שבו אני עדיין צופה בטים דנקן בן ה 37, אני חושב שזה יהיה פארקר. הוא באותה נקודה נפלאה בה הוא שולט באופן מלא בכל יכולותיו ובגיל 31 הוא עדיין מספיק תוסס ומלא-חיים כדי להשתמש בכולן. עומדים בפניו עדיין עוד אתגרים ועולמות לכבוש כמו כדי לתרום יותר לסן אנטוניו, דוגמת ממוצע של שמונה אסיסיטים לעונה, לראשונה בקריירה שלו.

פראן בליינבורי, COM.NBA:

נראה לי שאקח את השאלה פשוטה כמשמעה, אתעלם משאלות של אזרחות ואבסס את תשובתי על מקום הלידה בלבד. וכך אלך על קירי אירבינג שנולד במלבורן, אוסטרליה, שישחק כמו אול-סטאר ויוביל את הקאבאלירס לפלייאוף.

ג'ף קפלן, COM.NBA:

ישנן מספר בחירות מעניינות: ג'ונאס וולאנסיונאס, שמגיע כ אם-וי-פי של ליגת הקיץ; אנדראה ברגנאני שיקבל חיים חדשים בניו יורק; היינס קאנטר שעובר להרכב הפותח ביוטה; אנדרו בוגוט, האיש בגדול של גולדן סטייט שמקווה להישאר בריא; ניקולה פקוביץ' ממינסוטה שחתם על חוזה גדול חדש.

הבחירה שלי היא חברו לקבוצה של פקוביץ, ריקי רוביו. הספרדי המוכשר חוזר מתקופת החלמה פיזית ונפשית מניתוח ACL והטימברוולבס מתחילים את העונה עם הרכב מוכן לפלייאוף שיכול לשחק פנימה-החוצה ולרווח את הפרקט. הוא יהיה שחקן בטוח הרבה ביותר בעצמו לעומת מה שראינו בזמן חזרתו באמצע העונה הקודמת והוא יהיה נלהב להראות מה הוא שווה מיד אחרי הופעתו הראשונה באול-סטאר.

סקוט הווארד-קופר, COM.NBA:

מרק גאסול מקדים במקצת את ריקי רוביו. גאסול היה נהדר בעונה שעברה ונותר בעמדה טובה לבנות לכך המשכיות. שינוי בצוות המאמנים כמעט תמיד יוצר אי-וודאות – עצם היותו של דייב ג'רגר עוזר המאמן בגריזלי אינו מבטיח שהוא לא יותיר חותם משלו בספר התרגילים – אך גאסול הינו עדיין בשיאו (28) ונמצא בדרג העליון של הסנטרים. יש להותיר בדיון גם את ניקולה ווקצ'יץ', אך לא סביר שהוא יהיה זה שייתן את העונה הטובה ביותר בהתחשב בחוזקם של אחרים.

ג'וש שומן, COM.NBA:

בעונה שעברה טוני פרקר השיג על הקו את קירי אירבינג, אך השנה, אחרי קפיצה קדימה, לקורי תהיה שנה טובה יותר והוא יוביל את הקאבס לעמדת מתחרה בפלייאוף. הילד הוא כוכב והוא ימשיך לסחוב משקל כבד בקליבלנד למרות שהם השתפרו. פרקר הוא בן 31 וסביר שתהיה לו עוד עונה בקליבר של אול-סטאר, אך סביר שהוא יקבל עזרה רבה יותר מקאוואי ליאונרד ומהפוינט גארד הצעירים של הספרז.

לנג וויטאקר, NBAסין:

אני אלך על קירי אירווינג שנולד באוסטרליה. אני כבר יודעים שהוא השחקן הראשי בקליבלנד, ואם אנדרו בוגוט יהיה בריא ויישאר בריא הוא ייתן לאירבינג עוד נשק בצבע, וזה אמור לרווח עבורו את השדה אפילו יותר. הוא יכול לקלוע, למסור, להגן ובאמת שהוא התפתח כשחקן שלם.

אם זה לא יהיה קירי אירבינג, אז זה יהיה דרק נוביצקי כי דרק הוא דרק, ודרק הוא נהדר.

האן-סון גואן, NBA סין:

התשובה שלי היא ג'ונאס וולאנסיונאס. לוולאנסיונאס היה ממוצא של 8.9 נקודות ו 6 ריבאונדים ב 62 משחקים בעונת הרוקי שלו, הוא היה בחירה מתאימה לחמישיה השנייה של הרוקים באול סטאר. עם עזיבתו של אנדראה ברגנאני, תהיה לוולאנסיונאס אפשרות רבה יותר לפתוח מבערים בעונה הבאה. הילד בגר. יש לו מגוון יכולות בצד ההתקפי והוא כבר הרוויח את אמונם המלא של מאמנו דווין קייסי וחברי קבוצתו. יש לו עוד הרבה מה להראות מכשרונו המדהים, ועונת הפריצה של ילד הפלא הזה אמורה להיות 2013-14. תסמכו עלי: הוא יהיה זה שישלוט בלאו-פוסט.

דויד צ'ינלטו, NBA איטליה:

מהיותי העורך של NBA איטליה, אני חש חובה לבחור כאן שחקן איטלקי. הבחירה שלי היא דאנילו גאלינרי. נכון, הוא יחמיץ את החדשים הראשונים בשל החלמתו מ ACL קרוע, אך העונה שעברה היתה עונת שיא עבורו, והוא עובד חזק כדי להחזיר עצמו לאותו כושר בתקווה להשתפר עוד יותר. ואל תשכחו שסביר שהוא הולך להיות המנהיג של הנאגטס החדשים שיהיו זקוקים לעזרתו כדי להילחם על מקום בפלייאוף. לדאנילו יש הן את הכישרון והן את המוטיבציה להגיע לבסוף לעונת הפריצה שלו.

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 55 תגובות

 1. אני נמצא בביקתה בפיסגת הרי הסמוקיס. המראה אדיר אבל הקשר לאינטרנט לוקח חצי שעה. אז אני רק מכניס מאמרים או תרגומים של אחרים (ואגדות שלי) , אבל לא יכול להגיב. תודה

 2. אאני נמצא בביקתה בפיסגת הרי הסמוקיס. המראה אדיר אבל הקשר לאינטרנט לוקח חצי שעה. אז אני רק מכניס מאמרים או תרגומים של אחרים (ואגדות שלי) , אבל לא יכול להגיב. תודה

 3. אאאני נמצא בביקתה בפיסגת הרי הסמוקיס. המראה אדיר אבל הקשר לאינטרנט לוקח חצי שעה. אז אני רק מכניס מאמרים או תרגומים של אחרים (ואגדות שלי) , אבל לא יכול להגיב. תודה

  1. כל הכבוד דובי!!!
   אכן כתוב במקור אנדרו ביינום.
   כנראה אוטומציה בתרגום כי לפני כן קפלן התייחס לבוגוט.
   עם כולם הסליחה ומנחם, אשמח אם תתקן הטעות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט