איך בקשת טרייד שהתפוצצה הביאה את אנתוני דיוויס ללוס אנג'לס – דייב מקמנמון / תרגום Smiley

איך בקשת טרייד שהתפוצצה הביאה את אנתוני דיוויס ללוס אנג'לס – דייב מקמנמון / תרגום Smiley

איך בקשת טרייד שהתפוצצה הביאה את אנתוני דיוויס ללוס אנג'לס

דייב מקמנמין / ESPN
אוקטובר 8, 2019

מאמר מקורי: https://www.espn.com/nba/story/_/id/27781645/how-busted-trade-request-got-anthony-davis-los-angeles

זה היה אמור להיות ליל קיץ שקט עבור אנתוני דיוויס.

עם השמועה שממשיכה ונטחנת, הוא חיפש מפלט עם קיאנו ריבס – רק עוד צופה אנונימי המשקיף על בחורים רעים שיורים לכל מקום ב"ג'ון וויק: פרק 3 – פרבלום".

כאשר הסרט נגמר, דיוויס סגר את החשבון שלו (זה היה אחד מאותם בתי קולנוע יוקרתיים שם ההזמנות מגיעות ישירות למושב שלכם). באפלת הקולנוע, הוא דחף את כרטיס האשראי לארנק שלו ואת הארנק לתוך התיק שלו.

בבוקר שלמחרת, דיוויס עזב את ביתו שליד Thousand Oaks, קליפורניה, ועצר בתחנת דלק. עומד ליד המשאבה כדי לשלם, הוא הרגיש כאילו הוא מקבל בעיטה סיבובית בסגנון ג'ון וויק לקרביים שלו: הארנק שלו לא ברשותו.

"זה חייב להיות בקולנוע", דיוויס חשב. אז הוא התקשר לאולם הקולנוע וביקש לדבר עם המנהל.

"לא, לא, הארנק שלך לא פה", נאמר לו.

למרות זאת, דיוויס וזוג חברים נסעו לקולנוע, בודקים אחר עקבותיו. שוב, הם שאלו אם הארנק התגלה. הוא לא.

הם חיפשו באולם, ומסביב למושב שלו. שום דבר.

הוא התקשר שוב ביום שלאחר מכן. אין ארנק.

הוא התקשר שוב למחרת. עדיין הארנק לא נמצא.

עוד יום חלף, ודיוויס חזר לבית הקולנוע, הפעם לצפות בקומדיה של סת' רוגן ושרליז ת'רון "מה הסיכוי?" [Long Shot]. הוא לא היה אופטימי אבל שאל על הארנק בפעם האחרונה. הארנק לא היה ברשותם.

נעלם עם תעודת הזהות של אילינוי שלו ועם רישיון הנהיגה שלו. הוא ארגן כרטיס ביטוח בריאות חדש והתקשר לחברות האשראי כדי להזמין פלסטיק חדש. ואז הגיע העניין של הארנק בעצמו. דיוויס הבין שהוא אף פעם לא יראה שוב את הארנק השחור וכחול של Goyard. במקומו הוא רכש ארנק כיס שחור כולו של לואי ויטון כדי להשלים את ההחלפה במלואה.

זה לא מה שהיה לדיוויס בראש כאשר הוא הלך לקולנוע רק כדי להתאכזב. שוב, כפי שהדברים לא הלכו בדיוק לפי התוכנית שלו מאז בקשת הטרייד הפומבית בינואר שהטביעה את העונה שלו.


באמצע אפריל, כאשר הניו אורלינס פליקנס ארגנו מחדש את מצבת ההנהלה שלהם, שוכרים את הג'נרל מנג'ר לשעבר של קליבלנד קבאלירס, דיוויד גריפין, כסגן נשיא פעילות הכדורסל שלהם, גריפין ירש את חוסר הוודאות: לכבד את בקשת הטרייד של דיוויס או לנסות לקבוע גבולות חדשים ולהיות קול רענן ולהסתכן שהעונה הבאה תתפתח לסיטואציה בסיכון גבוה.

השחיקה הייתה דו כיוונית: מכשול אחד, מקורות אמרו ל-ESPN, היה הרגשות החמוצים של בעלי הפליקנס, גייל בנסון, כלפי לוס אנג'לס – הזלזול המתמשך במהלך עונתו האחרונה של דיוויס עם הארגון בגלל האופן בו דיוויס לראשונה ביקש טרייד.

"בבירור התהליך החל במועד האחרון לטריידם", אומר הג'נרל מנג'ר של הלוס אנג'לס לייקרס, רוב פלינקה. "אבל אני חושב שזאת לא תעלומה שלא הייתה הסכמה בתוכם ברצון לבצע את העסקה באותו הזמן. אני חושב שזה סוג של עובדה".

הבעיה השנייה? למרות כל זה, הלייקרס היו האופציה הטובה ביותר – אם לא היחידה – כאופציה.

"כאשר לקחתי את השליטה, הייתה אי שביעות מתחת לפני השטח, אולי בגלל הדרך בה הדברים נעשו", גריפין אומר. "אנחנו פשוט דיברנו על העובדה, שלמעשה, על פניו נראה כי החבילה הטובה ביותר תגיע מהקבוצה הזו, בגלל שזאת הקבוצה היחידה שאנתוני דיוויס היה מוכן להישאר בה".

כשהוא פועל בשם הלקוח שלו, הסוכן ריץ' פול קיבל את ההחלטה עבור הפליקנס. הוא סימן לשותפים פוטנציאלים אחרים המעוניינים בטרייד – כלומר, לבוסטון סלטיקס, שעל פי מקורות חשקו באיש הגדול במשך שנים – שדיוויס ילך כשחקן חופשי בקיץ של 2020 אם הם יסחרו עבורו.

"הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לשים את הג'נרל מנג'ר בסיטואציה בה הוא עורך טרייד על נכס ואז הבחור עוזב", פול אומר. "כאילו, אתה לא יכול לעשות עסקים בצורה הזו. אז זאת לא באמת שיחה קשה שיש לנהל.

"ואני לא חושב שזה עצר את דני איינג' מלהפסיק ולנסות. זה פשוט שהוא כנראה לא קיבל את העסקה [שהוא רצה]. הוא לא היה מוכן לוותר על השחקנים הצעירים, ואני לא מאשים אותו. אני לא הייתי מוותר עליהם אם הבחור לא הולך לחתום מחדש".

גריפין, שהבין כי מערכת היחסים הקיימות שלו עם פול היא יתרון כאשר הוא נבחר להחליף את דל דמפס, לא יכול היה שלא להתפעל מהנחישות של הסוכן.

"ריץ' עשה עבודה כה אפקטיבית בליצור מסך עשן עבור כל המתחרים של הלייקרס שאנחנו נותרנו עם התחושה כי זוהי העסקה הטובה ביותר שתגיע מכיוונם. ואם אנחנו יכולים לקבל את א', ב' וג', אנחנו צריכים להוציא לפועל את העסקה", גריפין נזכר.

אבל אם הפליקנס הולכים להפריד דרכים עם AD, זה לא יהיה רק א', ב' ו-ג', הם רצו את כל האלפבית.

וב-14 במאי, הם קיבלו את ההזדמנות שלהם.

התוצאות של הגרלת הדראפט עזרו לשמן מחדש את הגלגלים של שיחות הטרייד, נאמר ל-ESPN על פי מקורות בליגה. הלייקרס סיימו שברשותם הבחירה ה-4, למרות שהיה להם 9.4% אחוז לזכות בבחירה הזו. הפליקנס, עם סיכויים של 6% בלבד, זכו בבחירה ה-1 ואת האפשרות הראשונה לצרף את זאיון וויליאמסון מדיוק.

"[דיוויס] רצה ללכת לשני מקומות: ניו יורק או לוס אנג'לס", נזכר פול. "לאחר [הגרלת] הדראפט, הייתי מסוגל לראות איפה כל הדברים עומדים. העובדה [שהפליקנס] הלכו לקבל את הבחירה הראשונה גרמה לי להבין שזה ממתיק את הגלולה של איבוד אנתוני דיוויס בגלל שהארגון עדיין יכול לקבל מעט מומנטום".

"עכשיו, לאן שהוא ילך היה תלוי במי שמוכן להתקדם ולתת את ההצעה הטובה ביותר".

הלייקרס נפרדו מהבחירה ה-4, לונזו בול, ברנדון אינגרם ומג'וש הארט, וכו כן, גם מבחירת הסיבוב הראשון המוגנת 9-30 (שהופכת ללא מוגנת ב-2022), אפשרות להחלפת בחירות ב-2023 ואת בחירת הסיבוב הראשון ב-2024 עם אופציה להחלפה ל-2025.

"במהלך כל הזמן הזה, ניסינו לאמוד את הערך של הבחירה הרביעית", גריפין אומר.

הרבה מלומדים ראו ירידה בפוטנציאל לאחר שלושת הפרוספקטים המובילים עם וויליאמסון, ג'ה מוראנט ואר ג'יי בארט. עד שלא הייתה שם קבוצה שראתה שווי של שחקן נוסף בקבוצה הזו, הבחירה הרביעית לא הייתה עם ערך רב באותו הזמן, נגיד, מול הבחירה ה-10 – רק יקרה יותר בגלל מבנה השכר של שחקני השנה הראשונה.

כשהם בוחנים אפשרויות טרייד היפותטיות שיכולות להיות אם הפליקנס יעשו את העסקה עם הלייקרס, גריפין בסופו של דבר מצא עניין אצל אטלנטה הוקס, שבסוף שלחו לניו אורלינס את הבחירות 8, 17 ו-35 בדראפט 2019 ובחירת סיבוב ראשון מוגנת ביותר ב-2020 עבור הבחירה ה-4, ככה שההוקס היו יכולים לקחת את דיאנדרה האנטר מוירג'יניה.

"הרבה טריידים משמעותיים ב-NBA חיים ממש על קצה האגורה", פלינקה אומר. "אני חושב שהאוהד היומיומי לא יודע כמה דקה כסכין היא נקודת המשען, ולפעמים משהו קרוב ללהיות סגור ואז רחוק מלהיות סגור ואז אתה חושב שכבר סגרת את זה ואתה מתחיל מחדש".

"ביום שזה הושלם, אני זוכר שהיו מספר משוכות שנראו כמה משוכות בלתי עבירות שם חשבנו שזה אף פעם לא הולך לקרות".

גריפין, שנפרד מהקאבס ממש לפני בקשתו של קיירי ארווינג לטרייד החוצה מקליבלנד, הרהר לזמן מה כיצד הוא היה מתנהל באותה סיטואציה. עכשיו שהוא היה זה שיושב בכיסא הנהג עם דיוויס, הוא היה בעל עניין למנף כמה שיותר לעסקה בומבסטית.

"ממש כך ביום שהעסקה התרחשה", פלינקה אומר, "היו מספר נקודות בהן הייתי משוכנע שלא יהיו עוד שיחות המשך".

אבל הלייקרס השקיעו יותר מדי כדי לסגת. הם היו חייבים את זה, פלינקה חשב, עבור לברון ג'יימס.

"כאשר שחקן ברמתו של לברון שם את האמון שלו בארגון", פלינקה אומר, "אני חושב שיש רמז לאמון דו צדדי בחזרה, שאומר: 'אנחנו הולכים לעשות כל דבר כדי לשים אותך בעמדה של לזכות בעוד אליפויות, בגלל שבזה מדובר'".

Image result for anthony davis LAKERS TWITTER

בחזרה ל-2015, איש הנדודים, הסנטר קנדריק פרקינס, נחת בניו אורלינס, שם הוא שיחק במשך עונה אחת לצד דיוויס בפליקנס. בדרכים, השניים היו לעיתים קרובות סועדים ביחד, ושיחות ארוחת הערב שלהם היו לעתים תכופות בנושא ג'יימס, עימו פרקינס שיחק במעגל ה-AAU כנער מתבגר. הם גם היו חברים לקבוצה בקליבלנד במהלך שהותו השנייה של ג'יימס עם הקאבס. במהלך ארוחות הערב הללו, פרקינס היה מתהדר בריכוז וההכנה של מי שזכה ארבע פעמים בפרס ה-MVP.

"הייתי מתרברב הרבה לגבי ברון איתו", פרקינס אומר. "הוא לא באמת היה צריך לשאול אותי [לגבי ג'יימס]. הייתי עושה את רוב הדיבור".

בקיץ 2018, כאשר יצאה השמועה שדיוויס עלול לחפש אחר סוכן חדש, היה זה פרקינס שהכיר את דיוויס לקלאץ' ספורטס.

"חשבתי שזה הדבר הטוב ביותר עבור AD", פרקינס אומר. "חשבתי שהוא צריך להיות בסביבת הגדולה הזו".

פול ראה את הכוכב מתחת לגבה, שהיא סימן ההיכר של דיוויס, וידע שיש עוד הרבה יותר להשיג בליגה עבור הפאוור פורוורד מעבר להופעה אחת בסיבוב השני בפלייאוף".

"הוא פשוט מוכשר כמו כל מי שאי פעם שיחק את המשחק הזה", פול אומר. "2.08, קולע מ-3, חוסם זריקות. אני חושב שהוא אחד המוסרים היותר טובים מהשחקנים הגבוהים במשחק שלנו. לפי דעתי, זה מה שהופך אותו לשונה מיאניס [אנטטוקומפו]".

"כאילו, אם תשים את אנתוני דיוויס בקבוצת הבאקס ההיא בשנה שעברה, הם היו משחקים בגמר. הוא יודע כיצד לשפר את השחקנים סביבו. זה לא חוסר כבוד ליאניס, אלא זה פשוט [הדעה שלי]".

לאחר אותה פגישה גורלית כדי להנדס טרייד בין שלוש קבוצות כדי ליצור צמד סופרסטארים חדש, ג'יימס ודיוויס חלקו את אותו החלום שבו הם מרחיבים את הציוות שלהם לשלישייה. כאשר שוק השחקנים החופשי נפתח ביולי, קוואי לנארד היה ללא עוררין השחקן החופשי הכי גדול בשוק.

המלך והגבה שמו את יהבם על הצבת.

דיוויס אומר שהוא דיבר עם לנארד בטלפון פעם אחת במהלך הימים הראשונים של שוק השחקנים החופשי. בקושי פלירטוט נלהב, אבל עדיין הרגיש בטוח להיות מחוייב לכך.

"אני באמת לא ממש מכיר את קוואי כך – אני לא חושב שמישהו באמת מכיר את קוואי בצורה הזו. אבל בהחלט הייתה לנו תקווה", דיוויס אומר. "אני בהחלט חשבתי שזה היה אפשרי שאנחנו יכולים לקבל אותו. … אני לא הולך להיות הבחור המתמקח. במיוחד כאשר הוא בא ואמר שהוא לא ממש אהב את [תשומת הלב] של התקשורת ובכך שאנשים לוחצים עליו".

"אבל אני חושב שהיה זמן בו כולנו הרגשנו שזה ממש, ממש קרוב להשיג את קוואי".

כל כך קרוב שדיוויס וג'יימס החלו לחזות כיצד הלייקרס יראו עם מי שכנראה יהיו השלישייה הגדולה ביותר אי פעם שחלקה את המגרש.

"אני חושב שזה תמיד [היה] בקשר לשלישיות גדולות", דיוויס אומר. "אנחנו דיברנו כאילו, 'בנאדם, אנחנו מקבלים את קוואי, בחיי, זה מה שאנחנו מסוגלים לעשות. אנחנו יכולים לעשות את זה, את זה, את זה, ואת זה …".

ב-6 ביוני, למרות הכל, לנארד פרסם את ההכרזה שלו: ה-MVP המכהן של הגמר יעזוב את טורונטו ראפטורס לא עבור הלייקרס אלא עבור אלה שחולקים עימם את הסטייפלס סנטר, הלוס אנג'לס קליפרס. ודיוויס מיד לחץ על המתג המנטלי שלו.

"[הייתי] כאילו, 'רגע, חכו'", דיוויס נזכר. "אנחנו [עדיין] עם לברון ועם אנתוני דיוויס. בואו נעשה את זה'".


מהרגע שדיוויס חתם עם הלייקרס, הוא מצא את עצמו כמעט באופן תכוף עסוק בהחלטות שחקנים פרסונליות עם הג'נרל מנג'ר החדש שלו. עבור דיוויס, שאומר כי הוא התייעץ על מהלכים גדולים בניו אורלינס אבל אף פעם לא על הפרטים הקטנים, הוא נראה כמי שהתרגל לזה.

"היינו עושים באופן תדיר שיחות בנושא, 'מה אתה חושב על השחקן הזה או הזה?'" הוא אומר. "רוב היה כמעט כמו חברה דביקה. הוא היה סוכן, אז הוא שיחק בשני הצדדים. הוא יודע כי על מנת שהדברים יעבדו, צריך לערב את השחקנים. והוא ניסה לוודא שלברון ואני מעורבים כמה שרק אפשר. במהלך שוק השחקנים החופשי, על כל החלטה קיבלתי הודעה או צלצול, 'תראה, זה מה שמתרחש. … איך אתה מרגיש? בסדר, סבבה.'"

"כל החלטה בפני עצמה. מעולם לא [הייתי] מעורב בצורה רבה שכזו. לא משנה מי היה השחקן, הוא רצה לוודא. זה היה על כל דבר. וזה היה כאילו, 'וואו'. עד לנקודה בה אני הייתי ככה, 'בסדר, רוב, תפסיק להתקשר אלי'".

פלינקה, שאומר כי ההתייחסות ל"סופרסטארים כמו לשותפים" היא מנטליות שמשרדי ההנלה צריכים לאמץ בעידן בו כוחם של השחקנים רק הולך ומתחזק, כשהוא יודע במלואו כי זוהי הגישה שלו. הוא מעריך כי הוא ביצע מאות של שיחות משולשות עם ג'יימס ועם דיוויס מאז הטרייד.

שיתוף פעולה שכזה הוא מאוד מלבב באותו הרגע אבל גם אמצעי מתקבל על הדעת להימלט לאחר מכן. למשל המקרה הבא: מג'יק ג'ונסון הואשם בכך שהיה הארכיטקט של הסגל הלקוי והלא משכנע של הלייקרס בעונה האחרונה – אחד שהעדיף פליימייקר על פני קלעים – למרות שללא ספק נעשו דיונים במספר נקודות עם אחרים בארגון, כולל ג'יימס, לגבי הבנייה.

עדיין, להיבדק באופן כה דקדקני זה חלק מחווית הלייקרס, כפי שדיוויס רואה זאת. למעשה, הוא אומר כי הוא מתענג על זה.

"אני חושב שהרבה דברים שעשיתי בניו אורלינס, אנשים ראו ושמעו לגבי זה. אבל אז שוב, אנשים אמרו, 'ובכן, זאת הייתה ניו אורלינס'. אני חושב שהשאלה הגדולה היא, 'בסדר, בואו נראה מה הוא יכול לעשות על הבמה הגדולה. ברור שהפלייאוף זה הפלייאוף, אבל בואו נראה מה הוא עושה ב-35 שידורים [ארציים] בטלוויזיה עכשיו'", דיוויס אומר.

"אף אחד לא באמת התעורר [עבור משחק] בניו אורלינס. כל משחק עכשיו זה כאילו, 'בסדר, אם ננצח את הלייקרס [השגנו משהו]'. [עם הפליקנס] יכולנו להפסיד משחקים ואנשים היו ככה, 'בסדר, ובכן, אף אחד לא מצפה מהם לנתח את המשחק הזה', או משהו כזה. עכשיו אתה צריך להופיע בכל ערב. אם לא, ביום שלמחרת השם שלך מופיע בצהובונים".

זהו לחץ שדיוויס שרגיל להתנהל בפרופיל נמוך – שמודה כי ג'יימס כבר העיר לו בכך שהוא לא צופה מספיק בסרטי משחק בזמנו החופשי, כשהוא מעדיף להירגע במשחק מאדן – אומר כי הוא מברך עליו.

"אני חושב כי להרגיש זאת בפעם הראשונה הולך להיות כיף", הוא אומר. "אני מצפה לזה. רק להראות לעולם, כאילו, 'בסדר, זה לא היה מקרי מה שקרה בשבע השנים האחרונות בניו אורלינס'".

946360.jpg

עם קיר מלא בקרטונים ירוקים של פיצה מקופלים מאחוריו יחד עם פאי צמחוני המלא בגבינת עיזים המונח על נייר על שטיחון מולו, ג'יימס נהנה מהחום הנובע מרצפת המטבח הפתוח בג'ון ו-וויני.

ג'יימס הפך כבר למבקר קבוע במערב לוס אנג'לס באזור הטרנדי של המסעדה האיטלקית. למעשה, הוא אכל במקום כל כך הרבה עד שהשף רקם במיוחד פיצת גבינה שלא נמצאת בתפריט אשר מתיישרת עם מגבלות התפריט שלו. עם אף מנת פתיחה העולה מעל ל-26 דולר ומפיות נייר חום המשלימות את המחצלות הלבנות שעל השולחנות, היה קל להרגיש בנוח.

אבל ככל שהסידור שומר על פרופיל נמוך כאן, זה היה אירוע מיוחד.

מי יושב איתו כאן בתוך תא העץ בליל הקיצי והצלול הזה, זהו דיוויס, האחרון בתור הארוך כוכבים גבוהים של הלייקרס ואולי חתיכת המפתח לכך שג'יימס יהנה מהצלחה בשלבי הסיום של קריירת הכדורסל שלו.

"זה היה בסיום ארוחת הערב", דיוויס אומר. "הוא שלף כרטיס. הוא היה ככה, 'אשתי רצתה שאתן לך את זה'. הייתי פשוט, 'למה סוואנה נותנת לי כרטיס?'"

דיוויס קרע את המעטפה והחל לקרוא את ההקדשה.

"'ברוכים הבאים ללוס אנג'לס'. ועוד ועוד ועוד, 'אחי'", דיוויס אומר, נזכר באותו הפתק. "הפסקתי לקרוא. אמרתי, 'חכה, סוואנה בכלל לא קוראת לי 'אחי'".

הוא סרק את הברכה עד למטה כדי לראות את החתימה: קינג ג'יימס 6#.

"ואז הוא שלף החוצה את הגופייה".

מתוך התיק שהמלצר הביא לשולחן, ג'יימס הוציא גופיית לייקרס זהובה עם המספר 23 תפור בסגול.

"הוא היה ככה, 'זה שלך'".

דיוויס הבין כי המתנה היא אחת מגופיות המשחק של ג'יימס בעצמו. זה היה עד שהוא הפך את הגופייה: בין הכתפיים, תפור מעל למספר 23, היה השם "דיוויס".

הוא היה ככה, 'אני יודע שרצית 23'", דיוויס אומר, שלבש את המספר גם באוניברסיטת קנטקי וגם בכל שבע העונות שלו בניו אורלינס. "עבורו לומר, כהרף עין, פשוט, 'הנה. הנה 23. אתה יכול שזה יהיה שלך'. … זה היה רגע מגניב".

זה בסופו של דבר מתנת ה"מחשבה שקובעת" האולטימטיבית. בזמן שמקורות בליגה מאשרים שה-NBA היו מכופפים את החוקים כדי לאפשר לג'יימס להחליף את מספר הגופייה שלו מבלי להודיע על כך עד למועד האחרון ולמלא את הניירת שנה מראש, נייקי התערבו. הספק הרשמי של הליגה – והחברה אותה ג'יימס ודיוויס מייצגים – אמרו כי השקעה פוטנציאלית של מיליוני דולרים בציוד הנושא את המספר 23 של ג'יימס תרד לטמיון, נמסר לפי מקורות.

הרגע היה אירוני – באופן של איזה-הבדל-של-עשור פחות או יותר. דיוויס לראשונה פגש את ג'יימס לפני בערך תשע שנים ובמרחק 2,300 מייל משם בשחקן במחנה האימונים באקדמיית הכישורים של לברון ג'יימס.

זמן רב לפני שייצב את עצמו כבחירה מספר 1 בדראפט, דיוויס כיווץ את ה-2 מטר ויותר שלו לתוך אוטובוס בינעירוני לנסיעה של 11 שעות משיקגו לאקרון, אוהיו. שם במחנה, דיוויס בן ה-17 צפה בספיישל הטלוויזיוני "ההחלטה" לפני שג'יימס הגיע לאולם מאוחר יותר באותו השבוע.

דיוויס לבש גופיית מחנה רנדומלית עם הספרה 44 עם הכיתוב "לברון ג'יימס" מוטבע על החזה – פשוט ילד נוסף המנסה להתבלט בקהל של פנומים. כאשר ג'יימס הגיע לאחר ההכרזה על כוונותיו עבור סאות' ביץ', דיוויס היה שמח רק לקבל ממנו טעימה קטנה, לברך אותו לשלום, לקבל תמונה. "זה היה פשוט כאילו, 'בחיי, זה לברון'", דיוויס נזכר.

עכשיו זה כבר לא דיוויס, השחקן במחנה, מקווה לפגוש את ג'יימס, הסופרסטאר. זה היה ג'יימס, אחד הגדולים בכל הזמנים, מקווה להרשים את דיוויס, הסופרסטאר. זה כבר לא הזמן שבו ג'יימס קובע את מאזן הכוח בליגה בכך שהוא עובר מקליבלנד למיאמי. היה זה דיוויס שהופך את הלייקרס בחזרה למועמדים בכך שהוא עובר מניו אורלינס ללוס אנג'לס.

"זה היה כאילו", דיוויס אומר לפני שהוא עוצר. "זה מראה מי הוא וכמה באמת הוא רצה אותי כאן".


מספר שבועות לאחר השלמת הטרייד, דיוויס התיישב בחזרה לחיים בלוס אנג'לס. כשברשותו הארנק החדש והמלא שלו, הוא חזר לאותו אולם הקולנוע כדי לצפות בעוד סרט: "ילדים טובים" הוולגרי והרועש. כאשר על מהסך עלו הכתוביות, מלצרית נגשה אל הכסא שלו.

"אני כאילו, 'סליחה, אני יכול לעזור לך?'" דיוויס אומר. "הם היו ככה, 'המנהל שלנו אמר לנו להודיע לך כהארנק שלך ברשותנו'".

הוא לא היה יכול להאמין לזה. "אמרתי, 'מה?!' זה פשוט חייב להיות בגלל שאני בלייקרס עכשיו. אני מתכוון, היה להם את הארנק שלי במשך כל הזמן".

המנהל התנצל למכביר וניסה לפצות על כך איתו. "היא נתנה לי ערימה של קופונים – כאילו איזה 25 סרטים שאני יכול ללכת ולראות", דיוויס אומר.

הוא בספק שהוא אי פעם יפדה אותם בבתי קולנוע רגילים, למרות הכל. עכשיו כחלק מהלייקרס, דיוויס עבר 30 מייל דרומה מ-Thousand Oaks לאחוזה בבל אייר.

הוא מצא את הארנק הישן שלו. הוא מצא את קבוצתו החדשה. הוא מקווה למצוא את גביע לארי אובריין בידיו ביוני.

"אני באמת מרגיש שאנחנו יכולים לזכות בזה".

לפוסט הזה יש 7 תגובות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט