בחירתו של קמבה – ג'ונתן אברמס / תרגום Smiley

בחירתו של קמבה – ג'ונתן אברמס / תרגום Smiley

בחירתו של קמבה

יליד ברונקס, קמבה ווקר, מצא בית בשארלוט. אבל עם שוק השחקנים החופשיים ב-NBA והאיתות מקבוצה מנצחת יותר הקיץ, אהבתו של ווקר לעיר המאמצת שלו תיבחן כמו שלא נבחנה לעולם.

ג'ונתן אברמס / Bleacher Report

מאמר מקורי: https://bleacherreport.com/articles/2815164-kemba-walkers-choice-in-nba-free-agency-wont-be-easy

קמבה ווקר מסתכל על הסל ומשחיל את הכדור בתוך הטבעת. הזריקה הבאה שלו נכנסת. וגם הבאה.

אם להיות הוגנים, ההגנה שמולה ווקר מתמודד בערב אמצע השבוע הרגיל בדצמבר היא מינימלית – כמעט ולא קיימת, באמת. אז ווקר משגר שוב, במכונת הסלים, עוד זריקה שצוללת לרשת בעזרת הקרש, המעוטר בלוגו של ההורנטס. בלילה הזה, מי שנבחר פעמיים לאול-סטאר תחוב בפינה האחורית של דייב ובוסטרס בפרברים של שארלוט. המסעדה עם תקרת הקשתות נוצצת באורות ניאון. ווקר וארבעת הילדים להם הוא משמש כמנטור במשך יותר משנה נסחפים אחר המשחקים לאחר שסיימו צלחות של המבורגרים ופסטה. הפגישה עם הילדים שוטפת במעט את התחושה המרה של ההופעה הפושרת והנדירה מלפני שני לילות מול הלייקרס.

"הוא קבע את השיא בפעם הקודמת שהינו כאן", לוחש ג'ף ווילסון, המשמש כאח גדול עבור אחד הילדים שאותם ווקר מדריך. "האם אתה יכול לדמיין את היותך ילד המשחק את המשחק הזה מחר ואין לך מושג שקמבה קבע את השיא?"

ווקר, 1.85 (קטן, במונחי NBA), מתמזג בטבעיות בסביבה, לבוש בעיקר בבגדים שאושרו על ידי הבוס שלו – זוג נעלי ג'ורדן 1, חולצת ג'ורדן אפורה וחובש כובע שהכיתוב "ברונקס" משורבט עליו. הוא מבחין בראשים המסתובבים לעיתים תכופות. לפעמים מישהו נותן מבט כפול, שלא ספק תוהה, האם זה…?

המעטים שמזהים את ווקר ממשיכים לנוע. אף אחד לא מבקש תמונה או חתימה.

ווקר מעדיף זאת כך. על המגרש, משחקו הוא התגלמות המוצר הניו יורקי שכזה הוא, מלא זריקות בתנועה, הטעיות היסוס, שינוי כיוון ומסירות. מחוץ למגרש, הוא מעדיף להיות כפי שהוא עכשיו, בסביבה מוכרת ומחוץ לאור הזרקורים.

"אני אוהב זאת", הוא אומר על שארלוט במהלך שיחה שהתבצעה בשבוע שעבר לפני שהוא חוזר על עצמו כדי לקבל אמפתיה. "אני אוהב זאת. זה מושלם עבורי. הקצב של העיר הוא די איטי, מה שאני אוהב. זה לא קצב גבוה כמו בניו יורק. … אני מסוגל פחות או יותר לחיות חיים נורמליים. אני מסוגל לצאת החוצה ושלא ממש יפריעו לי. ללכת לקניון ולהסתובב, ושלא יטרידו אותי יותר מדי. זה מה שאני אוהב, באופן אישי. אלו סוג החיים שאני נהנה לחיות".

הוא קובר את זריקתו האחרונה. ממש מיד, שני הבנים שאותם הוא מדריך, מיילס וקיילב, נמצאים במכונת הזריקות, מחכים את צורת הזריקה של ווקר, קופצים באוויר ומפסקים את רגליהם.

ווקר שואל אותם על הציונים שלהם בבית הספר. הם שואלים על המגינים שלהם הוא עושה בית ספר.

"מה זה הריח הזה?" מילס שואל בפגישה האחרונה. ווקר מביט אליו בפליאה. "מריח כמו 60 נקודות", מיילס מתפוצץ מצחוק כששניהם מחייכים.


באמצע נובמבר, ווקר הימם עם שיא NBA עונתי של 60 נקודות. המאמץ הזה הגיע בהפסד לאחר הארכה לפילדלפיה.

Image may contain: one or more people, people playing sport and basketball court

ווקר נתן הרבה הופעות קליעה מרשימות העונה בהפסדים. היו 47 שהוא הוריד על וושינגטון. וליל 37 הנקודות במשחק אחר בפילי. או 41 שהוא קלע בליל הפתיחה מול מילווקי. ווקר קלע יותר מ-30 ב-12 משחקים בעונה, בהם שארלוט הפסידה בשבעה, לפי ריק בונל משארלוט אובסרוור.

כל הופעות הקליעה הצעקניות האלה מכינים אותו לקיץ של בחירות עבורו ועבור הארגון כאשר ווקר נכנס לראשונה בקריירה לשוק השחקנים החופשיים כשחקן חופשי בלתי מוגבל. ווקר נמצא בעונתו האחרונה לעסקה של 12 מיליון דולר לעונה. שארלוט יכולה להאריך להציע חוזה סופר מקס לחמש שנים בשווי של 220 מיליון דולר עם ווקר נבחר לאחת מחמישיות העונה ב-NBA. אם לא, ההורנטס עדיין יכולים לתת לו הצעה מקסימלית באורך חמש שנים בשווי 189 מיליון דולר. אולם, בעשייתם זאת, הדבר עלול להגביל את יכולת ההורנטס להנחית נכסים נוספים הדרושים כדי להפוך את שארלוט לקבוצה המתחרה על התואר. בזמן שהסגל נושא מספר עסקאות לא ידידותיות שקבוצות מנצחות נאלצות לבצע, רבים יתקשו למנות את האופציה השנייה בהתקפה של שארלוט.

ההורנטס מדשדשים במקום. ווקר לבדו נותן לשארלוט את היכולת להתחרות עבור אחד המקומות האחרונים בפלייאוף של האזור המזרחי. ואכן, ההורנטס באמצע ינואר נמצאים במקום השמיני למרות שהם מתחת ל-50%. אבל ללא הנכסים לטרייד עבור כוכב נוסף, או מספיק הפסדים כדי לזכות בבחירת דראפט נוצצת, נראה כי שארלוט תקועה מאחורי טורונטו, מילווקי ובוסטון במזרח. בינתיים, כוכבים ברחבי הליגה רודפים אחרי סיטואציות מנצחות ומעדיפים זאת על הנוחות המוכרת. כאשר זוהי המציאות, הועלתה ההשערה הרווחת של הפרדה, מה שיאפשר לווקר להבריק בארגון אחר כאשר שארלוט תבנה מחדש בלעדיו. מספר שחקנים חופשיים מהרמה הראשונה בקיץ הקרוב – קבוצה הכוללת את קיירי ארווינג, קווין דוראנט, קוואי לנארד וקליי תומפסון – כבר הוסיפו אליפות לקורות החיים שלהם. ווקר מכוון על זכייה אבל טרם עבר את הסיבוב הראשון בפלייאוף במהלך הקריירה שלו.

ההאטה של המומנטום של הפוטנציאל לטרייד על ווקר החוצה היא עקב חיבתו לעיר שאותה הוא אימץ כבית והתמיכה הרבה לה הוא זוכה בתוך הארגון.

"הבחור שבבעלותו הקבוצה, הוא אוהב אותו", אמר פול סיילס, שאימן את ווקר בשנתו הראשונה, במהלך העונה המקוצרת של 2011-12 וסיים עם מאזן של 7-59 ועדיין יושב ליד ספסל ההורנטס במהלך המשחקים.

החיבה הזו מהסוויטה של הבעלים הייתה ראייה לכך בעונה שעברה כאשר השמועות גדלו לגבי ווקר, שנתן עוד עונת אול-סטאר עבור הקבוצה שלא עשתה את דרכה לפלייאוף, שהוא יהיה כלול בעסקה על למועד הסיום של ההעברות

"זה לא כאילו אנחנו מחפשים לו קונים", אמר מייקל ג'ורדן לשארלוט אובסרוור. "אנחנו לא פשוט נוותר עליו. אני אוהב את קמבה ווקר. אני לא אעשה עליו טרייד עבור שום דבר מלבד שחקן אול-סטאר".

עמדתו של ג'ורדן נראה שלא השתנתה עם משחק העילית של ווקר שעושה רושם בדרך למשחק אול-סטאר שלישי ברציפות בחודש הבא, כאשר המחזה של אמצע העונה יגיע לשארלוט. למשך שני סיבובי הצבעה של האוהדים, ווקר שלישי בין הגארדים של האזור המזרחי. בקמפיין עבור הכללתו, הארגון הכריז: העיר שלו. הזמן שלו.

התמונות של שחקני העבר של ההורנטס מברכות את ווקר בכל פעם שהוא צועד לתוך הספקטרום סנטר. ווקר ראה את התמונות האלה כל כך הרבה פעמים במהלך השנים שהוא מקשר את רוב השחקנים לגופיות שלהם לנצח. רבים מהם, בכל מקרה, חולקים את מעשי הגבורה שלהם עם מועדון אחר.

לארי ג'ונסון? שיחק בגמר עם הניקס.

אלונזו מורנינג? זכה באליפות עם מיאמי.

בארון דיוויס? עבר עם המועדון לניו אורלינס לפני שהוא כיכב במרכז של ה"אנחנו מאמינים" של הווריורס.

דל קארי? ווקר חלף על פניו ברשימת קלעי כל הזמנים של המועדון בעונה שעברה. חוץ מזה, הוא מקושר לעיתים תכופות כאביו של סטף בימים אלו.

לאף אחד מהם לא הפרישו את המספר שלהם במדי המועדון. רק בובי פילס המנוח מחזיק בכבוד הזה. האם ווקר יצטרף אליו? אם הוא ילך בדרכו, הוא יעשה זאת.

"אני רק מקווה שהכל ילך כשורה עבורו", סיילס אמר. "אני מאמין שכן, אבל אני פשוט מקווה שכך יהיה".


אנדרה ווקר קורנת מגאווה מהפינה של דייב ובוסטרס. היא מספרת סיפור על כמה שלמרות שבנה מעריץ קעקועים, אין לו אף לא אחד. הוא חולק את אותו סוג הדם עם אמו, ואנדרה מבקשת שהוא ימנע מלעשות אחד, רק למקרה שמשהו יקרה והיא תצטרך תרומת דם (ברוב המקרים לפי הצלב האדום האמריקאי, ישנה אפשרות לתרום דם מיד לאחר שעושים קעקוע במידה וזה בוצע על ידי ישות המוכרת לרשויות של המדינה המשתמשת במחטים סטריליות" ודיו חדש).

"הוא לקח את זה לעומק ליבו", אנדרה אומרת.

בשארלוט הוא הרחיב את משפחתו כדי לכלול את הילדים הללו. ווקר נפגש איתם מספר פעמים בשנה. בעקבות הריגתו ב-2016 של השוטר קיית' למונט סקוט, בחור שחור בן 43 ולא חמוש בצפון מזרח שארלוט, ווקר צפה בכתבות החדשות על כך שאנשים פרצו לתוך חנות הקבוצה של ההורנטס במהומות שקרו בעקבות התקרית. ווקר הגיע לאחים גדולים אחיות גדולות במרכז קרולינה, כשהוא מבקש להיות לצוות אליו ארבעה ילדים שאיתם הוא יכול להיפגש על בסיס קבוע ולהשקיע בהם.

"זאת הדרך שלו לתת בחזרה, בגלל שאין לו בתי ספר ללכת אליהם מכיוון שבתי הספר נסגרו", אנדרה אומרת.

הארלם ריץ' היי סגר את שעריו לתמיד ב-2011. אבל כאשר ווקר הלך לשם, הוא עזר לבית הספר לבנים, רומן קתוליק, לזכות בתואר של העיר ב-2006 בזמן שהוא משיג יותר מ-18 נקודות למשחק בקריירה שלו. שם הייתה הפעם הראשונה שקמבה ראה את היתרונות בלהיות מנטור. הרבה סטודנטים ברייס צורפו לנותני חסות ברחבי העיר. ווקר היה אחד מהם.

הנוכחות ברייס גם כן גרמה לתחושת הסיפוק העצמי.

"זה המקום שממנו אני מגיע", ווקר אמר על ניו יורק. "זוהי הסיבה מדוע אני כאן. הסיבה לזה שאני מי שאני. הסיבה מדוע אני עובד  בדרך בה אני עובד. הסיבה שבגינה יש לי את התשוקה למשחק הזה היא בגלל המקום שממנו אני מגיע. להיות מניו יורק הפך אותי לקשוח, הפך אותי לחסר פחד – רק מלשחק הרבה עם החברה המבוגרים. אני על המגרש זה שונה פי 10 מאשר שאני לא על המגרש".

קמבה ביקר בשארלוט כילד. דודה שלו גרה בעיר. "כאשר אתה מניו יורק, או מהעיר, אתה חושב שכולם בחוץ מאזורי הספר", ווקר אמר.

שונה כפי שזה היה, "חיי הכפר" נראו מתאימים לווקר, שהתאקלם ללא קושי בקונטיקט הכפרית כאשר הוא הצטרף למאמן, ג'ים קלהון ביוקון.

"הוא ניו יורק, אבל הוא לא", קלהון אמר. "אם רואים אותו בטיימס סקוור, אולי הוא יתן לעברכם איזה הנהון. תמיד חשבתי שכאשר הוא הגיע ליוקון – מחוץ למדינה בטורס, קונטיקט – הוא תמיד נראה מאוד נינוח שם. הוא הרגיש בנוח עם האנשים. הוא הרגיש בנוח עם חברי קבוצתו, עם כולנו".


היכולת להסתגל לסביבתו, לעשות התאמה לנסיבות (ואם להיות כנה, באופן כמעט בודד להוביל את יוקון לזכייה בתואר הארצי ב-2010-11) זה מה שהוביל את ווקר לשארלוט, למי שהיה אז הג'נרל מנג'ר, ריץ' צ'ו, שבחר בווקר בבחירה התשיעית. "מנקודת מבט בלתי מוחשית, היה משהו לגביו שממש בלט החוצה", צ'ו אמר. "יש לו את כל הדברים שאתה באופן טבעי תחפש עבורם: אופי חזק, איי קיו כדורסל גבוה, הוא תמיד חבר טוב לקבוצה. לא אנוכי, אבל גם יש לו את הגורם הזה. התחרותיות שלו והקשיחות היו מעבר למדדים".

ההפסדים, בכל מקרה, מהר מאוד נערמו. עם קבוצה שרק מתחילה בבנייה מחדש, ווקר מצא מעט מאוד עזרה. הזריזות שאפשרה לו לחלוף על פני הגארדים במכללות הופיעה רק למבט חטוף בדרך לסל ב-NBA. פחות משנה לאחר שירד מהמגרש כאלוף NCAA, ווקר היה יורד מהמגרש עבור קבוצה שסבלה מרצפים של הפסדים של 16 משחקים ו-23 משחקים בזמן שהוא קולע ב-36.6 אחוז. "פשוט לא שיחקתי היטב", ווקר אמר. "הייתי בחור צעיר, ברור, לא ממש רציתי לדרוך למישהו על האצבעות או משהו כזה. לא ניסיתי לעשות יותר מדי. אני חושב שפשוט שהייתי מעט ביישן במשחקי".


No photo description available.

ווקר נזכר בשיחה עם ג'ורדן בתקופה ההיא שעזרה לו להרים את המורל.

"הוא די אמר לי שפשוט אהיה עצמי, בעיקרון", ווקר אמר. "אמר לי שהוא בחר אותי בדראפט מסיבה מסוימת והוא יכול היה לראות מה אני עושה. הוא לא רצה את זה. הוא רצה שאני ירים את משחקי בדרך ובצורה כזו או אחרת. להמשיך ולהשתפר, אבל הוא רצה פשוט שאהיה עצמי. שאשחק בדרך בה שיחקתי במכללה".

ווקר הקשיב. והתשפר. הזריקה שלו, שפעם הייתה חולשתו, נהפכה להיות יציבה מספיק כדי שהגנת היריב תשקול אם לעבור מלמטה בכל מהלך פיק של ווקר.

"הוא כל כך קטן, כל כך זריז שהוא לא צריך הרבה מקום כדי להגיע לאיפה שהוא רוצה ללכת", אמר חבר קבוצתו מרווין וויליאמס. "אבל במהלך השנים שאני פה, הוא נהפך להיות לקלעי נהדר, כל הדרך עד למרחק של מעבר לקו השלוש, ממסירה ומכדרור. הוא הפך להיות מוסר נהדר. הוא מסיים ממש ממש טוב ליד הסל. הוא לחלוטין מוסיף דברים חדשים למשחקו בכל שנה, זה מדוע הוא שחקן כל כך נהדר עכשיו".

סיילס בעל נקודת מבט על התקדמותו של ווקר, תחילה כמאמנו ולאחר מכן כצופה כאשר בנו, סטפן סיילס, אימן את ווקר.

"הוא לא החזיק בכדור הרבה כפי שהוא עושה עכשיו וקולע", פול סיילס אמר. "הוא היה מוסר את הכדור למישהו אחר, ואז הם היו מוסרים לו חזרה מדי פעם והוא היה זורק את הכדור. אבל עכשיו, כאשר הכדור בידיו הוא פשוט מבצע מהלכים ופשוט קולע הרבה ככל שהוא יכול".

ההורנטס לא התפתחו במהירות. רק פעמים בעידן של ווקר הם העפילו לפלייאוף, ובשתי הפעמים זה היה לזמן קצר. לאחר שסיימו עם 10 משחקים מתחת למאזן 50% בעונה שעברה, שארלוט קטפה את ג'יימס בורגו ישירות מעץ האימון של גרג פופוביץ'. במהרה לאחר שקיבל את המשרה, בורגו התחיל לפתח את מערכת היחסים עם ווקר. הם דיברו תחילה על החיים לפני שהמשיכו עם השיחה לנושאי הכדורסל. בורגו יכול היה לחוש את אכזבתו של ווקר בצורה בה הקבוצה שיחקה בעונות האחרונות.

"התסכול שהיה לו בעונות האחרונות רק הפך אותו לרעב יותר, עם יותר מוטיבציה", בורגו אמר. "הוא רוצה לעבוד אפילו קשה יותר ולשפר את קבוצתו. זה אפילו לא דבר אנוכי. הוא באמת רוצה לעשות את זה מכל ליבו כדי לנצח משחקים, ואני חושב שמשם מגיע כל זה. זה מה שמניע אותו, בסופו של דבר. הוא רוצה לנצח".


הביקור הלילי בדייב ובוסטרס הולך להגיע לסיומו. ווקר מגיש לילדים מתנות לפני החגים הקרובים.

מספר חודשים מוקדם יותר התבטא לקראת הפיכתו לשחקן חופשי ביום התקשורת של הקבוצה ונתן את עמדתו.

Image may contain: one or more people and people standing

"זה המקום שאני רוצה להיות בו", ווקר אמר לעיתונאים. "אני לא רוצה להיות באף מקום אחר".

ווקר אמר לאחרונה שהוא יודע שיעלו ספקולציות ככל שהעונה תמשיך ורצה לסכל זאת.

"זה בכלל לא משהו שאני חושב עליו עכשיו", ווקר אמר. "אני לא יכול. אין שום דבר שיכול להיעשות עכשיו עד הקיץ שבו צריך לדבר על זה. זה כאילו למה עלינו לדבר על זה עכשיו כשיש עוד עונה מלאה לפנינו? זה לא משהו שאני רוצה לחשוב עליו בראשי בזמן שאני משחק את המשחק הזה. אני יודע שכאשר הלכתי לניו יורק לשחק בגארדן – ידעתי שבנקודה מסוימת כולם הולכים לשאול אותי לגבי היותי שחקן חופשי שאני הלך לשם".

ווקר נתן כל אינדיקציה שהוא נהנה בשארלוט ושהוא מעדיף לקיים שותפות לטווח ארוך עם ההורנטס. הוא חתם על העסקה, שהולכת להסתיים, באקלים כלכלי שונה שהיה ב-NBA. אבל העובדה שהוא המשתכר ה-21 בין הרכזים בליגה, מאחורי שמות כמו ברנדון נייט, ג'רמי לין וג'ורדן קלארקסון, לפי ספורטאק, לא נראית כאילו משפיעה עליו.

"קמבה הוא בחור די מתון, ואני חושב שהוא אוהב את האופי הרגוע של העיר", אמר ג'ף שוורץ', סוכנו של ווקר. "אני חושב שהוא באמת מרגיש בנוח. תחשבו על המקום בו קמבה גדל. הוא גדל בניו יורק, ושארלוט מאוד שונה. אני חושב שקמבה נינוח לחלוטין בניו יורק, אבל מסגנון החיים ולגדול ועד להפוך לבוגר ולפתח חיים מחוץ לאולם, אני פשוט חושב שהוא מרגיש מאוד נינוח. אני חושב שזה משולב עם הדרך בה שארלוט מתייחסת אליו והדרך בה הוא מגיב לשארלוט".

בחלקו, הג'נרל מנג'ר של ההורנטס, מיץ' קופצ'אק, אמר בקיץ שעבר שלמרות שוא מבין שהחזרתו של ווקר תהיה אתגר, כוונות הקבוצה עבור ווקר הן שהוא יסיים את הקריירה בשארלוט.

"זה מתאים לו, באופן אישי", אנדרה ווקר אמרה על הקשר של בנה עם העיר. "הוא פשוט כל כך נינוח. הוא פשוט אוהב לשמור על פרופיל נמוך. אם הוא יכול היה פשוט להתרחק מזה, ככל שהוא לא משחק, או חייב לעבוד, ופשוט להירגע ורק להישאר בבית ולשחק במשחקי וידאו כל היום, [הוא כנראה יעשה זאת]. אני חושבת שזאת הסיבה שהוא אוהב את שארלוט כל כך. בגלל שהוא יכול להיות עצמו".

Image may contain: one or more people, people playing sport and basketball court

בחזרה לדייב ובוסטרס, מחליפים דרישות שלום. "כאשר אני בסביבתו, אני מרגיש טוב", אומר מיילס בן ה-13, שחובש כובע הפוך שחתום וניתן לו על ידי ווקר.

אן טאריס, אח גדול עבור קיילב, מסביר את המשמעות של ווקר. "כאשר יש לכם מבוגר בחייכם שאפכת לו ממכם, אתם מקשיבים לו", טאריס אומר. "כאשר המבוגר הזה הוא גם כוכב NBA, אתם לוקחים את נקודת המבט של אותו האדם בצורה רצינית יותר, וזאת המציאות עבור קיילב אבל אני חושב שזה גם עבור השאר".

ווקר מבטיח לפגוש אותם שוב בקרוב.

חודש הבא, הוא בוודאות יצטרף לגלן רייס (שזכה בתואר כשחקן הלייקרס) כשחקן ההורנטס היחיד שנבחר לשחק באול-סטאר שלוש פעמים. "אני לא חושב שאנשים באמת מכירים את שארלוט עד שהם זוכים לבלות פה קצת זמן", ווקר אמר בהתייחסותו על אנשים המבקרים בפעם הראשונה בעיר ומה שהוא רוצה שיקחו מהביקור במהלך סוף שבוע האול-סטאר. "זוהי עיר קטנה … אבל מגניבה. זוהי עיר קטנה ומגניבה".

ברחבי הליגה, רק קומץ זיכיונות NBA בודדים בעלי האפשרות כי אגדת מועדון תוכל להתעצב החוצה ולהגיע להישגים משמעותיים. ווקר יודע. הוא גם יודע שההורנטס אף פעם לא שיחקו בגמר אזורי. הוא היה שם בימים האפלים של המועדון ורוצה להיות שם כאשר הדברים יתהפכו. ביסמאק ביומבו נזכר כאשר השניים היו חולקים את מגרש האימונים מאוחר בלילה, כשהם מדברים על עתיד זוהר יותר.

"אני זוכר בשנתי הראשונה, היינו השניים היחידים על מגרש האימונים, בגלל שזו הייתה עונה מקוצרת", ביומבו אומר. "פשוט המשכנו להתאמן ולעבוד, והיינו צוחקים שיום אחד נהייה מסוגלים לדבר על זה ונוכל להתמודד עם זה. ועכשיו, אנחנו פה שוב, ואני פשוט נלהב. אני נלהב מהמסע שהוא עשה וממה שעוד נותר לעשות".

למרות הקשיים של המועדון במטרתו לנצח בעקביות, המטרה הזו עוד לא אבודה עבור ווקר.

"זוהי אחת הסיבות הגדולות מדוע אני רוצה להיות בסביבה כאן", ווקר אמר. "אני רוצה להיות הראשון שמשיג הרבה מטרות שמעולם לא הושגו פה. כן, אני כן חושב על זה. רק בגלל שאני יודע שהרבה דברים טרם הושגו כאן, וזוהי עונתי השמינית פה עכשיו. פשוט חשוב כי אני רוצה לעזור לבנות את זה. אני רוצה לעזור לבנות את זה. אני רוצה לעזור להשיג את המטרות האלו ולעזור להביא את המועדון הזה רחוק – רחוק ככל האפשר".

לפוסט הזה יש 11 תגובות

 1. בסוף הכסף מדבר אבל גם הסיכוי לטייטל.
  קמבה הבין שלא יקבל את מה שרצה מגורדן, לא חוזה של מעל ל 200 מליון ולא סיכוי לאליפות ולכן ברח בשביל קצת פחות כסף בסלטיקס אבל עם סיכוי להגיע לגמר המזרח ואולי יותר מזה. אם מייק היה מציע סכום שקרוב ל 180 סביר שקמבה היה נשאר.

 2. טור מעולה סמיילי
  אמנם נראה שהכסף מדבר אבל משמח לראות שיש שחקנים שפועלים קצת אחרת כמו ליילארד ופול ג'ורג'
  בתכלס הבדל בין 60 ל 80 מליון זה משהו שהילדים/נכדים יתעסקו אתו. לאדם הסביר זה אמור להספיק ואז חווית החיים (במיוחד עם ילדים) מקבלת משמעות.
  נראה מה יהיה. אני אישית מת על השם שלו אבל לא בטוח בכלל שייתן אותו אפקט בקבוצה אחרת
  🙂

  1. השחקנים האלו מוציאים 2 מיליון דולר תחזוקה על הטירות שהם מחזיקים לפחות. תוסיף לזה שמפניות ב20k לבקבוק פעמיים בשבוע לפחות אורגיות עם 10 נשים לפחות שעלותן יחד במקרה הזול 50k ללילה מימון חברי ילדות מהשכונה כמה אלבומי ראפ ועוד מסיבות של עשירים יוצא לך עלות חודשית של כ4 מיליון דולר. ויש להם בנוסף פיות המשפחה להאכיל.

 3. תודה רבה סמיילי על עוד תרגום מעולה. שמח מאוד שקמבה נחת בסלטיקס. יוכל לתת את כל מה שקיירי לא נתן בשנה האחרונה ואולי אף להפוך את השחקנים שלצדו לטובים יותר. כולי תקווה שהשידוך הזה יצליח.

 4. בוסטון היא טעות גדולה עבורו . אם הסלטיקס חתכה באופן מכוער לא כל כך מזמן גמד קודם ( IT ) , למה שהיא לא תעשה איתו אותו הדבר עוד שנה או שנתיים ?
  הוא יוכל לקבל יותר כסף , אבל לא יקבל יותר הכרה.

  1. קמבה גיבור בניו-איגלנד אחרי האליפות עם ההאסקיז. הכרה כבר יש לו שם. גם קבוצה עם סגל ממש לא מאוזן…

 5. תודה רבה ,שוב ,סמיילי.
  נשמע פשוט בחור נחמד, ובין הבודגים כנראה שמסתדר עם מייקל.
  בוסטון באמת צריכה רכז טבעי , והאמת יותר מאחד.

 6. אני מת על קמבה עוד מימיו ביוקון. זאת עכשיו מין 'חזרה הביתה'. הוא יהיה ה-ר-ב-ה יותר חשוב ויעיל מקיירי. תרגום נפלא, כרגיל. תענוע על הבוקר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט