הגאווה העצומה והייסורים הבלתי מתוארים של גורדון היווארד – לי ג'נקיס / תרגום Smiley

הגאווה העצומה והייסורים הבלתי מתוארים של גורדון היווארד

דצמבר 20, 2017

לי ג'נקיס / Sport Illustrated

מאמר מקורי: https://www.si.com/nba/2017/12/20/gordon-hayward-ankle-injury-boston-celtics-brad-stevens-kyrie-irving

See the source image

אחרי הכאב מגיע הספק, אותה חיה לילית, שתמיד מתעוררת כאשר גורדון היווארד מחפש שינה. הוא היה שוכב במיטה ליד אשתו, רובין, ראשו מתערבל בשאלות שהוא לא יכול לסלק: האם אני אהיה מסוגל לשחק שוב? האם אני אהיה מסוגל לקפוץ שוב? מה אני אמור לעשות עכשיו?

הוא יכול היה לגלול את מיליון בקשותיו על ציר הזמן – ברצינות, מיליון – אבל הוא מרגיש שלא בנוח לקבל תשומת לב בגלל הפציעה. "אני רוצה שזה יהיה עבור זריקת ניצחון", הוא מקונן. הוא יכול היה לקרוא אלפי ספרים של עזרה עצמית שהוא קיבל בנושא של התגברות ממצוקה (Grit, של אנג'לה דקווארת, זה האחד איתו הוא התחיל), אבל המילים אינן מרגיעות אותו. "הן רק גורמות לי לחשוב יותר לגבי הקרסול שלי". הוא יכול לצפות בסלטיקס – הניצחון האחרון שלהם משודר בערוץ הספורט של NBC – אבל אז הוא היה מתבשל עד הזריחה.

הסם היחידי מונח על השולחן בקומה השלישית, מנצנץ.

היווארד מחליק החוצה מהמיטה, נזהר שלא להפריע לרובין, ופונה למטה למסדרון לעבר האור. המעורה, שמשקיפה על החצר הקדמית של הבית המכוסה בשלג בפרברי בוסטון, מרוהט במיכל ענק של קשיו, פוטבול שניתן לו על ידי פייטון מאנינג וכדורסל שציירה אחותו התאומה של היווארד, הת'ר, המתארת את הלוגו של קבוצותיו בעבר. אורחים תלו את השלט עם הספרה 20 מתא ההלבשה של באטלר. היוואד שוקע לתוך כיסא מעור בעל משענת גדולה. הוא שם אזניות HyperX ופונה לשני צגי מחשב תואמים עם ראשי התיבות של שמו.

שחקני NBA אוהבי משחקי וידאו, אבל מעטים שולטים בהם כמו Gtime, כפי שהוא ידוע במרעה הקיברנטי, לומד אסטרטגיות ביוטיוב ומשדרים של מקצוענים ב-Twitch.tv. לבקש ממנו לשחק ב-Madden באקס-בוקס זה כמו להזמין אותו לליגת הצעירים למשחק מזדמן. הוא סיים עם משחקים מזדמנים כאשר קבוצת ה-Halo שלו ב-Brownsburg High מחוץ לאינדיאנפוליס נכנסה לטורנירים עבור זכייה כספית. הוא הרוויח דירוג פלטיניום בליגת האגדות, השמורה ל-5% מהשחקנים הטובים ביותר בעולם, ושכנע כמה מחבריו הגיימרים שהוא יכול היה להפוך למקצוען ללא ההתערבות של הכדורסל ושל המשפחה. במשך השלוש שנים האחרונות הוא נכח בפגישות של רכישות פוטנציאליות בארגון eSports.

gordon-hayward-celtics

מאז שהיווארד סובל בנקע בקרסולו השמאלי ומשבר בעצם הפיבולה בערב הפתיחה, חמש דקות ו-11 שניות לתוך משחק הבכורה שלו עם הסלטיקס, הוא היה מוקף ברופאים, מאמנים, פיזותרפיסטים ופיזיולוגי ספורט. הם ככולם מנסים לשקם את גופו ורוחו מאחת הפציעות המבעיתות והפומביות שאי פעם סבלו מהם על המגרש. אבל אלמנט נוסף של השיקום שלו מתפרס בבדידות בחשכה, כאשר הוא פותח אפליקציית ה-Discord כדי לבדוק עם אחד מחברי השבט שלו אונליין.

"עם גורדון שם", אומר וויל פארנבך, "אני קופץ פנימה אתו". פארנבך הוא טכנאי MRI בן 28 שגר בקונדו של שני חדרים בסולק לייק סיטי. הוא פגש את היווארד לפני שבע שנים דרך Halo, כאשר GTime היה שחקן שנה ראשונה עבור הג'אז, ולאחר מכן הזמין אותו למסיבת ערב ראש השנה. הם חגגו בחתונות של כל אחד והתאבלו על מות של חבר. הם עברו מ-Halo ל-StarCraft, Overwatch ולמשחק מבוסס כרטיס Hearthstone. אבל המשחק שלהם החורף, יחד עם חברים ביוטה ובאינדיאנה שמרכיבים את השבט שלהם, הוא המשחק העתידני של האדם-שיורה-ראשון Destiny 2. הם צריכים שישה שחקנים לפשיטה. היווארד מתמוגג מהפשיטות, האתגר הקשה שהמשחק מציע: בדיקת ראייה, אינסטינקט ועבודת צוות. הם קרובים כמה שרק אפשר כפי שהוא קרוב לפוזישן בדקה האחרונה. על המקלדת, הוא שופך את המיץ התחרותי שלו שבדרך כלל נשפך על המגרש.

הוא נוקש בתשישות, מדבר שטויות לתוך המיקרופון, עד שמוחו דומם ועפעפיו כבדים. אז הוא מטפס חזרה למיטה ונשכב לישון ליד רובין, חולם לא על הפלייאוף או הגמר, אלא על היום שיוכל לזרוק על עצמו את הגופייה הירוקה ולשחק במשחק בשלושה מימדים.  

במאזן 26-7, בוסטון בעלת המאזן הטוב ביותר במזרח. הרכז, קיירי ארווינג, הוא מחמשת המועמדים ל-MVP. הפאוור פורוורד, אל הורפורד, יכול להיות שחקן ההגנה של השנה. שחקן השנה הראשונה, ג'ייסון טאטום, ושחקן הכנף בעונתו השנייה, ג'יילן בראון, מתגלים. אבל כאשר הנשיא על ענייני הכדורסל, דני איינג', צופה בכוח שהוא הרכיב ואסף, הוא לא יכול לעזור אלא סורק את האולם לחתיכה החסרה. "מה אנחנו צריכים?" איינג' תוהה, השאלה שרודפת אחרי המנהלים בכל מקום. "מגן וורסטילי מעל 2 מטר שיכול להחליף על עמדות אחד עד ארבע, לטפל בכדור, לייצר בהתפקה עבור אחרים ולקחת זריקות. זה מה שאנחנו צריכים. זה גורדון היווארד".

כאשר הסלטיקס בדרכים, אינג' יושב ליד היווארד בחדר המשקולות במטה של המועדון ב-Waltham, מסיח את דעתו ממחשבות מונוטוניות. "מה אתה חושב על ההתאמות שעשינו בערב הקודם?" הוא שואל, ביום לאחר ניצחון בדטרויט, מכפרים על הפסד לפיסטונס שבועיים קודם לכן. "אנדרה דראמונד השיג 20 ו-20 בפעם הקודמת", היווארד עונה. "אז צופפנו בצבע, מכריחים אותו לזרוק, והם לא יכלו לפגוע באוקיינוס. זה תפס אותם לא מוכנים". כאשר הסלטיקס בבית, המאמן בראד סטיבנס מכשף את איינג'. אפילו שהטיסה משיקגו נחתה ב-4:45 בבוקר, סטיבנס כבר היה במתקן לפני 11, להבטיח שהוא יחפוף עם היווארד.

הרבה סופר על הקשר בין היווארד לסטיבנס במהלך תקופת שוק השחקנים החופשיים בקיץ שעבר, כאשר כוכבה לשעבר של באטלר התאחד מחדש עם מאמנו לשעבר בבאטלר. הקשר שלהם מהמכללה היה נראה מוגזם, אבל הם תמיד היו יותר ממאמן קשוח ובחירת לוטרי, משתמשים אחד בשני במשך חמישה חודשים וריצת טורניר אחת. סטיבנס היה המגייס הראשון שהופיע ב-Brownsburg ב-6 בבוקר לאימון של היווארד, הראשון להציע לו מילגה, הראשון לומר שהוא יכול להגיע ל-NBA כאשר הוא עדיין ראה את עצמו כסטיב נאש. תחילה, היווארד זלזל, התווכח עם אביו שבאטלר הייתה בדיביזיה ה-2. "אם זאת הבחירה היחידה שלי", הוא אמר, "אני מעדיף ללכת לפרדו ופשוט להיות סטודנט". אבל סטיבנס נשאר בסביבה, צופה בהיווארד במרחק של שלושה מגרשים כדי שיריבים לא יגלו אחרי מי הוא עוקב.

סטיבנס כבר זכה בו, לפחות עד שמישיגן התקשרו. היווארד רצה לנהוג ל-Ann Arbor עבור ביקורו הרשמי וסטיבנס בנדיבותו שלח הוראות – דרך קולומבוס, קליבלנד וטולדו, קיצורים שהיו מוסיפים עוד ארבע שעות. כשהיווארד חזר ממישיגן, הוא התלהב מהמתקנים ומהציוד, אבל אפילו הדרך הישירה ביותר לקחה זמן רב. הוא התחייב לבאטלר. עשור לאחר מכן, סטיבנס אסף אותו בשדה התעופה לוגן בבוסטון עבור ביקורו כשחקן חופשי, והפורוורד בן ה-27 חש ברמיזה של חזרה הביתה. היווארד נראה כל כך שונה, שיערו המדולל מעוצב, גופו הרזה סותת פיזית. סטיבנס נראה אותו הדבר.

See the source image

איינג' שיפץ את הסגל, בהוספת היווארד, ארווינג וטאטום, כשהוא משחרר את אייזיאה תומאס, ג'י קראודר ואייברי בראדלי. סטיבנס והצוות שלו נאלצו לתכנן מחדש את ההתקפה, עם היווארד כמוביל כדור שני לצד ארווינג. היווארד וארווינג יכלו להאכיל אחד את השני בחיתוכים, חסימות בצד חלש, והם יכלו לשחק משחק של שניים כמו סטף קארי וקליי תומפסון בגולדן סטייט. "עשינו הרבה במחנה האימונים", הייוארד מספר. הורפורד היה הדריימונד גרין שלהם, שחקן יוצר שלישי שיכול לרווח את המגרש עבור היווארד וארווינג או למצוא אותם כשהם חותכים. באופן נורמלי, לאשכולות כוכבים לוקח יותר מחודש כדי להתחבר, אבל לגרסה של בוסטון זה התחבר במהירות. "המשחק היה כל כך קל, כל כך טבעי", איינג' אומר. "הם התאימו בצורה יפייפיה". בסיום משחקי האימון מול שארלוט, בוסטון ליטשו את המהדורה החדשה שלהם, מתחילים עם הורפורד והיווארד על קו העונשין, או שהיווארד והורפורד מרווחים בצד החלש. הם היו אמורים להתבסס על הסטים הללו במהלכי קלאץ.

ערב הפתיחה היה מהמם, לא בגלל היווארד אלא בגלל ארווינג, שחזר לקליבלנד בפעם הראשונה מאז שביקש לעזוב את קליבלנד במהלך הקיץ. מעט ניתן ללקט ממהלך חמש הדקות הראשונות של העונה, אבל סטיבנס היה נרגש. "הייתה לנו דרך לגבינו", הוא אומר. "אתם חושבים, יש לנו הזדמנות להיות די טובים". כאשר נותר 6:52 דקות לסיום הרבע הראשון, וארווינג מחזיק בכדור בכנף השמאלית, היווארד חתך מאחורי קראודר בצד החלש להאלי-הופ. זה מהלך שהוא השתמש בו כל הזמן ביוטה, וזה נראה שתמיד זה הוביל להטבעה. אבל שהסלטיקס הריצו זאת בקדם עונה, לא היה למהלך את אותו הקצב, והמסירה של ארווינג מעל קראודר יצאה נמוכה. בבית, בשיקגו, מרק בארטלשטיין צפה בהתנגשות הגופים והסיט את מבטו מהטלוויזיה. "הייתה לי את האינטואיציה המוזרה הזו", בארטשטיין מספר, סוכנו של הייוארד, "כאילו משהו רע הלך להתרחש". כאשר החזיר את מבטו למסך, הוא חש בגל של בחילות. הוא היה צריך ללכת החוצה.

סטיבנס כרע אל עבר הייוארד, מזועזע כמו השחקן, למראה של שתי כפות הרגליים הפונות לכיוונים שונים. הסלטיקס התאספו בספסל והחזיקו ידיים סביב עוזר המאמן מיכה שרוסברי. "אנחנו צריכים להישאר יחדיו", שרוסברי הפציר. "תישארו יחדיו". שחקן השנה הראשונה, הפורוורד סמי אוג'איי הוביל תפילה. בוסטון הייתה בערפל, בפיגור ב-18 נקודות, והיווארד היה בפניקה, בוחן את בארטשטיין מהטלפון בחדרי ההלבשה: "מה זה אומר? האם זה הסוף?" כשהרופאים התרוצצו, הסלטיקס התלכדו, חותכים את הפיגור לשלוש. "הפסדנו, אבל אני חושב שהחזרה הזו עזרה ליצור בסיס עם הקבוצה הזו", אומר בארטשטיין. "אני חושב שזה התחיל משהו".

See the source image

בוסטון הפסידה שוב במשחק לאחר מכן למילווקי, אבל במקום היום החופשי לאחר משחק יום-אחרי-יום, סטיבנס קבע אימון. הוא לא סיפק איזה אמירה נרגשת. הוא פשוט מסר מידע. "גורדון הולך להיות בסדר. הניתוח עבר בהצלחה. הוא במצב רוח טוב ועכשיו לנו יש עבודה לעשות. יש לנו עוד 80 משחקים". הסלטיקס ידעו שהם יכולים להסתמך על עוד נקודות מארווינג ועוד מהלכים מהורפורד. שני המשתנים היו טאטום ובראון, בחירה 3 מדיוק וקאל, בהתאמה, שני שחקני כנף המשחקים בשני צדדי המגרש שיכולים לקלוע מבלי להיות דומיננטים עם הכדור. טאטום נראה מבריק, אוהב רעיונות הגנתיים בליגת הקיץ, ובראון התאושש מהר, מהשחיקה של הניסויים בשנתו הראשונה בעונה הקודמת. במהלך תרגילי השלוש-על-שלוש במחנה, סטיבנס היה שם חמש שניות על שעון ההתקפה, והם לא היו נלחצים. "עניין הגיל הוא לא תירוץ", סטיבנס הודיע להם. "אנחנו לא הולכים לשם. אתם צריכים לזרז זאת. אתם לא נרדמים בצפייה בסרט בגלל שאתם בני 19, אתם צריכים ללמוד בגלל שאנחנו צריכים שתהיו טובים".

טאטום ובראון לא יכולים לשכפל את אחזקת הכדור של היווארד, אז המאמנים התאימו פעולות נוספות עבורם. בערב הבא, הסלטיקס ניצח בפילדלפיה, מול קהל היסטרי. ואז קרה דבר מוזר עבור הקונטנדרית שצנחה מהתחרות. הם לא הפסידו שוב במהלך חודש, חוזרים מפיגור של 18 נקודות באוקלהומה סיטי, פיגור 13 ברבע הרביעי בדאלאס ופיגור 12 ברבע הרביעי ללא ארווינג נגד שארלוט. "אני חושב שהפציעה של גורדון קרבה אותנו", אומר הגארד, טרי רוז'ייר. הם היו הפיצוץ להסתכל עליו, עבור כולם מלבד הבנאדם שאיחד אותם.

בשלב מוקדם, היווארד היה מדלג לתיאטרון המרתף שלו בתחילת המשחק, נע בעצבנות עם הכדור שסטיבנס הביא לו לבית החולים. "אני בקלות יכולתי למשוך עד למחצית", הוא מספר, "ואז זה היה כאילו, בסדר, סיימתי. אני חייב לכבות את זה". אם הסלטיקס היו מנצחים, הוא הרגיש צער על עצמו, בגלל שהוא החמיץ זאת. אם הם היו מפסידים, הוא הרגיש צער עבור כל היתר, בגלל שלא יכול היה לעזור. הוא ניסה ללכת למשחק ביתי נגד הווריורס. "זה היה הכי גרוע", היווארד מתאר. "זה היה כל כך צמוד". הוא שב על עקבותיו מהספסל לחדר ההלבשה במחצית כאשר בוסטון מפילה את גולדן סטייס, מקור לגאווה עצומה וייסורים שאי אפשר לתאר.

See the source image

הוא התקבע ללוח זמנים של השיקום, מתחיל ב-7 בבוקר כדי לשקף כמה שאפשר את אימוני הקדם עונה שלו. הוא ניסה להונות את עצמו כאילו זה עדיין הקיץ, עם מצב רוח מרומם באוניברסיטת סאן דייגו וארוחת בוקר אצל Claire's ב-Cedros שבחוף סולנה. הסערה הראשונה של החורף קטעה את הפנטזיה הזו. ג'ייסון סמית'רס, מאמנו האישי של היווארד, שמכיר אותו מאז גיל חמש, עבר למרתף. היווארד משתוקק להסחת דעת וסימת'רס משתף פעולה עם כל הדיונים, לא משנה אם הנושא הוא חוקי הגלישה ב-NFL הוא בעיה מתמטית סבוכה. "מה אתה מקבל כשאתה פותר (9+3)2÷48?" היווארד שואל, ומשרטט זאת על חתיכת נייר. "זה יכול להיות 288 או שזה יכול להיות 2, נכון, תלוי איך אתה קורא זאת".

גורדון היווארד סניור הוא מהנדס שהמציא אלגוריתם להעריך פוטנציאל של באי כוח. בנו החל בבאטלר מתמטיקה והנדסת מחשב כנושאים העיקריים. "הוא תמיד היה אנליטי", סטיבנס צוחק. "הייתי אומר יותר מדי אנליטי". היווארד לא יכול לצפות בסלטיקס כמעודד. הוא חייב לצפות בהם כסקאוט. איך שומרים על השחקנים? מה פנוי? מה עובד? עוזר המאמן סקוט מוריסון שאל אותו על ההגנה מול קווין דוראנט. "אהאה", היווארד ענה. "בהצלחה". סטיבנס, שמחליף בין הרכבים גדולים וקטנים בהתחשב ביריבה, ביקש נתונים כנגד מתחרים מערביים.

בהדרגה, היווארד עבר את המחצית, כשהוא מקבל יותר שמחה מניצחונותיה של הסלטיקס כשהוא גם מנצח כמה בעצמו. הוא הסיר את הקביים ולאחר מכן את המגף, הצליח לשחות ואז לרכב על אופניים. הוא היה זורק מכיסא ואז השליח אותו, החליף זאת בצעד וחצי הפוך כאשר הוא מסובב את הכדור במעלה הלוח בחיקוי של ארווינג. כסף משאיר אותו מעורב – התערבויות של 5$ עם סמית'רס על מסביב-לעולם ועם איינג' על זריקות מכיסא מחצי המגרש, כמו גם מוזיקה של אמינם ו-Breaking Benjamin במערכת השמע. ישנם אוהדים ששלחו לו ציוצי החלמה בכל יום מאז ה-17 לאוקטובר – "אני לא יכול להגיד לך כמה מקליבלנד", הוא אומר – וחברים שמעדכנים על בסיס טקסטים יומיים. ביום ה-31 של החלמתו הם שלחו תמונה של רג'י מילר, מספר 31. ביום ה-41 זה היה דירק נוביצקי. ביום ה-55, השוקולד הלבן, ג'ייסון וויליאמס.

See the source image

היווארד טרם צפה במשחק האליפות של דיוק ב-2010 מול באטלר, הפסד כאשר זריקתו מחצי המגרש קפצה החוצה מהחישוק, אבל הוא מסתכל על מהלכים ישנים שלו כדי להיזכר מה הוא מסוגל לעשות. מוריסון ביקש ממנו לאחרונה לנתח ווידאו של שלוש העונות הראשונות שלו ביוטה עם שחקן השנה הראשונה עבדל נאדר, הקרנה שתועיל לשניהם. איינג' מוצא נחמה בקליפים של קבוצת הפוטבול של אינדיאנה, במיוחד של שחקן השנה השלישית, הרסיבר סימי קובס ג'וניור, ששבר את קרסולו בספטמבר 2016 ותפס 72 מסירות עם 841 יארדים בסתיו הזה. "היה לו את אותו הניתוח כמו גורדון, ושמונה עד 12 חודשים לאחר מכן, הוא היה לא יאמן", איינג' אומר. "חותך, קופץ, נראה כמו בחירת סיבוב ראשון".

אף אחד לא מצפה מהיווארד לחזור באביב הזה, אבל אף אחד לא באמת סוגר על זה את הדלת. זה פרוץ, בגלל שמי יודע כמה רחוק בוסטון תלך וכמה מהר היווארד יחלים. ב-2006, פורוורד ה-76ers שאלביק ראנדולף התאמן ארבעה חודשים לאחר קרסול שבור, אם כי הוא לא היה בכושר מלא עד שחלפה שנה. "הייתי מבועת כאשר זה קרה שאני לעולם לא אוכל לשחק שוב בגלל שזה כאב ונראה כל כך רע", ראנדולף שלח הודעה מסין, היכן שהוא עם הבייקונג פליי דרגונס. "אבל זה לא השפיע עלי בטווח הארוך … זה רק עניין של כמה זמן ייקח להחזיר לו את הכוח והניידות חזרה. אנשים שונים מחזירים זאת ברמות שונות, אבל הוא אתלט עילית עם מוסר עבודה נפלא, ככה שאני לא רואה שום סיבה למה הוא לא יחזיר לעצמו את הכל חזרה במהירות יחסית".

היווארד מעריך כל אופטימיות, אך הוא מסרב להתענג על כך, לא כאשר הוא שוב ישן. "התקווה להיות על המגרש, הרצון להיות על המגרש, אלו המחשבות שהשאירו אותי ער בלילות", הוא מספר. קובס וראנדולף אינם יכולים לחוות את הפוקוס שיש על קרסולו של היווארד, שעכשיו מוגן על ידי תחבושת שחורה וקטנה. לפי גוגל, החיפוש הכי גדול אחר אתלט בארצות הברית ב-2017 היה פלוייד מאייוות'ר. שני הוא גורדון היווארד. הוא לא מתהלך לעיתים בפומבי, נשאר בבית עם רובין ובנותיהם, ברני בת השנתיים וצ'ארלי בת השנה. סייבר, הרואה גרמני המשפחתי, מפטרל בחצר האחורית בעלת עצי האורן. אבל היווארד מבקר שני בתי חולים לילדים החודש, וכאשר הוא יושב לצד המיטות ומקשיב לסיפורים, הוא מרגיש שהמטופלים עושים עבורו יותר מאשר הוא  עבורם. "בנאדם", הוא חושב, "לי יש את זה. אני רק שברתי את הקרסול. זה כלום".

היווארד ידרוך על הפרקט שוב, אם זה ביוני או אוקטובר, והמסע ימשיך. בזמן שארווינג יבנה את זהותו רחוק מלברון ג'יימס, טאטום ובראון תפסו את ההזדמנויות שנקרו בדרכם בגלל הפציעה של היווארד. שלל המלחמה של הסלטיקס כולל כותרות בזמן השיא שלהם, פרוספקטים על סף תחילת שיאם, בגלל הדייג של איינג' ביוני האחרון, עוד בחירת לוטרי בדראפט עתידה להגיע. ההווה מוזהב. העתיד, כפי ש-GTime מגדיר זאת, ינסוק.

לפוסט הזה יש 24 תגובות

 1. מאמר מעולה ותרגום נפלא סמיילי, תודה רבה.
  מקווה בשבילו שיחזור כראוי בוסטון יוכלו להנות ממנו והוא מהם .

 2. מגיע לו ולסלטיקס הזו על שחקניה והצוות המקצועי הנפלא שלה שהייווורד יחלים והקהוצה תהיה בריאה לאורך כל העונה.

 3. תודה, מעניין מאוד… במיוחד החלק ששילבו אותו כ" סקאוט" או יותר נכון יועץ לגבי שחקנים, משחקים ומאצ'אפים.

 4. זה לא סגור כבר שהוא חוזר לגמרי עם פתיחת העונה? יהיה כיף לראות את הבוסטון הזאת. יכול להיות שהם יהיו מספיק חזקים ללכת עד הסוף.

 5. כתבה מצוינת סמיילי.
  יש לי סימפטיה להווארד, ועדיין, קצת משעשע כל אלו שנרתמים לעזרת מולטי מליונר שעקרונית לא צריך להקפיץ עוד פעם אחת כדי לסגור הכנסות של 186 מליון דולר בנ.ב.א (אלא אם כן החוזה שלו בבוסטון לא מובטח עד הסוף) עד גיל 30.

 6. נפלא סמיילי, תודה.
  כתבה כזו עושה טוב על הלב למי שאוהד את הסלטיקס הרבה שנים.
  מאחל לי ולשאר אוהדי בוסטון בעצם לכל מי שמחבב את הייוארד שתהיה לו חזרה חלומית ושבוסטון תעמיד רביעייה שבה בכל יום נתון שחקן אחר ייתן 30 נקודות. השנה ה"אבודה" שהיתה 17/18 פיתחה 3 שחקנים, בראון טאטום ורוזייר. שלושתם עם אירווינג והייוארד וכמובן גם הורפורד צריכים לקחת את המזרח השנה עם לפחות 58 ניצחונות ועלייה לגמר האן בי איי. בגמר הכל פתוח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט