האם אנטוני דיוויס והפליקנס עדיין צריכים את דמרקוס קאזינס? – זאק לואו / תרגום Smiley

האם אנטוני דיוויס והפליקנס עדיין צריכים את דמרקוס קאזינס? – זאק לואו / תרגום Smiley

האם אנטוני דיוויס והפליקנס עדיין צריכים את דמרקוס קאזינס?

See the source image

מאמר מקורי: http://www.espn.com/nba/story/_/id/23297808/zach-lowe-anthony-davis-demarcus-cousins-new-orleans-pelicans-nba-playoffs

ז'אק לואו / כותב בכיר ב-ESPN

אפריל 24, 2018

בשבועות שאחרי פציעת האכילס של דמרקוס קאזינס בינואר 26, היה קונסנזוס ברחבי הליגה שהניו אורלינס פליקנס יציעו לקאזינס חוזה מקסימום, לחמש שנים, למרות פציעתו – או שלפחות יראו מה ההצעות (שיהיו רבות) שכנראה יהיו נמוכות על ידי מחזרים מעטים עבורו. קבוצה משוק קטן שנואשת לנצח, בלי מקום בתקרת השכר להחליף את קאזינס, פשוט לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד כישרון שאין עליו עוררין עבור (כמעט) כלום.

למרות שזה לא כל כך נוח לומר זאת, ההצלחה הסוערת של ניו אורלינס בפלייאוף הזה אמורה לשנות את החישוב הזה. הפליקנס נראים טוב יותר, מהירים, עוקצניים, יותר ורסיטלים עם דיווס בעמדת הסנטר. ג'רו הולידיי בתפקיד חשוב יותר, וניקולה מירוטיץ' מרווח את המגרש לדיוויס בריצותיו הגבוהות לטבעת. חוזה ארוך טווח, קרוב למקסימום עבור קאזינס הוא פשוט סיכון גבוה מדי לפליקנס בסגל הנוכחי הזה – כאשר הסגל בריא, זו אזהרה חשובה – שהם יכולים לנצח ברמה הזו.

קאזינס לא סובל מפציעה רגילה. הוא כנראה סובל מהפציעה הכי הרסנית שיכולה להיות לשחקן כדורסל. כפי שקווין פלטון כתב, הליך ההחלמה הוא מדכא – אם לא רחב ומעט אקראי. גודל המדגם של שחקנים בגודל של קאזינס שחזרו לכושר מלא מפציעת אכילס הוא כמעט ולא קיים. ההתאמות לקאזינס תמיד היו עניין, וזה לא יכול להיות לכל שחקן שמתאושש מפציעה שכזו.

חוזה מקסימום הוא לא רק מספר בתקרת השכר, למרות שהוא כן. זהו סימן: אנחנו מאמינים בשחקן הזה, ומוכנים להתחייב כארגון שלם – כולל סגנון המשחק שלנו – כדי להתאים אליו. אם במהלך החוזה ישנה פציעה, הקבוצה לכודה עד שהחוזה מסתיים. עסקה גדולה לקאזינס יכולה לקחת את ניו אורלינס לתשלום מס בעונה הבאה, והם עשו ככל שביכולתם להתחמק מזה בעבר.

הגרסה הבריאה של קאזינס כנראה שהייתה מקבלת עסקה כזו אפילו שאין הרבה ראיות שהוא עוזר לנצח ברמה הגבוה ביותר. חלק מהכתם הזה מתחבר לכל מי שבילה אתו זמן בסקרמנטו. אבל התפקיד של קאזינס בהרעלת התרבות שם תועדה היטב. הוא התנגח עם חלק – לא כל – מהמאמנים וחברי קבוצתו, וגרם לחדר ההלבשה להיות שביר ונפיץ. על פי רוב העדויות, הוא חבר לקבוצה טוב יותר בניו אורלינס, אבל אף אחד לא מוכן להניח כי זה ימשך לטווח ארוך.

ניו אורלינס הייתה טובה יותר לכל אורך העונה כאשר דיוויס רץ סולו. ההתאמה של מגדלי התאומים דרשה סידור של קאזינס בתפקיד סנטר-רכז. הוא התאים את עצמו לזה באופן שאף אחד לא יכול היה לצפות לכך. הוא מוכשר בצורה בלתי רגילה – בלתי ניתן לעצירה כשהוא הולך לטבעת, מדויק מטווח 3 הנקודות, יצירתי, מוסר מדויק שיכול להעלות את הכדור להתקפה. הרבה מהמשחק שלו, וסט היכולות שלו יכול לעמוד בירידה באתלטיות.

הוא גם סובל מאיבודי כדור בקצב שיא, ולעתים קרובות נכשל בירידה להגנה. ישנן גם תשואות מועטות בשחרור שחקן הפוסט הכי בלתי עציר מאז שאק – פחות מהלכי פוסט, איבוד יכולת ריבאונד ההתקפה החייתי של קאזינס. דיוויס גם יצטרך לשמור של שחקנים שמרווחים את המגרש ויהיה רחוק מהטבעת, דבר שיפגע ביכולת החסימה שלו בהגנה.

קאזינס ודיוויס גרמו לזה לעבוד די טוב. הפליקנס החזיקה את היריבים על 4.5 נקודות פחות ל-100 פוזשנים – 134 נקודות בכללי – ביותר מ-1,000 דקות שלהם משותפות על הפרקט, לפי NBA.com. זה היה כמו ההפרש של יוטה בעונה כולה.

הם כבר בפלוס-196 עם הצמד של מירוטיץ'-דיוויס בפחות 300 דקות משותפות במהלך העונה הרגילה והפלייאוף – שווה ערך לפלוס-14 ל-100 פוזשנים, 5.5 נקודות יותר מיוסטון שהם הטובים בליגה. לאחר כמעט שבועיים של דכדוך ואבל, הפליקנס השליכו את התקפת המגדלים שלהם לטובת משחק סופר מהיר ושחרור של דיוויס. קאזינס לא יכול לשחק בקצב מהיר כפי שניו אורלינס משחקת עכשיו. הוא לא יכול להתמודד מול דמיאן ליליארד בפיק-נ'-רול בדרך בה דיוויס ומירוטיץ' התמודדו.

מירוטיץ' לעתים אפילו שומר על הסנטרים, כולל על יוסוף נורוקיץ' במהלך שלושת המשחקים האחרונים בהן הפליקנס הדיחו את פורטלנד, ככה שדיוויס יכול עדיין לקרוא לעצמו פאוור פורוורד אם הוא רוצה (קווין גארנט גם לא 2.13, בנוסף).

כל זה מציג לניו אורלינס מפה ברורה לאן ללכת: לתת לקאזינס ללכת, להחתים מחדש את מירוטיץ' בחוזה הגיוני לאחר הקיץ הבא, ולהשתמש בבחירות דראפט ובחריגות שכר כדי לעבות את הסגל בשחקנים בכנפיים. כאשר כל כך הרבה קבוצות חנוקות בשכר, חוזי ה-Midlevel ידברו חזק שוב. הם יכולים לתפוס את דני גרין או וויל ברטון בקיץ הזה, ואולי שחקן שווה ערך בקיץ הבא. ואז, עם חוזי מינימום לסנטרים שיכולים לחבוט ולקבל מעט דקות.

אבל אף החלטת בנייה לקבוצה לא ברורה כפי שהיא. הפליקנס עומדים לפגוש את הווריורס – קבוצה עם ארבעה כוכבים לגיטימיים. ניו אורלינס ללא קאזניס בעלת כוכב אחד כדיוויס שהוא טוב כמו שני הכוכבים הטובים של גולדן סטייט, ושחקן שני שלעתים יכול להיות כוכב (הולידיי) שכשהוא בשיאו יכול להיות קרוב לדריימונד גרין וקליי תומפסון (הולידיי היה טוב בהרבה בפלייאוף הזה, אבל הוא לא ימשיך ברמה הזו. אני מתכוון, שאם כן, הוא בעיקרון יהיה מייקל ג'ורדן).

מול הקבוצות הטובות ביותר, צריך איזשהו בסיס של כישרון. קאזינס מעלה את הכמות הזו. הוא מעלה את התקרה של ניו אורלינס. שתי הקבוצות הטובות ביותר במערב – גולדן סטייט ויוסטון – מחליפות המון בהגנה. שחקן פוסט פראי עם מגע רך ויכולת מסירה מעודנת הוא אחד הפתרונות הטובים שיש בהתמודדות מול הגנה כזו.

זה לא חסין מסיכון לחלוטין. הרוקטס והווריורס גורמות לקושי רב בהכנסת הכדור לפוסט – תשאלו את קארל-אנטוני טאונס, אם כי לפחות הוא ניסה מאז משחק 2. הווריורס כנראה היו מריצים את קאזינס על המגרש. אבל זה פתרון טוב יותר מאשר מה שסולומון היל, דריוס מילר, איאן קלארק וצ'יק דיאלו מביאים. קבוצת הפליקנס עם קאזינס, דיוויס ומירוטיץ' הייתה מושכת את מלוא תשומת הלב של גולדן סטייט.

יש לזכור: קאזינס מעולם לא זכה לשחק עם מירוטיץ'. זה משפיע על כל החיתוכים בהם היריבים קלעו יותר מהפליקנס כאשר קאזינס שיחק ללא דיוויס. הפליקנס לא עשו טרייד על מירוטיץ' רק בגלל מצב החירום שחיפשו מחליף לקאיזנס. ניו אורלינס ושיקגו דברו על עסקאות של מירוטיץ' שבועות לפני שקאזינס הושבת, על פי מקורבים שהכירו את השיחות.

עם מירוטיץ', הפליקנס יכלו לחלק את הדקות של דיוויס וקאזינס כפי שהרוקטס עושים עם ג'יימס הארדן וכריס פול. יוסטון שיחקה עם שניהם ביחד פחות מ-20 דקות למשחק בעונה הרגילה, לפי NBA.com. קאזינס ודיוויס שיחקו בממוצע 26 דקות ביחד. אפשר יהיה להפריד ביניהם יותר, וניו אורלינס אולי תקבל את הגרסה המיטבית של שניהם יותר.

זה ידרוש ללמד שני סוגי התקפות, אבל קבוצות חכמות יכולות לאמץ זאת. מירוטיץ' יכול למלא כמה דקות בכנף ליד שני הגדולים, אם כי הוא פחות יעיל שם.

קאזינס ודיוויס החלו להתחבר כשקאזינס נפצע. הם ניצחו שבע משמונה, כולל ניצחונות על בוסטון, פורטלנד ויוסטון – המשחק האחרון של קאזינס, שנראה כי היה ניצחון סמלי, ניצחון מפנה בעונה שלאחר מכן הוא נופל בייסורים. לאחר ה-1 בדצמבר, ניו אורלינס למעשה גברה על היריבות שלה כאשר קאזינס שיחק ללא דיוויס. הגנת הפליקנס באותן דקות השתפרה.

כאשר קאזינס מחויב, הוא יכול להיות שומר טוב – חכם ומטיל אימה, עם ידיים זריזות. הוא חוטף הרבה כדורים, בחלק העליון של החוטפים וסחיטת עבירות תוקף כמעט בכל עונה, נאבק עם סנטרים מאסיביים כדי שדיוויס לא יצטרך לעשות זאת. אם דיוויס רוצה את קאזינס חזרה, הפליקנס יהיו במצב מסובך.

לדיוויס והולידיי יש בעיות עמידות בהיסטוריה. דיוויס שיחק 75 משחקים בכל עונה מהשתיים האחרונות, אבל הוא מוביל את הליגה בפציעות. הולידיי נראה כאלו התגבר על בעיות הרגליים שלו. אבל הפליקנס כמעט ולא העפילו לפלייאוף, והמערב יהיה עמוס שוב פעם בשנה הבאה. ללא קאזינס, יש להם מעט מאוד מרחב בלשרוד אפילו 20 משחקים של היעדרות מהולידיי או דיוויס. מדובר בעוד בחור שמסוגל לסחוב את ההתקפה במידה והבעיות הללו יצוצו שוב.

See the source image

ויש את זה: אפילו ללא קאזינס, לפליקנס לא יהיה מרחב תמרון משמעותי בתקרת השכר עד שהחוזה של היל יגיע לסיומו בקיץ 2020. זה לא אומר שפרידה מקאזינס משמעותה לאבד אותו ללא כל תמורה. זה ייתן לניו אורלינס אפשרות להחתים מחדש את מירוטיץ' וראז'ון רונדו, ולפתות וותיקים בחוזי Midlevel מבלי לפחד לפרוץ את תקרת השכר ולשלם מס. זה ייתן להם סוג של חסינות מהמקרה הגרוע ביותר כפי שחוו בשיקגו עם דרק רוז.

אבל זה יהיה משמעותי האבדה של קאזינס – ובאדי הילד. ואת בחירת הסיבוב הראשון של שנה שעברה – עבור מעט מדי. זה כואב. חוזה ה-Midlevel כנראה ינחית שחקן ספסל שלא ממש ישפיע כמו של שחקן פותח.

ההחלטות של הפליקנס בעבר עם הסגל שלהם מקשות על ההחלטה לתת לקאזינס ללכת. אין להם מקום בתקרת השכר. אין להם שחקני כנף בחוזי רוקי שמוכנים להתפתח לשיא יכולתם. הפליקנס עשו טרייד על רוב בחירות הדראפט האחרונות שלהם, כולל הבחירה השנה, או על השחקנים שהם בחרו (הילד). אין אף שחקן כנף שיזרח עם דיוויס, או להצליח עם היל, איט'וואן מור, מילר ורונדו.

הם אולי ימצאו את השחקנים הללו בדרך אחרת: החתמה מחדש של קאזינס על חוזה סחיר, ולעשות עליו טרייד – אם מיד, על ידי סיין-אנד-טרייד, או כפי שהנאגטס עשו עם ננה הילאריו – עבור שחקן כנף ובחירת דראפט (או איזו חבילה כזו). זה הסיום האפשרי הטוב ביותר. זה יאפשר לניו אורלינס לשחק בסגנון שהם משחקים עכשיו, פשוט עם סגל עמוק וגמיש יותר שמעוצב למשחק כזה – עוד שחקן בכנף המסוגל לקלוע מ-3 ולהחליף בהגנה.

הפליקנס התחילו בשיחות פנים להעלות את הרעיון של הצעה עבור קאזינס לשנתיים או שלוש שנים בפחות כסף מהמקסימום, לפי מקורות המכירים את השיחות. אני לא מצפה שזה יעבור באופן חלק על ידי המחנה של קאזינס. אבל לפליקנס יש את היתרון של הניצחונות בלעדיו והביקוש הפושר אליו בשוק.

רק חצי תריסר או משהו כזה של קבוצות בעלות מקום לחוזה מקסימום העונה, ורובן לא ירדפו אחר קאזינס ברמה הזו, נאמר לפי מקורות. הוא לא מהווה אופציה עבור קבוצות שבונות את עצמן. אפילו קבוצות גרועות שרוצות לקפוץ בטור הניצחונות בעונה הבאה – למשל הסאנס – לא יכולות להיות בטוחות שקאזינס ישחק ברמתו הרגילה כאול-סטאר עד 2019-20, בכל מקרה (ועדיין: אין להמעיט בערכו של מצב הרוח של רוברט סארבר ב-1 ביולי כמי שרוצה רווח לטווח קצר). חלק מהקבוצות פוחדות להתמודד עם המטען שאותו הוא מביא.

אולי יש רק שתי מחזרות עם מקום בתקרת השכר: המאבריקס והלייקרס. והעניין של לוס אנג'לס לא ממש ברור. אם הלייקרס מרחרחים אחר לברון ופול ג'ורג', הם כנראה ירצו לשמור על מקום בתקרת השכר ל-2019 ומעבר לכך – מה שאומר שאין עסקה שמנה וארוכת טווח עבור קאזינס.

המאבס מחזיקים הרבה קלפים לשוק החופשי בקיץ הזה. הם ראו מקרוב עם ווסלי מת'יוס כמה קשה עבור מישהו עם מוסר עבודה מטורף לחזור מפציעה באכילס. הם כנראה יבחרו בדראפט שחקן פנים. אם הם ירצו ללכת בכל הכוח על מטרה נוספת ב-1 ביולי – ג'וליוס רנדל, אהרון גורדון, מישהו אחר – קאזינס כנראה ימצא את עצמו ללא אופציות עם קבוצות עם מקום בתקרת השכר.

הפליקנס והמחנה של קאזינס יכולים אז לעבוד ביחד עבור הזדמנויות לסיין-אנד-טרייד עם שאר הליגה, אבל זה לא יהיה קל. הוויזארדס הכי מפתים אם הם יודחו בסיבוב הראשון. קאזינס וג'ון וול הם חברים, והוויזארדס יכולים לבנות הצעה סביב קומבינציה של אוטו פורטר ג'וניור, קלי אוברה ג'וניור ומרצ'ין גורטאט ובחירת דראפט. אבל השכר של וושינגטון כל כך נפוח, שזה לא יאפשר תחת חוקי הליגה לקבל שחקן בסיין-אנד-טרייד. ועם פציעות הברך החוזרות של וול, הוויזארדס כנראה ירגישו בחילה להתחייב לטונות של כסף עבור וול וקאזינס.

הטריילבלייזרס לא יעשו טרייד על סי ג'י מקולום עבור קאזינס שרק מחלים מפציעה באכילס. הקליפרס והראפטורס יכולות לעורר עניין בתיאוריה – הקליפרס ממתינים לראות מה הסטטוס של דיאנדרה ג'ורדן, טורונוטו אם הם יבחרו עכשיו – אבל נשארים רחוק במציאות. מאמן חדש וטרייד בומבסטי נראים כמו יותר מדי שינוי עבור הבאקס. ערך הטרייד של חסן וייטסייד ירד כל כך, ככה שהפליקנס כנראה לא יהיו מעוניינים באיזושהי החלפה (אם מיאמי כן יהיו מעוניינים, אפילו עם הפציעה של קאזינס, זאת שאלה מרתקת). יש תמיד – תמיד – תסריטים בלתי צפויים שיקרו. אבל חלומות הטרייד כנראה לא יהיו קיימים ביולי. כדי שזה יקרה מאוחר יותר, קאזינס יצטרך לחזור ולשחק היטב. ואם קאזינס חוזר ומשחק היטב, הפליקנס יהיו כנראה פחות מעוניינים להעביר אותו.

אם הפליקנס צריכים לבחור בין לשבור את הבנק עבור קאזינס להרבה שנים לבין שחרור שלו, הם יתנו לו ללכת. הם היו מאוד טובים בלעדיו. הדרך החלופית עובדת מספיק טוב.

אבל הם אולי לא יצטרכו להתמודד עם זה. השנה השלישית יכולה להיות בעלת השפעה במלחמת הצעות בין ניו אורלינס לדאלאס, או לקבוצה אחרת. האם מישהו מוכן להבטיח זאת? אם לא, האם קבוצה אחרת מוכנה להתחייב ליותר מהשנייה? האם קבוצה אחת מתעקשת שהשנה השלישית תהיה אופציית קבוצה?

עסקה לשנתיים תיסגר לפני שנדע זאת. זה יהיה טוב יותר מעסקה לשנה אחת, בגלל ששחקנים המגיעים לאחר פציעות חמורות פרודוקטיביים יותר בשנתיים לאחר מכן. זה יסדר את הדברים ככה שהעסקאות של דיוויס וקאזינס יסתיימו באותו הזמן – יעשה זאת קל יותר להפוך לקבוצה במצב טנקינג אם הדברים יצאו משליטה.

השנה השלישית תגרום לקבוצות לחשוב טוב יותר. אבל זה תסריט אפשרי המאפשר לפליקנס להחזיר את קאזינס בעסקה קצרה יותר שהם יכולים לסחור בה אם הם מעצבים מחדש את הסגל מסביב לדיוויס.

צריך רק מחזר אחד שיציע את ההצעה הגבוה יותר, ולהטיל שלא בצדק החלטות לא נוחות על ניו אורלינס. קבוצה כזו יכולה לקחת סיכון של ארבע או חמש שנים של תשלום משכורות מקסימום בטווח של 20-25 מיליון דולר לעונה, ואולי אפילו לבנות הגנות הדומות לאלו שבהארכת החוזה של ג'ואל אמביד. אפילו שמירה על קאזינס במחיר הזה ייקח את ניו אורלינס מעבר לתקרת השכר לתשלום מס. הם כנראה יצטרכו להקריב עוד בחירת דראפט כדי לחמוק מתשלום כדי לרדת מתחת לתקרה.

אלו הן החלטות קשות. אף אחד לא יכול לדעת כיצד קאזינס ישחק בעוד שתיים, שלוש וארבע עונות מעכשיו. אבל ככל שהתשלום קרוב יותר למקסימום לטווח ארוך יותר, ככה הפליקנס ירגישו נוחות רבה לרדת מזה. ישנו קו איפשהו – אולי לפני עסקה מובטחת לארבע שנים בטווח שכר ריאלי. הפליקנס צריכים לקוות שההימור שלהם לא יתפוצץ להם בפנים, ושהם יכולים לתמרן במרחב כזה צפוף.

 

לפוסט הזה יש 15 תגובות

 1. מי שמחתים את קאזינס על מקס הוא או חסר הבנה או מהמר כפייתי.
  אחרי הבלגאן שעשה עד תחילת העונה הנוכחית + פציעה קשה לא מאמין שזה יקרה.
  קאזינס צריך לתת עונה טובה ואז ידברו אתו על מקס. כרגע הוא על תקן פוטנציאל עם תקרה גבוהה.
  טור מצויין

 2. עדיף לכל הצדדים חוזה של 20 פלוס מיליון לשנה אחת. כך הפליקנס לא מחוייבים אבל בודקים את הניסוי לעוד שנה. מבחינת קאזינס הוא מראה שהוא שוב בריא לקראת הקיץ הבא בו הוא יכול לקבל מקס מקבוצה שזקוקה לביג.

 3. תודה סמיילי.
  קצת מצחיק לקרוא טורים על כדורסל שנכתבו חודשיים קודם. קצת כמו לקרוא עיתונים של שנה קודם.
  הקטע שהטור הזה עדיין רלוונטי, בטח בגלל ההרגשה שדווקא קאזינס היה יכול להיות ההבדל בסדרה מול הווריורס.
  האם קאזינס יוכל לקבל על עצמו תפקיד של כריס פול? של האיש למשימות מיוחדות? אני בספק.
  אבל הפליקנס לא יכולים להרשות לעצמם לא להחתים אותו בגלל מגבלות תקרת השכר. הוא הכוכב היחידי שהם יכולים להרשות לעצמם להחתים בגלל מבנה הcha.
  האופציה היחידה שאני רואה אפשרית זה סיין אנד טרייד עם וושינגטון.
  עוד קבוצה תקועה עם חוזה מופרך לשחקן טוב אבל לא אחד שיעשה את ההבדל.
  פורטר הוא שחקן מושלם בעמדה הכי בעייתית של הפליקנס ומתאים הרבה יותר למה שג'נטרי מנסה לעשות. מצד שני, קאזינס לצד וול וביל זו בהחלט קבוצה מסקרנת שתגרום לאוהדים בוושינגטון לחזור ולקנות כרטיסים.
  אני בהחלט יכול לראות מהלך כזה מתבצע.
  אם לא, בכל מקרה אין ברירה לפליקנס אלא להחתים את קאזינס.

 4. פוסט מאוד מעניין בסוגיה מאוד מעניינית
  ניו אורלינס נראתה טוב בפלייאוף ללא קאזינס האם הוא האיש שהם צריכים ?
  בכדורסל של 2018 נראה ש 2 גבוהים זה סוג של בזבוז
  אם לניו אורלינס יש איזה פול ג׳ורג׳ במקום קאזינס זה הופך אותם לקונדנטרים שלא להזכיר את לברון

 5. מעולה.

  אני חושב שאם הם יכולים להשיג את פול גורג הוא עדיף על קאזינס. אני אישית הייתי מוותר עליו בחוזה מקס. לא נראה לי שאיתו הם יגיעו יותר רחוק. טרי רוזיר יכול להיות נכס לפליקנס אם ימצאו דרך לשים עליו יד.

 6. קאזינס זה שחקן שכל קבוצה תרצה וזאת למרות הפציעה שלו. אני בתור אוהד של הניקס הייתי שמח לראות אותו אצלנו ביחד עם הרדוואי ג'וניור. הייתי אומר פורזינגיס אבל רוב הסיכויים שעונה הבאה הוא לא ישחק .
  אותי היה מעניין לראות את קאזינס בסיקסרס ביחד עם סימונס,רדיק ואמביד. ומי יודע אולי גם לברון אם ישאר עודף בתקרת השכר.

 7. פוסט מעולה תודה על התרגום סמיילי !

  לדעתי הקבוצות שהכי צריכות את קאזינס ויכולות להציע חבילה יפה תחת ההנחה שקאזינס החלים מפציעה נוראית זה בוסטון ולייקרס

 8. זאק לואו אמר בעצם את כל הדברים הנכונים , על פניו דיוויס קאזניס לא עבד בצורה הכי מושלמת לפחות בהתחלה , אבל דווקא לפני שהוא נפצע באמת דברים התחילו להתחבר ונראה היה שמצאו את השיטה להפיק את המירב משניהם .
  בכללי יש יותר סיבות להחתים את קאזניס מאשר לוותר עליו , דבר ראשון והכי חשוב דיוויס אמר שהוא רוצה אותו איתו בקבוצה , נוצר בינהם חיבור חברי אמיתי וגם לגבי שאר הקבוצה מאוד אוהבים את קאזינס .
  קאזינס שחקן טופ 15 בליגה על שחקן כזה לא מוותרים ובטח שאין לך מקום בתקרת השכר .
  כמו במקרה פול הארדן גם בפליקנס בגלל ההבאה של מירוטיץ אבל לחלק בינהם את הדקות ככה שתמיד אחד מהם על המגרש , קו קדמי מירוטיץ דיוויס קאזניס הוא ללא ספק הטוב בליגה ולאף קבוצה לא יהיה מענה לקו הזה , מירוטיץ יכול להביא להורדה בכמות הדקות של קאזניס דיוויס מאזור 38 לאזור 32 .
  אני מאמין שבסופו של דבר קאזניס ישאר , הוא רוצה להשאר , רק אתמול העלה באינסטגרם תמונה שלו בבית עם חולצת אימון של הקבוצה .
  ההנהלה צריכה להבין שאם לא תסתכן בשביל דיוויס אז גם הוא לא יהיה מוכן לסכן את הקריירה שלו עבור קבוצה מעיר קטנה שלא מקריבה בשבילו.
  הקיץ הזה הוא קיץ קריטי לקבוצה ולפי דעתי צריך ללכת בו על כל הקופה , אחרי פליאוף טוב שבו ראו שלקבוצה יש פוטנציאל והקללה אולי אוסרה .
  הפליקנס צריכים לפנות מקום בתקרת השכר , אגנ'סה תמורת בחירת סיבוב 2 , אטואן מור תמורת בחירת סיבוב 2 אולי אפילו סיבוב 1 , היל תמורת בחירת סיבוב ראשון ושני ודיאלו לקבוצה בלי אופק כמו אטלנטה.
  מפנים 27 מיליון , ואז הולכים על לברון /ג'ורג' /גורדון ,ואחרי זה מחתימים את רונדו ורק בסוף את קאזניס , אולי החתמה של שחקן כוכב תגרום לכך שקאזניס ורונדו יבקשו קצת פחות בשביל לשחקן בקבוצה שבאמת תיהי איום לאליפות .
  אחרי העונה האחרונה אני באמת מאמין שכוכב כמו לברון או ג'ורג יסכימו לקבוצה כי הם יודעים שהם יצטרפו אז באמת הם יהיו בקונטנרדית שלא כמו במצב שהיה באוקלהומה .
  חמישייה רונדו הולדי לברון/גרוג/גורדון דיוויס קאזניס
  מירוטיץ בספסל .

כתיבת תגובה

סגירת תפריט