עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
פאוור פורוורדמישיגן212.08 מ'108 ק"ג2.21 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
30.453.8%37.3%83.3%5.31.30.51.51.11.911.0

למה הבחירה מצויינת:

אתם ברוקלין. מה יש לכם להפסיד? קחו סיכון. שחקנים חופשיים מבוקשים לא יגיעו בקרוב. אז התלבטתי בין קאלב סווניגן (כישרון מטורף עם הרגלי דיאטה וכושר בעייתיים) לבין די ג'יי ווילסון שהוא אחלה גוף NBA שהראה בכמה משחקים פוטנציאל אדיר ובאחרים נמנמת מדאיגה. העניין הוא כזה. ווילסון לא היה אמור בחיים להגיע למקצוענים. הוא סיים תיכון כסווינגמן בין עמדות 2-3 בגובה 2.01 ללא אתלטיות יוצאת דופן לעמדה וללא קליעה יוצאת דופן.

אבל אלי הכדורסל הוסיפו לו 7 ס"מ לגובה, מסגרת רחבה יותר וידיים סופר ארוכות. פתאום כל החסרונות היחסיים שלו הפכו יתרונות. הוא נע מצוין על המגרש ומכדרר בחסד לגובה שלו. הזריקה שלו שופרה מאוד והוא זורק אותה ללא בעיה באחוזים טובים. העניין הוא שכמו נערים מתבגרים רבים הגוף גדל אבל המוח עוד לא הרגיל אותו ליכולות החדשות שלו. כך שישנם משחקים שהוא פתאום מתעלה בהם ואחרים בהם הוא פאסיבי ופחדן. ב-NBA ייקח לו מעט זמן להבין איפה האזורים מהם צריך לפעול והיכן היתרונות היחסיים שלו. אני חושב שהוא בהחלט שווה סיכון בסיבוב הראשון.

למה הבחירה מסוכנת:

הוא גם יכול להיות עוד דייר קבע בדי ליג. תלוי איך יכווננו אותו מנטאלית. אם יקיף עצמו בווותיקים שיכווינו אותו לחיים של מקצוען מכיוון שעד לפני שנה הוא לא ידע שהוא כזה…

מיקום ברוטציה:

הרבה די ליג בשלב הראשון. יש שם כל כך הרבה עבודה וזמן משחק שצריכים להצטבר לפני שיתרום ברצינות. אבל הפוטנציאל – בשמיים

סגירת תפריט