עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
פאוור פורוורדUCLA202.08 מ'100 ק"ג2.10 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
29.961.7%46.6%67.9%8.22.40.61.11.52.516.3

למה הבחירה מצוינת:

זהירות, כתב הגנה חוצב להבות מלפניך: רבותיי חבר המושבעים. כל המשפט שמעתם סיפור על שחקן לבן ולא מספיק אתלטי שנהנה מקסמיו של אחד לונזו בול ותו לא. "שחקן מערכת" קראו לו (כמו ההוא שקראו לו שחקן מערכת…ההוא, איך קוראים לו? קוואי משהו…). לאבר בול אף הכפיש את שמו כשטען שלונזו שלו נכשל בטורניר מפאת צבע עורם של חבריו הלבנים והלא אתלטים לקבוצה. הבל הבלים רבותיי! 1. האם לונזו עזר למרשי הלא אתלטי להיות ריבאונדר מצטיין? מה עם ה-2.4 אסיסטים לשחקן שלא החזיק הרבה בכדור? מה אם היכולת כניסה לסל או הפוסט אפים שסיפק מרשי באופן עקבי? 2. רבותיי, למשחק ההוא מול קנטקי, הופיע שחקן אחד. ולא קוראים לו לונזו.

ההוא שבק יחד עם נעלי ה-495 דולרים שלו. מרשי, טי ג'יי עומד בפני עצמו ואין שום סיבה שלא יתחרה על מקום בסיבוב הראשון. בנוסף, כבודו, ההגנה נותנת ידה להסכם הטיעון ותעביר את מרשי להשגחת כוכב עבר אחר של UCLA העונה לשם מר ראסל ווסברוק שיוודא שמרשי יוכל לעמוד בפינות ולקבור שלשות בשקט עד שיתחיל להראות לליגה את שוויו האמיתי. תודה רבה על ההקשבה, ואני יודע שתבחרו נכון!

למה הבחירה מסוכנת:

הגנה? מתי יהיה לראסל two-way player שיוכל לסגור פינות בשתי צידי המגרש? אבל יחסית למיקום הבחירה זו אחלה תוצאה. גארדים טובים צריך להביא בפרי אייג'נסי הפעם או בסיבוב השני.

מיקום ברוטציה:

בינו, סבוניס וקנטר לא נשאר הרבה מקום. אבל במצ' אפים או במשימות מיוחדות יכול לפרוח.

סגירת תפריט