עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
סנטרגונזגה192.14 מ'104 ק"ג2.16 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
17.267.2%47.6%74.3%60.40.51.91.52.710.0

למה הבחירה מצוינת:

זה כישרון טופ 10 שאם לא יבחר שם, יחליק מעט כלפי מעטה בגלל צרכי הקבוצות. שחקן קשוח? צ'ק, שחקן חזק פיזית שלא מפחד ממגע? צ'ק. שחקן שמשאיר את האגו בבית? שחקן עם זריקה שיכולה להגיע לקשת השלוש? בונוס. פאט ריילי אם תהיה לו הזדמנות יחטוף אותו ערב הדראפט ולא יתן לו אפילו לנשק את אימו לפני שיעלהו למטוסו הפרטי בדרך לכלוב הזהב במיאמי. קחו את דקות המשחק המועטות יחסית שקיבל בגונזגה ליד הפולני האימתני ותכפילו בשתיים כדי לנרמל את ממוצעיו. תקבלו 34 דקות, 20 נקודות, 12 ריבאונדים, חטיפה ו-3.6 חסימות וזה עוד עם 47% מהשלוש!!! כן, יש מצב שהוא טוב כבר עכשיו מלורי מרקונן ופשוט לא קיבל ממש הזדמנות. הוא גם מבוגר מהחברה למעלה בשנה. נכון שהוא וויטסייד ידרכו קצת על הרגליים אחד של השני אבל אם הביג בול חוזר לאופנה בשנים הבאות כפי שאני צופה, אז ריילי ישמח לאגור כזה נכס. ואל תבינו אותי לא נכון. לריילי אין חיבה מיותרת לרוקיז. אם תגיע ההצעה אף יותר טובה לטרייד אפ הוא יעשה זאת מבלי למצמץ.

למה הבחירה מסוכנת:

ככל שנעלה בדירוג התשובה תהיה קצרה יותר. הדבר היחיד שעולה לי בראש זה הפציעה של וויטרס שממש האטה את ההיט שנותרו ללא כח אש מספק מאחור. זה מעלה דילמה. מצד שני מיאמי ידועה במציאת שחקנים במחיר מציאה. גבוהים כמו זק לא מסתובבים באותם מעגלים. אם לא זק אז אולי טרנס פרגסון שעד לפני שנה נראה הבטחה גדולה ויכול לשחק בעמדה של וויטרס.

מיקום ברוטציה

מיאמי תהיה עמוסה. זמן משחק הוא משאב יקר. אבל עם המראה המצודד של אדון קולינס הוא ימצא מי שתנגב לו את הדמעות בלילות החמימים של סאות' ביץ'. מניח שכ-10-15 דקות בעונת הרוקי שיעלו עם הזמן.

https://www.youtube.com/watch?v=48Wh5dXiXUo
 

סגירת תפריט