עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
פאוור פורוורדפלורידה סטייט192.08 מ'95 ק"ג2.16 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
26.250.8%34.3%78.0%7.81.21.21.51.52.212.0

למה הבחירה מצוינת:

כי זו בחירה גאונית רק שמינסוטה לא תבין בכלל למה… בדמיון שלהם רוביו מגיע לתת את המשך הקמפיין כפוינט וזאק לוין חוזר כמו נמר לעמדת ה-SG עם ווגינס אייזיק וטאונס ככקו קדמי ארוך אתלטי וורסטילי. המציאות היא שזק לוין הוא חור בהגנה ומחזיק בכדור יותר מידי בהתקפה (שחקן שישי קלאסי…) וויגינס משחק מהאמצע טוב מהרבה מאשר בפינה (עזבו באיזה עמדה… זו סמנטיקה). רוביו וויגינס שיחקו לא רק רע יחד לקראת הסוף ואייזיק האיילה יכול לנוע מהפינות וליצור ליד או במקום טאונס (כשזה יורד לספסל). הבונוס הוא בהגנה שם למרות האתלטיות הטיברוולבס נאבקו מול קבוצות עם שחקני כנף תוקפים שחשפו את הבעיות של וויגינס לשמור בעמדה הזו (ובכלל).

למה הבחירה מסוכנת:

מי הפוינט גארדים הפנויים בשוק שיגיעו למינסוטה אם רוביו עוזב או מסריח שוב? האם קריס דאן יתעורר בשנתו השנייה? אם הוא מה שהראה השנה, פוינט גארד עם קבלת החלטות בינונית וללא קליעה מה עושים הלאה? אולי שווה בכל זאת ללכת לכיוון דניס סמית או פרנק נטיקילה? בנוסף אייזיק בעל המבנה הקווין דוראנטי השם את הכדור על הרצפה במהירות מדהימה נראה כמו שחקן שתמיד יהיה נחיתה אחת לא טובה מפציעת רגל קשה.

מיקום ברוטציה:

מדובר כרגע על תום טיבדו. אם כריס דאן לא קיבל את ההזדמנות מטיבס על חשבון רוביו שהסריח ונפצע בתחילת העונה, אז מה יגיד אייזיק? כנראה יתחיל מהספסל כשהשאר ממשיכים לשחק מעל 40 דקות למשחק כשהם מובילים את הליגה בקילומטרג' על המגרש.– 10-15 דקות ותלונות של טיבס על כך שהוא עוד לא מוכן.


https://www.youtube.com/watch?v=Hnq7SuvyCaA

סגירת תפריט