עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
רכזקנטקי191.91 מ'90 ק"ג1.92 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
32.145.0%39.7%82.2%2.52.30.90.52.01.919.8

למה הבחירה מצוינת:

קליעה, קליעה, קליעה. כי מונק יודע לשים את הכדור בסל בכל דרך אפשרית. הוא נמוך מעט וקצר מעט ל-SG. עם ידיים מושטות הוא מגיע ל-2.5 מטרים. אבל כשאתה מסוגל לנתר כמעט מטר ואגרוף לגובה אתה תהיה בסדר. בנוסף צריך להתעלם מהאחוזים שלו כי מונק לקח על עצמו קליעות מאוד קשות וקבר לא מעט מהם. וזו תכונה חשובה כשקבוצה נתקעת. פייטון שם כרגע בפוינט ופורנייה הפך לאהוב הקהל והמועדון. עדיין אורלנדו לא יכלה לבקש אחרי שהחליקו כמה מקומות בדראפט סוכריה מתוקה יותר. ממי שנשאר בדראפט מונק הוא היחיד שאפשר לסמוך עליו להעיף 15-20 זריקות למשחק בשנים הקרובות ולקלוע כ-45-47%. הוא גם מניה מצויינת מהקו. ישנם אנשים כמוני שחושבים שמאמן מתוחכם יכול להפוך אותו לפוינט גארד. בקנטקי הוא היה מיידה כדורים ליד פוקס. אבל בתיכון הוליך כדור לא מעט. מאמן מתוחכם באורלנדו? המממ..טוב

למה הבחירה מסוכנת:

ויקטור אולדיפו. מריו חזוניה. גם שחקנים שכמו מונק ידעו לשים את הכדור בחור ולא מצא את עצמם במג'יק. מונק קלע טוב יותר וטיפה יותר אתלטי, אבל המג'יק החריבו לא מעט כישרונות בניהול ואימון כושל.

מיקום ברוטציה:

תלוי במאמן ותלוי במאזן. התחלה טובה של המג'יק והוא עולה כמיקרוגל המתחמם עם צוות ב'. מאזן גרוע ויהיה לחץ על המאמן להרים אותו לחמישייה.


https://www.youtube.com/watch?v=zKNRHkqq9Aw

סגירת תפריט