עמדהמכללהגילגובהמשקלמוטת ידיים
רכזUCLA191.98 מ'86 ק"ג2.01 מ'
דקות% מהשדה% מהשלוש% עונשיןריבאונדיםאסיסטיםחטיפותחסימותאיבודיםעבירותנקודות
35.155.1%41.2%67.3%67.61.80.82.51.814.6

למה הבחירה מצוינת:

כי הלייקרס זקוקים למנוע אמיתי ו-Star Quality שאין כרגע. כי ד'לו הוא רכז סבבה אבל לא כזה שאי פעם יגרד את ה-10 הטובים בעמדה שלו, במיוחד בהגנה. העניין הוא שלונזו עצמו צבעוני וכריזמטי כמו צנון מקולף. אבל משפחת בול תבטיח למחלקת השיווק של הלייקרס חומרים יומיים שידחפו את הלייקרס לרמות עניין מתקופת שאק וקובי. קל לצקצק בלשון אבל בואו נהיה כנים, אנחנו בעידן דונאלד טראמפ, תפנימו מהר פן תהפכו לנרגנים. תרבות הראליטי והסנסציות כאן להישאר. אבל, חברים, יש סיבות טובות גם מעולם הכדורסל. לונזו כבר כעת יקיר תנועת האנליטיקס. היעילות שלו העונה הייתה ברמה היסטורית, מוסר הרבה, לא מאבד, זורק רק מקשת השלוש או מתחת לסל ויכול לבצע חילופים על כמה עמדות ולנצל את גובהו כדי להיכנס לנתיבי מסירה. מבחינת הלייקרס הם יכולים להסתכל על מה עשה טי ג'יי ליף ליד לונזו ולפנטז על על ראסל ואינגרם מתחילים להפציץ ממבטים חופשיים אחרי תנועה ללא כדור. ואיך שלא הופכים את זה הניסוי של ראסל בפוינט גארד כשל במיוחד בצד ההגנתי אך גם ביכולת שלו להפעיל את קבוצתו באופן עקבי.

 

למה הבחירה מסוכנת

אבא לבאר שמנהל את לונזו בכל אספקט של חיו הרים אצבע משולשת לנייקי אדידס ו-UA ופתח מותג נעליים על שם משפחתו (Big Baller Brand  או BBB). הוא גנב עיצוב מנעליי קובי ישנים והדביק על זה מחיר התחלתי של 495$. הנעל התקבלה בבוז רבתי והאמירה של לבאר על כך שלמי שאין כסף לקנות את הנעליים הוא לא "ביג בולר" אמיתי (באנגלית: If you can’t afford them you are not a Big Baller), רק הוסיפה שמן למדורה. לבאר גם כיאה לדמות ריאליטי כבר החל להשתמש בזווית הגזענית על כך שהוא משחרר את האתלט השחור מהידיים החמדניות של מנהלי נייקי שגוזרים את הקופון.

הבעיה היחידה שלי היא שכלכלית כרגע לבאר מונע הרבה מאוד כסף מלונזו. מילא שלוזנו היה הבעלים ובעל השליטה במותג. אבל חתימתו במותג המשפחתי של אבא גם מבטיח המשך השתעבדות של לונזו לאביו הדומיננטי. לאבר רואה בבנו רכוש לגיטימי ואפילו לא מסתיר את זה שבעיניו לונזו הוא הגוף אבל הוא המנוע והמוח מאחורי כל תנועת כדורסל שלו. שלו ושל האחים שלו. העניין הוא שלונזו הוא מלכוד 22 קבוע. אם הלייקרס מתחילים לנצח (זה היה קורה בכל מקרה מכיוון שהם ניסו להפסיד שנה שעברה והחביאו כל שחקן שהחל להרים ראש), לבאר ירדוף אחרי הקרדיט ויתעקש שיתנו לו "להמשיך" לנהל את העניינים בקבוצה.

אם הם מפסידים, אז הלייקרס יועלו לגריל בתקשורת על ידי הפה הגדול של לאבר, כשהאשם העיקרי יהיה לוק וולטון וחבריו לקבוצה, שיעברו התעללות תקשורתית על ידי מפלצת התקשורת שבולעת את כולם בקשית. יש אפילו מצב שבו הלייקרס יעסיקו את לאבר בארגון בתפקיד "שקר כלשהוא" בכדי להשאיר אותו מעט בשליטתם. וגם כאן יש גם כדורסל… קשה לשכוח את סיום העונה וכיצד במשחק מול קנטקי, כשלונזו נשמר על ידי גארד NBA אמתי כד'ארון פוקס, הוא שותק לחלוטין, היה אנמי וחטף 39 על הראש. מילה נוספת צריכה להיאמר על היכולת בשמירה אישית. ולבסוף בקטנה, איזה קלע אמתי בהיסטוריה קלע 67% מהעונשין.

מיקום ברוטציה:

חמישייה פותחת לצד דיאנג'לו. מג'יק ידחוף לתת לו את המפתחות מהיום הראשון. דיאנג'לו ינוע הצידה בשקט מופתי מכיוון שאין לו קבלות להתווכח איתם. אבל מכיוון שהוא לא בכושר ל-35 דקות עדיין, צפויות לו כ-20-25 דקות כשקלרקסון ממשיך לקבל קרדיט מהספסל.


https://www.youtube.com/watch?v=WlDdmxo_qdY

סגירת תפריט