מעורב חיים, מוות, ואתגר הופס ליום ששי (טוב, אגלה את התשובה כי כולם החמיצו) / מנחם לס

1.סיפור העין הדומעת.

למה דומעת?

אני עומד לעבור בשבוע הבא ניתוח קטאראקט בעין הימנית ואז שבוע אח"כ בעין השמאלית. חצי מכם תעברו אותו ניתוח כשתגדלו.

בינתיים עלי לשים טיפות בעין שלוש פעמים ביום עד יום הניתוח והראייה מטושטשת לאללה.

לניתוח קטאראקט קוראים כך גם בעברית, אבל ראיתי גם  "ניתוח עדשות".

אז ככה: בעין יש לנו עדשה. היא נקראית קריסטליין לנס. כשמזדקנים, העדשה מפתחת OPACIFICATION שהוא מין FILM (ומה שקורה נקרא  'קטאראקט') הגורם גם לחולשה בראייה למרחק, ובמקרים יותר חמורים טשטוש בראייה.

אז בניתוח המנתח מוציא את העדשה 'המעוננת', ומשתיל עדשה מלאכותית באנסטזיה מקומית. עשר דקות לעין. הניתוח היעיל יותר הוא בלייזר, אבל אצלנו חברות הביטוח לא מכסות את ניתוח הלייזר שעולה $2,000 לעין. האופטומטריסט שלי אמר לי שישראל היא אחת המובילות בעולם בשטח, ואולי קופת חולים מכסה לכם ניתוח לייזר שהוא ב-20%-10% יעיל יותר, אבל לא בכל המקרים.

טוב, אז בשבועיים הבאים אכתוב ולא אכתוב, תלוי בראייה. הוא הבטיח לי שאחרי הניתוח ארגיש כאילו נכנסתי מחדר די חשוך לחדר מלא אור, ונהיגת לילה תהיה הנאה במקום סבל (אתם נוהגים בכבישי הארץ המוארים אז אין לכם בעייה. בואו הנה לרד-נק קאוטרי עם כבישים לא מוארים, שבורים, ונהגים ממולך  בנהיגה מטורפת ובכוונה מזריקים לך אור גדול, ועם הנורות החדשות זה עוורון טוטאלי. גייל מסרבת לנהוג כאן בלילה.

גם טיווי אראה מושלם, וכן כשאתחיל ללכת למשחקים (הסבר בפרק הבא).

טוב, זה הסיפור לעיניים.

2. סיפור המעבר לאטלנטה

*

*

 

אנחנו עוברים לאטלנטה, BUT NOT SO FAST. אנחנו כבר שילמנו בשעת ההרשמה לבניין ענק וחדש הנקרא THE JEWISH TOWERS. שזה שני בניינים עם 300 דירות בכל אחד.

הבעייה?

אנחנו 17 ברשימת ה-WAITING LIST וחייבים לחכות ש-17 דיירים ימותו. במקרה שישנם שניים ורק אחד הולך, חייבים לחכות שגם השני יילך. אבל ברוך השם יש לכל דבר סטטיסטיקה, ונאמר לנו שזה יקרה  ע-ל   ב-ט-ו-ח  עד פברואר, אבל עם ס-כ-ו-י     ג-ד-ו-ל  לעבור כבר בינואר.

טוב, לא בוער שום דבר.

ה-JEWISH TOWERS נמצאים בשכונת BUCKHEAD שהיא שכונה של צעירים, מלאה מסעדות, פאבים וקלובים שלא הולכת לישון, והכי חשוב עבורי – קו אוטובוס ישר לבניין CNN שאליו צמוד אולם ההאוקס. אז ייתכן ואחליט שיש בגופי עדיין כמה משחקי האוקס. לפוטבול אני הולך עם כרטיסים עונתיים שחותני ג'ייסון ירש מ-CNN כשביטלו שם את מחלקת הספורט שהוא היה עורכה.

למה עוברים? כי הבת אפרת רוצה שנגור קרוב אליה והנכדות בשנות הזיקנה שלנו.

אז זה גרם לצעד נוסף. לגייל ולי ישנו ביטוח הנקרא LONG-TERM, וזה דומה לביטוח דיור מוגן של קופת חולים, אבל במקום "מקום" אתה מקבל "אישור הוצאה". הבעייה? חייבים לא להיות מסוגלים לבצע שתי פעילויות יומיומיות חיוניות, למשל להתלבש, או לנקות את התחת אחרי חירבון טוב. אי אפשר לבלף כי הם מתוחכמים בדברים האלה.

מה גילינו להפתעתנו? שבגלל מחלת הפרקינסון של גייל, היא QUALIFIES לביטוח מעצם מחלתה, ולא משנה שהיא מסוגלת להכל, כולל נהיגה.

3. עוד גילוי ענק: אנחנו יכולים להשתמש בביטוח בישראל!!!!!!!!!!!!!

אז כאן לא נצטרך אותו (בינתיים) אבל גייל הסכימה להתחלק 9 ו-3 חודשים בין אטלנטה וארץ הקודש. חברת הביטוח שלי כבר מסדרת הכל עם 'מגדלי הים התיכון' בבת-ים, וייתכן מאד שהכל יקרה תוך פחות משנה.

דוק רזי, איך הגלים בבת-ים?

אז ככה שאין יום משדעמם.

4. וחייבים קצת הופס: מי השחקן הערמומי ואנוכי ביותר ב-NBA???

***********************************************

(((((((((((((((((((אוקיי. השעה היא 4:00 בישראל ועד עתה רק גולש אחד הזכיר את שמו (בין כמה שמות אחרים) של הנחש המסוכן מכולם – כריס פול, ומחר אסביר למה, בהתבססות על מאמר חמור ביותר בקשר אליו)))))))))))))))))))

***********************************************

אני מכין פוסט למחר או יום ראשון (כנראה יום ראשון כי אני מחכה לחומר שבקשתי מה-NBA ויגיע, אני מקווה, מחר או מחרתיים) העוסק בשחקן הערמומי, אנוכי, תכסיסני, תחבולני, ממולח, והייתי אומר ערום החושב רק על עצמו בכל הליגה.

מי הוא, ולמה אתם חושבים שזה הוא???

(הכל בתגובות)

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 101 תגובות

 1. נתת אתגר רציני…
  כריס פול ?
  באטלר ?
  קוואי ???
  בכל מקרה אתה עובר אחלה ניתוח ולא תצטרך משקפים יותר כי שמים עדשה עם מספר.
  סבא שלי עבר את זה והיה מאד מבסוט.
  רציתי גם אבל אמרו לי שאני צריך קטרקט קודם אז אם תוכל תשלח לי את מה שיוציאו לך
  🙂

  1. כריס פול סידר לעצמו חוזה עתק, אבל זה רק בגלל טפשות של מנהלים.
   באטלר סתם טיפוס מרגיז. מי שהחזיק אותו לא הפך עןלמות כדי להמשיך איתו.לא רואה הישג מיוחד שלו בתחום המניפולציות.

 2. רק בריאות והצלחה במגורים.
  שחקן ערמומי שחושב אר על עצמו יש הרבה. רבים יסכימו שמספר 1 זה קוואי. לו מקיוואלי היה חי היה יכול להעזר בקוואי בכתיבת הספר "הנסיך".
  כמובן שיש את לברון.מפרק הקבוצות הסדרתי. כוס תרעלה. נהנים מהיין ואז מכיע תור הרעל.
  כשרון עולה – הגבה , הוא עוד יכול להפתיע בשנה הבאה. אם לא יחתום בלייקרס (תאמינו לי שזה אפשרי) אני מקפיץ אותו למקום הראשון.
  שלושת המוסקטרים הללו כמעט עמדו לשחק באותה קבוצה.

  1. חחח כוס תרעלה זה הכינוי הכי טוב שהשיקוץ קיבל ענק 😂😂😂😂😂

 3. הרבה בריאות והצלחה במעבר דירה! בטוח שיהיה קשה להפרד מהעיזות אבל הכל לטובה…
  בקשר לאתגר – הארדן. חד משמעית.

 4. תודה על השיתוף דוק, בהצלחה בניתוחון, בהצלחה במקום המגורים החדש, מקווה שתאהבו להיות שם (קצת נשמע כמו קבר אחים האמת).
  .
  אני מתקשה לנקות את התחת אחרי חומוס עם פול, ולעיתים קרובות לא מסוגל להביא את עצמי לצחצח שיניים. האם לדעתך אני קביל לביטוח?
  .
  לאתגר:
  האנוכי ביותר זה השיקוץ הגדול.
  לא הרבה אחריו הארד-הד ו-ווסטבריק.
  ואז מייד קיירי, באטלר, דוראנט וקוואי.
  אבל אם משקללים את הערמומיות, השיקוץ נופל, כי הוא קהה וברור בדרכיו הנלוזות.
  המנצח הטרי בתואר המשוקלל זה הקיוטי-רקס-סקיינט-קייזר-סוזה.
  מקום שני קיירי.

  1. אשך לא רק אתה, לגבי השיקוצים והנאלחים ביותר אני מסכים איתך פרט לדוראנט שכלל לא אנוכי , האנוכי ביותר זה לברון גיימס AKA ״הזונה מאוהיו״ עם הפאסיב אגרסיב הידוע לשמצה אחריו, ראסל ווסטברוק AKA״הנגר בעל חוזה הסופר מקס״ שכל מה שמעניין אותו זה הטריפל דאבל ושהקבוצה תלך לעזעזל.
   .
   השחקן הערמומי והנכלולי ביותר בליגה זה קוואי AKA הטורפדו (כינוי גאוני שנתת לו אשך ) , עד לפני שנתיים נראה תמים חמוד ילד בגן ילדים שהולך לפי הספר וכל מה שרוצים זה לתת לו סוכריה על מקל, אף אחד לא ידע איזה נחש אנקונדה מסתתר שם בשקט בשקט ניסה לגייס חצי ליגה דוראנט קיירי , משך את פול גורג שחקן תחת חוזה שרק נחתם לקבוצה שלו, הכניס ללברון את כל הלקרדה והחזיק את הלייקרס באשכים שכל השוק גמור אחרי שסגר עם הקליפרס עוד בפברואר וכל זה בשקט מופתי לקח את ה״החלטה של לברון״ 4 צעדים קדימה.

   1. נתת לי קרדיט שלא מגיע לי – לא אני קראתי לו "הטורפדו".
    דוראנט אנוכי מאוד. מספיק להיווכח בכך מסגנון משחקו.
    אבל מהלכיו משקפים זאת גם – שחקן שאינו אנוכי ואגוצנטרי לא עוזב קבוצה למופת הקבוצתיות והפירגון כמו גולדן.

 5. מדביק פה הכתבונת עם שאלה
  האם יש תקדים בו אחת מענקיות ההנעלה מחתימה שחקן מסיבוב שני של הדראפט על חוזה לנעל (בהנחה שאכן החוזה הוא כזה)?
  https://clutchpoints.com/celtics-news-carsen-edwards-signs-deal-adidas/?fbclid=IwAR0WsthOeo98tPVEgCComKddpHQRVRK9owIPSLjPgn44LtRsQnrwMZrIN8w
  מולי ציין שבייזמור (שלא נבחר בדראפט) ספק הוחתם ע"י אנדר ארמור, שלא ממש החתימו אותו, אבל שיווקו דרכו את המוצרים שלהם וככה הצליחו להגיע לסטף קארי. אני חושב שבמקרה אדוארדס ממש החתימו מאותו לחוזה רב-שנתי!
  ולכן אני שואל האם יש תקדים כזה עוד לפני שבכלל התחילה העונה?
  יש מצב שאדוארדס יהיה הגניבה של הדראפט ואני רק מקווה שסוף סוף אפשר יהיה להגיד גם על הסלטיקס שהתפלקה להם הגניבה של הדראפט…

  1. לכל שחקן בליגה יש חוזה חסות עם חברת הנעלה. בלי לדעת מה גובה החוזה אין לזה הרבה משמעות.
   וחלאס כבר עם המולי, אתה רוצה שנתחיל לקרוא לך ירון?

   1. אז הוא כתב…
    מה זה אומר היסטורית? כמה רחוק הוא רוצה ללכת. נדיר? לא יודע. בפועל כמעט כל שחקן שמשחק בליגה חתום על חוזה חסות עם אחת החברות. ההבדל הוא כמובן בכמה השחקן מקבל.

    1. עידו, אם יש לך דוגמה קונקרטית שעונה בדיוק נמרץ להגדרה של, שים לב, שחקן סיבוב שני שקיבל חוזה בחברת הנעלה גדולה (בחמישייה הפותחת כגון נייק, ניו בלאנס, אדידס, אנדר ארמור ושות) עוד לפני ששיחק משחק אחד באן בי איי?
     אם יש, נא ציין שמו ותן לינק לפרטי העסקה….
     תודה

 6. בהצלחה מנחם! שתהיה בריא!
  לגבי האתגר הייתי אומר כרמלו אנתוני שחושב רק כל עצמו אבל הוא לא בקבוצה אז לא נחשב.
  לברון הכי חכם ומתוכנן בדברים האלה. פלפל רציני. אחריו דיוויס למרות שהוא טיפס. ווסטבורק והארדן גם מקבלים מקום של כבוד ברשימה בגלל הבדד שלהם

 7. פרופסור
  קודם כל תהייה בריא.
  לגמרי שמח שאתה עובר לגור ליד הבת והנכדות כי צריך להיות קרובים למשפחה בגיל השלישי.
  נראה לי שדרום קרוליינה לא רחוק אם תצטרך לראות ים מידי פעם.
  כפי ששיערתי, השחקן התחמן באן בי איי לפי שי ועוד רבים וטובים הוא המלך לברון ג'יימס.
  שמעתי שמגדלי הים התיכון בבת ים זה מקום מצוין עם צוות טוב וחביב.
  ממש מעל לחוף סי פאלאס (הבית שלי כבר 20 שנה!) ועם תצפית מצויינת על חוף הגולשים.
  אם תקבלו חדר עם תצפית לים תוכלו לשבת בניחותא ולראות אותי גולש שם בצפוניות.
  למרות שאני רוצה אותך שם, תדע שהאוכלוסייה שם לא משהו שאתה רגיל אליו בגרינוויל….:)
  הייתי מעלה פה תמונות מהחוף אחרי יום העצמאות כדי שתראה איך הישראלי המכוער עוזב את החוף אחרי החגיגות. גועל נפש מרוכז.
  הזוועתון לשלטון.
  לגבי חוף הגולשים, עם כל הכבוד, לא מדובר בגל אוקיינוס. לרוב הגל הוא קרסול עד מותן. בחורף יש גם כתף וראש אבל הכל מעורבל בבוץ ולפעמים קצת ביוב….
  עכשיו המדוזות שולטות אז צריך להיזהר מאד…
  https://www.google.com/maps/uv?hl=en&pb=!1s0x1502b33b595d174f%3A0x7a75d56f982a8cc7!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPKObuz95_4yI7waJTETynoXZngc6iD3LOJuLQ9%3Dw355-h200-k-no!5z157XkteT15zXmSDXlNeZ150g15TXqteZ15vXldefINeR16og15nXnSAtIEdvb2dsZSBTZWFyY2g!15sCAQ&imagekey=!1e10!2sAF1QipM83JFKXpsefxMBhPjtEsvOlmUqY9RUwZTjymhB&sa=X&ved=2ahUKEwit-fDJpsDjAhUNTsAKHXPgCOgQoiowE3oECA0QBg

  1. רק תוספת ברשותך:
   התמונה הראשית המצורפת בתגובתי הקודמת מראה את המגדלים דנן והמדרון לים.
   שורת המבנים הנמוכים (צריפים) על הים כוללת מבנה עם גג לבן מוארך שזה שבט צופי הים של בת ים לצידו שביל צהבהב שיורד במדרון למטה (כדאי שתוותר על הירידה משם) וממנו הידרדרו לא פעם אנשים וקיפחו את חייהם (לפני כ 15 שנה ניסיתי לעשות שם החייאה לדייג פנסיונר שכנראה חטף התקף לב כשטיפס בשביל וכשהתגלגל למטה שבר את המפרקת). שאר המבנים הנמוכים הם הבית ספר הימי, מועדון הגלישה לגונה, מסעדת הטרנטולה (השם משתנה), המתחם של מינו הדייג ועוד כל מיני חושות.
   השביל בתוך הים בין הסלעים זה מגרש המשחקים שלי ברוחות הצפוניות בסתיו ובאביב.

   1. היי ד״ר רזי מת על החופים בארץ במיוחד על האווירה והמסעדות על המוסיקה במיוחד בתל אביב , אני מסתובב בהוואי ולא מבין איך אין מסעדה אחת לרפואה או בר על חוף הים . מסתבר שהוואי רוצה לשמור על החופים טבעים, באו לפה מולטי מילוניים והתחננו לבנות פה מסעדות וברים על הים, אבל ממשלת הוואי סירבה, טוב או רע זה כבר לשיקולכם.

    1. ברוך, שבת שלום

     טוב מאד שגם בהוואי וגם באוסטרליה אסור לבנות על החוף בניגוד למדינות הינה-טיחון (לא רק בלבנט אלא בכל מדינת ים טיחון שמכבדת את עצמה). אני חושב שהכי הרבה ביוון צרפת וטורקיה.
     בישראל יש חוק מנדטורי (למזלנו?) שאוסר על בנייה בטווח של 100 מטר מהחוף אבל את מי מעניין החוק?
     יש חוף אחד פרטי במדינה, כלומר ממש בידיים פרטיות וזה החוף השקט שממש שייך לכמה משפחות.
     מצד שני, אין כמו אבטיח מתוק מתוק קר וגבינה בורג'לית כשהרגליים כמעט במים…

      1. אסף

       יש לי תמונות מעתלית עוד לפני שהסיירת השתלטה שלם על המבצר. בשחור לבן כמובן ואפילו מלפני קום המדינה ז"א כעוד לא הייתי בתכנון. בתמונות פועלי מפעל המלח בעתלית. הבריכות שם עתיקות מתחילת המאה העשרים בקירוב.

    2. חבל שאצלנו זה לא כך ברוך ,כל חלקת טבע מוכשרת לבניין, רק עכשיו בניגוד אפילו חרמון העירייה בהרצליה מאשרים לבנות על פיסת החוף היפה של סידני עלי

    3. אין מסעדות על הים? לי, באיזה אי אתה נמצא? בוודאי במאווי. באי הגדול עשרות משעדות על החוף, כמו בקופהקבנה ות"א (יותר מאשר הבת"א). ו=גם בפלורידה, בחוף אתלנטיק-ביץ', בחוף הוליווד, בפורט לוטרדייל, ובחוף הילאייה יש פי 5 מסעדות מאשר בחוף ת"א, אפילו אם תלך מיפו עד הרצליה.

     1. פרופסור
      בבת ים לא חסר מסעדות על הים ובטיילת.
      באחת הדרומיות נקבע במסעדה של חוף תאיו (דרום-דרום בת ים) ואחרי שאצא מהים ואפרק ציוד נשב על ארוחת צהרים.

      1. אבל זה בחורף כשאני לא בבת גלים.

      1. תסע כמוני ברכבת. גם אני שונא פקקים ועוד מעט נצטרך לשלם גם אגרות גודש.
       פוייה אבל אנחנו אשמים. לא יכולים בלי שנים שלושה פרייבטים….

      2. אנחנו לא אשמים. אי אפשר להתנהל בארץ בלי פרייבט. אולי רק בתוך ת"א, שאני גם ככה לא אוהב.

 8. מנחם רפואה שלמה.
  מנחם בהצלחה במעבר לאטלנטה מקווה שתהנה מטריי יאנג וקולינס
  השחקן הכי אנוכי וכל מה שאמרת זה לברון ללא תחרות. אחריו זה קאווי ואז קיירי.

 9. מערב
  1 דנבר
  2 יוטה
  3 קליפרס
  4 יוסטון
  5 לייקרס
  6 גס
  7 פוטלנד
  8 ספרס
  מזרח
  1 באקס
  2 פילי
  3 סלטיקס
  4 אינדי
  5 ראפס
  6 נטס
  7 הוקס
  8 בולס

   1. נצל"ש
    מערב
    דנבר
    קליפרס
    יוסטון
    יוטה
    ג"ס
    לייקרס
    פורטלנד
    ניו אורלינס (ההפתעה)

    מזרח
    פילי
    באקס
    סלטיקס
    אינדי
    נטס
    מיאמי
    טורונטו
    אורלנדו

 10. די ווייד נשמע בחור ממולח באמת
  לברון מחושבן עד כדי אובססיה
  פול ערמומי גדול שלובש מסכה של "דוד" נחמד
  באטלר טיפוס נוקשה ותחרותי אין בו שמץ של עורמה
  וכולכם טועים עם קאווי he is a fun guy אינרובנט שמגיב ופועל בצורה מגושמת על הבמה הכי גדולה של האקסטרובנטים הכריזמטיים

 11. אחלה אתגר, מאוד קשה להעריך את התשובות.
  מציע עוד 9 אתגרים, להעביר את הזמן עד לליגה:
  .
  1. מי השחקן הכי מגעיל ב-NBA?
  2. מי השחקן הכי שנוא ב-NBA?
  3. מי הספורטאי הכי שנוא בעולם?
  4. מי הבנאדם הכי שנוא בעולם?
  5. מי יליד אקרון אוהיו הכי מפלצת?
  6. מי הכושי הכי מבחיל משמורת הכושים?
  7. מי הגורילה הכי מפחידה שמתחזה לבנאדם?
  8. אם אין ברירה, את מי הייתי מעלה על צלב ושורף?
  9. אם שוב אין ברירה, את האפר של מי הייתי מפזר מחוץ למים הטריטוריאליים?

 12. מלא בהצלחה ובריאות מנחם
  לאתגר כמו שאני מבין ממך בכתבות האחרונות זה צריך להיות מישו מהלייקרס אבל הכתיבה שלך על האתגר הייתה קצת שונה בלי יותר מידי מילים קשות אלא רק זה שהוא selfish ונראלי זה בן סימונס שתקע את פילדלפיה עם חוזה עתק כשהוא לא מראה גרף התקדמות

 13. רפואה שלמה דוקטור מנחם !
  עין מאוננת !?!?!?!
  בחיי, הזכרת למומי סיפור על מורדי חזמה שהיה נהג משאית על קו אילת-חיפה
  שהיה מגיע לדרום הייתה שם בבית בושת מקומי גברת בשם שושי שנותנת פינוק לזרנוק ושרה
  שושי הייתה האהבה הגדולה של מורדי
  איך לעזאזל היא גם שרה שירים של אהובה עזורי וגם נותנת פינוק לזרנוק ???
  מורדי יום אחד פתח את הנושא עם שושי שאמרה לו – ואלה מומי אנחנו מכירים כבר 35 שנה לך תדליק את האור ותגלה את הסוד
  מורדי הדליק האור גילה שלשושי אין עין שמאל !!!

  1. וואללה מומי אתה גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!

   (הרופא אמר לי שיש לי גם סטיגמטיזם מרוב פזילות הצידה לראות ציצים במלואם, והוא נותן לי מכשיר ליישורי מבט)

   1. מומי ההומו נטש את האתר בגלל שרצה לעשות כמה פרוטות. לא הייתי מכניס תגובות של אנשים כאלו. מה גם שהם ממש לא מצחיקות

 14. קודם כל והכי חשוב תרגיש טוב מנחם- שהכל יעבור בשלום ושתהנו מהמעבר המתקרב!

  אחרי הניתוח סיכוי טוב גם שתתחיל לראות את האן בי איי כמו צריך – אחרי הכל אולי זאת הראייה שהטעתה אותך עד היום..:)

 15. מנחם, רק בריאות! זה הדבר הכי חשוב בפער.
  וגם כמובן שיהיה בהצלחה במעבר. אין כמו לגור קרוב למשפחה.

  התחמן-על מבחינתי זה קיירי. מסובב את כולם, למרות שלי הוא עוד לא הוכיח שהוא מסוגל לסחוב קבוצה.

 16. עד עכשיו רק אחד הזכיר את שמו (בין כמה) של הבנזונה האמיתי מבין כל שחקני ה-NBA.

  אז אגלה לכם את הסוד: הערמומי, אנוכי, נחש, והמסוכן מכולם הוא כריס פול, ומחר אסביר למה ואיך

   1. דוק, החיים (והדגים) לא לימדו אותך הכי להיזהר מהיורמים האלה, הצדיקים והטהורים, הולכי כנסייה ומצטלבים ליישו? הם הערמומים והמסוכנים ביותר!!!!!!!!!!!!!!!

    1. איך שכחתי את זה?
     אבל לא חשבתי שהוא יכול להיות יותר תחמן מהמלך שאפילו פיטר כמה מאמנים בחייו.
     תגובה של כיתה ג' עוד כמה דקות?

  1. אני אוהב את בת ים ונראה לי שלצרכים שלך המקום שם יכול להתאים.
   למגדלי הים התיכון יש סניפים גם בכפר סבא וברמת השרון וגם בהוד השרון יש דיור בסטייל.

 17. כריס פול בהחלט.פיתחתי שנאה אליו מהמפגשים מול קרי ואז שמעתי עוד מיליון סיפורים עליו והוא גועל נפש מזוקק.

 18. רק בריאות מנחם, לא ברור לי איך אתה כותב פעמיים ביום אבל אחרי ניתוח כזה אל תקח סיכון ותאמץ את העיניים בימים הראשונים

 19. שני המעורבים האחרונים מתקשרים אחד אל השני.
  .
  חוקי השכר בליגה- ארגון השחקנים- כריס פול- השחקן הנחש ביותר.
  .
  אישית, וזה מתחבר לנזיר בנשמה, אני לא מבין איך יש פערי שכר כאלה בין שחקנים חברים לאותה קבוצה בספורט קבוצתי בו הגנה מלחמה והקרבה הם תנאים הכרחיים לאליפות, למטרה העליונה של כל שחקן. מדוע שחקני המשנה שתורמים ונלחמים לא פחות ואף יותר מהכוכבים הגדולים יכולים למצוא עצמם בחוזה קטן פי 10 לצד חבריהם לקבוצה שעבורם הם נלחמים, מקריבים את גופם ורואים מהצד את הכוכב קוטף את המזומנים, חוזי פרסום עצומים, פרסים ותהילת עולם.
  .
  מנחם, לא יודע מה הסיבה שלך שכריס פול הוא הכי נחש ואגואיסט, אבל הסיבה שלי כרוכה בהקדמה שנתתי. מי שעומד בראש ארגון השחקנים לא יכול להיות בין המשתכרים הגדולים ביותר בליגה, הוא נמצא בניגוד אינטרסיים עצום. הוא אמור לדאוג ל500 שחקנים אחרים, אבל בפועל הוא דואג רק לעצמו וכיוצא בזה ל20 שחקנים אחרים נוספים. במספרים אתה נותן לנציג של ארבעת האחוזונים העליונים לייצג את כל המשק של השחקנים. בנימה הזו אני חושב שהוא אפס שבתור הנציג של כולם הוא חותם על חוזה סופר מקסימום ולוקח לעצמו מעל 30 אחוז מהתוצר ושהיתר יתחלקו בין 14 קומרדס שלו, שחקנים לקבוצה שלו שהוא מכנה אותם אחים.

 20. בריאות איתנה, מנחם.
  סבתא שלי עברה לפני פחות משנה למגדלי הים התיכון בבת ים ומאוד מרוצה. נוף לים, בריזה כל היום, צוות מאוד נחמד. בהצלחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט