מעורב הופס ליום רביעי / מנחם לס

1. הלייקרס ניפגשים עם ד'אנג'לו ראסל

עכשיו שמג'יק איננו יותר בתמונה, אין סיבה שראסל לא יחזור לקבוצתו האורגינלית.

2. הרוקטס מציעים לסיקסרס 'SIGN-AND-TRADE' על ג'ימי באטלר

לרוקטס אין כסף תחת סף המשכורות להחתים כוכב כמו ג'ימי באטלר, אז לפי אדריאן ווג' הם מציעים לסיקסרס SIGN-AND-TRADE להביא את כוכב-העל שיצטרף ויהווה 'שלישייה גדולה' עם ג'יימס הארדן וכריס פול.

לפי אדריאן ווג',

 The Rockets also would potentially need to make this a multiteam deal to satisfy the rules of base year compensation that would" cover Butler's outgoing salary.

מה, באמת? הוא מגלה את אמריקה!
*
לרוקטס ישנה בעייה: הסיקסרס יכולה להציע לו מה שהרוקטס לא תוכל: חוזה ל-5 שנים עם 190 מיליון ביום ראשון הקרוב ב-6:00PM, או 01:00 של יום שני בישראל.. או חוזה לארבע שנים על 146.5 מיליון.

*

כל מה שהרוקטס תוכל להציע לו זה חוזה ל-4 שנים על 140 מיליון. הרוקטס תתבקש לשלם חלק גדול – אם לא את כל ה-$140, והסיקסרס תבקש בוודאי את אריק גורדון, קלינט קפלה, ו-PJ טאקר.

*

אבל מה כל הרעש כשהסיקסרס תשלם לו 190 מיליון, ולג'ימי לא איכפת מקפלה, גורדון וטאקר. כל מה שמעניין אותו הוא 190 מיליון במקום 140 מיליון.

*

אין שאלה שהסיקסרס עומדת בפני החלטות קשות: בנוסף לג'ימי, גם טוביאס האריס ו-ג'ייג'יי רדיק יהיו שחקנים חופשיים ביום ראשון בלילה, בחצות.

3. קליי ת'ומפסון רוצה 'מקס' או "יהיה פתוח מאד לשיחות עם הקליפרס"

תראו. הכל ברגע זה הן השערות וסיפורים מצוצים מהאצבע.

ריד כותב  ש'אין כלל שאלה שהוא חותם על הווריורס אם הם נותנים לו חוזה מקסימלי(https://sportsnaut.com/2019/06/klay-thompsons-father-no-question-hell-re-sign-with-the-warriors/) אבל למקרה שלא, הוא 'פתוח לחלוטין' לעבור לקליפרס או קבוצה דומה.

גם אדריאן ווג' אומר זאת.

*

מה שאני לא מבין הוא מתי ווג' דיבר עם ת'ומפסון? הבנאדם עומד לעבור ניתוח קשה היום או מחר, ופתאום כולם יודעים מה מתחולל בראשו של ת'ומפסון…

5. אפשרות של 'DELAYED SIGN AND TRADE' של קווין דוראנט

*
דני לרו פירסם היום theathletic פוסט חשוב על אפשרות ל-"DELAYED SIGN-AND-TRADE" של קווין דוראנט.
*
הבנתי בערך 80% מהרעיון של דני לרו אבל כמה דברים לא הובנו כראוי ופשוט תירגמתי אותו כמעט מילה במילה.
אנשי הצוות המעוניינים, הכנסתי את הפוסט בשלמותו באנגלית לטיוטות בשם
*
Leroux: A primer on a potential/theoretical Kevin Durant delayed sign-and-trade
*
לגולשים – למעוניינים אשלח בפרטי את הקובץ באנגלית כי הכניסה לאתלטיק היא רק בתשלום.
הוא כתב את הפוסט בצורה של שאלות ותשובות. אני מודה שכל חוקי ה-CBA בענייני טריידים וכו' הם החלק החלש שלי, אבל אעשה כמיטב יכולתי להישאר קרוב ככל האפשר למילים הכתובות שלו (https://theathletic.com/author/danny-leroux/)
אחד הרעיונות המעניינים ביותר שצץ בימים האחרונים בשבוע לפני ה-1 ליולי הוא הפוטנציאל לעשות 'DELAYED SIGN AND TRADE' של קווין דוראנט לפני ה-1 ליולי. הצורה שזה יעבוד היא שדוראנט יחתום על חוזה מקסימלי עם הווריורס – 221.2 מיליון ל-5 שנים שהוא הצעד הראשון לפני טרייד יותר מאוחר.
*
חוקי ה-CBA ימנעו מהווריורס אפשרות להטריד אותו לפני ה-15 לינואר, 2020, אבל אחרי תאריך זה כל ההגבלות הן נורמליות לחוקי הטרייד הרגילים של ה-CBA (שהחשוב שבהם הוא 'השוואת המשכורת'.
*
דני לרו מעדיף להסביר את הרעיון בדרך של שאלות ותשובות כשהוא משתמש בניו יורק ניקס כדוגמא לקבוצה שדוראנט מעוניין לשחק בה, אבל ניתן להחליף את הניקס בכל קבוצה אחרת.

*

א.מדוע שדוראנט יעשה זאת?

זוהי הדרך הבטוחה ביותר להבטיח את כספו. מין 'TO HAVE HIS CAKE AND EAT IT TOO' בזמן שהוא מחלים מפציעתו משך העונה. אחרי שלברון ג'יימס וכריס בוש עברו למיאמי, ה-CBA יצא עם חוק האוסר על שחקנים חופשיים לחתום על חוזה של 5 שנים עם קבוצות חדשות' ולא משנה אם זה דרך מקום תחת התקרה או SIGN-AND-TRADE. ז"א שהדרך היחידה של דוראנט להבטיח חוזה מלא ל-5 שנים היא עם הווריורס.  ככה הוא מבטיח לעצמו חושה של חמש שנים במקסימום כשהוא עדיין שולט בהחלטה עם איזו קבוצה הוא ישחק כשאז החוזה כבר יהיה 'SIGN-AND-TRADE' כשהווריורס יכולה אפילו לסדר איזה סידור עם הקבוצה החדשה ע"י הבטחה שלשם הוא יעבור.

הוא כמובן יכול לחתום גם על "1 + 1" (שנת חוזה והשנה השנייה אופציה של השחקן), אבל זהו סיכון כי הקבוצה החדשה לא תהיה מחוייבת להחתימו על כל זמן שהוא ארוך יותר ממה שהקבוצה תסכים.

בנוסף – –

Also, a new contract in 2020 could only have 5-percent raises rather than the 8 percent he can get with the Warriors this summer and that would make a difference of $8.5 million over the following four years. Durant can only maximize his earning potential through a Full Bird contract and the Warriors are the only team that can sign him to one this offseason.

ב) מדוע שדוראנט לא ירצה לחתום על חוזה מסוג זה (כמו ב-"א")?

חוזה כזה מחייב אמונה שלמה ומחלטת בווריורס, ובכל השיטה הקיימת. מאחר שהוא עם הווריורס רק שלוש שנים, הוא לא לקבל NO-TRADE CLAUSE שיתן לו יותר שליטה על כל התהליך בחוזה מסוג זה שנחתם הקיץ. הוא גם לא יוכל למנוע מהווריורס לא לעשות עליו טרייד ופשוט להשאירו בקבוצה. לכן אמונה מחלטת היא חובה כאן.

ג) למה שהווריורס יחשבו בכלל על להסכים לחוזה כזה?

אם דוראנט מתכנן לעזוב עכשיו או בתוך ה-5 שנים, זה נראה כ-SCENARIO הטוב ביותר לווריורס. מאחר ול-NBA יש תקרת סף 'רכה' אין חוק הקובע ששחקן שעוזב, פותח את 'התקרה הרכה'. מאחר שלווריורס ישנן התחייבויות כספיות, הם יהיו מוגבלים ל-MID-LEVEL EXCEPTION או זכויות לארי בירד אם דוראנט עוזב, ואז לא יהיה לווריורס מספיק כסף להביא במקומו שחקן אחר ברמתו או מתקרבת לרמתו. מצד שני, תלוי במבנה של החוזה שכולל TRADE, הווריורס יקבלו בוודאי 'GIGANTIC TRADE EXCEPTION' עצום שיאפשר להם להביטא שחקנים רק עוד עונה כשקליי תומפסון כבר יחזור לשחק (ואולי אפילו דוראנט יסכים להישאר איתם) כשיש סכויים לאליפות, ולא יהיו חייבים לעשות זאת כבר הקיץ הזה כשאין סכויי אליפות.

ד) למה שהווריורס לא יסכימו לחוזה מסוג זה?

לווריורס הסידור הזה יהיה יקר מאד להוסיף NEW TALENT. טרייד של דוראנט במשך העונה הוא הרבה יותר מסובך בענייני על MATCHING SALARY ומקום ברוסטר. אבל אם הם מחכים עד ה-OFF SEASON הבא הווריורס ישלמו קנס רציני על כל המשכורת דל דוראנט. זה יהיה קנס כספי כבד.. בנוסף, לא תהיה אפשרות להשתמש ב-TRADE EXCEPTIONS להחתמת שחקנים חופשיים (פרי אג'נטס), הווה אומר שהשחקנים הנוספים יוכלו להתווסף בעיקר דרך TRADES, ולווריורס אין עכשיו מספיק שחקנים שיעניינו קבוצות אחרות דרך טריידים.

ה) למה שהניקס יסכימו לכך?

כי הם רוצים את דוראנט על החוזה שהוא מבקש – 5 שנים במקס. מתאים להם.

ו) למה שהניקס יסרבו לסידור?

כי יש להם מספיק כסף תחת התיקרה להביאו עכשיו כפי שהוא. לתת "ערך" עכשווי ('ASSETS') ב-DELAYED SIGN-AND-TRADE היפוטטי יחליש אותם.זה יותר מדי זמן לחכות וכל העאסק יוסיף להם רק כאבי ראש.

ז) מה בקשר ל-MATCHING SALARY?

תלוי מתי הטרייד נעשה. לעשות טרייד יהיה די קל לניקס בקיץ של עונת 2020 כי הניקס יוכלו 'לנקות' מספיק כסף תחת הסף. לעשות זאת במשך העונה, אבל הווריורס יקבלו עבורו יותר מדי שחקנים ובגלל שכולם מוגבלים ל-15, הווריורס ייאלצו לחתוך יותר מדי שחקנים  כי זה טרייד חסר שיווי משקל לחלוטין (כמה שחקנים טובים דוראנט שווה?). מלבד זאת, הסיכויים שהטרייד של דוראנט יהיה עבור שחקנים על חוזה ולא ב-TRADE EXCEPTION בגלל שהדרך היחידה לקבל BIG EXCEPTION מהליגה היא אם הניקס נמצאים בצורה רצינית (הרבה $$$) מתחת לתקרת השכר משך כל העונה, דבר שכמעט לא קורה.

ח) האם הליגה תאשר דבר כזה?

כנראה, אבל לא בטוח.דבגר אחד שיקשה על כך מאד הם חוקי ה-CBA הנוקשים ש'לא אוהבים' כשעוקפים אותם. חוקי ה-CBA לא מסתכלים בעין יפה על קבוצות ושחקנים  המנסים לעשות פיתולים ודרכי עקיפה כדי לדפוק את החוקים.

האינסטינקטים של דני לרו הם שהליגה תיפתח בחקירה רצינית ביותר על הכוונות והתכנון של קווין דוראנט, הווריורס, והניקס. לדוגמא אם הניקס יחתימו הקיץ שחקנים חופשיים במטרה להטרידם לווריורס כשיגיע הזמן ל-SIGN AND TRADE של דוראנט.

מצד שני לא נעשה כאן דבר בלתי חוקי, אבל זה אולי מסוכן מדי מלנסות.

*

ט) האם קרה אי-פעם דבר דומה?

לא.

 

י) האם ייתכן שמישהו – דוראנט, הווריורס, או הניקס לא יעמדו בהבטחתם?

כן. כי אין כאן כל חתימת חוזה רשמי. כל מה שנעשה בהבטחות ותכניות לא יעמוד בפני משפט.

(ישנם עוד שני קטעים פחות חשובים שהחלטתי לא לכותבם בעברית, אבל הם נמצאים בטיוטה לחברי הצוות, ואשמח לשלוח בפרטי לכל מבקש)

.

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 135 תגובות

 1. בכל הנוגע לדוראנט –
  סעיף ט' הוא הסעיף הקריטי. דוראנט צריך לסמוך על גולדן סטייט. ועל הניקס. וישנה שאלת ההחלמה שלו –
  אף אחד לא מבטיח שזו תהיה דרך נקייה ממהמורות, ואז יכול להיות ששום קבוצה לא תחשוק בשירותיו.
  יש גם את שאלת המפתח –
  למה לדוראנט לעבור לשחק בקבוצה מוחלשת? (טרייד שכזה משמעותו שהקבוצה לשורותיה הוא מגיע, מוותרת על נכסים תמורתו)
  כן, החוזה ארוך יותר, וקצת "שמן" יותר. אבל הוא כבר הראה בעבר שמיקסום רווחיו מהחוזה שלו, זה לא מה שעומד בראש מעייניו.
  הוא כבר נתן הנחות לגולדן סטייט בעבר, והוכיח נקודה זו.
  השורה התחתונה?
  יכול להתרחש (תאורטית). אבל בעידן בו השחקנים מנסים לשמור כמה שיותר כוח בידיים שלהם?
  הניחוש שלי הוא שהסיכוי לכך נמוך למדי.
  .
  לגבי קליי?
  זה לא חייב להיות קליי שמעביר מידע לווג'. גם לסוכן שלו יש את האינטרס שהכל יזרום חלק, ושדקה אחרי תחילת שוק השחקנים החופשיים הוא יוכל להיות רגוע, ולהתקדם עם השחקן הבא בתור.
  הצהרת ה-"תיזהרו – הכל יכול להיות פתוח", לי נשמעת בדיוק זה-
  למען יראו וייראו.
  .
  תודה, מנחם.

  1. גיא מתי דוראנט הוכיח זאת?
   תקן אותי אם אני טועה הוא הוכיח זאת בשלב שבו האצבע שלו הייתה ריקה מטבעות .
   ולכן הוא וויתר על הכסף למען הטבעת .
   היום יש טבעת עכשיו צריך גם כסף.

   1. אתה טועה, אהרון.
    אחרי הזכייה באליפות (פלייאוף 17') דוראנט יצא מהחוזה הקודם, ונתן לגולדן סטייט הנחה של 6.85 מיליון (הסכים בעונתו השנייה לחוזה נמוך יותר מזה שבעונתו הראשונה). המשמעות היחידה שהייתה להנחה היא על גובה מס המותרות שבעלי גולדן סטייט שילם (אם אני זוכר נכון, מדובר על חיסכון כולל של משהו כמו 20 מיליון).
    זה לא שינה בכלום את היכולת של הקבוצה להתחזק. וכאמור, אליפות כבר הייתה לו.
    .
    כסף, דרך אגב, יש לדוראנט לא מעט. הוא בצמרת המרוויחים מחסויות ב-NBA (לצד לברון וקרי).

  2. אני לא יודע אם זה סנטימנט או ביזנס, אבל לווריורס שווה לקחת את הסיכון ולהחתימו על מקס', תוך הבטחה לטרייד, ולהצטייר כמי שמחזירה לו על שסיכן\הקדיש עבורה את הקריירה שלו

  3. הניקס לא חייבים לתת כלום לווריורס תמורת דוראנט.
   הווריורס יהנו מחריגת טרייד גדולה, והניקס לא יהיו מוחלשים.
   .
   מה שכן, הסכם כזה יפסל על ידי הליגה.
   .
   הווריורס ודוראנט צריכים להגיע להבנה שיטרידו אותו בינואר לקבוצה שיבחר (פחות או יותר) אם יבחר.
   רק ככה הליגה תאפשר את זה.

 2. תודה רבה על העדכונים דוק.
  מרבה שיקוצים – מרבה בשמחה.
  ראסל ללייקרס זה מצוין.
  עוד זב חוטם עם אגו בשמיים.
  כנ"ל באטלר ליוסטון – פשוט נפלא איך שכל השחקניל הדוחים מתקבצים יחד.

 3. ברור שלחזור ללייקרס יהיה טעות נוראית עבור ראסל אם הוא רוצה להתפתח בליגה הזו… אבל מצד שני אם אירווינג מגיע אין לו מה לחפש בנטס

 4. תודה דוק.
  לגבי ראסל – באמת סיטואציה בעייתית (הלוואי על כולנו בעיות כאלה וכו').

  מעבר ללייקרס בהחלט יכול לעצור אותו לגמרי, אבל זה נראה כאילו שהנטס דוחקת אותו החוצה כשהיא מעדיפה ללכת כמובן על קיירי אם וכאשר.

  תומפסון לא יעזוב לשום מקום כי הוא הולך לקבל מקס (אין אופציה אחרת).

  דוראנט? אין לי מושג…

  ובאטלר… יוסטון כנראה מתעקשת לזכות עכשיו באליפות של הפוך על הפוך. זה לא יעבוד

 5. The NBA is moving away from the term owner because it's deemed racially insensitive. The term is to be replaced with 'Governor'

  את הידיעה הכי "חשובה" הזו לא שמת במעורב?
  .
  זה פשוט לא יאמן מה שקורה לדור הזה של האנושות.
  האולטרה ליברל אדם סילבר לוקח את הליברליזם למקומות הכי רחוקים שיש.
  כל אחד נהיה רגשי ללא קשר לכלום שזה באמת עצוב.
  .
  מהיום אני לא הבעלים של הרכב שלי אלא המושל של הרכב 😂😂😂😂.
  .
  חוץ מזה,באטלר ביוסטון זה מתכון לאסון.
  העוגייה הרגשית תשאר בג"ס אלא אם כן הוא בטוח שעוד כוכב מצטרף אליו (כנראה לברוקלין).
  ראסל חייב לעשות הכל בכדי לא להצטרף ללייקרס אם יש לו איזשהו כבוד מינימלי.

  1. סילבר הזה דביל רציני חח. ראסל ללייקרס זה רע יחזור למעמדו הקודם

  2. I don’t want to overreact to the term because, as I said earlier, people end up twisting themselves into knots avoiding the use of the word ‘owner,’” he said. “But we moved away from that term years ago in the league
   .
   זה הציטוט של מה שסילבר אמר.
   להביא סתם משפט, שהוא גם לא מדויק, וגם נטול קונטקסט –
   זה לחטוא לאמת.
   ממה שאתה הבאת ניתן להבין שה-NBA אוסרים על השימוש בתואר "בעלי קבוצה". זה ממש לא המקרה.
   סילבר נשאל על ידי המראיין את דעתו על כך שיש קבוצות (הקליפרס, לדוגמה) ששינו את אותו שם תואר של "בעלי הקבוצה".
   .
   בהמשך הראיון הוא כותב שמשרדי הליגה כבר לא משתמשים בתואר "בעלי קבוצה". אבל בשום מקום הוא לא מזכיר שאסור, או שיהיה אסור, לקבוצות להשתמש במילה "בעלים".
   .
   הסיבה שמלכתחילה סילבר נשאל בנושא על ידי כתב של TMZ היא דבריו של דריימונד גרין על כך שהוא חושב שזה לא ראוי שימשיכו להשתמש בשם "בעלי הקבוצה".
   סילבר אמר שהוא מכבד את דבריו של גרין. זהו.
   באתר הרשמי של גולדן סטייט, דרך אגב, ג'ו לייקוב מופיע כ-"בעלי הקבוצה".
   .
   במילים אחרות –
   סערה בכוס תה.

   1. אתה ממשיך להביא משפטים אקראיים שתומכים בנרטיב שלך.
    בדיוק כמו שיטת הנתונים הסלקטיביים.
    סילבר תומך נלהב ברעיון ומתגאה שהוא יישם את השינוי כבר לפני שנים.
    סה טו.

    1. https://www.youtube.com/watch?v=Z24WF2kcA60
     .
     בבקשה, הדברים במלואם.
     לא איזו תאוריית קונספירציה. לא מה שמפיץ הפייק ניוז שקישור לדבריו הבאת אתמול, טעון בקול (ותודה לכל העוקבים שאפשר לסמוך על כך שלעולם לא יבדקו את המקור).
     לא צריך לעשות יותר מלהקשיב.
     .
     עכשיו,
     בוא, תראה לי היכן הוא אומר שאסור להשתמש במילה בעלים. היכן הוא אומר שקבוצות צריכות לעשות דבר כזה או אחר?
     .
     אני מצטער שהעובדות לא הולמות את הנרטיב שלך. אולי בפעם הבאה…

    2. פתאום זה מכה בי –
     אתה מתלונן על "שיטת הנתונים הסלקטיביים" כאשר השיטה שלך היא שלא צריך נתונים.
     אתה מאבחן פסיכולוגית שחקנים דרך מסך המחשב/טלוויזיה,
     ואתה גם לא צריך ההרבה בשביל להגיע לתוצאה נחרצת. מספיק משחק אחד (ע"ע קולבר שנבחר לאחרונה בדראפט).
     .
     אם יש לך בעיה עם נתונים שאני מציג, תסביר מדוע הם שגויים, ומה הם הנתונים החסרים שמציגים את התמונה בצורה שונה.
     מה שאתה עושה, במקום זאת, זה פשוט לנפנף כל טיעון שלא הולם את הנרטיב שלך בטוענת "שיטת הנתונים הסלקטיביים."

     1. הנה גיא, אבחנתי גם אותך:
      https://www.youtube.com/watch?v=CpKmJCLSIQk
      .
      יש לך צורך בלתי נשלט לקפוץ כשמישהו טוען משהו שמרמז על הטייה כלשהי ללא X ו-Y ומייד להרגיע את כולם שהכל בסדר, לא קרה דבר, זה רק בדמיונו הקודח של המגיב, המציאות תקינה ואפשר להמשיך כרגיל, אפשר לנשום לרווחה.
      אבל מה שמדהים הוא שאתה לא מסוגל לראות את הדבשת של עצמך ואתה הכי מונע נרטיב שיש, תמיד תביא את המשפט האחד / הנתון האחד שיאפשרו לך לחזק אותו.
      אבל זה בסדר, אני לא כאן לשנות אותך, זה בהחלט מוסיף לדיון וכיף כאן, אחרת היה משעמם (כמו סקיפ ללא שאנון, רוב פארקר ללא כריס ברוסארד, ג'ייסון וויטלוק ללא… כל הטמבלים סביבו. בכל תוכנית ששואפת לעניין צריך 2 קטבים).

     2. אגב, גיא – עם איזה שפיטת אופי של שחקן נפלתי? דוגמא בבקשה.
      לדעתי אני לא מרבה לטעות, ואם כן אין לי בעיה להודות בטעות.
      על לברון, ווסטברוק, הארדן ופול אני מדבר שנים.
      גם כשווסטברוק היה עדיין על כף המאזניים מבחינת הרוב.
      על וול כתבתי לפני שנים, כשהוא היה קונצנזוס חיובי כאן באתר.
      את סימונס לקח לי שנייה ורבע לקלוט וכתבתי עליו מייד מתחילת עונתו הראשונה.
      אני זוכר לגבי קא"ט, שראיתי היילייטס שלו מליגת הקיץ לפני עונת הרוקי.
      טענתי שהוא יהיה הול אוף פיימר (הדיון היה הוא לעומת ג'ליל אוקפור, שטענתי שיהיה במקרה הטוב דייוויד לי) – כנראה פספסתי כאן בהערכת הדרייב שלו להתחרות.

     3. נזכרתי בעוד חצי פספוס – על קיירי של טרום לברון אמרתי שהוא שחקן שכונה שלא יגיע לכלום.
      הבחור לקח אליפות עם דיוודנדים רציניים ביותר בה.
      אבל גם חצי צדקתי כי התקופה בבוסטון מציפה שוב את הבעייתיות שלו.

 6. הטרייד של יוסטון-פילי עם סיין-נ-טרייד של באטלר, כמו שזה יכול להרים את שתי הקבוצות, ככה זה יכול להפיל אותם.
  פילי: במקום באטלר, שאף אחד לא באמת יודע כמה הוא נהנה שם, הם יכולים לקבל את אריק גורדון (עוד קלעי), קפלה (יוריד עומס מאמביד) וטאקר (סותם חורים) וזה מעמיק את הסגל שלהם. קפלה במידה מסוימת יכול להמשיך לטרייד המשך תמורת נכסים או שחקנים בעמדות אחרות (כי כמה דקות כבר אפשר לקבל מאחורי אמביד, ובטח שזה לא מצדיק את החוזה).
  מצד שני, לאף אחד אין את האיכויות של באטלר כשחקן, ובאטלר הראה כמה הוא חשוב בפלייאוף.
  יוסטון: מביאים את החשקן הטוב בטרייד. מצד שני מאבדים שחקנים יקרים לרוטציה (שגם ככה קצרה). ולהוסף את באטלר לחדר הלבשה שכבר כולל את פול והארדן זה פשוט:
  https://twitter.com/i/status/1143645097495597056

  1. טרייד שגומר את פילי. לטאקר וגורדון נשארמקסימום שנה סבירה בקנה זקנים וגמורים. קאפלה נגר על. באטלר הכי צעיר והכי טוב בטרייד מגן הכי טוב מתקיף הכי ואולסטאר. חפש בילי קינג אחר אולי לסאנס או לניקס

   1. שמעון, טאקר זה בדיוק הסטופר ההגנתי שפילי צריכה ועל הדרך קלעי שלשות טוב. 3&D זה בדיוק מה שהיה חסר לפילי השנה. גורדון נתן עונה נהדרת, נטולת פציעות, אגרסיבית ועם שיפור גם בהורדת הכדור לרצפה מה שהיה חלש אצלו שנים. קאפלה זה כמובן נכס להטרדה. לא יודע מה מצבו של ג׳ימי בפילי והוא באמת היה נהדר בפלייאוף האחרון אבל על הזמן נראה לי שפילי יוותרו עליו או על האריס ואם זה המצב אז לפיות שיקבלו משהו. דרך אגב, אם שניהם נשארים וחברך משכבר הימים סימונס כמובן אני לא רואה איך נשאר משהו לחזק את הספסל או להשאיר את רדיק

    1. טאקר בן 35 בדרך להיות גופה, אין לו יותר משנה לתת. זה היה נכון ללפני 6 שנים אולי. גורדון שחקן מאד בינוני יום האסל יום באסל והרוב אצלו באסל גם הוא מבוגר לא תודה

     1. אריק גורדון מבוגר מג'ימי באטלר סה"כ ב-9 חודשים, והוא רק בן 30 ונתן עונה טובה 16.2 נק' בעונה הסדירה עם 3.2 שלשות למשחק ב-36% לשלוש ו-17.8 נק' בפלייאוף עם 3.5 שלשות למשחק ב-40% לשלוש.
      אם יוסטון היו מציעים את כריס פול לא הייתי מסתכל על ההצעה שלהם, אבל פה מדובר בהצעה טובה, כי אני בספק אם הם יצליחו להשאיר גם את האריס וגם את באטלר, אז אם הם מצליחים להשאיר את האריס ולקבל על באטלר את קאפלה, גורדון ואת טאקר אז זה טרייד טוב.

     2. אם זה כלום או קאפלה עם גורדון ברור שעדיף על כלום אבל אם זה הם או גימי ברור שאני לוקח את גימי. וואלאק אריק גורדון לא כזה זקן כמו שחשבתי

  2. תוצאות הטרייד יהיו ברורות וחד משמעיות – ירסק את יוסטון סופית ויחזק מאוד את פילי.
   הבעיה? בראון קטסטרופה בלהשתמש בספסל שלו. אצלו טאקר יראה כמו עציץ משנה שלא הושקה כמה שבועות, נבל ומת בפינת הקשת.

 7. 1. דיאנג'לו, אם יגיע, זה יהיה במעמד אחר ממה שהוא עזב. הוא חוזר מהדלת הקדמית אחרי שמג'יק זרק אותו (והעדיף את הכישרון של בול). זאת קבוצה חדשה עם שני סופרסטארים, הוא יודע שהוא יגיע להתמודד על אליפות וזאת נקודה מכרעת (כי איפה יש לו סיטואציה יותר טובה לאליפות?).
  2. דוראנט לא ילך על סיין-נ-טרייד למרות הכסף. מצב כזה גורם לקבוצה שאליה הוא עובר להישאר בלי כלום.
  נניח והניקס (שבאמת מסוגלים ללכת למהלך כזה… בכל זאת, הניקס…) עושים את זה. הם נשארים בסגל של די-ליג + דוראנט. אין פה שום הגיון מבחינת דוראנט לחזק את הווריורס ולהחליש את הקבוצה שאליה הוא עובר.

 8. אם יוסטון הולכים על טרייד כזה הם הכי מפגרים שיש.

  אחרי שחיזקו את הקליפרס בסוללת שחקני רטוציה איכותיים ואת המעט שנשארו הם ישלחו לפילדלפיה וכל זה תמורת פול ובאטלר שני שחקני מקס עם אופי בעייתי שאני בטוח ששניהם לא יסבלו את הארדן. טרייד כזה יציב את פילי לדעתי כקונטנדרית מספר 1 לאליפות ויסנדל ליוסטון את כל העתיד.

  1. כן בטח אם הארדן לא הצליח להביא אליפות עם גורדון קאפלה וטאקר אז אמביד יצליח lol . מחליש את פילי טאקר בן 35 גורדון 33 סוסים גמורים באטלר בן 30. סבאטלר תמורת קאפלה הנגר לא תודה. חלומות באספמיה של מורי

   1. יש לך בעיה קשה בטיעון שלך, בעיה שנובעת מהאהבה העיוורת שלך להארדן.

    ״אם הארדן לא הצליח להביא אליפות עם…״ -> הארדן לא יצליח להביא אליפות, נקודה.

    פילי לעומת זאת שהיתה מאוד קרובה להדיח את האלופה, ושבאטלר הולך להיות שחקן חופשי לא יכולה להתפלל לדבר יותר טוב מסיין אנד טרייד עליו. ואם אתה מוכן את גורדון וטאקר על סימונס, אז תיתן את באטלר על גורדון טאקר וקאפלה, ואז תחפש טרייד על סימונס וקאפלה בשביל תואם באטלר או אפילו תמורת נכסים ובחירות ותנסה להחתים את אחד הרכזים שבשוק החופשי.

     1. הדרך היחידה של באטלר לעשות את ה-50 מיליון אקסטרה (190 ל-5 לעומת 140 ל-4) זה להישאר בפילי. בגילו גם ברור שבסוף החוזה הוא לא יוכל לעשות משהו שמתקרב ל-40+ של השנה האחרונה.
      האינטרס היחידי שלו לעשות סיין-אנד-טרייד זה אם הוא רוצה לעבור ליוסטון.

     2. אתה בלופ.
      .
      הכל בהנחה כמובן שבאטלר מעוניין לחתום ביוסטון, ובגלל שחשובים לו הירוקים יותר מהכל הוא יעדיף סיין אנד טרייד בשביל עוד 50 מיליון דולר. הבנת ? כי שאלת למה שיעשה סיין אנד טרייד ויוותר על 50 מיליון.
      .
      ברור שעדיף לו לא לעבור לשחק הם הארדן ופול, זה ברור לכל מי שטיפה מבין בכדורסל וזה בדיוק מה שתכתבי בתגובה הראשונה.

     3. אוקי אז אני לא בטוח שהבנתי, תודה עידו. למעשה ה-50 יותר זה בגלל אורך החוזה של 5 שנים ולא 4 שנים שרק פילי יכולים לתת? השאלה היא אם הם מחתימים אותו על 190 ל-5 הם יכולים להעביר אותו ליוסטון ?

     4. אני אדגיש. ההבדלים בין שני החוזים הם באורך (5 לעומת 4 שנים) ובעלייה השנתית (8% לעומת 5%) כשעושים סיין-אנד-טרייד לא ניתן להציע את אותם תנאים כמו בחתימה בקבוצה שלו אלא את התנאים שהיה מקבל לו היה חותם בקבוצה אחרת. לכן סיין-אנד-טרייד ליוסטון יהיה בכל מקרה 140 ל-4.

     5. מה הכונה? במשכורת ההתחלתית? אז כן כריס פול מעל 10 שנים ולכן התחיל ב-35% מהתקרה. מה שכן החוזה שלו על שנה פחות (לפחות את זה הם הצליחו להשיג)

     6. ההגיון היחידי עבור השחקן לעשות סיין-אנד-טרייד זה אם הוא רוצה ללכת לקבוצה שאין לה מקום מתחת לתקרה.

     7. והכי רלבנטי לשאלתך – פול לא הועבר סיין-אנד-טרייד. הוא הועבר ואז חתם מחדש אחרי שהסתיים החוזה שלו. זה כמו מה שבאטלר יכול לעשות בפילי עכשיו.

     8. תודה קצת עשיתי בלאגן, הכוונה שלי הייתה מתי השחקן שומר על הזכויות לחוזה המקסימלי ביותר כאשר עובר בטרייד

  2. אבל אני מוכן את אריק גורדון וטאקר על בן סימונס אםמורי בקטע

  3. צודק. אם זה נכון ויש מהלך לטרייד המדובר. פילי צריכה לקפוץ על המציאה.
   יש לי מספר שחקנים שהייתי ממליץ למנהלים לחשוב מאה פעם לפני שמחתימים אותם.
   1 גימי באטלר להחתים אותו זה להכניס כדורית רעל לפה. הנאמנות שלו שואפת לאפס. צריך לשחרר אותו ושבחר כבר את הקבוצה שהוא רוצה. הוא לא נותן 100% ,וכשאתה משלם מקס אתה מצפה ל 200%.
   אישית אני מקווה שפילי תפטר ממנו, ואם אפשר לקבל תמורה עוד יותר טוב.
   2. קיירי.שיהיה ברור לבוסטון נשבר ממנו, רעש וצלצולים. היכולת שלו מובילה לירידה רצינית ביכולת של אחרים.ראה טייטום, בראון, רוזייר.
   אישית מקווה שהנטס לא יעשו שטות קולוסאלית יחתימו אותו וישחררו את ראסל. ראסל רק ימשיך להיות עוד יותר טוב. קיירי ימציא עוד תיאוריות מדעיות מפוארות.הוא תפקד טוב לצד לברון, עד שבעט גם בלברון ועזר מאוד לפרק את קליבלנד.
   3. פורזניגיס , תסבירו לי על מה לשלם לו מקס. מה הוא עשה בליגה? האם בדאלאס ברצינות חושבים שצמד אירופאים יביאו להם אליפות? עוד אדם רדוף אגו שהשתן עלה לו לראש.
   בדאלאס טועים בני אדם אינן מכונות שאפשר לעשות להם כוונון, והופס המכונה עובדת.
   ובענין אחר. אל תתרגשו יותר מידי מהסיפור של הארדן ופול. אל תשכחו לרגע שהצמד הזה היה מאוד קרוב לאליפות. ביוני אפשר להסתכסך כמה שאתה רוצה. באפריל כשהכסף על השולחן זה ענין אחר.

   1. ג'ימי באטלר נאמן מאוד, ערב הטרייד ששלח אותו למיניסוטה הוא אמר שהוא רוצה לסיים את הקריירה בשיקגו והוא יעשה הכול כדי להישאר שם. במיניסוטה הוא רצה ששחקנים יתאמנו כמו שצריך ולא יהיו נפלים אך כשיש לך שחקן רך כמו וויגנס שבמקרה הטוב הוא יצליח לקלוע שלשה פנויה ולא יעשה הגנה הוא דרש יותר. הנאמנות שלו גבוהה כך גם הדרישות

    1. לא מדובר בנאמנות. מדובר בשחקן שמאלצים אותו לשחק בקבוצות שהוא לא מת עליהם. יש לו עכשיו הזדמנות לבחור קבוצה כלבבו. מאחר וסיין אנד טרייד מותנה ברצון השחקן. זה לדעתי לא יצא אל הפועל כי יש לי ספק אם באטלר ירצה ביוסטון.

     1. נאמנות קיימת בפנטזיות. הדבר הכי חשוב לכל שחקן הוא כסף. כמו לכל אחד מאיתנו, איפה שיש הכי הרבה כסף הולכים לשם.

  1. בראנד זה לא בילי קינג אבל אולי הסאנס יביאו את בוקר תמורת קאפלה גורדון וטאקר מה אומר?

   1. ברנד נתן רוקי מצוין שתי בחירות סיבו ראשון שתי בחירות סיבוב שני עבור 3 חודשים של האריס שדבק מול טורונטו (14 נקודות ו29% מהשלוש)
    עכשיו הטמבל יחתים אותו על מקס
    ברנד חטף בית ספר בדראפט ומ-4 בחירות הוציא שחקן אחד(הבוס רצה כסף אז הטמבל מכר בחירות)
    שורשים חזקים של בילי קינג

    1. עשה פעולות מעולות. פילי מתעסקים באליפויות לא בבנייה. בחירות סיבוב 2 של כל מיני נגרים או רול פליירס זה לקבוצות בבנייה. בראנד עשה אול אין כמו שהיה צריך לעשות. גם בדראפט הזה הוא לקח את השחקן היחיד שפילי רצו והוא נראה לא רע בכלל.

     1. ברנד השאיר את הצוות של קולנגלו תחתיו וזה מה שעשו האפסים בשנים האחרונות –
      דראפט 2016
      בחירה 24 TLC
      בחירה 26 קוקמאז
      מי נבחר אחריהם ? סיאקם, ברוגדון , דיונטה מארי, זוובאק
      דראפט 2017
      לא נזכיר את הפיאסקו על פולץ ושתי בחירות לוטרי מבוזבזות
      בחירה 25 פסצניק ( גולם קרואטי שלא ישחק מעולם בליגה) נבחרו אחריו קוזמה, גוש הארט, דרק וויט, ג׳ורדן בל
      על הדרך מכר שתי בחירות אחת סטרלינג בראון נבחר על ידי הברקס וכיום הוא שחקן רוטציה אצלם
      דראפט 2018
      מכרו את בחירות הסיבוב השני עבור כסף

      בסוף השחקנים האלו הם הגרוש שחסר ללירה ויש שם תמיד מציאות
      הינקי השאיר ירושה אדירה לבאים אחריו אבל קולנגלו ועכשיו ברנד מבזבזים את כל הנכסים
      תאר לך שדרק ווטי וסיאקם היו בסיקסרס היום…….
      אבל מה אכפת לגוש האריס ? האולם מלא , הרווחים בשמים והקבוצה שקנה לפני 10 שנים שווה יותר מפי עשר
      את האוהדים הוא לא סופר

      Jonah Bolden (here)
      Anžejs Pasečņiks (our nightmares)
      Jawun Evans (sold for cash, OKC)
      Sterling Brown (sold for cash, MIL)
      Mathias Lessort (Unicaja Málaga)

 9. אין ליוסטון שם שחקן או שחקהים למעט הארדן שאני נותן את באטלר תמורתו. גם אם מורי יציע לי את כל הקבוצה שלו ללא הארדן תמורת בטלר אין טרייד.

  אני מוכן לתת את באטלר סימונס והאריס תמורת הארדן וטאקר אבל בכיף.

   1. הזקן ואמביד מושלמים אחד לשני וןהם לא יקשיבו לבראון זה מה שטוב. הזקן יתחיל לעשות פיק אנד רול ויהיה את רדיק והקשיחות של טאקר לדעתי זו קבוצת אליפות שלא נדבר על הקלילות בה לורד אוף דה דנס ינגב את המזרח

  1. באטלר לא שייך עוד יומיים שלושה לפילי. יש מצב שהוא עוזב תמורת כלום.
   תנו לבאטלר לבחור את הקבוצה שהוא רוצה לשחק בה. אף אחד לא יפיק תועלת משחקן שמשחק בחוסר רצון.
   קוואי לא הגיע לטורונטו מרצונו החופשי , אבל הוא לפחות נתן יכולת על לקבוצה ששלמה לו. עם באטלר זה שונה , הוא מביא לפעמים מספרים יפים, אבל אתה מקבל את הרושם שהוא חושב יותר על החוזה הבא שלו.
   אם אכן הסיין אנד טרייד ריאלי. פילי צריכה ללכת על זה , כל שחקן שיקבלו ממלא פונקציה חסרה בפילי. קאפלה שחקן גבוה נוסף, גורדון נקודות מהשלוש, טאקר הגנה ושמירה על שחקן מפתח של היריב.

   1. כל שחקן חושב על החוזה שלו וזה הדבר הכי חשוב בעולם. גם קאווי חשב על חוזה המקס והעלה את ערכו. באטלר מביא הרבה מעבר למספרים יפים מביא הגנת עילית ומנהיגות עם שאיפה למצויינות. לא יהיה סיין אנד טרייד כזה. באטלר רוצה פילי ואם אכן קיבל מקס מפילי יקח את המקס. הוא לא הולך לוותר על 50 מיליון דולר גם אם הוא לא אוהב את סימונס ובראון. טרייד הוא תמיד יוכל לדרוש אחרי יחתום על המקס, זה פשוט. כמו שאמרו לפני באטלר הרוויח סכומים קטנים כל הקריירה לשחקן ברמתו, זה החוזה הגדול האחרון שלו, אין סרט שהוא לא חותם בפילי

 10. לא חבל על כל המלל על קליי אפילו הספינים מצחיקים. קליי זה כמו כספת אצל הלוחמים מקס קל ל5 שנים אין יותר מה להרחיב פה.

 11. תודה רבה מנחם!
  שלשום כתבת שג'ימי לא טוב לדאלאס, אני לא מסכים. באטלר יכול לעשות מה שרוצים ממנו, מה שהוא דורש זה עבודה קשה ואימונים טובים.
  פילי לא יעשו את הטרייד הזה, הם רוצים את באטלר יותר מכל דבר אחר, והיחסים הטובים שלו בחדר הלבשה (חוץ אולי מסימונס) רק מחזקים את ההשערה שהוא יחתום על מקס לחמש שנים. מה גם שאם פילי לא רוצה שהפרוסס יגמר בבכי לדורות אסור לעשות את הטרייד על באטלר שיביא מבוגרים

 12. א. לגבי פורזינגיס – אם דאלאס עושים את זה, הם מטומטמים. בעיניי, פורזיניגס לא שווה אפילו קרוב למקסימום, בעיקר בגלל שאני לא מאמין ביכולת שלו להיות בריא. בסופו של דבר, הוא היה אדיר במשך אולי 15 משחקים בקריירה, והפוטנציאל שלו אולי בשמיים, אבל… 10 מיליון דולר לשנה נשמע לי כמו הימור סביר הרבה יותר
  ב. לגבי דוראנט – לא מבין מה לניקס יש לתת לווריורס בסיין אנד טרייד? מיצ'ל רובינסון? אלונזו טרייר? . אם כבר, הייתי רוצה טרייד עם ברוקלין, נניח דוראנט תמורת לברט + קורוקס + ג'ו האריס (שכמה שהוא דומה לקליי תומפסון…), ואולי אפילו גם אד דייויס.
  עכשיו, זה כבר יכול להיות מעניין, ולהחזיר את גולדן סטייט לרלוונטיות.

  1. מצד שני, זה נכון שיש יותר סיכוי שדוראנט יעשה סיין אנד טרייד עם הניקס ולא עם הנטס.
   בניקס – גם עם רובינסון, טרייר ונוקס, ודוראנט – הקבוצה לא הולכת לשום מקום, אבל יש לה פוטנציאל להגיע למשהו תוך שנתיים שלוש.
   בנטס – עם לברט והאריס ודוראנט בריא… יש כבר קבוצה טובה באמת, וממילא אין אינטרס לדוראנט לעשות סיין אנד טרייד.

 13. באמת מעניין איך ווג' ושאמס "יודעים", אשמח אם מישהו יוכל להרחיב
  .
  טרייד כזה בין יוסטון לפילי נראה.. מוזר. לא משהו לשתי הקבוצות, במיוחד לא לפילי במצב הנוכחי
  .
  ראסל ללייקרס – מצוין מקצועית לשני הצדדים אם לא יהיה מקום למקס, השאלה אם יסכים לחתום על פחות

  1. בעברי הייתי עיתונאי, ואפילו יצא לי לסקר קצת ספורט. אם לשחקנים של ביתר באר שבע, אז ליגה שנייה, היו 'מקורבים' בלי סוף ששמחו לדבר עם כולם, אני מניח שגם לכוכבים יש

    1. א. כי בניגוד אליכם, אין לי שום דבר חכם להגיד בנוגע לליגה. אני פה בכדי ללמוד ממכם.
     ב. כתיבה תמיד עלתה לי בדמים, גם אם זה זרם לי בקלות (מודע לסתירה, אצלי זה עובד ככה). אם אכתוב לכם פעם אחת, יש מצב שלא אכנס עוד לאתר מרוב בושה, וחבל לי
     ג. עבדתי בעיקר כעורך. אם אתם צריכים אי פעם עזרה בזה (ומקריאה באתר זה לא נראה כך), אשמח לעזור בכל שעה

 14. תחזית עבור לנארד:
  Re-signs with Raptors on a one-plus-one deal.
  ככה נותן עוד עונה עם ההרכב שיש לו לפחות דלק במיכל לעוד שנה ואז מחליט אם כדאי לו להישאר או ללכת.

 15. בוקר נפלא לכולם!
  שמיים תכולים, צחוק ילדים, ניחוח אפרסק ושיר על השפתיים. באמת יום נהדר!
  כמו שהיה אתמול, וכמו שיהיה מחר.
  אתם זוכרים למה, כן?
  .
  (תגיות: #גולדן_סטייט, #מוות, #אכילס, #acl, סטף_fmvp_lol, #לוטרי)

  1. והכי טוב, אנחנו עדיין בהיי מכך שהלפלופ אפילו לא עשה את הפלייאוף השנה!! ("לא ארבע, לא חמש, לא שש". זוכר שהוא הבטיח את זה? מתברר שהוא התכוון למקום הריאלי שלו במערב)
   .
   עזוב, פעם אחרונה שלי במשחקי השנאה האלה, לא עושה טוב לאור הפנים

   1. את מי מעניין לברון? העיקר שאגדת סטףףף, הדארלינג שלכם, נקברה קבורת חמור. מקומו של לברון למעלה-למעלה מובטח לפחות מאז 2016. סטף לא יעשה זאת לעולם. לא יהיה עוד מועד. זה מת.
    .
    האתר הזה טיפח ומטפח שינאה ללברון ג'יימס, ואוהדיו, משך שנים. תקופות שבהם חצי מהפוסטים והתגובות עוסקים בזה, עם הביטויים הכי עלובים ומעליבים. חידונים שירים משחקים קללות השמצות, הכל, כולל בלוג חי, שאנשים מגיעים אליו כדי לרוקן ג'ורה.
    .
    הנה רק דוגמית שעולה מחיפוש פשוט, ויש עוד עשרות. ומדובר בפוסטים של מערכת הופס, לא סתם תגובה אחת. פוסט שלם שמרכז אליו עוד ועוד שינאה, בגיבוי מלא של המקום. אנשים התרעמו וחלק ברחו מכאן, אבל המשכתם עם זה. פה נקבעו הסטנדרטים
    .
    לברון. היש לך מושג כמה אני שונא אותך?
    http://www.hoops.co.il/?p=25598
    .
    יומן האשך – סולם הדרגות השיקוצי
    http://www.hoops.co.il/?p=151468
    .
    האשך הטמיר מדבר על לברון אצל ד"ר חליל
    http://www.hoops.co.il/?p=45260
    .
    מילון "ללל" המלא
    http://www.hoops.co.il/?p=125169.
    .
    יומן האשך – עוד בוקר יפה עולה בכפר לל"ל
    http://www.hoops.co.il/?p=97537
    .
    סיפורי אבו-נימר
    http://www.hoops.co.il/?p=104347
    .
    תיאוריית קונספירציה – מבצע "עזרה ללברון"?
    http://www.hoops.co.il/?p=160792
    .
    איך למדתי להפסיק לדאוג ולאהוב את לברון
    http://www.hoops.co.il/?p=67861
    .
    שאלון קבלה ל-ללל
    http://www.hoops.co.il/?p=59970
    .
    ישיבת ללל מיוחדת בעקבות הטרייד הגדול
    http://www.hoops.co.il/?p=103702
    .
    יומן האשך – מפגש עם מעריצים + המלצת אכילה
    http://www.hoops.co.il/?p=76118
    .
    יומן האשך – האשך יוצא מהמגירה
    http://www.hoops.co.il/?p=68168
    .
    מאור כהן שר לברון – פרחי הרע
    http://www.hoops.co.il/?p=69209
    .
    בחן את עצמך – האם אתה חומר לל"ל אמיתי?
    http://www.hoops.co.il/?p=97413
    .
    .
    .
    אז עכשיו בוא נראה מי מוחק משהו, בטענה שהוא "הייטרי" מדי.
    אל תספרו לי על שינאה. אתם התחלתם. גם אתם המצקצקים, ידעתם להשתתף באורגיית האוננות ההייטרית, ולהשפריץ אחד על השני, "איזה מגניב אתה, נורא מצחיק, לברון קקה, חחח, פחחח", וכאלה.
    .
    לכן הגיע זמן להחזיר. בקטנה.
    גולדן סטייט מתה. המשך יום נעים לכולם!

   2. את מי מעניין לברון? העיקר שאגדת סטףףף, הדארלינג שלכם, נקברה קבורת חמור. מקומו של לברון למעלה-למעלה מובטח לפחות מאז 2016. סטף לא יעשה זאת לעולם. לא יהיה עוד מועד. זה מת.
    .
    האתר הזה טיפח ומטפח שינאה ללברון ג'יימס, ואוהדיו, משך שנים. תקופות שבהם חצי מהפוסטים והתגובות עוסקים בזה, עם הביטויים הכי עלובים ומעליבים. חידונים שירים משחקים קללות השמצות, הכל, כולל בלוג חי, שאנשים מגיעים אליו כדי לרוקן ג'ורה.
    .
    הנה רק דוגמית שעולה מחיפוש פשוט, ויש עוד עשרות. ומדובר בפוסטים של מערכת הופס, לא סתם תגובה אחת. פוסט שלם שמרכז אליו עוד ועוד שינאה, בגיבוי מלא של המקום. אנשים התרעמו וחלק ברחו מכאן, אבל המשכתם עם זה. פה נקבעו הסטנדרטים.
    הנה רק כמה דוגמיות שעולות בחיפוש פשוט (בלי היפרלינק למניעת עומס). ומדובר בפוסטים פרופר של המערכת, שמרכזים אליהם עוד ועוד הייטרים, שזו המטרה שלהם. לא סתם איזו תגובה קטנה אחת, שעכשיו אתם מתנפחים נגדה. שיאי צביעות. הנה, תטעם קצת:
    .
    לברון. היש לך מושג כמה אני שונא אותך?
    /?p=25598
    .
    יומן האשך – סולם הדרגות השיקוצי
    /?p=151468
    .
    האשך הטמיר מדבר על לברון אצל ד"ר חליל
    /?p=45260
    .
    מילון "ללל" המלא
    /?p=125169.
    .
    יומן האשך – עוד בוקר יפה עולה בכפר לל"ל
    /?p=97537
    .
    סיפורי אבו-נימר
    /?p=104347
    .
    תיאוריית קונספירציה – מבצע "עזרה ללברון"?
    /?p=160792
    .
    איך למדתי להפסיק לדאוג ולאהוב את לברון
    /?p=67861
    .
    שאלון קבלה ל-ללל
    /?p=59970
    .
    ישיבת ללל מיוחדת בעקבות הטרייד הגדול
    /?p=103702
    .
    יומן האשך – מפגש עם מעריצים + המלצת אכילה
    /?p=76118
    .
    יומן האשך – האשך יוצא מהמגירה
    /?p=68168
    .
    מאור כהן שר לברון – פרחי הרע
    /?p=69209
    .
    בחן את עצמך – האם אתה חומר לל"ל אמיתי?
    /?p=97413
    .
    .
    .
    אז עכשיו בוא נראה מי מוחק משהו, בטענה שהוא "הייטרי" מדי.
    אל תספרו לי על שינאה. אתם התחלתם. גם אתם המצקצקים, ידעתם להשתתף באורגיית האוננות ההייטרית, ולהשפריץ אחד על השני, "איזה מגניב אתה, נורא מצחיק, לברון קקה, חחח, פחחח", וכאלה.
    .
    לכן הגיע זמן להחזיר. בקטנה.
    גולדן סטייט מתה. המשך יום נעים לכולם!

    1. בדיוק, אם יש פה אנשים שעסוקים בלשנוא את לברון, את הארדן את ווסטברוק, שלא ייתפלאו שיהיו שונאים גם לשחקנים שהם אוהבים.

    2. היות ופעם היינו סבבה אז זכר לימים ההם תעשה לי ג'סטה – למה אתה שונא דווקא את סטף (זה משהו אישי נגדו או שזה משהו ביריבות של הלוחמים מול הקאבס או משהו כזה)? ועוד משהו חוץ מתגובות שהיו על סף הביזריות עד כמה לברון הוא מלך ומדהים מתי מישהו כאן שנא את האוהדים של לברון (זכור לי שגיא היה ואולי עודנו על עגלתו של המלך. מתי אי פעם מישהו קילל/ השמיץ או נתן אזישהו מסר שלילי כלפי גיא בשל כך?)

     1. את האמת? חולה על סטף. אפשר לא להשתגע מהשחקן המדהים הזה? קוסם. הכי קרוב לליאו מסי של הכדורסל. יד אלוהים נגעה בו. וכל יתר הקלישאות – זה נכון.
      זו תגובת נגד לשמה. בדיוק כמו כל העדר שהלך לאהוד את גולדן סטייט (שרגע לפני לא היתה מוכרת בכלל), מכביזם ארור ושנוא, ולהאליל את סטף – כדי להיות אנטי לברון. בדיוק מאותה סיבה שהתחלתי לפרגן ללברון (האול-ארונד אולי הכי גדול של המשחק, אבל בנאדם ממש מבאס) ולקאבס, בגלל ההמון המתלהם מהצד השני. וזה אשכרה כולם – מהפרשנים במדיה, דרך האינטלקטואלים יותר בפורום הזה, האיסלנדי, סטוקטון, ועד לקקי פיפי של הפורום הזה, אתם יודעים מי אתם. כל מפגן השינאה הזה מחליא, מעקר את הכיף לפטפט על כדורסל, עושה את הבלוג החי בלילות משחק לחוויה מאוד לא נעימה, ובעיקר מפגרת. באמת, אנשים מבוגרים, אוהדי כדורסל מושבעים, ידענים גדולים, קמים באמצע הלילה – עבור מה? להגיד, "אני שונא את לברון, קקי, חרא"?
      זו לא אהדת ספורט, זו שינאה. זה ביב שופכין. אז לפעמים צריך לדבר אל האויב בשפתו, שיטעם קצת. זה הכל.

     2. אני די בטוח שזה לא עושה את האפקט אבל אפשר להתווכח על זה. לכל אחד ממי שמנית יש דמות אהובה שונה
      עכשיו תעשה טובה תחזיר את הגווטאר שלך ובוא נחזור לדבר כמו בני אדם. לי אישית לפחות היה סבבה לדבר איתך.
      אם תאמר לי שזה יעזור לזה אז אני אשתדל מאוד מאוד מאוד (כי זה קשה) לא לדבר יותר בגנותו של לברון – לפחות בכל הקשור לפאן האישי.
      איך אמר אורי גבריאל "תעשה את החלטות של כן כן, כן כן" (זה כי זכור לי שאתה חובב את טייכר וזרחוביץ)

    3. בוני (או קרמר, או נתן אשל, לא יודע מה שם שלך כרגע), הייתי מנסה לנסח תשובה, אבל יודה עשה את זה לפניי:
     Fear is the path to the dark side…fear leads to anger…anger leads to hate…hate leads to sufferin

    4. אני אף פעם לא כתבתי ברצינות מילה רעה על לברון, מלבד העובדה שאני לא אוהב את הדומיננטיות המחלטת באופי שלו

 16. דור וכולם תבינו, בפילי יש קבוצה לאליפות, מה שיש שם עכשיו זה מספיק לאליפות (רובין לופז במקום בובואן לא יזיק אבל נעזוב), לא צריך יותר כלום, אמרתי את זה בעונה שעברה וזה נכון שבעתיים לעונה הנוכחית עם היעלמות גולדן סטייט ושנה נוספת יחד.
  הבעיה בפילי זה מאמן שצריך להחליף, צריך מאמן שמבין שסימונס הוא שחקן משלים ועליו לשחק ככזה. כבר במהלך הסידרה של טורנטו עשיתי השוואה בין דריימונד לסימונס וסמיילי כמדומני אמר שזה בדיוק צריך להיות התפקיד של סימונס, הגנה אישית, הגנה קבוצתית ומסירות מידי פעם שצריך, הוא מס 4 של פילי וצריך להיות הדריימונד גרין של פילי, הוא לא כוכב אלא משלים, הבעיה שהוא לעולם לא ישלים עם רוע הגזירה, הוא רואה עצמו כלברון וכפרנצייז אז צריך מאמן ומנגר שיבהירו לו את זה או להעיף אותו בטרייד אם הוא לא מוכן. שיהיה מאמן שיבין שהוא משלים ותו לא אז לא ישחקו עליו יותר, לא ינסו "לספק" אותו ולעשות אותו מאושר על חשבון אחרים בהתקפה כמו שאיש בגולדן סטייט לא מנסה לשמח את דריימונד אלא הוא מנצל את השאריות שנשארות, ככה בידיוק סימונס. שיש לנו אמביד, באטלר והאריס סימונס לא קריטי להתקפה, הוא יכול לא לזרוק בכלל רק שיתן הגנה ברמה גבוהה, ריב ומלחמה=דריימונד זה כל מה שפילי צריכה מסימונס, הוא כבר לא מס 2 אלא מס 4 שהוא היה 2 היו צריכים ממנו קליע והתקפה, פה כבר לא צריך.
  צריך לשחק פיק אנד רול ועם אמביד בצבע וזהו יהיה אליפות, לא צריך עוד שחקנים, לפילי יש סגל מעולה, 3 אולסטארים ואחלה רול פליירס שלא הוציאו מהם את המקסימום העונה.
  פילי לא ישתדרגו מבחינת שחקנים כוכבים עוד או איזה רול פליירס מדהימים. טורנטו זכו עם קבוצה וכשרון הרבה פחות טוב באליפות, צריך רק להעיף את המאמן האוסטרלי כי סימונס זה הבייבי שלו, הוא לעולם לא יהיה מוכן לןהפוך או להכיר בו כרול פלייר. אז זה או להעיף את סימונס ואז לא יהיה ברירה לבראון או להעיף את בראון או להעיף את שניהם.

  1. שמעון לא סימונס ולא בראון הולכים כרגע לשום מקום,
   אז חומר לאליפות זה אחלה אבל שלא יודעים לטפל בו שום דבר לא יעזור. פילי במצב הנוכחי תקועים במקום גג גמר מזרח – אם קאווי בטעות נשאר בטורונטו הם מתחת להם ומתחת למילווקי כרגע

   1. זה אני יודע, כמו אוהדי הסאנס…אני לא אופטימי

    סימונס יקבל את המקס בקיץ הבא ויגמור את פילי סופית, קבירת הפרוסס. בראון שוב יצטרך מיליון דאבל טים ופיק אנד רול ושוב לא ימצא אותו. בטריי יאנג ננוחם?

    1. בדיוק,
     על הנייר יש הרבה פוטנציאל, אבל:
     אמביד בפלייאוף נותן חצי מיכולתו בגלל צעירות, ובגלל שהשיטה שהוא על קשת ה 3 כלל לא מתאימה לו
     האריס נותן חצי מיכולתו כי אין שום תרגיל שמכוון אליו והוא מקבל שאריות
     סימונס לא נותן הרבה תפוקה כי ההגנות מתהדקות וחוסר יכולת קליעה כולל עונשין זו בעיה, אז הוא מנסה לשחק בפוסט
     רדיק מוגבל יותר כי לא צריך לשמור על סימונס רחוק מהסל וגם לא ממש על אמביד על קשת ה 3 וקל יותר לסגור את רדיק כולל בחסימות.
     באטלר עושה איזו כשמוסרים לו
     בקיצור יוצאת קבוצה שהיא חצי מהפוטנציאל שלה, וכל עוד שיטת המשחק תמשיך כמו שהיא, זה יהיה ככה, והעדיפות הברורה היא לטורונטו ומילווקי, ואולי בהמשך גם בוסטון

 17. הפרי איגנטס זה מעניין והכל ונחמד שיש שינוי סגלים ואוירה אבל זה מוציא הרבה מהתחרות והכיף של הפליאוף פעם היה יריבויות קבוצה היתה מפסידה ולא יכלה לחכות לחזור חסדרה שנה הבאה , איזה כיף היה לקבל שנה הבאה עוד טורנטו אם קאויי נגד פילי ואז נגד יאניס , בוסטון היו רוצים לנקום ביאניס שוב הלוחמים אם הפציעות נגד יוסטון אם אובססיה ואולי שוב קואיי נגד הלוחמים קצת יותר בריאים .
  קצת מבאס

  1. One of the key talking points was how Iguodala's leg injury during the 2018 NBA playoffs was actually a fracture rather than a bone bruise:

   "Everyone is feeding stuff in our head, 'When KD [Kevin Durant] coming back?' … Last year it happened to me. I missed the last three games of the Houston series. It goes to Game 7, we barely get out of that series. Now they're looking at me like, 'When are you coming back?' I had a fractured leg, but it's being put out there like, he's got a bone bruise. … I'm fighting with the team, I'm fighting with people, I'm fighting with the media. Then my teammates ask me every day, 'How you feeling, how you feeling?'"

   המלא פה
   https://bleacherreport.com/articles/2842705-andre-iguodala-says-warriors-listed-his-fractured-leg-as-a-bone-bruise-in-2018

   מה איגי החליט לפרוש שהוא מוציא את הלכלוך החוצה? אז מה הרופאים משקרים גם? לא יכול להיות הם תחת שבועת היפוקרטס בNBA אף אחד לא משקר, כולם שם צדיקים אחד אחד.

   בחייאת דוראנט עד כדי טיפש? ככה קל ללחוץ אותו? אין לו פמלייה רפואית כמו של קאווי ולברון?

   1. Iguodala also discussed former Warriors head coach Mark Jackson, whom he believes is being blackballed from the NBA because of "politics" that go on behind the scenes.

    "We were huge fans of Mark, the players. He was the ultimate players' coach," Iguodala said. He added: "He was one of my favorite coaches of all time. … He was going to put you in the best position to get the most money."

    1. נראה לך שמישהו שמתבטא נגד גייז יחזור לאמן בליגה של סילבר?
     (לא שאני מחזיק ממנו – הוא מאמן בינוני ואהבל אפילו בתור פרשן)

     1. זה סיפור ידוע, הוא נוצרי אדוק כזה, שלא חושש להגיד את דעתו שגייז זה פסול, משהו בסגנון טיפולי ההמרה (של קרמר, לא של לל"ל).

 18. מנחם תודה. לא רואה מצב איך שלושה אנשים שצריכים כדור ביד כל הזמן יסתדרו יחד ברוקטס (פול-הארדן-באטלר).
  קליי בגדר "תחזיקו אותי" , יקבל את המקס בגולדן סטייט והכל יהיה טוב. עם הלייקרס כבר הולכים על עוד מקס שילכו על קמבה ווקר, לא רואה רכז יותר מתאים ופנוי שמוכן להיות צלע שלישית כמוהו.

 19. The Rockets also would potentially need to make this a multiteam deal to satisfy the rules of base year compensation that would" cover Butler's outgoing salary.

  מה, באמת? הוא מגלה את אמריקה!
  .
  .
  .
  מנחם, בוא נתערב שאין לך רבע מושג מה הוא בכלל אמר כאן ? :))

  1. ואני מוכן להתערב שבכלל לא קראת מה שהוא כתב. אני מודה שכמה דברים עברו מעל ראשי, לכן השארתי את כל המאמר לאנשים לקרוא

   1. אני מדבר על הציטוט הספציפי הזה ואיך שהגבת אליו…
    .
    .למי שמכיר, העניין מספיק ברור ולא קשור בכלל לדברים נוספים שהוא כתב או לא.
    אבל למרות מה שכתבת, אין שום סיכוי בעולם שאתה יודע על מה הוא דיבר 🙂

 20. והפארסה של ווג׳ ממשיכה –
  כל העולם ואשתן יודעים שאם קליי לא בווריורס הוא רוצה לייקרס.
  אבא שלו אמר את זה מפורשות.
  אבל לווג׳ יש אג׳נדה אנטי לייקרס ויעשה כל מה שהוא יכול כדי לגרום להם להראות רע.
  .
  כשהוא מתחיל לשנות את הטון, זה כשהוא כבר יודע שאין לו ברירה ודברים כמו הטרייד עבור דייויס, או ההפיכה של הטרייד ל 3 קבוצות כדי שהלייקרס יקבלו מקום לשחקן מקס – כנראה הולכים לקרות למרות כל מה שהוא ״דיווח״ קודם.
  .
  ווג׳ מדווח ראשון והכי מהר על דברים שקורים, אבל הוא ממש לא מקור טוב לשמועות.

  1. לווג' יש מקום אחד שבו הוא יורד מהפסים, וזה לברון ג' יימס.
   מאז ההחלטה השניה, בעצם מאז ומעולם – ווג' הודר מהמחנה של לברון ואף פעם לא היה יכול לספק את הסחורה, על השחקן הכי מעורר עניין בליגה.
   לכן, כמו שקורה להרבה עיתונאים מרירים, הוא פיתח אג'נדה אנטי לברונית חריפה ואנטי כל מה שקשור אליו. יש על זה פוסטים שלמים ברדיט, עם ים דוגמאות. ווג' נשבע להחזיר. בין היתר, הוא ידע יופי ללבות את הסכסוך עם קיירי ארווינג, שהוביל כזכור לעזיבה. עיתונאי נקמן זה דבר מסוכן.

  1. ב30 ליוני מותר רק לדבר. חתימה מותרת החל מה6 ליולי, פרק זמן זה נועד לאפשר לשחקנים ולקבוצות לחשוב אם החתימה אכן כדאית להם.

 21. @wojespn
  ·
  2m
  Golden State Warriors star Kevin Durant has declined his $31.5M player option and will become an unrestricted free agent, league sources tell ESPN. Durant and his business manager Rich Kleiman are in New York, evaluating free agency options. So far, process has stayed private.

 22. Everyone is feeding stuff in our head, 'When KD [Kevin Durant] coming back?' … Last year it happened to me. I missed the last three games of the Houston series. It goes to Game 7, we barely get out of that series. Now they're looking at me like, 'When are you coming back?' I had a fractured leg, but it's being put out there like, he's got a bone bruise. … I'm fighting with the team, I'm fighting with people, I'm fighting with the media. Then my teammates ask me every day, 'How you feeling, how you feeling?'"

  מה שאיגודלה חושף זה בושה לארגון שמקרב את שחקניו ואוהדיו

  uodala also touched on how the Warriors' success affected some of their audience because "we priced our real fans out," as the Silicon Valley crowd could afford to pay a higher premium for seats than casual fans.

  1. לגבי התהליך השני, של דחיקת האוהדים ה'רגילים', זה חלק מתהליך שלם שעובר שם על האזור, ובעיקר בסן פרנסיסקו

 23. *****
  אני לא חושב שדאנגלו ראסל ביכולת הנוכחית שווה חוזה של 20 מיליון דולר לעונה.
  במידה וכן יחתום בלייקרס, הוא יכול להיות אופציה 3 אחרי לברון ודיוויס.
  היתרון היחידי בהחתמת דאנגלו ראסל בלייקרס זה שיהיה להם בין 7 ל12 מיליון דולר נוספים להחתמת FA (מרכוס מוריס ? דאנרה ג'ורדן? פטריק ברוולי?)
  ****

כתיבת תגובה

סגירת תפריט