שחקני הווריורס נראים שמחים ועליזים – ואני מוכן אפילו לומר 'משחקים במיטבם' – ללא קווין דוראנט. אבל מי שחושב שהם לא צריכים אותו טועים טעות מרה, כפי שאומרים החברים שלי מירושלים.

אולי עד עתה הם הסתדרו בלעדיו, והערב – במשחק השני נגד פורטלנד – נדע עוד יותר כמה הם צריכים או לא צריכים אותו, אבל הכל עד עכשיו היה טיול בגן עבור הווריורס. חכו עד שייפגשו את אחת המזרחיות וייתקלו בהגנה של ממש ולא בקיר של זכוכית מסוג קריסטל שהיא הגנת הקליפרס, בקיר של קורי עכביש – הגנת יוסטון – או בקיר של בועות סבון – ההגנה של פורטלנד.

בפציעות של שחקני NBA השלב השלישי לפני החזרה למשחק הוא השתתפות במשחקי תנועה שאינם כדורסל. אחריו בא השלב לפני האחרון שהוא השתתפות במשחק כדורסל ללא מגע, והשלב האחרון הוא 2-3 משחקי אימון ב-FULL CONTACT. קווין דוראנט אפילו לא החל ב'משחקי תנועה'.

סטיב קר אומר:

"Everyone needs to slow down a little bit on the Kevin stuff," . "He hasn't even stepped on the floor yet. … He still has pain. So there's some time ahead of him on the rehab process."

כמובן שהפסד הערב לפורטלנד יקדים את הבראתו. זוהי הרגשתי לגבי פציעות מהסוג שיש לו כשכואב ברגל.

3. צ'ארלס בארקלי: "זאיון ויליאמסון לא יהווה IMPACT מיידי"

צ'ארלס בארקלי אמר ל-http://www.kesn1033.com/  שהוא בספק גדול אם זאיון ויליאמסון יעשה איזה שהוא IMPACT על הליגה כשהוא יתחיל לשחק.

תודה צ'ארלי.

4. GAME OF ZONE חדש