הסיקסרס יתארחו אצל הראפטורס והבלייזרס יצאו לדנבר בליל יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה / תומר שנאן

למרות שזהו אתר ספורט במהותו אני אעצור לרגע ברשותכם, ובמקום לצלול היישר אל הפריוויו ארצה להתעכב לרגע על יום הזיכרון.

את הפריוויו הזה כותב תלמיד כיתה י"ב, בן 18, שבעוד שנתיים (לאחר מכינה קדם-צבאית) צפוי להתגייס לצה"ל ומקווה לשרת בתפקיד משמעותי ככל הניתן ולתרום ככל האפשר למדינה. שתיים מהשאלות ששאלו אותנו במיונים למכינה אליה אלך היו מהי ציונות עבורנו, ולמה אנו מתגייסים לצבא. התשובות היו רבות ומגוונות, חלק לא קטן מהתשובות לשאלה הראשונה דיברו על ציונות עכשווית (בעבר ציונות סימלה שיבה לציון, כעת שבנו ונותר לפתח), חלק מהתשובות לשאלה השנייה דיברו על מורשת של לוחמים שמגיעה מבית, החובה להשיב לאילו שהגנו עלינו כשלא יכולנו לעשות זאת והצורך שבהגנה על המדינה וחלק מהתשובות איחדו את שני המושגים ואמרו כי הרעיון שצבא העם היהודי (שמורכב מעוד מגוון עמים שאינם יהודיים, אינני מקל ראש לרגע בכל חייל באשר הוא) יגן על עמו הוא הביטוי הטוב ביותר לציונות שניתן למצוא.

את התשובה הנכונה אינני יודע, אך אני כן יודע דבר אחד. אני יודע שעד כה מעל ל-23,500 חיילים קיפחו את חייהם במערכות ישראל, ועוד 3,150 אזרחים נרצחו בפעולות איבה שנעשו נגדנו. ועדיין, על אף המספרים שנראים אסטרונומיים, ועל אף שיחסית לגילה הדי צעיר של מדינתנו אנחנו עדיין למודי קרבות וצלחנו מלחמות נגד צבאות גדולים ומנוסים מאיתנו אנחנו עדיין כאן. עם אוכלוסייה ההולכת וגדלה מדי שנה, קשרי חוץ חדשים שנרקמים וחיילים חדשים שמתגייסים מדי מחזור גיוס לצבא העם. מבלי להיכנס לפוליטיקה, לטעמי יום הזיכרון הוא יום שאמנם יש להרכין ראש בו, לתמוך במשפחות השכולות (את הפעולה הזו רצוי לעשות גם מעבר ליום הזיכרון) ולא לשכוח את אלו שנפלו על מנת שאנו נוכל להיות כאן. אך הוא גם יום בו אנחנו יכולים להסתכל על הדגל ולהיות גאים, גאים כי לא רק הקמנו מדינה וניצחנו במלחמות נגד אויבינו (חלקן כנגד כל הסיכויים), אלא כי גם הצלחנו לשגשג, לחתום על הסכמי שלום עם עמים שכנים, לפרוח, ולהיות לאחת מהאומות המתקדמות ביותר בעולם.

עכשיו, לאחר הקדמה די ארוכה שכל קשר בינה לבין ספורט מקרי בהחלט, אבקש את סליחתכם ואחזור לפריוויו. כשהערב מצפים לנו שני משחקים נהדרים בין ארבע קבוצות מאוד איכותיות.

טורונטו ראפטורס (2) – פילדלפיה סבנטי-סיקסרס (2) 03:00

לאחר שפילי גנבה לראפטורס את הביתיות בקנדה חזרו השתיים לפילדלפיה אל שני משחקים בהם הסיקסרס לא רצו לאבד את היתרון שהשיגו. המשחק הראשון אכן הלך טוב למארחים כשפילדלפיה מביסה את הראפטורס בתוצאה 116:95 ועולה ליתרון 1:2 בסדרה. אולם במשחק הרביעי בסדרה קוואי לנארד המוכשר חווה ערב קרוב למושלם, ניצח עבור הראפטורס את המשחק ואיזן את תוצאת הסדרה. כעת שתי הקבוצות נפגשות בקנדה במטרה להשיג יתרון משמעותי לקראת המשחק הבא, ולנו מצפה משחק מותח ומהנה.

איך טורונטו תנצח?

ללכת על לאונרד, אין ברירה אחרת. בואו נודה באמת, שחקני הראפטורס בד"כ לא פורחים בפלייאוף. ועד כה אין שינוי משמעותי במיוחד גם העונה. נכון שעזרה משאר השחקנים תקל מאוד על קוואי, אך אם הוא והקבוצה רוצים לעלות שלב, קוואי הוא שחקן המפתח דרכו הכל חייב לעבור. הפורוורד הנהדר הוא הסיכוי הטוב ביותר של הקבוצה מהצפון, ומשחק טוב שלו יקל מאוד על שאר שחקני טורונטו.

איך פילדלפיה תנצח?

שיתוף פעולה בין כלל שחקני פילדלפיה, אין כל דרך אחרת. בניגוד לראפטורס בכל פעם בה פילי מנסה לתת לשחקן אחד בלבד את המושכות זה נגמר לא טוב. זה קרה עם באטלר נגד ברוקלין ונגד הראפטורס במשחק האחרון, עם סימונס, עם אמביד, עם האריס ואפילו עם רדיק. ישנה סיבה שלסיקסרס יש כל כך הרבה שחקנים מוכשרים על הפרקט, והיא שהם ישתפו פעולה יחד. על אף שקוואי עומד מול הקבוצה, אין שחקן (אולי חוץ מלברון) שיכול לנצח קבוצה שלמה לבדו. שיתוף פעולה נכון בין כלל שחקני הקבוצה יקשה על הראפטורס, וייתן יתרון לפילי.

אז איך זה ייגמר?

על אף שהראפטורס מגיעים עם מומנטום חיובי ועל אף שחלק משחקני פילדלפיה חוו משחק לא טוב במשחק שעבר זהו בכל זאת משחק משמעותי כשיש המון על כף המאזניים. הניסיון של טורונטו במשחקים כאלו הוא לא טוב במיוחד, לכן אלך עם האורחים. פילדלפיה ב-8.

יספיק נגד הסיקסרס? קוואי

דנבר נאגטס (2) – פורטלנד טרייל בלייזרס (2) 05:30

גם כאן יש לנו סיפור דומה למה שקרה בין פילי לטורונטו. ההבדל היחיד? עד כה אין משחק אחד בסדרה הזו שנגמר בהפרש דו ספרתי לטובת קבוצה כלשהי. למעשה, בשני המשחקים האחרונים המשחק היה צמוד עד כמעט לרגע האחרון, כשהשלישי בסדרה נגמר בתוצאה 140:137 לפורטלנד לאחר ארבע הארכות והאחרון נגמר בתוצאה 116:112 לדנבר. הערב שתי הקבוצות נפגשות פעם נוספת, כשדנבר יודעת שניצחון של פורטלנד ככל הנראה יגמור את הסיפור ופורטלנד לא רוצה לאפשר לדנבר ניצחון שיבטיח משחק 7 לכל היותר שיתקיים בביתם של הנאגטס.

איך דנבר תנצח?

הכל מתחיל מההגנה. לא, זו לא עוד קלישאה, אלא באמת הכרטיס של דנבר לניצחון בסדרה. שתי הקבוצות הן קבוצות התקפה נהדרות, מהטובות בליגה, אך אף אחת מהן לא מצטיינת בחלק האפור של המגרש. לטעמי לדנבר יש יותר כלים בצד הזה, כלים שהיא לא מנצלת מספיק. לקבוצה יש גארדים חזקים, אתלטיים וגבוהים שיכולים לאתגר את מקולום ולילארד ופורוורדים שיכולים להקשות על אמינו, הוד והארקלס. אמנם בקרב בין יוקיץ' לקנטר יש מעט מיסמאץ', אך נקודות מהסנטר הטורקי זהו משהו שהנאגטס בהחלט יכולים לספוג. הגנה נכונה של הנאגטס מול הבלייזרס תשיג להם את הניצחון, ותיתן להם מקדמה משמעותית לקראת המשחק/ים הבא/ים.

איך פורטלנד תנצח?

אם עבור דנבר הכל מתחיל בהגנה, הרי שפורטלנד צריכה להביא את החלק השני במגרש לידי שלמות. הקבוצה ידועה ביכולותיה ההתקפיות עם לילארד ומקולום הנהדרים בקו האחורי וקנטר יחד עם אמינו והארקלס (שהם מעט יותר הגנתיים למעט הסנטר) בקו הקדמי. פורטלנד הצליחה לפעול נכון נגד הנאגטס בהתקפה במשחק מס' 2 (בו היא ניצחה) אך במשחק האחרון דברים מעט פחות עבדו לה. על מנת לנצח הערב פורטלנד צריכה לשחק את המשחק אליו התרגלנו ממנה במהלך כל השנה, ולנצל את העובדה שעומדת מולה קבוצה שמאוד דומה לה מבחינת איכויות אך לא מחזיקה בגארדים מוכשרים כמוה לטובתה.

אז איך זה ייגמר הערב?

שתי קבוצות איכותיות מאוד ייפגשו לקרב בו המנצחת תקבל דחיפה עצומה לקראת ההמשך. מאחר ודנבר מארחת הערב וצפויה לקבל לא מעט עידוד מהקהל הביתי אבחר בה הערב כמנצחת. הנאגטס ב-5.

לפוסט הזה יש 382 תגובות

 1. ברכות, אתה המיעוט. יותר מחצי בני ובנות גילך, לא משרתים שירות חובה מלא.
  זו מזמן מדינה של מוחתים ורקובים מול פראיירים, ברוך הבא למועדון של המיעוט, שמשלם מסים עבור הרבה אחרים, וגם שופך דם כדי להגן על הווילות שלהם.
  כשתגדל תבין יותר טוב. שיהיה גיוס נעים.
  אידיוט נוסף, לוחם לשעבר (ועשרות שנות מילואים)

  1. אם היית הולך ברחוב, ופתאום מקומה עליונה נופלת חבילת שטרות כסף שמתפזרת באויר. מלמעלה נשמעת צעקה – "נפל לי בטעות, לא לקחת, אני רץ למטה !!!" ובנתיים יש עוברים ושבים שמכניסים לכיסים ובורחים, ואתה ועוד כמה צדיקים אוספים ומחכים לו שיבוא.
   האם תרגיש "פראייר" כי יש כמה רקובים ?
   אני לא הייתי מרגיש פראייר מהעניין הזה. יש משהו שצריך לעשות , אז עושים אותו בשמחה ואהבה ואחריות.
   וממש לא אכפת לי לעניין הרגשת הפרייאריות כמה מתחמקים וכמה משרתים. אולי ארגיש קצת עצבות – עליהם. על המוטיבציה שלי זה מעולם לא השפיע.

   1. הבלתי יאמן קרה. אני מסכים עם 100% ממה שכתבת בתגובה הנוגעת לפוליטיקה/חברה.

   2. אני קצת הורס את המסיבה כאן, אבל הדוגמא שנתת לא קשורה למציאות ולאדם שעושה יותר מאדם אחר למרות שהוא לא לייב ועוד מסכן את החיים שלו יש הגדרה שצריכה להיות מילונית – פראייר!

   3. תגובה יפה שאני מסכים לכל מילה בה.
    ככה גם הרגשתי עם הגיוס, ועוד שנים אח"כ. אולי על זה בדיוק עובדים – על הצעיר התמים שעדיין לא הזדהם מהמציאות פה.
    והמציאות שונה מאוד. אלה לא "כמה תפוחים רקובים". זה הרוב.
    אני מבסוט בשביל הצעירים שהולכים עדיין נקיים לצבא, ומבואס עבורם כשיתפכחו. לא רק מהשירות בצבא, מכל החיים במדינה הזו.
    מה הייתי עושה היום? שאלה טובה. אין לי תשובה.

  2. מסכים עם גיוס נעים, לוחמים הם סוג של פריירים. אני לא מצטער על הקרביות, אבל גם לא גאה בזה. אתה מגן על המדינה, אבל גם על אינטרסים, ולא ברור מה יותר. כשתצא לאזרחות אף אחד לא יודה לך על השירות, תהיה כמו כולם.

  3. עבור הסטטיסטיקה הזו תומר ב-50+% שלא משרת. הוא הולך בגיל 18 למכינה. לשנתיים. ולעזאזל האמת, שהשירות שלו רק ישתפר לאחר המכינה.
   יש עמדות פוסט-ציוניות שחשות שהסטט' שהבאת משרת את עמדותיהן. שיבושם להם. האמת היא שיש לנו לגמרי על מי לסמוך בעבר, בהווה ובעתיד

 2. בתקופות שכל כך הרבה רפש והסתה נשפכים מכל עבר לכל עבר, היה מרענן ויפה לקרוא את ההקדמה שלך, של בחור צעיר במדינת ישראל. נתת תשובה יפה ונקייה מאינטרסים.
  תודה תומר

 3. תודה תומר. כתבת יפה. בתור לוחם יחידה מובחרת במיל׳ אני מצטרף להרגשה של הכותב הראשון ובאותה הנשימה אומר לך כל הכבוד. אני אפילו איתך בהימורים היום… גו פילי

   1. סיכמתי את החללים של מלחמות העצמאות, קדש ,סיני, ששת הימים, ההתשה, יוה"כ, לבנון הראשונה, לבנון השניה, אינטיפאדות, מבצעים ביו"ש, מבצעים בעזה – הגעתי לכ9800.

    נתקלתי גם בכתבה הזו :
    https://www.srugim.co.il/174066-%D7%97%D7%9C%D7%9C%D7%99-%D7%A6%D7%94%D7%9C-%D7%91%D7%92%D7%9C%D7%9C-%D7%94%D7%AA%D7%90%D7%91%D7%93%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA

 4. טוב הראש אומר טורנטו, תחושת הבטן לגמרי עם פילי בנקודה בסל נצחון של גיימס באטלר. אלך עם הבטן-פילי מנצחת
  במפגש השני 'שה לי לראות את פורטלנד לוקחת נצחון שני במייל היי- דנבר מנצחת

  ובארסה עולה לשלב הבא

  1. ואני אומר שלשת ניצחון של סימונס בסטפ-בק על הפרצוף של קאווי. אם הלפרין דפק שלשת ניצחון על ריאל גם סימונס יכול

 5. תודה תומר. הקדמה יפה ליום קשה, אבל חשוב. למה התגייסתי (וללוחמה)? לא כל כך שאלו אותי לפני, אבל אני שמח שהגעתי למקום הזה. עם כל הקושי להגן על המדינה שלך ועל העם שלך זאת משימה כמעט קדושה ואני שמח שיוצא לי לתרום כמה שאפשר.

  מבחינת המשחקים – מקווה שסימונס יתעורר ויתן משחק הגנה טוב במיוחד היום, הסיקסרס חייבים את זה. במקום טורונטו הייתי מתחיל את המשחק עם פוסט-אפים לגאסול שיתישו את אמביד ויאפשרו לקוואי להשתלט במחצית השנייה, כמו שהוא אוהב. המשחק השני של דנבר לדעתי – לא יהיה להם עוד יום קליעה מזעזע כמו משחק 2 והם פשוט קבוצה טובה יותר.

 6. תודה תומר. – לא שאני כזה מבוגר (34) אבל לא פעם אני שומע את צקצוקי "הנוער של היום" במיוחד בתקופות בהם עבדתי עם נוער – וכל פעם שאני קורא את החבר'ה הצעירים כאן זה פשוט מעלה בי גיחוך. הלוואי על המבוגרים להיות עם בגרות מנטאלית ויכולת הבעה כמו שעשית כאן ובעוד המון טורים שלך (אגב אם זה בסדר שאני שואל לאיזו מכינה אתה מתכוון ללכת?)
  .
  כדורסל
  .
  לא מצליח להבין מה עובר על טורנטו – אפשר לדבר על מנטליות של מועדון לוזר אבל בדומה למשלים בודהסטיים – איפה כאן בדיוק המועדון? גרין, גאסול, קוואי, איבקה – את רוב השנים שלהם בילו במועדונים אחרים ונתנו בראש בפלייאוף סיאקום חדש ולא הספיק "לספוג" את רוח הלוזריות (אם יש דבר כזה – סוד שאגלה עכשיו אין באמת דבר כזה) אז לא ברור לי איך קבוצה גם כל כך הרבה קלעים טובים שנותנים להם לזרוק חופשי נמצאים כרגע
  על 29.5% לשלוש?! אגב בבדיקה זריזה שערכתי בסיבוב הראשון של הפלייאוף הזה אין אף קבוצה שעברה סיבוב והיה לה ממוצע אחוז מהשלוש שנמוך מהקבוצה השנייה – אז כדאי לטורנטו להתעורר ומהר.

 7. תודה על הפריוויו.
  המסקנה שרשמת בנוגע ליום הזיכרון מהווה בעצם את הצידוק לכך שישר לאחר היום הזה אנו חוגגים את יום העצמאות. יש לא מעט אשר גורסים שהמעבר מהשכול לחגיגות הוא בעייתי עבורם. מה שאתה כתבת מהווה בעצם את עיקר טענות ה״בעד״ להשאיר את המצב כפי שהוא.
  .
  לגבי המשחקים –
  באמת מדהים כמה שטורונטו בנויה על קוואי. ערב קליעה כמו במשחק הקודם לא יהיה לו כל ערב, ולכן לאורי, סיאקם ושאר החבורה (בדגש על הספסל שנעדר) חייבים להתעלות על עצמם כדיי להביא ניצחונות נוספים.
  אצל פילי, למרות הניתוחים המפורטים של שמעון בדבר התפקוד הלקוי של בראון וסימונס, לפחות יש יותר משחקן אחד שבערב נתון יכול לקחת את הקבוצה על הגב..
  .
  דנבר-פורטלנד – נשמע שאפשר לקום למחצית השנייה או אפילו רק לרבע האחרון. עם איך שהסדרה הזאת צמודה, זה מה שחשוב. ומי יודע? אולי שוב פעם יהיו הארכות, כך שלהצטרף רק לרבע האחרון זה בכל זאת לא להפסיד הרבה מהמשחק..
  מאמין שדנבר ישמרו על הביתיות, וינצחו ב-6 או 7.

 8. אני גם לוחם וגם בוגר מכינה לשעבר, והייתי במקום שלך. הייתי מאוד רוצה לראות סרבנות גיוס במקרה שהחוק שמפלה בין אזרחים וגיוס יתקבל אבל כנראה שעדיין הייתי הולך לצנחנים (אני לא חושב שצה"ל צריך את החרדים אבל הפתרון הוא לא פטור אוטומאטי על סמך הצהרה. מבחינתי שיעברו לצבא מקצועי, שיוציאו את כל מי שלא צריך ויתנו לכל חייל מינימום וללוחמים כפול או כל מתווה הוגן אחר כלשהו).

  לגבי הנ.ב.א – הולך עם ההימורים שלך, למרות שאני מקווה לניצחון של טורונטו.

  1. תתפלא לשמוע שכבר היום יש אפליה בשרות. נשים משרתות פחות (או לא משרתות כלל על סמך הצהרה) וגם ערבים לא משרתים. אבל את בגץ לא מעניין ערך השוויון אלא לתקוע אצבע בעין לקבוצה בעלת ערכים שונים

 9. הקדמה יפה. בסוף מבחינתי מדובר על הגינות הכי בסיסית. אם אני לא אגן בעצמי על חיי ועל חיי משפחתי מפני האויבים המבקשים את חיינו, לא אוכל להסתכל במראה.

 10. תודה תומר. פסקת הפתיחה חשובה , זוכר את עצמי עם מחשבות דומות בגיל 19 אחרי שנת שירות.
  מאז עברו כמעט אותם מספר שנים , אחרי שירות סדיר קרבי של שלוש שנים ועדיין עם איזה שבועיים מילואים באופן קבוע
  כל שנה הרגשות הרבה יותר מעורבים. כל הכבוד בכל מקרה על הרצון לתרום גם בתקופות הללו.
  ובקשר להימורים- הולך על נצחונות לשתי הביתיות , קאווי עם עוד הופעה של 35+…

 11. תודה על הקדימון.
  במזרח – נצחון קל לטורונטו. קוואי יהרוג את המשחק כבר ברבע השני. פשוט אין מישהו שיכול להתמודד מולו. לא באזורית לא באישית לא בטראפים ולא בדאבל אפ. מדהים לראות את קוואי, שבכלל התחיל בתור סטופר הגנתי, הופך למפלצת של מספרים גם בהתקפה. איך אמר המאמן של פילי בתחילת הפלייאוף: " אין לי בן זונה אחד בחדר ההלבשה" והוא צודק. באטלר הכי קרוב להיות קילר. אמביד בקושי סוחב, הוא תשוש וגמור במשחק מס 4 הלשון שלו הייתה בחוץ רוב הזמן, וכשישב על הספסל עטפו לו את הברכיים בקרח ומגבות. טוביאס שחקן נהדר, אבל לא הביאו אותו כדי להוביל קבוצה בפלייאוף. בן סימונס לא הייתי נותן לו לפתוח במכבי קריית מוצקין, אחד הנגרים הגדולים בnba, החוזה שלו זה הגדרה קלאסית לגניבה ממעביד. פילי יכולה להתמודד מול טורונטו רק כאשר כולם מחוברים והכימיה שוטפת או אז הניצוץ נדלק + ספסל שמביא מספרים – הבעיה שזה לא קורה לעיתים. הקנדים נרגעו אחרי שהחזירו את הביתיות, הצבע חזר ללחיים השמנמנות של קייל לאורי. איבקה סוף סוף מוכיח שהוא עוגן הגנתי שלא נס ליחו. סיאקם פשוט נותן פלייאוף משובח ודומה שהוא וקוואי קוראים אחד את השני במבט. הלילה הרפוטרס יחנקו את פילי בהגנה, ומשם יגיע הW בואכה 2:4. אני לא רואה את פילי עוברת את ה100 נק הלילה. התהליך יצטרך להמתין עוד עונה כדי להבשיל אם בכלל.
  טורונטו בדו ספרתי.

  1. אתה מודע לזה שהחוזה שלו הוא חוזה רוקי. ואם אתה מודע לזה. רוצה להתערב שהחוזה השני שלו יהיה יותר גבוה?

  2. "בן סימונס לא הייתי נותן לו לפתוח במכבי קריית מוצקין, אחד הנגרים הגדולים בnba, החוזה שלו זה הגדרה קלאסית לגניבה ממעביד" – שברת אותי! שאפו על הפריוויו

 12. תודה על השיתוף תומר
  לגבי המשחקים:
  טורונטו פילי זו סדרה של אנדראצ'יברים. לפילי עדיף כבר להפסיד כדי לעשות שידוד מערכות בקיץ. אם יעברו בטעות את קוואי וחבריו, אז אולי עוד יחשבו שהכל בסדר. הם צריכים במינימום להטריד את סימונס וכנראה גם להחליף מאמן, אחרת ישארו גימיק לצערי (אוהד שלהם בילדות).
  דנבר טובים ואמורים לקחת את המשחק, פורטלנד לא יכולים להתעלות כל משחק.
  מד כוח לפלייאוף בינתיים:
  גולדן- יוסטון, אלופה וסגניתה
  דנבר, מילווקי, פורטלנד: הטופ של הליגה חוץ מהשתיים
  בוסטון פילי טורונטו: צריכות שינוי, לא קרובות לתואר

 13. כתבה יפה, נראה שאתה מחובר היטב לאידיאלים.
  במידה ואכן תשרת ביחידה קרבית, אתה גיבור אמיתי, ואם תדע את הסיכונים שאתה לוקח על עצמך, תהיה אפילו גיבור יותר.
  חייל קרבי נותן שלוש שנים למדינה שבהן הוא עלול להיפגע פיסית ונפשית.
  עמיתו בממר"ם, ג'ובניק, חרדי וכו' יכולים למצוא את עצמם בתום השנים האלה עם מקצוע לחיים.

 14. הקדמה מעולה. כמו שאמרו מעלי, יש עבודה ומישהו צריך לעשות אותה. גם מיסים זה ככה, אגב. גם משטרה.
  לי רק עצוב שמורים ושוטרים לא משתכרים כמו חברי כנסת….. כסף יש….
  חוצמזה אחלה פרוויו. הלב עם פלדלפיה ולאמביד יש לי רק שתי מילים – תהיה בריא !!!
  🙂

  1. בתור מורה (לחינוך מיוחד) היה נחמד אם השכר היה יותר מתגמל, מזל שהעבודה עצמה מתגמלת מספיק בשביל לחפות על זה .

 15. תומר, אני גאה שיש לי בין חברי הצוות צעיר בוגר, פיקח, ומלא אופטימיות כמוך. ההקדמה שלך כל כך ריגשה אותי. אני נמצא כאן עם נכדתי דריה בת ה-22 שרק לפני שנה סיימה שנתיים ב-8200 בתפקיד מאד אחראי שהכריח אותה להשקיע המון כוחות רגשיים ומנטליים, ובשנת שחרור אחת כבר נקראה למילואים פעמיים. היא כאן כדי לשמש מדריכה ראשית במחנה קיץ עם נישה ישראלית בשם 'קולמן', בהרי האפלשים שעתיים מכאן (מאטלנטה בה אנחנו נמצאים) ושעה מגרינוויל. היא בחרה לעבוד במחנה הזה כי אחד מהמיוחדויות שלו הוא שאת המחנאים בכיתה י' לוקחים לחודש לישראל, בתקווה לעורר ולהצית את הרעיון של שרות צבאי בישראל לפני שחוזרים הנה ללימודים, או – התקווה הגדולה – שמעדיפים להישאר ללימודים בארץ. הרבה מאד כבר עושים זאת והתכנית עובדת מעל הציפיות.
  זאת המטרה של דריה: להצית את רעיון ישראל. אינני יודע מהיכן הכל נידלק אצלה כ"בת טובים" בהוד השרון שמעולם לא חסר לה דבר, ועדיין צה"ל, המדינה, ושלום ישראל הם הדברים החשובים ביותר של נכדתי הבלונדינית והחמודה (המדברת מלבד עברית, אנגלית מושלמת, ערבית – משהו בתיכון בו התמחתה – והיא גיקית מחשבים). כשאני קורא את תומר, ומכיר יותר ויותר את דריה נכדתי, אני יודע שעתיד ישראל נמצא בידיים טובות.

  אילו רק יכולתי לחיות את חיי מחדש, לא הייתי זז ממדינת ישראל כי ברגע שאתה עוזב, לעולם אין לדעת כיצד הגורל יוביל אותך. אחד הדברים המפריעים (והחסרים) לי בחיי היא הידיעה שאני לא תרמתי מספיק לצה"ל (שנה בקורס טייס שלא הצלחתי לסיים, ושנה בעתודה האקדמאית, ורק חצי שנה במבצע סיני ואז בחיל התותחנים, אבל רק לזמן קצר)..

  שוב, תודה גדולה לבגרות וכושר ההבעה של אחד מהצעירים הטובים ביותר באתר. שכחתי בכלל שיש גם כדורסל הלילה.

  1. מנחם אנחנו מאמצים חייל שכזה. הוא בן להורים ישראלים אך נולד וחי כל חייו בארה"ב (בוסטון) .הגיע אלינו במסגרת פרויקט גרעין "צבר" של תנועת הצופים. בחור מקסים עם מוטיבציה מטורפת לשרת ולתרום וזאת למרות שהצבא קצת מקשה עליו בשל כך שנולד עם כליה אחת המוטיבציה רק גדלה. בני גילו לא מעטים שנולדו וחיים כאן כל החיים לא מראים זיקה למקום כמוהו.

 16. אגב, אם כבר מדברים על דריה, אחרי סיום העבודה ב'קולמן' היא מתחילה לימודיה במין מקום שהיא קוראת לו "המרכז הבין-תחומי" בהרצליה, שם תלמד פסיכולוגיה תעשייתית

 17. תודה רבה תומר, ושיהיה המון בהצלחה בהמשך.
  .
  .
  כדורסל-
  טורונטו ופילי שוות לחלוטין, לטעמי.
  סדרה של פיפטי-פיפטי שכל תוצאה בה תוציא פרשנות של "טורונטו עם מנטליות של לוזרים", "בראון מאמן גרוע", "בראון עשה בית ספר לנרס", "לאורי שמן", "לטורונטו אין תשובה לאמביד", "לפילי אין תשובה לקוואי" וכו' וכו'. אני בעיקר מקווה שיהיה צמוד וילך לגיים 7.
  אותו הדבר גם פורטלנד-דנבר רק ללא הפרשנות השלילית. זו סדרה כל כך כיפית ששתי הקבוצות מקבלות הרבה קומפלימנטים מוצדקים. אני ממש מבסוט על הסדרה, בעיקר כי אני לא מושקע רגשית, מה שמאפשר להנות מהמשחק (למרות שהכיף הכי גדול בספורט הוא משחק בו אתה מושקע רגשית..).

 18. שַׂחֲקִי, שַׂחֲקִי עַל הַחֲלוֹמוֹת,
  זוּ[1] אֲנִי הַחוֹלֵם שָֹח.
  שַׂחֲקִי כִּי בָאָדָם אַאֲמִין,
  כִּי עוֹדֶנִּי מַאֲמִין בָּךְ.

  כִּי עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת
  לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז,
  כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם,
  גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז.
  .
  תומר לך ותעשה את המקסימום ואל תסתכל ימינה ושמאלה.
  תמשיך להיות צעיר ונאיבי ואני מאחל לך שתוכל לשמור את זה לכל החיים.

  1. אפילו גילרי הטמטם לא קונה יותר את ההתחזויות שלך. עלק להכפיש בדרך של התחזות לאחר. קלישאות שקופות על "משטר ציוני", הוווו, כמה הוא חתרני ומסוכן! היזהרו מפניו!
   יום הזכרון, לא נח? עדיין צורב ההפסד מאתמול?
   לך תעשה מקלחת קרה. אתה טיפש מהמשוער.

   1. טוב אחינו
    כולם פה מקשקשים על שירות משמעותי ולתרום למדינה ולא להרגיש פראייר ואני מדבר בקלישאות שקופות רק כי אתה עוצם עיניים לאמת
    נתראה שנה הבאה כשהפוליטיקאים שלנו מסמוטריץ' ועד גנץ ישלחו עוד תומר שאננים למות בשביל אדלסון תשובה ונפט בגבול לבנון שיגיע למיליארדר יהודי אמריקאי אחר.
    חבוב, אני הגבתי פה תמיד כדוקטור סוס
    לא יודע מה אתה רוצה אז לך תשתה מים ותחזור טיפה פחות היסטרי

 19. חייל בממר"ם לא מקבל חיים נוחים יותר ביום שלאחר השחרור.
  נכון שיהיה יותר קל למצוא עבודה בתחום שהוא שירת אבל החיים כ"כ ארוכים ודווקא המכשולים יכולים לכוון למקומות טובים יותר- כל אחד ומקומו.
  במקרה שלי השירות הקרבי רק עזר ואלו היו 3 שנים אינטנסיביות ומלמדות שלא הייתי מוותר עליהן בחיים.
  אם תבחר להיות לוחם- הרווחת.

  1. עד כמה שידוע לי חיילי ממר"ם נחטפים להיי טק, בעוד שקרביים מוכשרים לעסוק רק באבטחה. זה בלי לחשב את סכנת החיים נחשב אצלי יותר נוח. טוב לשמוע על החוויות שלך, אבל זה לא בהכרח מייצג.

  2. המשפט הראשון שלך ממש שגוי, עם כל השאר אני יכול להסכים. יש עוד כמה ג'ובניקים / תומכי לחימה חוץ מממר"ם שמסיימים עם אחלה מקצוע לחיים, כמו אלה שעברו קורס טכני שקשור למחשבים בד"כ ושירתו בתפקיד כזה כל השירות, הרוב המוחלט לא.

 20. תודה רבה על הפריוויו תומר. על אף שכולנו מתאספים פה לדון בענייני כדורסל, היום הזה מסמל דברים יותר חשובים מזה,ואם לשים את הפריוויו הנהדר בצד, אני מעריך מאוד מה שכתבת כמישהו בסיטואציה קצת דומה. שיהיה בהצלחה בדרך.

 21. תומר יא תותח
  אני נמצא בדיוק בשלב שלך בחיים שנה הבאה הולך למכינה ושואף לשירות משמעותי
  אל תקשיב לאנשים שעסוקים רק בעצמם ולך עם הערכים שלך
  .
  גם שאר הפריוויו היה מעולה

 22. פריוויו נהדר תומר,
  אל תפחד לתרום ולהשקיע.
  תעשה את הדברים הכי טוב שאתה יכול,
  בסופו של יום, ציניות בצד, בלי צבא חזק,
  לא היינו פה היום.
  מאחל לך שתהנה מהשירות,
  ושתדע להפיק ממנו את המיטב.

 23. אוי איזה כתם למורשת של מסי, שוב הוא קורס ברגע האמת שוב ברסה מודחת אחרי ייתרון של שלושה שערים, חסר להם שם אופי והמאמן חייב לקבל את הפתקית הוורדה

 24. אחרי 3 שנים בגולני + מילואים קרביים עד גיל 38, אני אומר למי ששואל שהשירות הצבאי היה סבל מתמשך.
  האם הייתי עושה אותו מסלול שוב? בלי שום ספק כן!!!

  תומר, תודה על הפריוויו ובהצלחה.

 25. כבוד על הפריויו המצויין. לצד האבל על ההולכים, חשוב דווקא ובעיקר ביום כזה לחשוב איך אנחנו מונעים את המלחמה הבאה (כמו בשיר המפורסם של חנוך לוין). נקווה שנמצא את הדרך ונסיים את מעגל הדמים הבלתי פוסק הזה
  לגבי משחקי הלילה- אני מהמר על הביתיות. יהיה מעניין בלי ספק

 26. טורנטו זה הגדרה במילון לנכים; אף אחד חוץ מקוואי לא יודע לזרוק זה בושה לרמה , פילי פשוט טיפשים יחטפו סוויפ מילווקי .

 27. wtf קרה לטורונטו?!
  מה קרה לספסל שלה?
  .
  מדוע כל מגע בשר בבשר נחשב היום עבירה?
  .
  למה סימונס עדיין מקבל כסף "לשחק" כדורסל?

 28. אמביד אתה מוכן להתחיל מהלכים בצבע מאשר קו ה3, טורנטו קולעת אנחנו בבעיה . אמביד איזה איבוד טוב החיתול כבר נופל ביזיון.

 29. לא אוהב את הילדותיות של אמביד,
  הוא נראה לי עצלן,וחסר עמוד שדרה.
  "נראה לי" כן?
  פילי בבעיה אם בונים עליו לעתיד

 30. עונש ראוי למס' 2 בלבן לשחק בקבוצה הנכה הזאת, שרק הוא מסוגל לקלוע בה.
  הפלח ידע מה הוא עושה, שלח למושבת עונשין

 31. איזה חיפוי גרוע של אמביד, הפלייאוף מגיע והוא קופא. כינוי בציבור יהיה גואל ״חיתול מלוכלך״ אמביד

   1. למי יש קלקול? לך אשך?
    הטיטולים להיום ספיישל לפילי,אתה לא מקבל.
    מייצור בובות עברנו לייצור טיטולים,אינעל בית שימוש .

  1. הלו שחקני פילי עלו עם אקסטרה קר 11 למשחק 12 ו-13 מוכנים להמשך, יוצרו במעבדות שלך. גם 14 בתהליך לרבע האחרון

  1. בטח שהוא חולה חכה לסוף המשחק. אמביד רוצח אותנו לא קיים בהגנה כל הסלים עליו, נו יאללה בקצב הזה חוזר לישון.

 32. איך נתנו לטוביאס זריקה חופשית מ -2 ,מה קרה השנה להגנה בנ.ב.א?
  מה,אם זה לא מ-3 או בפנים אז זרקו חופשי? לא נורמלי

 33. אמביד השחקן החלש ביותר על הפרקט בהתקפה הוא מאבד כדורים בקצב חילוני בעיקר בגלל שאין לו שכל עם בכדרורים המיותרים שלו ובהתחלת מהלכים על קו ה3, בהגנה הלילה הוא לא קיים לא בצבע נאדה.

 34. איזה אהבל אמביד ועוד יותר המאמן של פילי,אני ממש בשוק מהקקה שאני רואה.
  קצת חדשות טובות לפילי,אני מהמר שבראון יחפש עבודה שנה הבאה.
  אבל אם הפרונט אופיס של פילי,לא יביא מאמן בעל שיעור קומה,אתם באמת בזבל

 35. איזה כיף למילווקי תנוח בגמר המזרח ותבוא רעננה לגמר הליגה, פילדלפיה בוזה, ואני מוכן להתערב שאפילו בכיתה של הנכדה שלי קולעים טוב יותר מאשר השחקנים של טורנטו.

 36. בא לי לתת לאמביד בעיטה שייכנס לצבע המטומטים אבל לא הוא חי על ה3 , בשעה טובה הורידו אותו הלילה מחריד

 37. משחטהההה חחח טוב הלכתי לישון חזרה לא יכול לראות אותם, לא מסוגל לראות את סימונס שיפצע כבר שיגאל אותנו שנראה את מקונל קצת

 38. מתחיל לחשוב שפלייאוף בלי קוואי כמו בשנה שעברה זה הפסד יותר גדול לליגה מאשר פלייאוף בלי לברון.
  פשוט מדהים לראות אותו משחק בפלייאוף

 39. כמה שאנחנו יורדים על סימונס הוא עדיין ממשיך לשבור שיאים, הוא הרכז היחיד בהיסטוריה שלא מסוגל לקלוע או בכלל לזרוק ממרחק של שני מטר ומעלה, ריספקט.

 40. סדנא להשתנות ואיבוד מומנטום תוצרת פילדלפיה
  14 אחוז מהשלוש
  7 איבודים
  אין הגנה
  כל רכיכת פלייאוף בטורונטו נראה כמו אולסטאר

 41. 4\3 מהמזון של האמריקאים,פשוט זבל של אוכל,והם נהנים,
  איזה עם דפקט.
  שאלה למי שגר בארה"ב,מלא שמנדריקים ,לא?

 42. מזל שבאטלר אצלנו מנסה להחליף לילדים את החיתול, אמביד היום לא קיים התקפית והגנתית הוא הרבה יותר מזיק ממועיל, סימונס זה נכה עם תעודות, פשוט בושה, זה פרוסס.

 43. כל פעם שאני שומע את הקריין של הקבוצה המקומית,
  מפרסם מזון מהיר בחשק של חסר זין באורגיה ,
  אני מייייית

 44. טוב אנחנו מביישים את הפארקט, שמעון אני מתחיל לחשוב כמוך בקשר לאמביד, אני לא זוכר תצוגה כזאת מכוכב על פשוט ביזיון.

 45. איזה אשפה של קבוצה חבל ששרפתי שעת שינה הצצתי היה 18-16 אמרתי נקום לראות

  גיא בן סימונס תמורת בחירת דראפט אחת יש?

  בן סימונס=מרקל פולץ. אם פולץ היה מקבל את הדק שלו היה מסיים עם אותם ממוצעים

 46. ברח להם מהטיטול,הם על רטוב בפילי.
  אין לי סחורה לספק היום,
  הם מחוררים לי את הטיטולים

 47. שמעון תחשוב שבמקום סימונס ופולץ יכולתם לבחור בג'מאל מארי ומיצ'ל.
  מרגיש קצת יותר טוב עכשיו, לא?

  1. חחח תמה הסידרה. טורנטו נתנו לנו 4 משחקים שניתן להם סוויפ עכשיו נגמר מה שלא לקחנו. גם משחק הבא נושפל. לפחות בראון יפוטר ולא יעבוד עוד הרבה זמן כמאמן ראשי

  2. ליברפול ענקים
   מי היה מאמין. איך העיפו את ברסלונה ברסלונה…..
   את ממסי סאקרס
   איך חוזרים מ 3:0 ומנצחים 4:0 את אלופת ספרד?
   לא ייאמן שליברפול בגמר.
   אם לא בליגה אז לפחות באלופות….
   ואני אוהד יונייטד לא אופייני 🙂

 48. הלו
  זה רדיו?
  וודאי וודאי.
  לצופציק של הקומקום….
  עכשיו הצטרפתי ורני רואה שזה לא משחק כדורסל אלא תחרות מבית שימוש.
  מה זה חארטא הזה?

   1. אין מה לעשות מסימונס בוא נגיד את האמת על המגרש אנחנו לא מצפים ממנו לכלום, ואמביד כבר ימציא איזה מחלה וירוס פציעה, אני כבר חושב מה התירוץ שלו. אשך זה עדיין לא מוריד מחולשתה של טורנטו

    1. חחחחח
     הרגתם אותי כולכם עם החיתולים
     שימון, ברוך יואל והאשף.
     האם פילי יכולים להתחפש לאוריגי ו-ויינאלדום?

 49. אני חושב שצריך לתת לפילי עוד זמן.
  הם קבוצה צעירה, עוד רק מתגבשת.
  .
  יש להם עוד המון מה להדרדר בהמשך.

  1. גם עכשיו יתנו לך את לילארד תמורת סימונס, לא דמיאן לילארד אלא ג’ון לילארד השליח מפיצה האט, גם הוא יודע למסור.

 50. הלינקים שלא משדרים את הזבל בהפסקות כל כך אהובים עלי ,הלינק שלי למעלה ,
  שם שיקופית ושקט בזמן זיוני המוח.
  איזה כיף

 51. הגברים האמיתיים של המזרח יפגשו בעוד כמה ימים.
  הגריק פריק מול הפאן גאי
  .
  למזלי המתח והעצבים עברו ממני ועכשיו אשב בנחת ואהנה מ2 השחקנים הטובים בליגה ובתקווה שאחד מהם גם יצליח לקחת הכל בסופו של הפלייאוף (ליבי נוטה טיפה לכיוון קינג אופ דה נורת')

 52. שמעון,תשמח לשמוע ,
  בהפסקה עשינו ניסויים על בני אדם,
  מצאנו טיטול בלתי חדיר,יחזיק גם 2 ליטר שלשול נוזלי,
  שלחנו אקספרס למגרש,לפילי,נחזיק אצבעות ולסתום את האף

  1. דואר ישראל יינעל אביהם.
   הוצאת לי את הג'ננה, אני מחכה חצי שנה לספר וההוצאה הולכים לשלוח לי ספר נוסף במקום מה שהאהבלים איבדו. בסוף יגיעו שני הספרים ביחד…

 53. אני חושב שאנחנו שופטים את סימונס לחומרה.
  זה כמו שנשים את מסי לשחק כדורעף.
  לא פייר.
  צריך לשפוט אותו ואת מאמציו בהגינות.

  1. רוקד.
   הוא שילוב של לברון ומג'יק, רוקי העונה, שובר הטבעות, אב התהליך, חובב הקרדשיאן, אדון החושך

 54. מדהים איך הוא ייבש למקונל את הצורה ונותן לנכה 100% את כל הדקות.
  בראון מבצע פשעים נגד הכדורסל.

 55. ולפילי יש את רדיק. שחקן גדול הוא לא, אבל יד לשלשה יש לו. לא ראיתי תרגיל אחד שהם עושים עבורו. דני גרין כמוהו: יודע לקלוע מה-3. אז לפחות טורונטו עושים לו תרגיל או שניים

 56. איך גיא אומר: סימונס לא כזה גרוע האפקטיבי שלו 200% ל-50% פוזשינים והוא שומר נהדר, הוא לא כזה גרוע. הDFR שלו ממווקם מקום 20 בליגה והמסירות שלו דליקטס רומני.

  סימונס אם בא לשחק בליגה הישראלית קולע פחות מתמיר בלאט ואני מוכן לשים על זה כסף מי שרוצה איתי

  1. בריא חולה. מנחם כל משחק יש לו מחלה אחרת. מתי אתה מצליף במעורב של בסימונס ומודה שהוא לא שייך לענף? ומתי מצליף באמביד ובראון? אני מחכה לשוט שלך דוק

 57. נגמר פילדלפיה מביישת את הענף לעולם לא הייתה קבוצה כזאת כישרונית שהצליחה להוציא כל כך מעט מהשחקנים, בושה. איך השוו את אמביד לשאקיל לווילט… הוא יותר דומה לאדי קרי, סימונס בוא נגיד שמדיח יותר יעיל ממנו, איך אמרו שהוא יהיה מגיק הבא, הקסם היחיד שלו זה העילמות.

 58. שפילי ירדו כבר מהמגרש מסכנים יש להם 15 דק לסבל עוד שזה עוד שעה תכלס. שיגידו לשופט שהבינו שהפסידו וטיטוסו חזרה

 59. וואי, האיבוד המטומטם הזה של סימונס.
  מה הוא עוד עושה על המגרש? איזה נזק הוא ה ROY של שנה שעברה….
  התואר היה צריך ללכת למיצ'ל ולא לסימונס.

 60. אני אכתוב את זה פה
  כמו שמילווקי ניגבו את הסלטיקס כך הם ינגבו גם את טורונטו ויגיעו לגמר האן בי איי.
  יהיה להם יותר זמן לנוח ממי שתבוא מהמערב.
  לדעתי מילווקי יקחו השנה אליפו-פות

   1. יש! תמשיך ככה!
    .
    (כל מה שאתה כותב, יוצא ההפך. רק חבל לי על דנבר…)

     1. את אייטון אני לא מטריד. נקודה.
      סימונס על ג'קסון –
      כן.
      גם סימונס על וורן + בחירת דראפט (מוגנת טופ 3).

     2. חחח מה אני אעשה עם וורן וגקסון? שני פסחים כמו סימונס.

      מוכן תמורת גקסון ובחירת דראפט מוגנת טופ 1 על סימונס. יש?

     3. אין מצב שהסאנס מסכימים לטרייד שכזה.
      גג, מה שאני מאמין שהם היו מוכנים זה מוגן טופ 3 או במקרה והם זוכים במקום השלישי בלוטרי,
      ממתינים לאחרי הדראפט בתקווה שמוראנט נופל למקום ה-3 (סיכוי קיים, אם כי לא גבוה).
      .
      בכל מקרה –
      את הסיכוי לציון או מוראנט הם לא יטרידו. ובצדק.

     1. גיא אתה מתעלם מתחזית תחילת העונה שלי לגבי דנבר? די עומדים בציפיות 🙂 אני על עגלת דנבר לפני שהתחילה העונה

     2. קללת הניגוב.
      כאשר אתה מכריז שקבוצה כלשהי בדרכה לנגב קבוצה אחרת –
      נגמר הסיפור.

  1. דוקטור הבאקס ממש לא ינגבו את טורונטו, אני גם מאמין שהבאקס יהיו בגמר הנבא אם כי זה פייר פייט באקס ב6/7 לטעמי. הניגוב על הסלטיקס לא אומר כלום

   סלטיקס <<<<<< טורונטו וזה לא קרוב אפילו.

  1. 2 קבוצות שהגיעו לפלייאוף עם מאמנים הכי לא מתאימים לאמן את סגל השחקנים שלהם.
   בראט בראון ובילי דונובן
   שניהם חלולים,מקובעים,פחדנים ומרובעים

   1. לגמרי. גם ניק נרס לא גאון גדול. מזלו שפגש מאמן טמבל. לברון היה נותן סוויפ לנרס עם הסגל של שנה שעברה

    1. לברון ברח בדיוק בזמן מהמזרח
     קוואי זה לא הילד קקה דרוזן שלברון היה מתעלל בו כל השנים.
     לברון היה נעצר מול הפריק או מול קוואי.

 61. כל בנין הקלפים של פילי מתמוטט. אני יושב כאן ליד החתן שלי ג'ייסון שהוא מטורף כל דבר פילגדלפיה. כתבתי לו מה שאתם כותבים והוא הבטיח לי שפילי מנצחת 6 בבית, ואז "במשחק 7 הכל יכול לקרות, ומוטב שתכתוב זאת ללבנטינים שמבינים רק במרוצי גמלים""

  1. חחח הוא אופטימי כמוני זה טוב. תמסור לו שמאמן נורמלי היה מנצח 4-0 את הסידרה הזאת. לברון היה עושה מהם צחוק כמו שעשה כל השנים. טורנטו היא אותו טורנטו כמו עם דרוזן

  2. חחחחח
   הפך אותנו לבדואים החותן?
   שיגיד תודה על כל כל דיסק-און-קי שהלבנטינים ההזויים מייזרעל ניפקו..

 62. צריך לשפוט את בראון בהאג.
  זה שהוא משחק כל הדקות עם אמביד חולה מת וסימונס במגרש של הגדולים זה התעללות בחסרי ישע.
  הוא איש רע

 63. המשחק כל כך עצבן שסגרתי,אני על קפה וסרט , החדש של הנוקמים,
  עדיף פי 100 מהזבל שהולך שם בפילי

 64. המפגרים שם בפילי,קיבלו ישירות מהמעבדה S.O.S ,שלחנו בעלי אקספרס סטוק חדש של טיטולים ,
  ישר מהפס יצור לפני שעה,
  אנטי נזילות,ההדיוטים חוררו אותם עם מחטים,הכל נזל באמצע המגרש.
  שלחתי פקס לבראון,שאלתי למה יאיבני למה יאהבל?
  הוא ענה שאמביד וסימונס רצו אוורור

 65. בן סימונס משחק כפי ששיחק ב-LSU ואף אחד לא הבין מה ההתלהבות ממנו. משך העונה היו לו כמה משחקים לא רעים אבל הערב הוא הגרוע ביותר שאי פעם ראיתי אותו.

 66. רק 30 הפרש חח.. שמעון מצטער בשבילך ידוע לי שאתה אןהד פילי אבל זה היה לי ברור שזה של הראפס, פילי לא קונטנדרית, עד שלא מטרידה את סימונס ומפטרת את בראון את אמביד עוד הייתי משאיר. כעת כשבאטלר והאריס מסיימים חוזה, וההתלהבות הגדולה שלהם מסימונס אני לא רואה שם עתיד מזהיר.

  1. אכן אכן. נתתי לאופטימיות להשתלט עלי. לא ציפיתי שלבראון וסימונס יש כזה כוח עצום לרסק אותנו. לפחות האוסטרלי טס הביתה אחרי הסידרה ונחזור להצליף ברפה הבנה אחר שיבוא במקומו. פילי זה מועדון מת וידוא ההריגה יהיה עם חידוש החוזה לסימונס

 67. לברנד יש מבחן רציני באוף סיזן,
  צ'יף אמיתי או פוליטיקאי מדופלם,
  שיחתוך בבשר הרקוב

  1. צודק יש שם בלי סוף בשר רקוב, ועוד לברון חם על סימונס שולח לו חבל הצלה. אבל יש מצב שלברון יירד מסימונס עכשיו אחרי תצוגות הנפל.

   1. הלוואי הלוואי תן לי גוש הארט ולונזו בול תמורת סימונס לוקח בשני ידיים. אפילו לא מפנטז על אינגראהם או קוזמה

 68. שחקנים שפילי יכלו לקחת על סימונס

  ג'אמל מורי, אינגראהם, גיילן בראון, הילד, לבארט, סיאקם, דגונטה מורי

 69. לינק לדנבר?
  נראה לי עוד בלואואאוט בדרך לטובת המקומיים. מכבדים אותנו ביום הזיכרון עם משחקים לא מעניינים.

 70. פילי צריכים ללכת קמבה ווקר. אין ברירה או קונלי. ווקר יהיה חוזה ארוך בטח אז קונלי עדיף אבל אם לא אז ווקר, עדיף להחתים אותו מאשר את האריס.

 71. יש לי בעיה עם פורטלנד,הם מדהימים,הביצוע הולך קשה ,
  למה כמעט כל סל שלהם ברמת קושי מאוד גבוהה?

 72. יוקיץ הגאון
  איזו הנאה להסתכל על כל מה שהוא עושה על המגרש.
  עונג של בוקר כשאני צריך להיות בעצם עצוב כי היום יום זיכרון לחללינו הקדושים.
  כל מסירה כל תנועה כמו שיר נפלא ובהגנה דנוור עובדים כמו מכונה משומנת עם כל הבלוקים והחטיפות. אני נדהם ממה שהצעירים האלה עושים. גם מארי וגם יוקיץ צריכים לקבל מאקס בחידוש חוזה כי הם שווים כל פני.

 73. סטוטס הזה, החלטת לבוא עם "הברקה" מהבית, לשים את אמינו על יוקיץ׳ אתה רואה במחצית (שזה גם פרק זמן מיותר) שזה לא בדיוק הברקה חכמה, תשנה. מי מתחיל על יוקיץ׳ במחצית השנייה? ניחוש אחד… אפילו בובה זה מחמאה בשבילו, אף פעם לא החזקתי מהבנאדם

 74. איזו שחיטה שם בדנוור.
  תענוג לראות את כל המסירות הגאוניות האלה כמו שהיה נהדר לראות את ברקוביץ בגדולתו עם המסירות בכדורגל.

 75. איש המרשמלו קובר את הסדרה.
  ביי ביי פורטלנד, לכו לפגרה, תנוחו, תחשבו, ותחזרו עונה הבאה לעשות את אותו דבר בדיוק.

   1. הוא מעולה בלהגיד בהצלחה.
    הוא אומר את זה מכל הלב.
    הוא אומר את זה כל כך טוב, שהוא מקבל על זה מיליונים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט