יאניס חייב להוכיח – הלילה – את מה שיש לו, והארדן יווכח אם השופטים הקשיבו / תומר שנאן

********

הפלייאוף הולך ומתקדם, המשחקים הולכים ומתמעטים, ושחקני המפתח הופכים למשמעותיים יותר ויותר. אי לכך פריוויו ימי שלישי ייכתבו באופן שונה מעט מן הרגיל, בכל ערב נתמקד בשחקן משמעותי אחד שעלול להיות הסיבה לניצחון קבוצתו או להפסדה, השחקן עליו הכל נופל. והיום זה יהיה כוכבה של המילווקי באקס, הלא הוא יאניס אדטוקומבו.

********

לא מעט שחקני NBA התמודדו עם המון קשיים בדרכם להצלחה. מג'ימי באטלר דרך לברון ג'יימס ועד קייל קוזמה, בכל מספר מחזורי דראפט ייבחר שחקן שסיפור החיים שלו קשה יותר מסיפור החיים של האדם הממוצע. אולם כל אותם אנשים אשר הזכרתי היו שייכים למקום כלשהו, הייתה להם אזרחות, גאווה לאומית אליה הם יכלו להשתייך. לכוכב הבאקס, יאניס אדטוקומבו לא היה זאת בניגוד אליהם. הפריק היווני נולד למהגרים מניגריה באתונה, יוון. מאחר וביוון אין חוק המעניק אזרחות לכל מי שנולד במדינה יאניס חי 18 שנים ללא מדינה אליה השתייך, כמעט מהיד לפה כאשר הוא ואחיו צריכים לעזור למשפחתם בעזרת מכירת שעונים, תיקים, משקפי שמש ותכשיטים (שלעתים אף היו גנובים) ברחוב. אולם, כמו רבים אחרים שיצאו משכונות העוני אל הליגה הטובה בעולם, גם כאן הכדורסל שיחק תפקיד של מקום מפלט.

כבר לפני גיל 18 יאניס הגיע לליגה מקצוענית, הוא וקבוצתו היו בליגה השנייה ביוון, ולא מעט פרשנים, מאמנים לשעבר וגם קבוצות מארה"ב ומחוצה לה החלו להביע התעניינות בשחקן הצעיר. גם מההתאחדות היוונית הדבר לא נעלם, ובגיל 18 וחמישה חודשים יאניס סוף סוף קיבל אזרחות יוונית, הייתה לו מדינה אליה הוא השתייך. במהלך העונה היווני חתם על הצטרפות לסראגוסה הספרדית, אליה תכנן לעבור בסיום עונת 2012/13. אלא שאז הגיעה תפנית בעלילה, ב-28 באפריל יאניס בין ה-18 הודיע על הצטרפות לדראפט ה-NBA, ושם סיפורנו מתחיל.

שלוש שנים לקחו ליאניס להפוך לסופרסטאר לכל דבר בליגה, שלוש שנים בהן עבד קשה, השקיע והתפתח. והחל מעונת 2016/17 הבאקס הינם חברי קבע בפלייאוף המזרח, כשאדטוקומבו מוביל אותם לשמונה הראשונות פעם אחר פעם. השיא הגיע העונה, כאשר יאניס העמיד ממוצעים של 27.7 נק', 12.5 ריב', 5.9 אס', 1.5 חס' ו-1.3 חט' למשחק כשמילווקי מסיימת עם המאזן הטוב בליגה. היכולת שיאניס הציג הובילה לכך שהוא נמצא במירוץ צמוד עם ג'יימס הארדן ל-MVP, ומאחר ולברון לא במזרח יותר צופה ממנו להשתלט על הקונפרנס, גם בעונה הסדירה וגם בפלייאוף.

העונה הכוכב הגיע ליכולת שיא, יאניס מטביע

בניגוד לעונות הקודמות מילווקי קיבלה קבוצה שלא משתווה לה באף פרמטר. הקבוצה טיטאה בקלות את הפיסטונס כשיאניס מציג יכולת נהדרת לאורך כל הסדרה אל מול הפורוורדים החלשים של דטרויט, ומעלה אותה לחצי גמר המזרח למפגש עם הסלטיקס.

אבל נגד בוסטון הסיפור היה אחר לגמרי. במשחק הראשון הסלטיקס הצליחו לשתק את היווני, שעל אף 3 מ-5 מאחורי קשת השלוש קלע 22 נק' ב-33% מהשדה (25% מטווח 2 הנק'!) והיה עם +/- של -24 כשהבאקס מובסים בביתם. הסלטיקס הצליחו להצר את צעדיו של היווני, לגרום לו למבוכה, ולהביא למצב בו מילווקי מצליחים לחזור למשחק דווקא כשהיווני לא על המגרש, ומאבדים אותו כשאדטוקומבו משחק.

הוא נראה כבוי לגמרי, כשהורפורד מצליח להצר את צעדיו והוא מנגד החל לנסות להיכנס למשחק יותר ויותר, אך לא הצליח והסב נזק משמעותי למילווקי. אם יאניס רוצה להצליח עם מילווקי בסדרה הזו בכלל ובמשחק הזה בפרט הוא חייב להיכנס למשחק מוקדם. וגם במידה ודבר כזה לא קורה אין כל סיבה שהוא יכפה את עצמו על המשחק, יש למילווקי מספיק שחקנים איכותיים שהוכיחו את עצמם בפלייאוף אשר יכולים לשאת בנטל (מישהו אמר קריס מידלטון?). במידה ויאניס לא יכפה את עצמו, יסמוך על חבריו, זה ייתן למילווקי את היכולת להכניס גם שחקנים אחרים למשחק, שחקנים שלא ממש הופיעו בגיים 1. וחשוב מכך, יגרום לבוסטון להתמקד מעט פחות בסופרסטאר ויעניק לו מעט יותר פריצות.

הלילה ב-3 ייפגשו מילווקי ובוסטון למשחק השני בסדרה, כשיאניס צפוי להתמודד פעם נוספת מול הסלטיקס (אל הורפורד אם להיות ספציפי) שהתמודדו איתו כל כך טוב במשחק שעבר. האם יאניס יצליח להחזיר את מילווקי לתמונה? האם הסלטיקס יצליחו לעצור אותו פעם נוספת? האם יכול להיות שדווקא כשנראה שהפריק היווני משתלט על המזרח תגיע המכונה המשומנת של סטיבנס ותעצור אותו? זאת לא אוכל לומר בוודאות. אך אם יש דבר אחד שאני בטוח בו, הוא שיאניס ממש לא מתכוון להיכנע ללא קרב.

המשחק הנוסף – גולדן סטייט ווריורס (1) – יוסטון רוקטס (0) 05:30

לאחר משחק אמוציונאלי וצמוד בו הרוקטס התלוננו על שיפוט ביתי לטובת המארחים, ייפגשו שתי הקבוצות הלילה למשחק בו לזהות המנצחת עלול להיות משקל רב על המשך מהלך הסדרה. כשניצחון של הווריורס יגרום לכך שהרוקטס יחזרו לטקסס עם הגב לקיר בעוד שניצחון של יוסטון וג"ס תצטרך לנצח לפחות משחק אחד אל מול הקהל הביתי של יוסטון.

איך הווריורס ינצחו?

קרי, קרי וקרי. הגארד המוכשר לא ממש הגיע לפלייאוף עד כה, אך זה לא מנע ממנו לקלוע את שלשת הניצחון במשחק מס' 1 בסדרה, בעוד שדוראנט מעסיק את שומרי הרוקטס כפי שהוא מעסיק כל שחקן הגנה ממוצע בליגה שעומד מולו לקרי יש הזדמנות. הרכז עם הטווח הבלתי נגמר צריך למצוא חזרה את הקצב שלו, כי כשקרי ודוראנט בשיאם הווריורס בלתי ניתנים לעצירה.

איך הרוקטס ינצחו?

הארדן צריך לעסוק יותר בכדורסל, זה הכל. כמובן שלא ניתן להאשים אותו בלבד, אך כמי שראה את המשחק הראשון ומעריך מאוד את יכולותיו של הארדן בשלב מסוים זה נראה שהוא מנסה בכוח לסחוט עבירות לשלוש (כפי שניתן היה לראות באחד המהלכים האחרונים במשחק עם דריימונד גרין), דבר שעלה לו בדיוק הזריקות ככל הנראה, ועקב העובדה שהשופטים לא שרקו (בלא מעט מן המקרים באופן מוצדק לגמרי אגב) עלה לו גם במשחק. הארדן צריך להתעסק יותר במה שקורה בין הרוקטס לווריורס מבחינת כדורסל, לא מבחינת עבירות והחוקה. אם הוא יגיע יותר מרוכז, ישחזר את היכולת שלו מהעונה הרגילה ויקבל מעט סיוע מחבריו לא מן הנמנע שנראה הפתעה הערב.

אז איך זה ייגמר?

שתי הקבוצות מגיעות במטרה לנצח, לשתיהן יש סגלים איכותיים וכוכבים עליהם הן יכולות להסתמך. אני מאמין שהארדן אכן יעסוק יותר בכדורסל הלילה, ולכן אתן את הניצחון ליוסטון. הרוקטס ב-8.

תוצאת המשחק הערב תושפע באופן ישיר מהופעתם, קרי והארדן

לפוסט הזה יש 553 תגובות

 1. הלילה בוסטון תהפוך לרכב גנוב בדרך למשחטה בשטחים. פירוק של מילווקי, אין משהו אחר. בלדסו לא יכול לתת משחק גרוע בק טו בק.

  יוסטון תקבל הלילה הנחות מהשופטים ובצדק, במשחק הראשון גנבו אותם לאור יום. הטכנית של דאנתוני אמורה להשפיע על המשחק הלילה. יוסוון תנצח בקרב צמוד.

  1. בלדסו לא יכול לתת משחק גרוע בק 2 בק? אתה מדבר על אריק בלדסו? השחקן ששנה שעברה נתן סדרה גרועה שלמה נגד אותה בוסטון? השחקן שנתן כמעט עונה שלמה גרועה עם הסאנס?

   1. לא, אני מדבר על בלדסו שסחב על הגב משחקים שהבאקס לא הופיעו אליהם השנה. אני מדבר על בלדסו שנתן סדרה נהדרת מול הפיסטונס בסיבוב הקודם. בכל קבוצה באחרת במזרח בלדסו הוא כוכב ולא כינור שני לגריק פריק. הבאקס חייבים את בלדסו והחדירות שלו פנימה מול הגנת הברזל של בוסטון. כי יאניס ומידלטון יתנו את המספרים הקבועים, אריק הוא לשון המאזניים.

 2. יוסטון אחרי קמפיין שיפוט+סקוט פוסטר – תכינו את הפופקורן. הרבה כדורסל אולי לא יהיה שם אבל יעופו ניצוצות.

  1. חחחחחחח שיבצו את סרוט פוסטר 🤣🤣🤣🤣 ענקיים יותר טוב ממשחקי הכס. יש סיכוי יוסטון חוטפים בלואו אאוט והם יורדים מהמגרש? מכין את הפופקורן לבוקר.
   גולדן ינצחו ויסגרו את טקס יום השואה.

   באקס סלטיקס אני לא יראה כי חייב לישון כמו בן אדם כבר אבל הבאקס ויאניס במשחק חייהם. הפסד ותם הטקס בדרך לסוויפ הם לא ירצו להיות טורנטו מול לברון עונה שעברה.

   באקס וגולדן מנצחים.

   1. מעניין אם הליגה הנחתה את ראש יחידת הנוקמים לשרוק לטובת הארדן היום ולהסיר מעליו את העננה. כאילן הליגה לא עם יוסטון בעצם שיבוצו אבל יהיה אובקטיבי ובגיים 7 אם יהיה יעשה את מה שמצופה ממנו. נראה הלילה

    1. היום אני אתכם במחאה מעכשיו, לא רק בגלל שהוא מוטה נגד יוסטון אלא כי אני לא סובל אותו, שופט זוועתי לכל הדעות

 3. מעניין איך באד יגיב להגנה של בוסטון. נראה לי הוא יותר ינסה למצוא מיסמצ'ים, לאו דווקא של יאניס, יותר יילך על פיקאנדרול של יאניס עם מידלטון ובלדסו בשביל לנסות ליצור מיסמצ'ים קלים ליאניס. מילווקי יתעוררו במשחק הזה זה ברור. השאלה היא אם זה יספיק. אני חושב שנראה ניצחון של מילווקי אבל ממש לא בטוח בכך.

 4. לצערי אני מרגיש שיוסטון בזבזו (או נשדדו) את הצ'אנס שלהם לגנוב משחק בחוץ במשחק הקודם, בו הלוחמים שיחקו רע מאוד. היום זה של ג"ס.

  1. צריך לתת להם קרדיט על ההגנה שגרמה לג"ס להיראות רע. גם הרבה מהאיבודים של הווריורס הגיעו מחזרה מצוינת להגנה במשחק מעבר.
   .
   מאמין שיהיה משחק צמוד נוסף ובסופו דוראנט שוב חוגג.

    1. מרוב התלהבות, עד שהצליחו לרוץ עם הכדור..
     לדעתי אם מישהו יכול להיות יותר אופטימי אחרי משחק 1 אלו הרוקטס.

   1. אפשר לתת קרדיט גם להגנה של ג"ס. חוץ מאריק גורדון הם נטרלו בצורה טובה את כולם. לדעתי אריק גורדון לא מקבל מספיק קרדיט – הוא תותח, ומגיע למרבית המשחקים מול ג"ס

    1. נכון שתי הקבוצות היו עם הגנה מצוינת.
     מסכים גם לגבי גורדון היחיד שבא לעזור להארדן בהתקפה (אני מתעלם מכריס פול בכוונה). לא ברור לי בכלל איך יוסטון הגיעו ל-100 נקודות במשחק הזה.

 5. תודה רבה תומר אחלה פריויוו.
  .
  מילווקי תנצח הפעם. במערב כל ענייני השיפוט זורעים חוסר וודאות. נקווה שיהיה משחק משובח ומה שפחות רעש מסביב.

 6. מילווקי בהרגשה שלי תנצח היום
  גם יוסטון אחרי כל הנהי ביומיים האחרונים יקבלו רישיון פלופים מהשופטים וינצחו באורקל המנחוס

 7. אני פותח קבוצת ME TOO חדשה לאוהדי הסלטיקס.
  הערב שובץ למשחק במילווקי השופט הכי בעייתי מבחינת הקבוצה טוני ברודרס….
  מתכון ברור להמון עבירות שישרקו נגד הסלטיקס שיובילו אולי להפסד שהרי 7 שנים והמאזן הוא ניצחון בודד ובערך 8 הפסדים….

  1. ואני פה כדי להזכיר שיש בעולם הגדול שם בחוץ עוד דימויים, אולי אפילו פחות פוגעניים, ללפגוע במישהו בלי רצונו.
   עוד מעט יום השואה, ניסיתם את הכיוון הזה?
   "מה זה מפרק אותו, עוד רגע צורב לו מספר על היד"
   "זה מגן? זה סבון מועשר בבושם"
   "חחח הוא הכניס לו ציאניד ועכשיו שורף את הגופה"

     1. אבל את מבין עד כמה הרחקת לכת?
      זו זילות השואה.
      אז תגיד שהשימוש במושג ME TOO הוא זילות הפגיעה בנשים?
      תהפוך אותי בכח לאדם אלים שלא שולל פגיעה בנשים?
      תקרא שוב את כל מה שכתבתי בנושא ותראה שאתה סתם מקצין…
      אפשר בכלל להשוות במיוחד עם כל ההקבלות הנוראיות שכביכול הכנסת?

     2. קודם כל, זה היה מכוון יותר אל אחרים (קיוויתי שכשכתבתי "חחח" בדוגמאות, תוכל להבין, כי זה לא סגנון הכתיבה שלך), שעושים את זה הרבה יותר בתכיפות והרבה יותר בגסות. התגובה שלך פשוט הראשונה שקפצה לי אתמול לעין עם השוואת אונס מיותרת.
      וכן, הקצנתי ובכוונה. כי חלק מאותם אנשים שמשתמשים בבדיחות האלו לא מצליחים להבין מה הבעיה וחשבתי שזעזוע רציני יותר יעזור.
      אתה רוצה להגיד שעברתי גבול? ייתכן. ואם כך, אני מתנצל. אבל הכוונה שמאחוריי הדברים עדיין תקפה.

 8. תודה על פריוויו נהדר!
  לגבי יאניס ומילווקי –
  אם כבר להפסיד במשחק הראשון בסדרה, כשהביתיות היא שלך, אז עדיף להיות מובס. תראו את טורונטו בשנה שעברה – הפסידו ללברון על הקשקש, והם פשוט נשברו בדרך לסוויפ מביש.
  אותו דבר היה גם עם פורטלנד והשקנאים.
  כשאתה נותן את כל מה שיש לך ובכל זאת מפסיד, אתה עולה למשחק השני עם צ׳יפ גדול על הכתף, ופחד ממשי לאבד לגמריי את הביתיות.
  דווקא ההפסד בתבוסה אמור לעזור למילווקי להגיע יותר ממוקדים, להבין טוב טוב מה לא הלך להם במשחק הראשון, ולדעתי יש להם צ׳אמס טוב להשוות הלילה.
  .
  לגבי יוסטון –
  אני באמת לא מבין מה קרה להם במחצעת השנייה של המשחק הראשון, עם כל ניסיונות הסחיטת פאולים המוגזמים בשלשות. כזה דבר לא קרה כלל בסדרה מול יוטה.
  זה כאילו בהפסקה, אחרי שהארדן קופח על אמת מלפחות שני פאולים שלא נשרקו לחובת קליי, דאנטוני הורה להם להמשיך ולנסות לסחוט בכוח, עד שהשופטים יתעשתו. מעין עקשנות הזויה ומפגרת.
  מקווה שהלילה יתרכזו בכדורסל ולא במשחקי ״אכלו לי שתו לי״ עם השופטים.
  אני גם מקווה שקאפלה יופיע לסדרה. הוא היה אנמי, הן בהתקפה והן בהגנה, ואנחנו חייבים שהוא קצת ייתן האסל כדיי לנצח. שימו לב שגם ההפסד היחיד מול יוטה הגיע ביום חלש מאוד של קאפלה. קאפלה טוב – הכל טוב!

 9. אני רוצה לראות מילווקי נועזת. יאניס סנטר, פוסט-אפ של ברוק לופז, היל ליד בלדסו, הכל הולך. רק כדורסל פחות צפוי.

  הנתון היומי:

  למילווקי יש 2 חמישיות ששיחקו מעל 70 דקות העונה (הפותחת והפותחת עם בראון במקום ברוגדון). לבוסטון יש 8.

 10. אחלה פריוויו, תודה רבה
  יהיה ערב קשה לבוסטון, לא רק יאניס יבוא מלא מוטיבציה, אלא כל הקבוצה. נקווה שיש לסלטיקס עוד כמה שפנים בכובע

 11. https://www.cbssports.com/nba/news/carmelo-anthony-free-agency-update-melo-not-ruling-out-a-return-to-new-york-knicks/?fbclid=IwAR1qshoQV6CMaWOrlnatzvnUfAcQ8xwMxkgWrAvy2nLVBW8SeRzS54W3JY4
  זה בשביל דובי,שלא ישעמם באוף סיזן,אם הניקס,מחתימים אותו אחרי כל החרא שהוא הוריד עליהם,הם באמת פסיכים.😂😂😂

 12. תאכלס אפשר לפרשן עד מחר – טוטנהאם ואייאקס לא ראויות למעמד, הן שם רק בגלל שהגדולות זלזלו בהן – ריאל, יובה, סיטי (ופסז' זלזלו ביונייטד)

  1. אייאקס שם כי זילזלו בהם?! הם לגמרי שם בזכות ולא בחסד. הם עלו אחרי 4 משחקים של כדורגל נפלא, שבו היו עדיפים על היריבות העשירות, המוצלחות והידועות, total football אמיתי. הם לגמרי המרענן הרשמי של העונה

     1. לגמרי עניינית – ראיתי כל דקה ב-UCL ראמוס עשה צהוב מכוון כדי לא לשחק נגדם בגומלין – עד כדי כך זלזלו בהם. הערב הגיעו לשתי בעיטות נגד שליש הרכב של טוטנהאם – כי טוטנהאם בחיים לא מזלזלים. סיסוקו לבד שלט בהם. טוטאל שמוטאל – אולי אצל שגיא כהן.

     2. אתה יודע מה- אסכים איתך על הקטע של ראמוס, למרות שהטמטום האמיתי היה להודות בזה בפומבי- שהצהוב היה בכוונה.
      עדיין הם שיחקו בנוקאאוט מול אלופת אירופה ב-4 מ-5 השנים האחרונות, ומול אלופת איטליה 8 פעמים רצוף, שלטו במשחק והביסו אותן בביתן, וכל זה בתצוגה התקפית נפלאה לעין.

     3. אתה צודק בהכל עדן, באמת – אבל זה נבע מזלזול בעיקר בהכנה המנטלית. טוטנהאם היום פוצצו ושיחקו קשוח ובגובה – ככה צריך לשחק נגד ילדים – זה מבהיל ומשתק אותם. תראה איך אלדרוייד אכל לגמרי את בלם העתיד דה ליכט, פשוט העלים אותו. אייאקס בעטו פעמיים לשער, הגול היה חוסר תיאום בין שלושת הבלמים (מערך נוראי). אחרי הפציעה הנוראית והכניסה של סיסוקו – הטוטאל פוטבול נעלם כלא היה והפך לטוטאל בונקר.

 13. מצויין המשחק הלילה יקרה לי הרבה דברים עם הפריק הוא הכוכב העליון שדיברנו עליו, אם בונדלהצר הוא מאמן עונה רגילה מצויין ומאמן פלייאוף חלש, אם בוסטון אמיתית או שזה רק היה משחק 1

 14. בלדסו במבחן רציני,זה קריטי למילווקי ,
  הוא קיבל יופי של חוזה,
  אם הוא יעלם שוב,יהיה להם קשה

 15. יהיה פה שחיטה של איל ברוטב יווני, אם חשבנו שמדובר על סוג של שאקיל מודרני (אני רוצה לראות את הורפורד מנסה לעצור את שאקיל בצבע). הוא הרבה יותר דומה ללברון בלי קליעה (2008/2009) ובלי יסודות בסיסיים , האתלטיות זה מדהים לעונה הרגילה והפכה את יאניס לסופר סטאר אם הוא רוצה להיות השחקן הטוב בעולם הוא יהיה חייב לפתח קליעה סבירה, משחק פוסט (בדומה לשדרוג שעבר לברון)

  1. בדיוק מה שאמרתי שלשום.
   פשוט אין לו יסודות דריבל בסיסיים, קל וחומר לעלות לגאמפ מתוך תנועה, זה כל הסיפור

 16. הפלייאוף מראה לנו מי הם השחקנים הטובים בעולם, בעונה רגילה יש הרבה ניפוח סטטיסטיקה הרבה קבוצות זבל.

  1. הוא הולך יותר מדי פעמים 1 על 2 כשמוקדי בא לחיפוי השלושה בפינה הייתה חופשית , כמו אמביד ראש בקיר יותר מדי, הוא יצטרך להוסיף ארגז כלים כדי להפוך לטוב בעולם.

 17. לופז קולע מ3 זה אופרה אחרת למילווקי, משחק קודם לא היה להם קליעה מעניין אותי מה בוסטון תעשה כשהכדורים נכנסים

 18. אני לא מצליח להבין איך מתפתחים בימינו ככ הרבה יצורים חסרי קליעה ועוד מגיעים לדרגת ״כוכבות״.
  רואה את הורפורד דופק צאקות חצי פינה ומתגעגע לקוין מגי

  1. הרי הדבר הראשון שילד עושה כשהוא מתחיל להתאהב בכדורסל זה לקלוע/לזרוק מאות פעמים לסל כל יום.
   נשגב מבינתי

  2. מה זה לא מבין הוא לא שיחק בארהב הוא גדל ביוון היה למשפחה ענייה, כדורסל לא בא בחשבון, בטח לא עד גיל 10 -11

   1. יתרה מכך לא היו לא מאמן אישי , שיכל לעבוד איתו על מכניקת זריקה (בדומה לקרי למרות שהמכניקה שלו לא נכונה וקליי למשל), הוא לא היה גארד כמו קווין דוראנט, שפתאום גבהה.

    1. כשאני אומר מכניקה לא נכונה זה ללימוד , בשבילו היה מדהימה והזריקה שלו מרחוק זה נשק שלדעתי לא יחזור , המכניקה של קליי הרבה יותר טובה ללימוד ילדים.

 19. גם ההגנה של מילווקי עד עכשיו נכשלת כישלון חרוץ, לתת את השלושות לא עובד מול קבוצה שמעלה 5 שחקנים שיכולים לקבור את העור מ3, כל פיקאנדפופ פשוט עם הורפורד ומוריס מפרק את ההגנה שלהם (ההגנה הטוב בליגה בעונה הרגילה), סטיבנס עד עכשיו עושה שחנט לבודלהנצר.
  .
  דבר שיכול לעבוד זה יאניס כחוסם לבלדסו, דבר שישאיר את בלדסו אחד על אחד מול הורפורד הכבד יותר .

 20. מילווקי ביום שהכל נכנס, לא יהיה הרבה ימים כאלה בטח לא מ3 , וכנראה הסטטיסטיקה תתיישר כל מה ש סטיבנס צריך להגיד לשחקנים שלו שהכל בסדר, הם טובים יותר.

 21. לופז התאהב בזריקה מ3 , כמו שאצביע התאהב בפאמפ פייק, אם הוא משתמש בזה הוא הופך לכל כך הרבה יותר קטלני , קופצים עליו והוא מנסה לקלוע על שומר מאשר לעבור אותו בשנייה יכול להיות הפתעה בפלייאוף שתשנה את מאזן הכוחות

 22. אלילת המזל אם מילווקי הלילה , הם קולעים קליעות קשות נורא, כל עוד זה נכנס דיינו, ברגע שזה לא ייכנס הם בבעיה .אני לא מבין מדוע לא תוקפים את הורפורד בחילוף בהגנה זה ברור שהוא לא יכול להגן על בלדסו הזריז

   1. גם לדעתי האיילים גמורים, יהיה להם קשה מאוד בסדרה הזאת, סטיבנס תוקף את כל החסרונות שלהם, מגנים על הצבע אין בעיה מאלה הרכב של חמישה שווטרים, גומר על יאניס, לא כל ערב הסל ייראה כמו אוקיינוס.

     1. אשך זה הבאקס כל העונה הם קולעים לא מעט. אתה מוטה בוסטון. מה חשבת יהיה סוויפ? כמו שזה נראה יהיה 7 משחקים בסידרה הזאת

     2. אשך לא הבנת שאין דבר כזה שיפוט ביתי? הליגה משנה את החוקים בהתאם למי שהיא רוצה שתנצח , אם לדוגמה מילווקי יובילו 3-1 השיפוט יהיה לטובת בוסטון, אתה יודע איך זה ייפגע במוצג שלה עם קבוצת 60 נצחונות והגריק פריק עפים בסוויפ? רק לראות כמה מוכרים כרטיס שלו באיביי (500 דולר).

  1. חחח מה גמור הם יקיזו דם בבוסטון שום דבר לא גמור בשום סידרה במזרח לכל הקבוצות סיכויים שווים.
   אם בוסטון הייתה מנצחת אז היה גמור. גולדן תגמור היום את הסרט. הבאקס במשחטה מאז שהצטרפתי. היה 73 71 לבאקס שהדלקתי טיוי ומאז משחטה

 23. ראים איך מירוסטיץ חטף פה כדור? תפש את הזרוע של אל ובמקום שברודרס ישרוק עבירה נתן למירו מתפתרצת אחרי שהיתה עבירה לגמרי ברורה….

 24. מידלטון בערב קריירה איזה קליעות הוא קולע הלילה, יאניס במשחק בינוני הוא עושה הרבה טעויות שנוגעות בהפרש, לא מבין למה לא תוקפים יותר את הורפורד בבידודים של בלדסו.

 25. בינתיים זה נראה שלבוסטון יש את המספר של מילווקי – אני חושב שהסדרה תלויה בשאלה האם יאניס יצליח למצוא את היכולת להתגבר על השמירה המדהימה של הורפורד (יותר פאמפ התחלה לכדרר עד למצב של שהוא מספיק קרוב לטבעת ואז להתחיל את הצעד וחצי וכו') ההגנה של בוסטון פשוט בית ספר לכדורסל.

  1. ליאניס אין יכולת כדרור בסיסית, אני לא יודע אם ראיית את תחילת המשחק, אבל הוא איבד פעמיים שניסה לכדרר כדור בשלומיאליות, הם צריכים להשתמש ביאניס יותר כחוסם, ולתת לבלדסו להתקיף את הורפורד (שמדהים על יאניס אבל מתקשה מול גארדים זריזים באחד על 1). כשהם עושים את זה הרבה יותר מסוכנים.

   1. קיירי הוא לא אבל הוא בהחלט יודע לכדרר זה יותר שאלה של הסתגלות לסדרה לדעתי מאשר מיומנות – אגב גם לקוואי הכדרור לא מדהים ועדיין הוא מצליח לעשות מול השמירה ההדוקה המון עד עכשיו

    1. לקוואי יש כדרור צמוד ושליטה מצויינת בו , הוא בכמה רמות מעל יאניס, ליאניס אין בכלל מכניקה בסיסית מכדרור, אני לא מדבר על עלייה מכדרור שזה בכלל. קוואי הרבה יותר ורסטילי מבחינת הכלים.

 26. הנבא בשיטת "סחוט את הלימון ככל האפשר" –
  לברון נכנס כמו בהמה באנשים? תן לו תמיד פאול לזכותו.
  הזקן תמיד מרמה בפלופים ונועל ידיים? שלח אותו כמה שיותר לקו.
  יאניס פריק אתלטי ארוך מטורף? תן לו גם לעשות צעדים חופשי.

  1. לא שופטים צעדים בליגה מזמן לא , לא על דוראנט לא על לברון לא על יאניס…. אומרים לי משחק לא מכור ושמים את טוני בראדרס

 27. דר רזי בוקר טוב הצטרפתי לאקשן. אני רואה לפי הבוקס קיירי הפך לקלינגון. ישר ריצה של הבאקס איך שפתחתי טיוי.
  ערוץ 5 משדר דאבל הדר

 28. ראיתם איך יאניס נכנס עם מרפק חדה (בדומה ללברון), עזבו שהיה צעדים גם במהלך האחרון, כוכבים מקבלים שיפוט שונה חבל.

  1. כן, ציפיתי ממנו ליותר. איפה הילד שהיה בפליאוף של שנה שעברה?
   הוא פשוט לא בסדרה הזו בכלל. צפיתי ממנו ל 18 עד 20 ולתפירת השלשות החופשיות אבל הוא לא נותן את זה. מירוסטיץ יותר משמעותי ממנו.

 29. כותבים כמו ברוך רובין הם המפלה של האתר מנחם.
  רק תקרא מה שכתב היום או בימים האחרונים.
  מילא חוסר ההבנה הבסיסי בכדורסל
  אבל צורת ההתנסחות הילדותית הקללות וה"פופ מאמן חרא" "קר מאמן בינוני" וכו. שהוא בעצמו יהיה מאמן אם כולם עלובים.
  כל סל שנקלע כבר קובר קריירה של שחקן או מאמן.
  בקיצור… אני גם סיימתי עם האתר כמו רבים וטובים אחרים בחודשים האחרונים.
  חבל. אבל היה צריך להעיף מכאן עשבים שוטים כמוהו. נשארו מעט מדי אנשים טובים.
  היה כיף.

  1. העובדה היא שקראת כל מה שכתב, מה זה אומר עליך?
   לכל אחד זכות לדעותיו ומי שמוריד רמה זה אנשים כמוך וכמו עוד כמה שלא אומר את שמם שמנסים להכניס פה דם רע. לא טוב לך פה? תעבור למקום אחר, כי יש עוד אתרים.

  1. תודה
   זה לגמרי ברור ועצוב אבל ציפיתי שזה יקרה.
   מרגיד אותי שמדברים על הכישרון ה"עצום" של הסלטיקס והיום רואים איך שחקן כמו טייטום פשוט לא בעניינים בכלל ב 3 הרבעים הראשונים. גם במשחק הקודם הוא היה ככה. ויש שמשווים אותו לפול פירס…. בדיחה

   1. הוא עדיין ילד בקבוצה ללא היררכיה ברורה יקח לו כמה שנים, הדבר העצוב שהוא לא דורש את הכדור כאילו הוא מפחד לגעת וזה משגע אותי, ראיית פעם כוכבים בורחים מהכדור?

 30. אם הטקס , אני לא יודע אם לצפות בלוחמים, אני אשים את האמת על השולחן אני מעדיף לצפות בצבע מתייבש מאשר לצפות בעוד משחק שמשוחק בשיטת הבידודים של הרוקטס, המשחק הקודם היה כל כך נוראי.

 31. למילווקי חזר הביטחון ואלה חדשות רעות מאוד לבוסטון. במצב הזה רק קיירי יכול לעשות משהו וגם זה לא יספיק. חוץ מקיירי בוסטון אוסף של שחקנים בינוניים שנדרסו כבר הלוך ושוב ע"י לברון ועכשיו צריכים להתרגל להירמס על ידי יאניס.

  1. אני לא מסכים איתך בכלל הורפורד היה מצויין בראון וטייטום סופר כישרוניים (עדיין ילדים לטייטום אין הבנת משחק) , למילווקי הכל נכנס הלילה, זה ריווח את המשחק ליאניס שבעצמו קלע ב50 אחוז מחוץ לקשת, כשיאניס קובר את העור מרחוק אין מה לעשות

 32. זה נראה שמילווקי קצת שינתה את ההגנה הרבע – הם יוצאים הרבה יותר ללחוץ על הכדור ופחות חוסמים את הצבע בכל מחיר. לבוסטון למעט הורפורד וקיירי (כשהוא מתרכז בזה) אין שחקנים שיודעים לנהל משחק ברמה גבוהה מדי למשל טייטום ובראון ביינס ואפילו רוזיר (לקחת סטפ-בק לשלוש על יאניס כנראה אפשר למצוא זריקות טובות יותר) נראה האם מדובר כאן בדפוס או במשהו מקרי.

  1. רוזייר סתום עם תעודות, הוא מגן נוראי ושחקן לא אחראי בהתקפה, הם שינו את ההגנה בגלל הפיקאנדפופ שקבר אותם , מהלך מצויין של בונדלהצר, התקפית הכל נכנס הלילה אז לבוסטון לא היה סיכוי, מה שעצוב שהם נשברו מנטלית ברבע ה3 וחבל!! זה תסמינים של קבוצה מעירה לא של קוטנדרית.

 33. חחח איזה עבירה ל3 נתנו לגורג היל היוורד לא נגע בו העיקר להארדן לא שרקו חח וואי וואימאיזה משחטה 30 כמעט

  1. הליגה חייבת לטפל בזה פשוט חייבת עם הסחיטת עבירות הזו כאשר המתקיף נכנס בגוף של התוקף. אם הליגה מעדיפה התקפה זה בגלל שיקולים אסטטיים והדבר הזה הוא פשוט ההפך

   1. התקפה שווה יותר נקודות שווה יותר כסף, זה עצוב מה שנהיה מותר להם ולהגנה אסור לעשות כלום וזה אשמתו של סילבר , היום כוכב נכנס עם המרפק לסל מעיף את המגן מטר ועוד מקבל עבירה.

   2. אין לי בעיה עם השיקול של הכסף אבל אתם חושבים שמהלכים כאלו נותנים להם יותר כסף?! קהל אוהדים בין אם בבית או בטיוי לא בא לראות מהלכים כאלו וזה מכניס פחות כסף לא?

    1. יותר נקודות , יותר הייחיטס (בטח שהוא מעיף את המגן עם המרפק ומסיים בדאנק עוצמתי )שווה סטטיסטיקה גדולה יותר ובתור אמריקאי 50 שנה אין דבר שאוהבים פה יותר מהסטטיסטיקה ומהשיאים שנשברים, הליגה רצתה להפוך את המשחק למשחק של איילות גארדים ופווארדים ורסיטלים , שיכולים להטביע בקלות, ההגנה זה לא חלק שמושך קהל.

 34. מתי ברוגדון חוזר? איתו מילווקי מועמדים לאליפות. לופז, מירוטיץ, בלדסו, מידלטון. אין לבוסטון שחקנים כאלה מבחינת כישרון וחוכמת משחק, כולם פרווה חוץ מקיירי.

 35. מצחיק אותי איך הספידו אתמול את מילווקי
  הסדרה ארוכה אבל מילוקי הוכיחה לעצמה בעיקר שהיא יכולה ובגדול על בוסטון

 36. יוסטון צריכה לחטוף סוויפ כדי לעקור כמה תופעות מהשורש
  1. משחקים כשיטה לסחוט עבירות
  2. בכיינות בלתי נגמרת של כריס פול והארדן ודאנטוני
  3. די למשחק הבידודים המכועררר הזה

 37. אשכוס רעיון לטור (אולי קצת בנאלי אבל בכל זאת) השוואה בין שחקנים לדמויות משחקי הכס. כשראיתי אתמול את ג'ון סנואו נלחם בדרקון הבנתי עד כמה הוא דומה לראס – יכולות בשמיים 0 הפעלה של שכל (מזל שלו שהוא בחיים אחרי שסאנסה [KD] הצילה אותו מרמזי [אולי הגווטר שלך שהיה מצליח להיכנס לראש של כל שחקן בערך])

 38. כמו ששחקני שתי הקבוצות צריכים להתרכז בעצמם ולא בשופטים – ככה אני צריך להתעסק בהנאה מהמשחק ולא במיותרות של אלי לפורס לאירוע הזה.

  אבל זה קשה!! עם כל הכבוד אליה – ואני לא מכיר אותה – מה היא עושה שם?

   1. בשלב מסוים במהלך המשחק (פעמיים למעשה), יצטרכו להצדיק את נוכחותה בשידור והיא תלהג במשך כ45 שניות על משהו מעניין (לכאורה) ואז אתה תבין.

 39. זה נראה משהו רציני לפי התגובה של סטף,אני מקווה שלא אבל זה נראה כאילו גם הוא יודע שזה רציני

 40. הארדן, הצ'וקר הגדול בהיסטוריה להזכירכם בהשוואת עונה רגילה-פלייאוף, על סף התמוטטות עצבים בשלב הזה של הקריירה והדרך היחידה שלו לא לקרוס לתוך עצמו זה להוציא את הכל על השיפוט.

 41. גרבקו סוף סוף משחק קצת.סטיב קר יבש אותו הרבה זמן.אני אוהב את השחקן הזה עוד מהפלייאוף שהוא שיחק בבוסטון

 42. חייבים להגיד מילה טובה על גרין אני אחד מהמקטרגים הגדולים ביותר שלו אבל הוא מדהים בסדרה הזאת הוא תוקף את הסל בכל הזדמנות הופך את קאפלה לעציץ, וכשמשרתים את קפלה ההתקפה של הרוקטס הרבה פחות מאיימת.

 43. יוסטון נראים איום ונורא, גם כשהארדן היה על הפארקט.
  מה הקטע עם שאמפרט? למה הוא משחק?
  גולדן ב-20 הפרש עד המחצית.

 44. חח עיך קאפלה חוגג מאז שלוני במגרש יוסטון לגמרי במשחק. נדאר רק להארדן להגיע ולקוות שקרי דוראנט וקליי שניים מהם לא יגיעו ויש סיכוי 🤣🤣🤣🤣

 45. אחרי רבע ראשון עם הסגנון שלהם גס עלו לרבע השני עם משחק בידודים וחוסר תנועה. יוסטון פשוט קבוצה מאומנת אין מה להגיד

 46. אוסטין ריברס מראה אופי (עוד קרוב משפחה של קרי במגרש). חבל על השפעת במשחק הראשון.
  והעיקר ששאמפרט ישאר על הספסל.

 47. אם יש משהו שאני מתעב אצל מאמנים זה מה שעשה עכשיו ד'אנתוני להאוס – אתה מכניס שחקן ספסל שלא מקבל הרבה דקות בפלייאוף והוא עושה טעות. קורה.
  לצעוק עליו ככה? מה זה תורם? למי זה תורם? זאת מנהיגות של מאמן? בעיניי זו פחדנות

    1. כולם רגילים לצעקות הם לא כוסיות רגשיות חביבי. כדורסל סה ענף מלא צעקות וקללות זה לא מזיז לאף אחד. לי היה מאמן שלא היה מפסיק לקלל לא היה מזיז לאיש חלק מהמשחק

  1. כבר כמה שנים אני שומע את זה עליו, הוא כבר לא פירות את הסכר אבל לפחות אבא שלו סידר לו חוזה מצויין.

 48. כמה שהארדן נוראי , דאונתני גמר אותו בלי המנוחות בעונה הרגילה ויש לו ירידה חדה ביכולת כאשר הוא שומע פלייאוף .

  1. ברוך די הם ככה רק מול גולדן. קבוצות אחרות הם היו שוחטים עזוב אותך לא כוחות. אבל הארדן אכן מחרבן היום

    1. וול לוקח בגדול אחכ פול. לראס ולברון נשאר עוד קצת כדורסל ללברון אפילו הרבה בהתקפה. ראס ולברון מכניסים ים כסף לקבוצותיהם. וול ופול גם את זה לא עושים.

 49. הארדן בפלייאוף גמור, מאז המשחק השלישי נגד יוטה משתקים אותו, לקוח את לברון לפניו בפלייאוף בעיניים עצומות , אני בכלל לא מדבר על דוראנט וקוואי

 50. ריבאונד ואיבודים זה היתרון של גס שלשות באחוזים נהדרים זה היתרון של יוסטון ולכן זה עוד לא ברח לאנשהו. יוסטון זרקו איזה 15 פעמים פחות לסל המחצית

 51. הבעיה של יוסטון כמו דכולנו ידענו התחילת העונה זה כריס פול. חוזה המוות שלו מונע מהארדן כל אפשרות להתחזק בכוכב אמיתי בכל שנות השיא שלו.

  1. שישלחו אותו ללייקרס. לברון יתן להם את טריו הטריידים קיד/וורטי/דוראנט האא סליחה התכוונתי בול/קוזמה/אינגרם

 52. עם כל האיברים שדונקי אסף במהלך השנים (אשכים של לברון ואדאמס, העיניים של לברון והארדן, וכ"ו וכ"ו…)
  המדף שלו נותן פייט רציני למדף של פרופ' יהודה היס מהמכון לרפואה משפטית באבו כביר.

   1. בואן זה אך ורק קרסוליים – התמחות ספציפית.
    לדונקי רפרטואר הרבה יותר רחב וורסטילי.. על סף הטריפל דאבל (מבלי לנפח סטט').
    .
    ליימביר זה עידן אחר… אל תשכח שהיו איתו עוד Hyenaz בלהקה.

 53. שכחו איך לקחת רב' בהגנה, יוסטון. השלשות לא יספיקו (ואין הבטחה שהם ימשיכו ליפול באותו הקצב).

 54. מחצית מצוינת של ריברס שמשאיר את הרוקטס בעניינים.
  להערכתי הסטטיסטיקה תתישר והוא יסיים עם 16-17 נק' (תלוי אם יקלע אחת מהקו או שתיים, בפעם היחידה שהוא יעמוד על הקו)

 55. מצד אחד קבוצה הרבה יותר טובה, שחקנים הרבה יותר טובים, יותר קולעת, יותר גבוהה, יותר מוסרת, יותר רצה, יותר מנצחת, וגם כשיש פציעות – זה בצד השני. ובצד השני – הרבה פחות.
  לא מבין איזה סיבה יש לא לאהוד את גולדן סטייט.

 56. אי אפשר להסתמך רק על חריגה סטטיסטית , יוסטון לא יכולה לאבד ככה מול גולדן סטייט ולתת לה עוד לקרוע אותה בריבאונד על ההזדמנות השנייה, גם ככה אתם משחקים מול שלושת הקלעים הטובים בהיסטוריה, והקבוצה הטובה מכולם במתפרצות .

 57. איזה כיף של משחק
  בלי תירוצים, הגנה מעולה, יוסטון באחוזים מטורפים לשלוש.
  שתי הקבוצות הכי טובות בעולם.
  יאללה אני יכול להתלונן על השיפוט מפה ועד סוף העולם אבל זה שקארי קיבל רביעית מול יוסטון זה דווקא טוב לגולדן סטייט.
  ליוסטון אין את מי לתקוף עכשיו ואין חורים בהגנה.

  1. העונה יוסטון רחוקה מהיכולת שהציגה שנה שעברה, טורנטו מילווקי בוסטון דנבר אני לא מדבר על הלוחמים בכלל טובות ממנה

 58. 9 הפרש כדור של יוסטון.
  ריברס מחטיא שלשה פנויה שהיתה מורידה ל-6.
  טוסטר עם 2 שלשות רצופות. 15 הפרש.
  גיים סט מאטץ'.

 59. יוסטון ביחס אסיסטים איבודים של 1:1 זה לא נורמלי בטח בשיטת בידודים שהמטרה שלה זה למנוע הנעת כדור כדי למנוע איבודים.
  .
  פול שודד בסניקרס קבר את יוסטון לעוד 3 שנים.

 60. יאללה לגמור על יוסטון, תכינו מטאטא. אחרי זה לדרוס את דנבר. לפרק לפרק לפרק.
  ולא יעזור לאף אחד שום דבר….. ימותו הקנאים

 61. שאלה למי שיודע.טבלת הנק שקארים עבדול ג’אבר בראשה היא רק של העונה הרגילה או שהיא כוללת עונה רגילה+פלייאוף?

 62. הקר הזה טיפש או מה? יש לו את האוסטרלי על הספסל והוא ממשיך עם לוני "טוב הלב" שנראה כל הזמן כאילו מרחמים עליו (ולא בגלל ביןהרגליים של פול ץץ מה שמתאים לשחקן מלוכלך כמוהו…ח

 63. קרי משחק שני עם בעיית עבירות – לא יודע אבל זה מעיד על בעיה בלמידה שלא לומר על אינטליגנציית משחק נמוכה. הולך על חטיפות מסוכנות ומשחק כאילו הכל כרגיל. זה קורה לו יותר מדי.

   1. השחקן האהוב עלי. אבל יש לו בעיה רצינית בהקשר הזה. ואני לא מוכן לקבל את זה שהשופטים משוחדים וכו' וכו'. הוא חייב להיות יותר חכם בקטעים האלה.

     1. הפואנטה היא שמה לעשות יש מהלכים שיותר נוטים לשרוק עליהם כמו ללכת על חטיפות מאחור (אני זוכר שאפילו אני כשהייתי משחק במשחקים שהיה בהם שופט חטיפה מאחור הייתה תמיד פוטנציאל לשריקה גם אם עשית אותה הכי נקי בעולם) הוא חייב להימנע מזה כאשר יש מצב שזה יגרום לכך שהוא לא יוכל לשחק מספר ניכר של דקות בגלל זה – הוא השחקן הכי חשוב שלהם.

 64. אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל השיקוץ הקבוצתי הכללי של יוסטון גדול היסטורית מהשיקוץ האישי של לברון

  1. ראית את הסטטיסטיקה של לברון מול הלוחמים, 4 רמות מעל הארדן, קוואי לא קרע את הלוחמים עד שזאזא חיסל אותו

 65. המשולש קרי-גרין-איגואדלה מייצר פעם אחר פעם – לאורך כל העונה – את הפיק-אנ-רול עם הגלגול פנימה של גרין שמושך אליו את המגן של איגואדלה ומשם המרחק להאלי-הופ קצר…
  יפה לראות ומאוד קשה למנוע

 66. החוזה של פול גמר להארדן את הסיכויים לקחת אי פעם אליפות. איזו החלטה נוראית של מורי למרות ההבטחה שנתן לפול, מוות קליני רק שהם לא יודעים את זה.

 67. קוורין יסדר מתאזן עם הארדן פחות עין אחת. (מה הלך שם, שמו לו לייזר בעיין??)
  נשאר עוד 4 אולסטארים מול … ריברס? גורדון?? אייר בול קפלה??
  חייבים את העין השנייה של הארדן בחזרה. אני 2 נקודות מCALLING THIS GAME

 68. נראה שאיגודאלה מתחיל לצאת מטראומת הגגון שקיבל מלברון. לבד מול הסל. 2 נקודות ויש אליפות. לברון ניגב אותו מהפרקט. בושה גדולה שנתנה לשיקוץ הגדול אליפות

 69. הארדן עשה הגנה LOL ואז מסר לקליי חבל מאד. יאללה קר תכניס את לוני שיהיה צמוד ויהיה סיכוי לטילים בבקשה

  1. מה נראה לך שיוסטון ינצחו 2 בבית? חחח. אם יקחו אחד שיגידו תודה. בין הסוויפ לג'נטלמני. הימרתי על 4-2 לגולדן כי חשבתי יוסטון יגנבו אחד בגולדן. הסידרה הזאת גמורה, רק פציעה של אחד מהביג 3 יכולה להקים אותה לתחייה.
   היום דנבר יסגרו את הסיפור של פורטלנד עם מכתש שהיום יעבוד.

   יהיה לנו אחלה גמר מערב עם גג 6 משחקים-דנבר יתנו פייט.

   ואז גולדן ינגבו בין הסוויפ לגנטלמני כל יריבה מזרחית

 70. לא עזרו שריקות של השופטים כדי להוריד לאובססיביים את סף הבכי , כולל שתיים לאיגי בדקות ההכרעה שלא היו ולא נבראו והעבירו סל חוקי לדאבס לזריקות עונשין לרוקטס . הצדק נעשה, וקבוצת כדורסל ניצחה אנליטקס שלא שייכים למשחק הזה.

 71. העניין היחיד יהיה האם דוראנט יתן לקרי לקחת FMVP. שנה שעברה הוא ניסה להביא לו בכל הכוח ולא הצליח. נראה לי גם השנה הוא לא יצליח 🙂

 72. מפתיע אבל יוסטון קלעה יותר טוב מהשדה, והרבה יותר טוב מהשלוש, עם למעלה מ-40 אחוז.
  אבל לגולדן סטייט היו 14 זריקות יותר, בגלל 17 איבודים של יוסטון ו-18 ריבאונד התקפה

  1. סיכום נכון .
   ההבדל מהמפגשים ביניהן בעונה הרגילה הוא בעיקר בהגנה של ג"ס , שמעלה הילוך . אם הרוקטס לא מגיעים ל-120 נק' ( אפילו לא ל-110 ב-2 הראשונים ), הם לא יכולים לנצח.

   1. הרוקטס מורידים את הסקור לג"ס במשחק איטי ובשמירה חזקה מצידם , אבל יש לזה אפקט גם על צבירת הנקודות מצידם . וג"ס , בניגוד ליוסטון , תלויה הרבה פחות בשלשות ומשחקת פיק-אנ-רול עד הסל .

כתיבת תגובה

סגירת תפריט