סיקור יום שבת בפלייאוף ה-NBA / "פלייאוף Smiley"

סיקור יום שבת בפלייאוף ה-NBA / "פלייאוף Smiley"

משחקי שבת של הפלייאוף הביאו לנו משחק ראשון בסדרת חצי גמר המזרח ומשחק אחרון ומכריע של הסיבוב הראשון במערב.

לא יודע איך הם עושים את זה, אבל… עוד פגיעה של Game of Zones שראו את הנולד…

קוואי אותת לכולם שהוא כאן עם 45 נקודות ונעזר בסיאקם הנהדר כדי לתת לראפטורס את הניצחון הראשון בסדרה.

הנאגטס נהנו ממשחק איום של הספרס, רק כדי לשרוד מותחן 3 דקות לסיום עם דאגר אדיר של מארי.

טורונטו ראפטורס 108 (1)פילדלפיה 76 95 (0)

רבע 1 2 3 4 סה"כ
פילדלפיה 31 21 29 14 95
טורונטו 39 22 31 16 108

 

שני המאמנים לא מנסים להפתיע ו/או לשלוף שפנים מהכובע ושתי הקבוצות פותחות בחמישיות החזקות שלהן. באטלר מקבל את מלאכת השמירה על קוואי, כל שחקן בחמישייה בפילי עם נעל יותר צבעונית מהשנייה.

מייק סקוט עם מגף רפואי מקצר את רוטציית הספסל של פילי.

פתיחת 2:7 מהירה של פילי נענתה בריצת 0-9 של הראפטורס (לנארד 6 וסיאקם 3) כדי שברט בראון יזעיק פסק זמן ראשון.

"פלייאוף קוואי" וסיאקם פשוט לא היו מסוגלים להחטיא, שרפו את פילי וחגגו רבע ראשון נהדר, עם 17 נקודות כ"א, כאשר שניהם עם 7 מ-9 מהשדה.

עוד נרשם: ג'ונה בולדן, שלא ראה פלייאוף במכבי, מקבל דקות (ריבאונד, אסיסט ומדד 6+).

בפתיחת הרבע השני הסיקסרס סוגרים את ההפרש עד לנקודה, אבל גאסול עם שלשה וקוואי עם 4 רצופות שומרים את הראפטורס ביתרון 41:49 (קוואי וסיאקם עם 41 מתוך ה-49 של טורונטו).

עד סיום המחצית ההתקפה השבלונית של פילדלפיה שיחקה לידיים של הראפטורס כדי לסיים ביתרון 52-61.

קוואי מסיים מחצית עם שיא אישי של 27 נקודות (ב-10 מ-14 מהשדה, ו-7 ריבאונדים). סיאקם היה נהדר עם 22 משלו. ושניהם עם אינספור מחמאות מהצוות של TNT באולפן המחצית.

לסיקסרס, האריס (8 ריבאונדים, 5 אסיסטים) ואמביד (7 ריבאונדים) עם 12 כ"א. סימונס במקבץ דאנקים סיים מחצית עם 10 נקודות.

דווקא שני הקלעים בכל קבוצה, דני גרין (2 נקודות ב-1 מ-2) וג'י ג'י רדיק (0 נקודות ב-0 מ-4) לא הורגשו יותר מדי.

דקות ראשונות של המחצית השנייה ורדיק מוצא את הסל לראשונה עם שלשה ראשונה במשחק. קוואי כמובן מחזיר עם 2 משלו. ורדיק ממשיך להתחמם עם עוד 3 שלשות רצופות (שבטווח סיאקם מוסיף 5 נקודות למאזנו הפרטי). רדיק לוהט תרתי משמע וחוטף טכנית על עצבים לשופט.

הראפטורס, לא מתרגשים מהפתיחה של רדיק, ממשיכים להגדיל את היתרון ויורדים לפסק זמן ראשון במחצית ביתרון 64:78 (לנארד וסיאקם כבר עם 57 נקודות משותפות).

קוואי ממשיך לשחק הגנה:

את הרבע השלישי אפשר לתמצת במהלך הבא:

במהלכו הראפטורס בריצה של 6-21 בשש וחצי דקות. הסיקסרס עוד מצמצמים נזקים לקראת הסיום. אבל קוואי עם 36 (ב-13 מ-18) וסיאקם עם 29 (ב-12 מ-15), מורידים את הראפטורס ביתרון 81:92 לקראת הרבע האחרון. רדיק התעורר עם 5 שלשות (מ-7 ניסיונות) ל-15 נקודות ברבע כדי להיות הקלע המוביל בסיקסרס.

הרבע הרביעי נפתח עם שתיים קלות של ונווליט והאלי-הופ לאיבקה שמקפיץ את בראון לקחת פסק זמן.

קוואי עם 5 רצופות מאותת שהוא בדרך להצטרף למועדון ה-50 של לילארד ודוראנט. 41 נקודות ב-15 מ-20 עד כה.

איבקה חוסם פעמיים את האריס, שנחלש במחצית השנייה. קוואי ממשיך בשלו עם עוד 4 בדרך ל-45 (משווה שיא אישי וקובע שיא אישי לעצמו בפלייאוף).

4 דקות לסיום, בפיגור 20, בראון מעלה את המחליפים ומסמן שהוא בדרך כבר למשחק הבא שיערך בלילה שבין שני לשלישי. פחות מדקה לאחר מכן נרס מוריד את קוואי לקול תשואות הקהל. רבע דליל של 14-16 לראפטורס (הסיקסרס לא ניצחו באף רבע) חותם ניצחון לראפטורס 95-108, 13 הפרש שמרגיש כמו 30.

את הראפטורס קוואי הוביל עם 45 (16 מ-23 מהשדה ו-10 מ-11 מהקו, יחד עם 11 ריבאונדים) וסיאקם ממשיך פלייאוף מצויין עם 29 נקודות ו-7 ריבאונדים.

בפילדלפיה לא עזרו שישה שחקנים בדאבל פיגרס (חמישייה + אניס מהספסל). רדיק עם 17, כולן בחצי השני, אמביד 16 ב-5 מ-18 מהשדה במשחק שלא ירצה לזכור, והאריס במשחק אול-אראונד של 14 נקודות, 15 ריבאונדים ו-6 אסיסטים.

הגיגים מהבלוג החי:

מחפש שם מגניב מסכם רבע ראשון: "סיאקם התחיל את הסדרה הזאת בטירוף. כל מהלך שנותנים לו הוא פשוט טורף את הסל. ואין לפילי שום תשובה הגנתית לו ולקוואי".

שעיה מחזק את קוואי: "לנארד גדול על המזרח".

האשך מחזק: "קוואי 61 – פילי 52".

האשך מצדיע לצמד קוואי-סיאקם: "יחידת חיסול של שני אנשים".

שמעון מנגב אופטימיות בכל סיטואציה: "חברה זה רק משחק 1 תרגעו עוד ננגב אותם. אם לא מה שטוב שבראון יעוף ישר וסימונס כבר יהיה כשיר לטרייד. יש יתרונות בכל מצב. זה סדירה למה לא ראיתם בלואו אאוטים?"

ברוך שולח אותו לנגב עם פילי חומוס: "שמעון הדבר היחיד שפילי ינגבו זה חומוס אחרי הסדרה יבואו לחופשה בישראל, טורונטו טובה יותר מאוזנת יותר, יהיה פה 4-1 או 4-2 לטובתם".

תקציר המשחק:

דנבר נאגטס 90 (4)סן אנטוניו ספרס 86 (3)

רבע 1 2 3 4 סה"כ
סן אנטוניו 13 21 27 25 86
דנבר 29 24 25 18 90

 

המשחק האחרון בסדרת הסיבוב הראשון של הפלייאוף לא היה משחק גדול, אבל נתן שלוש דקות אחרונות של דרמה איכותית. אבל כאשר בחפיסת הקלפים שלך יש ג'וקר (ועוד אס בדמות מארי עם סל עצום)… זה מספיק להמשיך למפגש מול הבלייזרס בסיבוב הבא (בלילה בין שני לשלישי).

5 דקות מהפתיחה וזה 2:10 לנאגטס, כאשר יוקיץ' (6 נקודות ו-3 ריבאונדים) מקפיץ את היציעים עם כל הרפרטואר שלו, ששחקני הנאגטס לא מצליחים לנצל, אחרת זה כבר היה 15 הפרש.

דקות מבולבלות של שתי הקבוצות, בתוספת אחוזים מחרידים, יוצרים משחק מבולבל כיאה למשחק שביעי ומכריע. הספרס לא במשחק והנאגטס לא ממש מצליחים לנצל זאת.

רבע ראשון מסתיים ב-13:23 לנאגטס (שנהנים מ-3:11 בנקודות מהזדמנות שנייה). הספרס ממשיכים לחפש את הסל עם 5 מ-24 מהשדה.

יוקיץ', כמובן, מעמיד סטטיסטיקה מרשימה עם 9 נקודות, 8 ריבאונדים, אסיסט, חטיפה ו-2 חסימות.

רודי גיי היחיד שהגיע לשחק עם 9 נקודות ו-3 ריבאונדים.

פאטי מילס הפיח תקוות עם שלשה בפתיחת הרבע השני, אבל ממשיך עם אייר-בול בזריקה הבאה, שלאחריה עוד החטאה של פורבס, ובצד השני וויל בארטון באסיסט למתפרצת שנגמרת בפאול-סל של פלאמלי, שמגביר את המומנטום עם ריבאונד גדול ואסיסט למונטה מוריס כדי להעלות את הנאגטס ל-16:29.

הנאגטס ממשיכים לשחק הגנה של גיים 7:

דרוזן קולע נקודות ראשונות מהקו (0 מ-6 מהשדה) עם 4:27 לסיום המחצית. יוקיץ' לא מתרשם וממשיך במחצית הנהדרת שלו עם עוד 2 בפוסט (15 ב-7 מ-14).

האוויר הדליל המשיך לסחרר את ההתקפות ואת אחוזי השדה של שתי הקבוצות בדרך למחצית דלילה, שקיבלה קצת קצב בשתי הדקות האחרונות, אותה פלאמלי חותם עם פולו-דאנק ל-34:47 לנאגטס.

הג'וקר במחצית טובה של 15 נקודות, 9 ריבאונדים ורק 2 אסיסטים (תודות לחברים…), מילסאפ עם 8 ומארי עם 7.

אצל הספרס, שחוו את אחת המחציות הגרועות שלהם (10 מ-45 מהשדה, כולל 1 מ-10 מה-3): גיי עם 11 נקודות ו-5 ריבאונדים, אולדריג' 8 נקודות, ב-2 מ-8 מהשדה, ו-6 ריבאונדים. ודרוזן… 1 מ-10, בדרך ל-4 נקודות, אבל סל השדה היחיד שלו הסתכם לזה:

קצב המשחק (והסלים) התרומם בתחילת המחצית השנייה, דרוזן ואולדריג' פותחים עם סל כ"א. אבל הנאגטס נהנו ממנוחת המחצית כדי להרים קצב ולהתחיל לרוץ ולשחק בקצב גבוה. שלשה של האריס (מתוך 7 נקודות רצופות) שולחת את שתי הקבוצות לפסק זמן בתוצאה 45:62 למקומיים.

גם מייק מלון מבין שהנאגטס חייבים להרים קצב:

ריצת 3:9 של הספרס בדקות האחרונות, מורידות את ההפרש ל-11, 61:72, לקראת רבע אחרון.

מארי השתולל ברבע עם 10 נקודות בדרך ל-17, האריס הוסיף 9 משלו בדרך ל-11 סה"כ, ויוקיץ' עם 6 אסיסטים ברבע בדרך לטריפל דאבל (17 נקודות, 13 ריבאונדים ו-8 אסיסטים).

אצל הספרס, רודי גיי ממשיך להוביל מהספסל עם 19.

סל של דרוזן כבר מצמצם ל-8 עם פחות מ-10 לסיום. ועוד פלוטר שלו שוב מחזיר את ההפרש ל-8 כשיש 7 דקות לסוף. יוקיץ' עונה בליי-אפ ושולח את פופ לקרוא לפסק זמן בפיגור 10.

דרוזן בליי-אפ מוריד ל-4 עם 4:12 לסיום. שולח את הקבוצות לפסק זמן לקראת ה-money time.

פספוס של יוקיץ', החטאה של דרוזן ואיבוד כדור של פורבס, ומארי בפלוטר מעלה את דנבר ל-6. עוד החטאה של דרוזן ויוקיץ' (אסיסט 9) מוצא את קרייג מתחת לסל ליתרון 8 לנאגטס, 2:44 לסיום.

פורבס עם שלשה ישר מהפסק זמן, וזה רק 5 הפרש. יוקיץ' מפספס לייאפ, אבל מילסאפ בשני ריבאונדים גדולים בהתקפה משאיר את הפוזשן אצל הנאגטס רק כדי שיוקיץ' יחמיץ שלשה, עם 1:30 לסוף.

דרוזן כמעט מכניס לפוסטר את יוקיץ' וסוחט ממנו עבירה חמישית. לצערו, במקום סל ועבירה הוא קולע 1 מ-2 מהקו, בדרך ל-4 הפרש לדנבר. אולדריג' לפרקט אחרי כדור אבוד, ומילס מוצא את פורבס לדאנק במתפרצת כדי להוריד ל-2 עם 52 שניות לסוף.

אי אפשר היה לבקש דרמה יותר גדולה.

מארי בסל ענק שלאחריו קרייג בחסימה גדולה על דרוזן. ומשם הנאגטס שולחים את הספרס הביתה, 86:90 לנאגטס בסיום.

את הנאגטס יוקיץ' הוביל עם טריפל-דאבל, 21 נקודות, 15 ריבאונדים ו-10 אסיסטים. מארי היה מצויין בקלאץ' וסיים עם 23.

רודי גיי הוביל את הספרס עם 21, דרוזן, שהתעורר בחצי השני סיים עם 19 נקודות (ב-7 מ-21, והוסיף 8 ריבאונדים, 6 אסיסטים ו-2 חטיפות), 19 היו גם לפורבס ו-16 לאולדריג' (11 ריבאונדים ו-3 חסימות).

הנאגטס לא במשחק גדול, אם כי כזה שקבוצה טובה מוצאת את הדרך לנצח ממשיכים הלאה למפגש מול לילארד והבלייזרס. הספרס, שאולי התעוררו טיפה מאוחר מדי ופספסו הזדמנות למרות משחק רע, נשארים עם המחמאות ובצפייה לראות איזו לימונדה פופ יפיק עם הלימונים שיהיו לו בעונה הבאה.

הגיגים מהבלוג החי:

אשך על הפתיחה העגומה של הספרס: "שתבינו, לא שדנבר כאלה טובים, המזל שלנו שהם מתלהבים אבל עוד לא נכנסו למשחק. אבל אנחנו פשוט הגענו לא מוכנים ודואגים להכניס אותם טוב טוב. היום כולנו קלינגונים בחסות פופ."

עידו האוסטרלי קיווה להעביר את ברוקלין למערב: "23:13 לדנבר. 2 הקבוצות צריכות להתבייש בעצמן. כדורסל חסר כישורים. מלא החטאות. נראה שברוקלין הייתה חוגגת מול כל אחת מהן".

ברוך, במחצית הראשונה, על הטרייד שהביא את דרוזן: "מסכן פופ נאלץ להחליף את קוואי לאונרד בעץ ריח".

מאיר אריאל, האוהד המסור, מחפש אשמים: "פופוביץ' זה גנב הדעת הגדול בעולם פחחחחחחח. גרם לכל הגאונים לחשוב שמדובר באיזה עילוי בסך הכל זכה בלוטו כשקיבל את דאנקן. גם בראון הדביל מפילי לורח עם דאנקן 5 אליפויות. ככה זה בעולם השקר".

מאיר אריאל, עם 4 הפרש, מחפש מחילה מפופ: "ישששששש רק 4 הפרש. פופ אתה המלך!! אני מתנצל על מה שאמרתי הייתי נסער".

שמעון כבר מנגב את הסדרה הבאה: "אשך סלח לי אבי כי חטאתי. עברתי וייה דה לה רוזן. מארי עם 20 פלוס וניצחון לדנבר כרגיל. הסדרה הבאה תהיה כ"כ קלה לדנבר למרות המנוחה שבוע של פורטלנד. יגמר ג'נטלמני גג 6. יוקיץ' ינגב אותם ואת קנטר בלי הכרה סהו הוא יצא מהכלא והנגרות של פופ".

תקציר המשחק:

לפוסט הזה יש 69 תגובות

  1. כל סיום הוא התחלה חדשה – פריוויו מוצ"ש / מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)
   תגובות 302-316 על למה הספרס מסיבה נסתרת לא עשו עבירה בסיום המשחק ונגמר בדיוק ב4 הפרש.
   לא כולל התגובות הצבעוניות של טרולים אחרי 8 בבוקר שנדחפו שם. וגם זה שהפוסט הלך אחורה אחרי שהפוסט קודם במהלך הלילה .
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 1. מעולה סמיילי.

  פילי אכזבה באו לא מוכנים למעמד חושבים זה הנטס. בראון הטמבל מבסס את מעמדו כאחד המאמנים הגרועים בלי סטייל ברוקס ודונובן קבעון מוחי ומנטלי.
  האריס אכזב בענק נראה מפוחד כמו ילדה קטנה התחבא במערה מהטי רקסים.
  אמביד אכזב בענק והיה גרוע הוא חייב להחזיר משחק הבא.
  סימונס לא בנוי לרמות האלו. מתאים לניקס.
  הבלוף שלו כבר ידוע לכולם גם אם פילי ירצו להטריד הם יקבלו עליו די גי אוגוסטין ובחירת דראפט ביום טוב. היו צריכים לעשות את הטרייד בקיץ הזה.
  אולי נשחיל אותו לניקס ונקבל איזה בחירת דראפט גבוהה. פיניקס גם צריכים רכז😎.
  מייק קונלי לפילי זה הקמפיין החדש שלי אחרי שקמפיין ליליארד לפילי נחל כשלון.
  כמו שאמרתי בבלוג החי גם במקרה של הדחה יצא טוב לפילי כי בראון כנראה יעוף וסימונס כבר יהיה טאצ'בל אצל האהבלים מההנהלה.
  משחק הבא פילי חייבים לקחת וזה יראה לי מאיזה חומר הם עשויים או שהסידרה תיגמר בהתאם למה שהרוב צפו פה.

  1. תם הפרוצס, ואפילו אי-אפשר להתחיל פרוצס חדש, כי יש לפילדלפיה רק שלושה נכסים: אמביד, סימונס וז'אייר סמית'.

  2. פילי בנויה בעייתי, בלי קליעה יציבה ומול קבוצת הגנה טובה זה דופק לה הרבה דברים, יש הרבה הסתמכות על אמביד וגאסול מאד מתאים נגדו, אין ספסל ולטורנטו יש.
   לא יודע כמה המאמן אשם פה, אילו פתרונות כבר יש לו? אם גאסול מצליח להגביל לבד את אמביד ועל השלוש צריך לשמור רק את רדיק והאריס, את מי הוא ישלוף מהספסל?
   גם להנהלה אין לי המון טענות, באטלר אול סטאר והיה הגיוני להביא אותו, האריס תעלומה, כי כנראה אפשר לנצל אותו יותר והיום נראה שחבל שוויתרו על הרוקי שקולע (ברח לי השם), גם בסוף העונה כנראה יהיו חייבים להציע לשניהם מקס כי לא יהיו אופציות טובות יותר.
   טרייד על סימונס מאד בעייתי כי אתה לא תקבל מה שנתת.

 2. ב-3 הרבעים הראשונים, השלישייה סיאקם, גאסול, לאורי, מסרו בינם לבין עצמם 10 אסיסטים (5 נמסרו לסיאקם, 3 לגאסול, 2 ללאורי).
  כמעט חצי מהאסיסטים של הקבוצה במשחק, עבור כמעט שליש מסלי השדה.
  .
  השלוב הזה של כוכב בשיאו (קאוויי) + שחקני חמישייה שמשחקים כדורסל כל כך זורם (בהתקפה ובהגנה) + יחידת ספסל (איבאקה, ואן וליט, פאוול. דווקא הלילה היו בינוניים),
  הופך את טורונטו לקבוצה מפחידה.
  .
  הסיקסרס חייבים למצוא פתרון לעייפות של אמביד. הלילה הוא היה גרוע,
  אבל ככל שנקפו הדקות, הוא נהיה גרוע יותר גם בהגנה.
  .
  המשחק הבא, לדעתי, זה משחק הישרדות עבור הסיקסרס –
  זה כמעט בלתי אפשרי לחזור מפיגור 0 – 2 מול קבוצה חזקה כמו טורונטו.
  .
  תודה, סמיילי. סיקור אדיר!

 3. סיקור אש. תודה רבה סמיילי (:
  קוואי בכושר הזה עם כל העזרה של סיאקם גאסול לאורי וכל השאר הפייבוריט שלי לאליפות

 4. לגבי העובדה שהספרס לא עשו עבירה:
  .
  https://twitter.com/WorldWideWob/status/1122359551049785344/video/1
  .
  אלדרידג' חווה שבץ רגעי, דווקא במשחק 7 (יש המכנים תופעה שכזו בשם "תסמונת JR"),
  והוא מאבד לרגע את היכולת לחשוב, או לשמוע את פופ שזועק לו לעשות עבירה.
  .
  טוב, זה רק מתבקש שמשחק שבאמת לא התעלה לרמה גבוהה, מסתיים כאשר ההיי לייט שלו זה פופ צועק, ואף אחד לא שומע…

 5. אני עוד מלפני הפלייאוף הלכתי על טורונטו כאלופה.נשים רגע בצד את גולדן סטייט עם הכמות כישרון בחמישיה.קבוצת כדורסל אמורה להיראות כמו טורונטו.סופרסטאר-קוואי מספר 2- סיאקם ועומק בלתי נגמר עם לאורי וואן וליט ב 1 גרין ו פאוול ב 2.אוונאובי שכרגע פצוע שנה שעברה היה אחד הרוקים הטובים והיה שחקן חמישייה והשנה נאלץ להיות המחליף של קוואי.איבקה וגאסול בצבע ועוד שחקני חמישייה שלישית כמו גרמי לין מקאו מיקס.עומק בלתי נגמר.
  שחרור דרוזן והבאת קוואי וגרין במקומו והעלייה של סיאקם לעמדה של מספר 2 בקבוצה מה שהוריד לחץ מ לאורי אחרי משחק מספר 1 נגד אורלנדו שהובן סופית שלאורי הוא לא מספר 2 של הקבוצה.
  כפי שרשמתי לפני הפלייאוף קוואי יקח אליפות בטורונטו ויעזוב לקליפרס כדי לקחת אליפות שלישית בקבוצה שלישית

  1. בחלום. זה רק משחק 1. שיובילו על גולדן 1-0 אולי תעלה את מה שכתבת בחזרה. עד אז יש עוד הרבה הרבה משחקים.

   1. רשמתי את זה לפני פתיחת הפלייאוף ואני עומד מאחורי זה .
    אם אני אצדק או לא אין לי מושג זה מה שאני חושב ומרגיש

  2. אליפות מעט מוגזם אולי, קשה לי להמר נגד הווריורס עם קבוצה של מאמן שנה ראשונה, אבל הלכתי איתם בבראקט כאלופי המזרח + סדרת גמר של שבעה משחקים.
   בעיני הם ופילדלפיה בכלל לא אותה רמה, טורונטו והבאקס ברמה משלהן במזרח ולגבי הבאקס עוד לא השתכנעתי שהטריק של העונה הרגילה יעבוד גם בפלייאוף, בוסטון זה המשתנה הלא ידוע, היו חלשים אבל בניגוד לפילדלפיה, יש להם פוטנציאל לקפוץ 3 רמות קדימה, רוב הסיכויים שיעופו מול מילווקי אבל יכולים גם לקחת את המזרח ואפילו אליפות.

 6. מצוין סמיילי, תודה רבה.
  .
  לא הצלחנו לקלוע הלילה, ורק בגלל שגם הם, חוץ מיוקיץ', לא ממש הצליחו לקלוע נשארנו במשחק. אין לי טענות לאף אחד, ועצם זה שלא נשברנו זה יפה מאוד.
  .
  נסכם את העונה בהזדמנות אחרת, אבל בגדול
  – בשנה הבאה נהיה טובים יותר. כדאי לגייס איזה 3&d, ,כי ה-3 שלנו לא d, וה-d שלנו לא 3.
  .
  בהצלחה לדנבר, קבוצה טובה וסימפטית.
  .
  ומברוק לקוואי, ולטורונטו, נכון לעכשיו הם בהחלט יכולים להיות מרוצים מההחלטות שלהם בקיץ האחרון.

  1. למאנו ולשאר האוהדים המסורים, הקבוצה שלכם נתנה הצגה היפה מאוד והוציאה מעצמה הרבה מאוד למרות הנחיתות בכישרון. יש למה לצפות בשנה הבאה אם פופ נשאר.
   נ.ב. שילמדו כבר לעשות פאול בזמן, כבר עברו כמה שנים מאז לברון+ריי אלן?!

 7. במשחק הזה ראו למה טורונטו הביאו את גאסול..
  לא נחות פיזית מאמביד ופשוט הרבה יותר חכם (אם כמה שאמביד יותר כשרוני)
  מקווה שיצליח להחזיק ככה כל הסדרה מולו,
  אמביד מעולה לליגה אבל אין ספק שהוא פוץ שמישהו צריך להוריד לו סטירה (בדמות הדחת פלייאוף, או אמיתית)

  1. מסיקור באתר אחר הבנתי שגם בסיום המשחק היו לסיאקם 29 נק' עם 15-12 מהשדה כשקוואי עלה ברבע האחרון מ-36 ל-45.

 8. הטכס תם עוד במשחק 5.
  אמנם, למשחק 7 חוקים משלו, כולל מעבר לתוצאות כדור יד, או התעלמות מצורך במתן עבירה בשניות האחרונות (דה ז'ה וו ל- 2013), אבל ברור לחלוטין שאי אפשר לנצח כאשר זוג הכוכבים שלך ידועים ביכולת שלהם להתחבא/ להבאיש ברגעי האמת.

  זה כל הסיפור עם הספרס,
  עם מאנו וטימי אי אפשר היה לדעת מה יקרה. היו נצחנות מפוארים של השניות האחרונות. היו גם הפסדים צורבים (העבירה של מאנו על נוביצקי במשחק 7 ב- 2006). אבל היתה ווינריות, מיץ אומץ ארגנטינאי וביצי דינוזאור.
  פופ הוא מאמן נפלא. הוא רב אומן בהפיכת שחקני יורוליג לשחקני דאבל פיגורס במערב, ולהביא קבוצה ששוה מקומות 9-12 כל שנה לפליאוף. אבל זה מה שהוא מסוגל. לא יותר..בטח לא בגילו.

  נורא קל לשים את השורה של קאווי על השורה של דהרוזן וללגלג לאידה של הספרס, אבל זאת אינה ההשוואה הנכונה.
  קאווי נטש, השאיר את הספינה לטבוע. אני רק יכול לאחל לו להפסיד במשחק 7 ליאניס בסל של השנייה האחרונה, ולעבור ל-LA ולסבול שם מקללת הקליפרס עד סוף ימיו.
  אבל לספרס היתה ברירה:
  היא יכלה ללכת לבנייה מחדש, היא יכלה לעשות טרייד ולהביא כוכבים אחרים (פילי הציעה חבילה יפה). ברגע שהיא בחרה בדרוזן, זאת היתה הכרזה שהיא הולכת למות לאט ומכוער.

  הספרס הוא ארגון מאד שמרני: אנחנו נראה בשנה הבאה יותר דקות של לוני ושל ווייט. דז'ונטה יחזור וייתן יכולת הגנתית משופרת בקו האחורי. אני בטוח שתהיה בחירת דראפט יפה לקו הקדמי. צ'ארלס בייסי, נאז רייד, ברנדון קלארק ופי,ג'יי וושינגטון הם אופציה לשחקני ליגה מצויניים בעוד מס' שנים (הספרס ידאגו לשים אותם ב- G League רוב השנה הראשונה).
  אבל דרוזן, אולדרידג' (וגם גאי) לא יהיו יותר טובים. הם יהיו יותר פציעים. את מה שהם לא עשו עד היום, הם גם לא יצליחו בעתיד.

  אם אני הייתי ביופורד, הייתי נותן לבקי את המפתחות. נפטר מאולדרידג' ודהרוזן בתמורה לנכסים עתידיים ובונה הכל מחדש.

  1. יפה.
   כך נזהה אוהד:
   "קאווי נטש, השאיר את הספינה לטבוע. אני רק יכול לאחל לו להפסיד במשחק 7 ליאניס בסל של השנייה האחרונה, ולעבור ל-LA ולסבול שם מקללת הקליפרס עד סוף ימיו" = אוהד אמיתי, של הספרז.
   "בדוראנט ננוחם" = אוהד חסר חוט שדרה, לב, כליות, בלוטת דמעות, בלוטת רגש, בעצם כל חלקי הפנים, קליפה של אוהד, לא אוהד, יותר גרוע משונא, האויב בא מתוכנו, של אוקלהומה.

 9. פה זה הבית.
  כשמשהו מלכלך אותו, מנקים.
  תגובות בסגנון חחחחחחחח וצפונה אפשר למחוק. אפשר גם לחסום את הכותב, אפילו שיש לו גם תגובות שכוללות טקסט קריא. שילמד קצת דרך ארץ.
  בטח באתר פרטי חינמי, שלא חייב דין וחשבון לאף אחד.
  רק אומר…
  המשך חג פליאוף שמח.

 10. ג’ימי באטלר שמר פשוט גרוע את קוואי ולא הצליח להתמודד מולו. סיאקם עשה עבודה נפלאה מול סימונס. ניצחון ענק של טורונטו במשחק לא גדול במיוחד שמעורר המון דאגות אצל הסיקסרס

   1. האריס הוא לא שומר משהו בכללי ולבטלאר אין את הסייז לשמור אליהם
    לא רואה משהו שיכול לשמור על קוואי כמו שהוא נראה אתמול חוץ מיאניס דוראנט וגרין

 11. אחלה סיקור סמיילי. הדקות הטובות של טורונטו היו כשסימונס והאריס שיחקו ולא באטלר ואמביד, סימן מדאיג להמשך. באטלר לא הצליח לשמור על קוואי (הייתי מנסה את סימונס) ומהמר על אמביד מול סיאקם כשהאריס שומר על גאסול, מה שיאפשר לאמביד להיות קרוב יותר לטבעת ולא להיות על השלוש במשך התקפות שלמות. שימוש באמביד בתפקיד פסיבי יותר (חוסם לסימונס ובאטלר למשל) זאת עוד אפשרות ששווה לבראון לחשוב עליה. פעם נוספת שפילדלפיה מגיעה לא מוכנה למשחק הראשון של הסדרה.

 12. הספרז למרבה הצער בדיפ-שיט לשנים הקרובות.
  זה לא רק ההחלטה של פופ אם להמשיך.
  אין להם כסף לזוז. תקועים עם החוזים הגבוהים המפוצצים של אולדריג' ודרוזן, ועם החוזה המופרך של פטי מילס – לעוד שנתיים. ואין מי שייגע בהם.
  גם אחרי שרודי גיי משתחרר הקיץ אם לא חותמים איתו על חוזה חדש, זה רק 10 מיליון שמתפנים. אין, כלום אי אפשר לעשות ברוסטר. לקוות שדג'ונטה מארי חוזר כמו פנתר, נשארים עם היתר, וזהו בערך. מכה.

 13. סמיילי אתה אחד הכותבים האהובים עליי ביותר! בקיצור כל פעם שאתה מופיע מתחת לכותרת – אוטומטית אני נותן קליק…

  תותח.

 14. ללא קשר לנ"ל קצת מוזר שאף אחד באתר הזה לא כתב על מותו של ג'ון "הונדו" הבלצ'יק . כנראה שאם מנחם בטיפולים \ טיולים אין מי שיכתוב על זקני העבר.

  בושה

 15. סיקור מצוין.

  ספרס-נגטס היה כואב לצפייה. שום דבר לא עבד לשתי הקבוצות. ממליץ לספרס להריץ את לוני ווקר הקיץ כמו שהקימו את ווייט לפני שנה ואחרים לפניו. יחד עם דג'ונטה מארי זה יכול להיות מעניין. הוא ומארי היחידים מבין הצעירים שרגילים להיות כוכבים מובילים בקבוצות שלהם והספרס צריכים מישהו שייקח את המושכות וייתן השראה לכולם.

  אין להם הרבה מה למכור עם דרוזן ואולדריג' ה"כוכבים" שלהם. לא רק המיד-ריינג' שלהם לא רלוונטי זה גם איך שהם תוקעים את המשחק לשחקנים האחרים עם האיזו שלהם. ולמי שישלוף סטטיסטיקות על כמה אסיסטים דרוזן מוסר השנה אני מציע לראות קלטות שלו משחק ואיך הוא תוקע משחק מסירות לכולם. אסיסט של דרוזן זה בדרך כלל כואב לצפייה- הוא תופס כדור, עומד, מכדרר, נכנס לתוך הקיר, מוציא החוצה למישהו לזריקה, לא משנה מי השחקן, איפה הוא ממוקם,. וכמה נשאר על שעון ה 24.

  מילס צריך לשחק בתורכיה לא בנ.ב.א., לא ייאמן שיש לו חוזה לשנתיים נוספות.

  בדרך כלל אוהד צריך טישו אחרי הדחה במשחק 7, עם איך שהם שיחקו הסדרה, אוהד ספרס צריך שקית הקאה.

 16. בפלייאוף צריך נסיון במעמד
  לקוואי יש את זה ונראה שהוא מדביק בזה את סיאקם, ויש גם את גאסול וגרין
  לפילי אין נסיון פלייאוף רציני
  פילי צריכה לחולל נס במשחק הבא כדי לחזור לסדרה, אם יהיה 2-0, זה כנראה 4-1

 17. קוואי פשוט נמצא בשיא וצריך להוריד את הכובע בפניו – שחקן גדול.
  אמביד צריך להביט בקוואי וללמוד איך כוכב טופ 3 מגיע לפלייאוף – ממש לא בדיבורים
  אחרי תצוגת הנפל של אמביד אתמול הוא צריך לשתוק ולעבוד קשה

  טורונטו התמקדו באמביד, צופפו את הצבע ונתנו לבאטלר והאריס לנצח אותם 29-10 הם קלעו ואיבדו 7 כדורים יחד
  אמביד כ"כ איבד את זה במשחק שבדקות בהן טורונטו עברה להרכב נמוך הוא הצליח מול איבאקה…..
  אני חושב שסימונס דוקא נתן משחק הרבה יותר טוב מ-3 הקודמים מול קוואי.
  החסרון של מייק סקוט גרם לנו לראות את קורקמז על המגרש וברט בראון הגדיל לעשות שציוות את קורקמז יחד עם אניס ובובאן לשני פרקי זמן שונים במשחק שבהם חפר בור ענק לקבוצה.
  הסיקסרס ובמיוחד אמביד חייבים לשנס מותניים לקראת המשחק הבא ולהגיב אחרת אנחנו בדרך לסדרה קצרה מאוד

  1. אמרתי כבר 200 פעם פה במשחק הראשון אחרי הטרייד שאסור לבובאן וקורקמז לשחק יחד וגם לא לסימונס יחד איתם אבל מי מקשיב לי? שם מקבלים 10 מיליון לעונה ואני סתם רושם פה בהופס להנאתי

 18. אני חושב שטורונטו קבוצה טובה יותר אבל לא הייתי מספיק את פילדלפיה. קוואי וסיאקם היו בשיא שאני לא בטוח שיקרה כל משחק. בנוסף, בראון בכמה ציוותים גרועים חפר את הבור (כמו שנאמר מעלי). מלבד העובדה שגאסול ימשיך לחנוק את אמביד ולסגור את הרחבה, לא הכל שחור בפילדלפיה

 19. בטבלת הרבעים של דנבר-פילי יש טעות בניקוד הרבע הראשון של דנבר שצ"ל 23 כאמור בהמשך הוא 29 (עם 29 סכום הנקודות של דנבר יוצא 96 כשהם קלעו 90…).

 20. תצוגת אימים של דרוזן ישר לפנתאון וכל זה בצמוד למשחק מופתי של קוואי לנרד הבוגדני…..
  דרוזן פשוט שיחק עם חיתול מלא …זה היה מכמיר את הלב . פשוט עצוב.
  כמה שאני כועס על קוואי הוא פשוט שחקן נפלא וטורונטו נראית הכי קבוצת כדורסל מכל קבוצות הפלייאופ עד עתה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט