הפתעה בהיכל: חולון הנחילה הפסד בית ראשון העונה למכבי תל אביב/ שי בוקר

ג'ייק כהן מול קורי וולדן וגיא פניני. אחרי רבע ראשון רע הגנתית, חולון השלימה קאמבק בזכות הגנה טובה. (צילום: אתר מכבי תל אביב בכדורסל)

 

הערב, חולוניה ניצחה בהיכל את מכבי תל אביב והנחילה לצהובים הפסד בית ראשון העונה לאחר פיגור 15 נקודות אחרי הרבע הראשון. קורי וולדן המשיך במומנטום שלו ולהט עם 28 נקודות. גיא פניני היה פנטסטי אף הוא עם 18 נקודות. ג'רמי פארגו הראה דברים שהיה עושה לפני הפציעה בגב וסיים עם 15 נקודות. סיקור וראיונות בהמשך.

רבע ראשון: 15:30 למכבי תל אביב

גיא פניני כהרגלו פתח את המשחק עם פלוטר יפה שהעלה את חולוניה ל-0-2. הקבוצות היו מבולבלות בהתחלה וב-3:50 הראשונות קלעו סל שדה בודד ביניהן. אנג'לו קלויארו קבר שלשה וקבע 7:8 לצהובים עם 6:10 לסיום הרבע. קורי וולדן הגיב מיד עם שלשה משלו והחזיר את היתרון לסגולים. בדיוק אז המקומיים נכנסו לקצב ועם ריצת 0-7 עלו ל-10:16. ג'וני אוברייאנט קלע סל ועבירה והגדיל ל-7. לאחר שתי נקודות נוספות של ג'רמי פארגו שהגדילו ל-9, דריון אטקינס קבר שלשה וצימק ל-6 בלבד. הצהובים המשיכו בריצה וג'ון דיברתולומיאו חתם ריצת 0-9 עם שלשה מחצי מגרש עם הבאזר.

רבע שני: 47:48 למכבי תל אביב

אטקינס פתח היטב את הרבע השני עם ארבע נקודות רצופות וגרם ליאניס ספרופולוס להזעיק פסק זמן. אלכס טיוס סיים התקפה מתפרצת עם סל ועבירה והחזיר ל-14 הפרש, 19:33. רועי הובר, פניני, ו-וולדן השלימו ריצת 0-7 סגולה כשבאמצע, השארפ שוטר של חולוניה קלע שלשה מ-10 מטרים. ג'ייק כהן החזיר ל-10 עם שלשה משלו. חולון שוב רצה 7-0 כשוולדן ופניני מוליכים עוד ריצה. סקוטי וילביקין עצר את הריצה עם שלשה משלו. קורי וולדן מצא את שון ג'ונס לדאנק לאחר מסירה יפה. האמריקאי קלע עוד שלשה וצימק לנקודה בלבד עם 2:57 להפסקה. הצהובים שוב הגיבו עם שלשה, הפעם של פארגו. לאחר שוולדן ושון ג'ונס איזנו ופארגו החזיר את היתרון למכבי, פניני שוב קלע שלשה שנתנה לחולון יתרון ראשון מאז 8-10 בפתיחה. דאנק של דקוואן ג'ונס בהתקפה מתפרצת הגדיל ל-3. עד המחצית, פארגו וכהן דאגו להפך ומכבי הובילה בנקודה.

רבע שלישי: 68:64 לחולון

הג'ונסים ו-וולדן פתחו מצוין את הרבע השלישי והעלו את חולון ל-53:49. דיברתולומיאו השיב עם שתי נקודות והוריד ל-2 בלבד. קלויארו ופארגו איזנו ל-55:55. גיא פניני כהרגלו במשחק הזה צלף עוד שלשה והעלה את חולון ל-5 הפרש. יובל זוסמן השיב עם ארבע נקודות רצופות וצימק ל-62:59. עמית שמחון עלה על לוח התוצאות והחזיר ל-5 הפרש. אוברייאנט הוריד ל-4 בלבד לאחר סל ועבירה שקבע את תוצאת הרבע.

רבע רביעי: 94:86 לחולון

חולון המשיכה במומנטום שלה גם ברבע הרביעי ועם ריצת 3-8 שמחון, שון ג'ונס ופניני קבעו 69-78 עם 6:39 לסיום. סקוטי ריינולדס קלע עוד שלשה והקפיץ את היתרון של האורחת ל-11. וילביקין השיב עם שלשה שנייה ברבע והוריד ל-8, אבל שמחון ענה עם סל משוגע תוך כדי ריצה והחזיר ל-10. דני אבדיה עלה לשחק וקלע שתי נקודות לאחר שקיבל כדור כשחתך לסל והוריד ל-9 בלבד. דיברתולומיאו עם פלוטר הוריד ל-87:80. ריינולדס  החזיר ל-9 עם רבירס צעד וחצי. אבדיה עם עוד שתי נקודות הוריד ל-3 עם 43.4 שניות לסיום. ראיתם את שמו הרבה כי הוא פשוט כוכב על בליגת העל אבל מי אם לא קורי וולדן יקלע שלשה שתסגור את הסיפור. בסיום, חולוניה רושמת ניצחון גדול בהיכל ועולה חזרה למקום הראשון.

קלעו בספרות כפולות למכבי תל אביב: ג'רמי פארגו 19 נקודות וסקוטי וילביקין קלע 14 משלו.

קלעו בספרות כפולות להפועל חולון: קורי וולדן 28 נקודות ו-7 אסיסטים, גיא פניני 18 נקודות, דריון אטקינס ושון ג'ונס קלעו 13 נקודות וקטפו 6 ריבאונדים כ"א.

ראיון עם עמית שמחון (חולון):

ראיון עם קורי וולדן (חולון):

ראיון עם יובל זוסמן:

לפוסט הזה יש 4 תגובות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט