דיון הופס ליום רביעי בערב: כיצד הטרייד של הסיקסרס מזעזע את ה-NBA! / מנחם לס

 

כיצד הטרייד של טוביאס של מזעזע את ה-NBA

הסיקסרס החליטו ללכת ALL OUT כדי להביא את טוביאס האריס לשורותיהם, ובכך להציב, אולי, את החמישייה החזקה ביותר בליגה.

הם שילמו על כך מחיר יקר, ואולי יקר מדי לעתיד, כשעבורו (ולחבילה צורפו הסנטר הענק בובן מרג'נוביץ' והפורוורד מייק סקוט), הם שלחו לקליפרס את הגארד הרוקי שמנבאים לו עתיד מצויין לנדרי שמט, את וילסון צ'נדלר, מייק מוסקלה, את הבחירה המוגנת שלהם סיבוב ראשון 2020, ובחירת סיבוב ראשון לא מוגנת ב-2021. בנוסף הם נתנו לקליפרס את בחירות הסיבוב השני שלהם ב-2021 ו-2023.

אני רואה בברור לאן פניה של הקליפרס מועדות: לעבור אחת ולתמיד את הלייקרס בתור 'הקבוצה של לוס אנג'לס'!

אני לא יודע מה עם הכסף שם, אבל כל בחירות הדראפט הללו עלולות לשכנע את AD שאולי הקליפרס – אחת הקבוצות שהוא הצביע עליהן כ-'מוסכם' -היא המקום עבורו, וסטיב בלמר המטורף מסוגל לפתוח את ארנקו שהכסף שיכול להישפך ממנו יכול לקנות 6-10 קבוצות NBA

נשיא הקליפרס לורנס פרנק אמר בפרוש שהדיל נעשה כעומד בפני עצמו ולא כדי לשכנע את AD לבחור בקליפרס. "עניין אנטוני דייויס הוא עניין העומד בפני עצמו וברור שלא ויתרנו עליו", הוא אמר לפני שעתיים.

עבור מנכ"ל הסיקסרס שנה ראשונה אלטון בראנד זהו המייג'ור דיל השני הגדול (מאד) שלו אחרי שהביא את האריס (ובאטלר) לקבוצה. אם אלה הם באמת פרי מעשי ידיו, הוא ייכנס להסטוריה כגדול המנכ"לים אי פעם בשנת הרוקי שלהם, ומתחרה על "מנכ"ל העשור", רוקי או לא רוקי.

.

מה הטרייד אומר לגבי פילדלפיה?

1) הדיל הזה נותן לסיקסרס את החמישייה החזקה ביותר (לדעתי כמובן) ב-NBA:

בן סימונס, ג'יי ג'יי רדיק, ג'ימי באטלר, טוביאס האריס, ג'ואל אמביד. קבוצה ללא חולשה. לווריורס ישנה חמישייה שווה. יהיה קרב אדיר אמביד נגד קאזינס, ואמביד ינצח.

מייק סקוט יחליף את מוסקלה כפאור פורוורד מחליף. בובן יהיה הסנטר הענק שיחליף את אמביד (וג'ונה בולדן נגד סנטרים יותר נמוכים, וכמובן שיש את אמיר ג'ונסון). לפי מה ששמעתי הרגע הסיקסקס הם כבר על הטלפון על הניקס בקשר לווס מת'יוס שיש להם אותו רק עד סוף העונה והם לא צריכים אותו במיוחד. טי ג'יי מקונל יהפוך לקומדיטי חשוב מאד, כמו פורקן קורקמאז, וזאיר סמית' – שתולים בו תקוות כסמול, יתחיל לקבל דקות. וכמובן קורי בראור הוא גיימר שתמיד אפשר לסמוך עליו (וגם להיות בטוח שיעשה טעויות…).

מרקל פולץ. כן. יש את מרקל פולץ.

3) המרוץ במזרח הפך למלחמת עולם

לפתע המרוץ – שעתה הפייבוריטית שלו היא פילדלפיה – בין פילדלפיה, בוסטון, מילווקי, וטורונטו, הפך למעניין הרבה יותר ואגרסיבי הרבה יותר מזה של המערב!

ג'לן רוז לא מאמין בטרייד הזה.

אני לא מסכים איתו.

הנה, הקשיבו:

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 89 תגובות

 1. הימור מעניין של הסיקסרס.
  לדעתי עשו טעות כשוויתרו על 4 בחירות, במיוחד כשהתמורה היא שחקן לחצי שנה, אבל נחיה ונראה.
  המזרח בהחלט הפך להיות מעניין.

 2. הסגל נראה על הנייר מדהים והם נראים לפחות במזרח הקבוצה לנצח אבל צריך לראות אותם משחקים על אמת בפלייאוף.
  מהלכים כאלה מבחינת פילי וויתורים כאלה על שאמט ובחירות דראפט מציבים מטרה השנה ,לא פחות מגמר הnba, כל דבר אחר ייחשב ככשלון בשבילם.
  עוד דבר אני לא יודע אם אפשר להשאיר את כל החמישייה המיוחדת הזאת כי באטלר,האריס וסימונס יבקשו מקסימום או קרוב לזה אבל כרגע הם הקבוצה לצפות ולנצח במזרח ונהנה בהם לפחות העונה הזאת.
  השנה במזרח נהיה שישו ושימחו.
  תענוג צרוף

 3. מנחם גם עליך הצליחו לעבוד לווריורס יש את הסנטר הכי טוב בליגה.
  היה אפשר לשלוח את אינגראם רונדו ו-2 בחירות בשביל הקליפרס הפראיירים אבל מג'יק מעדיף אץ רג'י בולוק.

 4. אני לא מבין למה וויתרו על שאמט הוא רוקי יחסית מבוגר ואין לו יותר מידי פוטנציאל בעתיד הוא ימשיך לקלוע שלשות באחוזים קצת יותר טובים ולכן הערך שלו לקליפרס לא גדול ובלעדיו לפילי אין שחקנים שירוצו על החסימות לקליעות 3 חוץ מרדיק (האריס ובאטלר לא ירוצו לחסימות הם ירצו את הכדור בידיים שלהם) דבר שחיוני להם בעקבות חוסר הקליעה והפקקים בצבע

 5. ברור שיש הסכמה מראש עם האריס על חוזה חדש, לדעתי עכשיו יש להם סגל שעל הנייר אמור להתמודד ראש בראש עם הלוחמים, יש להם כוח אש אדיר התקפית והם אולי קבוצת ההגנה הטובה בליגה (3 מגני עילית כ שסימונס רוצה , והאריס שהוא מגן טוב), הבעיה זה הספסל שתכו יתחזק, והמאמן שצריך להחליף אותו (בושה מה שבאטלר נהיה אצלו). פילדלפיה עשו בדיוק מה שהם צריכים לעשות אלטון ברנד מנגר נפלא, הזמן לאליפות הוא עכשיו מי יודע מה יקרה בעוד כמה שנים. כל דבר חוץ מגמר הוא כישלון חריף של המאמן, פופ עם סגל כזה לוקח בהליכה את הליגה.

 6. איך החמישייה החזקה בNBA???
  סימונס<קרי
  רדיק<תומפסון
  באטלרגרין
  אמביד~אמביד

  מישהו לא מסכים לזה?
  זה עדיין יתרון ברור לגולדן בכל עמדה פרט לעמדה 4.

  1. לא מסכים בכלל שגרין יותר טוב מג'ימי..
   לסימונס יש ורסטיליות רחבה מזו של סטף.
   אמביד לדעתי יותר טוב מקאזינס

    1. אפילו בחלום גרין לא יותר טוב מבאטלר בשום אספקט שפ המשחק גרין לא משתווה עליו בכלל, גם האריס טוב משמעותית מגרין.

 7. האמת שאני חלוק מאוד לגבי הטרייד, מצד אחד חמישיה חזקה מאוד! וספסל חלש ומוגבל מבחינת נקודות.. (די דומה לגולדן שאין ספסל כדי להחזיק משחקים) מצד שני הבעיה המרכזית של פילי היא שיש רק כדור אחד על המגרש, אם עד עכשיו בראון לא ידע איך לחלק את הפוזיסנים לארבע (אמביד, רדיק, ג'ימי חיים, וסימונס) איך הוא יצליח כשיש לו חמישה…
  ואתה צודק שהמזרח השנה מפלצתי ויהיה מירוץ קרבי מאוד על גמר מזרח!
  מה שבטוח, הפלייאוף השנה יהיה מעניין מאין כמותו.

 8. הקליפרס מכוונים לגבה/דוראנט/ קאווי . אם מצליחים להנחית 2 מתוך ה-3 ג'רי ווסט גאון באופן רשמי.
  בכלל ההחלטות של באלמר מאז שרכש את הקבוצה הפכו אותה מאחד הפרנצייז'ים הכי נכשלים בליגה למקום היום שכוכבים באמת שוקלים להגיע לשם.
  אשכרה הוא מופיע ברשימות של סופסטארים כאופציה ריאלית, די מדהים

 9. מהתחלה:
  איך החמישייה החזקה בNBA???
  סימונס<קרי
  רדיק<תומפסון
  באטלרגרין
  אמביד~קאזינס
  מישהו לא מסכים לזה?
  זה עדיין יתרון ברור לגולדן בכל עמדה פרט לעמדה 4 ואולי 5.

  1. ג"ס הרבה יותר טובה כי:
   כי הם משחקים מאוד טוב ביחד
   נסיון על הספסל (איגי ענק)
   4 שחקנים בחמישיה צולפים מקשת השלוש ברמה גבוהה עד היסטורית
   לסימונס אין יד

  2. קר>סבימונס
   קליי>רדיק
   דוראנט>האריס
   באטלר>גרין
   אמביד>קאזינס
   מקונל>קוק
   בובאן>לוני
   איגיי>קורקמז
   ליוינגסטון>בולדן
   מקיני>אמיר גונסון

   יגיע עוד חיזוק לפילי. בכל אופן גולדן טובה אבל לא בפער מטורף ופה מגיעה עבודה של מאמן עילית שאמור לנצח קבוצה עדיפה ממנו לא בהרבה.
   פופוביץ עם פילי עושה סווי גנטלמני על הלוחמים, מה ששמעתם

  3. קרי > סימונס
   קליי >> מרדיק
   גרין< האריס
   קאזינס <<< אמביד
   אנחנו גם מדברים על כדורסל לא על השוואת אחד על אחד, הגנתית יש לפילי את באטלר סימונס והאריס ששלושתם יכולים להאט את דוראנט (אי אפשר לעצור אותו )

 10. אני לא אפול מהכסא אם תוך 24 שעות באטלר לא יהיה בסיקסרס.

  לא רואה אותם משלמים לשניהם בקיץ והאריס התאמה הרבה יותר טבעית לאמביד ולסימונס.
  למרות הכישרון זה לא יהיה פשוט לתמרן בין כל השחקנים האלה מבחינת החזקת כדור וזריקות.

  1. באטלר בפילי לפחות עד הקיץ לא הולך לשום מקום. יש לו פלייאוף להרוויח חוזה מקס, גם לטוביאס. רוצים מקס? שואו מי דה מוני ותקבלו.

  2. אני איתך, אבל לא מבין למה לא ללכת על האריס בקיץ. במילא יצטרכו קרוב למקס להשאיר אותו, אז לא חבל לתת הכל עכשיו?

 11. פילי לקחה הימור מאוד גדול כי ויתרה על חלק מהעתיד שלה ואני לא יודע אם מבחינה כספית ניתן להחתים את האריס ובאטלר . אותי מאוד מעניין מה חושב הינקי על הטרייד הזה

 12. טרייד טוב!
  יותר מדי קבוצות מחכות לשנה הבאה בשביל לסדר את כל הכוכבים ואז מגלות שהכל משתנה.
  הסגל הזה ביום נתון יכול להגיע רחוק ומהניסיון של השנים האחרונות, המגנט הכי משמעותי לסגל חזק גם בשנה הבאה הוא להראות כקונטנדרית כבר השנה!
  הבעיה היחידה היא בעמדת המאמן שמתאים לגידול צעירים אבל לא לקבוצת אליפות

 13. מנחם, עם כל הכבוד עדיין החמישייה של הווריורס חזקה בהרבה –
  יש לך שם 2 mvp עם קבלות, לעומת 0 כאלה בפילי.
  אבל זאת בהחלט החמישייה החזקה במזרח.

  1. אין ספק שאתה צודק ואם מקום להשוואה

   במילים אחרות: המשוואה של החמישייה של הסיקסרס היא: 1+1+1+1+1 = 5.5 (אמביד שווה 2 מבחינה קבוצתית ובאטלר שווה חצי)
   המשוואה של הווריירס היא: 1+1+1+1+1 = 10 (גרין שווה קבוצתית שחקנים, קרי, דורנט ות'ומפסון שווים 2 וקאזינס {כל עוד לא יוכיח אחרת} שווה שחקן אחד)

 14. אתם עושים את ההשוואת כוחות בין הווריורס לפילי.
  קודם תשוו כוחות מול בוסטון (שפירפרה את פילי בפלייאוף וגם עם באטלר ניצחה אותם)

 15. בואנה יש פה אנשים הזויים שאומרים שסיקסרס שילמו מחיר יקר מה אתם הוזים?

  צנדלר ומוסקאלה זה יורוקאפ שאין להם מקום בליגה, יש מיליון שחקנים כמוהם גם פה באירופה, אתם חושבים בעיה להחליף אותם???

  שאמט? רוקי חמוד שקלע כמה שלשות וואווו אפשר לחשוב איזה אולסטאר, שחקן נחמד עם פוטנציאל חמוד אבל שאתה מקבל אולסטאר הוא לא שיקול בכלל. 4 בחירות דראפט שרק לאחת מהן סיכוי סביר לצאת משהו, גם ככה זה הגרלה, מי מבטיח משהו? אנשים יותר מידי מעריכים פה בחירות דראפט, זה מתנות שאין ברירה. זה מחיר זעום על ההימור של פילי גם אם באטלר והאריס יעזבו בקיץ.

  עכשיו אני אומר לכם שיש הסכמה עם האריס וגם עם באטלר על חוזה ארוך טווח אבל אם הם מחרבנים בפלייאוף ולא לוקחים את המזרח אז אחד מהם יעוף. הם יראו שהם שווים שניהם מקס רק אם יגיעו לגמור ויתנו חתיכת פייט ללוחמים, זה המינימום שאני מצפה מהם ואני בטוח שגם בראנד.

  בכלל המהלך היום הראה לי שבראנד בראש שלי והבין שהפרוסס תם ויש קבוצה לאליפות וכל מה שצריך זה השיפוצים הקטנים מסביב. חלק הארי כבר קיים.

  כמו שאמרתי לכם לפני כמה ימים ולמידן קודם משיגים כוכבים ואז את הנגרים, כי נגרים יש אלפים וקל למצוא אותם, זה הצבע של הקיר אבל קודם שיהיה קיר.

  פילי ישיגו ספסל העונה או בקיץ, אני לא דואג לזה. מירוטיץ עומד לטרייד עפ"י הודעת הפליקנס זה הזמן של פילי לפנק אותם בעוד בחירות דראפט ולהנחית את מירו. אני חושב שפולץ+בחירת דראפט סיבוב שני או ראשון מוגן טופ 10 יהיו תמורה הולמת ובאמת עם מירוטיץ פילי הופכת ללא פחות טובה מגולדן סטייט.

  הבעיה היחידה שלי זה המאמן, יש לי הרגשה הוא יחרבן את כל העסק בפלייאוף ויעוף הביתה אחרי זה ושבאטלר גם לא ימשיך וילך למי שיציע לו הכי הרבה כסף לייקרס או ניקס.

  את האריס אני רואה מקבל מקס אם לא יחרבן במיוחד בפלייאוף, טרם שיחק שם עדיין.

  -לפילי יש את המאצאפ הכי טוב בליגה נגד הלוחמים, אמביד זה הסיוט שלהם, הם משקיעים הרבה מאמץ להיאבק בו, הקליעה של האריס ורדיק עם הגודל של סימונס על קרי וגולדן היא לא קבוצה שיודעת לצופף ולשחק איטי וסימונס יקבל מולה אוויר בניגוד לבוסטון, טורנטו והבאקס שיחנקו אותו.

  בהגנה האריס ורדיק אוויר אבל אולי הטירוף ידבק בהאריס והוא יהיה סביר. אמביד ובאטלר רוצחים ונקווה שסימונס יעלה את האינטנסיביות ההגנתית בפלייאוף.

  בהתקפה מדובר בחמישייה אימתנית.

  עכשיו נותר לראות מה המאמן יעשה והאם הוא עשוי מהחומר הנכון-אני מרגיש שלא אבל מי יודע.

  פילי היום על הנייר הקבוצה מס 2 בליגה אחרי הלוחמים.

  נותר לראות אם קונלי נוחת בטורנטו או בבאקס להעלאת התחרות עוד יותר…. איינג בלחץ? הוא היה אלוף המזרח הבלתי מעורר לפני שבועיים ופתאום המהלך הזה של פילי והשיקוציות של קיירי הוא עלול להישאר עם מכנסיים למטה הגוקר הגדול, האם יש לו אס לשלוף?

 16. זה נכון שצריך כוכבים בשביל לאיים ברצינות על אליפות אבל חייבים גם למצוא התאמה כלשהי. אני חושב שגם אם ישנה אפשרות אף קבוצה לא תרצה לבנות את עצמה עם חמישייה של קוואי דורנט ג'ורג' באטלר ומידלטון. להערכתי ההתאמה בסיקסרס תהיה מאוד לא פשוטה – גם ברמה המקצועית ובוודאי שברמה הבינאישית. בעצם אין אף שחקן שמשפר את האחרים ואמביד ובאטלר אפילו קצת מבטלים האחד את השני. גם ההגנה לא מי יודע כמה השנה באופן כללי והאריס לא ידוע כשומר טוב במיוחד.

  1. קודם תביא כוכבים אחר תעשה התאמות, כי להביא כוכבים יש חלון צר. התאמות אתה יכול לעשות כל החיים. ברור שליליארד היה עדיף על טוביאס אבל טוביאס זה מה היה כרגע הכי טוב בשוק ולקחנו. לא ילך, לפרק ולהרכיב תמיד אפשר. כל הליגה הזאת פירוק והרכבה.

  2. אגב שחקנים טובים לא צריכים שישפרו אותם. אם אמביד באטלר האריס וסימונס ורדיק יביאו את ה100 מחוייבות שלהם בהגנה אני מאמין שהכל יהיה טוב ואם המאמן לא יעשה שטויות כמו לשים את אמביד למהלכי אחד על אחד מקשת ה3

   1. לגבי פירוק הרכבה והזדמנויות – בוא תספר את זה לנטס.
    לגבי "שחקנים טובים לא צריכים שישפרו אותם" סטף וקליי היו סבבה עד ההגעה של קר. קיירי היה גאנר בלבד עד ההגעה לבוסטון וכו' וכו'. מעטים הם הלברונים או הג'ורדנים שהקבוצה זה הם. אפילו דוראנט יותר יעיל מאז שהגיע לג"ס

    1. קר מאמן בינוני מאד. שיחק לו אס ב2015 עם הפציעה של קיירי ולאב ומאז הוא עשה המון שטויות כולל איבוד האליפות ב-2016. קר הוא בדיוק מסוג המאמנים שמאמן יריב טוב מכניע אותו. לא אמרתי שלא צריך מאמן אבל לבאטלר אין מה לשפר את אמביד ולהיפך, הם כבר משופרים וכולם בשיאם. סימונס זה בור שתוקע אבל אם בוסטון הצליחו עם רונדו בהרכב אולסטארים פילי בטוח יכולה עם סימונס שהרבה יותר מוכשר מרונדו

     1. יו שמעון אתה מתעלה על עצמך.
      איך קר מאמן בינוני איך?! יש לו חסרונות זה בטוח; הוא מנהל משחק לא מדהים ולסדרה עם יוסטון הוא לא התכונן כמו שצריך בשנה שעברה וכמעט ושילם על זה בהדחה מפתיעה. אבל בחיית לקחת קבוצה ולהקפיץ אותה ב3 רמות זה בינוני? אתה חושב שליליארד לא יכול לקפוץ ברמה שלו עם מאמן שייקח את היתרונות שלו ושל הקבוצה ויעשה את ההתאמות הנדרשות? אתה לא חושב שסטף יהיה פחות טוב מחוץ למערכת של ג"ס? או מערכת שיודעת לקחת את הקליעה הקטלנית שלו ולבנות סביבה את הציר?
      ועוד משהו תפסיק לעשות מבאטלר סופרסטאר הבנאדם עבר סיבוב אחד בכל הקריירה וזהו – הוא שחקן מצוין ועד שיוכח אחרת הוא ממש לא מעבר לכך.

     2. אני חושב שקר מאמן בינוני, זו דעתי פשוט יש לו כשרון שגדול בכמה רמות על יתר הליגה. כמו דרים טים ארה"ב. אם תשים שם את דווין קייסי גם הוא יקח איתם. ראית שקר לא היה ובראון וולטון החליפו אותו איך הם עדיין דרסו. זה השחקנים בעיקר.

      אני חושב שסטף יהיה ככה בכל קבוצה ובכל מערכת.
      באטלר אולסטאר לא סופרסטאר והוא היה בקבוצות זבל עד כה.

     3. אז איך אתה מסביר את זה שלפני קר הלוחמים לא עברו סיבוב שני וסיימו עונה סדירה סבירה ואיך שהוא מגיע הם מסיימים עונה סדירה עם 67 נצחונות כמדומני ולפחות נצחו את המערב שלא היה פצוע אז?

     4. אמרתי כבר שב-2015 הוא שיחק אותה, הביא חדשות ודברים אחרים אבל מאז למדו אותו והוא שוגה יותר.
      אגב גם ב-2015 היה לו מזל עם הפציעה של קיירי ולאב

   2. ועוד משהו לגבי התאמות – תזכור את המודלים של ריאל מדריד והגלקטיקוס הראשוניים שלה – זה היה המודל בוא נביא שחקנים מצוינים וההתאמות יקרו מעצמם – ואז מקללה הלך וריאל נשארה עם התחתונים ביד.

    1. אני לא סותר את מה שאתה אומר, ברור שמישהו יצטרך לעשות עבודה שחורה (גימי וסימונס) שלא תבין שאני אומר מביאים סתם אולסטארים והם זוכים. יש עבודה למאמן וצריך כימיה וכו' ועל זה בדיוק יעבדו על מה המאמן מקבל כסף?אותה ריאל אגב זכתה ב-2001, קודם שבכלל תגיע למצב שיש לך גלקטיקוס. אני לא מכיר מישהו שאומר לא לגלקטיקוס אם יכול להרכיב כזה.

     מה שאני אומר זה שקודם כל תשיג את הכוכבים ואז תתמודד עם כל מה שצריך. לפרק תמיד אפשר אבל מעטות הקבוצות שיכולות בליגה להשיג כוכבים.

     1. לאן פ.ס.ז. הגיעו בצ'מפיונס? סיטי? יש משהו נבורישי בקבוצות שחושבות שאם הן רק יביאו שמות זה ייצר להם תארים – יש עוד כמה תנאים שצריך על מנת לייצר קבוצה מנצחת. גם כאשר יש לך את השחקנים קליבלנד הוכיחו שזה יכול להיות לזמן די קצר בסך הכל.

     2. פסז וסיטי זה המאמנים ומולם לא לשכוח יש את גולדן סטייט ואת הגדול מכולם מסי. שמות מביא אותך להתחרות ברמות הכי גבוהות.

      פילי הייתה קבוצה עם תקרה ברורה, הדחה סיבוב שני. היום הפוטנציאל המקסימלי הוא אליפות. ברור שהם גם יכולים לעוף סיבוב שני ושחקנים יהיו פרימדונות ואף אחד לא יעשה הגנה ועם מאמן פח זה גם יכול לקרות אבל ניסו, זה לא שבאטלר או האריס חתומים על מקס ל-5 שנים, לא הלך לא קרה כלום, ננסה פעם הבאה. פסז יום אחד גם יזכו.

      אגב ראית עם כסף לאן בארסה וריאל הגיעו.? הן לא בנו כלום, קנו בכסף

     3. שמעון הטיעון שלך אם הבנתי אותך נכון הוא "תביא כוכבים הם כבר ילמדו להסתדר" עם זה אני פשוט לא מסוגל להסכים. כוכבים לרוב זה תנאי הכרחי אך לא מספיק.

 17. אגב מה שקורה לבוסטון זו בדיוק התשובה לכל אלו שמתכננים טיים ליינים לעוד 3-4-5-6 שנים של פרוסס ושסימונס יפתח קליעה נזכה באליפות. זה הזיות בליגה הזאת אתה לא יודע מה קורה מחר, איזנה יחסי כוחות משתנים, פציעות וכו'. אם יש לך הזדמנות הולכים מיידית על אול אין. לא יצליח אז לבנות ופרוסס אפשר תמיד, זה לא בעיה אבל ללכת אול אין יש לך פעם ב…
  הזדמנויות לוקחים כאן ועכשיו.

  אני לא מבין איך יוסטון לא הולכת בכל הכוח על דיוויס או הולידיי או מירוטיץ או על חלק מהם. אולי מורי בוחש בשקט וגם יפתיע?

  1. יהיה אש.

   גם במערב תן לי גולדן יוסטון בריאה ובתקווה אחרי טריידים שמחזקים אותה ואוק דנבר ואני מבסוט

 18. סטיב באלמר קנה לפני כמה שנים את הפרנצ'ייז הכי עלוב בתולדות הליגה תמורת סכום מופרך. הוא לא אידיוט, ובטח שג'רי ווסט לא. זה לוקח כמה שנים, וצריך להתחיל מהיסודות, אבל לראשונה מאז שאני עוקב אחרי ה-NBA מרגיש לי שיש סיכוי אמיתי שהקליפרס יהיו טובים.

  1. קליפרס זה קליפרס.

   אבל הדבר הבאמת חשוב בינתיים זה שהם כנראה הורידו לבוסטון בחירת סיבוב ראשון מהחבילה הפוטנציאלית על דייויס…

   1. בתור אוהד לייקרס אתה צריך לדאוג מהקליפרס ברמה האסטרטגית, שלא תראה פתאום את ג'ק ניקולסון בשורה הראשונה במשחקים שלהם…

 19. בראנד לא GM העונה ולא בטיח, כבוד אולי על האומץ , אבל זה מרגיש שהוא קצת משחק פנטזי. 2 הראשיים שלהם, אמביד וסימונס, שיחקו סה"כ שנה אחת יחד, באטלר והאריס הצטרפו במהלך העונה עם ענייני חוזה, ככה בד"כ לא מגיעים רחוק בפלייאוף. מצחיק שדווקא הם שהלכו על תהליך איטי של הרבה עונות בביוב העבירו להילוך טורבו פתאום

 20. הטרייד הזה הוא מכה לבוסטון:
  1. הקליפרס כנראה יפנו מקום לסקרמנטו בפלייאוף המערב וכך הלכה הבחירה לוטרי שביל סימונס חיבר שירים עליה כל הקיץ.
  2. הבחירה של הקליפרס מוגנת לוטרי השנה ושנה הבאה
  השנה ככל הנראה לא תמומש ואם הקליפרס לא יצליחו להחתים כוכב הקיץ ויחליטו על בניה איטית היא הלכה פייפן
  3. שני הסעיפים הראשונים דופקים את בוסטון בהצעה לפליקנס הקיץ במידה וירצו את אנתוני דיוויס ולכן יצטרכו לתת שחקנים צעירים עבור דייויס
  4. המץ מול פילי הפך לבעייתי מאוד לבוסטון והיתרון בכנפיים של בראון ו טייטום הלך בנוסף אין לפילי נקודות חלשות בהתקפה שניתן יהיה להחביא את ההגנה של קיירי

  אבל היתרון היחיד שבוסטון מחזיקה עדיין על פילי הוא המאמן ולכן הסדרה בפלייאוף השנה אם תתרחש תיהיה מותחת לאללה

 21. השוואת חמישיות:
  פילי – מילווקי:
  סימונס – בלדסו = יתרון קל לסימונס
  רדיק – סנל = רדיק
  באטלר – מידלטון = באטלר אם הוא נכנס לעניינים, אם לא מידלטון
  האריס – גריק פריק = הפריק בכמה רמות
  אמביד – ברוק לופז = אמביד בכמה רמות
  זה יוצא יתרון לפילי על הנייר.
  פילי – טורונטו:
  סימונס – לאורי = בפלייאוף סימונס פחות צ'וקר
  רדיק – דני גרין = רדיק קולע יותר, אבל גרין מכסה את זה בהגנה
  באטלר – לאנרד = לנארד בקלילות
  האריס – סיאקם = זה צמוד, סיאקם נותן ערך מוסף ולא רק קליעה, אז אני הולך איתו.
  אמביד – איבקה = איבקה הוא אחד הבודדים שאני באמת מאמין שיכול להאט את אמביד, אבל עדיין אמביד עדיף.
  זה יוצא די שיוויוני.
  פילי – בוסטון:
  סימונס – קיירי = קיירי, בטח בקלאץ'.
  רדיק – סמארט = זה צמוד, אבל סמארט יותר מגוון.
  באטלר – טייטום = יתרון קל לבאטלר עדיין.
  האריס – מוריס = יתרון קל להאריס.
  אמביד – הורפורד = אין ספק שאמביד שחקן יותר טוב, אבל הורפורד שחקן יותר שלם, בכל זאת אמביד.
  יוצא די צמוד בחמישיות.
  פילי – לוחמים:
  סימונס – קרי = קליל לסטף.
  רדיק – קליי = קליי בקלות.
  באטלר – דוראנט = דוראנט מתוך שינה.
  האריס – גרין = האריס קלעי יותר טוב, אבל בסך הכל גרין שחקן יותר טוב, גרין.
  אמביד – קאזינס = די שווה, אולי יתרון קל לאמביד.
  הלוחמים עם חמישייה טובה יותר בכמה רמות.
  בנוסף לזה, צריך לזכור שלבוסטון, טורונטו ומילווקי יש ספספלים הרבה יותר איכותיים מאיזה ווס מת'יוס אחד או שניים.
  לפילי יש סיכוי לא רע להגיע לגמר, אבל היא עדיין מאחורי שלושת המזרחיות האחרות.

   1. האריס הוא אולסטאר, אבל אין לו כמעט כלום חוץ מקליעה. מוריס הוא גם שומר מצוין שנותן בערך 7 נקודות פחות, והפער הזה הולך להצטמצם עכשיו

 22. קצת פרופורציות 🙂 פילי על הנייר עם חמישייה מלהיבה, אבל צריך גם שיטת משחק, חיבור בניהם, והמאמן בראון לא הראה שהוא יודע לעשות את זה. לדעתי הם יתקשו במזרח ולא יגיעו לגמר מול הלוחמים (שבו אין להם סיכוי, כי הם אוסף שחקנים ולא קבוצה מגובשת). כמעט כל שחקן שם צריך את הכדור אצלו. הם צריכים להטריד את באטלר ולקבל תמורה נדיבה של שחקנים שלא צריכים את הכדור ביד. מקס לכולם בכל מקרה אי אפשר לתת. והספסל שלהם בכלל לא יכול להתמודד עם טורונטו ובוסטון.
  עם זאת בראנב בהחלט יופי של מנג'ר, יש מצב שהוא מסדר פה לבראון צל"ש או טר"ש, ואם זה לא ילך תהיה אווירה מתאימה להחליף מאמן.

 23. קצב השינויים בליגה בלתי נסבל. הnba נהיה מולטיורס כמו מארוול. אני בקושי מצליח להתרגל לקו זמן אחד, ובא איזה תאנוס ומוחק חצי גלקסיה. מתוכנן איזה ריבוט?

 24. מנחם איזה מעורב מעולה. מעניין מאוד לגבי קליפרס עם AD . פילי צריכה לקחת את המזרח. נגד הלוחמים עדין אני חושב שהלוחמים יקחו אבל יש פה מץ'אפ ללא ספק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט