מעורב הופס ליום חמישי: מי יותר דביל, קרי או קרי? / מנחם לס

מעורב הופס ליום חמישי: מי יותר דביל, קרי או קרי? / מנחם לס

1. מי יותר דביל, 'שם משפחה קרי' או 'שם פרטי קרי'?

(מי משניהם יותר דביל? לדעתי הם באותה רמה, קח או תן IQ אחד)

הסיפור פשוט, אפילו שקשה להאמין לו: סטפן קרי לא ידע על אחד מהישגי האנושות הגדולים ביותר – שאדם הגיע לירח. כשאמרו לו, הוא הגיב שהכל 'בלוף' שעבדו עלינו.

מה אני חושב?

אני בטוח שהוא לא שמע אף פעם, לא קרא, ולא למד, שניל ארמסטרונג היה האנוש הראשון לדרוך על אדמת הירח!

ואחרי ש'נודע' לו שזה אמנם קרה, הוא ניסה לצאת מזה בטענת "CONSPIRACY".

הנה קרי אומר שלא הגענו לירח:

IT NEVER HAPPENED – הקשיבו למילותיו בפודקדס עם וינס קרטר וקנט בזמור (https://art19.com/shows/winging-it/episodes/f5554033-b296-4c3c-8164-e0b5c2207e5f)

Curry: “We never been to the moon

לא מעניין אותי כמה פעמים 'החייכן' יאמר אח"כ שהוא סתם התבדח. הוא לא התבדח. האהבל הזה ממש, אבל ממש, לא שמע על ניל ארמסטרונג ולא ידע שהגענו לירח.

בדיוק כמו קיירי אירוינג שהאמין שהעולם שטוח, בפודקסט עם ריצ'רד ג'פרסון וצ'נינג פריי.

השחקנים המולטי-מיליונרים מהאלה הם כאלה צרים, חסרי השכלה, חסרי ידע, דבילים, אידיוטים, בלטות. גלמים ממש. אולי הם בעלי אינטיליגנציה, אבל תאמינו לי ששניהם היו רציניים לחלוטין כש"שם פרטי קרי" לא האמין שהעולם עגול, וכש"שם משפחה קרי" לא האמין שהגענו לירח.

אני בטוח שהם אינטיליגנטים, אחרת הם לא היו הפוינט גארדים הטובים בעולם. אבל אתה יכול להיות אינטיליגנטי ואהבל באותו זמן.

אינטיליגנציה מוגדרת בצורות שונות. ההגדרה המקובלת ביותר היא שאינטיליגנציה היא היכולת ללמוד ולהבין דברים חדשים. הגדרה שנייה פופולרית היא היכולת לעשות מניפולציות במצבים שונים להשגת מטרה בשימוש במחשבה אבסטרקטית.

אין כל איזכור של 'ידע' בהגדרה. למעשה, המטרה העיקרית בהרכבת מבחני אינטיליגנציה היא לנסות להרכיב בחינה בה ידע הוא לא גורם 'מפריע'. כמובן שזה בלתי אפשרי או כמעט בלתי אפשרי.

כשניל פרידל מ-ESPN שאל את "שם משפחה קרי" בקשר לירח וכיצד יכול להיות שהוא לא שמע על כך הוא ענה שהוא I was one thousand percent joking”

BULLSHIT, ג'וקינג. היית רציני ביותר. פשוט לא ידעת מה שכל ילד בכיתה ד' צריך לדעת.

הוא,"שם פרטי קרי", והשני, "שם משפחה קרי" – ורבים משחקני ה-NBA – הם פשוט דבילים. אני מגדיר 'דביל' כחסר השכלה וחסר מושג. הם חושבים וחשבו רק על כדורסל מגיל 5 ואולי לא קראו ספר ילדים אחד בחייהם. הם לא קוראים עיתון, לא קוראים "NATIONAL GEOGRAPHIC MAGAZINE" ולא מתעניינים בדבר מלבד כדורסל, מדיה של כדורסל, משחקי מחשב, שוק המניות, ההיט החדש במצעד הפזמונים, המודל האחרון של I-PHONE, ועתה הם כולם מדברים על cryptocurrency (קש דיגיטלי).

נאס"א הזמינה את "שם משפחה קרי" לביקור ב-LUNAR LAB שלהם ב'גונסון ספייס סנטר' ביוסטון לפני משחקו נגד הרוקטס ב-13 למרץ. יש להם הוכחות להראות לו. "שם משפחה קרי" הגיב בשלילה עם חיוך מאולץ.

מה אמר "שם משפחה קרי" על 'האדם על הירח'?

הוא אמר שהכל הוא 'CONSPIRACY THEORY'.

אלארד ביוטל מ-NASA לא צחק – כפי שאני לא צוחק – כי אני מכיר את כמה מהדבילים והאהבלים האלה מה-NBA שמוחם ריק מלבד הדברים שהזכרתי (כדורסל, מדיה של כדורסל, משחקי מחשב, שוק המניות, ההיט החדש במצעד הפזמונים, המודל האחרון של I-PHONE, ועתה הם כולם מדברים על cryptocurrency (קש דיגיטלי) – והוא הזמין את מיסטר סטפן קרי לבקר במוזיאון של N.A.S.A ולראות מה מרכז החלל הצליח לעשות ב-50 השנים האחרונות. הוא לא היה מזמין אותו אם לא האמין שסטפן קרי היה רציני ב-100% כשאמר שכל 'סיפור הירח' הוא 'CONSPIRACY'.


קיירי אירוינג אינו טיפש. הוא התקבל לאונ' דוק. אתה מצפה ממנו לדעת שהעולם אינו שטוח, ומסטפן קרי – בוגר אונ' דוידסון בצפון קרולינה (אוניברסיטה פרטית מצויינת) – לדעת שניל ארמסטרונג היה הראשון לנחות על הירח.

אבל כפי שאמרתי – המולטי-מיליונרים הללו כל כך עסוקים בעצמם שאין להם זמן לרגע להסתכל על העולם הסובב אותם.

קיירי אירוינג ניסה להסביר את עצמו (אחרי שהתנצל למורה למדעים שלו בתיכון):

“.You click a YouTube link and it’s like how deep does the rabbit hole go?” Irving explained. “You start telling all your friends, ‘Did you see that? Watch this video’

“At the time I was innocent in it, but you realize the effect of the power of voice. And even if you believe in that, don’t come out and say that stuff. That’s for intimate conversations because perception, how you’re received, it just changes. Like, no I’m actually a smart ass individual.”

 

ברור ששני 'הקרי' הם בחורים פיקחים – ז"א אינטיליגנטים. אבל היכולת שלהם להפוך לפתע לאהבלים עבורי היא דבר לא יאומן ממש.

שמחתי עם מה שנכתב היום:

Kerry is obviously a smart guy. Curry also seems like a smart-ass individual. So are the good folks over at NASA. Let’s hope this is all a harmless mistake. Hopefully Curry actually takes NASA up on their offer, because there’s a difference between having a legitimate conspiracy theory, and being legitimately wrong about something of this much gravity.

לא יאומן כי יסופר.

*

חשוב רק שילדים בני 8 ו-9 שסטפן קרי הוא אלילם לא יידעו על האפיזודה העצובה הזאת.

*

2. טוב, דאנק נהדר של סימונס אבל מה שספנסר דינוודי עשה לסיקסרס צריך לעטוף במעטפת זהב.

3. פיניקס סאנס תהפוך ללאס-ווגאס סאנס?

*

*
גיא, האדם בתמונה הוא בעל הקבוצה שלך (ושל עידו גילרי) רוברט סרבר.
*
תגיד לי. הוא לא נראה לך אחרי HANG-OVER רציני מאיזה PINT של וויסקי?
*
או, אולי הומלס?
*
טוב, זה רק דרך אגב ולא שייך לדיון. הדיון הוא על אזהרתו (https://twitter.com/LaurieRoberts/status/1072908653475201024) לקחת את הסאנס מפיניקס אם העיר לא תאשר לו תקציב ל-RENOVATION של ה-STICK RESORT ARENA, האולם הזקן והעלוב של הסאנס.
*
עלות ה'בנייה מחדש' של המדיסון סקוור גארדן הגיעה כמעט למיליארד דולארים. העלות של חידוש הבניין ובניית אולם אימונים חדש בדאונטאון פיניקס מוערכים ב-$250,000,000 ס"ה – רבע מההוצאה בניו יורק.
*

בואו נהיה כנים: זה לא בניין חדש שמעניין את סרבר אלא עיר חדשה.

*

פיניקס היא שוק קטן. אחוז גבוה מהתושבים בה ובפריפריה הם קשישים עם דלקות פרקים שהרופאים המליצו עבורם מקום מגורים יבש לחלוטין. הוא פוזל לעבר לאס ווגאס ("גם שם יבש…") או סיאטל.

*

הבעיה? האזרחים (זקנים עם דלקות פרקים) אפילו לא חולמים להצביע עבור חידוש האולם.

*

מהיכן יגיע הכסף אם התושבים יצביעו "לא"???

*

(כל הסימנים מצביעים על הצבעת "NO" חמורה היום!@)

 

Tim Montemayor @TheMontyShow
הכותרת הראשית ב-'אריזונה רפבליק' – העיתון היומי של פיניקס הבוקר:

Looks like no vote on the Suns arena renovation today!

4. עזבו מהמאמנים. מי שצריך ללכת זה הבוס ג'ון פקסון

(ג'ון פקסון)

ריקי או'דונל מ-(https://www.blogabull.com/2018/12/11/18133119/chicago-bulls-john-paxson-jim-boylen-mutiny#comments כותב:

"לא משנה את מי יביאו ואת מי ישלחו. כל זמן שג'ון פקסון נשאר הבוס והמחליט של השיקגו בולס, הם יישארו תקועים היכן שהם".

אני מאמין שהוא צודק.

או'דונל מסביר את עצמו:

John Paxson spent 15 years building the NBA’s worst culture with the Bulls. He must fire himself now

הוא מוסיף:

The Bulls are a national laughingstock. John Paxson’s time with the franchise needs to end.

עד היום אני זוכר משפט שהמורה שלנו קווינט לימד אותנו בכיתה ג': "הדג מסריח מהראש".
*

מיד הרמתי ידי.

-כן, מנחם?

-המורה, איפה נגמר הראש של הדג?
*

-בוא הנה, מיד!

בום. שלוש הכאות סרגל על כף ידי המושטת על השולחן. שלוש חבטות בשולחן (כרגיל, היינו מסלקים את היד כשהסרגל היה עדיין באוויר).

אבל שהרבה פעמים הדג מסריח מהראש אני יודע.

במקרה של הבולס זה ברור, ומוזר שעד עתה מדברים על המאמנים ולא על זה ששכר אותם (אם-כי היה כבר דיון על הבאתו של פרד הויברג כפאשלה גדולה של פקסון אבל מאז הדיוק נרגע).

למעשה ג'ון פקסון עצמו החליט פעם להתפטר. זה היה ב-2008-9 כשהבולס דידו עם הרוקי דרק רוז והמאמן ויני דל נגרו. (למעשה, אילו עזבו את ויני דל נגרו לנפשו ואת דריק רוז ככוכבו שמסביבו תיבנה קבוצה, אני מאמין שהבולס היו היום במצב שונה לחלוטין כי ויני דל נגרו הוא – היה – אחד המאמנים הצעירים הטובים שהיו ב-NBA  וחבל לי – ולבולס – שאני היחיד שיודע זאת).

טוב, הסיפור אז היה שתחת ג'ון פקסון הבולס הפכו ממנצחת של 49 למפסידה של 49 תוך שתי עונות. הייתה לו סיבה טובה להתפטר: בנו עמד להתגייס למרינס והיה זה זמן טוב אחרי 6 שנים לעשות דברים חשובים יותר מאשר להשפיל את עצמך בניסיון להביא לקבוצה את קווין גארנט.

הדבר היחיד שמנע את עזיבתו היה בעל הקבוצה היהודי ג'רי ריינסדורף שאהב (ואוהב) את פקסון כבנו, וזכר לו חסד נעורים עוד מהימים של אלוהים.

"למה אני רוצה שג'ון פקסון יישאר?" – הוא ענה לשאלה 'למה'.

-"כי אני בוטח בו".

גם היום אותו ג'רי עונה אותה תשובה על המנכ"ל שהוא מחזיק כבר 15 שנה – שתחתיו עברו 6 מאמנים ללא הגעה אחת לגמר ה-NBA:

“If there’s one person that is not responsible for what’s going on right now, it’s John Paxson.”

Paxson even told you this himself at the onset of the season, when he refused to set expectations for his team and outright denied culpability for its fate. Paxson is the man who put together the roster, yes. He’s the one who traded Jimmy Butler, who re-signed Zach LaVine, who made a deal for Cameron Payne, who cut Spencer Dinwiddie for Michael Carter-Williams, who let E’Twaun Moore walk, who badly overpaid Cristiano Felicio, who traded Nikola Mirotic for a weak package. He’s the one who made the worst signing in Chicago sports history with Dwyane Wade, and then essentially repeated the same mistake with Jabari Parker.

איך כתבו בטוויטר של עיתון ה-שיקגו טיימס?

Even the fucking Kings are mocking them.

https://twitter.com/suntimes_hoops/status/1072329208070840320

 

5. האם למלו בול הוא ממש – אבל ממש! – שחקן כדורסל?

האם ייתכן שהוא מתפתח להיות שחקן טוב – בהרבה! – משני אחיו, וכמובן שההשוואה החשובה היא לאח הגדול לונזו?

מאמנו בתיכון מכנה אותו "אוסקאר רוברטסון אתלטי".

כאחד שראה את אוסקאר, הוא היה אתלט טוב מאד אבל כמובן לא ברמה של מייקל או ד"ר ג'יי. אוסקאר עם התכונות האתלטיות של שני המוזכרים הוא לא אלוהים. הוא האבא של אלוהים.

למלו הצעיר יצר הצגה. מאורע. כל משחק שלו ממלא את אולם בית ספרו עם 3,000 צופים שעתיים לפני שריקת הפתיחה, ומאות נשארים בחוץ. יש שמכנים זאת קרקס אבל זאת לא אשמתו. הוא בא לשחק כדורסל אבל משחקו משרה תחושת קסם בקהל. נשבעים שיש מן כישוף בתנועתו. חיזוין בכדרורו. הוא מלהטט ומענג באותו זמן. הוא לא מנסה כל אחיזת עיניים אבל זאת לא אשמתו שאנשים טוענים שבכל מה שהוא עושה – אפילו בלייאפ הפשוט ביותר – ישנו ייחוד שאי אפשר להסביר את מיוחדותו.

כשהוא משחק המבטים מתרכזים רק בו ובתנועתו.

אני לא ראיתי אותו. אני כותב רק מה שכותבים עליו. נידמה לי שאני יודע למה הכוונה: לא שהוא טוב כמוהם כמובן, אבל היו שחקנים שגרמו לך להתרכז רק בהם ובמשחקם: לארי בירד. מייקל. מג'יק. וולטר פרייזר היה כזה וגם אירל מונרו, וכמובן אוסקאר רוברטסון.

הקשיבו טוב. אני לא רומז אפילו שהוא יהיה כוכב כדורסל עליון. כל מה שאני אומר הוא שהשמועות מהתיכון SPIRE Institute Ohio הן שלמלו יצר CULT שלם. אווירת קרקס. זאת לא אשמתו. כמובן שאביו הוא חלק מהעניין אבל 3,000 איש לא באים לראות את האבא. הם באים לראות את למלו וקסמי הכדורסל שלו.

המשחק הערב הוא נגד 'בלה ויסטה פרפ (מאריזונה) בטורניר HoopHall West Classic בסקרדסדייל, אריזונה.

חצי שעה לפני המשחק. לפתע צרחות, צעקות, מחיאות כפיים, שריקות. התזמורת מנגנת איזה שיר לכת מרעיש ומלהיב. האב – לבאר – נכנס לאולם לבוש בסוודר של BIG BALLER ומסביבו אנטוראז' שלם הכולל את הבן האמצעי ליאנג'לו, אשתו טינה (הפתעה נעימה! היא סבלה משיתוק מוחין לפני כשנה אבל כנראה שהיא במצב תקין מספיק לבקר במשחק של בנה), אלן פוסטר – שותף העסקים שלו – וצוות טיווי מריאליטי שואו חדש על המשפחה. האב נעצד ללחוץ ידו של דוויד גרייס, עוזר המאמן של קאל (UNIV OF CAL בבארקלי) שהיה עוזר המאמן של UCLA, ועוד כמה עוזרי מאמנים של אוניברסיטאות שונות שבאו לתת מבט בלמלו, וכמובן בעוד כמה שחקנים.

*

*

למלו עוד לא עלה על הפארקט אבל הטירוף כבר בשיאו: מאות מנסים להתקרב ולצלם את לבאר כאילו הוא איזה כוכב רוק והוא – מקצוען מלידה כנראה – יודע איך לשחק אותה.

מהומה ממש. כאילו המשחק ה-7 בין הווריורס לקאבס עומד להתחיל.

השאלה, כמובן, היא פשוטה: CAN THE KID PLAY?

בדבר אחד אין שאלה: הוא שחקן התיכון המפורסם ביותר מאז לברון. נכתב עליו בכל מגזין ובכל אתר המכבד את עצמו, כולל SI. השמועות הן שיש לו את זה ביג טיים. אין לו את הגוף של לברון אבל יש לו את הסוואגר ואת ה-BEAT. כמו לברון – למרות כל לחיצות היד והחיבוקים של האב – הצעיר כנראה לא ישחק משחק מכללה אחד בחייו. הוא מוגדר כמקצועני בגלל האפיזודה בליטא, והשאלה מה הוא יעשה שנה שלמה כשיגיע לגיל 18. אם האב לא יצליח לשכנע את ה-NCAA שהוא שיחק, אמנם, בקבוצה מקצוענית אבל לא הרוויח פרוטה שחוקה אחת בחייו מכדורסל אולי יחליטו לזכותו. אבל מי שמכיר את הארגון הכושל הזה NCAA שרק דואג למיליונים שלו, יודע שאין סיכוי כזה.

חזרה לאירופה? משחק במכללה השייכת ל-NAIA? איש לא יודע.

כניסתו למגרש הייתה כמו כניסה של כוכב מסוגו של סטפן קרי לאולם. מהומה ממש. טירוף.

Richard Obert@azc_obert
הנה מה קרה שם ומה נכתב על החימום לפני המשחק:

 

 

 

While the other teams watched the earlier games from the stands, SPIRE didn’t emerge from the locker room until shootaround. LaMelo took the court wearing a Big Baller Brand T-shirt over his jersey — the lone SPIRE player to rock the triple-B’s. On the Bella Vista side, Armstrong wore a Nike Arizona shirt with Nike sneakers as the rest of his teammates stuck with the school’s Puma gear.

There was an edge-of-your-seat reaction from the crowd to every dunk, every self alley-oop, every 30-footer attempted pregame.

The 17-year-old Ball isn’t the kind of player who will wow scouts with his athleticism, but he has exceptional length for a point guard. Recruiting experts seated courtside mentioned that LaMelo was noticeably taller since they last saw him at Chino Hills. SPIRE generously listed Ball at 6-foot-7. He looked more like 6-foot-5, especially after standing next to the 6-6 Armstrong.

כשהמשחק החל היה ברור שהאב בחר את התיכון עבור בנו. הקבוצה משחקת כמו הקבוצות שהוא ניסה לארגן ל-BIG BALLER. מהירות שיא. סלים מחצי המגרש. הקבוצה היא 0-30 ולמלו הוא הכוכב הראשי:

And when the game finally started, it was clear why LaVar chose SPIRE for his son. The school plays a style of basketball that could have been mistaken for LaVar’s Big Ballers AAU teams. They hit Bella Vista with a half-court trap before dropping back into a 2-3 zone. The only defending SPIRE asked of LaMelo was to read passing lanes and use his length to create turnovers: Something he did very well, collecting five steals in the game.

הוא סיים עם 18 נק', 8 ריב' ו-8 אסיסטים. ביציע ישבו ג'ון סטוקטון, מיי ביבי, וורלס פיס, בין האחרים.

וורלד פיס אמר בסיום: "BEAUTIFUL. BEAUTIFUL".

זה לא היה משחקו הטוב ביותר של למלו אבל רואים מיד שיש לו את הדבר המיוחד הזה.

אני שוכנעתי.

*

*

 

6. האם ה-MALICE AT THE PALACE המפורסם זקוק לבדיקה נוספת? כנראה.

 

 

7. תנו מבט בבנו של דניס רודמן:

*

*

8. אנטוני דייויס במשחק שיא (שיא עונתי) ל-44. הנה סל אחד מסליו הערב:

 

 

ותראו את הנקודה ה-40 שלו:

 

9. צמד הפיק-אנד-רול הגדול מכולם

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 109 תגובות

 1. ב-ESPN אמרו לפני המשחק נגד טורונטו שהיום (אתמול) סטפן קרי ניגש לעתונאי ובעצמו אמר – בלי שנשאל "אני הדבדחתי 100%"

  בולשיטו

  על ראש הגנב בוער הכובע.

  הוא רוצה לקבור את עצמו מבושה, ולפחות במחצית הראשונה הוא משחק איום ממש

  1. נו אז הגיעו לירח אז מה?מיליארדים הושחתו כדי למצוא חול ואבנים שיש לכולנו מטר מהבית. לא ידועה לי תכנית לשלוח היום שוב אסטרונאוט לירח וזה מדבר בעד עצמו.
   למה לא לקבל את זה שקרי התלוצץ? יש סיבה לא להאמין לו?
   הכמעט מעגל של כדור הארץ מורכב מענני גז (אטמוספירה) השכבה הזו יוצרת את צורת המעגל. הקרקע שעליה אנו חיים לא עגולה , נוטה לישרה עם סטיות של הרים, עמקים, אגמים,בעקרון אנו חיים על אדמה ישרה. קיירי לא הסביר את עצמו בצורה מלאה.בהליכה המשטח שלנו ישר, בטיסה למשל יש משמעות עמוקה לצורה העגולה של כדור הארץ.
   בעקרון לא צריך להסחף יותר מידי. עצם העובדה ששחקן מגיע לדרגת כוכבות בליגה , מעידה על רמת משכל גבוהה. אין שום קביעה שרק ידענים מופלגים במתמטיקה ופיזיקה הם בעלי רמת משכל גבוהה.

   1. נ.ב -כבר אריסטו הבין שהארץ עגולה ע"י:
    1. צפיה בספינה שמופיעה בקו האופק, קודם רואים רק את התורן ואח"כ את הגוף, אם הארץ היתה ישרה היו רואים בהתחלה בקטן את כל הגוף
    2. הצל של כדור הארץ על הירח בליקוי לבנה הוא עגול.
    3. מפת הכוכבים שונה במקומות שונים בארץ. אם הארץ היתה ישרה היינו רואים פחות או יותר את אותה תמונת כוכבים.

   2. אל תעשה מעצמך צחוק שלא לצורך כדור הארץ עגול וכבר במרחק של קילומטר או שניים ניתן להבחין בבירור. להרים אגמים וכו אין קשר בכלל לעניין. האדמה רק נראית לך ישרה מנקודת המבט שלך.
    אני מאמין ששניהם התבדחו אבל לא אהיה מופתע אם לא.

     1. שאלת את עצמך כמה מטרים גובה מייצגים את אותה מעלה? שים קרן לייזר על חוף של אגם תמדוד את גובה הלייזר שפוגע בספינה שלך. שוט קילומטר שניים ותמדוד שוב וכנראה שאם הסירה שלך לא גבוהה במיוחד אתה תצטרך קרש ארוך בשביל "לתפוס" את קרן הלייזר.

     2. 2 טעויות שלי,
      1) אריסטו לא דיבר על הספינה,
      2) את זה אמר ג'ון מהוליווד (המאה ה-12 – המאה ה- 13) , מתמטיקאי ואסטרונום אנגלי, בספרו "על הכדור":
      אם יוצב דגל על החוף, וספינה תתרחק עד שלא תראה את הדגל, אם יטפסו לראש התורן יצליחו לראות את הדגל, (וזה לא סביר אם הארץ ישרה, כי אם נמתח קו מהדגל לאדם בתחתית התורן הוא יותר קצר מהקו שנמתח עד לראש התורן.) עד כאן דבריו.

     3. זה פשוט לא נכון. אם אדם ממוצע בגובהו צופה לעבר האופק כאשר הוא על שפת הים, האופק יהיה במרחק של פחות מ-5 ק"מ ממנו.
      כאשר אקח סולם בגובה של 10 מטרים, האופק יהיה במרחק של 11 וקצת קילומטרים ממני.

      במרחק של 5 קילומטרים, בהחלט ניתן לראות את "העלמות" הספינה מעבר לאופק, בעיקר אם מדובר בספינת מפרש בעלת תורן משמעותי.

     4. מחוף ראש הנקרה בניין רמבם אמור להיות מוסתר כולו עלידי העקומה… העובדה שבלתי ניתנת להפרכה היא שהוא לא!
      תעשו מזה מה שאתם רוצים… המודל ההילוצנטרי הוא עוד דת… חסרת הוכחות מדעיות ונשען בלעדית על מתמטיקה שהיא להזכירכם שפה… אז זה יפה שאתם מאמינים במשהו אבל ללעוג לאמונה של אחר זה כלכך מגוחך… אז אתם מאמינים שאתם חיים על כדור מסתובב… זכותכם… אבל ללא הוכחה בניסוי זה נשאר אמונה ותו לא.

     5. לגאפר:
      מתמטיקה היא שפה אבל התוצאות הן עובדות. אתה יכול לשנות את השפה או את המדידה למה שאתה רוצה (בצורה קונסיסטנטית) אך הקידוד יהיה זהה.
      אם כלל המדענים לאורך ההיסטוריה שתעדו זאת וכלל סוכניות החלל העולמיות (וכאלה שהן אוייבות מושבעות) וכלל החברות המחזיקות לויינים וכלל האסטרונאטים שאי פעם חיו כולם משקרים אז אין לי ויכוח על אמונה שכזו.

      לגבי חוף ראש הנקרה ורמב"ם אתה יכול לתת נתונים טופוגרפים? גובה מעל פני הים של כל אחד מנקודות התצפית ומרחק?

      תגובה זו נכתבה תוך כדי צפיה בטלויזייה לויינית

    1. צריך להבדיל בין מרחב החיים שלנו. מרחב בו אנו יכולים לנשום ולחיות לבין רוב שטח כדור הארץ , בו אנו יכולים לשרוד רק עם חליפת חלל לזמן קצוב.
     ברור שכל המכלול נוטה לעגול. אבל אנו לא חיים בכל המכלול. אנו חיים במשטח לא עגול אחרת לא היה צורך בגאומטריה שהרי אין קו ישר או משולש על היקף עגול (להזכירך קו ישר לא מוגבל באורך, לעומת קטע)אחרת כל קו ישר יהפוך בהכרח לעיגול, ויהיה לו סוף כי הרי הוא יחזור בסופו של דבר לנקודת המוצא.
     אין צורך להוכיח שהכדור עגול. עשו זאת כבר מספר גדול אנשים.אבל מרחב החיים האמיתי שלנו מה לו ולעיגול?
     השטח העצום של הגז הוא שיוצר את המעגל.

     1. המציאות של כדור הארץ היא עגולה או יותר נכון סגלגלה, אך בגלל גודלו יחסית אלינו, אנו לא מרגישים בצורתו הסגלגלה.

     2. ג'ון
      חוף ראש הנקרה… בשכיבה על החוף… בואי נגיד מטר מעל גובה הים… בית חולים רמבם שני מטר מעל גובה הים… המרחק בינהם 32 קילומטר… במד העקומה בית החולים אמור להיות 50 מטר מעבר לאופק… תוצאות של מה הן עובדות? של הניסויים של רוובאטום? על אילו תוצאות אתה מדבר? כשנוסכה אמיתית יותר מניסוי המדע מפסיק לתפקד כמדע והופך להיות דת…

     3. לא גיא… אין מצב כזה… אני גר שם…
      תמונה… הנצחת רגע של תנאים מסויימים.. כמה נוח… גם אני משתמש בזה לפעמים…. מפציר בך.. אני אשב לי על השובר ברמבם עם מראה גדולה.. אתה תשב על החוף של ראש הנקרה… בימים של ים שקט וראות טובה… ותראה שגם אתה תראה את המראה.. בדיוק כמו בכנרת.. 22 קילומטר מדרום לצפון… 20 מטר של עקומה חסרה…

     1. סטף יצא חנון… הנחיתה על הירח מפוברקת … זה די ברור לרוב האמריקאים… רק העובדה שכל סרטי הצילום אבדו היה אמור להרים גבה… עזבו את זה שכאילו טסו 300 אלף קילומטר ב 8 שעות…. ששלחו קיבצי וידאו מ 400000 קילומטר… מכאן החשיבה שנחתו על הירח היא בורות לשמע ומראה על חוסר מחקר מינימלי שעושה האדם ואמונה עיוורת בכהני הדת בנאסא

 2. אחרי 2016 ו 27 שיגורים רצופים כושלים של נאס"א
  בגמר המערב שנה שעברה, אי אפשר לבוא אליו בטענות.

  עכשיו אותה נאס"א רוצה לזמן אותו לפגישה ביוסטון
  מקווה שהוא לא ילך למה מורי מתכוון לשים אותו על מעבורת
  וואן ווי טיקט למאדים, אבל לא בטוח שזה יעזור למה הריינג' שלו
  בלתי מוגבל.

  תכלס הסיפור הוא לא קונספירציה זו או אחרת, נכונה או לא,
  אלא חוסר אמון של חלקים בציבור במערכת.

  90% מהאנשים שיודעים שהיתה נחיתה על הירח זה כי אמרו להם בבתצפר.

  1. גם אמרו להם שאם תצעד מעבר לחלון תיפול למטה בכלל כוח הכבידה
   גם אמרו להם שאם תכניס אצבע לתקע תתחשמל
   גם אמרו להם שמבט דרך זכוכית מגדלת בשמש מעוור

   אין שום הבדל מזה שאמרו להם שהאדם נחת על הירח

   כל הסיפור של "אובדן אמון במערכת" הוא סיסמה ריקה. אם הם לא מאמינים בה, שידחפו עכשיו אצבעות לתקע. קארי וקיירי לפני כולם. מטומטמים, לא אנרכיסטים.

   1. השאלה היא מה היא אותה כבידה…
    להיות תוכי זה לא ממש מעניין…
    גם סיפרו שגראס הוא כמו הרואין…
    יש כלכך הרבה שטויות שסיפרו… הדוגמאות שהבאת מעבר להיותן מגמתיות הן לא מוכיחות אפילו חצי דבר…

    1. אתה…יודע…
     בשביל מישהו…שלא רוצה להיות… תוכי…
     אתה…חוזר…על עצמך… אתה…מדבר…קצת…
     כמו מישהו שהוא לא שיפל ויודע לחשוב בעצמו
     ישר כוח

     1. מי אמר שאני לא רוצה להיות תוכי???
      אולי אני לא מוכשר בזה כמוך….
      אבל גם לי נוח בתוכיסם…. ישר כוח או כוח עקלקל…שיהיה ממש טוב… לכולם.

 3. 1. שטות גמורה להתעסק בזה. בזבוז של דיו מה שנקרה. מאז קרי אמר שהוא התבדח.
  2. ספנסר דינווידי מוכיח מיום ליום שהוא ראוי להזדמנות להיות PG פותח. לנטס יש בעיה כי אני מניח שישלמו לו כסף ויש להם גם את ראסל על הראש שהוא שחקן חופשי מוגבל.
  3. חבל על פיניק. פשוט אולי צריכים להחליף בעלים.
  4. ההנהלה של הבולס הייתה כבר מזמן צריכה ללכת. אבל איכשהו יש להם בסיס נורמלי של צעירים שמשאיר את ההנהלה הזו בכסאות שלה.

 4. אם הסאנס עוזבים את פיניקס, הסיכוי שלהם לזכות באליפות תוך 5 שנים מטפס מ-0% ל-100% בן רגע.

  (זה המזל שלי.
  דקה אחרי שאני אנטוש את מריצת הסאנס בעקבות העזיבה, הם יהפכו לקבוצה מנצחת…)

  1. לגיא , בעקרון פניקס זו קבוצה ששעממה אותי ולא עניינה אותי. עד שנודע לי שאתה וגילרי אוהדים של הקבוצה.
   זה מצער שאתם לא רווים נחת. כמובן שלא הפכתי לאוהד הפניקס , אבל אני די מרוצה אם משהו טוב קורה שם.לצערי כלום לא קורה. עכשיו אני שומע שסרבר רוצה 150 מליון דולר כסף ציבורי לבניית אצטדיון, ולא יעבור לעיר האחרת.
   הדג מסריח מהראש!
   אתה רוצה נחת תתפלל שהבוס הגדול יעזוב. תראה מה קורה בקליפרס !

   1. תודה.
    לצערי, אני גם רואה מה קורה בניקס.
    יש הרבה יותר דוגמאות לבעלי קבוצות מחורבנים שנשארים לנצח,
    מלבעלי קבוצות שעזבו ובכך הפיחו רוח חיים בקבוצתם לשעבר.

    אבל מי יודע, אולי תפילה קטנה תעזור…

   1. שאלה באמת טובה.
    אני מקווה שאני לא אאלץ לענות עליה.

    (אם אני הייתי אוהד סופרסוניקס בצעירותי,
    אז סביר להניח שהת'אנדר היו כיום הקבוצה השנואה עליי בליגה)
    (כמובן שזה לא שחור ולבן. קבוצה שאין לה חיבור עם הקהל המקומי, ושמפסידה כסף, בהחלט הגיוני שתחליף בית)

   2. ואם הרוקטס היו עוזבים את יוסטון?
    רוב הסיכוי שהייתי עוזב אותם. בוודאות אם היו משנים גם את שם המועדון

 5. מה שקרי אמר מעיד על *עודף* אינטליגנציה, לא על *חוסר* אינטליגנציה.
  חוסר, זה כשמישהו טוען שהייתה נחיתה על הירח. שזה כנראה נכון, וזה מה שידוע לכל ילד.
  עודף, זה כשמישהו טוען, אני יודע שיש טענה שנחתו על הירח, אבל בדקתי, חקרתי, קראתי וראיתי, שיש דעה שהכל היה מבויים וצולם באולפן הוליוודי.
  מה שקרי אמר, שייך לחלק השני, של המחשבה שהייתה קונספירציה, שהתחרות מול רוסיה נכשלה, ולכן ביימו נחיתה על הירח באולפן קולנוע.
  גם אם זו קונספירציה שגויה, ודעה לא נכונה, זה מעיד על ידע מעבר לטרוויאלי.

  1. ראשית, זה בטוח נכון ולא כנראה. זה שמישהו אומר דבר שידוע לכל ילד, לא אומר שיש לו חוסר אינטלגנציה. בגלל שגם ילד יודע דבר מסוים שהתרחש, אז מי שמדבר על זה זה מעיד על חוסר אינטלגנציה?!
   מפני שיש טוענים, מסיבותיהם הם שלא הייתה באמת נחיתה על הירח, אז כנגדם יש לטעון את ההפך עם ההוכחות המתאימות לעניין, ואין קשר לחוסר באינטלגנציה.
   מי שטוען טענה נגד העובדות והמציאות כפי שהן הוא הלוקה בחוסר אינטלגנציה.

 6. אני ממש לא מופתע מתיאוריות קונספירציה שקיימות מהתקופה הזאת. מסך הברזל, לא לכולם יש דרך לתעד כל דבר, המידע ממש לא זמין, למעצמות יש אינטרס לייצר דיס אינפורמציה – רק תחשבו על כך שאנשים עד היום בטוחים שגזר עוזר לראייה.
  ספקנות בריאה זה מצרך חשוב ביותר, הבעיה היא כאשר משלבים ספקנות עם תקופה אפורה לכל היותר מבחינת שקיפות ואמינות

  1. אגב, הדרך היחידה להוכיח למישהו שנחתו על הירח, אם אין לו אמון בסיסי ב"מערכת", היא להראות לו בטלסקופ ב-live את רכבי הנחיתה על הירח, את סימני הצמיגים.
   מה כבר יראו לקרי בנאסא, 100 ק"ג של סלעים שטוענים שהם מהירח ? הוא יחשוב שהם פסולת הר געש מהוואי.
   (או ליצור אצלו אמון בסיסי במערכת.)

 7. האמריקאים בגדול הם עם של בורים דבילים. רובם לא יודעים שאלוהים מת באינתיפאדה הראשונה שאירגנו הסיקריקים במצדה וגם לבן שלו לא הלך מי יודע מה.
  היו משחקים מעולים הלילה ובכלל יש אחלה ליגה העונה, מעניינת וצמודה.

  1. אם אינו קיים למה אתה כותב עליו? התנשאות למרות השבריריות שלך. דביל יותר מהקיירי וגם דיכאוני שלא כמותם, אתה אידיוט יותר אפילו מציפור נדירה חחח

   1. מה הקשר? גם חדי קרן ודרקונים לא קיימים אז איפשר לכתוב עליהם? אגדות זה אחלה דבר בשביל ילדים. רגע שאני אבין אתה אשכרה מאמין באויר עם תודעה ורצונות ובמקביל מדבר על אידיוטים?
    ועוד משהו קטן לגבי הניק המביך שבחרת. אין צל ללא אור. צל ללא אור זה סתם חושך.

 8. מנחם הרגת אותי עם שם פרטי ושם משפחה קרי. גדול. אני בטוח שהם התבדחו, כי אם לא אז זה לא טוב.
  גבה פירק לנו את הצורה היום, זה שחקן שצריך להיאבק על אליפויות ולא להתבוסס בבינוניות. שנה הבאה בבוסטון או בלייקרס נראה אותו למעלה.

  1. תאמין לי שהם לא התבדחו. הם בורים אהבלים כמו הרבה אמריקאים. אתמול בסופרמרקט הזבנית שאלה אותי בקשר למבטא. אמרתי לה שאני מישראל. היא שאלה אם ישראל היא עיר בבית לחם

   1. כן. לא חסרים אהבלים בארה"ב, אבל זה ארה"ב כל כך גדולה שיש הרבה מכל דבר. ונכון בלי ישו מי בכלל היה מסתכל על ישראל – למשל כל האוונגליסטים המשוגעים.

 9. קבוצת כדורסל לראשונה (?) בווגס שהיא שוק גדול יחסית למספר התושבים (סדר גודל של בוסטון) תעלה את הערך של הנכס בעשרות אם לא מאה אחוז.
  תוה על המעורבב דוק.
  שחקנים פולטים שטויות. קשה לי להאמין שקרי לא ידע מי זה ארמסטרונג כי ילדים לומדים על זה בבית הספר. מה שכן ברור שהוא נחשף לתיאוריית הקונספירציה שטוענת שהכל היה מפוברק בשביל לנצח את הרוסים בתעמולת הכח. גם אני לא 100% סגור על כך שזו קונספירציה 🙂 רק 99% ממני מאמין שניל דרך באמת על הירח באותו היום ההיסטורי.

  1. הגודל של העיר פחות חשוב מגודל המטרופולין, שבלס וגאס הוא בהחלט מספיק בשביל קבוצת ספורט (של בוסטון כפול מזה של לס וגאס). הצרה עם קבוצה בוגאס היא שהקהל יהיה ברובו תיירים.
   וכן, ספורטאים בענק (וכדורסלנים באופן ספציפי) הם די אהבלים. יצא לי להכיר יותר מידי מהם בשביל לתת להם להנות מהספק.

 10. תמיד שעולה בעיית הרכזים בסאנס אני נזכר בדינווידי – הם לא יכלו לקחת את הכי טובים בג'י-ליג לתקופות ניסיון ואולי מאחד מהם ייצא משהו ברמה של רכז NBA סביר?

 11. הדאנק של סימונס זה צעדים ברורים
  אף אחד לא היה מדבר על לאמךו אם שם המשפחה שלו לא היה בול
  קרי יצא חומוס

 12. אחלה מעורב
  לזכותו של קיירי ארוויג יאמר שאם יש לך הרבה זמן פנוי ואתה שוקע לתוך סירטוני הקונספירציה האלה אתה יכול להאמין.
  על הנחיתה על הירח חש המון סרטונים ש"מוכיחים" שזה קונספירציה.
  תקדיש זמן לראות את השטויות האלה ותראה כמה זה עשוי טוב… ממש תחקיר של 60 דקות.
  כשהאמצעי שלי היה בן 14, לפני שנתיים, הייתי צריך להסביר לו על כל הנושא כי הוא גם נשאב לזה….
  🙂

  1. איך אתה מסביר שמאז תחילת שנות ה-70 לא נעשה ניסיון להטיס אנשים לירח ?
   כל מהפכת המחשבים עברה על העולם ורק תעשיית החלל הלכה אחורה ?
   לא קונה את שיקולי הכסף.

    1. פה בדיוק קבור הכלב.🐩 אנשים בטוחים שההגיון הפרטי והסובייקטיבי שלהם הוא הדרך לבחון את המציאות האובייקטיבית.

 13. איך לכלכת על פניקס מנחם. כמי שמבלה הרבה זמן בעיר הזאת כול שנה ממש נפגעתי. רשמית יש לי אפילו כרטיס בוחר באריזונה. להגיד על תושבי העיר שהם חבורה של זקנים שלא מתעניינת בספורט? מוגזם. עובדה שהקבוצה הצליחה בימי התאומים ואן ארזדייל, צ'ארלס בארקלי, דן מארלי ועוד לא יכולתה להשיג כרטיס למשחק. התיאור לגבי אוכלוסיה קשישה אולי מתאים לפרבר כמו סקוסטסדייל אבל לא לפרברים המתפתחים של העיר. דיברתי אתמול עם בני המתגורר בעיר כבר 27 שנים. הוא דווקא חושב שתקציב השיפוץ כן יעבור. אל תישכח שהשיפוץ כולל גם את בניין החניה המשמש גם את קבוצת הבייסבול אריזונה דיאמונדבקס.

  1. הי, אלכס, גם הבן של גייל גל בפיניקס (מייסה) 30 שנה. בילינו שם המון. אתה צודק – קצת הגזמתי בקשר לזקנים.

 14. קראתי עכשיו את המאמר באריזונה רפאבליק. ראשית לפי החוזה שלו עם עיריית פניקס בעלת האולם, הוא לא יכול לצאת מהחוזה לפני שנת 2022. שנית במאמר מוזכרת לא רק לאס ווגאס כיעד הבא של הסאנס אלא גם העיר סיאטל. לבסוף בוא לא נשכח שהעיר פניקס רבתי היא אחת היחידות בארה"ב שיש לה 4 קבוצות מקצועניות בפוטבול, בייסבול, הוקי קרח וכדורסל.

 15. יש לי משהו הרבה יותר קונספירטיבי מהנחיתה על הירח.
  וזה מר אנטוני דיוויס.
  כבר כמה שנים הוא מסתובב עם התואר הגבוה הכי טוב בליגה (תגדירו אותו PF או סנטר, תבחרו).
  ומה הוא עשה עד היום בשביל קבוצה שלו?
  הרבה שנים כלום, אבל בשנה שעברה הוא הבליח וסוף סוף עבר סיבוב לראשונה.
  פתאם התחילו קולות שהנה עכשיו, הוא מתחיל לממש את הפוטנציאל שלו, והחל מהשנה הנוכחית, אנו נגלה קונטנדרית חדשה בראשותו של ה- HOP העתידי.
  כרגע, אחרי שליש ליגה, NO ממוקמת עשירית עם 50% הצלחה.
  וזה הרבה הרבה פחות ממה שציפו.
  למה לי זה נראה כמו תחילתה של סופה של תקופה?
  נראה שמישהו כבר הזמין כרטיסים לאוטובוס הצהוב בדרך ל- LA?
  יש שם איזו בחורה, עם המון כסף פנוי שלא מרוצה מהמחזרים הצעירים שלה בקו הקדמי.

 16. אחלה מעורב, גם אם קונספירטיבי משהו.
  אני לא מאמין שקרי לא ידע על הנחיתה על הירח. זה נלמד בבתי הספר, יש על זה עשרות סרטים ובאופן כללי, זה חלק גדול בתרבות. מה שכן, אולי הוא באמת מאלה שנשאבו לתאוריות הקונספירציה.
  הסאנס ללאס ווגאס? לא יכולים למצוא להם יעד נורמלי? עוד פעם 50 מעלות בצל בחורף, רק שהפעם הם יהיו מוקפים בחיקויי פלסטיק זול של מוניומנטים מהעולם ואטרקציות חסרות טעם? כמו שאמרתי פעם לבאגסי סיגל, שום דבר טוב לא יצמח במדבר הזה

 17. אף מילה על פהפצצה (אולי פצצת סירחון) של ווינהורסט?

  ג'רי ווסט הקליפרס הולכים חזק גם על קוואי וגם על דוראנט.

  תכלס זה יהיה אפשרי כספית. בסוף העונה הם נשארים עם לוח די נקי, כולם מתפנים, רק 48 מיל' עבור מי שנשאר – גלינארי, לו וויליאמס, מונטרז הראל, והקטנים – שי ג'ילג'וס אלכסנדר, רובינסון, ת'ורנוול, וולאס. הכל מתפנה.

  זה נותן מקום ל-2 שחקני מקס' ואם הם מטרידים את גלינארי אז יש גם עודף לשומנים.

  נכון או לא, עד עכשיו ג'רי ווסט עובד מצוין.

  1. קל זה לא יהיה.
   48 מיליון משמעותם קאפ ספייס של 55.5 מיליון.
   זה לא מספיק ל-2 חוזי מקס לשחקנים ותיקים (המקס לשחקן עם 10+ שנים בליגה צפוי להיות 37.5 מיליון).
   המשמעות היא שבשביל שיהיה מקום גם בשביל קאוויי, וגם בשביל דוראנט, הקליפרס יאלצו לפנות 20 מיליון.
   זה אפשרי, אבל במחיר של בחירות דראפט עתידיות, ובמחיר של ויתור על האריס.
   כאמור –
   קל, זה לא יהיה.

   1. הקאפ הוא לא 120?
    האריס כבר בחוץ בחישובים האלה. ואם הם הולכים על פוורוד-על, גם מיותר.
    זה גם אומר שגלינארי יהפוך מיותר, אולי. זה עוד 22 מיליון. הנה ה-20 מיל' שחיפשת.
    אולי מפה צריך לחשב.

    אגב, "רק" דוראנט יעשה להם נפלאות. כי דוראנט זה לא רק לקבל אותו, אלא גם להחסיר מגולדן סטייט. דוראנט שווה הרבה יותר מכל שחקן בליגה, בגלל זה.

    1. הקאפ הצפוי הוא 109.
     גלינארי ניתן להזזה,
     אבל זה לא פשוט בכלל.
     זה המון שאלה של תזמון –
     צריך קבוצה עם מספיק מקום מתחת לתקרת השכר,
     כאשר אותה קבוצה איבדה את הסיכוי להחתים שם גדול, והיא מוכנה לקחת חוזה כמו זה של גאלינרי (חוזה נגמר) תמורת פיצוי.
     זה לא סתם שאנחנו רואים המון ביי אאוט על חוזים גדולים בשנה האחרונה. קשה מאוד להזיז חוזים שכאלו.
     כמובן שצריך לזכור שגלינארי הוא לא דנג, כך שכאמור –
     זה קשה, אבל אפשרי.

     לגבי "רק" דוראנט בקליפרס –
     זה חלום שמתגשם, עבור הלוס אנג'לסים. אלו מהם שאוהדים את הלייקרס…

 18. יופי . סוף סוף חזר לי האתר מהמחשב בעבודה.

  מה שפחות יפה אלה השטויות שפלט סטף . כואב לי לומר את זה , אבל קרי , השחקן שאחראי לתחיית הפרנצ'ייז האהוב עלי, לא יותר חכם מקיירי , גם אם הוא מנסה עכשיו לטעון שזו היתה בדיחה.
  היה עדיף אם הוא היה מתרכז באימון קליעות ואיפוס היד לקראת טורונטו , במקום לתת לפה שלו לפלוט הבלים . נראה לי שלמופע הירוד שלו הלילה היה קשר לאימרות שלו ולביקורת שקיבל , ובצדק.

   1. לא! הוא אומר לו: דברלעניין כפי שמצופה ממך ולא לפלוט שטויות מפגרות שגם ילדים בגיל יסודי לא היו אומרים.

 19. מעבר לבורות זה מייצג תופעה די מדאיגה עם כמות האמריקאים מלאי הפרנויה שמאמינים בקונספירציות. שלא מאמינים לממסד ולשלטון כמו שהם אלא שיש קבוצה קטנה של אנשים מאחורי הקלעים ששולטת בכל, ובין השאר הרבה מהשיט הזה מוביל לאנטישמיות, שיהודים שולטים ומנווטים את הכל. כל מלחמה וכל החלטה שמתקבלת היא בעלת מניעים של יהודים מאחורי הקלעים.
  רואים זאת עכשיו בצרפת, "מקרון בובה של הרוטשילדים", מסתבר שאנחנו גם אחראים על ה9.11 ואפשר להמשיך.
  זה חוצה מפלגות, הימין עם הקונספירציות שלו ואנטישמיות מובנת אצל הקיצוניים והשמאל עם החוסר הבנה בכלכלה, והשנאה שפיתחו לציונות כאילו היא מקור הרוע בעולם, והמוסלמים שקפצו על הגל שלהם.

 20. – אני דווקא בעד "סיאטל סאנס". זה פשוט נשמע לי… הולם.
  כתגובה לחדשות, אנדי סרקיס בדיוק שיחרר סרטון שמסביר את הצד של סארבר: https://youtu.be/Tjp5OmoDYQM
  מה יש להגיד על מיליארדר שמחזיק פרנצ'ייז ששווה מעל מיליארד, מרוויח מלא כסף ומעלה את השווי שלו כל הזמן למרות שהוא מנוהל בצורה נוראית ועדיין מנסה לקושש צדקה מהעירייה?
  שלפחות אנחנו יודעים למה הוא התעורר לאחרונה וניסה את הגרסא שלו ללעזור למועדון. קל יותר לשלהב אנשים לתמוך באיום עזיבה של מועדון מצליח מאשר של מועדון כושל. כמה חבל שהוא בעצמו כושל.
  אפשר לסובב ולרדד את הסיפור לכלכלי והאם זו עסקה שמשתלמת לעירייה לעשות, אבל אין סיבה. הסאנס מספיק חזקים כדי לעמוד בהוצאות בעצמם מבלי שיאחזו בקרנות המזבח ויכריזו שתמות נפשם עם הפיניקים.

  – לנו, כאנושות, יש פגם בסיסי מאוד וקשה מאוד לתיקון. אין לנו שמץ של מושג לגבי סיכויים. ככל שהמספרים הופכים לגדולים יותר, כך השמץ קטן עוד יותר. וככל שאנחנו נוטים לכיוון האירוע עם הסיכוי הקטן יותר לקרות, כך אנחנו גם מריעים לעצמנו על "האומץ" לעמוד נגד המומחים.
  אז תיאוריות קונספירציה הן המיתולוגיות המודרניות. אם פעם חשבו שפיות גונבות ילדים ומשאירות גרסאות משונות שלהם, היום אנשים בטוחים שחיסונים גורמים לאוטיזם. אם חשבנו שבעולם המידע המהיר והנהיר תיאוריות קונספירציה כל כך שגויות יעלמו במהירה, אז לא. ככל שיש יותר מידע בחוץ, ככה יותר קל להעלים את המידע שאנחנו לא רוצים לשמוע ולהציף את עצמנו במידע שמאשר את הדעות הקדומות שלנו. באופן פרדוקסלי מהצד שני, תיאוריות קונספירציה גורמות לגורמים הרשמיים להוציא הרבה כסף במחקרים חדשים שיוכיחו כבר את מה שידוע והוכח. במקום כסף למחקר חדש על פיתוח תרופות, הם צריכים להוכיח מחדש שחצבת זה לגמרי רע והחיסונים לא גורמים לאוטיזם. או לשכנע נשיא מסויים שמאמין שאסבסט נועד לגנוב כסף מעשירים ודחף נשיא אחר לבזבז את זמנו בגילוי תעודת לידה שהוא חייב לעשות משהו נגד בעיית האקלים.
  ואז יש את האנשים שדוחפים את הקונספירציות. אנשים טובים שמספרים לכם בדיוק עד כמה רע, איך גורמים נסתרים מנסים להפיל את החברה ואז יוצאים להפסקת פרסומות שבה מציעים לקנות חבילות אוכל משומר לחורף הגרעיני הצפוי עלינו לטובה.
  מצד שני, זה אף פעם לא עוזר כשמתגלה שתיאוריית קונספירציה מסויימת היא נכונה.
  בקשר לנחיתה על הירח, עזבו שעם הטכנולוגיה של אז היה הרבה יותר קשה לזייף את הנחיתה על הירח באולפן מאשר באמת לטוס לירח (גם סטנלי קובריק לא היה מצליח ליצור כזו תאורה באולפן. הצל של הדמויות שבתמונות נוצר בצורה שאי אפשר ליצור שלא ממרחק של כ-150 מיליון ק"מ או מיליוני אורות לייזר שהיו עולים יותר מכל המחקר לחלל יחד). עזבנו. אתם מצפים להאמין שהסובייטים היו רואים את הנחיתה המזוייפת, מודים בהפסד ולא מנסים לחקור או מסכימים לשתוק באיזושהי צורה?
  שם בעצם הרבה תיאוריות קונספירציה נופלות. האם כמות האנשים שצריכים לשתוק כדי שהיא תימשך עושה גרביטציה יותר גדולה משקרי עושה להגנת היריב במשחק ממוצע. אבל שם שוב האנושות נופלת, כי אנחנו פשוט גרועים בסיכויים.

  – אין כמו דינווידי כדי לנצח את הסיכויים.

  1. בני אדם מכורים לפנטזיות ובגדול פשוט לא מעוניינים להתבגר. רק תנסה להסביר להם שאין קסם בעולם ותקבל מלחמת דת.

 21. תודה מנחם. כן פשוט חוסר אחריות של קרי לתמוך בקונפירציה הזו. אם הייתי אומר לו לעומת זאת שישו יחזור לחיים הוא היה אומר הללויה. השחקנים בnba הם מאוד דתיים.
  בכל אופן קיירי גם לא חכם גדול.
  ולסיום, אמנם יש אותיות דומות בשמם, אבל אחד הוא קרי והשני הוא קיירי.

 22. נראה לי שלקרי קרב הדבר הבא-
  1. עודף זמן פנוי בגלל הפציעה
  2. שכב על הספה ושמע איזה שיר נחמד
  3. הלך ליוטיוב לשמוע את השיר
  4. מצד שמאל היה הצעה לסרטון על שיקגו בולס
  5. צפה בסרט, מחה דמעה ולחץ על סרטון מצד שמאל על לארי בירד
  6. לאחר עוד עשרה סרטונים על הדרים טים, קטטות ב-80' וכד' לחץ על סרטון של חללית שנצפה מעל פיניקס
  7. צפה בעוד כמה סרטונים על עדויות מצולמות
  8. מצד שמאל היה סרטון על חייזר שנצפה מעל התאומים לפני הפיגוע
  9. ומשם עבר לעוד סרטון קונספירציה על הפיגוע בתאומים.
  10. בשלב הזה, מוחו של קרי כבר היה רך ופאסיבי ואו אז הוא צפה בסרטון הקונספירציה על הנחיתה שלא היתה על הירח.

 23. קבוצת ההוקי קרח של פניקס נקראת ARIZONA COYOTES והיא משחקת בליגת העילית ה NHL. אפילו בנו להם אולם חדש בפרבר גליינדל לא רחוק מאצטדיון הפוטבול של הקרדינלס.

 24. לא הייתי נופל למתיחות של המדיה והניסיונות ליצור באזז במדיה. לדעתי יש פה איזה דאחקה שהשחקנים בליגה עושים לתקשורת

 25. יש קשר ישיר בין השטות הזאת והבחירה בדונלד טראמפ האידיוט. כמו שלחוס אמר, הרבה מידע מעט ידע. התקופה היא אפלה משהו. ואף הזויה. כמו רון ארטסט רק בלי הקסם הבלתי מזיק.

  1. האמת היא שאנחנו עדיין חיים בימי הביניים. לאנושות יקחו עוד מאה או שתיים בשביל להשתחרר מזה בתנאי שלא תהיה רגרסיה קיצונית פתאום.

 26. Dick, you old prick
  even though you're like a hundred years old, and albeit a snu.ff addict nac.rophile and a nostalgia freak (btw nice touch w/ the new Mary Poppins director's "Cut") we still love you very much.
  yours (but not to eat eh?) truely
  Your former friend from the White House (former as far as white houses goes-not friends yeah?)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט