מעורב הופס ליום רביעי / מנחם לס

 

1. ללייקרס (וללברון) ישנו אוהד חדש אחרי ש'אוהד-חיים' של הניקס מכר את אהדתו לניקס ב-EBAY

 

ירון וייצמן מ-S/S מדווח את הסיפור הבא:
אבן פרלמוטר – אחד משלנו בן 33, ובוגר ג'יימס מדיסון יוניברסיטי שנת 2008, קיבל ג'וב כסיילסמן של מודעות במדיסון סקוור גרדן. "המשכור.ת היתה על הפנים", הוא אומר על משכורתו ($31,000 לשנה). אבן, שגדל בלונג איילנד כמו כל יהודי טוב אחר, הוא אוהד ניקס מאז שהוא זוכר. "אבי היה לוקח אותי למשחקים ברכבת 'לונג איילנד ריירוד' עוד כשהייתי בן 8".
*
"המשכורת היתה 'LOUSY', במיוחד אם אתה גר בניו יורק, אבל הכבוד והגאווה לעבוד עבור הגרדן היתה שווה יותר מכסף" הוא אומר. "ובכלל, עליכם לראות את כל הממוריביליה וכל שאר הג'אנק של הניקס שיש באוסף שלי!".

אבל אבן הוא עתה אדם גדול בשנים ועליו לפרנס משפחה אז הוא עזב את הג'וב בגרדן והלך לעבוד עבור ONE LINE AGENCY. לאחרונה הוא החליט למכור את כל האוסף של הממוריביליה שלו מהניקס, ובנוסף למכור את ה-'FANHOOD' ("אהדה") שלו לניקס – והסיבה היא שהוא לא יכול לסבול יותר את הבושות וההפסדים ש"מורידים שנים מחיי", ולהפוך לאוהד 'לשאר חיי' של הקבוצה שהזוכה יבחר עבורי"

הוא החליט למכור הכל ב-EBAY במכירה פומבית – כל המרבה זוכה – כשהוא מתחיל את ה-BID עם $1937, לכבוד השנה האחרונה שהניקס זכו באליפות (.https://www.ebay.com/itm/New-York-Knicks-CERTIFICATE-DIPLOMA-MAN-CAVE-KNICKS-FAN-KNICKERBOCKERS-/281805051674?oid=332768435870).

הוא גם הבטיח למנצח בנוסף לכל הג'אנק שיש לו מהניקס ו'אהדתו', לשרוף את כל המאמרים שיש לו על הניקס, וללכת למכשף ידוע במנהטן "שייכשף כל קבוצה שתיבחר לאליפות; שהוא יתפלל עבור נצחונם בכל משחק בבית הכנסת 'בית השם' בדאונטאון מנהטן"

מנצח האוקשיון היה ג'יימס ריידל בן ה-23 מאורנג' קאונטי שה-BID שלו על $3,500 ניצח. ריידל (המריץ ערוץ יוטיוב (https://www.youtube.com/channel/UCaUwlJEE3Vxsw0eIG15xBiw ) הוא אוהד לייקרס, ומעתה פרלמוטר הפך לאוהד לייקרס, והולך למכשף ולבית הכנסת להתפלל כל יום ששי עבור הלייקרס.

Riedel wrote. "lready Vlog my experiences of NBA games so doing them with Evan is just another thing to add to the videos,"

הניקס היו היחידים שלא צחקו והנה התגובה שלהם:

"We're sure our millions of loyal Knicks fans won't mind losing this attention-grabbing gentleman," a statement given to Bleacher Report by a team spokesperson read. "We remain focused on the upcoming season—with a hard-working team that is proud to represent New York and its dedicated fans."

הווה אומר הניקס לוקחים בכל הרצינות את מכירת "האהדה" של פרלמוטר לקבוצה אחרת.

פרלמוטר כתב ב-2,178 מילים הסבר לפריקים של הניקס שהוא מכר ב-E_BAY  בה הוא כלל את כל ההיסטוריה של הניקס, את כל ההצלחות, ואז את כל הפאשלות. אבל כשהטמטום של הניקס עבר כל גבול לא נשארה לו ברירה אלא למכור הכל – כולל אהדתו – למרבה במחיר.

הנה:

I hate the Knicks. I love the Knicks, but I hate the Knicks. Die-hard New York Knicks fan. My childhood room is still filled with posters from the 90's, the good ole glory days. And not just Ewing, LJ, Houston, I'm talking Rick Brunson NYK articles cut-out, laminated, and still in what is now basically a museum. Pictures of me at 13-years old with blue & orange colored braces, that's a tough yearbook photo, and in a Knicks collared shirt to match nonetheless! After all the ups, downs, more downs, more downs, infinite downs, I have reached my absolute breaking point.

פרלמוטר נשאל מדוע דווקא עכשיו. לניקס יש את קריסטפס פרוזינגיס, פרנק טיליקינה, ועכשיו הדראפט של קווין נוקס.

פרלמוטר הגיב: "הניקס מבטיחים כבר 44 שנה – מאז 1975 ש'זאת השנה'. הם תמיד משקרים. ב-2010 הם הבטיחו שלברון מגיע. מי הגיע? אמרה סטודמאייר, מבוגר שהמקום הנכון בשבילו לשחק זה הפועל י"ם, לא הניקס. ועכשיו הקש ששבר את גב הגמר – קווין נוקס. הניקס אפילו טנקינג לא יודעים לעשות, אז במקום שניבחר 1 עד 5 אנחנו בוחרים 9. ואת מי בוחרים? את נוקס, בשעה שמייקל פורטר  נחשב שם בלתי ניבחר, ואני וכל חברי המבינים יודעים שהוא מס' 1 בכל הדראפט הזה" אז באותו רגע צץ בי הרעיון. אני אומר לחברי:

'If we don't take Porter and take Knox I'm officially putting my Knicks fandom on eBay.'"

הוא ממשיך:

"I've gotten a ton of hate messages," Perlmutter said. "Some people are saying this is just a money grab, but, I mean, if I wanted to do that I would have collected on a GoFundMe page." 

הוא מסביר שאת כל הכסף שהוא הרוויח (וממשיך להרוויח…) מ-EBAY הוא יזדקק לו להתחיל לטוס למשחקי הלייקרס מניו יורק.

"I'm giving a decent amount of it back," Perlmutter said. "It's not like I'm pocketing money."

פרלמוטר נשאל מה יקרה אם הניקס יתחילו פתאום לנצח. האם הוא ימכור את אהדתו ללייקרס ויחזור לניקס?

הוא אומר שהפוסט האורגינלי לא הלך כל כך רחוק ולא הסביר מה יקרה אם… "בינתיים אני הולך לשרוק בוז לכל מהלך ומשחק של הניקס. מכרתי את אהדתי להם והיא נילקחה ממני. הוצאה בכוח מנפשי. אני אמשיך TO BOO THE KNICKS עד נשימתי האחרונה!".

SB שיצא עם הסיפור פנה לאחד מאוהדי הניקס הידועים ביותר, סת' רוזנטל (רוב אוהדי הניקס הם יהודים), ושאל לדעתו.

תגובתו?

Seth's reply: "I just…whatever, man

 אתם חושבים שזה ניגמר כאן? אז אתם טועים.

היום הופיעו מאות טוויטרים והודעות באימיילים של אוהדי ניקס המוכנים למכור את אהדת הניקס שלהם. היו כמה שהציעו אפילו תשלומים – במקום לבקש מחירים – רק שמישהו ייקח מהם את אהדתם לניקס!

2. תום זלר מציע 5 דרכים לפתור את בעיית מינימום הגיל לכניסה לדראפט ה-NBA


1.. לבטל את כל ההגבלות. כל בן 18 לקחת צ'אנס ולהיכנס לדראפט, שיציע את עצמו

2. לאפשר לקבוצות NBA לבחור את מי שהם רוצים מעל גיל 18, אבל להכריחם להצטרף קודם ל-G-LEAGUE לשנה אחת לפחות עם המשכורות המגיעות להם לפי מקומם בבחירת הדראפט, ומשכורתם לא תיחשב כחלק מסך המשכורת של הקבוצה עבור קבוצת ה-G שלה הם משחקים.

שחשנים המעדיפים להיכנס למכללה במקום לשחק ב-מינור-ליג יכולים לעשות זאת. מקומם לפי מקום בחירתם בדראפט שמור ומובטח, אבל הם מעדיפים מכללה לארבע שנים (עם מינימום של שנתיים). הם יהיו זכאים למילגה מלאה במכללה אבל במקום משכורת לא גבוהה שהם משתכרים במינור-ליג (או בתור רוקיס וסופומורים וכו'), הם מסיימים עם תואר אקדמאי רק למקרה שעתידם בכדורסל לא מובטח. NBA without disrupting the NBA or college basketball as much as the current system or a straight-up abolished age minimum would.

4. פיתוח 'אקדמיות כדורסל' (כמו האקדמיות לכדורגל באירופה)

הרעיון הזה הוא של מרק קיובן. ההצעה היא לפתוח אקדמיות לכדורגל במקום בתי ספר תיכוניים שבהם השחקנים ילמדו לפי תכנית הלימודים של המדינה בה קיימת האקדמיה. לקבוצה בעלת האקדמיה ישנה זכות ראשונה לבחור את שחקני האקדמיה, וכן  הקבוצה תהיה אחראית – או תעזור – לשחקנים הראויים למצוא קבוצות מתאימום מעבר לים. התכנית הזאת תיקח שנים להקים כי תצטרכנה לקום 30 אקדמיות – אחת לכל קבוצה.

5. לשנות את הדראפט שהוא יהיה רק ל-TEENAGERS

הדראפט יהיה רק לשחקנים מתחת לגיל 20. כל שחקן מעל גיל 20 (נניח שחקן שהעדיף מכללה וסיים 3 או 4 שנים והוא בן 21) הוא למעשה FREE AGENT וכל קבוצה יכולה לבחור בו כרצונה – ורצונו!

הוא מסביר בפרוטרוט את כל המעלות והחסרונות של כל שיטה ומי שמעוניין לקרוא את כל המאמר הרי הוא ב-https://www.sbnation.com/2018/8/27/17781318/nba-draft-age-minimum-adam-silver-how-to-end?utm_medium=email&utm_campaign=NBA_GMIB_08-28-18&utm_content=NBA_GMIB_08-28-18+CID_8931034403666546a96a0efd76b41882&utm_source=cm_email&utm_term=I%20wrote%20about%20five%20ways%20the%20NBA%20could%20end%20the%20age%20minimum%20over%20the%

3. קנטר מסביר את סלידתו מלברון ג'יימס

ג'ואל אמביד הוא אולי שחקן ה-NBA העסוק ביותר בסושיאל מדיה, אבל אנס קנטר הוא החריף והחד ביותר. היי, בן טורקיה שלא פוחד מלכנות את הדיקטטור הטורקי  Tayyip Erdoğan "רוצח" בוודאי לא חושש מ-MOCKING אחד ששמו לברון.

הכל התחיל ב-SCUFFLE על הפרקט בנובמבר, והמשיך בחצי השני של העונה. בראיון ל-ESPN הוא אמר  (http://www.espn.com/nba/story/_/id/24365132/nothing-limits-new-york-knicks-enes-kanter-nba-resident-troll:

"לברון התחיל ללכלך לפני המשחק. הוא אמר בקול רם 'איזו טפשות היתה זאת לבחור בדניס סמית", ואז הוא פונה לפרנק טיליקינה 'אתה צריך להראות הרבה יותר את עצמך. אני פשוט לא רואה אותך על הפרקט. YOU GOTTA STEP IT UP'. מה הוא רוצה מילד בן 19? מה זה עניין של לברון כיצד פרנק משחק או לא משחק? אז הרגשתי חובה להיכנס ישר אל פניו, FACE TO FACE, ואני יותר גבוה ממנו בכמה סנטימטרים, אז אני מכנה אותו 'מלכה' ו-PRINCESS'

-האם זה עובד? האם אתה מצליח להוציא אותו מריכוזו?

-האמת? זה לא עובד אבל אני אמשיך   continuing to troll LeBron ולהיכנס תחת עורו כמה שאוכל, וכל פעם.

4. לדעתי אוקלהומה סיטי פישלו עם קייל סינגלר

כשאני כותב 'אוקלהומה סיטי' אני מתכוון למאמן דונובן. יש לו שחקן בגובה 2.03 מ' שהוכיח בדוק שהוא וינר. הוא אתלט מצויין עבור ווניל אמריקאי עם יד זהב לשלשות (העונה 40.6% מהטריי).
*
אבל כשמאמן מתעקש לא לשחק אותו, ובמקום נותן לשחקנים כמו אלכס אבריינס, ג'רמי גראנט (עם כל הכבוד!), טרנס פרגוסון, ופטריק פטרסון, קורי ברואר, ואפילו כרמלו אנטוני לשחק, ומוציאו לחלוטין מהרוטציה עד שהוא הופיע רק ב-13 משחקים ושיחק טוטאל 59 דקות, בוודאי שהיום אתה רוצה להיפטר ממנו.
*
לכן הוא המועמד מס' 1 TO BE WAIVED ביומיים הבאים (לפני ה-31 לאוגוסט).
*
החוזה שישנו לו לשנת 2019-20 (5.3 מיליון) אינו מובטח, ולת'אנדר יש את תשלום מס המותרות הגבוה ביותר בליגה, ולהוציא אותו מסך המשכורת יחסוך לקבוצה הרבה $$. כרגע סך המשכורות של הת'אנדר (זוכרים את הסיפור עם כרמלו אנטוני?) הוא 149.5 מיליון (הגבוה בליגה) עם מס מותרות מצופה שלך 93 מיליון. ע"י שיחתכו את סינגלר הם יכולים לפזר את משכורתו שהיא 4.9 מיליון ACROSS  חמש עונות, וכך סך משכורתם יהיה 145.5 מיליון ומס המותרות יירד ל-73.8 – הווה אומר חיסכון של 23 מיליון.
*
לכן סינגלר מכונה 'STRETCH CANDIDATE' כי ניתן לרווח את משכורתו לחמש שנים. הוא למעשה ה-STRETCH CANDIDATE היחיד ב-NBA – אם כי גם לג'ייסון סמית מהווריורס יש חוזה מסתיים בסך 5.4 מיליון.

עוד סיבה טובה לקבוצה "למתוח" את משכורת השחקן לעונה זאת היא ליצור יותר רווח תחת סף המשכורת. האמת היא שאין הרבה קבוצות שיכולות ליצור "רווח" משמעותי תחת סף המשכורות בזמן הזה של האופסיסון כי לא נותרו שחקנים משמעותיים שכדאי לפתוח עבורם "רווח" תחת הסף. המועד לזה עבר. היחידים שאולי ניתן לעשות זאת איתם הם אימן שומפרט מהקינגס וטייסון צ'נדלר מהסאנס (גם אולי דרל ארתור).

אני בטוח שאם סינגלר 'ישוחרר' תהיינה מספיק קבוצות שתקפוצנה על 2.03 צעיר, לבן, אתלט מצויין באופן יחסי שיודע ומבין כדורסל, וקולע 40% מאחורי הקשת.

 

5. האם מרווין באגלי יביא את הסקרמנטו קינגס לארץ המובטחת?

(באדיבות זיו, האוהד המושלם של הקינגס)

תנו מבט ותחליטו בעצמכם (הוא עשה אותם דברים במשחקי אימון ב-UCLA נגד כמה כוכבי NBA!):

*

*

6. אז מה? גם בלייק גריפין הוא על-הכיפאק-קומיקאי?

(תקשיבו למה שהוא אומר לג'ף רוס בתכניתו "קומדי סנטרל"…)

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 43 תגובות

 1. תודה על מעורב מצוין!
  הלוואי וסקרמנטו יתחילו להתקדם סוף סוף. איזה מועדון חבוט.
  אני די מחבב את קאנטר. אחד עם עקרונות. מה שלא מסתדר לי זה איך הוא שחקן הגנה כזה גרוע. הייתי מצפה מלוחם באמצעות מילים שיתרגם את זה לרבאק בצד האפור של המגרש.

 2. נהדר.
  ראיתי את הסרטון מ-UCLA אתמול. באגלי נראה מאוד מגוון ומוכן בצד ההתקפי. נראה שסקרמנטו שיחקו אותה.

     1. אותו המין כמובן. התרנגולות שלי מתות על עוף וביצים, וישמחו לאכול את הצ'יקנס שיעיזו להגיע אליי עם מילים רעות על הניקס.

  1. יש לך גם את הממורביליה שלו?
   (קצת הצחיק אותי שהוא מוכר תמונות של עצמו מגיל 10 עם הכובע של הניקס. מי קונה דברים כאלה?)

 3. הופיע 1937 כשנת האליפות האחרונה של הניקס (בהקשר למחיר ההתחלתי של המכירה) אך השנה הנכונה היא 1973.

 4. מעולה מנחם
  צריך לדאוג לאקרדיטציות לבחור של הניקס
  כל מילה שלו בסלע !
  אני לא אוהב שכוכבים גדולים בליגה מתעללים ברוקי׳ס
  אנס קאנטר נהג בצורה הכי לויאלית שיש לחבר קבוצה
  אני ממתין לשחקן ה NBA הראשון שישחק עם סנדלים נראה לי מתאים פיקס לליגת הקיץ

 5. תודה מנחם.
  לא אוהב את הרעיון של אקדמיות כדורסל.
  זה יהפוך לגמרי לשוק בשר של ילדים ויכול להרוס הרבה קריירות פוטנציאליות וידחוק עוד יותר את השחקנים שהם late bloomers

 6. לא חושב שמרווין יכול לרומם את סקרמנטו לבד. בטח שלא בשנת הרוקי וכשאין אף סופרסטאר שימשוך את הקבוצה הזו.
  מי ימשוך? בייליצה? בוגדן? קאולי סטיין? הילד? יוגי? אולי מקלמור או קוסטה? לא סביר שלראנדולף (שחקן מצויין) יש כח לסחוב את הקבוצה על הגב בגילו המתקדם.

  1. ראית את הארי גיילס בליגת הקיץ?
   אני מאמין שהקינגס השנה הולכים להפתיע בסטייל של אינדי שנה שעברה
   פוקס , בוגדן ובאדי זה אחלה קו אחורי וכל אחד מהם יכול לפרוץ, אני מהמר על באדי.
   גסטין גקסון נתן ליגת קיץ טובה.:19.5 נקודות באחוזים טו בים ושיפור בהגנה.
   לביסייר וקאולי סטיין בעיקר הראשון הוסיפו המון מסה הקיץ
   ביליצה ויוגי פרל זה תוספות מתחת לרדאר
   ובאגלי וגיילס גם יכולים להפתיע

 7. ראיתי משחק אימון ב-צ'ינו הילס שבו ראס ובאנגלי שיתפו פעולה ,נראה כאילו כימיה של כמה שנים ביניהם.

  סינגלר פשוט עצלן ולא נלחם מספיק באימונים ולדונובן ירד ממנו סופית

  1. זה היה כמה ימים,
   יום אחד הוא היה בקבוצה של הארדן וביום האחרון בקבוצה של ראס.
   ביחד עם ראס הוא היה מעולה עם מהארדן פחות.

 8. אחלה מעורב, תודה
  בקשר לנעליים, רק זה מה שחסר לנו, עוד תחום שבו שחקנים ייחשבו שהם צריכים להפגין את היחודיות שלהם… תתכוננו לזוועות חדשות מבית ווסטברוק ושות'

  1. אבל העיקר שלנייקי וחברותיה יהיו עוד כמה דגמים הזויים שהן תוכלנה למכור במאות דולרים לקורבנות אופנה מסביב לגלובוס

 9. "לאפשר לשחקנים להביע את עצמם יותר דרך הנעליים". חמודים. אם בשחקנים התכוונתם לחברות נעליים, בלהביע את עצמם התכוונתם ללתת לחברות יותר כוח והשפעה, ובנעליים התכוונתם תתנו לנו כבר את הכסף, למה אתם מחכים, מי בכלל נתן לכם כסף ולא כדי לתת לנו אותו?

  בלייק גריפין קומיקאי ידוע. תיזהרו מאנשים שגורמים לכם לצצוק.. משפט ידוע מהברית החדשה בנוגע לקומיקאים, אותם אנשי בלוז ללא שירה, אומר:
  "מבורכים יהיו הקומיקאים
  כי אשר מהם תירשו את הארץ, ממש בקרוב".

 10. אני דווקא די מרחם על האוהד ניקס-לשעבר הזה. אם נשבר לך מבלאגן ניהולי, ברוהאהא ללא כיסוי וקרקס מהסוג הלא נכון, אז הלייקרס זה לא בדיוק המקום בוא תרצה לגמור.
  מעניין איך ברוקלין לא קנו אותו. זה בדיוק הדבר שחסר להם, אוהד מקומי.

 11. לא קשור למעורב, אבל נתקלתי בזה היום, מרתק בעיניי.
  סטף קארי מדבר בענייני שוויון הזדמנויות מגדרי. לא זכור לי כוכבים בליגה שדיברו על הנושא הזה יותר מדי. שווה כמה דק' בהחלט.
  https://www.si.com/nba/2018/08/27/stephen-curry-pens-letter-womens-equality-family?xid=socialflow_twitter_si&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=sinow

כתיבת תגובה

סגירת תפריט