הרוקטס ירצו לחזור לתמונה, הווריירס ינסו לטאטא – פריוויו יום רביעי / תומר שנאן

צהריים טובים ורביעי שמח לכולם, לאחר לילה מותח בו בוסטון ניצחה את קליבלנד למרות רבע ראשון על אנושי של לברון, ועלתה ליתרון 2:0 לקראת שני המשחקים באוהיו. הגיע תורו של המערב הפרוע להופיע, כששוב ייפגשו הגולדן סטייט ווריירס, והיוסטון רוקטס, למשחק מס' 2 בסדרה שלהן.

יוסטון רוקטס (0) – גולדן סטייט ווריירס (1) 04:00

משחק מס' 2 של גמר המערב קיבל תפנית מפתיעה עקב המשחק הראשון, שם הווריירס הצליחו להנחיל לרוקטס הפסד בית שיכול להיות משמעותי מאוד בהמשך הסדרה.

והפעם, מספר רב של סימני שאלה מרחפים מעל הרוקטס, שבמשחק שעבר לא קיבלו כמעט שום תרומה למעט 41 נק' של הארדן, דאבל דאבל של פול עם אחוזים שמתקרבים לאיגודאלה של לפני הפלייאוף מהשלוש, קצת עזרה מקאפלה ו-15 נק' של גורדון.

הפעם, האנשים מהם יצפה ד'אנטוני לעשות קפיצת מדרגה במשחקם הם מבה א מוטה ופי ג'יי טאקר, כשהנסיך האפריקני סיים במשחק הראשון עם 0 מ-6 מהשדה, ויקיר אוהדי חולון סיים עם נקודה אחת בלבד ב-34 דק' על הפרקט.

אז מה המפתחות לניצחון של הרוקטס, ומה יעזור לווריירס להלחיץ את יוסטון ולהכפיל את היתרון כבר לאחר שני משחקים?

אצל הרוקטס:

 1. כריס פול: על הארדן דובר כבר מספיק לדעתי, הוא כמעט בלתי עציר באופן די קבוע ללא כל קשר אל היריבה שעומדת מולו. אצל כריס פול זה מעט אחרת. הרכז הנהדר של הרוקטס סיפק משחק לא רע בכלל נגד הווריירס בשני, אבל, סיים עם 2 מ-7 בלבד מאחורי קשת השלוש. הקבוצה של ד'אנטוני תהיה חייבת את כריס פול מפוקס יותר לקראת המשחק הבא. ואם הוא ישפר את אחוזיו מהשלוש תוך שהוא ממשיך לתת תפוקה טובה בכל שאר האספקטים יוסטון תוכל לנצח את גולדן סטייט, או לפחות לתת לה פייט ראוי.

  שיפור שלו יעזור מאוד לרוקטס, פול
 2. הספסל ושחקני המשנה של יוסטון: אם להודות באמת, עם כל הכבוד לכריס פול, זו הנקודה החשובה ביותר בעיניי. במשחק האחרון יוסטון קלעה 106 נק', מתוכן 91 של פול, הארדן קאפה וגורדון. כל שאר שחקניה של יוסטון יהיו חייבים לתרום יותר התקפית לקבוצה, בעיקר מול הספסל של גולדן סטייט שעד עכשיו נראה לא רע בכלל בפלייאוף. ברגע ששחקנים כמו טאקר, מבה א מוטה, אריזה וגרין יופיעו יותר טוב, לווריירס יהיה הרבה יותר קשה לעצור את הרוקטס בהתקפה. כי ברגע שאתה יודע שאתה לא יכול לבוא לעזרה נגד שחקן כמו הארדן, או שאתה נענש ברגע שאתה נרדם נגד שחקן כמו אריזה, הרבה יותר אופציות ייפתחו לרוקטס.

  יהיה פקטור הפעם? טאקר
 3. מי יעצור את דוראנט? על פניו, השאלה הזאת נראית הרבה יותר חשובה מאשר סעיף 2 אותו הצגתי לכם. אז למה לדעתי הסעיף הזה פחות משמעותי לרוקטס מאשר תרומה של הספסל? התשובה פשוטה מאוד, כי אי אפשר לעצור את דוראנט. סקורר כל כך גבוה, בעלת מוטת ידיים כל כך ארוכה, יכול לקלוע מעל כל אחד בכמעט כל נקודה החל ממחצית המגרש. אז מה הרוקטס צריכים לעשות לטעמי? שני דברים – א) הגיע הזמן שמבה א מוטה יקח את דוראנט כפרויקט אישי שלו. הוא השחקן היחיד ברוקטס לדעתי שיכול לנסות לעצור אותו ולהצליח בחלק מהמקרים, עם כל הכבוד לטאקר, הוא נמוך מדיי בשביל המשימה הזו. 2) לא להסתפק רק במבה א מוטה, ולהביא עזרה ברגע שדוראנט נכנס לפוסט שלא כוללת את הרכז/הקלע שנמצאים על המגרש באותו הרגע. ברגע שדוראנט מתחמם, אף אחד, כולל הפורוורד ההגנתי המוכשר, לא יצליח לעצור את אספקת הנק' המטורפת שלו. בגלל שדוראנט כ"כ מסוכן, יוסטון יכולה להביא עליו דאבל-טים למרות שזה אחד המהלכים הכי מסוכנים שיש בצד האפור של המגרש. להצליח לבודד את דוראנט על שניים יוכל לגרום לאיבודים של הסופר סטאר, שיתורגמו לנק' קלות אצל הרוקטס.

  יהיה לו תפקיד מפתח בעצירת דוראנט, מבה א מוטה

אצל הווריירס:

 1. הספלאש בראדרס: למרות שדוראנט הוא המצטיין של הווריירס בפלייאוף עד כה, עליו דיברתי מספיק. ת'ומפסון וקרי, הם מי שיהיו חייבים לעזור לו במשחק הקרוב אם הם רוצים לצאת מטקסס עם 2 ניצחונות באמתחתם. קרי במשחק שעבר היה נוראי מאחורי קשת השלוש עם קליעה אחת בלבד מתוך 5 זריקות, ת'ומפסון לעומת זאת סיים עם 6 קליעות מתוך 15 זריקות, נתון שנראה די גרוע כמסתכלים עליו כמותית, אך כשמחשבים את האחוזים מגלים כי הוא קלע 40% מכובדים מאחורי הקשת. אם האחים לבית ספלאש יופיעו, ואיתם דוראנט ימשיך לשחק כפי ששיחק במשחק הראשון, הרוקטס יישארו חסרי סיכוי גם אם הארדן ופול יספרו יחדיו 80 נק'.

  שוב יצליחו לנצח את הרוקטס? הביג 4 של הווריירס
 2. דריימונד גרין ואנדרה איגודלה: שני שחקנים שבעלי פחות אבקת כוכבים מהטריו הגדול של האלופה, אך גם שניים שכלל לא כדאי לזלזל בהם. דריימונד גרין ממשיך להיות ה-4 מנהל המשחק הטוב בליגה (לדעתי לפחות) גם בסדרה הזאת, כשבמשחק הראשון מסר לא פחות מתשעה אסיסטים לעומת שלושה איבודים (עליהם חיפה עם 2 חט' וחס'). איגודאלה לעומת זאת פחות בא לידי ביטוי במשחק הראשון עם 11 נק' "בלבד" עם 2 מ-3 מהשדה ו-7 מ-8 מהעונשין. היכולת של שני השחקנים האלה לתרום לטריו של האלופה אמור לבוא לידי ביטוי בעיקר בהגנה, ואם הם יצליחו לנטרל את הפורוורדים של יוסטון כפי שעשו במשחק הראשון הדרך ל-2:0 של הווריירס די סלולה לטעמי.

  חלק משמעותי מהרכב המוות, איגודאלה
 3. הגבלת האיבודים למס' המינימלי ביותר האפשרי: יכולתי לדון בהרכב המוות כמובן, או בהתאמות של סטיב קר שיחביאו את קרי בהגנה. אבל לדעתי ככל שהווריירס יגבילו את כמות האיבודים שלהם במהלך המשחק, כך יוסטון תייצר פחות התקפות מעבר ותשיג פחות נק' קלות. במשחק האחרון ג"ס איבדו תשעה כדורים בלבד, וניכר היה שמשחק המעבר חסר היה ליוסטון על מנת להשיג את הנק' שהיא כל כך הייתה זקוקה להן. ככל שהווריירס ישחקו דרך שחקנים כמו קארי, גרין ואיגודאלה, וככל ששחקנים דוגמת דוראנט ות'ומפסון יתעסקו במלאכת יצירת הנק' בעזרת זריקות מהירות ותרגילים לנק' קלות, כך הווריירס יאבדו פחות, ויצליחו לתסכל את הרוקטס יותר.

  קודם כל קבוצה, הווריירס

אז איך זה ייגמר הפעם? עם כל הכבוד לרוקטס המוכשרים, אני לא מאמין שהם יוכלו להתמודד מול הווריירס המתואמים והחזקים. אם אני צריך להמר, אני אלך על ניצחון של הווריירס ב-5 לאחר משחק צמוד ועיקש בו שתי הקבוצות מציגות משחק מרהיב ומותח. והמלצה לכל מי שלא ראה את המשחק הראשון, עשו לעצמכם טובה וקומו לשני, כל עוד אתם לא אוהדי הקבוצה שתפסיד אתם לא תתאכזבו.

לפוסט הזה יש 418 תגובות

  1. כיף של פריוויו. מאד ריאליסטי ואמיתי.

   זהו ממש משחק לחיים ולמוות של יוסטון, ולשיטת הבידודים של מורי

 1. תודה על פריוויו מעולה עם ניתוחים מעולים ומדוייקים.

  למרות ההפסד במשחק הראשון, בו הווריורס בהחלט נראו עדיפים בהרבה על הרוקטס, עדיין קיבלתי איזשהו רושם שאם יוסטון כן יצליחו לבצע את ההתאמות הנדרשות, הם יכולים לסחוט ניצחון, בלי קשר לאיזה יום יהיו הווריורס.
  הבעיה כמובן אבל, היא שהלחץ עליהם הלילה יהיה עצום.

  ניצחון של יוסטון = פוטנציאל לקבל את הסדרה המותחת שכולנו אצינו
  הפסד = הכנה לטאטוא.

  יש לי תחושה שיוסטון כן יצליחו להחזיר את המוג׳ו הלילה עם ניצחון.

  1. איזה התאמות לדעתך בובי?

   בשמירה על דוראנט?
   בהתקפת הבידודים? (אולי יחלקו יותר אסיסיטים לפתע?)

   לא רואה מה הם יכולים לשנות מעכשיו לעכשיו ע"מ להפוך ליותר תחרותיים

   1. בשמירה על דוראנט –
    ברור שאי אפשר ממש למנוע ממנו לקלוע. לכן ההתאמה שהייתי מבצע, היא לנסות ולמנוע ממנו בכלל לקבל את הכדור. השומר שלו יצטרך לשמור עליו חזק וצמוד, אפילו במחיר של לאבד אותו ולהשאיר אותו חופשי אם ינצל חסימה.
    אני מעדיף שהוא ייקח 10 זריקות במשחק שכולן חופדיות, מאשר 20 זריקות בשמירה עם שומר שנותן לו מעט ספייס. הרי כל עוד הוא אכן בוחר לזרוק, לא משנה גם אם קאפלה ינסה להפריע לו.
    אם קצת ירביצו לו וימנעו ממנו בכלל לקבל את הכדור – בסוף הוא יקלע פחות, אפילו אם זה יהיה באחוז שדה גבוה יותר.

    לגבי ההתקפה – אני מאמין שהארדן ופול יידעו לעשות את ההתאמות לכך שלא יגיעו למצב ששעון ה-24 כמעט ומסתיים מבלי שהם מגיעים למצב נוח.
    בלי שום קשר, צריך לזכור שגם בלי שום התאמה מיוחדת, יוסטון היו ביום קליעות בינוני. אם הפורוורדים יצליחו לשים ליי-אפס כמו שצריך (אני מדבר בעיקר אליך מבה-אמוטה!!) כבר יש כאן איזה 8-10 נק׳ אקסטרא לעומת מדחק קודם שיוסטון יכולים לקלוע.

    מקווה שהניתוחון שהבאתי קצת שופך אור 🙂
    השאלה כמובן אם זה ניתן לביצוע או לא..

    1. רעיונות טובים רק שמאד קשה לי להאמין ש

     א. יצליחו לעצור את KD באמת, אולי רק להאט אותו קצת, אבל אז נפתח מן הסתם סדק צר בהגנה אותו קרי ותומפסון ירחיבו לקריעה של ממש

     ב. שפתאום אבו זקן יתחיל לנהל התקפה במקום מה שעשה כל השנה = בידודים וחסימות לקבלת מיס מצ' אותו הוא מנצל לעוד מהלך 1 על 1.

     נחיה ונראה 🙂

 2. כריס פול והארדן כבר הראו בעבר שיש להם סף שבירה נמוך, לכן אני דווקא חושב שהלחץ עליהם היום יפעל לרעתם והווריורס שוב ינצחו בדו ספרתי.

 3. תודה רבה!

  יהיה צמוד, יהיה מותח וצמוד ותחרותי..
  לשני רבעים וקצת

  הלוחמים יקחו את זה ב20 הפרש של דומיננטיות מחד
  מול תסכול והתפרקות של הטילים.

  זו התחזית 🙂

 4. תודה על הניתוח המצוין. כמה נקודות ברשותכם:
  1. תרומתו של גרין עיקרה בהגנה ובמלחמה ("האסל"). המכה להארדן אחרי דקה נתנה את הטון, ככה צריך לשחק בחוץ נגד הטוענת הגלויה לנשל אותך. מעבר ל-"רוח", הוא גם חיסל (לחלוטין) את קאפלה והגביל אותו להשלמת אלייהופים בנאליים. קאפלה נבהל מנחת זרועו של גרין, דבר שהקטין מאוד את ההשפעה שלו על המשחק. לפני שנתיים גרין עשה דבר דומה לאדאמס (אדאמס יותר קשוח אז זה השפיע עליו פחות).
  2. קרי נתן 40% במשחק האחרון; רואים עליו שהוא חלוד ומוגבל. דווקא טבילת האש הקשוחה וההתעללות שעבר בצד ההגנתי יחזקו אותו – היום נראה ממנו כבר 60% וזה יהיה נורא מבחינת הרוקטס.
  3. יוסטון – בניגוד לגרין – לא ממש באו להילחם על הזהב. לו היו באים עם הגישה הנכונה – אריזה, טאקר, אמוטה ואפילו ננה כבר היו באיזה שהוא סוג של תגרה עם דוראנט. אני מת על דוראנט ורוצה בהצלחתו – אבל לו הייתי משחק נגדו, הייתי עושה הכל כדי להיכנס לו לראש. לא חייבים בליכלוך – פול הנמוך הקשה עליו יותר מכולם. למיטיבי הלכת – פול עשה זאת גם ב-2014 באחד ממשחקי הפלייאוף בסטייפלס – הוא נכנס לדוראנט נמוך ומתחת לחגורה ומקשה עליו – בכוח – את התנועה. אם יש לדוראנט חולשה אחת – ואין לו! – זה היעדר עוצמה פיזית מבחינת משקל וכוח ברגליים. שם הייתי מנסה לערער אותו.

  4. אי אפשר בלי מילה על ג'יימס – אז הנה שתיים:
  – תכנית א': להזיז את טורונטו (והביתיות) מהדרך אל הגמר הכללי, לפתוח אותה עבור הקלטים, ובכך לשלוח את קיירי בטרייד לניו אורלינס. נקמה מתוקה.
  – תכנית ב': להיות הראשון שחוזר מ-3:0

  1. וואלה יוסטון היו מביאים את לאנס סטיבנסון מול גרין יכל להיות מצחיק. הוא נראה לי היה לגרין להיות מורחק בשנייה. אין ביוסטון שחקנים כמו לאנס הדביל אבל הוא הנשק המושלם לחרפן את דריימונד

   1. עזוב את גרין חבריקו – הוא לא שובר השוויון; הבעייה של הטילים היא דוראנט. לא צריך ללכלך עליו – צריך להתיש אותו, להלחם בו בדרך למיקום, להתעקש על פרונט בלואו פוסט – שימסרו מעל המגן, להתקיף אותו בהתקפה כדי לעייף אותו (עזבו את קרי, זה אולי מביך אותו טקטית אבל לא תורם אסטרטגית כי הוא נח על הספסל) ולנסות להכנס לו לראש. זה יגרום לו להחטיא קצת יותר. באוק' סיטי דוראנט עבד קשה להגיע לקליעות ולכן הרבה להחטיא (יחסית אליו כמובן). בגולדן סטייט הוא עדיין לא הזיע! כבר שנתיים, מסיים משחקים של 37 נק' בדופק 65.
    מי שרוצה לנצח במגרש של הגדולים – צריך להלחם על זה. אף אחד לא ייתן לך לנצח אותו. זה מה שראסל ווסטברוק ודוראנט (ואדאמס ואיבקה ו-ווייטרס) עשו ללוחמים ב-2016. אחריהם באו הכסחנים מקליבלנד – סמית' (הלוחם), ג'פרסון (היה חשוב מאוד בסדרה ההיא), TT (הלוחם) ולאב (תמיד לוחם, לא מכיר מצב אחר). גם קיירי בא להרביץ.

    אם אני הטילים – ויסלח לי טמיר אבל גם אני רוצה – אז במכות ננוחם (תשאלו את ג'פרסון).

    1. באוק התישו אותו כי לא היה קרי וקליי שיפתחו הגנות. ברור שגרין לא שובר שיוויון סתם בא לי שידליקו אותו זה מצחיק אותי. קשה לומר שיתישו אותו השאלה זה איך? באחד על אחד? שומרים עליו טוב פשוט הוא שם אותם גרייט דיפנס גרייטר אופנס. מה שכן להארדן הקונוס אין מה לחפש על דוראנט. זה ה2 נקודות הכי בטוחות ביקום והכי קלות אפילו זריקת עונשין קלה יותר.

  2. מסכים על רוב הנקודות, במיוחד עם נקודה 3 – אריזה / טאקר / מ'בה מוטה לא באו להילחם עד טיפת הדם האחרונה ופשוט נדרסו ע"י המכונה הגולדנית ודוראנט, למרות שייאמר להגנתו של אריזה שהוא הסתבך בעהירות והיה די מוגבל משלב מוקדם.
   לגמרי גרין – אדאמס ב-2016, לא חושב שאדאמס נבהל מגרין נהפוך הוא, הוא היה אחד המצטינים בסדרה וזה דריימונד זה שאיבד את העשתונות, העיף בעיטות לביצים (מוזר שהוא כבר לא עושה את יותר..) ואם היה צדק בעולם היה מורחק ודוראנט היה נשאר באוקייסי..

   1. + 100
    מסכים איתך – גרין היה גרוע בסדרה הזאת, אוק תיסכלו אותו. דוראנט, ראסל, רוברסון, אדאמס ואיבקה – אחת החמישיות האתלטיות שראינו. אם ואם ואם… אבל אין כעס, לא מחפשים צדק, אני מבין את דוראנט שהתעייף מהירו-בול, חבל רק שהצטרף לסטף.

 5. עבור יוסטון, זה המשחק של העונה עם דגש גדול על האות ה.
  זה מבחן עבור הארדן, זה מבחן עבור פול, וזה בעיקר מבחן עבור דאנטוני.
  אני מקווה שיוסטון יעלו במטרה להשאיר את הכל על הפרקט הלילה.
  האם זה יספיק?
  שאלה טובה. מוטיבציה יכולה לפעמים לעזור להגנה, כנ"ל אנרגיות של "לא רוצים לסיים את העונה".
  אבל אנרגיות, הן לא מכניסות את הכדור לסל –
  ולדעתי, בשורה התחתונה, ההבדל בין 2 הקבוצות היה היכולת לקלוע את הזריקות שהן הלחם והחמאה.
  הפורוורדים של יוסטון היו 2 מ-10 מהשלוש, כולן זריקות שהם בדרך כלל קולעים.
  אם הלילה, בנוסף לאנרגיות, יהיה מי שיתעלה, ויפגע מבחוץ,
  אני מאמין שיוסטון ינצחו.
  אם לא?
  אז נהיה קרובים צעד נוסף לסוויפ.

  תודה, תומר. פריוויו מצוין.

 6. תודה, פריוויו מעולה תומר.
  לא רואה מצב שאפשר לעשות דאבל טים על דוראנט. יותר מדי כלים התקפיים לידו, אבל אולי טראפים נקודתיים מהזווית של השלוש איפה דוראנט אוהב לקבל עם השומר של גרין זה רעיון יצירתי שיכול לשים קצת לחץ על גולדן סטייט.
  האמת שהמצב די עגום מבחינת הרוקטס, אבל אולי יש דרך לעצור את גולדן סטייט איכשהו.
  דברים קטנים שיוסטון צריכים לעשות: שיפתרו את עניין הפיקנרול עם קפלה ושישחקו הרבה יותר אינטנסיבי בהגנה, עד כדי אובר אגרסיבי.
  מה שזה אומר זה לזנוח (במעט) את הגנת החילופים האוטומטיים. עדיין לעשות חילופים, אבל לא בכל מחיר. אריזה יצטרך לעשות הכל למנוע מדוראנט את הכדור, והארדן יצטרך לעשות עבודה הרבה יותר טובה על קרי, כי אין סיכוי להחביא אותו.
  אין מצב שגולדן סטייט מבחינת משחק עם פחות איבודים מהרוקטס. רק 9 איבודים במשחק הקודם לגולדן סטייט. נכון שיש פחות איבודים במשחק הבידודים, אבל חייבים לתקוף את הכדור בצורה הרבה יותר חדה.
  בהתקפה צריכה להיות הרבה יותר תנועה אוף דה בול. יוסטון יודעים לעשות את זה פשוט מעדיפים ללכת על הבידודים כשיש מיסמץ'. גולדן סטייט שיחקו על זה כשאמרו שמבחינתם הארדן יקלע 40 נק' ואף אחד אחר לא יכנס לקצב, וזה בדיוק מה שקרה. אז הארדן צריך לשחק היום פליימייקר ולא סקורר. אי אפשר ליפול לתכנית המשחק של קר. לתת לפול הרבה יותר את הכדור, להפעיל את השחקנים האחרים, בקיצור ההפך מכל מה שעשו במשחק הקודם.
  2-0 היום ויוסטון כולה מתפרקת, לא רק לסדרה הנוכחית, אלא לזמן הנראה לעין.

  1. באופן קצת אירוני דווקא ההגנה של יוסטון גרמה לווריורס לאבד פחות כדורים בכך שמנעו מהם את השטף הרגיל שלהם ולכן הם מסרו הרבה פחות וגם איבדו פחות.

   1. כן, יוסטון כופה משחק בידודים על היריבה אבל מול יוטה ומינסוטה זה עדיין גרר הרבה בידודים. הבעיה מול גולדן סטייט זה שאם הולכים לבידודים, דוראנט פורח, אם מפתים אותם למסירות, זה המשחק של קליי וקרי. היתה הרגשה שההגנה פשוט לא היתה אגרסיבית מספיק, די כמו המשחק השני מול יוטה. יוסטון כאילו עושה סוויצ'ים על הכל, אבל דווקא מול יוטה אריזה עבד מאוד קשה כדי לעבור דרך חסימות.
    בגלל זה הרעיון של טראפים נקודתיים על דוראנט אולי התאבדות, אבל שווה נסיון.

 7. יוסטון יבואו להרביץ. ינסו לחזור דרך האסל גברי לכאורה. הבעיה היא שהלוחמים מנוסים מדי בקטע ולא ייסחפו.

 8. אין באמת מה לעשות נגד גולדן. זה לא הקאבס. הייתי אומר ללכת על דוראנט שיזרוק כמה שבא לו באחד על אחד ולשמור על האחרים אבל מה מצחיק? מי יכול לרוץ אחרי קרי וקליי כל המשחק? חח אז גם את זה אי אפשר. ובסוף בא איזה ניק יאנג יאנג וגם מוריד עליך שלשות נו הבנתם. הכל תלוי בגולדן ולא ביוסטון גם אם ישחקו מושלם. במשחק טוב של גולדן ומושלם של יוסטון גולדן עדיין תנצח. דוראנט קולע גאמפים בסיבוב עם שומר בתחתונים ושהוא יחטיא קרי וקליי יורידו עליך שלשות מהחצי ואם הם פתאום יחטיאו איזה איגי פתאום יזכר לקלוע שלשות לבד. אפשר לנתח עד מחר מה לעשות בסוף זה תלוי בגולדן. הזבוב יכול להציק לאריה שהוא ישן לא מעבר. הארדן הוא שחקן אחד. כריס פול שוב יחוסל הלילה אם קליי ישמור עליו או שקר יחליט לתת לו פס ואז אולי מול לוני הוא יקלע. אני בונה היום על הארדן שוב ומקווה שיוסטון ינצחו. אריק גורדון? דה ריל סלים שיידי פליז סטנד אפ הגיע הזמן שיגיע לפלייאוף במקום להשליך אבנים. צריך לתת לגרין איזה פצצות מתחת לחגורה להראות לו מי בעל הבית. יאללה אנדרסון החננה גם ככה לא יועיל בכלום שיכניסו אותו לאיזה תגרה על דריימונד הדביל.

  1. אגב דאנטוני אמר שהוא לא מתכוון לשנות כלום ושהם שיחקו ככה כל העונה וימשיכו ככה. כואב לו הראש לחשוב על משהו חדש לנסות אולי יעבוד. קאפלה צריך לגדל ביצים ולהתחיל לשחק מלוכלך על הלכלוך של דריימונד אחרת יהפוך לסמרטוט לניגוב גם הלילה. ההליאופ הזה מהארדן לא יגיע כל יום.

   1. אין יוצר מדי מה לעשות מול הלוחמים יותר מדי כוח אש התקפי שמדהים גם בצד האפור של המגרש. דאבל טים על דוראנט זה גזר דין מוות בטוח שקרי וקליי איתו על הפארקט. כמות הכישרון שיש להם היא בלתי נדלית

    1. נכון וזה בדיוק הסיבה לנסות משהו חדש לפחות במשחק 3 אם יפסידו היום. מה אכפת לך כבר אין מה להפסיד. גם היום צריך לראות איך הולך להם. הבעיה שאני לא חושב שלדאנטוני יש בכלל פלאן בי.

 9. הווריורס לוקחים בקלות.
  לסגנון של הרוקטס אין את היצירתיות שנדרשת להתמודדות עם הווריורס.
  אני מאמין שלסטיבנס יש את היצרתיות הזאת, מחכה בקוצר רוח לגמר.

  1. מה יש לסטיבנס אתה חושב קרי וקליי זה קורבר וגי אר או סימונס? זה 3 צלפים ושחקני אחד על אחד מעולים. קרי ירקיד את רוזיר סטפס. סלטיקס נראים ככה כי הם שיחקו עד היום מול כוכב אחד ונגרים מסביב יאניס אמביד ולברון. הנגרים מסביב לא שחקנים שיכולים ליצור לעצמם. בגולדן יש לך 3 כאלו.

   1. נחיה ונראה 🙂
    אני מאמין שהקו האחורי של הסלטיקס מוכשר מספיק הגנתית, ושסטיבנס מקורי מספיק, כדי להקשות על הווריורס (ובסוף להפסיד…)

   2. יש הרבה היגיון בדבריך שמעון, גם לי נראה שהקלטים חוגגים נגד קבוצות מעוטות יכולת. הגמר הכללי השנה יהיה מעניין בכל מצב, גם אם ייגמר בחיסול מצד הלוחמים.

 10. שתי אופציות:

  1)השופטים יפוצצו את גולדן בעבירות על ההתחלה כמו במשחק 4 בגמר מול קליבלנד בשנה שעברה, ומשם זה יהיה קשה מידי לגולדן לחזור.

  2)בלואאוט, מספיק שהארדן לא בשיאו וזה אבוד, הסף שבירה שלו ושל יוסטון נמוך מאוד, אני יכול לראות כבר איך קארי רוקד על פול, ופול מתעצבן ומתחיל לשחק מלוכלך, אין שחקן בליגה שפול מתעב יותר מקארי, להיות מושפל מולו שוב זה משהו שהוא לא יקבל.

  אני יותר נוטה לאופציה ב', אבל אין לדעת אצל סילבר.

 11. מצוין תומר, תודה רבה.
  קשה מאוד להסיק ממשחק אחד למשחק שני, אי אפשר לומר אם דוראנט ימשיך ככה הווריורס ינצחו או שאם פול לא ייתן תפוקה גבוהה יותר אין לרוקטס סיכוי. קשה לי להאמין דהארדן ייתן משחק כל כך יעיל מבחינת קליעה כמו במשחק הראשון ומצד שני אפשר להניח שקארי לא יסיים עם עוד ערב של 1-5 מהשדה. וגם ניק יאנג לא ישים עוד 3 שלשות בסדרה הזאת. הימרתי על יוסטון ואני עדיין מאמין שהסדרה לא סגורה. הרוקטס חייבים לתקוף את קארי בכל הזדמנות ולנסות להוציא ממנו עבירות ולהיכנס לו לראש. אולי קצת פוסט אם של הארדן עליו או אפילו פול. לגבי דוראנט – פשוט להמר מהצד של גרין או איגי, אם הם נקלעו את השלשות אין ליוסטון סיכוי אבל חייבים להמר על זה.

 12. חברה אתם נסחפתם לגמרי, יוסטון לא יכולה היום לקחת משחק בבית מול גולדן? נכון שהגולדנים מספקים תצוגת עוצמה בפלייאוף הנוכחי אבל אפילו נ"א נצחו בקלות משחק חשוב בבית אז יוסטון?
  עם גורדון וטאקר טיפה מכוונים את הידית ופול מתרגל למעמד ,המשחק בהחלט יכול לעבוד ליוסטונים.

  1. 1. כמובן שיכולה.
   2. הדוגמא של נ"א לא לא מדוייקת. ג"ס הגיעה כשהיא מובילה 2 :0 , ובסדרה פחות מתוקשרת מול יריבה חביבה יותר, ונכנסה לקצת שאננות.
   היום היא תבוא במוד לנצח .
   3. הסיכוי של הרוקטס טמון בחצי הראשון , בהדבקת הרבה עבירות לשחקני מפתח של הלוחמים ויצירת פער מהותי . אם התוצאה במחצית תהיה שקולה או אפילו פיגור סביר של ג"ס אבל בלי בעיית עבירות, הקטר מהמפרץ יעלה על טורבו לרבע השלישי ומשם הטילים לא יחזרו.

  1. אתה לוחץ על דף השחקן ב basketball-reference
   אתה יכול לראות את המאזן האישי שלו ושל הקבוצה בדף הסטסיטקה שלו
   לא עשיתי את זה לאחרונה אבל זה די פשוט לפי מה שאני זוכר
   איזה מקרה אתה רוצה לחקור ?

 13. מה שמטריד אותי זה שלפני שבוע רבים כאן נתנו ליוסטון סיכויים רבים ופתאום אחרי משחק אחד גולדן סטייט בלתי ניתנת לעצירה

 14. כלום לא סגור, ליוסטון יש עוד הרבה כלים שלא עבדו במשחק הראשון. זכור לי איך כולם סגרו את הסדרה שסאן אנטוניו הביסו את הרעמים במשחק אחד.

 15. גם לליגה יש אינטרס לסדרה ארוכה, לא אתפלא אם נראה שיפוט בייתי מאוד, גם הימור על הקאבס במשחק הבא מתחייב בהקשר הזה.

 16. בלי קשר לתוצאה – הסדרה במערב מעולה כי רואים שם את השחקנים הכי טובים בעולם בתצוגות אישיות פסיכיות של יכולת אישית וקבוצתית (יוסטון פחות קבוצתית). הארדן נתן הצגה לפנתיאון, הסטפבק שלו הזוי, קליי קולע מהשלוש כשהוא לבד ברמה של צעד וחצי, על דוראנט נאמר כבר הכל והחדירות של סטף זה איכות מזוקקת. גרין מוסר נהדר, גורדון אמסטף קטן וקובייתי, פול דבוק לכדור בתוך טראפיק וגרין היוסטוני מרים קרנות בניתור ברמת ביצוע מדהימה. כל סל במשחק הזה שימי וגיל ברק צועקים "או וואו" ולשם שינוי הם צודקים. אני בעד הלוחמים אבל לא אכפת לי בכלל שהסדרה הזאת תלך ל-7 משחקים. אני לא חובב טקטיקות, אסטרטגיות ומאמנים – אני אוהב כישרון ובסדרה הזאת זה הגיע לשיא.

  1. מסכים איתך ב100%, למרות שיש יופי בטקטיקות, ולי, למרות שהקבוצה שלי לא ידועה בזה בשנים האחרונות, יש פטיש להגנה.
   גרין השחקן שאני הכי אוהב לראות בגולדן סטייט. היכולת שלו לשמור על שטחים ולקרוא את מהלכי הקבוצה היריבה הרבה יותר מדהים אותי מהג'אמפ החלק של דוראנט או השלשות המשוגעות של קרי.

   1. + 1
    לא פעם המתקיפים הטובים הם גם מגינים גדולים וזה אכן יפה לראות: לארי, קארים, מייקל, דומארס (מגן אדיר), סקוטי (הגדול מכולם), קובי ובימינו דוראנט, לברון הצעיר וקליי.

 17. תודה רבה תומר, אחלה פריוויו.
  מאמין שנראה התאמות ושיפורים מצד יוסטון, לא בטוח שזה יספיק.

 18. כיף של פריוויו. מאד ריאליסטי ואמיתי.

  זהו ממש משחק לחיים ולמוות של יוסטון, ולשיטת הבידודים של מורי

  1. אין מה לעשות, הפציעות הרגו את האופוזיציה האמיתית (בוסטון וספרס).
   אפשר להתנחם בריצה ההירואית של צעירי בוסטון ובתצוגות ההיסטוריות של מיצ'ל.
   שנה הבאה הכל נפתח.

 19. תודה תומר.
  אכן משחק של להיות או לחדול עבור הרוקטס.
  אגרסיביות וכיסוחים כבר מההתחלה, זה מה שיעבוד מול ג"ס, רק ככה הקאבס הצליחו לשחק מולם, פעם, בעבר הרחוק רחוק

 20. זה המשחק היחיד שיוסטון יכולה לקחת.
  אני חושב שהם יפתחו בבליץ שהכל נכנס וגולדן יעשו מהפך לקראת סיום השלישי / תחילת הרביעי.
  הארדן יהיה חלש לאורך המשחק ומחריד בסיום.
  ייגמר 5 ללוחמים ו-4-0.

 21. אני רוצה להעיר משהו שלא קשור למשחק הזה אבל אני חושב עליו כבר הרבה זמן- דרימון גרין ומשחק האול אראונד שלו..
  תראו, בכל הקשור להגנה- אין מה לומר גרין שחקן הגנה מעולה ועילאי שיהיה שחקן הגנה טוב ומשמעותי בכל קבוצה שישחק בה.

  אני מדבר על הצד ההתקפי. גרין שחקן בעל יכולות מגוונות בהתקפה ורואה משחק מעולה. עם זאת, אני חושב שהימצאותו בקבוצה ההתקפית הכי טובה היסטורית עם הנשקים הכי קטלנים כיום בליגה (דוראנט, סטף, קליי…) עושה עמו ועם הסטטיסטיקה שלו חסד גדול- בעיקר בכל האמור לאסיסטים.
  אני לא מאמין שעם גרין בקבוצה אחרת היו מדברים עליו כאחד ממנהלי המשחק הטובים בליגה.
  עכשיו שוב, שלא ישתמע לא נכון, אני מאד מחזיק מגרין וכנראה שגרין הוא המספר 4/5 והשחקן המשלים הכי טוב שג"ס הייתה יכולה לבקש בקונסטלציה הנוכחית שלה. לעומת זאת, אני כן טוען שקליי, סטף, דוראנט יתבלטו ויישארו בין 3 השחקנים הטובים בליגה גם אם יעברו קבוצה, באשר לגרין אני לא בטוח. הוא כן יחשב עדיין לשחקן טוב, אך לא כמו שמדברים עליו היום.

 22. הפעם זה אפילו לא יהיה תחרותי.
  הפעם קרי יקלע את השלשות שלו ומהצד השני הארדן יעלם בין הידיים הארוכות של איגי וגרין

  ג"ס ב20.

  הקבוצה היחידה שתסתכל בלבן של העיניים של הזהובים הם הירוקים הנמרצים ורק הם יעשו חיים קשים ויתמודדו בכבוד.

 23. פריוויו מעולה, וגם דה שוט הפגיז פה בתובנות בתגובות. כל פוסט פה זה בית ספר לכדורסל. תודה תומר, ולכל המגיבים

 24. תודה על הפרויו וכל התגובות המחכימות!

  1-הווריוס לדעתי לא צריכים לשנות כלום..שחקו בדיוק כמו שהם מכירים ויודעים כבר כמה שנים..אפילו המחליפים עשו עבודה מצוינת ביחד..

  2-מצחיק לראות הספדים של מגיבים אחרי משחק אחד (גם בסדרה במזרח)..נכון שהקבוצה שנצחה נראית נהדר אבל זה רק משחק אחד והרבה קבוצות חזרו בהרבה מקרים שונים…

  3.לגבי יוסטון..לדעתי קצת תרגילים ותזוזה של הכדור והם שם..פשוט להוריד מעט מהארדן ופול שישאר כח לסוף..
  אפילו תרגיל האנד אופ הקצר והיעיל של הגבוה שמשחק יוריד מהם הרבה ויכניס את השחקנים האחרים למשחק וככה גם יעשו יותר בשמירה(שלא לדבר שיש עדיין אחלה קהל שם הטקסס)

  4. למה אפ אחד לא הציע שאריזה ישמור על דוראנט?הוא עד כדי כך שומר גרוע?

  5. אני אשמח לראות את קאפלה משחק 48 דקות רק כדי להבין למה מנחם חושב שהוא היה עושה את ההבדל (:

  6. הכי חשוב!!!!!-שיהיה משחק יותר מהנה איכותי (אכמ אכמ יוסטון)ויותר מותח כיאה לגמר המערב! מהבחינה הזאת המשחק הראשון היה מזעזע

 25. אפשר לכתוב הרבה דברים, אבל, אני לא חושב שאפשר להרכיב קבוצה במגבלות תקרת השכר הנוכחית שתנצח את גולדן סטייט.
  אי אפשר גם להרכיב מכל הליגה, בלי קשר לתקרת שכר או מגבלה כלשהי אחרת, חמישיה טובה יותר מזו של גולדן סטייט.
  כל הניתוחים וכו הם מיותרים, הם ינצחו כל עוד ירצו וגם השופטים לא יוכלו למנוע את זה.

  דוראנט הפך להיות מפלצת בהגנה ובהתקפה.
  קרי הרכז הכי טוב בליגה ובפער.
  תומפסון מחסל את כל הגארדים מולו וקולע מכל מקום במגרש.
  גרין מנהל מיס מאצים ברמה ככ גבוהה ועוזר ככ טוב בהגנה
  ואיגודלה יכול לשמור כל פורוורד.

  זה מספיק, אין קבוצה שתעצור אותם.
  גם לא עם 2 אנטוני דייויס בפרונט קורט ו2 לברון.
  יש להם כל מה שצריך כדי לנצח ולא לדרוך אחד על השני.

  שיהיה בהצלחה ליוסטון

 26. The Kings will reportedly select either DeAndre Ayton or Luka Doncic, deepening on which player will be available at No. 2.

  מקווה שאם אייטון לא על הלוח בבחירה השנייה, אז הכוונה פה היא שהקינגס ירדו בבחירות עבור קבוצה שרוצה את דונצ'יץ' ויבקשו עוד משהו תמורת העלייה לשם.

  כשיש להם כבר את בוגדנוביץ', פוקס והילד, אני לא בטוח שהוא גם מתאים שם ממש. אגב, ליד בוקר הם יהיו צמד התקפי נהדר, אבל יש לי ספקות רבות לגביי הגנה שלהם יחד וחבל ששה ייצור להם, בצורה מסויימת, תקרת פוטנציאל.

 27. The Kings will reportedly select either DeAndre Ayton or Luka Doncic, deepening on which player will be available at No. 2.

  מקווה שאם אייטון לא על הלוח בבחירה השנייה, אז הכוונה פה היא שהקינגס ירדו בבחירות עבור קבוצה שרוצה את דונצ'יץ' ויבקשו עוד משהו תמורת העלייה לשם.

  כשיש להם כבר את בוגדנוביץ', פוקס והילד, אני לא בטוח שהוא גם מתאים שם ממש. אגב, ליד בוקר הם יהיו צמד התקפי נהדר, אבל יש לי ספקות רבות לגביי הגנה שלהם יחד וחבל ששה ייצור להם, בצורה מסויימת, תקרת פוטנציאל.

  1. אני גם חושב שלסקרמנטו אין מה לעשות עם בחירה בדונציץ' והם ילכו על שחקן גבוה.

   השאלה אם המערכת שם תוכל לסדר את כל הבלאגן שיש שם בשנים האחרונות בבניית קבוצה וכד'

 28. wojespn: Mike Budenholzer has reached an agreement to become the Milwaukee Bucks coach, league sources tell ESPN.

  כמה הינך מופתע מ-1 ועד 10?

  0/10.

  בחירה טובה לטעמי.

  1. בחירה טובה. בודנהולצר מקבל קבוצה תחרותית עם פוטנציאל לא רע ושחקן כמו אנטטקומפו.

   אני כבר בספק אם הבלאט יקבל עוד הזדמנות ב-NBA. דלת אחר דלת נסגרת לו ואולי הוא צריך להגיע כעוזר ולהתקדם (אם יהיה מוכן לוותר על האגו).
   עושה רושם שאת האמריקאים זה לא ממש מעניין מה ההשגים שלו באירופה (סיפור יפה לכותרות כמו שהביא מדליה לרוסיה) ודווקא למרות מה שעשה בקליבלנד איכשהו השם שלו לא יצא טוב משם.

   עדיין יש סיכוי עם טורונטו ואורלנדו. מקווה בשבילו שיקבל את ההזדמנות אצל הראפטורס

 29. יש לי תחושה חזקה שהערב משהו יוצא דופן יקרה עם קליי ת'ומפסון.
  לא יודע אם משחק של 50 נקודות או 5 נק' אבל משהו יוצא דופן.

  מין תחושה שכזו.

 30. מישהו מהמומחים יכול להסביר את ההבדל בין יוסטון לקליבלנד? אותה שיטה בדיוק. שחקן דומיננטי מכדרר ללא הפרעה עד שמסדרים לו מיסמץ. מכדרר על המיסמץ עד סוף השעון ואז זורק סטפבק לשלוש על השמירה או חודר או מוסר לשחקן ספוטאפ שזורק ישר (לא נשאר זמן למשהו אחר) או מטביע (קפלה או טריסטאן) .
  הסיבה שיוסטון טובה מקליבלנד היא שהארדן יותר מוכשר בהרבה מלברון בזריקה וחדירה.ויש לו גם את פול בתפקיד קיירי משונמך.
  הצוות המסייע של קליבלנד טוב בהרבה על הנייר אבל לברון ריסק אותם נפשית.

 31. או ש- א מוטה הוא אוהד גולדן סטייט או שהוא ממש שחקן גרוע.
  לא מסוגל לשים ליי אפ כבר משחק שני.
  לספסל ומיד.

 32. אני מחבב מאוד את יוסטו, אבל הקהל שלהם הוא פשוט מבייש ושקט כל כך, הם חייבים להמשיך לכפות על גולדן סטייט את האיבודים

 33. 3 שריקות העבירות האחרונות לחובת הווריירס לא היו ולא נבראו (דוראנט על גורדון, איגואדאלה על פול וליבינגסטון על טאקר).

  מוזר

 34. סטיב קר, כמו בראד סטיבנס, הוא עוד מאמן שיושב עם הסנטר מוחזק על ידו בשעה שקבוצתו נאכלת עם 7 TO והוא לא יודע מה לעשות

 35. ונראה שיוסטון החליטו לשחק סופר אגרסיבי על דוראנט בהגנה, זה לא כל כך עוזר בלעצור אותו, אבל זה כן עושה בלאגן במשחק של גולדן סטייט.

 36. האמריקאים המפוחלצים האלה חיים בתוך בועה וחושבים שמלבדם איש אינו מבין בכלום ובמיוחד בכדורסל.
  בלאט (שהוא גם אמריקאי אבל גדל בישראל ואירופה ולכן נחשב לנחות בעיניהם) מאמן טוב יותר מ90 אחוז מהסמרטוטים ומלקקי הצועה של הכוכבים שלהם אבל מי יעז לבחור בו ?
  אין שם לאיש אומץ (היחיד שהיה לו אומץ ונתן לו את המשרה נכנע לבסוף לכוחנות של כוכבו שרצה יס מן על הקווים).
  אולי הניגרי מקנדה יאזור אומץ ויעשה מעשה שרק יואיל לקבוצתו התמימה וחסרת הביצים וינחית את בלאט בקבוצה .

  1. מניח שקיבלת תשובה לשאלה, איך הארדן פולל קפלה גורדון מצליחים גם בבידודים כדוסל מדהיםאוהד גולדן שנהנה מהיריבה המדהימה

 37. אם הרוקטס היו קולעים את הלייאפים שלהם היה עכשיו דו ספרתי. יותר מדי עבודות לא גמורות בצבע. בעיקר א מוטה

  1. הוא אמר שהוא לא סומך על הכתף שלו (פרק אותה פעמיים העונה) ובכלל זה לא מסיים בדאנקים כמו שהוא רגיל. אבל הלייאפים המוחטאים האלו באמת נוראיים

 38. השחצנות של קר שוב עולה לו ביוקר, אי אפשר לשחק במשך יותר מ5 דקות עם חמישיה של ווסט גרין ליווינגסטון לוני וקארי.

 39. 9 איבודים היו לווריורס בכל המשחק הקודם. אחרי רבע וקצת הם עם 8 היום.
  18-3 הובילה גולדן סטייט בהתקפות מעבר במשחק הקודם, לא יודע כמה עכשיו אבל יוסטון בוודאות מובילה בנתון הזה הערב.
  יוסטון לוחצת הרבה יותר בהגנה וכריס פול תוקף הרבה יותר בהתקפה.
  אלו ההבדלים העיקריים עד עכשיו. ברור שכמה שלשות של גולדן סטייט יחזירו אותם לתמונה בלי בעיה אבל מבחינת אנרגיה אני אוהב מה שאני רואה

 40. גיליתי משהו: כשיוסטון משחקת בכוח, היא גוברת על היורמ'ים שלא רגילים לזה. הסוד? הנעת כדור ופשוט לגבור על הווריורס בכוח פיזי. אריזה וגורדון מראים איך

  1. דוק

   ככה הסלטיקס נצחו אותם השנה וכמעט עשו זאת פעמיים.
   הלוואי ויהיה גמר של הסלטיקס מול גולדן אבל אני חושש שהסלטיקס חוזרים מקליבלנד עם 2:2 🙁

  1. החזיר לו על ההשפלה שח כל השנים. קרי פשוט לא הגיע עדיין לפלייאוף באמת. דוראנט מעלים אותו. השומר הכי טוב על קרי זה דוראנט

 41. פול השפיל את קרי שדוראנט העלים אותו לגמרי. פי גי טאקר גורדון ואריזה הגיעו וזה ההבדל. איש הפחים נותן בראש. יוסטון עושים שטויות לקראת סוף החצי שעלול לעלות להם ביוקר

  1. לא הגבתי עד עכשיו על השיפוט . אבל כשאתה טוען שיד של אבו-זקן שדוחפת את המגן וטראבל של פול הן לא עבירות , אז כדאי להזכיר שהשופטים נותנים לרוקטס לפוצץ בהגנה כל החצי בלי תגובה , ויכולתי לספור מספר דו ספרתי של מקרים .

   1. צודק, אתקן את עצמי. שיפוט הזוי לרעת שני הצדדים למשך כל הערב, פשוט שלוש הטעויות האלה (אני לא מאמין שמה שהארדן עשה היה אופנסיב, אבל זו רק דעתי) באו תוך פרק זמן קצר מאוד.

    1. לדעתי גם השופטים הרגישו לא נוח עם האגרסיביות ללא שריקות שהם איפשרו לרוקטס, אז הם שינו קצת פאזה לקראת המחצית .

     1. אגב, המפוצץ הראשי הוא כריס פול . לא יודע למה השופטים מאפשרים לו לדחוף בלי תגובה , בפרט על סטף. אולי בגלל שהוא נשיא איגוד השחקנים .

 42. 15 הפרש זה גרעינים בשביל ג"ס במיוחד שהרבע השלישי עדיין בפתח וקרי עוד לא איפס את הידית….צפו לפגיעה ומחיקת היתרון כבר בחצי של הרבע הבא.

 43. משחק המסירות הולך נהדר טאקר אריזה גורדון וגרין פורחים ואז מגיע הארדן והורס את השמחה… במקום 20 הפרש….. רבע שלישי מכריע…. יוסטון מצויינים היום מנחם כל זה וקאפלה בכלל לא בעיניין

 44. ג"ס עדיין במשחק. רק צריך שהזריקות ייכנסו.
  2 אפשרויות בחצי הראשון של הרבע השלישי :
  1. הלוחמים ממשיכים להחטיא ולשחק הגנה מפוזרת , ואז ,, ב-20 הפרש כניסה לרבע האחרון קר יוותר על המשחק.
  2. הלוחמים מופיעים סוף סוף למשחק ומצמצמים מהר. ואם הרבע נגמר עד 5 הפרש לטילים , ג"ס תיקח גם את השני .

 45. עוד נתון מעניין.
  במשחק הראשון יוסטון היו עם כפול מספר הבידודים מהממוצע העונתי שלהם. המשחק הזה בינתיים חזרו להתקפה שדומה לזו של העונה הרגילה.
  איך עשו את זה?
  קודם כל גולדן סטייט הרבה פחות אגרסיבית מהמשחק הראשון ויוסטון פי 10 אגרסיבית בהגנה מה שמביא לאיבודים ולסלים קלים.
  מלבד זה כריס פול מנהל את המשחק ותוקף מהר וחזק מה שפותח את כל המשחק.
  עכשיו השאלה איך ישרדו את גולדן סטייט של הרבע השלישי

 46. כריס פול שחקן מלוכלך, עבירה ברורה שלו על דוראנט בזריקה האחרונה.
  הוא לא משחק אגרסיבי, הוא משחק מלוכלך.
  לא צפיתי במחצית הראשונה ואני קצת שמח כי פספסתי מחצית של יוסטון הולכים אחד על אחד.
  אני רואה שטאקר וגורדון קלעו 6 מ8 מהשלוש ואריזה כמעט לא החטיא וזה לרוב לא משהו שהם יעמדו בו למשחק שלם אז נראה מה יהיה במחצית השנייה.
  14 הפרש מול גולדן סטייט זה כלום, אתם חושבים שהארדן וכריס פול חזקים מספיק נפשית להתמודד עם זה שממינוס 19 יהיה שוב שיוויון? אני לא.

 47. אני חושש שזה של הרוקטס הערב . אני רואה על הפנים של שחקני ג"ס את ה"לא נורא – כבא לקחנו אחד בחוץ – השניים הבאים אצלנו , ושם נעשה סדר". אם ג"ס רוצה לחזור , הזמן הוא בדקות הראשונות של השלישי.

 48. עכשיו קלטתי שפול שיחק 20 דקות בחצי הראשון.
  הרבה הרבה יותר מדי ממה שהוא צריך או יכול. נקווה שיוכל להמשיך באותה אינטנסיביות ושדאנתוני לא מהמר על רוטציה של 6 וחצי שחקנים. מתאים לו דווקא, אבל זה לא יחזיק מים כל המשחק

 49. כריס פול עם 3 נקודות ב25% מהשדה.
  הארדן עם 14 נקודות עם 35% מהשדה ו25% מה-3.
  לא חושב שמישהו מאיתנו חשב שליוסטון יהיה סיכוי במצב כזה, שלא לדבר על יתרון.
  וכמובן, זה אומר שיש לרוקטס עוד איפה להשתפר.

 50. זחיחות של קר, הרוטציה הזו של הושבת קארי ודוראנט ןכדומה עולה ביוקר. אני מבין את זה בעונה הרגילה אבל לא ממש בפלייאוף. לא רואה את הלוחמים מנצחים את המשחק עם האינטנסיביות הזו מהצד השני

   1. קארי לא מספיק ארוך וגבוה אז הוא חייב להיצמד להארדן כדי למנוע זריקה.
    הארדן פשוט חזק ממנו שהוא הולך לסל

  1. הייתי אומר שדאנטוני קצת רפה הבנה שלא עושה יותר מידי להקשות על זה. מאמן חכם לא היה מאפשר סוויצים ככ בקלילות. הארדן ופול על דוראנט זה מביך. יש למאמן הרבה חלק בזה. החילוף של גולדן ככ איטי ועצל ויוסטון זורמים איתו

 51. דאנטוני חייב לעצור את הריצה הזאת. דוראנט ישר מחליף להארדן בהתקפה בקלות אפילו בלי מאמץ מטייל בעצלות קליי בא לחסום וישר סוויץ קליל מה זה הם יכולים לא לאפשר את זה עם טיפה מאמץ. דוראנט על הארדן זה מביך.

  1. מה הקשר. הבן אדם פצוע מה קשה להבין. גם לפני שנתיים שיחק נורא בפלייאוך כי פצוע.
   בפלייאופים שהוא לא מגיע פצוע וחוזר באמצע צכ שלהם זה נראה אחרת.

 52. דוראנט פשוט עושה סל מתי שהוא רק רוצה. לא קשור לכדורסל, הוא לא צריך שיסדרו לו תרגילים או מצבים. פשוט עליון על כל שומר שיזרקו עליו. הדבר הכי טוב שקרה לג"ס זה התפקוד החלש של בארנס והשביקה ההיסטורית מול הקאבס, לא יהיה מופרך לחשוב שזה נתן להם 2-3 אליפויות.

 53. אפלטון, פתאום קלטתי שאתה אשכרה פעיל כשאתם ביתרון, ופחדן כשאתם בפיגור. ועוד מתרץ ברמה נמוכה בבלוג החי…
  בדיחה

   1. תן לי איזה משחק "ג'ורדני" שלו בפוסט סיזן לפני דוראנט אחרי דוראנט ומה שלא יהיה…
    הוא מעולם לא נתן איזו הופעה פסיכית אחת בפליאוף גם לפני עידן דוראנט.

  1. קארי היה פצוע תקופה ארוכה. לא פשוט לחזור אחרי זמן ארוך, במיוחד לא לאינטניביות של הפלייאוף ובמיוחד למצ' אפס קשים הגנתית מול הרוקטס.

   אבל יש לך בכלל ספק איך הוא ייראה במשחק 3?
   לי לא.

   תרשום משחק של 40 נק' בטופס.

   1. מה ההבדל בין משחק 2 למשחק 3 חוץ מזה שהמשחק במפרץ? האם עוד יומיים שלושה ישכיחו את תירוץ הפציעה שאתה רץ איתה כל רגע?
    ולמה התירוץ של אוהדי קרי לאי יכולות שלו להתעלות בפליאוף הוא תמיד תירוץ הפציעה ?

 54. הארדן לא יכול לשמור על דוראנט. כל חדירה לסל של דוראנט זו עבירה שמשום מה לא נשרקת על ידי החבר'ה באפור

  1. קארי פשוט לא מצא את הקליעה שלו עדיין בסדרה הזו. משחק קודם הוא חדר יפה לסל מול הארדן.

   וגם קליי לא בעניינים.

   יוסטון מצליחים להקשות על שניהם היום

 55. עצומה
  דוראנט לדין על
  הןצאת הכיף מהמשחק
  הפיכת הקבוצה הכי מהנה בליגה למשעממת
  גורם לאוהדים לקום סתם בבוקר

 56. שמעון אני שמח שבסדרה הזאת אתה בעד הקבוצה הנכונה.
  שחקן חיזוק מפילי, אתה תהיה הסימונס שלנו

 57. אני לא מבין שני דברים:
  1. כמה פעמים הארדן צריך לעבור את סטף בקלות עד שסטיב קר יבין שהוא לא יכול לשמוא=ר על הארדן?

  2. כמה עוד סלים צריך דוראנט לקלוע עד שדאנטוני יבין שהארדן לא מסוגל לשמור עליו?

  אני לא מבין. האם הם חסרי מושג, עוורים, או מה?

  1. מי יכול לשמור על דוראנט?

   ברור שהארדן הוא האופצייה הכי גרועה, אבל אתה בכל מקרה תקבל ממנו בראש. לכן, לא עדיף שהשומרים הטובים יותר יישמרו על האחרים שניתנים לשמירה?

 58. סמיילי, ראיתי רק עכשיו את התגובה על בודנהולצר ובלאט.
  מסכים עם הכל. אדמח לבלאט בטורונטו, אך אני כבר לא רואה את זה קורה. שים לב שגם שמו מתחיל לדעוך מהדיווח על מועמדים.
  מאמנים רבים "הורידו מכבודם" והלכו להיות עוזרים בכדי להתקדם בליגה. הריי לנו מסינה. ואם זה לא מספיק, ד'אנתוני אפילו בחר להיות בעיקרון עוזר בפילי לאחר המשרה בלייקרס.
  לפי הטענות, האגו הוא שהפיל את בלאט בקאבס (סיבה אחת מיני קבות כמובן). עדיף לשים אותו בצד לפני שיפיל אותו גם הפעם.

  לגביי הקינגס – נחיה ונראה מה יעשו…ההיגיון אכן אומר שדונצ'יץ' יילך בסוף לסאנס (בגלל הקשר עם קורושקוב) ומכאן יגיע אייטון לקינגס.
  חבל רק שסנטרים רבים שנבחרו במקום ה-2 לא ממש הצליחו בליגה לאורך ההיסטוריה (מספרי 2 באופן כללי לא ממש הצליחו).
  נראה מה יקרה…לאייטון יש את היכולת לשבור את הנאחס במיקום בחירה.

  1. 1. אני ממשיך ואומר שלבלאט יש סוכן חזק שדוחף אותו אבל כנראה ב-NBA לא ממש מחזיקים ממנו. "הבעיה" של בלאט זה שהוא רוצה רק מאמן ראשי ולא מוכן להיות עוזר (הוא חושב על כך שהוכיח את עצמו בקאבס, ופוטר שלא בצדק).
   2. שחקנים טובים יתפתחו להיות שחקנים טובים. אני מאמין שאם אייטון כזה טוב אז לא משנה איפה יבחר ויממש את הפוטנציאל שלו.
   אני חושב שהקינגס צריכים גבוה ולכן אם דונציץ' לא נבחר ראשון אניח חושב שהוא יפול ל-3-5.

 59. לכל מי שקופץ עכשיו על השריקה לאריזה – כל פעם שדוראנט עם הכדור יש עליו 3 עבירות לפני שהוא בכלל מתחיל תנועה..

  1. אולי די כבר יא חבורת בכיינים? אם כבר השריקות הגבוליות הלכו היום לגולדן סטייט. תנסו לכתוב משהו אחד מלבד תלונות על השיפוט

 60. מי שהתלונן על הארדן שבוכה על כל שריקה, דוראנט עושה בדיוק אותו דבר. ובצורה יותר דוחה אפילו כי יש תחנונים בבכייה שלו לזיברות.

  1. מנחם.. דוראנט מקבל פיצוצים על ימין ועל שמאל ומקבל על כל 5 פיצוצים שרקיה אחת.

   הארדן מקבל 5 שריקות על פיצוץ אחד.

   זה ההבדל.

   ולגבי בכיינות – זאת הפכה לרעה החולה של הכדורסל האמריקאי.

  2. מנחם, אם היה לי זמן הייתי מראה לך סרטון של הארדן שמשחק אותה מופתע, לעומת דוראנט שבכלל מדבר עם האח של כריס פול בקהל שמקלל אותו.

 61. איזה מאמן מוריד את גרין, קארי ות'ומפסון י-ח-ד לספסל במצב כזה??

  לא ברור מה הסיפור שלו.

  16 הפרש רבע אחרון. מהבור הזה, בחוץ, יהיה להם קשה לצאת

 62. 16 בכניסה לרביעי אינו פער בלתי ניתן למחיקה. הווריורס כבר עשו את זה יותר מפעם אחת, וזכורה לטוב הפעם מול הקליפרס עם פול .
  אבל בשביל זה צריך הגנה מעולה ואת 2 האחים ספלאש בערב קליעה טוב, ולא נראה שזה יקרה היום .

   1. זה לא קשור לעיוורון, פה ושם ישנן טעויות שיפוט. אבל אוהדי ג״ס מתלוננים פי שניים ויותר מאוהדי קבוצות אחרות

 63. הנחש מDC קיבל חותמת סופית על בעלות הקבוצה
  ..תם ונשלם.
  באוקיסי הוא לא יצליח לקחת בעלות כי יש שם ערס לא קטן
  בג"ס יש את "בני הטובים" קרי וקליי הנילי ונילי של הכדורסל ….לא קשה לחתור תחתם.
  גרין זה ערס עם מח של ציפור אז אין בעיה לעבוד גם עליו

  1. לגמרי הוא רצה להפוך את ראס והארדן לצוות מסייע והם אמרו לו ביג פאק יו. גרין מראש רצה להיות הכלבה שלו הוא לברון הייטר. לצערי הוא יקח כי הם טובים מידי אבל אם יוסטון יעשו נס אני רוקד סטפס עם לורד אוף דה דאנס

 64. אם יוסטון לא יחזרו למשחק המסירות שנתן להם יתרון, הם עוד יפסידו את המשחק. הבידודים של כריס פול והארדן לא עובדים

 65. קארי במו ידיו, עם כל הרצון הטוב, החריב לווריירס את המשחק הלילה.

  הוא יהיה הראשון להודות על כך במסיבת עיתונאים אחרי המשחק

  1. לא עלו ולא נעליים.
   קרי וקליי לא פגעו מה3…זה כל ההבדל.
   עוד יספרו שהארדן עצר את קליי או את קרי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

  1. דוראנט החזיק אתכם כל המשחק, והמשחק הקודם. היה ענק בסדרה עד עכשיו.
   פשוט הערב רק הוא הופיע משלושת ראשי ההתקפה, וזה ההבדל.

 66. מישהו כבר כתב שדוראנט לא מנצח משחקים. הוא יכול לקלוע 50 וזה לא יעזור. אגב כמו לברון, יש לו מגבלת תפוקה בגלל שמתעייף מהר.

 67. טאקר גורדון ואריזה פשוט מעולים היום.
  עושים בדיוק את מה שצריך.
  פול והארדן באזור ה40% מהשדה ו20% מה3 ועדיין פול במשחק מעולה.

  1. סלים שיידי הגיע למשחק 1 מתוך 10. נקווה שהוא לא כמו גי אר ועכשיו נחכה לו עוד 10 משחקים. הוא מפתח בסידרה הזאת ומאד מאכזב בפלייאוף הזה אותי.

  1. חח גם אני. אני לא שונא הרבה שחקנים אפילו מעט מעט מאד אבל גרין הוא המוביל שבהם. לא בגלל הלכלוך בגלל שמחשיבים אותו לאולסטאר.

  1. זה מלוכלך? ראית את המרפק של כריס פול בדוראנט במשחק הקודם?
   הדחיפה של גרין לא היתה מסוכנת לרגע ולא יכולה לפצוע אף אחד.

 68. גולדן באו במוד של עשינו את שלנו במשחק ה1,בשילוב של משחק מדהים של הצוות המסייע של יוסטון+האסל ללא פשרות שלהם, וזה התוצאה.

 69. כל הכבוד ליוסטון, הרבה פחות מהארדן השחקן המגעיל והרבה יותר מטאקר, אריזה וגורדון שחקנים שמשחקים באמת אגרסיבי וקבוצתי ולא רק למראית עין כמו הארדן.
  אם ככה הם ישחקו כל משחק אני ממש אשמח אם הם יעלו, רק שזה לא מגיע להארדן וכריס פול שמשחקים מלוכלך, דוחפים עם היד בכל כניסה שלהם לסל, מנסים לרמות את השופטים כל הזמן במקום לשחק את המשחק.
  כל הכבוד לגורדון, טאקר, אריזה והאפלה שניצחו את המשחק הזה.

     1. אתה פשוט לא מבין את חוקי הכדורסל. עמירם אומר את הברור מאליו.
      כל המשחק בליגה הזאת הולך נגד המגע הפיזי הטבעי בכדורסל, אבל מאפשר מגע פיזי לא טבעי של דחיפה עם היד בהתקפה.
      כל המטרה זה לתת יתרון לבייבי של הליגה, ולתת יתרון להתקפה מול ההגנה. הכל משיקולי כסף.
      אבל אם אתה מתעקש להיות עיוור אף אחד לא יכול להכריח אותך לפקוח את העיניים.

     2. אז אם אלה החוקים, אז הם משחקים לפי החוקים.

      החוקים מאוד מקלים עם ההתקפה בשנים האחרונות כדי שיהיה סקור גבוה וקצב מהיר.
      ומסכים שדי "סרסו" את ההגנה החזקה.

      הכוכבים מקבלים את השריקות כי הם הכוכבים וכל שופט יסביר את זה (והסביר). שחקנים קונים כרטיס בשביל קארי, דוראנט, לברון והארדן ולא כדי לראות את אריזה או קווין לוני.

      לא כל מגע הוא אופנסיב ולא כל דבר שורקים. החיפוש הזה בכוח לשריקות נגד "האויבים" שלכם לא מוציא אתכם טוב.

 70. דוראנט עם 38 ב-60%
  קליי עם 8, גרין עם 6 וסטף בשלב זה משחק בעיקר בדביל עצמו (חלודה, חזרה וכאלה). צריכים להתעורר בגולדן סטייט, משחק 3 יהיה אש.
  כל הכבוד ליוסטוניה! באו עם הפרצוף הנכון. טאקר, אריזה וגורדון – מספרים הזויים לצוות מסייע.

 71. אין בי חיבה עזה לווסטברוק ולא שנאה עזה לדורנט.
  דבר אחד אף פעם לא הבנתי, למה תמיד הפילו את כל התיק של משחק הבידודים באוקלאומה על לווסטברוק. אני חושב שלדורנט היה חלק בעניין לא פחות.
  משחק ראשון, דורנט עם 37 נקודות ב40 דקות על 27 זריקות ואסיסט בודד.
  משחק שני, דורנט עם 38 נקודות ב35 דקות על 22 דקות ו0 אסיסטים.
  מעבר ליעילות סופר יעילה (וואו!!), זה לא שאין לו למי למסור. אסיסט בודד בשעה ורבע נטו על המגרש..

  1. מי הפיל את זה רק על ווסטברוק? מאז ומתמיד טענתי נגד שניהם, ושהם התאימו זה לזה (ולכן ייחלתי לכשלונם).

   1. לא טענתי את זה עלייך.
    היו לא מעט שטענו שכשדורנט עבר זה כי הוא רצה ללכת לקבוצה שמשחקת קבוצתי ולא לסבול מווסטברוק האגואיסט, כי דורנט בטבעו הרבה יותר קבוצתי.
    לטעמי, זה הוכח אחרת, כפי שאתה אומר.

    1. דוראנט החזיק אותם ברבע השלישי לבד. קצת לא הוגן לבא לשחקן בטענות שאף אחד בקבוצה שלו לא פוגע. כשקרי וקליי חמים, דטראנט יודע לזוז לצד.

     1. לא באתי אליו בטענות.
      הבאתי נתון. אני טוען שהוא משחק אייסו בשני המשחקים הללו.
      ואם קליי וקרי היו חלשים היום, לפחות קליי היה ממש לא חלש במשחק 1.

     2. כל אוהד גולדן יודע שיש קבוצה של דוראנט, וקבוצה של קארי. כשקארי לא במאה אחוז אז זאת הקבוצה של דוראנט. וזאת קבוצת הבידודים.

     1. להשוות את דוראנט לראס מר 30% זה מופרך. אני חושב שהוא הפתרון לא הבעיה. קר צריך לצוות את דוראנט עם המחליפים ותספלש ביחד.

 72. יוסטון הייתה צריכה להבין שהם אנדרדוג בסדרה וכאנדרדוג הם צריכים לבוא לשרוט ולהילחם. משחק קודם הם עדיין לא היו במוד של אנדרדוג. הם עשו את זה במשחק הזה. בנוסף, הצוות המסייע של יוסטון שיחק מצויין וכל הלוחמים מלבד דוראנט תפסו יום בין בינוני לגרוע.

  1. המסקנות שלי מהמשחק:

   – קארי רחוק מלהיות בריא וזה אכן גורם מכריע עבור גולדן.

   – עמירם וזיו צודקים לחלוטין, פול, הארדן וגורדון שלמד מהם עושים עבירת תוקף עם היד בכל כניסה.
   לברון הוא זה שהכניס את התנועה למיינסטרים ואחרים באו בעקבותיו אחרי שראו שזה עובר בלי שריקות.

   – הארדן את פול שחקנים ואנשים מבחילים. בחיים לא הייתי מסוגל לעודד אותם, גם אם היו בקבוצה שלי.

   – פול למד יפה את זריקת הראש אחורה. מצא מין את מינו.

   – יוסטון עשו את שלהם וניצחו את המשחק היחיד שהם יכלו לקחת. בגולדן השיפוט יהיה שונה והם גם יעשו את השינויים שהם צריכים, באינטסיביות ובהתאמות.
   ייקחו את השניים בבית ויגמרו את זה ביוסטון.

   – עשיתי פוק ויצא לי קצת פרס, בחנתי את הכתם והוא מאוד מזכיר לי את לברון. יחד עם שיערות הערווה שנשרו עקב הצפייה ביוסטון הוא פתאום הפך להארדן.

   1. -איך אתה יודע שהוא "רחוק מלהיות בריא"? הוא דווקא כל הזמן חודר לסל, מבחוץ הוא פשוט מחטיא. מעניין שמול הפליקאנס לא שמענו על כך.

    – עמירם וזיו זוג בכיינים שעל מה שנם תרמו היום זה תגובות יללניות ומביכות על השיפוט. עמירם בכלל לא ראה את כל המשחק..

    1. עברת להזיות. בטח שעמירם ראה את המשחק.

     לא יודע לגבי נ"א, הוא שיחק בכלל? לא ראיתי.
     לגבי הסדרה הזו ברור שהוא מוגבל. זו לא התנועה ואל לא החדירות ברמה הרגילה שלו. מאוד מזכיר את 2016.

     לגבי הבכיינות לדברייך.
     הבכיינות היא רק שלך.
     יש נטייה לקיבוצניקים לשחק אותה גברים ולבוא בטענות לאנשים שמתלוננים על משהו.
     אין שום פסול בלציין שיפוט גרוע או מגמתי כשזה מפריע ופוגם בספורטיביות.
     יש הרבה פסול בניסיון להשתיקם.

     1. אשך, צריך להאכיל אותך עם כפית?
      לך לתגובה 117 לגבי עמירם. הוא קם רק למחצית השניה.
      בקשר לשיפוט- עמירם וזיו התבכיינו פה לאורך כל הבלוג החי על השופטים כמו שתי ילדות בנות 4 שגנבו להן את הסוכריה על מקל. מביך מאוד.
      ולגבי קארי- תשמע, אני כבר רגיל לניגון איך כל פלייאוף הוא "פצוע ולא 100%". זה לא הפריע לו לשחק סדרה שלמה מול הפליקאנס. אתה לא שומע אותו מתלונן וההפך- הוא כל הזמן חודר, הרבה יותר מהרגיל. שחקן פצוע היה מסתפק יותר בשלשות אבל למה לא לפטור אותו "הוא לא 100%".
      ג'יילן בראון מהסלטיקס נפצע בהמסטרינג בסדרה הקודמת; גם הוא "לא 100%". איכשהו תמיד קרי מקבל את ההנחה הזו.
      מצטער אשך, שנאתך לאשך מעוורת אותך..

     2. אוקיי, אז הוא קם למחצית השנייה. אז מה? עדיין זכותו להתלונן על מה שהוא רואה במחצית זו?
      לפעמים יש תלונות מוצדקות על השיפוט, ולפעמים זה גולש למחוזות התלונות מתוך אהדה.
      היום התלונות היו לעניין לדעתי ברוב הגדול של המקרים.
      בכל מקרה, זה לא משנה – לגיטימי להתלונן על משהו שמפריע לך במשחק, כמו שיפוט גרוע או לא הוגן לדעתך.
      זה המקום.
      לא לגיטימי לנסות להשתיק אנשים שמתלוננים על דבר בסיסי במשחק שמפריע להם.
      זה הרבה יותר מונע-אהדה מאשר הצד שלהם.

      לגבי קרי – הוא מוגבל, לא יעזור. בכל השנים של קרי בפלייאוף, מלבד 2016 ועכשיו, הוא היה נראה הרבה יותר דינאמי ואקספלוסיבי.
      הוא פשוט לא מהחבר'ה שמתלוננים אז זה עובד מתחת לרדאר.
      לא ניתן להשוות פציעת שחקן אחד לאחרת, זה עניין אישי.

      לגבי שנאתי לזקן – היא גדולה, ויותר מדובר בבחילה (השנאה שמורה לשיקוץ).
      אבל היא לחלוטין לא מעוורת אותי.
      כשהיה את עניין הברך עם מיצ'ל, עם כל דחייתי לזקן ואהבתי למיצ'ל היה ברור לי מהרגע הראשון שזה שומדבר, ואף ציינתי זאת, ואפילו ציינתי שאני לא צריך ריפליי לשם כך.

     3. הרושם שלי הוא שזיו ועמירם אוהדים כבדים של הווריורס, ולכן כל הזמן התבכיינו על השיפוט כי הם לא הצליחו להסביר לעצמם איך הקבוצה הגדולה שלהם חוטפת בראש. זה הכל. זה לא ששניהם פיתחו פתאום חוש צדק.

      וקרי- די, נו. כל שנה מחדש- הוא לא כשיר, הוא פצוע, תחליקו לו, זה לא הוא- זה אתם.
      די. הקבוצה היא של דוראנט, משחקים בשביל דוראנט ומחפשים את דוראנט כשצריך סל. הווריורס פיתחו תלות גדולה מדי בדוראנט.
      זה לא קשור לבריאות של קרי.

 73. קארי גארבג'

  פצוע – שב עם המאתיים מיליון על הספסל, ותנוח.
  לא פצוע – כדאי שתתאפס על עצמך.

  קר- אין טעם לשים את קארי וקליי עם גרין ביחד עם דוראנט,
  אם זה הולך להיות אייסו כל הלילה. הוא יכול לעשות את זה גם עם
  זאזא, ווסט, ועומרי כספי על הפרקט.

  איך ג'ורדן בל לא מקבל דק' בסדרה של פיטבולים נגד אמסטפים ?

 74. בלי קליי וקארי לגולדן סטייט אין מה לחפש. דוראנט יכל להיות שחקן על במזרח. במערב הוא לא שחקן מנצח. רכב שנים על ווסטברוק ועכשיו רוכב על סטף וקליי.

 75. אני מקווה שהסדרה הזאת תגמר כבר, לא מסוגל לצפות ביוסטון, שינצחו ויזכו באליפות ונמשיך לשנה הבאה.
  אם הייתי רוצה לראות משחק אחד על אחד הייתי הולך למגרש בשכונה.

 76. סיפור המשחק זה הפורוורדים של יוסטון שהגיעו היום מול ההיעלמות של קארי + תומפסון.

  הרוקטס באו עם האנרגיות הנכונות ושלטו בווריורס.

 77. כל מי שעלה לפארקט מצד הווריוס חוץ מדוראנט היה חושך התקפית. הגדילו לעשות לוני וווסט שהיו טובים בהתקפה של יוסטון. אני חושב שכל מי שמתלונן על סגנון המשחק, לא זוכר שגם בפליאופים לפני דוראנט( במיוחד מול אוקלהומה וקליבלנד), הסגנון של הווריוס לא היה מזהיר, קרי וקליי היו פשוט בכושר מפחיד וזה נכנס,ובאותה תקופה הספסל היה גומר להם משחקים.

 78. להרגיע. אמרתי לפני הסדרה סוויפ ג'נטלמני . זה מה שיהיה . הלוחמים יעלו ל-3 :1 ב-2 משחקי הבית וישלימו את העבודה בטיוטה סנטר.

 79. אוקיי, אז הפעם החלטתי לקום למחצית השנייה ולשם שינוי גולדן סטייט לא הצליחו להשלים את ״ריצת הרבע ה-3״ שלהם.
  למרות שהובלנו ב-16 עם סיומו, חששתי בתחילת הרביעי שהם מתחילים לרוץ, ובמצב של יתרון 100-89 גורדון דפק שלשה דיי קשה על גרין, ומשם התחילה הריצה שסגרה את המשחק.

  סך הכל ניצחון מעולה לרוקטס! במיוחד בהתחשב בעובדה שהלחץ עליהם היה אדיר הלילה. מהבחינה הזאת זה קצת מזכיר לי את גיים 3 מהסדרה מול יוטה – הגענו למשחק בשוויון 1-1 אחרי ההפסד במשחק 2, ועם כל הליץ מאובדן יתרון הביתיות והקהל החם ביוטה, השחקנים פשוט התנפלו על המשחק מהכדור הראשון. אז גם הלילה, בידיעה שהפסד והלך עלינו, זה מדהים שהם הצליחו לברוח ככה ברבע הרביעי.

  הרוטציה דיי קוצרה במשחק הזה, אבל לפני שבאים בטענות לדאנטוני חשוב לזכור שהמשחק הבא הוא בראשון! כך שיש 3 ימי מנוחה שלמים, ולכן אני יכול להבין למה דאנטוני בחר לשחק כך. אבל כמובן שאם הוא בונה פה על סדרה ארוכה, הוא יהיה חייב לתת לבה אמוטה ואנדרסון עוד דקות, ולא רק בגארבג׳ טיים.

  1. אנדרסון לא מתאים לסדרה הזו.
   דאנטוני משחק עם רוטציה קצרה כי זה טוב לא שכולם נשארים חמים, ושיש לו ימים למנוחה עוזר לו.
   הבעיה אם תהיה בעיית עבירות או חלילא פציעות והרוטציה תאלץ להתרחב אל שחקנים שלא שיחקו הרבה

 80. טוב, הסדרה עדיין חיה אבל עכשיו צריך לגנוב משחק באוראקל. שיהיה לנו בהצלחה…
  רק שכריס פול יתאושש עד המשחק הבא ויביאו אותה רמת אינטנסיביות ונשמור על סיכוי

 81. אהבה חזקה פי מיליון משנאה אוהד גולדן, נהנתי מאד מיוסטון ואף עודדתי ושמחתי בשביל אפלטון ברך [טאקר] שגיא נאור בובי עגל ובשביל היופי של הקבוצה שממול ששיחקה ביופי אלוהי, ברכות ובהצלחה

 82. להארדן יש במרתפי הטויוטה סנטר פקולטה למשחק הרמאות שבו הוא מעביר בתור פרופסור וזן מאסטר (מתאים לו עם הזקן) שיעורי התנהגות והצגה לשופטים .
  מצטייני הסמסטר כרגע הם גורדון וכריס פול.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט