חם (פושר) מהתנור: גובר בחוץ לחודש לפחות

 • הסנטר של יוטה ג'אז רודי גובר יעדר למשך חודש לפחות עקב פציעה בעצם השוקה שספג במשחק מול מיאמי ביום שישי. הפגיעה ארעה במהלך התנגשות עם דיון וויטרס במאבק על כדור אותו כינה גובר מהלך מלוכלך. זו מכה לא פשוטה לג'אז שמתקשים בהתקפה ועכשיו גם איבדו את העוגן ההגנתי שלהם.
 • דיאנג'לו ראסל, רכזה של ברוקלין נטס, יעדר לכמה משחקים כתוצאה מפגיעה בברכו. גם הפציעה הזו התרחשה במשחק שהתקיים ביוטה יום מאוחר יותר בין הג'אז לנטס. ראסל הוא ספק הנקודות העיקרי של ברוקלין שכבר איבדו את ג'רמי לין לכל העונה, עם 20.9 למשחק.
 • הניו יורק ניקס שיחררה את הליטאי מינדאוגיס קוזמינסקס שלא ראה כמעט פרקט העונה על מנת לפנות מקום ברוסטר לחזרתו של ג'ואקים נואה מההשעיה על שימוש בחומרים אסורים. קוזמינסקס סיים עונת רוקי פושרת בעונה שעברה עם 6.3 נקודות למשחק ו-32.1% מחוץ לקשת.
 • ניק באטום, שהחמיץ את פתיחת העונה עקב פציעה במרפק, עומד לחזור לשחק. חסרונו של הפורוורד הורסאטילי של השרלוט הורנטס מורגש כשהקבוצה מפסידה את ארבעת האחרונים שלה. באטום כבר ערך אימונים מלאים ויש סיכוי טוב שבשרלוט יקבלו אותו למשחקם הקרוב מול קליבלנד ביום רביעי.

לפוסט הזה יש 34 תגובות

 1. תודה על העדכון. בהחלט מכה קשה עבור הג׳אז, מקווה שגובאר יתגבר על הפציעה במהירות, ושהיא לא תפגע בו לטווח הארוך או משהו..

 2. הפגיעה שגובר סובל ממנה היא חבלה בעצם השוקה (חבלה חזקה לעצם השוקה שגורמת להיווצרות המטומה מתחת לפריאוסטאום, שזו הממברנה שעוטפת את כל עצמות הגוף).

  זה גם מסביר את טענותיו של גובר על משחק מלוכלך –
  זה לא חבלה מהסוג של נקע, אז לפעמים מספיק מזל רע.
  זו חבלה שדורשת בעיטה, או דריכה חזקה, על מנת שתיווצר.

 3. להגדיר את הפציעה של גובר כמכה ליוטה זה הכי 2015. אחרי שראינו את התוצאות של התהליך של פילדלפיה אנחנו יודעים שצריך להיות או למעלה או למטה אין מה לעשות באנצע או יותר גרוע בתחתית האמצע. יוטה השנה מציגה לראווה הגנה הגנה ושוב הגנה. רובי זה השחקן המצטיין שלהם בהתקפה! עשו לי טובה, הם צריכים להיות כמה שיותר בתחתית השנה. אם אני זוכר נכון הבחירה שהם נתנו על רוביו היא לא הבחירה שלהם…

 4. סליחה אני רק שאלה(ות):
  כמות הפציעות של כוכבים יוצאת דופן לרעה השנה או שזה סטנדרטי?
  כמות הפציעות מסיימות עונה יוצאת דופן לרעה השנה או שזה סטנדרטי?

 5. תודה על החילוף. מעניין איך יוטה תסתדר בלי גובר – החמישייה עם פייבורס (שהפסידה למיאמי) יכולה להיות ניסיון מעניין, אבל גם אודו שווה דקות. הוא השחקן הכי משמעותי שלהם והפציעה יכולה לגמור את סיכויי הפלייאוף. כמו שאני רואה את זה כרגע, העונה יכנסו גולדן, יוסטון, ספרס, אוקלהומה, מינסוטה, דנבר, ממפיס ופורטלנד/קליפרס

כתיבת תגובה

סגירת תפריט