שבת בבסיס: אגדה בכחול / יוני לב ארי

טומי לאסורדה, שהלך לפני שבוע לעולמו, היה אחד המנג'רים הגדולים שהמשחק ידע, ואחד הדודג'רס הגדולים אי פעם. כמות הסיפורים שלאסורדה הספיק לייצר במהלך הקריירה המופלאה שלו מצדיקה ספר, לא כתבה. אני מניח שגם זה עוד יגיע....

שבת בבסיס: במקום הכי נמוך / יוני לב ארי

אין דבר שאוהד ספורט שונא יותר מאשר פגרה, ואין תקופה קשה מאמצע הפגרה. חודש ינואר הוא הקשה ביותר לאוהדי הבייסבול, העונה הקודמת רחוקה, וזו שתגיע עדיין לא באופק. אז איך עוברים את הימים הקשים האלה? היסטוריה, שמועות, פלייסטיישן והרבה כדורים נוגדי דיכאון (:

שבת בבסיס: איירוד מול ג'יטר בקרב על הגמר / יוני לב ארי

תחרות הקבוצה ההתקפית הטובה בכל הזמנים מגיעה לנקודת רתיחה, כשסיאטל של 1997 פוגשת את היאנקיז של 1998. המנצחת תתמודד מול הניו יורק ג'איינטס של 1930 בקרב דורות. אז מי יעלו לגמר, גריפי ואיירוד או ג'יטר וברני?

ההיספנים של טקסס מול השושלת מניו יורק / יוני לב ארי

שבת בבסיס נכנסת לרבע הגמר האחרון בטורניר הקבוצה ההתקפית הטובה בכל הזמנים. והפעם: חואן גונסאלס, פאדג' רודריגז ורפאל פאלמיירו מהריינג'רס של 1999 מול דרק ג'יטר, ברני וויליאמס ופול אוניל מהיאנקיז של 1998, בקרב על הזכות לפגוש את סיאטל של 1997. אז מי תסגור את הרשימה?

שבת בבסיס: הבייב או גריפי ג'וניור? / יוני לב ארי

היאנקיז של 1927, או המארינרס של 1997? שתיים ממכונות ההתקפה הגדולות בהיסטוריה של המשחק נפגשות לקרב ראש בראש על מקום בחצי גמר "קבוצת ההתקפה הגדולה של כל הזמנים". אז מי ינצח: שורת הרוצחים מניו יורק או המפציצים מסיאטל?

סגירת תפריט